خرید و مشاوره فنی: 65555653-021

آبپاش ویرسا اسپانیا (Vyrsa)

برای استعلام قیمت، تماس بگیرید.

تماس با ما
 • ارسال به سراسر ایران

 • پشتیبانی از ۹ الی ۲۱

 • کمترین هزینه ممکن

 • امکان خرید ۲۴ ساعته

 • پرداخت نقد

 • نقد و بررسی
 • مشخصات فنی
 • نظرات کاربران
 • پرسش و پاسخ

فهرست مطالب

نگاهی جامع در آشنایی با انواع آبپاش ویرسا اسپانیا

استفاده از منابع آبی با حداکثر راندمان، کلیدی ترین مرحله برای موفقیت در کشاورزی مدرن امروزی است. در دورانی هستیم که تقاضا برای تولید مواد غذایی بسیار بالا است و در عین حال منابع محدود بزرگترین چالش پیش روی ما می باشد.اگر می خواهید از حداکثر زمین زراعی و یا باغبانی خود برای رسیدن به حداکثر محصولات کشاورزی موفق باشید، باید بتوانید منابع محدود آبی را به شکلی مدیریت شده در فضای مزرعه توسعه دهید. در میان انواع ایده های مدرن در آبیاری فضاهای زراعی، حضور آبپاش های مکانیکی بیش از دیگر روش ها مورد توجه قرار دارد. لذا حضور محصولات خوش ‌ساختی مانند آبپاش ویرسا محصول کشور اسپانیا می تواند وجه برتری در آبرسانی شما را نمایان سازد.
آبپاش ویرسا اسپانیا (Vyrsa)
آبپاش ویرسا اسپانیا یک محصول کاملاً تخصصی است که برای تامین آبیاری های وسیع در زمین های زراعی و فضای سبز طراحی شده است. ماهیت طراحی آبپاش ویرسا از الگوی آبپاش بارانی تبعیت می کند. آبپاش بارانی یک ایده ساده اما تاثیرگذار در مدیریت هر چه بهتر منابع آبی است. در این سبک از آبیاری قرار است قطرات آب را با فشاری بالا به هوا پرتاب کنیم تا به شکل باران در حالتی یکنواخت و موثر بر سطح گیاهان توزیع بشود.در ایده های کلاسیک که تفکر غرقابی برای آبیاری مزارع حاکم بوده است، حجم بسیار بالایی از آب گرانبها را در زمین های زراعی همراه با حضور کانال هایی هدایت می‌ کردیم، به امید آنکه جریان آب خودش را به تمام فضای مزرعه برساند. این الگو کاملاً کم اثر، بی بهره با راندمان بسیار پایین بود. چرا که به هیچ حالتی نمی توانیم جریان آبیاری یکنواختی را در فضای زراعی مزرعه تامین نماییم. مادامیکه با حضور جریان آب در سطح خاک و تابش آفتاب، حجم بسیار بالایی از آب را تلف کرده ایم.اما ایده های مدرن در آبیاری فضاهای زراعی به دنبال محدود کردن شرایط آبرسانی است. اینکه آب را از طریق سیستم های پمپاژ و نصب شبکه های لوله گذاری شده به شکل مستقیم و عاری از هر گونه تلفاتی به پای گیاهان هدف برسانیم و در انتهای این حلقه با بهره مندی از تجهیزات ساده ‌ای اعم از قطره چکان ها و یا آبپاش ها سعی در توزیع آب برای گیاهان نماییم.البته چنین سیستمی وقتی تأثیرگذار است که بتوان در حلقه آخر ماجرای آبرسانی، کیفیت توزیع آب یکنواخت و موثری را ایجاد کرد. آبپاش های متعددی و تحت مهارت برندهای متنوعی ساخته می شوند. در این بین یقیناً آبپاش ویرسا اسپانیا می‌ تواند به یکی از بهترین ها تبدیل شود. موفقیت در تکمیل یک سیستم آبپاش بارانی با استفاده از یک آبپاش مناسب و البته توانمند به دست خواهد آمد. آبپاشی که بتواند در فضای باز مزرعه به شکل باران گونه آب را توزیع کند. برای این منظور توجه به انواع آبپاش ضربه ای ویرسا قطعاً قابل توجه خواهد بود.آبپاش ویرسا در بازارهای داخلیآبپاش ویرسا محصول کشور اسپانیا است. اسپانیایی ها از جمله کشورهای صنعتی درجه یک اروپایی محسوب نمی‌ شوند. اما قابلیت‌ های بالایی در امر تولید محصولات کشاورزی دارند. اسپانیا کشور پهناوری است که تحت تاثیر آب و هوای مدیترانه ‌ای از نعمت زمین ‌های حاصلخیز فراوانی بهره مند می باشد. البته تحت تاثیر جریانات هوایی مدیترانه‌ ای حجم بالایی از باران در خاک این کشور نمی بارد. لذا مدیریت منابع آبی از جمله ایده های سنتی در اقتصاد کشاورزی اسپانیایی ‌ها بوده است. اسپانیایی ها در حال حاضر از پیشتازان در طراحی، تولید و عرضه تجهیزات کشاورزی، خصوصاً مدیریت آبیاری هستند. برند ویرسا یکی از مشهورترین برندهای اسپانیایی در زمینه مدیریت منابع آبی است.آبپاش زراعی و فضای سبز ویرسا مدتی طولانی است که در سطح بازارهای داخلی حضور دارد. این محصول خوش‌ ساخت اسپانیایی از همان ابتدا نیز مورد توجه اهالی کشت و زراعت ایران قرار گرفته است. در حال حاضر به مانند ایام پیشین، آبپاش بارانی ویرسا در جمع محبوبترین ها با حجم فروش بالا در نزد کشاورزان ایرانی حضور دارد.
آبپاش ویرسا اسپانیا (Vyrsa)
یک دلیل ساده برای استقبال خوب از این محصول، جدا از بحث کیفیت ساخت، طراحی متنوع آن است. آبپاش ویرسا اسپانیا را می توانید با طراحی در شعاع پرتاب کم، متوسط و زیاد در سطح بازار داشته باشید. عمده هدف اصلی در اسلوب طراحی آبپاش بارانی ویرسا، آبرسانی در فضاهای بزرگ زراعی است. احتمالاً می ‌دانید که در مزارع همراه با کاشت انبوه گیاهان نمی ‌توانیم از ایده آبیاری قطره ‌ای بهره مند باشیم. آبیاری قطره‌ ای برای رساندن آب در پای یک گیاه مشخص است. اما وقتی جریان کاشت گیاهان بسیار متراکم و تعداد آنها بسیار بالا است، مجبور هستیم که به سمت آبیاری های غیر متمرکز مانند آبیاری بارانی هدایت شویم.در آبیاری بارانی وقتی موفق هستیم که بتوانیم آب را در پاشش ایده آل و فراگیر به پای تمام گیاهان به شکلی یکنواخت و موثر برسانیم. در این بین مجبور هستیم که از آبپاش ها با الگوی طراحی تخصصی بهره ‌مند باشیم. مانند آبپاش ویرسا اسپانیا که برای حضور در سطح مزرعه با هدف آبیاری بارانی محصولات انبوه زراعی طراحی شده است. البته ایده طراحی شده برای آبپاش ویرسا به جهت حضور موثر در فضاهای سبز و تزئینی نیز کارآمد است.غالباً نمی ‌توان از آبپاش های مزارع در فضاهای سبز بهره مند شد. چرا که آبیاری مزارع مستلزم تولید قدرت آبپاشی بسیار بالایی است. در حالیکه در فضای سبز و تزیین شده نیازی به حضور پرتاب آب با چنین قدرت بالایی احساس نمی شود. اما با در نظر گرفتن مدل های پایه در قدرت پاشش کم از آبپاش ضربه ای ویرسا می توانیم در سطح زمین فضاهای سبز نیز توانمند باشیم.ایده طراحی آبپاش ویرسا اسپانیاماهیت طراحی شده برای آبپاش ویرسا در تامین آبیاری بارانی است. در این ایده قاعده آبیاری در تامین یک خط پمپاژ آب استوار است. شبکه ‌ای از لوله های انتقال آب که هر کدام به شکلی مجزا به یک آبپاش مستقل متصل هستند. آبپاش ها و وظیفه دارند که پمپاژ قدرتمند آب را به شکل هدایت ‌شده پخش نمایند.قاعدتاً می دانید که اگر در مسیر انتقال آب، سطح مقطع را کاهش دهید، قدرت پرتابی بسیار بالایی را تولید می کنید. این اصل ساده ماهیت طراحی هر نوع آبپاش بارانی است؛ البته با رویکردی کاملاً حرفه ای تر. اصل طراحی آبپاش بارانی در تامین فشار بالا جهت پرتاب آب است که قابلیت توزیع ۳۶۰درجه ای داشته باشد. از این رو یک الگوی مکانیکی تعریف شده است که تحت تاثیر قدرت خود آب، قابلیت چرخش ۳۶۰درجه ای آبپاش را فراهم می کند. در این بین از یک اهرم ضربه ساز با هدف تامین حالت بارانی استفاده می شود. این قاعده طراحی آبپاش تمام دور ویرسا می باشد.آبپاش ضربه ای ویرسا در مدل های متنوع با قدرت پرتاب های گوناگون عرضه شده است که در آنها از یک یا دو نازل بهره ‌مند هستیم. مدل های تک نازله از حجم آبیاری اندکی بهره‌ مند هستند و غالباً با هدف پوشش های فضای سبز مورد استفاده قرار می ‌گیرند. لکن نمونه ‌های دو نازله وجه حرفه ای تری در کار را تأمین می ‌نمایند. قاعده طراحی آبپاش ویرسا در مدل ‌های دو نازله به گونه ‌ای است که یکی از نازل ها قابلیت تامین فشار تا پرتاب آب با ارتفاع بالاتری را به نسبت از نازل دیگر دارد. دلیل این نوع پاشش نیز تلاش برای آبیاری هر چه یکنواخت تر زمین های زراعی می باشد.
آبپاش ویرسا اسپانیا (Vyrsa)
 در زمین های پهناور که ملزم به نصب آبپاش های قدرتمندی هستیم، بهره ‌مندی از آبپاش ویرسا ایده مناسبی است. این آبپاش ها قابلیت پرتاب بالایی از آب را دارند. از این رو می توانند سطح بسیار بزرگی از زمین های زراعی را پوشش دهند. لکن در محل استقرار آبپاش بارانی که قابلیت پاشش طولانی را دارد، باید فکری هم برای زمین نزدیک به محل استقرار آبپاش کرده باشیم. به هر حال در اطراف آبپاش نیز از محصولات زراعی حضور دارند. ایده طراحی آبپاش دو نازله که یک نازل قابلیت پاشش کمتری به نسبت از نازل دوم دارد، برای این منظور است. نازل ضعیف‌ تر با هدف پوشش کامل فضاهای نزدیکتر به آبپاش ضربه ای ویرسا طراحی شده است.اما در ایده طراحی آبپاش ویرسا، جدا از بحث تامین فشار بالا در قدرت پرتاب آب، قابلیت تولید باران گنجانده شده است. همان طور که شاهد هستید، نام این نوع آبیاری را مدل های بارانی گذاشته ‌اند. پس باید آبپاش بارانی قابلیت تامین باران های مصنوعی را داشته باشد. به صرف پاشیدن آب بر سطح گیاهان نمی‌ توانیم ماهیت بارانی را برای توزیع یکنواخت آب ایجاد کنیم. اما این باران را در آبپاش ویرسا چگونه می سازند؟ویژگی های گنجانده شده در آبپاش ویرساهنر برند ویرسا در تامین آبیاری قطره ای همراه با طراحی تا تولید انواع آبپاش بارانی است که قابلیت پاشش در فاصله های متنوع را دارند. ویرسا مدل های خود را در نمونه ها با قدرت پاشش کم، متوسط و زیاد عرضه می کند. این مدل ها را با نام ‌های عددی از ۳۵، ۳۶، ۵۰، ۶۰و... معرفی کرده است. این اعداد معرف میزان قدرت پاشش در آبپاش ویرسا هستند.نکته کلیدی آن است که برند ویرسا برای تمامی محصولات خود جریان طراحی تقریباً کاملی اعمال کرده است. همگی این آبپاش ها از امکانات طراحی ویژه و مناسبی بهره مند هستند. نکته اول آن است که برند ویرسا کاملاً متوجه طراحی آبپاش هایی با کیفیت است تا بتواند در سطح خشن محیط مزرعه کارایی درازمدتی داشته باشد. از آنجایی که سطح مزرعه و یا فضای سبز مستعد حضور انواع ماشین آلات کشاورزی است و یا اینکه تحت تاثیر شرایط گوناگون جوی قرار دارد، برند ویرسا اقدام به طراحی آبپاش ها از متریال برنج و یا فولاد ضد زنگ داشته است. هر دوی این متریال ها از استحکام فیزیکی بالایی برخوردار هستند و می ‌توانند در مقابل اثرات تخریبی آب و دیگر محلول های شیمیایی در محیط مزرعه اعم از انواع کوددهی مقاومت کافی داشته باشند.طراحی با الگوی فلزی، انواع آبپاش بارانی ویرسا را در دسته مدل های کاملاً مقاوم در مقابل هر نوع تخریبی قرار داده است. از سوی دیگر برای آنکه بتوان شرایط آبیاری ایده ‌آل تری را حاصل کرد، تمامی مدل های مطرح شده از آبپاش تمام دور ویرسا قابلیت تنظیمی در خروجی جت های خود را دارند. به راحتی می توانید مقدار پاشش آب در تامین الگوی آبیاری بارانی را تنظیم کنید تا با حضور در انواع فضاهای محدود و گسترده، مقدار آبیاری درست و منطقی با الگوی زمین زراعی تعریف شده را داشته باشید.در آبپاش تنظیمی ویرسا از ضربه زن های فنری قدرتمندی استفاده شده است. این ضربه زن ها از متریال فلزی هستند که تحت تاثیر قدرت پمپاژ آب جابجا شده تا با اعمال فشار از جانب فنر با قابلیت ضربه زنی به جای خود باز گردند. به این ترتیب عملکرد آبپاش ویرسا همراه با ضربه زن های متوالی تبدیل به یک بارش باران گونه خواهد شد. ضربه زن ها بخش کلیدی در طراحی هر نوع آبپاش بارانی هستند. در واقع آنچه با عنوان باران در الگویی کاری این نوع تجهیزات آبیاری مطرح است، از عملکرد همین بخش ضربه زن حاصل می شود.
آبپاش ویرسا اسپانیا (Vyrsa)
 با ضربه زدن های متوالی بر حجم آبی که در حال پمپاژ شدن است، جریان فوران گونه آب تبدیل به قطرات بسیار ریز و مه گونه شبیه به یک باران ملایم خواهد شد. یکی از جنبه های طراحی برتر در آبپاش تنظیمی ویرسا قابلیت تنظیم کردن نوع ضربه در همین ضربه ساز ها می باشد. اینکه ضربه را تحت تاثیر چه میزان قدرت و با چه فرکانسی تولید کنیم، قاعدتاً بهتر می توانیم به میزان آبیاری بارانی مورد نظر خود دست پیدا کنیم.بررسی مشخصات فنی انواع آبپاش ویرسا اسپانیاتنوع در طراحی، اصلی ‌ترین ایده برای عرضه محصولات ویرسا اسپانیا می باشد. مدل های متنوع از آبپاش ویرسا در نمونه‌ های کاربرد زراعی، کشاورزی، باغداری و حتی فضای سبز معرفی شده ‌اند. ویرسا مدل های طراحی شده را در ۳الگوی پاشش کم ارتفاع، متوسط و زیاد معرفی کرده است. در بررسی مشخصات فنی انواع آبپاش ویرسا اسپانیا از مطرح کردن مدل ها با قابلیت پاشش کم، موضوع خود را ادامه می دهیم.مجموعه مدل های پاشش کم در انواع آبپاش ویرسااین مدل ها بیشتر وجه کاربردی در فضاهای سبز را دارند. لکن برای عملیاتی شدن در محیط های زراعی نیز از آمادگی کافی برخوردار هستند. آبپاش ویرسا در مدل ‌های vyr50و vyr80 در این دسته بندی قرار می گیرند.آبپاش ویرسا مدل vyr50یکی از مدل های پایه با تأمین اهداف زراعی است که قابلیت اتصال خروجی لوله از نوع نری با ابعاد  اینچ دارد. برای تامین شرایط تنظیمی در این مدل از آبپاش ویرسا نیز از گیره های چرخشی استفاده شده است. آبپاش ویرسا مدل vyr50 برای حضور در فضاهای متوسط زراعی آماده شده است. قابلیت آبپاشی آن در یک محیط مستطیلی با ابعاد ۱۰´10متری قابل به تامین می باشد. در عین حال می تواند با قاعده آبپاشی مثلثی ابعاد تا ۱۲´۱۲متری را نیز پوشش بدهد.این آبپاش توان پایین از برند ویرسا از قابلیت تنظیم قدرت پاششی در خروجی جت ها برخوردار است. به این ترتیب می ‌توانید از فضاهای بسیار کوچک تا محدوده های 10 متری از فضاهای زراعی را در محیط کاملاً بارانی قرار دهید. از طرفی تامین شرایط بارانی نیز در این آبپاش ویرسا وجه طراحی کاملاً هوشمندانه ای دارد. صفحه ضربه زننده که از جنس برنجی است، با قابلیت مناسبی در تنظیم توالی ضربات همراه است. از این رو می توانید با توجه به حجم و فشار آبی که در حال ورود به نازل آبپاش تنظیمی ویرسا است، اقدام به تنظیم صفحه ضربه زننده بگیرید تا به این ترتیب شرایط کاملاً ایده ‌آلی را از حالت بارانی در محیط زراعی داشته باشید.آبپاش ویرسا مدل vyr50 از نمونه های تمام دور می باشد. البته قابلیت تمام دور بودن آن بستگی به شرایط تامین آب با فشار کافی دارد. هر چه قابلیت تامین آب ورودی به آبپاش تمام دور ویرسا در فشار بالاتری را داشته باشید، قاعدتاً در سرعت بالاتر و شرایط یکنواخت تری می توانید از ویژگی تمام دور بودن این آبپاش ویرسا بهره ‌مند شوید.
آبپاش ویرسا اسپانیا (Vyrsa)
با استفاده از متریال های فلزی از جنس فولاد ضد زنگ در بخش اتصالات و برنجی در بخش نازل تا ضربه ساز، این مدل از آبپاش ویرسا، از مقاومت بسیار مناسبی در مقابل هر گونه ضربه و یا اثرات تخریبی در محیط های زراعی برخوردار است. حجم پاشش کم این آبپاش بارانی ویرسا آن را برای نصب شدن در فضاهای محدود مانند بلوارها، فضاهای سبز شهری و باغات خانگی مناسب کرده است. بهتر است که محصولات اصلی مانند این نمونه را از نمایندگی آبپاش ویرسا تهیه نمائید.مشخصه های فنی در آبپاش ویر ۵۰آبپاش ویرسا مدل vyr50 حجم تقریباً کوچکی دارد. این آبپاش با ابعاد 12´12 سانتیمتری با وزنی در حدود ۲۲۰گرم عرضه شده است. در حین انجام عملیات آبپاشی تنها قابلیت تامین فشار آب در حدود ۱الی ۴بار را دارید. در محدوده های کمتر از یک بار نمی توانید آبپاش ویرسا مدل vyr50 را عملیاتی کنید. در عین حال برای حضور در فشار آب بالای ۴بار باید منتظر آسیب بخش ‌های فنی آبپاش کم توان خود باشید.در اوج شرایط قابلیت آبپاشی با تأمین فشار حداکثری آب، تنها ارتفاع پاشش در حدود 2.2 متری را تامین می کند. برای این منظور نیز می‌ توانید سطح دبی آب خارج شده از آبپاش ویرسای مذکور را در دبی ۲۴۰الی 1۴۴۰لیتر بر ساعت تنظیم کنید.در نظر داشته باشید که آبپاش ویرسا مدل vyr50 از انواع تمام دور می باشد. البته قابلیت تمام دور بودن آن همراه با تنظیماتی اختیاری است. از این رو می توانید نحوه پاشش در زاویه های گوناگون از چرخش نازل را تنظیم کنید. به این ترتیب قادر هستید تا کاملاً هدفمند شده، برخی از فضاهای مورد نظر خود را آبپاشی کنید. این آبپاش ویرسا از مدل های تک نازله می باشد. لذا لازم است تا در تنظیم قدرت پرتاب آب تا قابلیت ضربه ساز برای تولید باران مصنوعی هوشمند باشید و با حضور همین تک نازل، تمام سطح سبز اطراف آبپاش ویرسا را آبیاری کنید. آبپاش ویرسا مدل vyr50 در تنوع بالایی از نازل ها با ابعاد 2.5، 2.8، 3 و 3.2 میلیمتری طراحی شده است. لذا با انتخاب درست قطر نازل می توانید انواع سناریوهای جذاب و مفید را در آبپاشی فضاهای سبز تامین نمایید.آبپاش ویرسا مدل vyr50 با حجم کم از عملیات های آبپاشی برای حضوری قدرتمند در فضاهای محدود مانند محوطه ‌های شهری تا منازل خانگی مناسب است. از طرفی این مدل آبپاش بارانی ویرسا را می ‌توانید در حالت متحرک نیز استفاده کنید. در سطح بازار ممکن است که با نمونه های تقلبی از این محصول مواجه باشید. لذا در صورت امکان بهتر است که تمامی مدل ها را از نمایندگی آبپاش ویرسا تهیه نمائید.آبپاش ویرسا مدل vyr80برای رسیدن به یک سطح متوسط از آبپاشی فضاهای باغبانی تا محیط سبز شهری و حتی تامین نیازهای رده پایین زراعی می توانید بر توانمندی های تعریف شده در آبپاش ضربه ای ویرسا مدل vyr80 اعتماد کنید. چرا که این مدل قابلیت تامین آبپاشی در فضایی با ابعاد ۱۵´ ۱۵متر را دارد و در عین حال همراه با حالت تمام دور و و تنظیمی طراحی شده است. کافی است این مدل از آبپاش تنظیمی ویرسا را در میانه فضای سرسبز خود بگذارید و از حالت آبپاشی تمام دور آن نهایت استفاده را ببرید. اگر هم فضای تحت آبیاری محدود است، مثلاً یک فضای سبز در جوار پیاده ‌رو ها می باشد، قابلیت تنظیم زاویه شعاع پاشش تعریف شده است. به این ترتیب می ‌توانید با تنظیم دلخواه، انواع سناریوهای پاششی را در خروجی آبپاش ویرسا مدل vyr80 داشته باشید. جدا از این موضوع، علاوه بر قابلیت کامل در نصب شدن بر روی انواع سیستم های آبپاش زراعی تا محیط های سبز شهری، این امکان را دارد که به شکل آبپاش متحرک مورد استفاده قرار گیرد.
آبپاش ویرسا اسپانیا (Vyrsa)
 آبپاش ویرسا در مدل vyr80 را از متریال برنجی برای ساخت بخش های بدنه و قسمت های متحرک در کنار استفاده از متریال فولاد ضدزنگ برای تکمیل بخش ‌های اتصالات ساخته ‌اند. فنر به کار رفته شده در تعریف بخش ضربه ساز از فولاد ضد زنگ با قابلیت ارتجاعی بالا است. این متریال های فلزی جنبه‌ های بسیار مقاومی از حضور در فضاهای زراعی تا محیط ‌های سبز شهری را فراهم خواهند کرد. آبپاش ویرسا مدل vyr80 بسیار مستحکم است و به این سادگی ها شکسته و یا خراب نمی شود.در عین حال باید به عملکرد روان و پاشش تاثیرگذار آن در آبیاری توجه داشته باشیم. قاعده طراحی در آبپاش ویرسا مدل vyr80 الگوی متکی بر آبیاری کاملاً بارانی دارد. تعریف یک فنر قدرتمند در کنار بخش ضربه ساز با صفحه پهنو بزرگ این نوید را می ‌دهد که با نصب آبپاش ویرسا در مدل مذکور شاهد یک فضای کاملاً مرطوب شده و بارانی باشیم. بهرمندی از مدل های اصلی از برند ویرسا اهمیت دارد. متاسفانه این محصول خوش ساخت به طریق کپی شده هم در سطح بازار پیدا می شود. بهتر است برای پرهیز از هرگونه اشتباهی این محصول را از نمایندگی آبپاش بارانی ویرسا تهیه نمائید.مشخصه های فنی در بررسی آبپاش ویرسا مدل vyr80ابعاد در نظر گرفته شده برای آبپاش ویرسا مدل vyr80 سایزی تقریباً کوچک است که آن را برای نصب شدن در هر فضایی از محیط های شهری و زراعی آماده کرده است. این آبپاش فلزی تنها با وزن ۲۶۶گرم در ابعاد ۱۴سانتیمتر ارتفاع و ۱۲سانتیمتر عرض ارائه شده است. ابعاد مذکور کاملاً کوچک هستند. از این رو اگر می خواهید از آن در محیط باغ های خانگی تا فضاهای شهری به شکل استتار شده استفاده کنید، کاملاً توانمندی انجام این وظیفه را دارداما در بخش توانمندی های آبرسانی لازم است تا بخش تغذیه آب آن از حد فشار مابین 1.5 الی 4 پاسکال بهره ‌مند باشد. در فشار آب کمتر از 1.5 قابلیت تامین بارش ‌باران حاصل نمی شود. از طرفی فشار آب بالای ۴پاسکال موجب ایجاد اختلال در عملکرد بخش های مکانیکی آبپاش ویرسا مدل vyr80 می باشد.این مدل در زمینه تامین ارتفاع پاشش آب بسیار توانمندتر از مدل قبلی است و این قابلیت را دارد تا آب را به ارتفاع 7 متری از سطح زمین به شکل باران گونه بپاشد. از این رو برای نصب شدن در جوار گیاهانی که ارتفاع تقریباً بالایی دارند، مناسب است. در نهایت شرایط تنظیمی، قادر هستید تا در حدود 1۱۸۰لیتر بر ساعت دبی خروجی از این آبپاش ویرسا داشته باشید. البته بخش دبی خروجی کاملاً قابل به تنظیم شدن است و به راحتی می توانید آن را در محدوده ۴۶0 الی 1180لیتر بر دقیقه تنظیم کنید.آبپاش مذکور از جمع محصولات ویرسا در مدل های تک نازله طراحی شده است. البته برای نازل ‌های آن انواع مدل های 3، 3.5 . 4 میلیمتری را در نظر گرفته اند که بسته به شرایط حاکم بر آبیاری فضای تحت کنترل می توانید یکی از این مدل ها را بر آبپاش ویرسا مدل vyr80 نصب کنید. عمده فروش آبپاش ویرسا در مدل مذکور با هدف تامین نیازهای آبیاری در فضاهای سبز شهری، باغات خانگی و مزارع کوچک است. البته قیمت آبپاش ویرسا در این مدل نیز با جایگاه مناسب و کاملاً رقابتی با دیگر محصولات قرار دارد.
آبپاش ویرسا اسپانیا (Vyrsa)
 آبپاش ویرسا اسپانیا در مدل های پاشش متوسطبرای تامین نیازهای حرفه ای در عملیات های آبپاشی فضاهای بزرگ زراعی نمی ‌توانیم بر قابلیت ‌های نمونه های پاشش کم تکیه کنیم. بلکه باید در تکاپوی بهره مندی از مدل ‌هایی که قابلیت پاشش برای ابعاد بزرگتری دارند، باشیم. به این جهت بهره مندی از آبپاش های پاشش متوسط ویرسا می توانند ایده های مناسب تری باشند. مدل های عرضه شده با نام های تجاری vyr35، vyr36، vyr60 و vyr66 از این دسته محسوب می ‌شوند. تمامی این مدل ها را می توانید از طریق نمایندگی آبپاش بارانی ویرسا تهیه نمائید.آبپاش ویرسا اسپانیا مدل vyr35برای آبیاری طیف بزرگی از فضاهای جالیزی تا محیط های زراعی که حجم و ارتفاع گیاهان چندان متراکم نمی باشد، حضور آبپاش سطح متوسط ویرسا مدل vyr35 مناسب است. این مدل با قابلیت پاشش متوسط از حالت تمام دور در حین کار بهره مند می باشد. لذا می توانید با استقرار آن در میانه فضای زراعی یک حالت تمام بارانی را در کل فضا ایجاد کنید. در عین حال برای این مدل از آبپاش ویرسا قابلیت تنظیم زاویه پاشش برای حضور در فضاهای محدود از گیاهان نیز تعریف شده است.آبپاش ویرسا مدل vyr35 از طریق یک اتصال با تعریف نری و یا مادگی با قطر  اینچی طراحی شده است. از این رو می ‌تواند با افزایش قطر آب ورودی به نسبت از مدل‌ های کم پاشش قبلی، ظرفیت آبرسانی بالاتری را تامین نماید. در عین حال در صورت تامین قدرت پاشش آب با رنج مناسب، این ظرفیت را دارد که مقدار پاشش را از از محدوده ۱۳الی ۱۸متری تامین نماید.در طراحی آبپاش ویرسا مدل vyr35 از متریال های فلزی در ساخت تمام بخش‌ های بدنه و فنی استفاده شده است. جنس بدنه و بخش ایجاد ضربه از متریال برنج می باشد. برای طراحی فنرها و بخش های اتصالات و واشرها از متریال فولاد ضدزنگ استفاده شده است. لذا آبپاش ضربه ای ویرسا در مدل vyr35 با قابلیت آبپاشی سطح متوسط، توانمندی بالایی برای مقاومت در مقابل انواع ضربه ها و فشارهای سخت کاری را دارد و در عین حال می تواند تا سالیان متمادی در مقابل اثرات تخریبی رطوبت و آب و البته دیگر عوامل مخرب مانند انواع کودهای شیمیایی مقاومت داشته باشد.آبپاش ویرسا مدل vyr35 از نمونه های تک نازله می ‌باشد؛ اما قابلیت پوشش دهی بسیار مطلوبی دارد. تا جاییکه در حال حاضر این مدل در جمع بسیاری از کشاورزان و باغبانان محبوب است. فروش آبپاش ویرسا در این مدل به شکل عمده مورد توجه قرار دارد. شاید قابلیت پوشش ‌دهی مناسب با سطح آبپاشی متوسط است که این سطح مناسب از فروش آبپاش ویرسا در این مدل را توجیه می ‌کند. به هر حال وجه کاربردی بسیار بالایی از این مدل را می‌ توانیم در سطح آبیاری انواع مزارع غلات، حبوبات، کاشت سبزیجات، گیاهان تزیینی و... شاهد باشیم. اما به طور یقین نقش قیمت آبپاش ویرسا در این مدل بر مقدار محبوبیت آن تاثیرگذار است. چرا که امکانات کامل آبپاشی را با قیمت مناسب در اختیار شما قرار می دهد.
آبپاش ویرسا اسپانیا (Vyrsa)
مشخصه های فنی آبپاش ویرسا مدل vyr35آبپاش زراعی و فضای سبز ویرسا مدل vyr35 یک نمونه کامل سایز متوسط است. این مدل با ارتفاع ۱۴سانتیمتری عرضه شده است و با عرض ۱۷سانتیمتری برای حضور در فضاهای زراعی کاملاً مناسب است. در عین حال وزنی برابر با ۴۲۰گرم دارد که ظاهراً می ‌توانیم آن را در دسته مدل ‌های سبک وزن قرار دهیم.در میزان قدرت آبیاری شاید از توانمندی محدود 2.4 متری ارتفاع آبرسانی این مدل آبپاش ویرسا اندکی احساس ناامیدی کنید. به هر حال مقدار ارتفاع 2.4 متری در آبپاشی چندان امکان تاثیرگذاری در سطح مزارعی که از گیاهان بلند قامت میزبانی می ‌کنند، نمی باشد. اما وقتی حرفه ‌ای باشید، کاملاً متوجه هستید که این ارتفاع برای تامین مزارع با محصولات زراعی کم قامت طراحی شده است. در واقع وقتی محصول زراعی به نوعی بر سطح زمین قرار گرفته است، لزومی ندارد که بخواهید ارتفاع پاشش آب را تا حدود بسیار بالایی افزایش دهید.برای آنکه بتوانید از نهایت عملکرد آبپاش ویرسا مدل vyr35 بهره مند باشید، باید فشار کاری آب در مدخل ورودی آن را در محدوده 1.75 الی 4.5 پاسکال تنظیم کنید. در عین حال این آبپاش زراعی فضای سبز ویرسا قابلیت آن را دارد تا در محدوده ۶۶0 الی3۲۷۰لیتر بر ساعت شرایط آبرسانی زمین های زراعی را تامین نماید. این مدل از قابلیت های بالایی در آبپاشی زمین های زراعی برخوردار است. لذا برای پرهیز از اشتباه در تهیه آن و مواجه نبودن با محصولات کپی شده، محصول مورد نظر را از طریق نمایندگی آبپاش بارانی ویرسا تهیه نمائید.آبپاش ویرسا مدل vyr36در طراحی آبپاش ویرسا مدل vyr35، برند اسپانیایی سعی در عرضه یک محصول با توانمندی آبپاشی متوسط در وزنی سبک را داشته است که با ابعادی جمع و جور به راحتی قدرت مانور بالایی در تامین نیاز آبیاری فضاهای متنوع زراعی را داشته باشد. برای همین منظور بدنه آبپاش ویرسا مدل vyr36 را از جنس پلاستیک پلیمری در کیفیت و مقاومت بسیار بالایی ساخته ‌اند.در حضور آبپاش ویرسا مدل vyr36 از یک نمونه دو نازله با قابلیت پوشش ‌دهی سطح بزرگی از زمین های زراعی همراه هستید و در عین حال به خاطر استفاده از متریال پلاستیک در ساخت بدنه، قیمت آبپاش ویرسا vyr36 کاملا مناسب می باشد. لذا اگر با حجم بسیار بالایی از زمین های زراعی مواجه هستید و نیاز دارید که به تعداد بسیاری از آبپاش ها نصب کنید، خرید این مدل با رنج قیمتی مناسب که توانمندی پاشش های دو نازله را دارد، کاملاً به صرفه می باشد.در این آبپاش، تمام جنس بدنه از متریال پلاستیک های مقاوم پلیمری انتخاب شده است. این متریال از نوع مستحکم با قابلیت تحمل فشارهای بسیار بالایی است و در عین حال از ویژگی ضد UV بودن نیز بهره مند می باشد. در مقابل اثرات شیمیایی انواع کودها کاملاً ماندگار است. البته در نصب و راه اندازی این مدل از آبپاش ویرسا اسپانیا امکان آن را دارید که از نازل ‌هایی با جنس برنجی و یا پلاستیکی استفاده کنید.وجه کاربردی آبپاش ویرسا مدل vyr36 بسیار متنوع است. تا جاییکه به راحتی با قابلیت اطمینان بالا می توانید آنها را در محیط مزرعه چغندر قند، کاشت سبزیجات، جو، صیفی جات و... استفاده کنید. یکی از برتری های طراحی شده برای این مدل از آبپاش ویرسا، بهره مندی آن از دو نازل است که قابلیت پاشش آب در گسترده بزرگی از محیط مزرعه را تأمین می نماید. از این رو برای حضور در مزارع بسیار بزرگ مانند کشت گندم، یونجه و حتی ذرت کاربرد گسترده ‌ای دارد.
آبپاش ویرسا اسپانیا (Vyrsa)
 مشخصه های فنی آبپاش ویرسا مدل vyr36بدون تردید باید آبپاش ویرسا مدل vyr36 را در جمع نسل های جدید که قابلیت ها و کارایی های بالایی دارند، قرار بدهیم. اسلوب طراحی این مدل بر اصل سادگی و در عین حال ارزان بودن است. استفاده از متریال پلاستیک این ویژگی را به طور شایسته ای تامین کرده است. در عین حال طراحی برتر دو نازله، قابلیت کاربردی بالایی را برای آن فراهم می‌ کند.سبک بودن اصلی ترین وجه قابل توجه در مشخصه های فنی آبپاش ویرسا مدل vyr36 می ‌باشد. چرا که با حضور ابعاد ۱۴سانتیمتری در ارتفاع و ۱۷سانتیمتری در عرض، تنها از وزنی در حدود ۱۷۸گرم بهره مند است. بدنه از جنس پلاستیک در این کاهش چشمگیر وزن نقش دارد. وزن کم قابلیت سیار بودن و جابجایی آسان آبپاش ها را بهبود می بخشد.برای قدرت آبپاشی این مدل، ماکزیمم مقدار 2.4 متری را تعریف کرده ‌اند. این مقدار در حجم بالای دبی که از این آبپاش ویرسا انتظار داریم، عدد قابل توجهی نمی باشد. لکن در سطح دبی بالای آبپاش که در محدوده ۶۶0الی ۳۲۷۰لیتر بر ساعت است، این مقدار از پرتاب آب را می توان عدد قابل قبولی در نظر گرفت.مقدار دبی خروجی آب از آبپاش بارانی ویرسا در مدل vyr36 کاملاً قابل تنظیم است و می توانید برای آن رنج تقریباً بزرگی را در محدوده ۶۶0 الی3۲۰۰لیتری قائل باشید. لذا می توان این آبپاش را از محصولات برتر ویرسا به عنوان یک نمونه کاملا توانمند در امر آبرسانی انواع محصولات زراعی در نظر گرفت. به مانند مدل قبلی از جمع محصولات پرتاب متوسط برند ویرسا، مدل مذکور نیز در محدوده فشار آب 1.75 الی 4.5 بار قابلیت عملکرد مطلوب را دارد.وجه طراحی دو نازله این آبپاش ویرسا، انعطاف بالایی در حین عملیات آبرسانی را فراهم کرده است. هر چند در طراحی آن تنها وجه تأمین آبرسانی تمام دور دیده شده است و از تنظیم هدفمند زاویه پاشش عاجز است؛ لکن در پوشش قرار دادن تمام محوطه 18 متری که ماکزیمم قدرت پرتاب آن است، کاملا توانمند بوده و قابلیت آبرسانی یکنواختی را دارد. وزن سبک آبپاش ویرسا مدل vyr36 این اجازه را می‌ دهد که بتوانیم آن را در ارتفاعی بالاتر از سطح زمین نصب کنیم و به این ترتیب دامنه پاشش آبیاری آن را گسترده تر سازیم.آبپاش ویرسا مدل vyr60به طور یقین یکی از بهترین و توانمندترین مدل های طراحی شده از جمع آبپاش های ویرسا، مدل vyr60 می باشد. قابلیت انعطاف بالا برای حضور در هر نوع زمین زراعی، تامین سطح دبی گسترده، طراحی ایده آل و شرایط عملکرد متوسط آن است که این مدل را تا این اندازه مورد توجه قرار داده است.
آبپاش ویرسا اسپانیا (Vyrsa)
 در عین حال قیمت آبپاش ویر ۶۰ بیش از هر چیز دیگری مورد توجه می باشد. چرا که این آبپاش با وجه کاربری کامل و قابلیت بالا در استفاده گسترده برای تمامی فضاهای زراعی از قیمت بسیار مناسبی برخوردار است.آبپاش ضربه ای ویرسا مدل vyr60 از نمونه های تمام دور می باشد و در عین حال این قابلیت را دارد که به شکل تنظیم زاویه پاشش نیز مورد استفاده قرار بگیرد. برای اتصال به لوله های انتقال آب از نر و مادگی های  اینچی در اتصال این آبپاش استفاده شده است. به طور یقین برترین ویژگی طراحی شده برای آبپاش ویرسا مدل vyr60 قابلیت تک نازله و دو نازله بودن آن است.در حالت استاندارد و اولیه تعریف شده آب پاش ویرسا مدل vyr60 از حالت تک نازله آن استفاده شده است. در صورتی که نیاز است تا سطح بسیار بزرگی از فضا زراعی را آبپاشی کنید، می ‌توانید از نازل شماره دوم برای آبپاشی فضاهای اطراف محل استقرار آبپاش نیز بهره مند باشید.الگوی طراحی آبپاش ویرسا مدل vyr60 متکی بر هم جهت بودن موقعیت پرتاب هر دو نازل می باشد. بخش ضربه زدن نیز با طراحی ویژه ‌ای برای ایجاد ضربه در خروجی هر دو نازل تعریف شده است. متریال بدنه و تمام بخش های متحرک در این ضربه زن از جنس برنج می باشند. اتصالات، واشرها و خصوصاً فنر در مونتاژ این آبپاش ویرسا از متریال فولاد ضدزنگ انتخاب شده است.مهمترین وجه برتری در طراحی آبپاش ویرسا مدل vyr60 قابلیت آبپاشی بسیار گسترده آن است. البته قاعدتاً می توانید در تمام مدل های قوی تر از این نمونه شاهد حضور قدرت پرتاب بالایی در آبپاشی باشید. اما اگر قرار است به تعداد بالا از آبپاش های زراعی تهیه کنید، یقینا مقوله قیمت آبپاش ویر ۶۰ مورد توجه قرار خواهد گرفت. این آبپاش قابلیت های یک مدل حرفه‌ ای را در سطح متوسط از عملیات آبرسانی با قیمتی مناسب تامین خواهد کرد. از آنجا که عموم مزارع کشت گیاهان در ابعاد متوسطی هستند، با چند عدد آبپاش ویرسا مدل vyr60 به طور کامل می ‌توان همپوشانی لازم را ایجاد کرد. هر یک عدد از آبپاش ویرسا مدل vyr60 قابلیت همپوشانی زمین های زراعی در ابعاد 50´50 متری را دارد. از این رو برای حضور پیدا کردن در انواع زمین های زراعی تحت کشت حبوبات، غلات، سیب ‌زمینی، هویج، پیاز و... کاربری کاملاً ایده آلی دارد.مشخصه های فنی آبپاش ویرسا مدل vyr60آبپاش مذکور با طول ۱۶سانتیمتری و عرض ۱۸سانتیمتری طراحی شده است. از آنجا که متریال بدنه آن از جنس فلز برنجی می باشد، چندان نمی توانیم آن را سبک وزن در نظر بگیریم. البته وزن ۶۰۸گرمی همچنان آن را در دسته مدل های سنگین وزن قرار نمی دهد.قدرت آبپاشی این مدل به نسبت از دیگر نمونه ‌های سطح متوسط که معرفی کرده ‌ایم، بالاتر است. آبپاش مذکور این توانمندی را دارد که آب را تا ارتفاع 3.8 متری بپاشد. لذا در آبیاری گیاهان پر ارتفاع و یا تامین سطح وسیعی از زمین‌ های زراعی توانمند است. البته در رسیدن به این ارتفاع که لاجرم می تواند مقدار حجم بالایی از آب را در فاصله طولانی از گیاه توزیع کند، از نازل کم ‌توان تر دوم استفاده شده است تا بتوان تمام محیط مزرعه را به شکل یکنواخت همپوشانی کرد.این آبپاش ویرسا نیز در محدوده فشار آب 1.75 الی 4.5 بار کار می‌ کند و قابلیت تامین دبی ۶۶0الی 3۲۷۰لیتر در ساعت را دارد. در بخش نازل های تعریف شده برای این مدل از آبپاش ویرسا نیز شاهد حضور طیف تقریباً کاملی برای هر دو نازل بلند و کوتاه هستیم. در نمونه تعریف شده کارخانه ‌ای از یک نازل ۲۴برای بخش اصلی و نازل ۱۲میلیمتری برای بخش فرعی استفاده شده است.
آبپاش ویرسا اسپانیا (Vyrsa)
آبپاش ویرسا اسپانیا مدل vyr66در محدوده تعریف آبپاش های حرفه ‌ای برای پوشش سطوح بزرگ تا فواصل ۵۰متری برند ویرسا اقدام به معرفی آبپاش بدنه پلاستیکی vyr66 نموده است. مشخصه قابل توجه در این مدل، قیمت آبپاش ویرسا است که به جهت بهره مندی از بدنه پلاستیکی پلیمری ارزانتر از مدل های فلزی برنجی است. لکن قابلیت و قدرت مدل های فلزی را به طور کامل دارد.البته در این آبپاش ویرسا که بیس کار در استفاده از بدنه پلیمری است، نازل ‌های برنجی تعریف شده است. لذا قابلیت عملکرد موثر تا مدت زمان طولانی را دارد. آبپاش ویرسا مدل vyr66 در دسته آبپاش های تقریباً بزرگ جثه اما سبک وزن قرار می ‌گیرد. ارتفاع تعریف شده برای بدنه این آبپاش، ۱۶سانتیمتر است که در عرض ۱۸سانتیمتری همراه با تمام متعلقات مربوط به پاشش تا ایجاد ضربه گنجانده شده است. در عین حال با وزن ۱۸۲گرمی در دسته مدل های سبک وزن قرار دارد. لذا می ‌توان با شرایط مساعدتری آنها را در ارتفاع نصب نمود.آبپاش پلیمری ویرسا مدل vyr66 این قابلیت را دارد که در تنظیم گسترده ‌ای از دبی در محدوده ۸۰۰الی ۳۲۷۰لیتر بر ساعت را تامین نماید. در عین حال با حضور فشار کافی از آب قابلیت پرتاب تا ارتفاع ۲متری را دارد.این آبپاش برای متصل شدن به سیستم های آبیاری سرعت متوسط تعریف شده است و با یک اتصال  به لوله تغذیه آب متصل می‌ شود. بدنه پلاستیکی از متریال پلیمری که برای این مدل در نظر گرفته شده است، مقاومت بالایی در مقابل اثرات مخرب تابش آفتاب دارد. عمده کاربرد این آبپاش ضربه ‌ای ویرسا برای تامین آبیاری حرفه ‌ای مزارع با کشت انبوه مانند گندم و جو می باشد. البته برای مزارع با کشت گیاهان غده ای اعم از چغندر قند، سیب زمینی، پیاز، هویج و... نیز کارایی بالایی دارد.آبپاش زراعی و فضای سبز ویرسا در مدل ها با شعاع پاشش زیاددر مزارع بسیار بزرگ همراه با گیاهانی که کشت متراکمی دارند، نصب آبپاش های متوسط و یا کم ‌توان بی ‌نتیجه است. چرا که نیاز به نصب تعداد بالایی از آبپاش ها را خواهید داشت که در بخش تامین پمپاژ آب به طور قطع قادر به تامین شرایط ایده ‌آل نیستند. زیاد شدن تعداد آبپاش ها در فضای مزرعه موجب به هم خوردن سطح فشار آب، ناهماهنگی در عملیات آبپاشی و در نهایت اتلاف منابع گرانبهای آبی است. لکن حرفه ای ها می  دانند که باید تمام مزرعه را با کمترین تعداد از آبپاش ها همپوشانی کنند. لذا وقتی سطح تحت کشت بسیار بزرگ می شود، بهره ‌مندی از آبپاش های حرفه ای که قابلیت پاشش تا ابعاد وسیعی را دارند، مورد توجه قرار می ‌گیرند. آبپاش ویرسا در مدل های vyr150 و vyr155 مدل های حرفه ای با قابلیت پاشش بالا در جمع این محصولات اسپانیایی هستند.
آبپاش ویرسا اسپانیا (Vyrsa)
آبپاش ویرسا مدل vyr150برای مزارع بسیار بزرگ نیازمند به آبپاش ها با قابلیت پاشش وسیع هستید. پس در جمع محصولات ویرسا باید در تکاپوی تهیه مدل vyr150 باشید. این آبپاش ویرسا قابلیت پاشش آب تا ابعاد ۲۵الی ۳۷متری را دارد. از این رو با حضور در یک فضای زراعی می تواند سطح بسیار بزرگی از آن را تحت پوشش کامل آبیاری قرار بدهد.آبپاش ویرسا مدل vyr150 از بدنه با متریال برنجی ساخته شده است. در عین حال فنر تامین ضربه تا اتصالات و واشرها از متریال فولاد ضدزنگ هستند. از آنجا که قابلیت تامین سطح بالایی از دبی را دارند، نوع اتصال آنها از سایز  اینچی انتخاب شده است. آبپاش ویرسا مدل vyr150 تحت تاثیر فشار کاری ۴الی ۷پاسکال می‌ تواند در یک رنج کاملاً تنظیم شونده سطح دبی ۶۲۰۰الی ۲8000لیتر بر ساعت را تامین نماید. از آنجا که عملاً نمی ‌توان سطح دبی پایینی را از این مدل انتظار داشت، به هیچ حالت مناسب نصب شدن در فضاهای کوچک زراعی نیستند. در عین حال برای آنکه در حین پوشش فضای بزرگ از محیط اطراف خود نسبت به آبیاری گیاهان نزدیک به محل استقرار نیز توانمند باشند، از طرح ساخت دو نازله بهره مند می باشند.در سطح مزارع می توان از قابلیت آبپاش بلند آن برای آبرسانی به گوشه های فضای زراعی استفاده کرد. عمده کاربرد آن نیز برای آبرسانی در مزارع پهناور و انبوه مانند گندم، جو، ذرت و... می باشد. از آنجا که سطح بزرگی از فضاهای زراعی تحت کشت، انبوه و پهناور هستند، توجه به تهیه آبپاش ویرسا مدل vyr150 بسیار بالا است. قیمت آبپاش ویر ۱۵۰به مراتب از مدل های معمولی تر بالاتر می باشد. اما قابلیت بالا در آبرسانی با دبی گسترده، قطعاً می ‌تواند قیمت آبپاش ویر ۱۵۰را تحت تاثیر داشته باشد.آبپاش ویرسا مدل vyr155پرقدرت ترین مدل از جمع آبپاش های برند ویرسا یک مدل سه نازله است. در آبپاش ویرسا مدل vyr155 این قابلیت را دارید که بتوانید آب را در گستره بزرگی از فضای زراعی پخش کنید. ابعاد تعریف شده برای پوشش این آبپاش ویرسا، ۳۵متر و حتی فراتر از آن تعریف شده است. لذا برای پوشش حداکثری با شرایط یکنواخت در چنین فضای بزرگی، ۳نازل را تعریف کرده ‌اند. یک نازل با قابلیت آبپاشی بلند و دو نازل کمکی دیگر که به ترتیبی فضاهای نزدیک به آبپاش ویرسا مدل vyr155 را پوشش می‌ دهند.وجه برتری در طراحی این مدل از آبپاش زراعی و فضای سبز ویرسا، قابلیت گسترده در پودر کنندگی آب است. آب خارج شده از این مدل حرفه ‌ای دقیقاً شبیه به یک باران مه آلود شده بر سر گیاهان زمین ‌های زراعی پخش خواهد شد. در طراحی این مدل از آبپاش ویرسا از متریال آلومینیومی در بخش آبپاشی و برنجی در بدنه استفاده شده است. این تفاوت در متریال با هدف سبک کردن وزن آبپاش است. هر چند استفاده کمتر از متریال برنجی تأثیر مثبتی بر کاهش قیمت آبپاش ویر ۱۵۵داشته است.عمده موارد کاربردی از این مدل آبپاش تمام حرفه ای برای پوشش فضاهای کلاسیک در زمین های زراعی است. اگر در یک زمین زراعی، زیرساخت لازم به جهت ایجاد روش های نوین آبیاری وجود نداشته باشد و در عین حال بخواهید ایده آبیاری بارانی را پیاده کنید، استفاده از آبپاش ویرسا مدل vyr155 به خوبی این مسئولیت را به انجام می ‌رساند.آبپاش تمام دور ویرسا مدل vyr155 از ابعاد تقریبا ً بزرگی در سایزهای 48´30 سانتیمتری برخوردار است؛ اما به مدد استفاده از آلومینیوم در بخش‌ های توزیع آب وزن آن چندان افزایش پیدا نکرده است و در عدد ۱۶۷۳گرمی به عنوان یک آبپاش تقریبا سبک شناخته می ‌شود. این آبپاش ویرسا قابلیت پرتاب آب تا ارتفاع بسیار بلند 5.8 متری را دارد. لذا به راحتی می‌ تواند سطح بزرگی از زمین ‌های زراعی را آبرسانی کند. در عین حال همراه با تامین رنج فشار ۴الی ۸پاسکال از آب قابلیت تنظیم دبی در محدوده ۸۵00 الی 22۳۰۰لیتر بر ساعت را دارد. دبی بسیار بزرگی که کاملاً قابلیت سطح حرفه‌ ای این آبپاش برای حضور در زمین های بسیار بزرگ زراعی را خاطر نشان می ‌کند.
آبپاش ویرسا اسپانیا (Vyrsa)
 تمامی مدل های معرفی شده از آبپاش ویرسا طرح ساخت بسیار باکیفیتی دارند. آبیاری زمین های زراعی مرحله کلیدی در برداشت مناسب از محصول است. از طرفی منابع آبی برای تحت پوشش داشتن زمین های بزرگ زراعی دنیای امروز بسیار محدود می باشد. لذا در امر کشاورزی زمانی موفق هستید که بتوانید به یک سیستم آبیاری مدرن و مکانیزه دست پیدا کنید. آبپاش ها در آخرین حلقه ی این سیستم های مکانیزه قرار دارند. البته این حلقه ی نهایی مهمترین بخش سیستم نیز می باشد. برای همین است که باید از بهترین آبپاش ها با بالاترین قابلیت ها بهرمند باشید. لذا بهرمندی از آبپاش ویرسا می تواند وجه مطمئنی در امر آبیاری بارانی را برای شما تداعی سازد. البته به شرط آنکه هوشمند باشید و این محصول را از طریق نمایندگی آبپاش بارانی ویرسا تهیه کنید.
  دیدگاه خود را در مورد این مطلب بنویسید:
  کاربر میهمان

  تایید و ارسال
  انصراف
  دیدگاه کابران:
   نمایش دیدگاه‌های بیشتر

    مرتب‌سازی محصولات:

   • پیش‌فرض
   • ارزان‌ترین
   • گران‌ترین
   • جدید‌ترین
   • پرفروش‌ترین
   • پربازدیدترین
   • 1
   • 2
   • 3
   • 4
   • 5