خرید و مشاوره فنی: 65555653-021

الحاقی شمشاد زن علفزن، هد شمشاد زن علف زن

الحاقی شمشاد زن علفزن

   مرتب‌سازی محصولات:

  • پیش‌فرض
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
  • جدید‌ترین
  • پرفروش‌ترین
  • پربازدیدترین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

  فهرست مطالب

  علف تراش دستگاهی است که به جهت پیرایش و نظم دهی باغو بوستان‌ها طراحی و تولید می‌شود. در این میان از این دستگاه با اتصال الحاقی‌های متفاوت می‌توان دستگاه جدید با کاربرد جدید ایجاد کرد.

  یکی از الحاقی‌هایی که می‌توان به دستگاه علف زن نصب کرد و قابلیت جدید به آن افزود، الحاقی شمشاد زن علف تراش می‌باشد که در ادامه در مورد چگونگی کارکرد، نحوه نصب و کاربردهای آن برای شما بیان خواهیم نمود.

  شمشاد زن علف تراش چیست؟

  شمشاد زن علف زن تجهیزی است که می‌توان آن را در میان ابزارآلات یک باغبان حرفه‌ای یافت. این تجهیز که با قابلیت نظم دهی و اصلاح درختان زینتی و یا گیاهان بوته‌ای شکل طراحی شده است، به کمک باغبانان می‌آید.

  الحاقی هرس شمشاد که از نام‌های دیگر این وسیله می‌باشد از دو تیغه‌ی دندانه دار ساخته شده که با قرار گرفتن بر روی هم و انجام عملیات رفت و برگشت، به برش برگ‌ها می‌پردازد.

  این الحاقی از یک تیغه ثابت و یک تیغه محرک تشکیل می‌شود که تیغه‌ی متحرک در قسمت بالایی و تیغه‌ی ثابت در قسمت زیریندستگاه قرار می‌گیرد و با استفاده از قدرت موتوری بر روی هم می‌لغزند.

  مشخصات فنی شمشاد زن علف زن

  الحاقی شمشاد زن علف تراش از تجهیزات و ابزارآلات کشاورزی و باغبانی به حساب می‌آید که هرس کردن و اصلاح برگ‌های درختچه‌ها و درختانی مثل شمشاد از وظایف آن است.

  این دستگاه که از یک ست تیغه از جنس فولاد ضد زنگ ساخته شده، دارای طول نسبتا بلدی است که موجب سهولت در برش برگ‌های درختان نسبتا مرتفع می‌شود.

  نیروی گرفته شده از موتور دستگاه و منتقل شدن آن از طریق گیربکس به تیغه‌ی متحرک و تیغه‌ی ثابت در قسمت زیرین و بالایی دستگاه داده می‌شود و در نهایت با لغزش بر روی یکدیگر موجب گیر کردن برگ و در نتیجه آراستگی محیط را می‌شود.

  نحوه‌ی انتقال نیرو از طریق گیربکس دستگاه علف تراش به الحاقی شمشاد زن علف تراش صورت می‌گیرد و برای راه اندازی دستگاه احتیاج به هماهنگ سازی قطر شفت و تعداد خار می‌باشد.

  شمشاد زن علف زن به طول قطر شفت 26 و 28 میلی‌متر و تعداد خار 7 و 9 می‌باشد که از متداول‌ترین آن می‌توان قطر شفت 26 با تعداد خار 9 را نام برد.

  الحاقی شمشاد زن علفزن

  کاربردهای الحاقی هرس شمشاد علف تراش

  وجود پارک‌ها و بوستان‌ها، فضای سبز شهری، میدان‌ها و بلوارهای خیابان که موجب تازگی و نشاط روح یک شهر می‌شود، از اهمیت بسیار بالایی برای ساکنین آن منطقه خواهد داشت.

  حضور گیاهان و درختان همیشه سبز و رشد روزانه‌ی آنها نشان دهنده‌ی ادامه‌ی جریان زندگی است. اما زمانی که این گیاهان به حال خود گذاشته شوند نه تنها دیگر باعث زیبا سازی نمی‌شوند بلکه بی اهمیتی به آنها بیشتر به آشفتگی شهر می‌انجامد.

  باغبانان برای هرس کردن و فرم دهی به گیاهان، درختان و درختچه‌های زینتی که دارای برگ‌های نازکی هستند از شمشاد زن علف زن بهره می‌گیرند و به کیفیت و سرعت کار خود می‌افزایند.

  علاوه بر فرم دهی و پیرایش که با هدف زیبا سازی انجام می‌شود، برخی کشاورزان از الحاقی هرس شمشاد برای برداشت محصولات خود که از شکل بوته‌ای با برگ‌های نه چندان زخیم برخورداند، استفاده می‌کنند؛

   مثل طرفداران الحاقی شمشاد زن علف تراش، میان کشاورزان ساکن در شمال کشور که برای برداشت چای از این محصول بهره می‌برند.

  مشخصات فنی الحاقی شمشاد زن علف تراش
  نام محصولالحاقی شمشاد زن علف زن
  قطر شفت26 و 28 میلی‌متر
  تعداد خار7 و 9
  طول برش60 سانتی‌متر
  زاویه چرخش180 درجه

  قیمت انواع شمشاد زن علف تراش

  با یادآوری مزایا و کاربرد الحاقی شمشاد زن علف تراش برای باغبانان، فقط اضافه گویی کرده‌ایم زیرا که داشتن یک علف تراش و نصب این الحاقی، با یک تیر دو نشان زدن است و با هزینه‌ی کمتری می‌توان از یک دستگاه دو کارآیی متفاوت برداشت کرد.

  شرکت فارم صنعت با ارائه‌ی بهترین و با کیفیت‌ترین انواع تجهیزات کشاورزی و البته انواع الحاقی علف تراش در خدمت شما است.

  برای اطلاع از قیمت و یا ثبت سفارش می‌توانید به سایت مراجعه و یا با کارشناسان ما در شرکت فارم صنعت تماس حاصل فرمایید.

  الحاقی شمشاد زن علفزن

  نحوه نصب الحاقی هرس شمشاد علف زن

  نحوه‌ی نصب و قرارگیری الحاقی شمشاد زن بر روی دستگاه علف تراش بسیار ساده و آسان است. فقط کافی است به محل اتصال گیربکس و قسمت انتهایی علف تراش برای یافتن لوله مراجعه کنید؛ سپس بعد از باز کردن پیچ‌ها با یک فشار نسبتا ملایم بر روی الحاقی هرس شمشاد زن حالا شما دارای یک شمشاد زن علاف تراش هستید. در صورتی که در نصب و باز و بسته کردن به مشکل برخورد کردی می‎‌توانید برای راهنمایی از کارشناسان شرکت فارم صنعت کمک بخواهید.

  الحاقی شمشاد زن علفزن

   

  • آیا الحاقی هرس شمشاد قابلیت اتصال به تمامی علف تراش‌ها را دارد؟

   برای اتصال و نصب الحاقی شمشاد زن علف تراش کافی است دو فاکتور بررسی شود؛ قطر لوله، که به محل قرار گیری شفت گفته می‌شود و تعداد خار، که محل اتصال محور علف زن به الحاقی می‌باشد. زمانی که هماهنگی و تطبیق میان تعداد خار و قطر لوله وجود داشته باشد مشکلی برای نصب بر روی هر نوع علف زنی نخواهید داشت.

   مرتب‌سازی مقالات:

  • پیش‌فرض
  • جدید‌ترین
  • پربازدیدترین
  • بیشترین امتیاز

   جدید‌ترین مقالات:

  مشاهده مقالات بیشتر
  دیدگاه خود را در مورد این مطلب بنویسید:
  کاربر میهمان

  تایید و ارسال
  انصراف
  دیدگاه کابران:
   نمایش دیدگاه‌های بیشتر