خرید و مشاوره فنی: 65555653-021

راهنمای خرید فوگر حرارتی

فهرست مطالب

در صورتی که بخواهید برای همیشه از شر آفات گیاهی مختلف در زمین های زراعی خلاص شوید؛ شما نیاز به یک سری دستگاه های سمپاش دارید تا بدین ترتیب بتوانید با پاشش سم های مختلف از هر گونه آفت گیاهی و حشرات موذی خلاص شده تا با از میان برداشتن هر گونه مزاحم بتوانید شاهد بارور شدن گیاهان خود باشید و تمامی محصولات خود را در گلخانه ها و زمین های زراعی بدون کوچکترین آفتی برداشت کنید.

یکی از همین وسایل و تجهیزات کشاورزی، فوگر حرارتی است که از آن به عنوان مه پاش حرارتی نیز یاد می شود. در صورتی که قصد خرید این وسیله را دارید؛ با ما همراه باشید تا ضمن آشنایی هر چه بیشتر با این وسیله بتوانیم با ارائه راهکارهایی به منظور خرید بهتر، شما را در زمینه خرید فوگر حرارتی یاری نماییم تا بهترین و شایسته ترین خرید را در پیش رو داشته باشید.

آشنایی بیشتر با فوگر حرارتی

فوگر حرارتی یا مه پاش حرارتی یکی از وسایل و تجهیزاتی می باشد که شما می توانید از وجود آن در صنایع و موارد مختلفی به خوبی استفاده به عمل آورید. امروزه به جهت همه گیر شدن ویروس کرونا بیشتر فوگر حرارتی را به منظور سمپاشی نمودن اماکن عمومی به ویژه رستوران ها و بیمارستان ها و مدارس و به طور کلی در اماکن مسقف یا فضای باز مورد استفاده قرار می دهند.

اما فوگرهای حرارتی را می توان در صنایع مختلفی همچون کشاورزی و باغبانی نیز مورد استفاده قرار داد که تأثیر آن ها را به ویژه در سمپاشی زمین های زراعی و از بین بردن آفات گیاهی به خوبی می توان مشاهده کرد که با توزیع یکسان انواع سم درون یک فوگر حرارتی یا مه پاش حرارتی به راحتی می توانید نقطه نقطه زمین های زراعی خویش را سمپاشی کنید تا از شر هر گونه حشره موذی و مزاحم و هر نوع آفت گیاهی خلاص شوید و در نهایت شاهد بارور شدن گیاهان خود و برداشت بهینه ای از محصولات خود گردید.

حال که فوگر حرارتی هم در صنعت کشاورزی و هم برای گندزدایی و ضدعفونی کردن مکان های بسیار زیادی مورد استفاده قرار می گیرد و از اهمیت بسزایی هم برخوردار است؛ به عنوان راهنمای خرید این وسیله کارآمد، بهتر است به ارائه نکاتی پرداخته شود تا در صورت تمایل به خرید این وسیله بتوانید بهترین و مناسب ترین فوگر حرارتی را خریداری نموده و بدین وسیله نیاز خود را برطرف نمایید.

راهنمای خرید فوگر حرارتی

اگر قصد خرید فوگر حرارتی دارید و می خواهید به منظور پیشگیری از ویروس کرونا یا به منظور سمپاشی کردن زمین های زراعی و گلخانه های خود دستگاهی را خریداری کنید که محیط اطراف شما را پاک و پاکیزه کند؛ بهتر است پیش از خرید فوگر حرارتی به موارد زیر توجه داشته باشید:

1-    توجه به فشار پاشش سم

هر چقدر فشار پاشش سم زیاد باشد؛ طبیعتا شما می توانید با فشار بیشتر در زمان کمتر، حجم بیشتری از مکان مورد نظر را گندزدایی کنید. بنابراین بهتر است به دنبال یک فوگر حرارتی با فشار پاشش سم بسیار بالایی باشید.

2-    توجه به وزن دستگاه

به جهت حمل و نقل راحت تر بهتر است یک فوگر حرارتی با وزن سبک تری را انتخاب کنید تا به راحتی بتوانید آن را از هر جایی به جای دیگر انتقال داده و تمامی منطقه و محیط مورد نظر را سمپاشی یا ضدعفونی کنید.

3-    توجه به جنس دستگاه

جنس دستگاه نیز یکی از اصلی ترین مسائلی است که باید مورد توجه قرار گیرد. جنس فوگر آلمانی یکی از بهترین جنس های فوگر حرارتی است که با کیفیت بسیار عالی و منحصر به فرد در همین راستا مورد استفاده قرار می گیرد.پس اگر به فکر یک فوگر حرارتی با کیفیت هستید تا بتوانید با خرید آن سالیان سال از وجود آن ها برای مصارف گوناگون به خوبی استفاده کنید؛ به جنس اصل آلمانی آن توجه داشته باشید.

راهنمای خرید فوگر حرارتی

4-    توجه به مخزن سم دستگاه

اینکه دستگاه مورد نظر چقدر ظرفیت برای سم دارد؛ خود نیز یکی دیگر از نکات قابل توجهی است که باید به آن اهتمام ورزیده شود تا متناسب با نوع نیاز خود فوگر حرارتی را با ظرفیت مخزن سم کم یا زیاد خریداری کنید و به خوبی از وجود آن ها در زمین های زراعی خود یا سایر مکان های دیگر استفاده نمایید.

5-    توجه به ظرفیت مخزن سوخت رسانی

مخزن سوخت رسانی دستگاه نیز یکی دیگر از نکات قابل توجه است که بایستی پیش از خرید به مخزن بنزین به عنوان منبع سوخت رسانی در فوگر حرارتی توجه شود. هر چقدر این مخزن بزرگتر باشد؛ طبیعتا شما می توانید مدت زمان بیشتری از وجود آن ها بدون پر کردن مجدد مخزن سوخت رسانی کار کنید.

6-    توجه به مه پاش حرارتی سرد و گرم و کاربرد هر یک

با توجه به این مسئله که مه پاش حرارتی سرد با گرم تفاوت هایی دارند و هر یک از آن ها را برای کاربردهای خاصی مورد استفاده قرار می دهند؛ شما ضمن علم به وجود تفاوت میان هر یک از آن ها بهتر است با کاربرد هر یک از آن ها هم آشنا باشید تا بدین ترتیب متناسب با نیاز خود بتوانید مه پاش حرارتی سرد یا مه پاش حرارتی گرم را خریداری کنید.توجه به این مسئله با توجه به نوع کاربرد هر یک از آن ها یکی از اصلی ترین نکات مورد نظر پیش از خرید فوگر حرارتی است.

7-    مرغوب بودن و کیفیت مواد اولیه

در صورت سررشته داشتن در نوع مواد اولیه به کار گرفته شده در دستگاه های مختلف، می توانید به صورت تخصصی، به مواد اولیه به کار گرفته شده در فوگرهای حرارتی توجه داشته باشید تا در تولید و ساخت آن ها از مواد اولیه مرغوب و استانداردی استفاده شده باشد.

8-    قیمت فوگر حرارتی

علاوه بر کیفیت و کارایی که یک فوگر حرارتی می تواند برای شما داشته باشد؛ بهتر است به قیمت آن ها هم توجه شود تا بدین ترتیب شما بتوانید ضمن خرید یک دستگاه با کیفیت و جنس عالی و منحصر به فرد آن ها را در مراکز معتبر با قیمت های به صرفه و ایده آلی خریداری کنید تا به خوبی بتوانید از وجود آن ها در مراکز مختلف استفاده کنید.

اقدامات لازم بعد از سمپاشی توسط دستگاه فوگر حرارتی

دستگاه فوگر حرارتی درگیر با دو عامل است که باید با جدیت کامل صحت حضور هر دو عامل را پیگیری نمایید. اول آنکه این دستگاه با سوخت بنزین آن هم با قابلیت انفجار مستقیم کار می کند. دوم آنکه در مخزن این دستگاه تماما از انواع سموم تا ترکیبات ضدعفونی کننده ریخته می ‌شود. لذا دستگاه فوگر حرارتی تماماً در یک جریان خطرآفرین قرار دارد.

راهنمای خرید فوگر حرارتی

رعایت تمام نکات ایمنی در حین کار که در مباحث قبلی اشاره کردیم، ضرورتی است که لازم است تا در همه حال جدی گرفته شود؛ اما برای انتهای کار نیز باید دقت در اجرای برخی از نکات را جدی بگیریم. مانند:

•            لازم است تا در انتهای کار هر مقدار از سموم مانده در مخزن تخلیه شود. حرفه ای ها می دانند که سموم مانده در مخزن مستعد ایجاد یک شرایط مسمومیت زا هستند. لذا غالباً در ابتدای امر با برآورد فضای تحت سمپاشی مقدار سموم مورد نیاز خود را برداشته و غالباً در انتهای کار تمام محتویات مخزن را خالی خواهند کرد.•            در زمان انتهای عملیات کاری لازم است تا باتری دستگاه‌ را خارج سازید. باتری در دستگاهی که مستعد انفجار بنزین است، عاری از احتمال وقوع خطرات جدی نمی باشد.•            نظافت دستگاه را جدی بگیرید. این دستگاه با احتراق بنزین کار می کند. لذا با احتمال بالا طیف وسیعی از قطعات آن اسیر سیاهی ‌های دود ناشی از احتراق می شوند. لازم است تا تمام قسمت های دود گرفته دستگاه را تمیز کنید.•            محل نگهداری دستگاه در پایان دوره کاری آن محل خشک و عاری از هر گونه رطوبت می باشد.

در ایامی هستیم که ضدعفونی کردن تمام سطوح در اطراف ما اهمیت بالایی دارد. شاید بتوانیم سطوح موجود در خانه را با یک جریان مدیریت شده کاملاً ضدعفونی کنیم؛ اما آیا می ‌توانیم در باب سطوح بزرگ خارج از محیط خانه فکری اصولی کرده باشیم؟

فروش فوگر حرارتی یک ایده کارآمد برای ضدعفونی کردن سطوح بسیار بزرگ در فضا های گسترده شهری است. قیمت دستگاه سمپاش فوگر آنچنان است که می تواند در یک جریان رقابتی با دیگر مدل ها به انتخابی مناسب برای تقابل با کرونا تبدیل شود.

اقدامی که می ‌تواند یکی از بهترین ایده ها در تقابل با بیماری کرونا باشد. فوگر در اصل یک سمپاش با هدف تامین نیاز های گلخانه‌ ای است؛ اما در این ایام پرخطر هرگز نمی ‌توان از نقش پررنگ فوگر برای مقابله با کرونا چشم ‌پوشی کرد.

   مرتب‌سازی مقالات:

  • پیش‌فرض
  • جدید‌ترین
  • پربازدیدترین
  • بیشترین امتیاز

   جدید‌ترین مقالات:

  مشاهده مقالات بیشتر
  دیدگاه خود را در مورد این مطلب بنویسید:
  کاربر میهمان

  تایید و ارسال
  انصراف
  دیدگاه کابران:
   نمایش دیدگاه‌های بیشتر