خرید و مشاوره فنی: 65555653-021

توری سایبان 65 درصد

برای استعلام قیمت، تماس بگیرید.

تماس با ما
 • ارسال به سراسر ایران

 • پشتیبانی از ۹ الی ۲۱

 • کمترین هزینه ممکن

 • امکان خرید ۲۴ ساعته

 • پرداخت نقد

 • نقد و بررسی
 • مشخصات فنی
 • نظرات کاربران
 • پرسش و پاسخ

فهرست مطالب

هنر سایه اندازی با توری سایبان ۶۵ درصد

ما به مدیریت نور در فضای گلخانه و یا محیط حیاط خانگی و شاید هر فضای دیگری فکر می‌کنیم. چرا که قدرت تابش آفتاب در افزایش دمای محیط برای فضاهای سرپوشیده و یا محوطه‌های خانگی و فضاهای باغ و بوستان زیاد است. در عین ‌حال علاقه نداریم تا با حضور سقفی کامل از ورود تمام حجم نور خورشید جلوگیری کنیم. توری سایبان 65 درصد بهترین ایده در چنین شرایطی است. زیرا به ‌راحتی می‌توانیم با استفاده درست از شید سایبان فضایی روشن اما نه ‌چندان تحت تاثیر تابش مستقیم نور خورشید داشته باشیم.توری سایبان ۶۵ درصد از نمونه توری های سایه انداز کاملاً کاربردی است که مناسب استفاده از فضای گلخانه ای تا پوشاندن حیاط و پاسیوی منازل آپارتمانی طراحی شده ‌است. نور خورشید در پس توری سایبان ۶۵ درصد، حجم نوری ملایم، عاری از گرمای تند و اشعه‌های مخرب است. این حجم نور بهترین ایده برای تامین نیاز فتوسنتز گیاهان گوناگون است. در عین ‌حال می‌تواند یک فضای آرامش‌بخش برای شما در حیاط خانه بیافریند. از توری سایبان ۶۵ درصد می‌توان برای سایه اندازی در سالن‌های ورزشی، نمایشگاهی، پارک‌های شهری، پارکینگ‌ها، دامداری‌ها، استخرهای پرورش ماهی، مرغداری‌ها، انبارها و سالن‌های صنعتی و... نیز استفاده کرد.
توری سایبان 65 درصد
انواع توری سایبان را با معیاری از درصد سایه اندازی معرفی می‌کنند. مانند شید گلخانه ای ۶۵ درصد که قابلیت سایه اندازی به مقدار ۶۵ درصد را دارد. این بدان معنا است که اگر در ساعات اوج آفتاب در روزهای گرم سال باشید، شید سایه انداز مانع از عبور ۶۵ درصد نور خورشید خواهد شد. به ‌این ‌ترتیب فضای تحت پوشش توری سایبان ۶۵ درصد تنها با حضور نور ۳۵ درصد عبور داده ‌شده روشن است. فضای پدید آمده محیطی شبیه به سایه‌سار درختان است.هدف نهایی از نصب توری شید گلخانه ای رسیدن به فضای لطیف مانند سایه درختان است. قطعا لذت استراحت در سایه‌سار درختان را تجربه کرده‌اید و می‌دانید که این فضا تا چه اندازه شرایط ایده‌آلی دارد. فضای زیر سایه درختان حتی در گرمترین روزهای سال همچنان خنک، پرنور و دل‌نشین است. فضایی که چه برای حس و حال ما و چه برای زندگی حیوانات و حتی رشد گیاهان مناسب است. توری سایبان ۶۵ درصد از بهترین نمونه‌ها برای شبیه‌سازی سایه‌سار درختان است.انواع توری شید گلخانه در نمونه‌ها با درصد سایه اندازی ۳۰، ۵۰، ۶۵، ۸۰و حتی ۹۰ درصد طراحی می‌شوند. هر کدام از این توری ها قابلیت سایه‌سازی تا حذف نور خورشید در کاربردهای تخصصی را دارند. با این ‌وجود استفاده از توری سایبان ۶۵ درصد به ‌خاطر حد متوسط از سایه اندازی متداول‌تر از دیگر گونه‌ها می‌باشد.

شید سایبان چگونه ساخته ‌شده است؟

توری شید گلخانه ای در اصل یک نوع پارچه با بافت نه ‌چندان متراکم از الیاف‌های ضخیم پلیمری است. این توری ها به مانند هر پارچه در حجم قابل ‌توجه از الیافی که همگی پلیمری هستند، بافته شده‌ است. البته در طراحی شید گلخانه ای از تکنیک بافت حلقوی استفاده شده ‌است. هر چه در بافت توری شید سایه انداز از حلقه‌های کوچکتری استفاده‌ شده باشد، درصد تراکم بافت نیز افزایش پیدا می‌کند. در نتیجه از توری ای که درصد سایه اندازی بالاتری دارد، برخوردار هستیم.در طراحی عموم توری ها از الیاف با ضخامت یکسان استفاده ‌شده است. اما نوع بافت حلقوی است که مقدار تراکم نهایی توری سایبان را تعیین می‌کند. این توری ها منعطف هستند. سبک‌ وزن با قابلیت نصب ساده می‌باشند تا از آنها بتوانیم در پوشش فضاهای گسترده برای سایه اندازی استفاده کنیم.از توری شید گلخانه عموماً برای پوشش سقف بسته محیط گلخانه‌های صنعتی استفاده می‌شود تا به ‌این ‌ترتیب مانع از تابش مستقیم آفتاب شده و بتوانند شرایط دمایی تا رطوبت داخل فضای گلخانه را مدیریت کنند. اما این توری ها برای پوشش فضاهای بزرگ که در آنها سقفی نصب نشده ‌است و در عین ‌حال نیاز به شرایطی از دمای متعادل دارند، مناسب است. حیاط منازل، روف گاردن ها و یا محوطه دامداری‌ها و... از این نمونه فضاها می‌باشند.شید سایبان، حیاط خانه‌ی ما را به فضایی لطیف‌تر تبدیل می‌کند. این فضا یک محیط آرامش‌ بخش‌تر است. اگر چه نیاز ما به توری سایبان در حد داشتن فضایی دل‌نشین تر است؛ اما برای گیاهان گلخانه ای تا حیواناتی مانند مرغ‌ها و ماهی‌ها از الزامات است تا بتوانند زندگی خودشان را ادامه بدهند. از گیاهان تا ماهی‌ها به نور خورشید نیاز دارند. اما همه آنها در چالش تابش تند نور آفتاب به ‌سرعت می‌میرند. در طبیعت وجود درختان بزرگ به نوعی فضای لطیف مورد نیاز آنها را تامین کرده‌ است. اما در محیط بسته گلخانه و یا فضای باز استخر پرورش ماهی باید از انواع شید سایه انداز برای کنترل نور خورشید استفاده کنیم.
توری سایبان 65 درصد
 

ملاحظات در طراحی توری سایبان

کنترل دما در فضای گلخانه ای از الزامات همیشگی است. در فصل سرما باید با استفاده از انواع تجهیزات گرمایشی در مقابل موج هوای سرد آماده باشیم و در فصل گرما متکی بر سیستم‌های تهویه گلخانه ای مانند فن و پد گلخانه ای هستیم. لکن تمام فضاهای سرپوشیده گلخانه ای سقف‌های شفاف دارند که تمام مدت در مقابل تابش نور خورشید هستند. از آنجا که فضای گلخانه محیط بسته‌ای است، این سقف شفاف باعث گرم شدن بیش ‌از اندازه فضای گلخانه خواهد شد که قطعا باعث پژمرده شدن تمام گیاهان می‌شود.ملاحظات طراحی توری سایبان در تداوم اثربخش سیستم‌های سرمایشی در محیط گلخانه ای تدارک دیده شده ‌است. به نوعی توری سایبان مکمل هر نوع سیستم سرمایشی است. شید گلخانه ای محیط را خنک نمی‌کند؛ بلکه به قدرت خنک‌کنندگی سیستم‌های سرمایشی می‌افزاید. لذا در انتخاب نوع توری باید دقت کافی را داشته ‌باشیم. توری سایبان ۶۵ درصد نمونه همه‌کاره است که در عموم فضاهای گلخانه ای کاربرد دارد.نصب ساده و سریع از دیگر ملاحظات طراحی توری سایبان است. این توری ها مخصوص محوطه‌های بزرگ و یا پوشش سقف گلخانه‌های بزرگ طراحی‌ شده است. این توری ها دائمی نیستند و در آغاز فصل گرما نصب می‌شوند. لذا باید شرایط نصب ساده و سریع داشته باشند. از طرفی وزن شید سایه انداز باید سبک باشد تا استفاده از آن باعث سنگین شدن چارچوب فضای گلخانه ای نشود. مقاوم بودن و دوام کافی در برابر شرایط جوی نیز از دیگر ملاحظات در طراحی توری شید گلخانه ای است.ایده طراحی شید سایبان با استفاده از الیاف پلیمری اگر چه طرح نوینی است؛ اما اصل ایده از تفکرات سنتی الهام‌ گرفته است. در ایام گذشته و حتی در همین ایام از پوشش‌ها مانند حصیر و یا شاخه‌های پربرگ مانند شاخه‌ی بلند نخل برای ایجاد پوشش‌های سایه اندازی استفاده شده ‌است.در ایده‌های سنتی به ‌دنبال ایجاد سایه‌های مصنوعی هستیم. به شکلی که حجم نور کافی در فضا وجود داشته باشد. قطعا برای استفاده از روش‌های سایه اندازی سنتی مانند حصیر محدودیت داریم. اما می‌توانیم ایده چنین روش سایه اندازی را در قامت بافت توری شید گلخانه با درصدهای دقیق سایه اندازی پیاده کنیم. ایده‌ای که حالا از بهترین روش‌های کنترل نور و دما در فضاهای گلخانه ای است. توری سایبان ۶۵ درصد یکی از بهترین نمونه‌های سایه اندازی است که می‌تواند برای ما از حجم نوری ملایم و مفید و در عین ‌حال بی‌خطر با کمک به خنک‌کنندگی سریع سیستم‌های سرمایش فراهم آورد.

مشخصات فنی توری سایبان

برای بافت توری سایبان تماماً از الیاف پلیمری استفاده می‌شود. الیاف پلی‌اتیلن متداول‌ترین گونه است. این الیاف سبک ‌وزن، مقاوم با اثربخشی کم در مقابل حملات شیمیایی است. در عین ‌حال می‌تواند در مقابل هر نوع ناملایمات جوی کاملاً ماندگار و مقاوم باشد. اما به موازات الیاف پلی‌اتیلن استفاده از الیاف پلی پروپیلن نیز در طراحی توری سایبان کاربرد دارد. لکن عمده ‌فروش توری سبز گلخانه ای از نمونه‌های پلی‌اتیلن با قابلیت ضد UV است.
توری سایبان 65 درصد
 توری سایبان ۶۵ درصد نمونه متداولی است. از انواع الیاف پلی‌اتیلن است که در طراحی آن به ‌طور کامل از مواد ضد UV نیز استفاده می‌شود، شید ۶۵ درصد گلخانه ای گروه فارم صنعت از مرغوب‌ترین الیاف‌های پلیمری تهیه ‌شده است که می‌تواند سطح ماندگاری بسیار خوبی در فضای باز سقف گلخانه ای داشته باشد.در بررسی مشخصات فنی توری شید گلخانه با ۳ معیار اصلی مواجه هستیم. این معیارها طول، عرض و درصد سایه اندازی توری سایبان هستند. انواع توری به شکل توپی های رول شده در طول ۵۰ متری عرضه می‌شوند. برای استفاده، لازم است تا اندازه‌های طول فضا را داشته باشید. با این اندازه می‌توانید مقدار طول کافی را از رول توری برش بزنید. اما انواع توری در عرض پارچه‌های رول شده متفاوت هستند. انواع شید سایبان در اندازه‌های استاندارد ۲، ۴، ۶، ۸ و ۱۰ متری عرضه می‌شوند. اصولاً برای اندازه زنی مناسب توری سایبان آن را از عرض برش نمی‌زنند. بلکه از همان ابتدا توری با عرض مناسب را تهیه می‌کنند.درصد سایه اندازی اصلی‌ترین معیار در مشخصات فنی انواع شید گلخانه ای است. مقدار درصد سایه اندازی معرف قابلیت عبور نور خورشید از سطح توری سایبان است. مدل‌های استاندارد را با درصدهای ۳۰، ۵۰، ۶۵، ۸۰ و ۹۰ درصد تهیه می‌کنند. توری سایبان ۶۵ درصد حد متوسطی از سایه اندازی دارد. این توری از دیگر گونه سایه اندازها متداول‌تر است.توری سایبان ۶۵ درصد کاربرد همگانی دارد. از نوع سایه اندازی این توری می‌توانید برای کنترل نور خورشید در محیط گلخانه و کنترل سریع دما استفاده کنید. در عین ‌حال می‌تواند یک توری سایبان استخر کاملاً ایده‌آل باشد. برای مکان‌ها مانند دام‌پروری ها، مرغداری‌ها و دیگر فضاهای صنعتی و انبارداری مناسب است. در عین ‌حال حجم سایه اندازی ایده‌آل برای پوشش فضاهای خانگی، حیاط، پاسیو، فروشگاه و یا زمین‌های بازی را دارد. البته مهم است که از کدام نوع توری با الیاف پلی‌اتیلن و یا الیاف پلی پروپیلن استفاده می‌کنید که در ادامه به تشریح تفاوت‌های اساسی میان این دو نوع الیاف می‌پردازیم.

بررسی انواع الیاف در طراحی توری سایبان

بافت همه مدل‌های توری سایبان یکسان است. این توری ها به مانند لباس‌های بافتنی که می‌شناسید، تهیه می‌شوند. دستگاهی بسیار بزرگتر از میل بافتنی آشنا شما، رشته‌های بی‌انتهای پلیمری را در بافت حلقوی تبدیل به پارچه‌هایی نه ‌چندان متراکم می‌کند.اندازه حلقه‌ها معرف درصد سایه اندازی است. اما جنس الیاف پلیمری معرف قابلیت کاربردی توری سایبان است. برای بافت انواع توری سایبان از دو نوع الیاف پلیمری استفاده می‌شود.
 • توری سایبان با الیاف پلی‌اتیلن: گونه‌ی الیاف پلی‌اتیلن نمونه متداولی است. قیمت توری شید الیاف پلی‌اتیلن مناسب است. توری بافته ‌شده از این الیاف کاملاً سبک‌ وزن است. لذا در مساحت‌های زیاد باعث سنگینی ساختار گلخانه نمی‌شود. در عین ‌حال این نوع توری حد مقاومت بسیار بالایی در مقابل هر نوع کشش دارد و می‌تواند حد پارگی قابل‌ توجهی را تامین نماید. این ساختار مقاوم توری با الیاف پلی‌اتیلن باعث شده تا بتوانیم آن را در عرض‌های بزرگ برای پوشاندن دهانه‌های بلند طراحی کنیم. عمده توری شید گلخانه ای از همین الیاف پلی‌اتیلن تهیه می‌شود.
توری سایبان 65 درصد
 
 • توری سایبان با الیاف پلی پروپیلن: مدل کمتر متداولی است که معمولاً مناسب فضاهای خانگی و یا پوشش محوطه‌های کوچک که سقف ندارند مانند پارکینگ منازل، پاسیو، روف گاردن، سالن‌های ورزشی و زمین‌های بازی استفاده می‌شود. وزن الیاف پلی پروپیلن از الیاف پلی‌اتیلن بالاتر است. لذا معمولاً توری با الیاف پلی پروپیلن با درصد سایه اندازی برابر به نسبت از توری با الیاف پلی‌اتیلن سنگین‌تر است. البته توری سایبان با الیاف پلی پروپیلن مقدار مقاومت بهتری در مواجهه با موج سرما و یا عبور هوا دارد. لذا کاملاً مناسب طراحی در پوشش فضاهای باز و بدون سقف مانند حیاط منازل و پارکینگ‌ها، زمین بازی کودکان و... می‌باشد.
توری سایبان ۶۵ درصد در هر دو نوع الیاف پلی‌اتیلن و پلی پروپیلن طراحی شده ‌است. برای خرید اینترنتی شید گلخانه با درصد سایه اندازی ۶۵ درصد در متریال‌های گوناگون می‌توانید از خدمات فروش آنلاین سایت فارم صنعت استفاده کنید. فارم صنعت مجری فروش توری سبز گلخانه ای در سراسر کشور است که محصول با کیفیت برتر را در بهترین قیمت عرضه می‌نماید.بهتر است بدانید که توری سایبان ۶۵ درصد با الیاف پلی‌اتیلن مناسب پوشاندن فضاهای مسقف یا سقف شفاف مانند سالن‌های گلخانه ای و یا مرغداری‌ها می‌باشد. اما برای پوشاندن فضاهایی که محوطه باز دارند، چندان مناسب نیست. از توری سایبان ۶۵ درصد با الیاف پلی پروپیلن برای سایه اندازی فضاهای باز استفاده می‌شود. مقاومت فیزیکی بالا، توانایی جلوگیری از نفوذ باد و سرما، ویژگی‌هایی است که گونه‌ی توری الیاف پلی پروپیلن را مناسب چنین فضاهایی کرده ‌است.

مقایسه توری با الیاف پلی‌اتیلن و پلی پروپیلن

 • از نظر مقاومت در مقابل پارگی، توری با الیاف پلی‌اتیلن قابلیت بهتری به نسبت از توری با الیاف پلی پروپیلن دارد. توری با الیاف پلی‌اتیلن بافت مستحکم‌تری دارد که آن را مناسب استفاده در پوشاندن فضاها با دهانه‌های بزرگ کرده ‌است.
 • از لحاظ انعطاف‌پذیری، توری با الیاف پلی پروپیلن قابلیت فنی بهتری به نسبت از الیاف پلی‌اتیلن دارد. لذا استفاده از توری الیاف پلی پروپیلن در پوشاندن سطوحی که زوایای زیاد دارند، مناسب است.
 • مقاومت حرارتی توری با الیاف پلی پروپیلن بهتر از توری با الیاف پلی‌اتیلن است. توری الیاف پلی پروپیلن در مقابل افزایش دمای خیلی زیاد نور خورشید مقاوم است و به ‌خاطر چنین سطح دمای بالایی تغییر شکل نمی‌دهد.
 • در مواجهه با دماهای خیلی سرد و یا تنش‌های شدید دمایی که به سمت دماهای سرد حرکت کرده باشد، توری با الیاف پلی‌اتیلن عکس‌العمل بهتری دارد.
 • برای جلوگیری از وزش باد و یا ورود موج سرما به فضای تحت پوشش بهتر است از توری با الیاف پلی پروپیلن استفاده کنید.
 • از نظر قابلیت کشش در پوشاندن هر چه کاملتر فضاهای بزرگ، مقدار کشش و انعطاف‌پذیری توری با الیاف پلی‌اتیلن بهتر از گونه‌ها با الیاف پلی پروپیلن است.
 • درصد سایه اندازی توری با الیاف پلی اتیلن موفق‌تر از گونه‌ها با الیاف پلی پروپیلن است. اگر طراحی توری با درجه سایه اندازی زیاد مطرح باشد، استفاده از الیاف پلی پروپیلن ترجیح داده می‌شود.
 • توری با الیاف پلی‌اتیلن در تبادل حرارتی به نسبت از گونه‌های پلی پروپیلن موفق‌تر است. اگر قصد خارج شدن دمای محیط را دارید، بهتر است از توری الیاف پلی‌اتیلن استفاده کنید. اما اگر برای پوشش محیط با حساسیت دمایی استفاده می‌کنید، بهتر است از توری های پلی پروپیلن استفاده نمایید.
 • از نظر مقاومت در مواجه با امواج مخرب خورشید، توری الیاف پلی پروپیلن موفق‌تر از گونه‌های بافته ‌شده از پلی‌اتیلن است. در درازمدت توری سایبان بافته ‌شده از الیاف پلی پروپیلن دیرتر فرسوده می‌شود.
 • توری سایبان بافته‌ شده از الیاف پلی‌اتیلن سبک‌تر از همان توری با درصد برابر اما بافته ‌شده از الیاف پلی پروپیلن است. این سبک بودن شرایط نصب توری را ساده‌تر می‌کند. در عین ‌حال مناسب استفاده در فضاهای بزرگ با دهانه‌های بلند است. زیرا باعث افزایش وزن سازه نمی‌شوند.
 • توری بافته‌ شده از الیاف پلی‌اتیلن ارزانتر از توری بافته ‌شده از الیاف پلی پروپیلن است.
توری سایبان ۶۵ درصد گروه فارم صنعت در هر دو نوع الیاف طراحی شده ‌است. فارم صنعت نمایندگی توری سایبان در کرج آماده ‌است تا این محصول را با کیفیت مناسب و بهترین قیمت در عرض‌های استاندارد با درصد سایه اندازی ۶۵ درصد واقعی تامین نماید.

مزایای استفاده از توری سایبان ۶۵ درصد

مواجهه با نور تند و آتشین خورشید آن‌ هم در میانه فصل گرما سخت و نفس‌گیر است. واقعاً چطور می‌توان بدون برنامه‌ریزی از میان امواج آفتاب سوزان روزهای داغ عبور کرد. برای محیط خانگی این گرما چالش‌برانگیز است. حال تصور کنید که آفتاب تند نور خورشید چه حجم گرمایی در فضای بسته گلخانه ای و یا مرغداری‌ها تولید می‌کند. در عین ‌حال می‌تواند سطح آب استخرهای پرورش ماهی را به اندازه‌ای گرم کند. در چنین حالتی هیچ فعالیت اقتصادی برای پرورش گیاهان، مرغداری‌ها، پرورش آبزیان و... کارآمد نیست. قطعا باید مدیریت نور خورشید انجام شود و برای این منظور استفاده از انواع توری سایبان متداول است. مزایای استفاده از توری سایبان ۶۵ درصد به‌ قرار زیر است.
 • با استفاده از توری سایبان می‌توانیم نور خورشید را منعکس کنیم. حضور توری شید گلخانه ای مانع از تهاجم گسترده نور خورشید در فضای گلخانه و یا هر محیط مشابه می‌شود. این در حالی است که توری سایبان باعث تاریک شدن فضا نشده‌ است. اگر به ‌دنبال توری‌ای هستید که بتواند حجم نور محیط را در شرایط کنترل ‌شده با مقدار روشنایی مناسب قرار بدهد، شید ۶۵ درصد گلخانه ای بهترین قابلیت سایه اندازی را دارد.
 • با استفاده از توری سایبان در مقابل شرایط نامساعد جوی اعم از باد و باران و یا طوفان و تگرگ درامان هستیم. این توری ها مانع از نفوذ گرد و خاک و یا باران در فضای تحت پوشش هستند. هر چه توری، بافت متراکم‌تری داشته باشد، بهتر می‌تواند در مقابل نفوذ آب و باد مقاومت کند. شید ۶۵ درصد گلخانه ای از این حیث یکی از بهترین گونه توری ها می‌باشد.
 • مانع از تابش مستقیم نور آفتاب می‌شود. نور آفتاب علاوه‌بر گرم کردن هوا باعث گرم شدن سطوح نیز خواهد شد. در محیط‌های گلخانه ای سطوح کف فضا با سایه گیاهان پوشانده هستند. لذا چالش چندانی را تجربه نمی‌کنند. اما کف سالن‌های مرغداری، گاوداری، سالن‌های ورزشی، محوطه‌های بازی کودکان، سطح آب استخرهای پرورش ماهی و... عاری از محافظ در مقابل تابش نور خورشید رها می‌شوند. استفاده از توری سایبان استخر مانع از گرم شدن آب خواهد شد. در عین ‌حال حضور این توری ها برای دمای متعادل سطوح در هر نوع فضای بسته و باز مفید است.
 • با استفاده از توری سایبان مانع از ایجاد جلبک در داخل استخرها می‌شویم. از استخر پرورش ماهی تا استخرهای شنا و یا هر فضای بسته دارای آب مستعد رشد جلبک هستند. جلبک برای رشد کردن در آب به مقدار زیادی از نور مستقیم خورشید نیاز دارد. اما با نصب توری سایبان استخر از این تهاجم گسترده جلوگیری خواهیم کرد. تاثیر استفاده از توری سایبان حتی باعث می‌شود تا جلبک کمتری در پد آب سیستم‌های خنک‌کننده فضای گلخانه جمع شود.
 • با نصب توری سایبان یک در محافظتی عالی در مقابل تهاجم حشرات داریم. حشرات نمی‌توانند به ‌سادگی از فضای توری عبور کنند. به ‌این ‌ترتیب مادامیکه جریان هوا برقرار است، بسیاری از آفات مانند حشرات را در فضای بیرون نگه داشته‌ایم. از طرفی توری ایده مناسبی برای ممانعت از ورود پرندگان نیز می‌باشد.
 • نصب توری سایبان مانع از هدر رفت انرژی در فضاها مانند محیط گلخانه می‌شود. برای کنترل دما در محیط خانه انرژی زیادی مصرف می‌شود. سیستم پد و فن گلخانه باید برای مدت‌زمانی طولانی فعال باشد تا با صرف انرژی قابل‌توجه برق و آب بتوانیم دمای فضای گلخانه را در تهاجم دائمی خورشید خنک نگه داریم. این در حالی است که با نصب توری سایبان خیلی سریع‌تر و بهتر می‌توانیم فضای گلخانه ای را خنک کنیم. به ‌این ‌ترتیب انرژی کمتری را صرف خنک‌سازی کرده‌ایم. عمده ‌فروش توری گلخانه ای برای رسیدن به همین شرایط آرمانی است.
توری سایبان ۶۵ درصد از بهترین توری‌ها است که تمام این مزایا را با بالاترین شرایط فنی تامین می‌نماید. کارایی توری سایبان ۶۵ درصد آنچنان است که آن را تبدیل به پرفروش‌ترین نوع از توری های گلخانه ای کرده‌ است.

چگونه توری سایبان ایده‌آل داشته باشیم؟

مزایای استفاده از توری شید گلخانه آنچنان است که هر گلخانه‌دار و یا پرورش‌دهنده ماهی برای تهیه آن اقدام می‌کند. با این ‌وجود هر توری سایبان خصوصا توری سایبان ۶۵ درصد نمی‌تواند انتظارات شما را تامین نماید. استفاده از توری ایده‌آل چیزی است که در هر فضای گلخانه ای به آن نیاز داریم. لذا همواره در امتداد خرید و فروش توری سبز گلخانه ای به ‌دنبال چنین ویژگی‌هایی باشید.
 • توری سایبان ایده‌آل، درصد سایه اندازی واقعی و کاملاً دقیقی دارد. گاهاً در پرورش گیاهان مقدار حجم نور محاسبه ‌شده است و در امتداد این حساب و کتاب است که توری مناسب با درصد دقیق تهیه خواهد شد. لذا لازم است تا توری مقدار درصد سایه اندازی واقعی داشته باشد.
 • شرایط نصب توری ساده باشد. آنچنان که برای نصب آن در هر فضای گلخانه ای با مشکل مواجه نباشیم. وزن سبک در متراژ زیاد از خصوصیات توری سایبان ایده‌آل است. البته گاهاً این ویژگی در قیمت توری گلخانه تاثیرگذار است.
 • توری سایبان خوب مقدار انعطاف‌پذیری مناسبی نیز دارد. چنین توری می‌تواند فرم فضاهای پیچیده، تودرتو و یا اشکال گوناگون هندسی را بپوشاند. این قابلیت باعث می‌شود تا در پوشش هر مکان و فضا کاملاً دست بازی داشته باشید.
 • توری سایبان ایده‌آل طول عمر مفید بالایی نیز دارد. طول عمر مفید عموم توری ها بسته به شرایط محیط از مقدار ۳ الی ۵ سال متغیر است. اما هستند توری ها که مقدار طول عمر مفید بالاتری نیز دارند.
سخن پایانیتوری سایبان برای مدیریت نور خورشید طراحی‌ شده است. حضور این توری فضای هدف را به محیطی لطیف‌تر، دل‌نشین‌تر و خنک‌تر تبدیل می‌کند. مادامیکه هرگز حس یک فضای تاریکی را تداعی نخواهد کرد. قابلیت توری خوب در این است که بدون تاریک کردن محیط، نور مزاحم خورشید را حذف کرده ‌است.
توری سایبان 65 درصد
 توری سایبان ۶۵ درصد نمونه‌ی متداولی است که قابلیت استفاده در تمام فضاها را دارد. مقدار تقاضای بازار برای خرید این نوع توری زیاد است. اگر دسترسی ساده به بازارهای اصلی را ندارید و یا علاقه دارید تا محصول اصلی را در جریان ساده و مطمئنی تهیه کنید، گروه فارم صنعت نمایندگی توری سایبان خدمات فروش آنلاین خود را برای عرضه ساده، مطمئن و ارزان این محصول تدارک دیده ‌است.فارم صنعت مجری خرید اینترنتی شید گلخانه در سراسر کشور است. برای اطلاع از قیمت هر متر توری شید در کنار بهره‌مندی از تنوع بالای محصولات، همچنین داشتن اطلاعات کافی از لیست قیمت شید گلخانه می‌توانید از خدمات گروه فارم صنعت در بستر اینترنتی فعال در سراسر کشور استفاده کنید. خدمات این گروه، فروش شید گلخانه در تهران، کرج و سراسر کشور است. در عین‌ حال تامین کالای اصلی با کیفیت مناسب و همچنین بهترین قیمت توری شید گلخانه تخصص ماست. توری سایبان ۶۵ درصد با تمام ویژگی‌های مثبت باید قابلیت فنی و طراحی ایده‌آل در مشخصه‌های فنی مطمئن داشته باشد. تامین این کالای تخصصی در تخصص گروه فارم صنعت نمایندگی توری سایبان در کرج می‌باشد.
  دیدگاه خود را در مورد این مطلب بنویسید:
  کاربر میهمان

  تایید و ارسال
  انصراف
  دیدگاه کابران:
   نمایش دیدگاه‌های بیشتر

    مرتب‌سازی محصولات:

   • پیش‌فرض
   • ارزان‌ترین
   • گران‌ترین
   • جدید‌ترین
   • پرفروش‌ترین
   • پربازدیدترین
   • 1
   • 2
   • 3
   • 4
   • 5