خرید و مشاوره فنی: 65555653-021

شمشاد زن برقی اشتیل

برای استعلام قیمت، تماس بگیرید.

تماس با ما
 • ارسال به سراسر ایران

 • پشتیبانی از ۹ الی ۲۱

 • کمترین هزینه ممکن

 • امکان خرید ۲۴ ساعته

 • پرداخت نقد

 • نقد و بررسی
 • مشخصات فنی
 • نظرات کاربران
 • پرسش و پاسخ

فهرست مطالب

شمشاد زن ها از جمله تجهیزات مدرن باغبانی هستند که برای منظم کردن و هرس کردن زیبای درختان، بوته ها و یا درختچه های موجود در فضای سبز مورد استفاده قرار می گیرند. شمشادها و درختچه های شبیه به آن از جمله گیاهان متداول در فضاهای باغبانی هستند. گیاهانی که با هدف ایجاد فضای سبز مورد توجه قرار گرفته ‌اند. شمشادها در خلق محیط های سرسبز و زیبا، حصارهای زنده و ایجاد یک فضای بصری و دلنشین در محیط باغ بهترین هستند. اما این گیاهان رشدی متوالی و بسیار سریع دارند. به شکلی که در اندک زمانی کاملا از فرم خارج می ‌شوند. در این حالت نیاز است تا شمشادهای موجود در باغ را به شکل دایمی و کاملاً منظم هرس کنیم. اگر چه انواع ابزارهای دستی مانند قیچی های شمشاد زنی برای این کار طراحی شده اند؛ اما انجام دستی هرس کردن شمشادها ماجرای کاملا سخت و زمان بری می باشد. اما دستگاه شمشاد زن موتوری به شکلی تخصصی برای نظم بخشیدن به شمشادها ابداع شده است. مانند شمشاد زن برقی اشتیل که در مدل های مختلف و با ظرفیت های متنوع کاری طراحی شده است تا دست ما را در نظم بخشیدن به فضاهای باغبانی باز گذارند. 
شمشاد زن برقی اشتیل
 شمشاد زن برقی اشتیل به شکلی طراحی شده است که علاوه بر کوتاه کردن ساقه های درختچه‌ ها مانند شمشادها، توانایی کافی در تراشیدن علف های بلند، شاخه های قطور و گیاهان متداول باغ و مزرعه را داشته باشد. شمشاد زن برقی اشتیل در مدل های قدرتمند برای تامین اهدافی تخصصی طراحی شده است. قاعده طراحی شمشاد زن برقی اشتیل نیز به مانند دیگر نمونه های قدرتمند بنزینی متکی بر تعریف دو تیغه دندانه دار است. تیغه هایی که در امتداد هم سوار بر هم هستند و تحت تاثیر قدرت موتوری بر روی هم می لغزند. این تیغه ها که بر روی هم قرار دارند، در حرکتی متقاطع بر سطح هم جابجا می ‌شوند. به این ترتیب هر یک از دندانه های تیغه ها در کنار دندانه تیغه دیگر قرار دارد و با جابجایی تیغه ها نسبت به یکدیگر هر یک از دندانه ها به مانند یک قیچی عمل می ‌کند. در این حالت وقتی یک شاخه گیاه و یا علف با ساقه بلند در داخل این تیغه های دندانه دار قرار می ‌گیرد، تحت تاثیر حرکت متقاطع دندانه ‌ها بریده خواهد شد. در طراحی شمشاد زن برقی اشتیل یکی از تیغه ها که در بخش زیرین قرار گرفته است، تیغه ثابت می باشد. این تیغه از ضخامت بالایی برخوردار است و استحکام بسیار خوبی دارد. تیغه مذکور مستقیم بر بدنه شمشاد زن برقی اشتیل متصل است و حرکتی ندارد. تیغه متحرک بر روی تیغه ثابت دستگاه سوار است و تحت تاثیر قدرت موتور قابلیت جابجایی رفت و برگشتی بر روی تیغه متحرک را دارد. این تیغه به اندازه تیغه ثابت طراحی شده و از تعداد دندانه های برابری برخوردار است. اما ضخامت کمتری دارد و به راحتی تحت تاثیر قدرت موتور جابجا می شود. حرکت تیغه متحرک بر روی تیغه ثابت تمام الگوی طراحی در شمشاد زن برقی اشتیل می باشد. شمشاد زن برقی اشتیل در دو مدل HSE61  و  HSE 81 طراحی شده است. البته برند اشتیل در طراحی شمشاد زن ها دست بالایی دارد و انواع مدل های قدرتمند بنزینی موتوری را طراحی کرده است. اما در این مطلب قصد آن را داریم که شما را با شمشاد زن های برقی اشتیل آشنا کنیم. لذا در ادامه همراه ما باشید تا به تشریح فنی تا نکات طراحی شده برای انواع شمشاد زن برقی اشتیل بپردازیم. 

نگاهی بر طرح ساخت شمشاد زن برقی اشتیل

هرس کردن و نظم بخشیدن به گیاهان مانند شمشادها سطح بزرگی از فعالیت های هر فضای سبز را تشکیل می دهد. باغبان های بسیاری هستند که هر ساله باید دست به کار باشند تا انبوه گیاهان تزیینی، حصارهای سبز درختی، درختچه های متنوع باغ و باغچه را هرس کنند. در این بین هرس کردن های منظم و هدفمند مورد توجه قرار دارد. برند اشتیل آلمان نیز در این زمینه دست توانمندی دارد. زیرا سعی کرده تا با طراحی و معرفی انواع شمشاد زن موتوری نیاز جدی باغبان ها را به بهترین شکل ممکن مرتفع نماید. در فضاهای بزرگ باغبانی که سطح عملیات شمشاد زنی و یا هرس کردن درختچه ‌های باغ بسیار زیاد است، بهره ‌مندی از مدل های موتور بنزینی توصیه می شود. اما اگر فضای باغ کوچک است و می توان به راحتی با یک کابل سیار نیروی برق ۲۲۰ ولت شهری را در اختیار گرفت، استفاده از شمشاد زن برقی اشتیل توصیه می شود. 
شمشاد زن برقی اشتیل
 شمشاد زن برقی اشتیل تیز با تیغه های کاملاً برنده هستند. این ماشین ها به راحتی می توانند از پس تراشیدن ساقه‌ های چوبی شکل انواع درختچه ها برآیند و در عین حال وقتی از موتورهای الکتریکی استفاده می کنند، به غایت فرایندی کم صدا با حداقل تولید آلایندگی دارند. شمشاد زن برقی اشتیل، سبک و به نسبت ظرفیت موتورهای برقی کاملاً قدرتمند و در ابعاد یک شمشاد زن برقی به کمال توانمند هستند. اگر از سطح  باغی در ابعاد متوسط بهره مند هستید و یا تمام ماهیت برش زنی شما در قطع کردن شاخه های نه چندان قطور خلاصه شده است، توصیه می‌ کنیم که از مدل های HSE61 و HSE81  در جمع شمشاد زن برقی اشتیل استفاده کنید. این مدل ها اگر چه قدرت بالای نمونه های بنزینی را ندارند؛ اما سبک وزن، ارزان قیمت و کاملاً توانمند می باشند. اشتیل در طراحی مدل های برقی از شمشاد زن های خود سعی داشته تا الگوی یک ماشین کاملا ارگونومیک را در پیش بگیرد. لذا این مدل ها با طراحی جمع و جور ساخته شده ‌اند تا به راحتی در میان دستان شما قرار گرفته از پس عملیات های متنوع و گاهاً پرفشار در هرس کردن درختان و درختچه های باغ و باغچه برآیند. قیمت شمشاد زن برقی Stihlبه نسبت از نمونه های موتوری بنزینی جایگاه اقتصادی تری دارد. مشخصه های فنی مدل های طراحی شده برای شمشاد زن برقی اشتیل به قرار زیر هستند. 

شمشاد زن برقی اشتیل مدل HSE61

شمشاد زن برقی اشتیل مدل HSE61 یک نمونه سبک وزن است که برای حضور در فعالیت های سبک باغبانی طراحی شده است. اشتیل در طراحی این مدل سعی داشته تا یک ماشین ساده اما کارآمد برای فضاهای کوچک باغبانی را طراحی کند.  این مدل از شمشاد زن برقی اشتیل مخصوص باغ های شخصی و باغچه های کوچک خانگی طراحی شده است. وقتی که حجم کار در عملیات شمشاد زنی تقریباً محدود است و چندان حساسیتی در تامین سرعت عمل بالا و یا برخورداری از قدرت زیاد احساس نمی‌ شود. شمشاد زن برقی اشتیل مدل HSE61 از یک تیغه ۵۰ سانتیمتری برخوردار است. این تیغه  نیم متری برای تکمیل عموم فعالیت ‌های سطح پایین در هرس کردن منظم انواع بوته های تزیینی کفایت می کند. در بحث فنی برای تامین قدرت شمشاد زن برقی اشتیل مدل HSE61 از یک موتور الکتریکی با قدرت 0.5 کیلو وات استفاده شده است. موتور با قدرت 0.5 کیلو وات که تحت تامین برق ۲۲۰ ولت تکفاز شهری کار می ‌کند، توانسته است تا شرایط کارکرد تقریباً توانمندی را برای این شمشاد زن برقی آلمانی تامین نماید. البته وقتی از موتورهای الکتریکی استفاده می کنیم، دست ما در تامین انواع پروژه های کاری باز است. مانند همین مدل ساده و جمع و جور از شمشاد زن برقی آلمانی که در آن از 5 سناریو حرکتی استفاده شده است. در دسته ارگونومیک شمشاد زن برقی اشتیل مدل HSE61، پنج موقعیت فرمان با تعریف عملکردهای متفاوت طراحی شده است. به این ترتیب وقتی این شمشاد زن برقی Stihl را در اختیار دارید، قطعاً می توانید با قدرت مانور بالایی در تکمیل عملیات های سبک باغبانی باشید. 
شمشاد زن برقی اشتیل
 شمشاد زن برقی اشتیل مدل HSE61 به دلیل وزن کم و طراحی جمع و جور برای کار سبک در آراستن و پیرایش بوته ‌ها و شمشادها مناسب است. لذا عمده فروش این مدل از شمشاد زن برقی Stihl برای استفاده در فضاهای خانگی و یا باغات شخصی صورت می گیرد. در شمشاد زن برقی اشتیل مدل HSE61 از یک تیغه 0.5 متری استفاده شده است. در عین حال طول کلی دستگاه در حدود 113 سانتیمتر است و به این ترتیب ظاهراً با یک شمشاد زن که طراحی جمع و جور و خوش دستی دارد مواجه هستیم. البته موتور با قدرت  0.5کیلوواتی که حجم و وزن اندکی دارد، بر این طراحی جمع و جور با قدرت مانور بالای این شمشاد زن برقی اشتیل خواهد افزود. در عین حال موتور برقی تکفاز دستگاه که از ولتاژ ۲۲۰ الی 240 ولت متناوب شهری استفاده می ‌کند، عملکردی به غایت روان و کم صدا دارد. به شکلی که با حداکثر تولید صدای ۸5 دسیبل همراه است. صدای اندک این موتور برای کار کردن در باغات شخصی و خانگی مناسب است. زیرا عملکرد شمشاد زن برقی اشتیل موجب آزار هیچ کسی نخواهد شد. فاصله دنده ها در تیغه های طراحی شده این شمشاد زن برقی Stihl، ۲۹ میلیمتر است. لذا در تقابل دندانه ‌های دو تیغه ثابت و متحرک این  شمشاد زن برقی اشتیل می توان شاخه ها با قطری در حدود ۳ سانتیمتر را به سادگی برش زد. به این ترتیب شمشاد زن ساده ما قابلیت کافی در هرس کردن درختان بسیار بزرگ باغبانی تا بوته های کوچک و انبوه باغ را دارد. برای راه اندازی این دستگاه از یک کابل کوتاه با طول ۳۱ سانتیمتر استفاده شده است. لذا در کار با شمشاد زن برقی اشتیل ۵۰ سانتیمتری باید دست به کار باشید و از یک سیم سیار با بلندای کافی استفاده کنید. این کوتاه شدن کابل اگر چه زحمت تهیه سیم سیار را به دنبال دارد؛ اما درجات ایمنی در کار با دستگاه شمشاد زن برقی اشتیل را بالا خواهد برد. زیرا کابل کوتاه تر، خرابی کمتری دارد. شمشاد زن برقی اشتیل مدل HSE61 در وزن کم با مقدار 3.9 کیلوگرمی طراحی شده است. وزن کم، طراحی ارگونومیک و تیغه بلند 0.5 متری و حرکت نرم و کم صدای این مدل از شمشاد زن برقی اشتیل، آن را به عنوان یک ماشین کاملا مناسب برای فضاهای محدود باغبانی تا محیط های خانگی تبدیل کرده است. 

نگاهی بر مشخصات شمشاد زن برقی اشتیل مدل HSE81

اصولا از موتورهای الکتریکی نمی ‌توانیم انتظار تامین قدرت بالایی داشته باشید. غالب مدل ‌های برقی در وجه توان کمتر مدل های بنزینی برای تأمین نیازهای رده پایین در عموم عملیات های متنوع باغبانی طراحی می ‌شوند. اما نه در ساخت شمشاد زن برقی اشتیل مدل HSE81. زیرا این مدل اگر چه از یک موتور الکتریکی در جابجایی تیغه های شمشاد زنی خود استفاده می ‌کند؛ اما قدرتی بالاتر، طراحی ایده آل و تیغه های بلند برای حضور در فعالیت های کاملاً سطح بالای باغبانی دارد. در طرح ساخت شمشاد زن برقی اشتیل مدل HSE81 از یک تیغه با طول ۷۰ سانتیمتری استفاده شده است. به این ترتیب ۲۰ سانتیمتر از مدل قبلی در تراشیدن عمیق بوته های انبوه شمشادها و دیگر درختچه ‌ها توانمندتر است. در عین حال برای حرکت قدرتمند و تراشیدن توانمند این حجم از شاخه ها از یک موتور الکتریکی تکفاز با قدرت 0.65 کیلو وات بهره‌ مند است. در این مدل شاهد بهره گیری از یک موتور تکفاز جریان متناوب با قابلیت تامین قدرت 0.65 کیلو واتی هستیم که حداقل 0.15 کیلو وات قوی تر از مدل قبلی می باشد. این ظرفیت بالاتر برای تامین قدرت کافی در حرکت تیغه های بلند ۷۰ سانتیمتری پیش‌ بینی شده است. 
شمشاد زن برقی اشتیل
 شمشاد زن برقی Stihl مدل HSE81 به جهت بهره مندی از تیغه های ۷۰ سانتیمتری در جمع مدل‌ های حرفه ‌ای قرار می گیرد. زیرا در حضور این تیغه های بلند است که قابلیت کامل در انجام هر نوع عملیات شمشاد زنی را دارد. در این مدل از شمشاد زن برقی اشتیل نیز از یک دسته با تعریف 5 موقعیت فرمانی استفاده شده است. به این ترتیب این مدل نیز قدرت مانور بسیار بالایی دارد. وجه برتری در شمشاد زن برقی اشتیل مدل HSE81 در طرح ساخت تیغه های آن می باشد. زیرا این تیغه ها از جنس آلیاژهای فولاد با کربن الماسه هستند و برش زنی آنها با کمک لیزر صورت گرفته است. لذا علاوه بر استحکام و ماندگاری بالا، دقت بسیار خوبی در طراحی این تیغه ها صورت گرفته است. در شمشاد زن برقی اشتیل مدل  HSE81 تیغه زیرین بر بدنه دستگاه متصل است و به شکل کاملاً ثابت عاری از حرکت می باشد. این تیغه زیرین از ضخامت بالاتری برخوردار است. تیغه متحرک که در بخش بالایی دستگاه بر شفت متحرک موتور بنزینی متصل است، طرح ساخت ظریف تری دارد. اما همانند تیغه با استفاده از آلیاژ پرکربن الماسه ساخته شده است. لذا می‌ توانند در مدت زمان طولانی از پس حجم بالای عملیات های سنگین هرس کردن شاخه های قطور درختان و درختچه ‌های باغ و باغچه برآیند. در عین حال این تیغه ها کاملاً ضد زنگ هستند. لذا فضای مرطوب باغ در هرس کردن شمشادها، کمترین اثری در استحکام و کارایی این تیغه ها دارد. شمشاد زن برقی اشتیل مدل HSE81 به یک تیغه ۷۰ سانتیمتری مجهز است. موتور الکتریکی در امتداد این تیغه تعبیه شده است تا طول کلی شمشاد زن برقی اشتیل ۱۳۳ سانتیمتر باشد. طرح ساخت کاملا ارگونومیک با حداکثر تسلط کاربر بر دستگاه شمشاد زن در این نمونه پیش ‌بینی شده است. در نظر داشته باشید که بزرگ شدن طول تیغه ها در نهایت اگر چه باعث افزایش قدرت برش زنی دستگاه شمشاد زن خواهد شد؛ اما در نهایت نیاز به قدرت موتوری بالاتری را احساس می‌ کند. موتور تکفاز با سطح ولتاژ ۲۲۰ ولت متناوب شهری در شمشاد زن برقی اشتیل مدل HSE81 پیش‌ بینی شده است که قادر است حداکثر قدرت 0.65کیلووات را تامین نماید. البته وقتی پای صحبت از موتورهای الکتریکی در میان است، باید انتظار عملکرد دستگاهی کم صدا را داشته باشیم. به مانند شمشاد زن برقی اشتیل مدل HSE81 که با تولید حداکثر صدای ۸۸ دسیبل به غایت کم صدا می باشد. این دستگاه با کارکردی آرام و عملکردی روان و کم صدا برای حضور در باغ ‌های خانگی، فضاهای سازمانی و... بهترین است. در سوی دیگر ماجرا در کنار طراحی ایده ‌آل آن یک شمشاد زن کم صدا و آرام کار، قدرتمند، با قابلیت بالا فراموش نشده است. زیرا این مدل از شمشاد زن برقی اشتیل توانمندی کامل در برش زنی انواع شاخه ها را دارد.
شمشاد زن برقی اشتیل
 در طرح ساخت تیغه ها فاصله دنده ها را به اندازه ۳۶ میلیمتر در نظر گرفته اند. این مقدار نشان از قابلیت بالای این شمشاد زن برقی در بریدن شاخه های انبوه انواع درختچه ها مانند شمشادهای باغبانی دارد. زیرا می‌ تواند تا حجم شاخه ها با قطر فراتر از ۳۰ میلیمتری را قطع نماید. این دستگاه به غایت سبک وزن است. این مدل از شمشاد زن برقی اشتیل با وزن 4.4 کیلوگرمی طراحی شده است. در نتیجه برای کار به هیچ حالت دستگاه سنگین وزنی محسوب نمی‌ شود. این سبک وزنی برای تأمین کارکرد ارگونومیک یک دستگاه پیش ‌بینی شده است. از طرفی طول کابل دستگاه کوتاه و تنها ۳۱ سانتیمتر است. پس برای فعالیت با آن مجبور به استفاده از سیم سیار هستیم. این کوتاه شدن کابل شاید در نگاه نخست یک نقیصه در طراحی شمشاد زن برقی اشتیل باشد؛ اما برای تامین امنیت و اطمینان از سلامت سیستم الکتریکی دستگاه در حین فعالیت های پرفشار و متوالی پیش ‌بینی شده است. زیرا کابل کوتاه کمتر اسیر خرابی‌ ها، زدگی ها و یا اتصال کوتاه خواهد شد. در نظر داشته باشید که سیم سیار را به راحتی می توانید تعویض و یا تعمیر کنید؛ اما کابل بلند و خراب شده یک دستگاه برقی را به این سادگی ها نمی توانید تعویض و یا تعمیر کنید. 

مکانیزم ضد لرزش در شمشاد زن برقی اشتیل

دستگاه شمشاد زنی در دسته ماشین آلات ارتعاشی قرار می گیرد. تیغه ها که در مسیری رفت و برگشتی بر سطح هم می لغزند، حجم ارتعاش بسیار سنگینی ایجاد می کنند. به شکلی که کار کردن با دستگاه شمشاد زن را گاها بسیار سخت خواهند کرد. البته طراحان برتر مانند آنچه در طرح ساخت برند اشتیل مد نظر است، سعی دارند تا با الگوهای حذف ارتعاش، مسیر کار کردن با انواع شمشاد زن های موتوری را ساده تر سازند. در تمامی شمشاد زن های موتوری و برقی از برند اشتیل شاهد حضور یک مکانیزم ضد ارتعاش بسیار توانمند هستیم. مکانیزم ضد ارتعاش در شمشاد زن برقی اشتیل به خوبی قادر است تا کلیه حرکت های نوسانی در دسته های هدایت دستگاه را میرا سازند. شمشاد زن برقی اشتیل به علت استفاده از موتورهای الکتریکی، فرم کارکرد بسیار آرام و کم ارتعاشی دارد. خصوصا در طرح ساخت شمشاد زن برقی اشتیل که حضور موتورهای خوش کار برقی میزان ارتعاش بسیار اندکی را تولید می ‌کند و در عین حال محل اتصال موتور و بخش های مکانیکی بر بدنه دستگاه از طریق فنرهای خاص با هدف میرا ساختن ارتعاش طراحی شده است. جانمایی این فنرهای ضد ارتعاش در چهار نقطه از بخش ‌های فنی در شمشاد زن برقی اشتیل می باشد. حضور این فنرها باعث می ‌شود تا تمام حرکت ارتعاشی تیغه ها و موتور الکتریکی کاملا میرا شود. به شکلی که دستگاه با حداقل لرزش در اختیار اپراتور قرار دارد. 

طراحی دسته با مفصل گرداننده

 از مزیت های قابل توجه در طراحی شمشاد زن های اشتیل توجه ویژه به رعایت نکات ارگونومیک می باشد. این شمشاد زن ها به شکلی طراحی شده اند تا به راحتی در دستان اپراتورها قرار بگیرند و از قابلیت های کاربردی بسیار ساده ‌ای برخوردار باشند. به این ترتیب هر کسی می‌ تواند در مقام اپراتور حرفه ای انواع شمشاد زن برقی اشتیل ظاهر بشود. یکی از مهمترین جنبه های طراحی ارگونومیک در شمشاد زن برقی اشتیل متوجه فرمان این دستگاه است. دسته که محل قرارگیری دستان اپراتور است، جایگاه هدایت و کنترل پذیری شمشاد زن را نیز دارد. یک دستگاه وقتی طراحی ارگونومیک دارد که از دسته های ایده آل با نهایت سادگی در استفاده از المان های کنترلی طراحی شده باشد. مانند طرح دسته در شمشاد زن برقی اشتیل که با الگوی مفصل گرداننده طراحی شده است. در لیست قیمت شمشاد زن بنزینیو برقی اشتیل این ویژگی از نکات برجسته می باشد. 
شمشاد زن برقی اشتیل
 دسته طراحی شده در شمشاد زن برقی اشتیل به شکلی است که قابلیت گردش کامل حول یک مفصل را دارد. به شکلی که می توان آن را در زاویه ۹۰ درجه ای در سمت چپ و یا راست جابجا کرد. این قابلیت، سطح کنترل پذیری شمشاد زن برقی اشتیل را بالا برده است و در عین حال قدرت مانور اپراتور در حین اجرای عملیات تراشیدن گیاهان را افزایش می‌ دهد. 

تیغه‌ های دو طرفه در طرح ساخت انواع شمشاد زن برقی اشتیل

یکی از ویژگی ‌های برتر در طراحی شمشاد زن های اشتیل، بهره ‌مندی از تیغه های دو طرفه می باشد. این تیغه های دو طرفه باعث می ‌شود تا حجم برش زنی گیاهان با سرعت بالاتری انجام پذیرد و در عین حال برش های تمیزتر با دقت بالاتر صورت گیرد و از طرفی قابلیت و قدرت برش زنی عمیق ‌تری حاصل آید. البته همه مدل های طراحی شده از انواع شمشاد زن برقی اشتیل صاحب این تیغه های دو طرفه نیستند. در مدل های طراحی شده برای انواع شمشاد زن برقی اشتیل، مدل HSE81 از این تیغه های دو طرفه برخوردار است. 

طراحی ارگونومیک در انواع شمشاد زن برقی اشتیل

شمشاد زن های برقی اشتیل سبک وزن هستند. در آنها از موتورهای کم توان اما آرام کار الکتریکی استفاده شده است تا در نهایت سبک وزنی، قابلیت بالایی در انجام عملیات های پرفشار شمشاد زنی داشته باشند. این مدل ها طراحی شده اند تا در سطح عملیات های خانگی، باغ های کوچک شخصی، فضاهای سازمانی و هر گونه عملیات تقریبا کم حجم شمشاد زنی مورد استفاده قرار بگیرند. لذا طرح ساخت ارگونومیک شمشاد زن برقی اشتیل کاملاً مورد توجه طراحان بوده است. طراحان اشتیل در نهایت شمشاد زن هایی ساخته اند که می توانند سبک وزن بوده و به راحتی در میان دستان اپراتورها قرار گرفته و با ارائه سطح کنترل پذیری بالا نهایت دقت و کارایی را فراهم کنند. این ویژگی های قابل توجه از طرح ساخت منحصر به فرد شمشاد زن برقی اشتیل آمده است. 

اشتیل و یک ابزار ساز حرفه ای

شمشاد زن برقی اشتیل محصول توانمندی از یک برند ریشه دار آلمانی است. احتمالاً به خوبی می دانید که آلمانی ها دستان توانمندی در طراحی تا ساخت انواع ابزارهای موتوری دارند. این کشور مهد کمپانی های نامدار در عرصه طراحی تا تولید انواع ابزارهای مهندسی، ساختمان سازی و البته کشاورزی است. اشتیل یکی از برندهای ریشه دار و اصیل آلمانی است که به شکل تخصصی مهارت بالایی در طراحی تا تولید ابزارهای برش چوب و باغبانی کسب کرده است. کمپانی اشتیل در میانه دهه دوم قرن بیستم با هدف طراحی تا تولید انواع اره موتوری تاسیس شده است. این کمپانی در تمام فعالیت دور و دراز خود که حالا در مرزهای یک قرن تولیدات صنعتی قرار دارد، به عنوان یکی از بهترین و معتبرترین کمپانی های تولیدکننده اره موتوری شناخته می شود. در حال حاضر هم انواع مدل های اره موتوری برقی و بنزینی برند اشتیل از بهترین های بازار جهانی هستند. لکن این کمپانی ریشه‌ دار آلمانی دست توانمند تولیدات خود را بسیار فراتر از طراحی تخصصی اره موتوری باز کرده است تا بتواند جمع کاملی از ابزارهای برش زنی چوب را طراحی و تولید کند. شمشاد زن ها از جمله ماشین آلات باغبانی هستند که منحصراً برای برش چوب ابداع شده اند. همین استفاده ساده دلیل کافی بوده است تا برند اشتیل با آن سابقه قدرتمند در طراحی انواع اره موتوری اقدام به طراحی انواع شمشاد زن های توانمند داشته باشد. لذا شمشاد زن های موتوری برقی و یا بنزینی این کمپانی به مانند دیگر ابزارهای موتوری آن جایگاه برتری در سطح بازارهای جهانی را دارند. 
 البته در صنعت رو به رشد دنیای امروز کمتر کمپانی ای را پیدا می کنیم که مسیر تولیدات خود را به حضور در یک کشور مادر محدود کرده باشد. کمپانی اشتیل در حال حاضر یک برند ریشه دار آلمانی با رویکرد جهانی است. کمپانی ای که حالا تبدیل به یک ابر شرکت بین المللی شده است. زیرا محصولات این کمپانی در ۵ کشور مختلف تولید می شود. شمشاد زن برقی اشتیل با طراحی ارگونومیک  قابلیت کاربری بسیار بالایی دارد. این مدل ها کاملا سبک وزن هستند و به خوبی با قابلیت کنترل پذیری سرعت بالایی طراحی شده اند و در حین کار کمترین صدا را تولید می‌ کنند. قدرت کافی برای قطع کردن شاخه های قطور شمشادها و یا هر درختچه دیگری را دارند. هر چند قیمت شمشاد زن برند اشتیل در رده ‌های بالای بازار قرار دارد؛ اما قطعاً برای آنها که در تکاپوی رسیدن به کیفیت برتر هستند، قیمت شمشاد زن برقی اشتیل جز  یک حاشیه نه چندان جدی نخواهد شد. زیرا این شمشاد زن ها قابلیت حضوری قدرتمند در هر فضای باغ و باغبانی را دارند. 
  دیدگاه خود را در مورد این مطلب بنویسید:
  کاربر میهمان

  تایید و ارسال
  انصراف
  دیدگاه کابران:
   نمایش دیدگاه‌های بیشتر

    مرتب‌سازی محصولات:

   • پیش‌فرض
   • ارزان‌ترین
   • گران‌ترین
   • جدید‌ترین
   • پرفروش‌ترین
   • پربازدیدترین
   • 1
   • 2
   • 3
   • 4
   • 5