خرید و مشاوره فنی: 65555653-021

بتونیر بنزینی 250 لیتری

برای استعلام قیمت، تماس بگیرید.

تماس با ما
 • ارسال به سراسر ایران

 • پشتیبانی از ۹ الی ۲۱

 • کمترین هزینه ممکن

 • امکان خرید ۲۴ ساعته

 • پرداخت نقد

 • نقد و بررسی
 • مشخصات فنی
 • نظرات کاربران
 • پرسش و پاسخ

فهرست مطالب

بررسی فنی بتونیر بنزینی ۲۵۰ لیتری از طراحی تا کاربرد

در هر فعالیت ساختمان‌سازی به مقدار زیادی بتن که کیفیت ساخت مطلوبی داشته باشد، نیاز داریم. شاید بتوانیم با چند عدد بیل در روش‌های سنتی مقداری ملات سیمان تهیه کنیم. اما برای تهیه مقدار زیادی بتن با کیفیت اختلاط مطلوب باید از دستگاه‌های مخصوص بتن‌سازی استفاده کنیم. بتونیر بنزینی ۲۵۰ لیتری از نمونه‌های متداول در فعالیت‌های سبک عمرانی است.بتونیر بنزینی ۲۵۰ لیتری کوچکترین سایز از طراحی میکسر بتن های کارگاهی است. ظرفیت ۲۵۰ لیتری دیگ این میکسر بتن برای ۲ بار پر کردن فرغون های ساختمان‌سازی کافی است. این میکسرهای کوچک سرعت بتن‌سازی قابل ‌توجهی دارند و می‌توانند در انبوه عملیات‌های سبک و متوسط عمرانی مورد استفاده قرار بگیرند. در عین ‌حال طراحی کوچک با قابلیت جابجا شدن به وسیله شاسی چرخ‌دار این دستگاه مناسب فعالیت در فضاهای بزرگ، محوطه سازی‌ها، راه‌سازی، پیاده‌روسازی و... است.
بتونیر بنزینی 250 لیتری
عموم مدل‌های ۲۵۰ لیتری از نمونه میکسر بتن های برقی هستند. حجم دیگ این میکسرها آن‌قدر کوچک است که بتوانیم با استفاده از موتورهای الکتریکی ۲ و یا ۳ اسب بخار در مدل‌های تک فاز آنها را راه‌اندازی کنیم. اما تأمین برق با سطح ولتاژ استاندارد ۲۲۰ ولت عاری از اعوجاج اصلی‌ترین چالش کار با میکسر بتن‌های برقی است. بنابراین این مدل‌های موتور الکتریکی مناسب فعالیت در مناطق دورافتاده، فضاهای بزرگ و یا فعالیت‌ها با جابجایی زیاد نیستند. بتونیر بنزینی ۲۵۰ لیتری مخصوص کار در چنین شرایطی طراحی ‌شده است.عمده ‌فروش بتونیر ۲۵۰ لیتری بنزینی برای پوشش فعالیت‌های سبک در عملیات‌های بزرگ عمرانی است. هر جا که شرایط دسترسی به برق دشوار است و یا نیاز به جابجایی زیادی داریم، می‌توانیم از این مدل‌های موتور بنزینی که مسیر تأمین توان مستقلی دارند، استفاده کنیم.برای خرید بتونیر بنزینی ۲۵۰ لیتری می‌توانید از خدمات فروش آنلاین سایت فارم صنعت مجری مستقیم فروش ماشین‌آلات مهندسی در سراسر کشور با بهترین قیمت بتونیر ۲۵۰ لیتری بهره‌مند باشید.

روش طراحی بتونیر بنزینی ۲۵۰ لیتری

استفاده از موتورهای احتراق داخلی اصلی‌ترین وجه طراحی این مدل‌های ۲۵۰ لیتری است. در این نمونه از موتور تک‌ سیلندر بنزین سوز با توان 3 اسب‌ بخار استفاده ‌شده است. موتور با الگوی تأمین توان مکانیکی گردش دیگ نصب شده‌ است. در ادامه بخش‌های فنی این بتونیر بنزینی شباهت کاملی با دیگر نمونه‌های متداول موتور الکتریکی دارد.اگر چه ایده‌ی طراحی دیگ دنده زیر مخصوص ساخت میکسر بتن های کوچک است؛ اما عموم مدل‌ها خصوصاً برای طراحی بتونیر بنزینی ۲۵۰ لیتری از طراحی دیگ دنده دور کمر استفاده شده ‌است. این الگو شرایط عملکرد بهتر، قدرت بالاتر و مقدار کنترل بهتری را برای گردش دیگ، حین بتن‌سازی فراهم می‌کند. در این الگو از یک چرخ‌دنده بزرگ حول بخش مرکزی بدنه دیگ استفاده شده‌ است. محور شفت موتور از طریق یک سیستم چرخ‌دنده‌ای با این چرخ‌دنده‌ی بزرگ حول محور دیگ در ارتباط است. دستگاه به شکلی طراحی ‌شده است تا دیگ با سرعت استاندارد ۱۵ دور در هر دقیقه گردش نماید.برای تخلیه دیگ از فرمان گیربکسی استفاده شده ‌است. در طراحی این فرمان از گیربکس حلزونی استاندارد VF86 استفاده می‌کنند. این طراحی باعث شده تا فرایند تخلیه و بارگیری بتونیر بنزینی ۲۵۰ لیتری در عملیات‌های متنوع بتن‌سازی ساده‌تر و دقیق‌تر انجام پذیرد. شاسی دستگاه دارای ۲ عدد چرخ پیکانی است که به شکل گاری مانند برای حمل ساده توسط ماشین‌ها طراحی ‌شده است.الگوی طراحی بتونیر بنزینی ۲۵۰ لیتری ساخت یک میکسر بتن کوچک با طراحی ساده و عملکرد مطمئن است تا به ‌راحتی بتوانیم آن را در فضاهای گسترده از عملیات‌های متنوع عمرانی جابه‌جا کنیم. در عین ‌حال قدرت مانور بالایی برای کار کردن در مناطق دورافتاده داشته باشیم.
تولید بتونیر بنزینی 250 لیتری
 

مشخصات فنی بتونیر بنزینی ۲۵۰ لیتری

از نظر فنی در حال صحبت از کوچکترین سایز میکسر بتن کارگاهی هستیم که با موتورهای قدرتمند و کارآمد بنزین سوز مجهز شده ‌است. ظرفیت دیگ این میکسر بتن کارگاهی مقدار ۳۵۰ لیتر است. اما در عمل فقط می‌توانید از ۲۵۰ لیتر دیگ برای بتن‌سازی استفاده کنید. در تمامی مدل‌ها دستگاه به شکلی طراحی ‌شده است تا دیگ با سرعت استاندارد ۱۵ بار در هر دقیقه گردش نماید. سرعت کمتر و یا بیشتر برای طرح اختلاط استاندارد بتن خطرناک است. دیگ با الگوی طراحی دنده دور کمر ساخته ‌شده است. هر چند در مواردی از نمونه‌های دنده زیر نیز برای طراحی بتونیر بنزینی ۲۵۰ لیتری استفاده ‌شده است. اما در کل فروش بتونیر ۳۰۰ لیتری بنزینی از نوع دنده دور کمر متداول‌تر است.در نمونه‌های ساده مانند بتونیرهای کوچک موتور الکتریکی از فرمان معمولی برای تخلیه دیگ استفاده می‌کنند. اما برای طراحی مدل‌های بنزینی تماماً از فرمان‌های گیربکسی با استفاده از گیربکس VF86 برای تخلیه دیگ استفاده‌ شده است. این گیربکس با نسبت تبدیل ۴۸ به ۱ شرایط تخلیه دقیق و ساده دیگ را فراهم می‌کند. قیمت بتونیر بنزینی با فرمان تخلیه گیربکسی از نمونه‌ها با فرمان ساده دستی بالاتر است.در نهایت به بررسی فنی شاسی اشاره می‌کنیم که در الگوی طراحی این دستگاه از نمونه‌های شاسی دو چرخ پیکانی استفاده شده‌ است تا قدرت جابجایی هر چه ساده‌تر برای عملیات در فضاهای بزرگ و یا مناطق دورافتاده فراهم باشد.

مشخصات موتور در طراحی بتونیر بنزینی

برای طراحی این دستگاه از موتور تک ‌سیلندر و بنزین سوز با عملکرد ۴ زمانه استفاده ‌شده است. این موتورها از نوع هوا خنک و تنفس طبیعی هستند که در نهایت کارکرد می‌توانند مقدار ۳ اسب بخار توان مکانیکی را تولید نمایند. این موتورها از نوع استارت هندلی هستند و با تکنیک پاشش سوخت کاربراتوری روش راه‌اندازی ساده‌ای دارند. در طراحی شاسی بتونیر بنزینی ۲۵۰ لیتری فارم صنعت استفاده از انواع موتورها با الگوی طراحی استاندارد برای تجهیز ماشین‌آلات موتوری شده پیش ‌بینی ‌شده است. فارم صنعت برای تأمین توان مطمئن و کارآمد این میکسر بتن‌ها از سری موتورهای ۳ اسب بخار محصول برندهای صاحب سبک هوندا و روبین استفاده می‌کند.ظرفیت تک‌ سیلندر موتور ۴ زمانه مذکور مقدار ۱۲۶ سی‌سی است. این موتور با طراحی بدنه‌ی چدنی مقاومت فیزیکی بالایی در فعالیت‌های سنگین دارد. میزان سرعت موتور ۳۶۰۰ دور بر دقیقه است. این موتور مجهز به یک باک سوخت با ظرفیت 3.8 لیتری است. در عین ‌حال ظرفیت مخزن روغن آن مقدار 0.75 لیتر است که باید آن را در بازه زمانی های منظم از روغن نمره ۴۰ استاندارد روانکاری موتورهای سبک پر نمایید.

مشخصات فنی گیربکس بتونیر بنزینی

همان‌ طور که گفتیم، برای طراحی مراحل تخلیه دیگ دنده دور کمر این دستگاه از فرمان گیربکسی استفاده ‌شده است. گیربکس نصب شده بر روی میکسر بتن فارم صنعت از نوع گیربکس VF86 محصول برند بهکار اصفهان می‌باشد. این گیربکس دارای پوسته‌ی چدنی و چرخ‌دنده‌های برنجی مقاومی است که با دقت مناسب و عاری از ضربه نسبت تبدیل سرعت ۴۸ به ۱ را تأمین می‌نماید.

دیگ در طراحی بتونیر بنزینی ۲۵۰ لیتری

بدون تردید دیگ اصلی‌ترین بخش فنی در طراحی انواع میکسر بتن است. در طراحی بتونیر بنزینی ۲۵۰ لیتری فارم صنعت نیز سعی شده تا از دیگ با الگوی طراحی مطمئن و قدرتمند و جان‌ سختی استفاده ‌شده باشد. دیگ، طراحی دو تکه با نصب یک چرخ‌دنده در مرکز بدنه آن دارد. برای طراحی بخش بالایی دیگ از ورق فولادین ضد زنگ با ضخامت ۳ میلی‌متری و برای طراحی بخش زیرین دیگ از ورق‌های ۵ میلی‌متری استفاده ‌شده است.

همزن دیگ بتونیر بنزینی ۲۵۰ لیتری

همزن طراحی ‌شده در داخل این دیگ از جنس ورق فولاد با آلیاژ کربن است که قابلیت‌های ضد زنگ و ضد سایش دارد. تیغه‌های این همزن آنچنان طراحی ‌شده اند تا بالاترین درجات مقاومت فیزیکی و شیمیایی در مواجهه با سیلیس موجود در بتن را داشته باشند. در عین ‌حال برای اتصال این تیغه‌ها به سطح داخلی جداره دیگ بتونیر از اتصال جوش بسیار با کیفیتی استفاده شده ‌است.

دنده میکسر بتن ۲۵۰ لیتری موتور بنزینی

بتونیر بنزینی ۲۵۰ لیتری شرکت فارم صنعت از نوع دنده دور دیگ است. این الگوی طراحی باعث شده تا حرکت دیگ شرایط روان، کم‌صدا و قدرتمندی داشته باشد. برای طراحی این دیگ از دنده‌های چدنی با خواص ضد سایش استفاده شده ‌است. این چرخ‌دنده با گذشت زمان دچار آسیب و فرسایش نمی‌شود و طول عمر مفید بالایی دارد. در عین ‌حال سبک طراحی آن الگوی دقیقی است که در ایجاد حرکت روان دیگ تأثیرگذار است.

مزایای استفاده از بتونیر بنزینی ۲۵۰ لیتری

خرید و فروش بتونیرهای بنزینی متداول است. این میکسر بتن های موتور بنزینی از نمونه‌های کاملاً پرطرفدار بازار هستند. اما تمامی مدل‌های محبوب بازار از نمونه‌های ۴۰۰ لیتری به بالاتر می‌باشند. عموماً برای طراحی تا کار با میکسر بتن های کوچک مانند نمونه‌های ۲۵۰ لیتری از موتورهای الکتریکی استفاده می‌شود. اما حالا قرار است این ظرفیت کم را با یک موتور بنزین سوز تکمیل نماییم. استفاده از موتور بنزینی در طراحی میکسر بتن‌های ۲۵۰لیتری مزایایی دارد که به قرار زیر هستند.
 • از بتونیر بنزینی ۲۵۰ لیتری می‌توانید در مناطق دورافتاده که سطح دسترسی سخت و محدود به برق است، استفاده کنید.
 • از بتونیر بنزینی ۲۵۰ لیتری می‌توانید در سطح فضاهای بزرگ مانند محوطه‌سازی که جابه‌جایی تجهیزات برقی با کابل همراه آنها سخت است، استفاده کنید.
 • این میکسر بتن طراحی ساده‌ای دارد. روش کار با آن ساده است و در صورت خراب شدن الگوی تعمیرات آن نیز ساده می‌باشد.
بتونیر بنزینی 250 لیتری دو چرخ فرمان هیدرولیک
 
 • از این میکسر بتن می‌توانید در فعالیت‌های آزمایشگاه‌های صنعتی برای تهیه مقدمات بتن و یا تست خاک استفاده کنید.
 • بتونیر بنزینی ۲۵۰ لیتری فارم صنعت سرعت کارکرد مناسبی دارد. این دستگاه برای فعالیت در عموم کارگاه‌های ساختمانی طراحی‌ شده است.
 • با سبک طراحی کالسکه‌ای مانند و قابلیت متصل شدن به انواع کشنده شرایط جابه‌جایی این میکسر در محیط کارگاهی ساده است.
 • دارای دیگ با ضخامت مناسب از ورق‌های ۵ میلی‌متری است که طول عمر مفید بالایی دارد.

نکات کلیدی در هنگام کار با بتونیر بنزینی ۲۵۰ لیتری

 • در شرایطی که مخزن خالی است، هرگز دستگاه را روشن نکنید.
 • از بارگیری بیش ‌از حد دیگ دستگاه جداً خودداری کنید. بارگیری بیش ‌از حد دیگ علاوه‌بر آنکه باعث طرح اختلاط ناقص بتن می‌شود، تأثیر مستقیم بر استهلاک هر چه سریع‌تر موتور و چرخ‌دنده‌ها می‌گذارد.
 • دستگاه بتونیر را بدون نظارت پس ‌از راه‌اندازی رها نکنید.
 • در حین کار که دیگ مشغول چرخیدن و ساختن بتن است، دستگاه را جابه‌جا نکنید.
 • در صورت جابجایی از خاموش بودن موتور اطمینان حاصل کنید.
 • دستگاه را همواره در سطوح کاملاً صاف و تراز شده مستقر سازید.
 • پس ‌از هر بار بتن‌سازی دستگاه را به ‌طور کامل نظافت کنید. نظافت دیگ در سلامت دستگاه و افزایش طول عمر مفید آن تأثیرگذار است.
 • هرگز برای نظافت دیگ و جدا کردن بخش‌های بتنی چسبیده به جداره‌ی دیگ از تجهیزات سنگین مانند چکش و یا سنگ فرز استفاده نکنید.
 • در بازه زمانی های منظم که معمولاً هر ۱۰۰ ساعت کار متوالی است، روغن موتور را به ‌طور کامل تعویض کنید.
 • در بازه زمانی های منظم که معمولاً هر ۶ ماه کار است، روغن گیربکس فرمان تخلیه دیگ بتونیر بنزینی ۲۵۰ لیتری را تعویض نمایید.
بتونیر بنزینی ۲۵۰ لیتری دستگاه مخصوص عملیات‌های خاص عمرانی است. این دستگاه در مکان‌هایی استفاده می‌شود که دیگر نمی‌توانیم از تجهیزات موتور الکتریکی بهره‌مند باشیم. در چنین شرایطی است که از کارایی کامل ماشین‌های موتور بنزینی آگاه می‌شویم. قاعدتاً وقتی در چنین شرایطی هستید و یا احتمال می‌دهید تا چنین شرایطی را تجربه کنید، خرید بتونیر بنزینی ۲۵۰ لیتری یک الزام کلیدی است. قیمت بتونیر ۳۰۰ لیتری بنزینی از نمونه‌های موتور الکتریکی بالاتر است. اما وقتی پای صحبت برای کار در فعالیت‌های خاص باشد، فروش بتونیر بنزینی ۲۵۰ لیتری توجیه‌ پذیر است.برای خرید بتونیر بنزینی ۲۵۰ لیتری می‌توانید از خدمات فروش آنلاین سایت فارم صنعت مجری مستقیم فروش بتونیر بنزینی در سراسر کشور با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت استفاده کنید. کارشناسان سایت فارم صنعت آماده هستند تا با شما در مورد خرید سری مدل‌های متنوع بتونیر نکات کامل فنی را در میان بگذارند.
  دیدگاه خود را در مورد این مطلب بنویسید:
  کاربر میهمان

  تایید و ارسال
  انصراف
  دیدگاه کابران:
   نمایش دیدگاه‌های بیشتر

    مرتب‌سازی محصولات:

   • پیش‌فرض
   • ارزان‌ترین
   • گران‌ترین
   • جدید‌ترین
   • پرفروش‌ترین
   • پربازدیدترین
   • 1
   • 2
   • 3
   • 4
   • 5