خرید و مشاوره فنی: 65555653-021

شیلنگ ویبراتور ایران کوب

برای استعلام قیمت، تماس بگیرید.

تماس با ما
 • ارسال به سراسر ایران

 • پشتیبانی از ۹ الی ۲۱

 • کمترین هزینه ممکن

 • امکان خرید ۲۴ ساعته

 • پرداخت نقد

 • نقد و بررسی
 • مشخصات فنی
 • نظرات کاربران
 • پرسش و پاسخ

فهرست مطالب

مهندسین حرفه ای در امر ساخت و ساز و آنها که دستی بر آتش احداث بناهای مستحکم امروزی دارند، بر اهمیت بالای عملیات ویبره زنی کاملاً واقف هستند. این افراد حرفه ‌ای می دانند که استحکام سازه های بتن مسلح تنها در گرو یکدست شدن حجم بتن می باشد. بتنی که به طور کامل حباب زدایی شده باشد و در عین حال تمامی دانه‌ های شن و ماسه توسط ملات سیمان احاطه شده است، قابلیت بالای ایجاد سازه‌ های مستحکم را دارند. برای همین است که بهره مندی از بهترین شیلنگ ویبراتورها در نزد اهل فن از اهمیت بالایی برخوردار است. در این بین بسیاری از استادکاران نگاه ویژه ‌ای در باب استفاده از انواع شیلنگ ویبراتور ایران کوب دارند. 
برند ایرانکوب تولیدکننده شیلنگ ویبراتور
 و اما چرا باید تا این اندازه نسبت به حضور قدرتمند و مطمئن شیلنگ ویبراتور برای تکمیل عملیات های بتن ریزی حساسیت داشته باشیم؟ درک درست این پاسخ است که ما را به جایگاه مناسب انواع شیلنگ ویبراتور ایران کوب در تکمیل عملیات های گوناگون بتن ریزی می ‌رساند. اصل ماجرا در خود حجم بتن نهفته است. قاعدتا می ‌دانید که بتن را از مصالحی اعم از ماسه، سیمان، شن و آب و برخی از افزودنی ها می سازند. این ترکیب اگر به درستی و با نسبت صحیح از مصالح صورت گرفته باشد، در صورت خشک شدن تبدیل به یکی از سرسخت ترین و مقاوم ترین متریال های جهانی خواهد شد. البته به شرط آنکه در فضایی کاملاً یکدست و عاری از حباب قرار گرفته باشد. بتن در مقدمات امر، یعنی درست در زمانی که هنوز فاز سیالی دارد، حالتی بسیار سنگین با گرانروی بالا دارد. در این حالت اصلاً مایل نیست که خودش را در فضای میان آرماتورها پخش کند تا توزیع یکنواختی صورت گیرد. به این ترتیب اگر بخواهیم مراتب عملیات بتن ریزی را بدون تدوین برنامه ای در توزیع یکنواخت بتن پیگیری کنیم، در نهایت سازه ما به شدت متخلخل همراه با حباب های بسیار هوا خواهد شد که به هیچ حالت ویژگی های یک سازه بتنی مستحکم و ماندگار را ندارد. عملیات ویبره زنی یک مرحله تکمیلی است که تنها با هدف توزیع یکنواخت بتن صورت می‌ گیرد. در این عملیات قرار است که بتوانیم با استفاده از دستگاهی با نام شیلنگ ویبراتور، عمق بتن را به لرزش اندازیم. به این ترتیب با ایجاد لرزش های عمیق و فراگیر، حجم بتن را مجبور به توزیع یکنواخت می کنیم و در عین حال باعث شده ایم تا تمامی حباب های مانده در بطن بتن خارج شوند. بتن نهایی کاملاً یکدست و یکنواخت در تمام فضای هدف ما توزیع شده است. این بتن شرایط استحکام کافی را دارد. حالا که درک مقدماتی از اهمیت عملیات ویبره زنی را مطرح کردیم، موضوع چالش برانگیز دیگر، موفقیت در این عملیات می باشد. همه می دانیم که برای موفق بودن نیاز به بهترین ابزارها داریم و شیلنگ ویبراتور ایران کوب یکی از همین بهترین ها است. برای اینکه بتوانیم این ادعای ساده را مطرح کنیم و به غایت از کیفیت و کارآیی مناسب شیلنگ ویبره ایران کوب گفته باشیم، در ادامه این مقاله قصد تحلیل فنی تا کارایی و ساختار نهایی محصول مورد نظر را داریم. می خواهیم ببینیم که شیلنگ ویبره ایران کوب در مقام عمل و با قیاس در کنار رقبای سرسخت جهانی چه جایگاهی دارد؟ 

چرا باید به شیلنگ ویبراتور ایران کوب توجه نمایید؟

 در این مطلب همراه ما هستید تا در نگاهی فنی به قدرت طراحی تا قابلیت های کاربردی انواع شیلنگ ویبراتور ایران کوب بپردازیم. اما در همین ابتدای گام قطعا این سوال مطرح است که اصولا چرا باید تا این اندازه برای یک محصول تولید داخلی اهمیت قائل باشیم؟ ماجرا از اهمیت بالای انواع ابزارها و ماشین آلات صنعتی ناشی شده است. توجه به یک محصول تولید داخل خوب است؛ اما نه وقتی که قرار است از این تجهیز انتظار تکمیل عملیات های کلیدی و بسیار مهمی را داشته باشیم. وقتی صحبت از تهیه ماشین آلات ساختمان سازی و کارگاهی و حتی صنعتی در میان است، نگاه عموم در تامین ابزار از برندهای مطرح خارجی است. زیرا این عده باور دارند که باید کار صنعتی و کارگاهی را به درستی و با اطمینان بالا تکمیل نمایند. از طرفی برای تامین این اطمینان نیاز به ابزارهای توانمند و باکیفیتی دارند. در این بین آیا شیلنگ ویبره ایرانکوب اصلی می تواند سطح انتظارات بالای حرفه ای ها را تامین نماید؟ آیا تنها متکی بودن بر قیمت شیلنگ ویبراتور ایرانکوب است که ما را به سمت تهیه آن هدایت می کند؟ 
شیلنگ ویبراتور ایران کوب
 تهیه ابزارهای صنعتی از برندهای معتبر جهانی بسیار خوب و شاید تصمیمی کاملا منطقی باشد. البته به شرط آنکه در این تصمیم سازی پای برندهای نام‌ آشنای جهانی را به میان کشیده باشید. مثلا می ‌توانید راهی بازار باشید و یک شیلنگ ویبراتور خارجی از برند مطرح جهانی را تهیه کنید. اما قطعاً در این خرید مستلزم صرف هزینه بسیار بالایی نیز خواهید شد. حالا اگر در میان رقبای سرسخت جهانی از یک محصول خوش ساخت داخلی رونمایی کنیم، چه تصمیمی خواهید گرفت؟ شیلنگ ویبراتور ایران کوب همان مدل مطرح ساخت داخل است که توانسته در رقابت کیفی با صاحب نام های جهانی نظر مساعد اهل فن را جلب نماید. حمایت از تولید داخلی شاید اولین و اصلی ترین ایده برای آن باشد که باید از شیلنگ ویبره ایرانکوب حمایت کنید و به آن توجه ویژه داشته باشید. اما مگر می شود انجام عملیات های حساسی که آینده کاربردی یک سازه بزرگ عمرانی را بر دوش می کشد، به یک شعار ساده ملی که چندان هم حمایتی پشت آن نیست، گره بزنیم؟ قطعاً هیچ فرد حرفه ای برای حمایت از تولید داخل در تکاپوی تهیه شیلنگ ویبراتور ایران کوب نمی باشد. شاید الگوهای قیمتی را در محبوبیت بالای شیلنگ ویبراتور ایران کوب دخیل بدانید. این مورد اگر چه تاثیرگذار است؛ اما نمی ‌تواند همه ماجرا باشد. زیرا قیمت در خرید ماشین آلات ساختمان سازی تنها نقش یک فاکتور تکمیلی را بازی می کند. مثلاً کدام حرفه ای را می شناسید که تنها با در نظر داشتن قیمت کمتر، ابزاری کلیدی و تاثیرگذار را تهیه کند؟ آیا فرد حرفه ای به خرابی ها و دردسرهای پس از خرید محصولات بی‌ کیفیت فکر نکرده است؟ با این رویکرد ساده که باشید، بحث قیمت شیلنگ ویبراتور ایران کوب نیز نمی ‌تواند دلیل موجهی در توجه حداکثری و حتی محبوبیت این محصول ایرانی باشد. در واقع لازم است تا به تهیه و کاربرد شیلنگ ویبراتور ایران کوب توجه کنیم؛ زیرا این محصول از کیفیتی شایسته و طراحی ایده ‌آل بهره ‌مند است. قدرت مانور بالایی در همراهی با انواع مولدها دارد و می ‌تواند در مقام یک شیلنگ ویبراتور جان سخت و کار راه انداز همراه هر نوع عملیات بتن ریزی باشد. شیلنگ ویبراتور ایران کوب از متریال های بسیار با کیفیتی ساخته شده است و تمام همت برند سازنده در این بوده است که بتواند محصولی کاملا استاندارد و رقابتی با نمونه های مطرح جهانی را روانه بازار کند. در این بین توصیه به محصول تولید داخل اگر چه تبدیل به یک شعار ملی و شاید کم اثر شده باشد؛ اما درباره شیلنگ ویبره ایرانکوب ماجرایی کاملاً متفاوت را تداعی می سازد. زیرا قصد ما صحبت از یک محصول ملی با جایگاه جهانی است که توانسته است همراه با استانداردهای مطرح بین ‌المللی تولید شود. 

نگاهی بر ایده های طراحی در شیلنگ ویبراتور ایران کوب

 حرفه ای ها همواره عملیات ویبره زنی بتن را جدی می گیرند. لذا در تامین ابزارهای باکیفیت که سایزهای تخصصی دارند، همت و دقت کافی را صرف می ‌کنند. به هر صورت سطح بازار مملو از محصولات متنوع بر پایه شیلنگ ویبراتورها از کمپانی های شهیر تا برندهای گمنام هستند. وقتی رویکرد شما حرفه ای نباشد، احتمالاً هر نوع شیلنگ ویبراتور با ویژگی‌ های کاملاً غیر همگون با نیاز پروژه، سر از عملیات ‌های جدی و خطیر ویبره زنی در خواهند آورد. اینجاست که نه تنها عملیات ویبره زنی باعث افزایش کیفیت بتن شده است؛ بلکه برعکس در تخریب ساختار بتن کاملا تاثیرگذار بوده و گاهاً حجم بتن را به کل نابود می کند.برای همین است که حرفه ای ها در تکاپوی تامین و استفاده از بهترین ها مانند شیلنگ ویبره ایرانکوب اصلی هستند. زیرا در همان نگاه نخست و با آغاز اولین عملیات ویبره زنی متوجه کیفیت برتر ساخت تا الگوی طراحی برتر آن خواهند شد. البته هنر برند ایرانی ایرانکوب، طراحی مدل های پایه با کاربرد وسیع، بسیار هوشمندانه بوده است. در حال حاضر انواع شیلنگ ویبراتور ایران کوب در سه سایز متداول ۱، 1.5 و ۲ اینچی طراحی و تولید می ‌شود. سایزهای مطرح شده در خط تولید برند ایرانی، سطح کاربرد وسیعی دارند و می ‌توانند در انبوه عملیات های ریز و درشت بتن ریزی مورد استفاده قرار بگیرند. در یک نگاه کلی باید بتوانیم با توجه به الگوی بتن ‌ریزی، نوع و سایز شیلنگ ویبراتور را انتخاب کنیم. عموما هر چه حجم بتن بیشتر می شود، استفاده از شیلنگ ویبراتورها که میزبان قطر پوکر ضخیم تری هستند، ضرورت دارد. زیرا حجم بیشتر بتن در شرایط سنگین‌ تری قرار دارد. لذا وقتی بتن در حجم بیشتری توزیع شده است، قابلیت ایجاد ارتعاش در آن سخت ‌تر است. به این ترتیب مجبور به استفاده از شیلنگ ویبراتورهای بزرگ جثه هستیم. لذا انواع سایزهای ریز و درشت از شیلنگ ویبراتورها مطرح هستند که هر کدام برای هدفی خاص طراحی شده اند. با این مقدمه به بحث اصلی خود باز می ‌گردیم. یعنی مواجه شدن با سایزهای ۱، 1.5 و ۲ اینچی شیلنگ ویبراتور ایران کوب. چیزی که مشخص است، با وجود گوناگونی سطح بالا برای انواع عملیات های بتن ریزی، در نهایت اکثر آنها را می توان با همین سایزهای مطرح شده در محصولات ایران کوب ویبره زنی کرد. به این ترتیب ظاهراً ایران کوب دست به ایده های جالبی زده است و با طراحی سایزهای استاندارد و متداول، برای اکثر فضاهای ساخت و ساز بتنی، محصولی را آماده کرده است. از طرفی شیلنگ ویبراتورهای طراحی شده، قابلیت مناسبی در اتصال به انواع مولدهای برقی و بنزینی را دارند. در واقع قدرت مانور بالا در عملیاتی شدن با انواع مولدها است که باعث شده تا شاهد رشد جالب توجه در فروش شیلنگ ویبره ایرانکوب باشیم. به هر صورت با تمام این تفاصیل برند ایران کوب در حال حاضر به عنوان مطرح ترین کمپانی داخلی در ساخت شیلنگ ویبراتورهای کارآمد است. برندی که محصولات خود را در سایزهای استاندارد و کار راه انداز طراحی و تولید می ‌کند. در این بخش اشاراتی کوتاه به توانمندی برند ایران کوب زده ایم. پس جا دارد تا قبل از ورود جدی در بحث فنی تا تحلیل کارایی انواع شیلنگ ویبره ایران کوب، نیم نگاهی هر چند مختصر در باب آشنایی با این برند صاحب نام را آغاز کنیم. 

آشنایی با برند ایرانکوب

 رشد روز افزون ساخت و ساز های مدرن و بتنی در سال های اخیر باعث شده تا انفجاری در مصرف انواع ماشین آلات ساختمان سازی صورت گیرد. در این سه دهه اخیر شاهد تحولات بزرگی در صنعت ساخت و ساز بودیم. صنعتی که به انبوه ابزارها و ماشین آلات نیاز دارد. در این برهه برخی از کمپانی های متعدد داخلی دست به کار شدند تا نیاز صنعت ساخت و ساز به واردات محصولات فنی و مهندسی را به حد ممکن کاهش داده باشند. کمپانی ایران کوب یکی از همین شرکت ‌های متعهد است که در بحبوحه توسعه شدید ساخت و ساز کشور در حدود ۳۰ سال پیش فعالیت خودش را آغاز کرد. کمپانی ایران کوب از همان ابتدای امر هدف ‌گذاری مشخصی داشته است. اینکه در عرصه طراحی تا تولید انواع ابزارهای لرزشی فعالیت جدی و موثر خود را داشته باشد. انواع شیلنگ ویبراتور ایرانکوب در دسته مهمترین محصولات این برند معرفی می‌ شوند. کمپانی ایران کوب اولین برند داخلی است که با رویکرد تخصصی در تکاپوی طراحی تا تولید انواع شیلنگ ویبراتور قدم برداشته است. در حال حاضر نیز با وجود حضور رقبای متعدد، همچنان به عنوان اصلی ترین و معتبرترین برند داخلی در این عرصه شناخته می ‌شود. تا جاییکه بسیاری از اهالی ساخت و ساز های بتنی، طرح شیلنگ ویبراتور ایران کوب را در جایگاه مقیاس و معیار کیفی دیگر محصولات در نظر می‌ گیرند. 
شیلنگ ویبراتور ایران کوب در سایزهای مختلف
  البته این جایگاه و کسب اعتبار لازم نیز به شکل تصادفی حاصل نشده است. ماجرا به همت ۳۰ ساله مدیران کمپانی باز می ‌گردد که با خلق یک شبکه یکپارچه مدیریتی در حضور بهترین مهندسین توانسته اند الگوهای برتری در تولید انواع شیلنگ ویبراتور را مطرح نمایند. تا جاییکه حالا محصولات این کمپانی موفق به اخذ گواهینامه های معتبر جهانی مانند ایزو ۹۰۰۱، ایزو ۱۴۰۰۱، ایزو ۱۰۰۰۲ و ایزو ۱۸۰۰۱ شده است. هنر برند مطرح ایران کوب در طراحی شیلنگ ویبراتورهای خوش ساخت تا جایی بوده است که حالا شبکه ‌ای از تولیدات کپی شده که اصل و نصب خاصی هم ندارند، با نام تجاری ایران کوب در سطح بازار دیده می ‌شوند. این فقط محصولات خوش ‌نام و معتبر بازار هستند که متقلبان را تحریک به کپی کردن می ‌کنند. البته متاسفانه بسیاری از خریداران اسیر این نمونه ‌های تقلبی شده، نمی‌ توانند از حضور قدرتمند شیلنگ ویبراتور ایرانکوب اصلی بهره ‌مند باشند. لذا اگر در مقام خریدار چنین محصولی هستید، دقت کنید که شیلنگ ویبراتور ایرانکوب اصلی را خریداری کنید. نمونه های اصلی از یک نشان حک شده طلایی رنگ با نام ایران کوب بر بدنه پوکر برخوردار هستند. لذا در تهیه محصول مورد نظر، همواره حضور این نشان طلایی رنگ را جدی بگیرید. البته اگر بتوانید محصول مورد نظر خود را از نمایندگی ایران کوب تهیه کنید، قطعا با اطمینان کامل از محصول اصلی برخوردار هستید. 

شیلنگ ویبراتور ایران کوب چه خصوصیات برجسته ای دارد؟

 اسلوب طراحی تمامی شیلنگ ویبراتورها یکسان است. همگی آنها قرار است در تقابل قدرت گردش مولدها، نیروهای ارتعاش عمیق و گسترده ای را تولید کنند. در این بین هر چه کیفیت ساخت تا طراحی شیلنگ ویبراتور درجات بالاتری را داشته باشد، شرایط تولید ارتعاش بهتر و موثرتری را تولید خواهد کرد. لذا به صرف ایجاد یک ارتعاش ساده نمی ‌توانیم الگوی کاملی از قدرت طراحی تا کارایی شیلنگ ویبراتور را مطرح سازیم. از این رو با ادعای آنکه شیلنگ ویبراتور ایران کوب یکی از بهترین های بازار است، می ‌خواهیم به برخی از ویژگی ‌های برجسته در این محصولات اشاره کنیم. □      انواع شیلنگ ویبراتور ایران کوب از کوپلینگ های فولادی ساخته شده اند. این کوپلینگ ها با طرح ویژه در قابلیت اتصال با انواع مولدها از فولاد سخت کاری شده با کربن ساخته شده اند. حتما می دانید که کوپلینگ از حساس ترین بخش های طراحی شده در هر شیلنگ ویبراتور می‌ باشد. محل ایجاد ارتعاش پوکر در عمق بتن است و آنجا جایی با مقاومت بسیار بالا می باشد. لذا مسیر انتقال قدرت بالایی از مولد بر محور شیلنگ ویبراتور حضور دارد. قدرتی که تماماً باید از طریق کوپلینگ عبور نماید. عمده خرابی شیلنگ ویبراتورها به علت شکستگی و یا ساییدگی کوپلینگ ها اتفاق می ‌افتد. اما طرح ساخت کوپلینگ های فولادین در شیلنگ ویبره ایران کوب به مدت طولانی برای سخت ترین عملیات ها آماده شده است.□      از کنار کوپلینگ که عبور کنیم، بخش کلیدی بعدی فنر می‌ باشد. فنر در واقع یک واسط بلند و منعطف است که باید قدرت گردش موتورها را برای پوکرها تامین نماید. شیلنگ ویبراتورهای مرغوب و کارآمد از فنرهای فولادین و منعطف برخوردار هستند. درست مانند آنچه در طرح ساخت شیلنگ ویبره ایرانکوب پیش ‌بینی شده است. زیرا این شیلنگ ها از فنرهایی کاملا منعطف که قابلیت تحمل فشار بالایی دارند، ساخته شده اند. فنر از متریال فولاد سخت کاری شده است که همراه با آلیاژهای کروم در مقابل هر گونه زنگ زدگی، سطح مقاومت بسیار بالایی دارد. 
شیلنگ ویبره ایران کوب
  □      از اهمیت بالای فنر در کارایی هر شیلنگ ویبراتور گفتیم؛ اما این را نیز متذکر باشیم که شیلنگ ویبراتور مرغوب نسبت به محافظت کامل فنر توانمند است. از این رو پوسته شیلنگ ها که محل محافظت فنر است، از جایگاه کیفی و فنی بسیار بالایی برخوردار است. اما باز گردیم و این بخش را در تکاپوی تحلیل محصول مورد نظرمان یعنی انواع شیلنگ ویبراتور ایران کوب بررسی کنیم. پوشش به کار رفته در محصولات کمپانی ایران کوب از بهترین متریال ها با بالاترین درجات، مونتاژ شده است. به طوری که کوچکترین اثری از رطوبت، زدگی، آسیب ‌های احتمالی و... فنر منعطف شیلنگ ویبراتور ایران کوب را تهدید نمی ‌کند.□      در بررسی بخش‌ های مختلف شیلنگ ویبراتور ایران کوب به انتهای آن و در واقع اصلی ترین بخش می رسیم. جاییکه محل قرارگیری پوکر می باشد. تمام ماهیت ارتعاش شیلنگ ویبراتورها که قرار است حباب ها را از حجم بتن خارج سازند و در نهایت آن را کاملاً یکدست نمایند، در همین بخش انتهایی نهفته است. پوکر قطعه ‌ای است مکانیکی با برش های فلزی که قابلیت تبدیل حرکت گردشی به حرکت ارتعاشی را دارد. این بخش قرار است راهی اعماق بتن باشد تا با ایجاد ارتعاش، حباب ها را خارج کند. اگر دقیق بوده باشید و در امر تهیه کردن با شیلنگ ویبراتور ایرانکوب اصلی کار می کنید، متوجه تمام این ویژگی های برجسته خواهید شد. زیرا کمپانی ایرانی دست به کار بوده تا بتواند یک شیلنگ ویبراتور تمام عیار با قابلیت های بالا را طراحی کند. در مقابل قابل به ذکر است که هرگز نمی توانید از مدل های تقلبی انتظار تامین چنین ویژگی های برجسته ای را داشته باشید. اما اگر در این بین از آن دست حرفه ‌ای ‌های آینده نگر هستید و مدام به تعمیرات و خدمات پس از فروش فکر می کنید، باز هم می ‌توانید به طور شایسته بر توانمندی‌ های شیلنگ ویبراتور ایران کوب اعتماد کنید. از مشخصه های برتر و قابل ذکر، در طراحی ساده و شرایط سهل نگهداری از شیلنگ ویبره ایرانکوب اصلی می باشد. در عین حال پشتیبانی یک برند داخلی خیال ما را از حضور یک شبکه توزیع گسترده قطعات یدکی در داخل کشور آسوده خواهد کرد. به هر صورت هر شیلنگ ویبراتوری باید برای مدت ها قدرتمندانه در انواع عملیات های بتن ریزی قرار گیرد و این ماجرا ضرورت بهره مندی از تعمیرات ساده تا تأمین مطمئن قطعات یدکی را دو چندان خواهد کرد. اما نکته نهایی در گود رقابت نهفته است. نکته ای که قرار است محصول ایرانی ما را در مقابل نمونه ‌های صاحب سبک خارجی قرار بدهد و قطعا هر کسی که قصد خرید کالای ایرانی دارد، سعی می ‌کند تا آن را با نمونه ‌های مطرح خارجی مقایسه کند و ببیند که محصول ایرانی، چه از نظر کیفی و حتی شرایط کمی می‌ تواند در گوی رقابت با نمونه‌ های خارجی بماند؟ خیلی ساده گفته باشیم، آیا محصول ایرانی ارزش خرید دارد؟ در این باره یعنی مواجه شدن با محصولات کمپانی ایران کوب لازم به ذکر است که در حال گفتگو از یک محصول در استانداردهای جهانی هستیم. به یقین محصولات خارجی آمده از کمپانی های صاحب نام می توانند جایگاه برجسته ای داشته باشند. اما هنر کمپانی ایرانی نیز چیزی کم نگذاشته و در فضایی کاملا رقابتی، حضوری قدرتمند را تجربه می ‌کند. در این بین برگ برنده در قیمت شیلنگ ویبره ایران کوب می باشد. زیرا محصول ایرانی در عین تامین تمام نیازهای حرفه ای با قیمتی به مراتب اقتصادی تر از نمونه های مشابه اما خارجی عرضه می‌ شود. 
شیلنگ ویبراتور ایرانی ایران کوب
  

تحلیلی بر مشخصه های فنی انواع شیلنگ ویبراتور ایران کوب

 وقتی قرار است در باب مشخصه های فنی انواع شیلنگ ویبراتور صحبت کنیم، در نهایت الگوی یکسانی را باید مطرح کنیم. زیرا تمامی این ابزارهای بتن ‌ریزی از شرایط کم و بیش یکسانی بهره ‌مند هستند. وجه تفاوت در طول شیلنگ، قطر پوکر و در نهایت کیفیت ساخت قطعات است. با این مقدمه بحث توضیح فنی انواع شیلنگ ویبراتور ایران کوب را پیش می کشیم. ایران کوب محصول خود را در ۳ سایز ۱، 1.5 و ۲ اینچی در طول های ۶ متری عرضه می ‌کند. همگی این مدل ها از یک فنر مشترک با قطر یکسان که طول 6 متری دارد، استفاده می کنند. آنچه باعث تفاوت است، در قطر پوکر می باشد. به این ترتیب گویا با شرایط بسیار منعطفی در حین کار مواجه هستیم. زیرا می ‌توانیم در حضور یک شیلنگ مشترک، هر یک از پوکرهای توانمند و کار راه انداز را داشته باشیم. برخی از نکات در باب تحلیل مشخصه های فنی انواع شیلنگ ویبراتور ایران کوب به قرار زیر هستند. *      این شیلنگ ها در طول 6 متری طراحی شده اند. همگی آنها از یک فنر مشترک استفاده می کنند. این فنر شش متری از قابلیت انعطاف بسیار بالایی برخوردار است.*      شیلنگ 6 متری از یک پوشش زرهی با لایه های تو در توی فلزی بهره‌ مند است. این پوشش، سطح انعطاف بالایی دارد. در عین حال از بروز خط و خش بر شیلنگ جلوگیری می کند و باعث افزایش مقاومت کششی آن نیز خواهد شد.*      پوسته تعریف شده برای شیلنگ با الگوی یکپارچه طراحی شده است. این پوسته از دو ردیف سیم کشی بهره ‌مند است. به این ترتیب ماهیت شیلنگ قابلیت تحمل کار در سخت ‌ترین شرایط کارگاهی را دارد.*      طول ۶ متری تعریف شده برای شیلنگ ویبراتور ایران کوب در دسته بلندترین سایزهای استاندارد شده می باشد. در حضور این طول بلند، به راحتی می‌ توانیم سر پوکر را در عمیق ترین فضاهای آرماتوربندی شده رها کنیم.*      طول بلند همراه با انعطاف بسیار بالایی است. سطح انعطاف انواع شیلنگ ویبراتور ایران کوب آنچنان بالا است که قابلیت تحمل چند خمش در طول شیلنگ را دارد.*      برای طرح ساخت انواع شیلنگ ویبراتور ایران کوب از سه نوع پوکر در قطرهای 1، 1.5 و 2 اینچی استفاده شده است. این سایز ها از پرمصرف ترین سایز ها در انواع عملیات های عمرانی هستند. تقریبا هر نوع حجم بتن را می توانید با یکی از این سه سایز در شیلنگ ویبراتور ایران کوب حباب گیری کنید.*      کوپلینگ ها از جنس فولاد سخت کاری شده هستند و از مقاومت فیزیکی و شیمیایی بسیار بالایی برخوردار می باشند. این کوپلینگ ها به خوبی از پس مهار تا انتقال قدرت موتور به سمت شیلنگ ویبراتور ایران کوب بر می آیند و کاملا در مقابل شرایط نامطلوب و سخت کاری مقاوم هستند. زیرا از ساختاری که کاملا ضد زنگ زدگی است برخوردار می باشند.*      بلبرینگ های تعریف شده در طراحی کوپلینگ از جنس برنج هستند. این بلبرینگ ها در عین سبک بودن، سطح مقاومت و استحکام بالایی دارند. طراحی کوپلینگ ها از جنس برنجی باعث ایجاد یک قابلیت انعطاف بالا در حین انجام عملیات های عمرانی است. فلز برنج از شرایط بسیار منعطف و در عین حال سرسختی برخوردار است. در طراحی قطعات درگیر شونده مانند کوپلینگ شیلنگ ویبراتورها، بهره مندی از فلز برنج بهترین انتخاب است.*      کوپلینگ از قابلیت انعطاف بالایی برای اتصال بر انواع مولدهای برقی و بنزینی برخوردار است. به شکلی که می توان انواع شیلنگ ویبراتور ایران کوب را در دسته منعطف ترین محصولات بازار که قابلیت کار با هر نوع مولدی را دارند، در نظر گرفت. لذا به راحتی می توانید این سه سایز از شیلنگ ویبراتور ایران کوب را به عموم مولدها متصل کنید و از قدرت بالای ویبره زنی آنها بهرمند باشید.*      سایزهای استاندارد تعریف شده در محصولات ایران کوب برای انجام کلیه عملیات های بتن ریزی در ابعاد کوچک تا فضاهای بزرگ و صنعتی مناسب هستند. این شیلنگ ها را می ‌توانید برای ویبره زنی ستون های قالب بندی شده تا حجم های بسیار بزرگتر به کار اندازید. طول شش متری فنر انواع شیلنگ ویبراتور ایران کوب آنها را برای حضور در پیچیده ترین فضاهای بتن ریزی شده آماده کرده است. به شکلی که می توانند با انعطافی بالا در محدود ترین فضاهای آرماتور بندی شده به حرکت درآیند و با ارتعاشی قدرتمند عملیات حباب گیری را نهایی کنند. مشخصه ‌های قابل توجه و البته برجسته انواع شیلنگ ویبراتور ایران کوب در بهره ‌مندی از یک شیلنگ با سایز ۶ متری و مشترک است که قابلیت ساده ‌ای در تغییر نوع پوکر دارند. این انعطاف بالا در حین عملیات باعث می ‌شود تا به راحتی بتوانیم فضای کاری ویبره زنی را تغییر دهیم و در شرایط های متنوع سطح عملیات های گسترده اما تأثیرگذاری را نهایی کنیم. اما به هر صورت هر سایز بوکر توانمندی‌ های ویژه‌ ای دارد. لذا لازم است تا نگرش خود را به مقوله کاربرد انواع شیلنگ ویبراتور ایران کوب معطوف نماییم. 

کاربردهای انواع شیلنگ ویبراتور ایران کوب

 هدف از ساخت هر نوع شیلنگ ویبراتوری یکسان است. همگی آنها طراحی شده اند تا حجم های گوناگون از بتن را یکدست و همگن سازند. به طور کلی کاربرد تمامی شیلنگ ویبراتورها برای ایجاد ارتعاش در عمق بتن می باشد. ارتعاشی که قرار است تمامی حباب ها را خارج کند. به این ترتیب بتن ما به طور کامل در فضای هدف توزیع شده است و ساختاری یکسان و مستحکم دارد. با این رویکرد آیا می‌ توان هر نوع شیلنگ ویبراتوری را در هر فضای ساختمان سازی به کار بست؟ خیلی ساده تر بگوییم که آیا با هر سایزی از شیلنگ ویبراتور می توان در هر عملیات بتن ریزی موثر و موفق ظاهر شد؟ به عنوان مثال در تحلیل فنی انواع شیلنگ ویبراتور ایرانی متذکر شدیم که آنها را در سه سایز ۱، 1.5 و ۲اینچی طراحی کرده ‌اند. اما کاربرد این گوناگونی ها در چیست؟ در عمل هرگز نمی توانیم با هر نوع شیلنگ ویبراتوری راهی هر نوع فضایی از بتن باشیم و آن را ویبره زنی کنیم. وظیفه ویبراتور در ایجاد ارتعاش برای عمق بتن می باشد. اما هر چه حجم و عمق بتن بیشتر باشد، ایجاد ارتعاش نیز سخت‌ تر و گاها نیاز به قدرت های بسیار بالاتری دارد. برای ایجاد ارتعاش شدیدتر در حجم بالاتر از بتن نیاز است که از پوکر با ابعاد بزرگتری استفاده کنیم. لذا ظاهراً یک تناسب ساده از رویکرد کارآیی انواع شیلنگ ویبراتور مطرح است. در این تناسب هر چه حجم بتن بیشتر می ‌شود، باید ارتعاش قدرتمندتری تولید کنیم. لذا نیاز به شیلنگ ویبراتورهای بزرگتری داریم. حال با درک این تناسب ساده موضوع اصلی خودمان را که تحلیل شرایط کاربردی انواع شیلنگ ویبراتور ایران کوب می باشد را ادامه می دهیم. 

ï   شیلنگ ویبراتور 1 اینچی ایران کوب:

 این مدل از کوچکترین سایز پوکر برخوردار است. پوکر 1 اینچی طراحی شده در این مدل قابلیت بالایی در تولید ارتعاش با دامنه کوتاه اما فرکانس زیاد دارد. درست چیزی که از مشخصه های کلیدی شیلنگ ویبراتورهای کوچک جثه است. این نوع تولید ارتعاش برای ویبره زنی حجم های اندک از بتن بهترین است. 
شیلنگ ویبراتور مکانیکی ایران کوب
  وقتی حجم بتن بسیار کم است، نمی ‌توانیم شرایط ارتعاش بسیار قدرتمند در فرکانس کم با دامنه بلند را تولید کنیم. چنین ارتعاش های کوبنده ای باعث تخریب ساختار بتن خواهد شد. چنین شرایطی را باید با یک ارتعاش فرکانس بالا در دامنه کوتاه به انجام رسانیم. درست چیزی که در طرح ساخت شیلنگ ویبراتور 1 اینچی ایران کوب پیش ‌بینی شده است. در نتیجه شیلنگ ویبراتور ایران کوب در سایز کوچک 1 اینچی، یک مدل تخصصی برای ویبره زنی فضاهای کوچک بتن ریزی شده است. ستون های قالب بندی شده، ساخت سازه های از پیش ساخته بتنی، سقف های کم عمق و دیوارهای بتنی از این دست فضاهای محدود محسوب می شوند. نکته کلیدی دیگر در عمق زیاد برخی از این فضاها می باشد. مثلاً یک ستون قالب بندی شده را در نظر بگیرید. چطور می خواهید با یک شیلنگ ویبراتور قطور و کوتاه این فضای محدود اما عمیق را ویبره زنی کنید؟ یک ویبره زنی با ارتعاش بالا باعث می‌ شود تا ذرات تشکیل دهنده بتن از هم جدا شده، خطر دو فاز شدن پیش آید. در این حالت دانه های سنگین شن و ماسه حرکت کرده، به سمت عمق فضا می روند و بتن از ساختار همگن خود خارج می ‌شود. اما طراحی نازک و بلند شیلنگ ویبراتور ۱ اینچی ایران کوب برای حضور در عمق زیاد و فضای محدود بهترین است. زیرا کل فضا را به شکلی کاملاً یکدست و همگن ویبره زنی می کند. 

ï   شیلنگ ویبراتور ایران کوب 1.5 اینچی:

 در عموم سایزهای متداول برای طراحی انواع شیلنگ ویبراتور، مدل های میانی از جنبه ‌های کاربردی بسیار بالایی برخوردار هستند. به مانند شیلنگ ویبراتور ایران کوب 1.5 اینچی که سطح کاربردی بسیار متنوعی دارد. این شیلنگ از طول ۶ متری با پوکر در قطر 1.5 اینچی طراحی شده است و این قابلیت را دارد که با انواع مولدهای الکتریکی و بنزینی کار کند. رسماً در دسته مدل های شیلنگ ویبراتور مکانیکی قرار می ‌گیرد. سایز تقریباً کوچک آن باعث شده تا از عهده عملیات های ویبره زنی فضاهای محدود مانند ستون های ساختمانی تا سقف ها و دال های بتن ریزی شده برآید و در عین حال آنچنان توانمند در خلق ارتعاش های قدرتمند است که بتوان از آن در سطح عملیات ‌های متوسط استفاده کرد. یکی از عمده کاربردها در طراحی شیلنگ ویبراتور ایران کوب 1.5 اینچی در ویبره زنی سازه های از پیش ساخته شده بتنی است. این سازه ها غالباً بزرگ جثه هستند؛ اما گاها فرم‌ هایی پیچ در پیچ در حضور شبکه تودرتو از آرماتورها دارند. لذا برای ویبره زنی آنها نیاز به شیلنگ ویبراتورهای کوچک اما بلند داریم که قابلیت تولید ارتعاش قدرتمندی را داشته باشند. در یک کلام می توانیم از شیلنگ ویبراتور ایران کوب 1.5 اینچی برای این منظور استفاده کنیم. 

ï   شیلنگ ویبراتور ایران کوب ۲ اینچی:

 شیلنگ ویبراتورهای قطور را طراحی کرده ‌اند تا بتوان قابلیت ‌های ارتعاش بسیار گسترده ای را تولید کرد. همان طور که گفتیم، حجم سنگین بتن تماماً در مقابل ارتعاش ویبراتورها مقاومت می کند. در این حالت هر چه حجم بتن بیشتر باشد، سطح مقاومت نیز بالاتر است. برای همین است که به جهت تولید ارتعاش قوی‌ تر با دامنه فرکانس بالاتر انواع شیلنگ ویبراتورهای قطورتر را طراحی می‌ کنند. پوکر قطورتر در تولید ارتعاش قدرتمندتر توانمند است. مانند طرح ساخت شیلنگ ویبراتور ایران کوب ۲ اینچی که در تامین قدرت بالای ارتعاش در به لرزه انداختن حجم های سنگین بتنی کاملا توانمند است. عمده رویکرد کاربردی از شیلنگ ویبراتور ایران کوب ۲ اینچی برای انجام عملیات‌ های سطح بالای صنعتی است. اما در موارد بسیاری شاهد هستیم که از این سایز قدرتمند برای ویبره زنی فضاهای شهری و مسکونی استفاده شده است. عمده رویکردهای کاربردی برای شیلنگ ویبراتور ایران کوب ۲ اینچی در ویبره زنی سطوح بتنی، پی سازی ها و فعالیت های سطح بالای صنعتی و مسکونی می باشد. 
شیلنگ ویبراتور بنزینی ایران کوب
  در یک بررسی تقریباً مفصل به موارد کاربردی هر سه سایز طراحی شده از شیلنگ ویبراتور ایران کوب پرداختیم. اما در تمامی این موارد روی صحبت ما در ویبره زنی بتن های متداول با عیار ۳۵۰ است. بتنی که عمده کاربرد در ساخت سازه های معمولی شهری و صنعتی را دارد. اما آیا محصول مورد تاکید ما برای ویبره زنی بتن ها با عیار بالاتر هم توانمند است؟ دقت کنید که وظیفه انواع شیلنگ ویبراتور در کاهش سطح اصطکاک ذرات شن و ماسه با ملات سیمان و آب است. وقتی این اصطکاک را از بین می برید، در واقع توانسته ‌اید تمامی ذرات شن و ماسه را توسط ملات سیمان و آب بپوشانید. این موضوع در بتن با عیار ۳۵۰ به راحتی اتفاق می‌ افتد. اما در عیارهای رده بالاتر صنعتی، ماجرا چگونه است؟ افزایش عیار باعث افزایش حجم سیمان نسبت به دیگر متریال ها است. لذا ملات سیمان و آب بالاتری تولید خواهد شد. به این ترتیب با یک ویبره زنی اصولی به راحتی می توانیم سطح و عمق یکسان و یکدستی از حجم بتن داشته باشیم. تمامی مدل های مطرح شده از سایزهای ۱، 1.5 و ۲ اینچی در طرح ساخت انواع شیلنگ ویبراتور ایران کوب برای تکمیل عملیات های رده بالای صنعتی در حضور بتن با عیارهای بالا توانمند هستند. لذا با خیالی آسوده می توانید از این شیلنگ ویبراتورهای خوش ساخت در انبوه فضاهای صنعتی استفاده کنید. 

نحوه استفاده اصولی از شیلنگ ویبراتور ایران کوب

 عملیات ویبره زنی در دسته مهمترین و شاید کلیدی ‌ترین مراحل ساختمان سازی قرار بگیرد. در این عملیات قرار است با ایجاد ارتعاش در عمق بتن، حجم بالایی از حباب ها را خارج کنیم تا در نهایت به فضایی یکدست و همگن از بتن دست پیدا کنیم. برای تکمیل صحیح، دقیق، سریع و مطمئن چنین عملیاتی به یک شیلنگ ویبراتور با سایز مناسب و طرح ساخت با کیفیت نیاز داریم. مدل های مطرح شده از شیلنگ ویبراتور ایران کوب برای این منظور بهترین هستند. لکن به صرف بهره ‌مندی از یک شیلنگ ویبراتور با کیفیت نمی توانید نتیجه درستی از عملیات داشته باشید. عملیات ویبره زنی شما وقتی موفق است که مهارت اصولی کار با شیلنگ ویبراتورها را یاد گرفته باشید. در این بخش با فرض آنکه یک شیلنگ ویبراتور ایران کوب را در اختیار دارید، به مهارت های اصولی در انجام عملیات ‌های ویبره زنی می ‌پردازیم. o      مهمترین اصل در انجام یک ویبره زنی موفق، همپوشانی کامل حجم بتن می باشد. قدرت ارتعاش تولید شده ویبراتورها محدود است. این قدرت در نهایت می ‌تواند شعاع مشخصی از سطح اطراف خود را به ارتعاش اندازد. لذا برای تکمیل درست عملیات ویبره زنی باید سر پوکر را در فواصل منظم وارد حجم بتن کنید. اولین گام موفقیت آن است که اطمینان داشته باشید تمام حجم بتن به یک اندازه در ارتعاش قرار گرفته اند. لذا باید مهارت همپوشانی در ویبره زنی را یاد گرفته باشید. در این مهارت باید قبل از هر اقدامی مقدار شعاع ویبره زنی شیلنگ را دانسته و با درک این اطلاعات طول فواصل منظم برای تکمیل عملیات ویبره زنی را انتخاب کنید. با رعایت این فواصل است که همپوشانی کاملی از حجم بتن صورت گرفته است.o      روش درست ویبره زنی در خارج شدن کامل حباب ها بدون آنکه ساختار بتن تخریب شود، تاثیرگذار است. به صرف استفاده از شیلنگ های مرغوب و کاملاً استاندارد نمی ‌توانید ویبره زنی ایده آل داشته باشید. برای این منظور باید مهارت کار با شیلنگ ویبراتور را کسب کرده باشید. اصول درست در ویبره زنی به شکل نفوذ کاملا عمودی پوکر به داخل حجم بتن می باشد. در این حالت باید به شکل ایستاده و کاملاً مسلط بر حجم بتن قرار بگیرید و شیلنگ ویبراتور را به حالتی عمودی وارد حجم بتن کنید. دقت کنید که تمام مراحل وارد کردن و خارج کردن پوکر از حجم بتن باید به آرامی صورت گیرد. در این حالت است که بدون خطر تخریب حجم بتن می توانیم تمامی حباب های مانده در عمق آن را خارج سازیم. اگر پوکر را به شکل مایل در حجم بتن فرو کنیم و عملیات ویبره زنی را به این ترتیب ادامه دهیم، خطر تخریب ساختار بتن وجود دارد. حضور کج پوکر در عمق بتن باعث ایجاد ارتعاش غیر یکنواخت خواهد شد. چنین ارتعاشی قابلیت خارج کردن حباب های مانده در عمق بتن را ندارد. این نوع ویبره زنی نه تنها باعث یکدست شدن بتن نمی شود، بلکه خطر دو فاز شدن، ماهیت بتن را تهدید می ‌کند؛ زیرا ارتعاش غیرهمگن در اثر حضور نامناسب پوکر در عمق بتن باعث جابجایی ذرات سنگین شن و ماسه خواهد شد.o      به همان اندازه که نحوه استقرار پوکر در حجم بتن حائز اهمیت است، مدت زمان این حضور نیز دارای اهمیت می باشد. شما نمی توانید سر پوکر را به مدت طولانی در حجم بتن رها کنید. ارتعاش طولانی در عمق بتن باعث جابجایی ذرات و در نهایت دو فاز شدن بتن خواهد شد. بهترین حالت در تکمیل یک ویبره زنی موثر، حضور ۵ الی ۱۵ ثانیه ای پوکر در عمق بتن می باشد. بسته به نوع بتن و غلظت و عیار آن تا حجم و فضای تحت ساخت و ساز است که مدت زمان هر بار ویبره زنی را تعیین خواهیم کرد. لکن با هر روش در هر فضایی و هر نوع بتنی که باشید، نباید مدت زمان حضور پوکر در عمق بتن خارج از محدوده ۵ الی ۱۵ ثانیه باشد. در این مدت زمان کوتاه فرصت کافی برای از بین رفتن اصطکاک میان ذرات شن و ماسه و حجم ملات سیمان و آب وجود دارد. اما اگر این مدت زمان را افزایش دهید، پدیده کرمو شدن بتن به وجود می ‌آید. کرمو شدن بتن یکی از معضلات لاینحل در عملیات‌ های عمرانی است. در این حالت ذرات شن و ماسه بدون آنکه توسط ملات سیمان و آب احاطه شده باشند، به شکلی ته ‌نشین شده در عمق فضای بتن ریزی شده حضور دارند. این پدیده در اثر ویبره زنی های طولانی مدت و غالباً در حجم های عمیق مانند ستون های بتنی اتفاق می ‌افتد.o      حجم بتن در ابتدای امر حالتی متخلخل دارد. در این حالت به وضوح می توانید عدم یکدستی بتن را شاهد باشید. ذرات درشت شن و ماسه که به هیچ حالت نتوانسته اند خودشان را در حجم بتن قرار بدهند و حالا به شکل برجسته و نمایان دیده می ‌شوند. وقتی عملیات ویبره زنی را انجام می دهید، این دانه ‌های شن و ماسه به خوبی توسط ملات سیمان و آب احاطه خواهند شد. به این ترتیب لایه ‌ای از سیمان بر چهره بتن نقش می ‌بندد. وقتی شاهد این لایه بودید، زمان عملیات ویبره زنی به اتمام رسیده است. لذا در تمام مدت عملیات ویبره زنی، چشم بر سطح بتن داشته باشید تا با مشاهده یک لایه درخشان بر سطح بتن دست از ادامه عملیات ویبره زنی بردارید. حضور این لایه یکدست و درخشان در سطح بتن، خبر از احاطه شدن تمام دانه ‌های شن و ماسه به طور کامل توسط ملات سیمان و آب دارد.o      بتن در مقدمات امر حالتی سیال گونه با درجه گرانروی بسیار بالا می باشد. این سیال به شدت چگال کمتر علاقه ای به جابجایی در فضا را ندارد. لذا به این سادگی ها نمی توانید حجم بتن را راضی به حرکت کنید. در این صورت به هیچ حالت از شیلنگ ویبراتور برای هل دادن حجم بتن استفاده نکنید. شیلنگ ویبراتورها برای ایجاد ارتعاش در بتن که کاملاً توزیع شده است، طراحی شده اند. آنها قابلیت جا به جا کردن بتن را ندارند. 

هر آنچه باید از اصول اولیه تعمیرات تا نگهداری بدانید

 یک شیلنگ ویبراتور ایران کوب در اختیار دارید و در تمام مراحل ویبره زنی از قدرت تا کیفیت کار آن لذت می‌ برید. اینکه ابزار شما با چه قدرتی قابلیت حباب زدایی دارد، قطعاً لذت بخش است. البته همه ما می‌ خواهیم تا شیلنگ ویبراتور ایران کوب تهیه شده، برای مدت ها از سطح کاری مناسب با بهترین عملیات ویبره زنی همراه ما باشد. از طرفی این را نیز می دانیم که محل کار شیلنگ ویبراتورها در عمق بتن است و این فضا تا چه اندازه سرسخت و فرسایشی است. لذا برای آنکه بتوانیم از قابلیت های رده بالای انواع شیلنگ ویبراتور ایران کوب بهره ‌مند باشیم، باید بتوانیم اصولی در نگهداری تا تعمیرات از آنها را یاد گرفته و در تمامی زمان ها عملیاتی کنیم. در این بخش به برخی از نکات کلیدی برای ایجاد بهترین شرایط نگهداری از شیلنگ ویبراتور ایران کوب اشاره خواهیم کرد. البته محصول مورد نظر ما تنها یک مورد از نمونه های متداول دیگر است. لذا آنچه در این بخش مطرح می شود، تقریباً برای تمامی مدل ها از شیلنگ ویبراتورها صادق است. >      پوکر یک بخش مکانیکی است که همراه با تعریف یک لنگ، قدرت ارتعاش را تولید می کند. این طراحی نسبت به ضربه های ناگهانی بسیار حساس است. لذا هرگز سر پوکر در شیلنگ ویبراتور ایران کوب را بر اجسام سخت مانند دیوارهای آجری و بتنی و حتی فولادی نکوبانید. غالبا این اتفاق در هنگام اجرای عملیات های گسترده که همراه با ویبره زنی های متوالی است اتفاق می افتد. دستگاه شیلنگ ویبراتور ایران کوب فعال است و ممکن است در حین عملیات به انواع سطوح سخت برخورد داشته باشد. لذا هوشمندی شما در مقام اپراتور این ماشین توانمند ویبره زنی در سلامت دائمی دستگاه بسیار تاثیر گذار است.>      وقتی سر پوکر در عمق بتن نمی باشد، از فعال نگه داشتن طولانی مدت آن به شدت خودداری کنید. شیلنگ ویبراتور ایران کوب قابلیت تولید ارتعاش در فرکانس بالا با دامنه بسیار دارد. حجم سنگین بتن در مهار این قدرت ارتعاشی تاثیر گذار است. وقتی شیلنگ ویبراتور ایران کوب را در هوای آزاد به کار می گیرید، هیچ نیرویی برای مهار قدرت ارتعاشی آن وجود ندارد. در نتیجه شاهد حجم ارتعاش بسیار بالایی هستیم. این ارتعاش قدرتمند می تواند خود پوکر شیلنگ ویبراتور ایران کوب را تخریب کند.>      شیلنگ ویبراتور ها از سطح انعطاف بسیار بالایی برخوردار هستند. مخصوصاً محصول برند ایران کوب که همگی آنها با قابلیت انعطاف کاملی همراه هستند. لکن این انعطاف بالا باعث نمی ‌شود تا ما بخواهیم شیلنگ ویبراتور ایران کوب را به مقدار قابل توجهی خم کنیم. خم شدن بیش از تحمل فنر باعث تاب برداشتن و حتی شکسته شدن آن می شود.>      در هر نوع عملیات ویبره زنی زمانی که به عنوان اپراتور مستقیم دستگاه شیلنگ ویبراتور ایران کوب هستید، از تمامی لباس های کار ایمن و استاندارد و البته الزام شده استفاده کنید. لوازم محافظتی اعم از عینک، کلاه، لباس کار و محافظ گوش از واجبات کار است. لکن مهمترین وسیله، دستکش های مخصوص عملیات ویبره زنی است. شیلنگ ویبراتورها در دسته دستگاه ‌های ارتعاشی قرار می ‌گیرند. لذا در تمام مدت عملیات این قدرت ارتعاش آنها متوجه اندام اپراتورها نیز می‌ باشد. ارتعاش دائمی باعث ایجاد آسیب‌ های عصبی و عضلانی خواهد شد. استفاده از دستکش مخصوص در میرا کردن هر چه موثر این ارتعاش های مخرب تاثیرگذار است.>      هرگز به شکل دائمی و یکسره به انجام عملیات ویبره زنی با شیلنگ ویبراتور ایران کوب و یا هر نمونه دیگری نپردازید. کار طولانی مدت که به شکل یکسره انجام شده باشد، خطر بروز بیماری ‌های سختی مانند انگشت سفیدی را به دنبال دارد. بهتر است برای پرهیز از وقوع چنین مشکلاتی، عملیات ویبره زنی در حضور دو اپراتور صورت گیرد و یا اینکه به شکل دوره ای همراه با استراحت های متوالی در حین کار انجام پذیرد. 
شیلنگ ویبراتور ایرانی برند ایران کوب
  

جمع بندی در رابطه با شیلنگ ویبراتور ایرانکوب

 هدف ما از تاسیس سازه های بتنی، ایجاد ساختارهای مستحکم و ماندگار است. پس ما باید به سلامت و کیفیت حجم بتن توجه کامل داشته باشیم. لذا هر مرحله از عملیات بتن ریزی تبدیل به یک فرایند کاملاً جدی خواهد شد. در این بین مرحله ویبره زنی که حجم بتن را یکدست می کند، در لیست مهمترین عملیات ها قرار می گیرد. انجام درست ویبره زنی مقدمات استحکام سازه است و چنین عملیات حساسی نیاز به بهترین ابزارها دارد. یک شیلنگ ویبراتور با کیفیت، قادر است تا در اندک زمانی حجم قابل توجهی از بتن را حباب زدایی کند. شیلنگ ویبراتور ایران کوب از نمونه ‌های مطرح بازار است که قادر به انجام عملیات ویبره زنی با بالاترین سطح کیفی می باشد. مزیت بزرگ در قیمت شیلنگ ویبره ایران کوب است که به نسبت از رقبا، فضایی کاملاً رقابتی دارد. البته لازم به ذکر است که برای دور ماندن از نمونه های تقلبی بهتر است انواع شیلنگ ویبراتور ایران کوب را از نمایندگی ایران کوب تهیه کنید. البته یک نکته کلیدی در این باره قیمت شیلنگ ویبراتور ایران کوب می باشد. زیرا غالبا محصولات متفرقه که از کیفیت ساخت پایینی برخوردار هستند، تفاوت فاحش قیمتی با نمونه های اصلی دارند. لذا می توانیم قیمت شیلنگ ویبراتور ایران کوب را به عنوان یک معیار کلیدی در نظر بگیریم. از طرفی ماهیت تولید داخلی شیلنگ ویبراتور ایران کوب تاثیر مثبتی در کاهش قیمت تمام شده آن در مقایسه با نمونه های همتراز خارجی گذاشته است. این کاهش جایگاه قیمت شیلنگ ویبراتور ایران کوب باعث شده تا نگاه بسیاری در تامین این محصول باشد. تا جائیکه در حال حاضر شاهد فروش شیلنگ ویبراتور ایران کوب در شرایط مطلوب و متداولی هستیم.
  دیدگاه خود را در مورد این مطلب بنویسید:
  کاربر میهمان

  تایید و ارسال
  انصراف
  دیدگاه کابران:
   نمایش دیدگاه‌های بیشتر

    مرتب‌سازی محصولات:

   • پیش‌فرض
   • ارزان‌ترین
   • گران‌ترین
   • جدید‌ترین
   • پرفروش‌ترین
   • پربازدیدترین
   • 1
   • 2
   • 3
   • 4
   • 5