خرید و مشاوره فنی: 65555653-021

بهترین مارک ماله پروانه ای کدام است؟

فهرست مطالب

ماله پروانه ای، ماشین پرکاربردی در عملیات‌های بتن‌ریزی خصوصاً کف سازی و طراحی محوطه است. این دستگاه می‌تواند سطح ناصاف بتن را کاملاً تراز شده و صیقلی کند. همچنین بتن چگال با اصطکاک زیاد را در کل سطح برای توزیع یکنواخت بگستراند. در حال ‌حاضر برندها و شرکت‌های متعددی در سطح بازار حضور دارند که همگی آنها انواع ماله پروانه ای را تولید می‌کنند. در این ‌میان بهترین مارک ماله پروانه ای کدام است؟بهترین برند ماله پروانه ای انتخابی نسبی است. این بهترین بودن کاملاً بستگی به اظهار نظر و کاربرد شما دارد. مثلاً ممکن است ارزان‌ترین ماله را به‌ عنوان بهترین معرفی کنید. اما قطعاً حرفه‌ای‌ها به سراغ مطمئن‌ترین، کارآمدترین و قاعدتاً قدرتمندترین دستگاه سطح بازار می‌روند.
ماله پروانه ای
 برای بررسی بهترین برند ماله پروانه ای با دو مقوله کلیدی مواجه هستیم. اول اینکه باید نوع شاسی دستگاه را مد نظر داشته باشید. در قدم بعدی باید نوع موتور و قدرت آن را ارزیابی کنید. معمولاً برند شاسی را متفاوت از برند موتور بررسی می‌کنند. شرکت‌های سازنده انواع ماله موتوری از موتورهای بنزین سوز و یا دیزلی محصول دیگر شرکت‌ها خصوصاً موتور بنزین سوز شرکت‌های روبین و یا هوندا در طراحی دستگاه‌ها استفاده می‌کنند. با در نظر گرفتن این مقدمه به معرفی بهترین برند ماله پروانه ای سطح بازار داخل ایران می‌پردازیم. 

ماله پروانه ای ۹۰ سانت با موتور روبین ۵ اسب بخار

ماله پروانه ای 90 سانت با موتور روبین ۵ اسب در حال حاضر یکی از محبوب‌ترین مدل‌های بازار است. در طراحی این دستگاه چه از نظر شاسی و چه از نظر موتوری با بهترین‌های بازار روبرو شده‌ایم. این دستگاه دارای موتور بنزین سوز تک‌ سیلندر روبین مدل EY20 است. این موتور با عملکرد ۴ زمانه و استارت هندلی طراحی‌ شده است. توان آن نیز ۵ اسب بخار است. روبین یکی از بهترین موتور سازهای جهانی است و این موتور بدون تردید یکی از بهترین محصولات در دسته موتورهای نیمه‌ سنگین روبین می‌باشد.اما در بحث شاسی نیز با یکی از بهترین برندهای جهانی مواجه شده‌ایم. کمپانی چینی زیاد در طراحی ماشین‌آلات ساختمانی فعالیت دارند. کمپانی چینی این شاسی را در سایز ۹۰ سانتی مخصوص عملیات‌های گسترده عمرانی طراحی کرده ‌است. شاسی ۹۰ سانتی بدون تردید محبوب‌ترین سایز انواع ماله پروانه ای بتن است و با جانمایی موتور قدرتمند ۵ اسب بخار روبین این کارایی تکمیل گردیده است. 

ماله پروانه ای ۹۰ سانت با موتور ۶.۵ اسب هوندا

ماله پروانه ای با موتور هوندا نیز یکی دیگر از بهترین‌های بازار است.. اما حالا به موتور قدرتمندتر هوندا با ۶.۵ اسب بخار مجهز شده ‌است. این دستگاه را در سطح بازار گاهاً با عنوان ماله پروانه ای هوندا معرفی می‌کنند.موتور هوندا نصب شده در این دستگاه یک موتور تک‌ سیلندر بنزین سوز با عملکرد ۴ زمانه است. این موتور هندلی است و توان آن ۶.۵ اسب بخار است. هوندا نام‌آشنا ترین برند جهانی در زمینه طراحی انواع موتورهای کوچک احتراق داخلی است. از موتور خوش نفس هوندا در طراحی این ماله قدرتمند ۹۰ سانت استفاده ‌شده است و این ترکیب کاملاً مورد توجه بازار قرار دارد. ماله پروانه ای هوندا همیشه از پرفروش‌ترین‌های بازار است. 

ماله پروانه ای ۹۰ سانت با موتور راتو ۷ اسب بخار

ماله پروانه ای ۹۰ سانت با موتور راتو نیز یکی از پرفروش‌ترین‌های بازار است. اما در طراحی بخش موتوری آن از موتور تک ‌سیلندر بنزین سوز ۷ اسب بخار راتو که محصول برند چینی است، استفاده‌ شده است.راتو کمپانی توانمند چینی است که در زمینه طراحی موتورهای سبک احتراق داخلی مهارت بالایی دارد. راتو شاید آوازه هوندا و روبین را نداشته باشد؛ اما این محصول دست‌ کمی از ماله پروانه ای روبین و هوندا نخواهد داشت. ماله پروانه ای ۹۰ سانت با موتور ۷ اسب راتو بدون تردید یکی از بهترین برند ماله پروانه ای های بازار است.
ماله پروانه ای ۹۰ سانت با موتور راتو ۷ اسب بخار
 

ماله پروانه ای ۹۰ سانت با موتور ۷ اسب واکسون

در جایگاه بعدی برای معرفی بهترین برند ماله پروانه ای همچنان در سطح ماله های ۹۰ سانت باقی می‌مانیم. این‌ بار ماله پروانه ای خوش ‌ساختی را با موتور واکسون معرفی می‌نماییم.موتور واکسون ۷ اسب بخار مدل VK210 یک موتور قدرتمند و خوش نفس است که مصرف سوخت خوبی دارد. همچنین مقدار تولید صدای آن متوسط و کارایی مطمئن برای عملیات‌های دشوار مانند ماله‌کشی سطوح بزرگ از محوطه‌های بتنی را دارد. 

ماله پروانه ای ۹۰ سانت با موتور ۷ اسب بخار ETQ

ماله موتوری ETQ یکی دیگر از محصولات پرفروش بازار است. ETQ از برندهای برجسته بازار است که سری موتورهای سبک اما توانمندی را طراحی می‌کند. موتورهای تک ‌سیلندر بنزین سوز ETQ به قدرت خوب در عملکردی روان و تولید صدای کم شناخته می‌شوند. در طراحی این ماله پروانه ای 90 سانت نیز از موتور ۷ اسب بخار ETQ استفاده شده ‌است. این موتور ۴ زمانه و تنفس طبیعی است. به روش استارت هندلی راه‌اندازی می‌شود و قدرت خوبی برای کار در شاسی ۹۰ سانت دارد. عموم بتن ریزانی که به ‌دنبال ماله پروانه ای قدرتمند با قیمت اقتصادی و کارایی خوب هستند، خرید این مدل با موتور ETQ را می‌پسندند. 

پرفروش‌ترین ماله‌های ۶۰ سانت بازار

ماله پروانه ای ۶۰ سانت به نسبت کارایی از ماله‌های ۹۰ سانت کمتر مورد توجه قرار می‌گیرند. ماله‌های ۶۰ سانت ظرفیت ماله‌کشی محدودی دارند و عموماً به ‌عنوان مکمل ماله‌های بزرگ و برای گوشه زنی و صاف کردن لبه‌های فضا مانند کنج دیوارها کارایی دارند. اما به ‌هر حال هر فضای کف‌سازی دارای کناره‌هایی است که برای صاف شدن به ماله پروانه ای ۶۰ سانت نیاز دارند. بهترین برند ماله پروانه ای ۶۰ سانت بازار به ‌قرار زیر هستند.
ماله پروانه ای ۶۰ سانت
 

ماله پروانه ای ۶۰ سانت با موتور ۶.۵ اسب هوندا

از این موتور ۶.۵ اسب در ماله پروانه ای ۹۰ سانت صحبت کردیم. اما حالا قرار است قدرت نمایی آن را در ماله کوچک‌تر ۶۰ سانت بررسی کنیم. وقتی موتور هوندا در ماله‌های بزرگ ۹۰ سانت کارآیی کافی دارد، قطعاً در این ماله‌های کوچکتر ۶۰ سانت عملکردی به‌ مراتب بهتر و قدرتمندتر خواهد داشت.ماله پروانه ای هوندا ۶۰ سانت به لطف جانمایی موتور قدرتمند و خوش نفس هوندا ۶.۵ اسب بدون تردید بهترین برند ماله پروانه ای در دسته مدل‌های کوچک ۶۰ سانتی است. این دستگاه در انواع عملیات‌های سطح سازی و صاف کردن کناره‌ها و کنج‌های ۹۰ درجه استفاده می‌شود. 

ماله پروانه ای ۶۰ سانت با موتور ۵ اسب بخار روبین

وقتی از موتور ۶.۵ اسب بخار هوندا در طراحی ماله‌های ۶۰ سانتی استفاده‌ شده است، قطعاً باید انتظار حضور رقیب همیشه قدرتمند آن یعنی موتور تک ‌سیلندر بنزین سوز با عملکرد ۴ زمانه و قدرت ۵ اسب روبین را نیز داشته باشیم. این موتور با ظرفیت تقریباً کوچک ۱۲۶ سی‌سی بسیار توانمند طراحی‌ شده است. ماله پروانه ای روبین در مدل ۶۰ سانت دستگاه چالاکی است. سرعت عمل مناسبی در ماله‌کشی فضاهای محدود دارد. می‌تواند در کنج دیوارها و حتی فضاهای محدود ۹۰ درجه به‌ خوبی حرکت کرده و ماله‌کشی مناسب را تأمین نماید. در حال ‌حاضر ماله پروانه ای ۶۰ سانت روبین یکی از پرفروش‌ترین‌ها در جمع مدل‌های گوشه زن بازار است. 

بهترین برند ماله پروانه ای ۱۲۰ سانت

در طراحی انواع ماله پروانه ای، مدل بزرگتری نیز وجود دارد که کمتر از نمونه‌های ۹۰ سانت مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ماله‌ها دارای دهانه‌های بسیار بزرگ ۱۲۰ سانتی هستند و کاملاً مناسب ماله‌کشی فضاهای بزرگ از عملیات‌های گسترده کف‌سازی طراحی ‌شده‌اند. بهترین برند ماله موتوری ۱۲۰ سانت بازار به ‌قرار زیر هستند. 

ماله پروانه ای ۱۲۰ سانت با موتور ۱۳ اسب هوندا

در مدل‌های برتر ماله پروانه ای ۱۲۰ سانت نیز باید انتظار محصول مونتاژ شده با موتور هوندا را داشته باشیم. اما این‌بار در طراحی این ماله پروانه ای هوندا از یک مدل موتور قدرتمند ۱۳ اسب ‌بخار با استارت الکتریکی استفاده ‌شده است. این ماله پروانه ای بسیار قدرتمند است. سرعت عمل بالایی در مسطح سازی سطوح بزرگ دارد و در جمع ۱۲۰ سانتی‌ها بهترین عملکرد و کیفیت را از خود نشان داده است.
ماله پروانه ای ۱۲۰ سانت
 

ماله پروانه ای ۱۲۰ سانت با موتور ۱۳ اسب ‌بخار راتو

جایگاه بعدی در میان ۱۲۰ سانت‌ها به ماله پروانه ای مونتاژ شده با موتور راتو اختصاص دارد. این موتور نیز ۱۳ اسب بخار است. بنزین سوز است و به روش استارت الکتریکی راه‌اندازی می‌شود. به مانند مدل هوندا این موتور نیز قدرت کارکردی مطمئن را دارد. سرعت عمل مناسب، توان ماله‌کشی گسترده و قابلیت‌های برجسته فنی از توانایی‌های موتور ۱۳ اسب راتو است. قیمت ماله پروانه ای ۱۲۰ سانت با موتور راتو تقریباً هم‌تراز ماله پروانه ای هوندا است. همچنین در عمل می‌تواند با محصول توانمند برند هوندا برابری کند. در کل این ماله مونتاژ شده با موتور راتو یکی از مطمئن‌ترین‌های بازار است. 

   مرتب‌سازی مقالات:

  • پیش‌فرض
  • جدید‌ترین
  • پربازدیدترین
  • بیشترین امتیاز

   جدید‌ترین مقالات:

  مشاهده مقالات بیشتر
  دیدگاه خود را در مورد این مطلب بنویسید:
  کاربر میهمان

  تایید و ارسال
  انصراف
  دیدگاه کابران:
   نمایش دیدگاه‌های بیشتر