خرید و مشاوره فنی: 65555653-021

آشنایی با سمپاش پشتی خرطومی

فهرست مطالب

یکی از انواع کودهای موجود در بازار کود های گرد هستند. برای استفاده از این کود ها در محیط های باغداری و کشاورزی به نوعی سمپاش خاص به نام سمپاش خرطومی نیاز است. این سمپاش با استفاده از جریان شدید هوا اقدام به شکستن محول می کند و یک قطره سمی ایجاد می کند.

این سمپاش دارای لوله خرطومی شکلی برای انتقال سم به محیط مورد نظر است. در انتهای این لوله خرطومی شکل کلاهک خاصی تعبیه شده است که به وسیله آن جهت و میزان پاشش سم به وسیله اپراتور تعیین شود.راه اندازی این دستگاه ها بسیار سریع و کار با آن ها بسیار راحت است. همچنین یک پیچ قابل تنظیم روی خرطوم این نوع سمپاش وجود دارد که به وسیله آن میزان هوای ورودی تنظیم می شود. سمپاش های خرطومی برای کارهای زراعتی مورد استفاده قرار می گیرند. از این نوع سمپاش برای قارچ کشی و حشره کشی استفاده می شود.

معمولا به باغبان جدید یادآوری می شود که برای از بین بردن علف های هرز و گیاهان مهاجم ، باید باغ های خود را سمپاشی کنند، اما به آنها گفته نمی شود که چگونه این کار را انجام دهند. قطعاً سمپاشی یک باغ کامل با چیزی شبیه یک بطری اسپری امکان پذیر نیست و سمپاش های خرطومی روش بسیار مناسب تری برای مقابله با علف های هرز در یک منطقه بزرگ چمنزار ارائه می دهند.

انواع سمپاش های خرطومی

البته مانند اکثر ابزارهای باغبانی، هیچ دو طرح و مارکی یکسان نخواهند بود. ظرفیت ، اندازه چوب و خرطوم سمپاش کوله پشتی شما می تواند تأثیر زیادی در نحوه استفاده از آن داشته باشد. در ادامه چند نمونه از سمپاش های خرطومی موجود در بازار معرفی می شوند:

•    سمپاش خرطومی Field King

این سمپاش کوله پشتی دستی مجموعه ای از اجزای بادوام را با مخزن قابل توجه 4 گالن ترکیب می کند تا 150 اسپری قدرتمند از هر نوع آب و مخلوط های شیمیایی مورد نیاز شما را تولید کند، با استفاده از یک طرح پمپ ساده که استفاده از آن به طرز شگفت آور آسان است. سیستم خاموش کردن و طراحی بدون نشت پمپ از آسیب دیدن لوله های سمپاش و کار درونی جلوگیری می کند و اطمینان حاصل کنید که هیچگاه به طور تصادفی مواد شیمیایی خطرناک به اطراف اسپری نمی شود.

به لطف این تنظیم کننده فشار داخلی سمپاش های خرطومی، شما می توانید جریان را به حداقل 25 PSI برای اسپری ملایم محدود کنید. مجموعه ای از نازل های قابل تعویض و یک گره قوی به طول 21 اینچ به شما امکان می دهد طیف گسترده ای از انواع مختلف اسپری را از فاصله ایمن ایجاد کنید.

•    سمپاش خرطومی My 4 Sons

پمپ مجهز به باتری داخلی این سمپاش کوله پشتی، اسپری 60 PSI پایدار را برای مقابله با طیف های مختلف علف های هرز ایجاد می کند، با استفاده از یک گره اسپری با قابلیت تنظیم آسان که می تواند به طول 40 اینچ افزایش یابد. با تشکر از انواع پیوست های مختلف نازل، می توانید با جابجایی ساده نازل موجود، خروجی اسپری را متناسب با شرایط فعلی خود تنظیم کنید، و ماندگاری باتری نسبتاً طولانی بدین معنی است که شما زمان زیادی برای بررسی نقاط خواهید داشت.

علاوه بر این، طراحی ماشه بهبود یافته باعث می شود کل واحد استفاده بسیار راحت تر شود و یک ویژگی قفل کننده را اضافه می کند که می تواند تقریباً فوراً جریان آب را بدون آسیب رساندن به شیلنگ متوقف کند یا باعث ایجاد فشار شود.

آشنایی با سمپاش پشتی خرطومی

•    سمپاش خرطومی هادسون

در این سمپاش پمپ قوی پیستونی مبتنی بر پیستون کوله پشتی برای ایجاد اسپری های قوی آب با مسافت طولانی ایده آل تولید شده، بنابراین پوشاندن کل باغ شما بدون نیاز به حرکت به هر مکان بسیار ساده تر است. این که آیا شما حشرات و علف های هرز را سمپاشی می کنید یا فقط چمن خود را آب رسانی می کنید، شلنگ 48 اینچی انعطاف پذیری به شما می دهد.

سیستم نازل امکان تنظیم بخش های مختلف مثل مخروط ها، جریان ها و ... را فراهم می کند تا بتوانید در زمان بسیار کمی مساحت وسیعی را بپوشانید. کار کردن در باغ های کوچک تر و سرعت بخشیدن به روند سمپاشی در فضاهای بزرگ امکان پذیر است. همچنین دهان گسترده روی مخزن، بارگیری مواد شیمیایی جدید را بسیار آسان تر می کند ، بنابراین می توانید به راحتی مخزن را دوباره پر کنید و در زمان بسیار کمتری دوباره شروع به اسپری کنید.

•    سمپاش خرطومی Chapin 63924

این سمپاش خرطومی می تواند دو ساعت مداوم از یک شارژ کامل مورد استفاده قرار بگیرد و برای باغ های گسترده و مناطق مرتعی برای از بین بردن علف های هرز یا سایر مواد شیمیایی که به طور مرتب اسپری شوند، مورد استفاده قرار بگیرد. فیلتر سه مرحله ای در کنار نازل با دقت طراحی شده کار می کند تا تقریباً هرگونه احتمال گرفتگی سیستم را به طور کامل از بین ببرد.

با استفاده از سه نازل قابل تعویض، می توانید الگوی سمپاشی خود را پیکربندی کنید تا تقریباً بلافاصله با موقعیت های مختلف مقابله کنید، بدون نیاز به ابزار یا مؤلفه اضافی ، سرعت ، عرض و زاویه جت های آب خود را تغییر دهید. شیلنگ بلند این دستگاه به معنای دستیابی کافی خواهد بود، به این معنی که می توانید بدون کاهش فشار، آن را از حداکثر 48 اینچ از مخزن دور کنید.

•    سمپاش خرطومی سولو SHCO-423

سمپاش پشتی موتوری خرطومی سولو SHCO-423 یکی دیگر از سمپاش های پشت موتوری محصول شرکت شاخص می باشد. استفاده از این سمپاش ها در حوزه های مختلف افزایش پیدا کرده است. یکی از مدل های کاربردی جهت سم پاشی و محلول پاشی در باغات و زمین های کشاورزی ، مدل های پشتی موتوری می باشند. این مدل مجهز به موتور بنزینی دو زمانه با قدرت ۳ اسب بخار می باشد. این ابزار با طراحی ارگونومیک و وزن ایده آل به منظور پخش کود و سموم مورد استفاده قرار می گیرد. قیمت سمپاش پشتی خرطومی سولو SOLO-423 .

این سمپاش به صورت دمنده ، پاشش محلول محافظ گیاهان و سموم را ، از طریق جریان هوای شدید ،انجام می دهد. تکنیک عملکرد این سمپاش ها برای شکستن محلول و تولید قطرات سم  ، استفاده مستقیم از جریان هوای ایجاد شده توسط پره ها می باشد. این مدل ابزاری ایده آل برای حفاظت و مراقبت از گیاهان در نهالستان ها ، جنگل ها ، باغ ها و مزارع مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین این مدل برای ضدعفونی سریع ویروس و میکروب ها و کنترل انگل در اتاق هایی مانند اصطبل ها و انبار ها می باشد.به لطف جریان هوای زیاد امکان پاشش تا ۱۲ متر نیز فراهم می باشد.

سم پاش خرطومی ۱۲ لیتری طرح سولو SHCO-423

این عمل از طریق یک توربین ساده و نصب شده بر روی محو ر مرکزی موتور ( بنزینی دو زمانه ) انجام می شود.این جریان هوای ایجاد شده توسط خرطوم هدایتگر هوا به انتهای لوله خرطوم منتقل شده و از طریق شبکه هایی که در انتهای خرطوم قرار دارند جهت پاشش نیز قابل کنترل می باشد.

طراحی دستگاه به گونه ای است که مرکز ثقل آن نزدیک به کمر بوده و حمل و استفاده از آن را بسیار آسان کرده استاین دستگاه سمپاشی فوق العاده ، برای کنترل آفات و همچنین به عنوان مه گر ابزاری کارآمد برای دفع آفات و از بین بردن پشه ها و بیماری ها می باشد.به طور کلی قیمت مناسب و عملکرد فوق العاده دستگاه آن را به انتخابی مناسب برای خرید تبدیل کرده است.

آشنایی با سمپاش پشتی خرطومی

سمپاش پشتی موتوری خرطومی طرح سولو SHCO-423 در یک نگاه

•    قابلیت سمپاشی انواع زمین های باغی ، درخت های میوه و مرکبات و درختچه ها•    قابلیت استفاده برای گندزدایی و میکروب زدایی•    موتور بنزینی دو زمانه با قدرت ۳ اسب بخار•    حجم ۱۲ لیتری مخزن•    کیفیت بالای مونتاژ•    عدم لرزش دستگاه•    قابلیت پاشش سم تا ۱۲ متر ارتفاع•    طراحی ارگونومیک•    وزن پایین•    قابلیت تنظیم جهت پاشش•    سیستم ترکیبی پاشش با جریان هوا•    قابلیت استفاه به عنوان شعله افکن

خرید سمپاش با قیمت مناسب

با وجود ایده ساده روی کاغذ، سمپاش های خرطومی اجزای مختلف زیادی دارند که می توانند بر نحوه عملکرد و آنچه در واقع می توانند تأثیر بگذارند، تأثیر بگذارد. بعضی از آنها برای مواد شیمیایی خاص بهتر خواهند بود، در حالی که برخی دیگر یک سمپاش عمومی هستند که سعی می کنند همه چیز را در یک طرح واحد قرار دهند.

اندازه باغ شما

در حالی که می توانید از هر نوع سمپاشی در هر باغ استفاده کنید، اندازه باغ بر روی اندازه سمپاش مورد نظر برای خرید تاثیر می گذارد. سمپاش با مخزن کوچک و / یا عمر باتری با فضاهای بزرگ زیادی روبرو خواهد شد، در حالی که یک سمپاش بزرگ ممکن است برای استفاده در باغ های بسیار فشرده و دارای معماری زیادی برای سخت تر باشد.هنگام خرید سمپاش خرطومی به ویژگی ها ومشخصات مختلف آن توجه داشته باشید تا بتوانید مناسب ترین سمپاش را با بهترین قیمت موجود در بازار تهیه و استفاده کنید.

   مرتب‌سازی مقالات:

  • پیش‌فرض
  • جدید‌ترین
  • پربازدیدترین
  • بیشترین امتیاز

   جدید‌ترین مقالات:

  مشاهده مقالات بیشتر
  دیدگاه خود را در مورد این مطلب بنویسید:
  کاربر میهمان

  تایید و ارسال
  انصراف
  دیدگاه کابران:
   نمایش دیدگاه‌های بیشتر