خرید و مشاوره فنی: 65555653-021

شمشاد زن بنزینی اشتیل

برای استعلام قیمت، تماس بگیرید.

تماس با ما
 • ارسال به سراسر ایران

 • پشتیبانی از ۹ الی ۲۱

 • کمترین هزینه ممکن

 • امکان خرید ۲۴ ساعته

 • پرداخت نقد

 • نقد و بررسی
 • مشخصات فنی
 • نظرات کاربران
 • پرسش و پاسخ

فهرست مطالب

با شمشاد زن بنزینی اشتیل، باغی زیبا خواهید داشت

شمشاد ها و گیاهان شبیه به آن از جمله بهترین ایده ها برای خلق فضا های زیبای باغ های خانگی و حتی فضا های سبز شهری هستند. این گیاهان با فضای یکنواخت و بوته ای شکلی که دارند، با هدف خلق فضا ها، دیوار های سبزپوش و جداسازی محیط باغ بهترین ایده هستند.لکن این شمشاد ها به مانند هر گیاه دیگری دائماً در مسیر رشد و نمو قرار می گیرند. از این رو اصلاح و پیرایش آنها یک عملیات همیشگی است. البته در این ایام، دستگاه کارآمدی مانند شمشاد زن بنزینی ابداع شده است.هر کسی که باغبان یک فضای سبز زیبا است و در این بین میزبان طیف گسترده از شمشاد ها و گیاهان شبیه آن شده است، از حضور یک دستگاه شمشاد زن بنزینی استقبال خواهد کرد. لکن داشتن یک شمشاد زن بنزینی از یک برند مطرح و شناخته شده وجه جذابتری از کار خواهد شد. مانند شمشاد زن بنزینی اشتیل که در این مقاله قصد بررسی تا آشنایی کاملی از آن را داریم.
شمشاد زن بنزینی اشتیل

شمشاد زن بنزینی چگونه دستگاهی است و چه کارایی دارد؟

قبل از بیان کاملی در مشخصه های فنی در باب آشنایی با شمشاد زن بنزینی اشتیل لازم است تا شما در مقام یک باغبان حرفه ای سطح اطلاع کاملی از این ماشین داشته باشید. به هر حال انواع شمشاد زن بنزینی در دسته ماشین آلات نوین کشاورزی هستند و غالباً چندان نگرش فنی قدرتمندی همراه آنها نمی باشد.ماجرا در خلق شمشاد زن بنزینی در منظم کردن فضای رشد گیاهانی مانند درختچه های شمشاد می باشد. این گیاهان که عموماً با هدف خلق فضا های سبز و زیبا در سطح باغ و فضا های سبز پرورش داده می شوند، باید در یک ظاهر یکدست و یکنواخت باشند.برای این کار می ‌توانید همراه قیچی های قدرتمند باغبانی باشید. این قیچی ها توانایی برش شاخه ‌های شمشاد را دارند؛ اما در نهایت یک ابزار دستی ساده هستند و کار با آنها غالباً سخت و خسته کننده خواهد شد.حال اگر بتوانیم به جای تیغه های یک قیچی، چند تیغه داشته باشیم، چطور؟! خب، می توانیم از دو تیغه با دندانه های متعدد که بر هم می لغزند استفاده کنیم. در این حالت هر یک از دندانه ها در کنار دندانه تیغه دیگر، حکم یک قیچی کارآمد را بازی می کند؛ اما طراحی دستی این ابزار غیرممکن است.پس می‌ توانیم از الگو های موتوری در طراحی آنها استفاده کنیم. به این ترتیب مقدمات در ساخت شمشاد زن بنزینی را آغاز کرده ایم.در شمشاد زن بنزینی، حضور یک موتور بنزینی است که وظیفه لغزیدن این تیغه های دندانه دار بر روی هم را بر عهده می ‌گیرد. به این ترتیب همراه با قدرت موتور بنزینی، هر یک از دندانه های تیغه های مذکور تبدیل به اهرم یک قیچی قدرتمند شده، توانایی کوتاه کردن سرعت بالای هر نوع فضای متراکم از گیاهان شبیه به شمشاد ها را پیدا خواهند کرد.

بررسی کلی از شمشاد زن بنزینی اشتیل

شمشاد زن stihl آلمان ابزاری توانمند برای هرس کردن شاخه های از نظم خارج شده درختان انبوه مانند شمشاد ها می باشد. اما در سطح فضا های باغ طیف گسترده ‌ای از انواع درختان و درختچه های بوته ها متوجه فعالیت ‌های ما می شوند. لذا برند اشتیل در یک دسته ‌بندی برای تامین تمام نیاز ها با هدف هرس شاخه‌ های درختان دو تیپ از شمشاد زن بنزینی خود را معرفی کرده است.-    شمشاد زن اشتیل آلمان در تیپ T که در ابعاد سبک مخصوص کار برای هرس کردن تا نظم بخشیدن به بوته های کوچک، درختچه های کم ارتفاع و البته شمشاد های کوتاه قامت می باشد. در کل، هر حجم اندک از نظم بخشیدن به گیاهان را می‌ توانید در لیست توانمندی ‌های شمشاد زن بنزینی اشتیل تیپ T داشته باشید.-    شمشاد زن اشتیل آلمان در تیپ R که با قدرتی بالاتر مخصوص تراشیدن شاخه های قطور از درختان بزرگتر و انبوه تر می باشد. هر چه درختچه متراکم تر باشد، لاجرم تعداد شاخه های بیشتری در هر لحظه از کار متوجه تیغه های لغزان شمشاد زن خواهد شد.در این حال، قدرت برش بالاتری نیاز است. از این رو عمده ایده در طراحی تا کاربرد شمشاد زن بنزینی اشتیل در تیپ R متوجه تکمیل عملیات های سنگین باغبانی است.در ادامه به تحلیل فنی برخی از مدل های مطرح در شمشاد زن بنزینی از برند اشتیل می ‌پردازیم.
شمشاد زن بنزینی اشتیل

شمشاد زن بنزینی اشتیل مدل HS 45

این مدل از جمله مدل های ساده و کم توان اما بسیار کاربردی و سبک در جمع مدل های متنوع از شمشاد زن های برند اشتیل می باشد. شمشاد زن بنزینی مذکور در دو سایز ۴۵ و ۶۰ سانتیمتری از طول تیغه هایش معرفی شده است. به این ترتیب در عین سبک بودن، قدرت مانور بالا در اعماق هر نوع بوته متراکمی را دارد.در این مدل از شمشاد زن بنزینی اشتیل یک موتور تک سیلندر دو زمانه با حداکثر قدرت 0.75 کیلووات حضور دارد. موتور مذکور برای تامین این قدرت با ظرفیت 27 سی ‌سی از حجم موتور همراه است. دستگاه در عین کاربردی بودن، تولید صدای اندکی در حدود 98 دسیبل داشته که عملاً در دسته ماشین آلات آرام قرار می گیرد.در عین حال مصرف سوخت موتور کم حجم این علف زن بنزینی نیز در رنج معقول 0.5 لیتر به ازای هر ساعت کار قرار دارد.البته با توجه به گنجایش تقریباً اندک مخزن سوخت 0.2لیتری آن نمی توانید برای مدت بیش از نیم ساعت، انتظار کار مداوم و پرفشار را از این شمشاد زن بنزینی داشته باشید.

شمشاد زن بنزینی اشتیل مدل HS 46C-E

یکی دیگر از نمونه های سبک وزن در دسته شمشاد زن های برند اشتیل است. در این شمشاد زن از تکنولوژی برتر ضد لرزش استفاده شده است. یک دلیل ساده در کارایی تقریباً ساده این شمشاد زن بنزینی متوجه حضور موتور کم حجم و کم صدای آن می باشد. این شمشاد زن با حضور تیغه ۵۵ سانتیمتری کاملاً مناسب برای فعالیت در سطح فضا های کوچک مانند باغ های خانگی است.در شمشاد زن بنزینی اشتیل مدل HS 46C-E از یک موتور تک سیلندر با ظرفیت ۲۱ سی‌ سی استفاده شده است. موتور مذکور با حداکثر قدرت 0.65 کیلووات کار می ‌کند. دستگاه در وزن کمتر از ۵ کیلوگرم عرضه شده و با مصرف سوخت کمتر از 0.5 لیتر در هر ساعت کاری نشان از یک ماشین کاملا ایده آل در کار های سبک می باشد.

شمشاد زن بنزینی اشتیل مدل HS 56-C

این مدل همچنان در دسته شمشاد زن های سبک وزن برند اشتیل قرار می گیرد؛ اما در طراحی آن وجه حرفه‌ ای تری از کار پیش بینی شده است. از این مدل در جمع شمشاد زن های اشتیل می توانید با هدف کار در فضا های نیمه حرفه ‌ای و حتی حرفه ‌ای بهره مند باشید.مادامیکه یک ماشین سبک با مقاومت بالا و البته راه اندازی ساده را در دستان خود گرفته ‌اید. به هر صورت اگر در سطح کار های نیمه ‌حرفه ‌ای، قیمت شمشاد زن بنزینی برای شما در اولویت قرار دارد، انتخاب مدل HS 56-C می‌ تواند وجه برتری قابل توجهی باشد.در این مدل از تیغه با طول ۶۰ سانتیمتر در کنار یک موتور بنزینی با ظرفیت ۲۱سی سی که نهایت قدرت 0.65 کیلووات را تولید خواهد کرد، مواجه خواهید شد. در واقع موتور این مدل از شمشاد زن بنزینی اشتیل همان نمونه‌ های به کار رفته در مدل HS 46C-E است که با طراحی حرفه ای تری در تیغه و دیگر الزامات طراحی همراه شده است.

شمشاد زن بنزینی اشتیل مدل HS 82R

اولین مدل از دسته شمشاد زن های حرفه ‌ای برند اشتیل را باید در وجه فنی مدل HS 82R داشته باشیم. حرف R در معرفی مدل این شمشاد زن به ‌خوبی معرف سطح حرفه ای در کار می باشد. البته این حرفه ای بودن را در مشخصه های فنی نیز شاهد هستیم.وقتی که متوجه طول تیغه های ۶۰ یا ۷۵ سانتیمتری از آن می ‌شویم. تیغه ۶۰ سانتیمتری با هدف فعالیت های سطح متوسط طراحی شده است؛ اما از تیغه ۷۵ سانتیمتری می‌ توانید انتظار تامین قدرت برش بالایی در حد انجام عملیات های کاملاً حرفه ‌ای داشته باشید.
شمشاد زن بنزینی اشتیل
دستگاه شمشاد زن بنزینی مذکور، صاحب یک موتور تک سیلندر با قدرت 0.7 کیلووات می باشد. موتور مذکور در ظرفیت ۲۲ سی سی طراحی شده است. وزن کلی دستگاه اندکی بیشتر از ۵ کیلوگرم در اندازه های 5.3 و 5.7 بسته به طول تیغه اعلام شده است.وجه برتر و شاید ایده حرفه ای در کار با این شمشاد زن بنزینی اشتیل، مصرف سوخت تقریبا اندک آن می ‌باشد. موتور خوش کار این شمشاد زن برای هر ساعت کار پرفشار خود نیاز به تنها 0.36 لیتر سوخت بنزینی دارد.حال اگر متوجه حجم مخزن بنزینی 0.46 لیتری آن باشید، به سادگی متوجه هستید که می توانید با این شمشاد زن بنزینی برای بیش از یک ساعت کار پرفشار در هر بار سوختگیری اقدام کنید.

شمشاد زن بنزینی اشتیل مدل HS 82T

در معرفی قدم به قدم از شمشاد زن های برند اشتیل اقدام به معرفی سبکترین ها کردیم و حالا قصد ورود به جمع حرفه ای ترین ها را داریم. قطعاً در اولین وجه معرفی در جمع حرفه ای ها از شمشاد زن بنزینی اشتیل به مدل HS 82T خواهیم رسید. اولین مدلی که تمام ویژگی های یک شمشاد زن حرفه ای را در خود دارد.توانمندی بالا در برش های عمودی و برش های افقی، این مدل از شمشاد زن بنزینی اشتیل را کاملاً مناسب برای استفاده در سطح فضا های سبز شهری با هدف نظم بخشیدن همراه با خلق چهره ای زیبا از شمشاد ها خواهد کرد.در این مدل از شمشاد زن stihl تمام وجه حرفه ‌ای از کار همراه وزنی اندک در کنار راندمان مطلوبی از کار شده است. تا جاییکه می‌ تواند در پرفشارترین مراحل از کار، بهترین پاسخ ها را داشته باشد.شمشاد زن بنزینی اشتیل مدل HS 82T در طول تیغه های ۶۰ سانتیمتری طراحی شده است. در این دستگاه شاهد عملکرد یک موتور تک سیلندر دو زمانه با قدرت 0.8 کیلووات هستید. موتور در مصرف سوخت 0.36 لیتر در ساعت کار می ‌کند و در نهایت وزن کلی دستگاه اندکی بالاتر از ۵ کیلوگرم می باشد.
شمشاد زن بنزینی اشتیل
اما وجه متفاوتی که باعث می ‌شود تا این مدل شمشاد زن بنزینی اشتیل را در دسته مدل ‌های حرفه ‌ای قرار دهیم، فاصله میان دندانه های تیغه در آن می باشد. برای این منظور شاهد عدد ۳۰ میلیمتر هستیم.یعنی به ازای هر دندانه تا دندانه بعدی، تیغه های شمشاد زن stihl در مدل مذکور توانایی گرفتار کردن شاخه ها تا قطر ۳ سانتیمتر را دارند. این مقدار برای انجام حرفه ای ترین عملیات های اصلاح درختچه های بوته ای شکل کفایت می ‌کند.قیمت شمشاد زن بنزینی مذکور در کنار این سطح از توانمندی ‌های حرفه ای بسیار مطلوب است. برای همین است که گاها شاهد فروش شمشاد زن بنزینی در این مدل با هدف پوشش فعالیت ‌های حرفه ‌ای هستیم.

شمشاد زن بنزینی اشتیل مدل HS 87R

یک شمشاد زن بنزینی همه فن حریف را می ‌توانید در رخسار مدل HS 87R از جمع محصولات برند اشتیل نظاره گر باشید. شمشاد زنی که می ‌تواند تعریف کلی از این ابزار را جابجا کند. چرا که با قدرت بالا در کنار طراحی ایده آل تیغه های مستحکم می توانید بسیار فراتر از عملیات مورد انتظار از یک شمشاد زن بنزینی ساده را داشته باشید.این شمشاد زن، توانایی برش شاخه ‌های انواع درختچه ها درختان انبوه را دارد.البته مدل مذکور با طراحی شمشاد زن یک طرفه همراه است. در شمشاد زن یک طرفه تنها یک وجه از تیغه دارای دندانه می باشد. این ایده برای محدود کردن حجم برش در نظر گرفته شده است.در شمشاد زن دو طرفه می توانید از هر دو وجه تیغه ها برای عملیات برش زنی شاخه ها استفاده کنید؛ اما وقتی قرار است با شاخه ‌های قطورتری سر و کار داشته باشیم، باید از مقدار حجم همزمان تعداد شاخه های گرفتار شده در تیغه بکاهیم.در این حالت شمشاد زن یک طرفه مانند مدل HS 87R با ظرفیت برش کمتری به نسبت شمشاد زن دو طرفه خواهد شد؛ اما می‌ تواند دست شما را به فضا هایی بسیار سرسخت تر از درختان با شاخه های در هم تنیده باز کند. به این ترتیب اصولاً برای مدل هایی که قرار است قدرت بالاتر را جایگزین سرعت عمل در کار کرده باشند، طراحی بر اصل شمشاد زن یک طرفه می باشد.در بطن طراحی شمشاد زن بنزینی اشتیل مدل HS 87R شاهد بهره ‌مندی از یک موتور 0.7 کیلوواتی با ظرفیت ۲۲ سی سی هستیم که همراه با یک تیغه ۷۵ سانتیمتری شده است. مصرف سوخت شمشاد زن بنزینی اشتیل مدل HS 87R در حدود 0.36 لیتر به ازای هر ساعت کار پرفشار می باشد.

ویژگی های شاخص در طراحی شمشاد زن بنزینی اشتیل

اشتیل برند صاحب نامی در عرصه تولید انواع ماشین آلات موتوری با هدف برش گیاهان می باشد. اره موتوری های این برند شهرتی جهانی دارند. خیلی ها در سطح بازار اره موتوری های برند اشتیل را در صدر بهترین ها قرار می دهند.با این رویکرد باید در طراحی شمشاد زن بنزینی نیز این برند را صاحب سبک بدانیم. به هر صورت شهرت در کیفیت محصولات برند اشتیل موج می ‌زند. شهرتی که تاثیر مستقیم بر فروش شمشاد زن بنزینی اشتیل گذاشته است.البته باید دید که چه چیز هایی در طراحی شمشاد زن بنزینی اشتیل است که آنها را تا این اندازه شهیر کرده است. پس در ادامه به برخی از ویژگی های برتر در طراحی مدل های متنوع از شمشاد زن اشتیل آلمان می ‌پردازیم.
شمشاد زن بنزینی اشتیل
-    اشتیل از موتور هایی با توانمندی بالا بهره مند می باشد. شهرت اره موتوری های برند استیل در کارآیی، قدرت و راندمان بالای موتور های بنزینی آنها است. موضوعی که در جمع شمشاد زن های این برند نیز حضور پررنگی دارد.اشتیل برای تمامی مدل های متنوع در طراحی شمشاد زن بنزینی از موتور های دو زمانه که راندمان کاری بالا همراه با مصرف سوخت در کنار تولید صدای اندک است، بهره مند می باشد.یکی از وجوه برتر در طراحی موتور های اشتیل متوجه مصرف سوخت بسیار اندک آنها است. غالب این موتور ها کمتر از 0.5 لیتر بنزین را در یک ساعت کار پرفشار مصرف می کنند. این مقدار باعث بالا بودن راندمان کاری در کنار تولید آلایندگی بسیار اندکی است.-    استفاده از ایده های مدرن الکترونیکی در تکمیل سیستم جرقه زنی. در سال ‌های اخیر همراه با طراحی موتور های کوچک با هدف نصب در ماشین آلات موتوری، ایده بهره مندی از سیستم جرقه زنی الکترونیکی مطرح شده است.این ایده باعث راه اندازی سریع و آسان موتور همراه با مصرف سوخت بهتر است. در نهایت با حضور جرقه زنی الکترونیکی، موتور به غایت نرمتر و روانتر کار می‌ کند. تنها برند های معدودی در سراسر جهان هستند که توانسته ‌اند این ایده را در طراحی موتور های بنزینی خود به کار بندند. موتور های تولید شده از برند اشتیل یکی از همان ‌ها می باشد.-    در طراحی هوشمندانه موتور های بنزینی برند اشتیل از یک پمپ دستی سوخت به عنوان پرایمر استفاده شده است. این پمپ‌ ها، سایز کوچکی دارند و تنها در لحظه راه اندازی، قبل از اقدام به استارت دستی، توسط خود اپراتور ها فعال می شوند.هدف استفاده از این پمپ ساده در طراحی موتور شمشاد زن بنزینی تامین مقدمات مطلوب در آغاز به کار عادی موتور می باشد. توضیح آنکه برای راه اندازی موتور های کوچک از سیستم استارت دستی همراه کشیدن سیم هندل استفاده شده است. در موتور های معمولی لازم است تا با هندل زدن و گردش چند باره موتور به شکل دستی، سوخت آغازین برای شروع به کار موتور را تامین نمایید.این اقدام باعث سخت شدن مقدمات در راه اندازی موتور های بنزینی خواهد شد؛ اما اگر در عملکرد موتور های پرایمر دار مانند موتور در شمشاد زن بنزینی اشتیل دقت کنید، قبل از ورود به مرحله استارت هندلی، شما با کمک پمپ پرایمر توانسته اید سوخت را به پشت محفظه احتراق برسانید. به این ترتیب مسیر بسیار ساده تری برای استارت موتور بنزینی پیش روی شما می باشد.
شمشاد زن بنزینی اشتیل
-    تمامی شمشاد زن های بنزینی از برند اشتیل مجهز به سیستم ضد لرزش هستند. این سیستم یکی از کاربردی ترین و بهترین ایده ها در طراحی ابزار های موتور می باشد. چرا که در حین کار موتور های قدرتمند بنزینی، حجم بالایی از لرزش های متوالی تمام ابعاد دستگاه را فرا خواهد گرفت.در این حالت در صورتی که تجهیز شما فاقد سیستم ضد لرزش باشد، دست های شما میزبان اول و آخر این لرزش های مخرب هستند. کارکرد طولانی مدت با دستگاهی که هیچ تفکری برای میرا شدن لرزش های موتوری ندارد و قرار است این لرزش‌ ها در سطح دست ها تا بازوان اپراتور ها میرا شوند، باید انتظار تبعات حرکتی نگران ‌کننده ‌ای را داشته باشید.از بیماری انگشت سفیدی تا آسیب های جدی عضلانی و رگ ‌های خونی و در مواردی آسیب های سنگین عصبی، در کار طولانی مدت با این ماشین هر دستی را تهدید می ‌کند.اگر به طور موقت از شمشاد زن بنزینی استفاده می کنید، شاید نباید خیلی نگران این موضوع باشید. لکن از نگاه برند اشتیل کار در فضا، آماتور و حرفه ای نمی طلبد؛ بلکه باید در تمام موارد هیچ گونه لرزشی به سمت دست اپراتور ها هدایت نشود. برای این منظور در بطن طراحی شمشاد زن بنزینی خود، از یک سیستم ضد لرزش کارآمد بهره مند می باشد. در نظر داشته باشید که کار با شمشاد زن های فاقد لرزش توأم با تسلط و راحتی بالاتری است.-    برند اشتیل در طراحی فیلتر هوای فابریک موتور شمشاد زن بنزینی خود از طراحی ایده آلی بهره مند می باشد. این فیلتر های هوا قابلیت ماندگاری بالایی دارند. از این رو لازم نیست تا در فواصل زمانی کوتاه مدت اقدام به تعویض آنها داشته باشید.-    تیغه ها در طراحی شمشاد زن بنزینی اشتیل از متریال بسیار سرسخت با هندسه مناسب برخوردار هستند. در جمع مدل های طراحی شده برای شمشاد زن های اشتیل، شاهد هر دو مدل شمشاد زن یک طرفه و شمشاد زن دو طرفه هستیم.لکن در هر دو گروه طراحی تیغه ها با اصل مقاومت بالا در کنار یک طرح کارآمد برای برش می‌ باشند. برند اشتیل یک شرکت با سابقه آلمانی است که نزدیک به یک قرن از فعالیت مستمر آنها در عرصه طراحی تا ساخت انواع ماشین آلات با هدف برش گیاهان و درختان می ‌گذرد.اشیل دست بالایی در تولید اره موتوری های کارآمد دارد. این برند آلمانی آنچنان جایگاه جهانی دارد که حالا در پنج کشور از چهار گوشه دنیا کارخانجات فعالی راه ‌اندازی کرده است.آنچه از محصولات برند اشتیل در نزد ما همراه بازار ایران است، محصول کارخانجات چین تحت لیسانس و نظارت کامل برند مادر اشتیل می باشد. اشتیل جدا از عرصه تولید علف زن ها، ایده ‌های توانمندی در طراحی انواع شمشاد زن ها نیز داشته است.در این مطلب، مختصری به برخی از مدل های مطرح در جمع شمشاد زن بنزینی اشتیل اشاره کردیم. لکن باید در تحلیل این مدل ها متوجه لیست قیمت شمشاد زن اشتیل آلماننیز باشیم.به هر صورت از مدل های پایه و سبک وزن ‌تا نمونه های حرفه ای و بسیار قدرتمند از این ماشین، طیف بزرگی از اعداد در لیست قیمت شمشاد زن بنزینی اشتیل ظاهر خواهند شد.از این رو لازم است تا با نگرش قوی و با در نظر داشتن سطح کار همراه با اطلاعات کافی از قیمت شمشاد زن بنزینی در دیگر مدل ها، همراه ماجرا های خرید و فروش شمشاد زن بنزینی اشتیل شوید تا در نهایت توانسته باشید همراه با صرف هزینه ای معقول بهترین مدل مناسب با هدفی که دارید را از جمع تنوع بالای محصولات اشتیل در عرصه شمشاد زن بنزینی انتخاب کنید.
شمشاد زن بنزینی اشتیل
  دیدگاه خود را در مورد این مطلب بنویسید:
  کاربر میهمان

  تایید و ارسال
  انصراف
  دیدگاه کابران:
   نمایش دیدگاه‌های بیشتر

    مرتب‌سازی محصولات:

   • پیش‌فرض
   • ارزان‌ترین
   • گران‌ترین
   • جدید‌ترین
   • پرفروش‌ترین
   • پربازدیدترین
   • 1
   • 2
   • 3
   • 4
   • 5