خرید و مشاوره فنی: 65555653-021

شیلنگ ویبراتور سوپر فوجی

برای استعلام قیمت، تماس بگیرید.

تماس با ما
 • ارسال به سراسر ایران

 • پشتیبانی از ۹ الی ۲۱

 • کمترین هزینه ممکن

 • امکان خرید ۲۴ ساعته

 • پرداخت نقد

 • نقد و بررسی
 • مشخصات فنی
 • نظرات کاربران
 • پرسش و پاسخ

فهرست مطالب

بررسی فنی انواع شیلنگ ویبراتور سوپر فوجی چینی

استحکام بتن شرط کلیدی در مراحل اجرای عملیات‌های گوناگون عمرانی است. تقریباً در هر ساخت‌وسازی نیاز به حجم قابل‌توجهی از بتن داریم. قطعا ساخت بتن مرغوب یک بحث فنی تمام‌عیار است. اما توزیع یکنواخت و همگن بتن نیز از الزامات جدی در کار ساختمان‌سازی است. برای این منظور عملیات ویبره زنی بتن را تدارک می‌بینند و قطعا نیاز به یک دستگاه ویبراتور توانمند از الزامات کار است. شیلنگ ویبراتور سوپر فوجی چینی یکی از رده ویبراتورهای قدرتمند سطح بازار است که مناسب طراحی انبوه فعالیت‌های ریز و درشت عمرانی طراحی شده ‌است.شیلنگ ویبراتور سوپر فوجی محصول کشور چین از رده مدل‌های مکانیکی است که در سایزهای گوناگون مناسب ارتعاش هر گونه حجم بتن طراحی شده ‌است. این شیلنگ ویبراتور، مستقل از مولد می‌باشد. لذا عملاً می‌توانید از آن با استفاده از انواع موتورهای الکتریکی و یا بنزینی کار کنید. در عین ‌حال طول بلند در کنار تنوع قطر پوکر قابلیت‌های فنی و توان اجرایی انواع شیلنگ ویبره چینی از کمپانی سوپر فوجی را ارتقا داده ‌است.
شیلنگ ویبراتور سوپر فوجی
بدون تردید باید انواع شیلنگ ویبره را به‌ عنوان یکی از مهمترین ابزارهای ساختمان‌سازی معرفی کنیم. این ابزار ساده برای هواگیری بتن و توزیع یکنواخت آن طراحی شده ‌است. با استفاده درست از انواع شیلنگ ویبره به ‌راحتی می‌توانیم حجم سنگین بتن را هواگیری کنیم. در عین ‌حال شرایط توزیع یکنواخت بتن را فراهم می‌کند. به ‌این ‌ترتیب اگر چه شیلنگ ویبره دستگاهی با طراحی به‌ ظاهر ساده است؛ اما مقدمات ساخت سازه‌های مستحکم برای ایجاد ساختمان‌های بلندمرتبه و ماندگار را فراهم خواهد کرد.مهم است که از شیلنگ ویبره مناسب با ظرفیت کار قدرتمند در عملیات عمرانی استفاده کنید. شیلنگ ویبراتور سوپر فوجی می‌تواند ماشین ارتعاش قدرتمند و البته مطمئن شما باشد. این شیلنگ ویبره چینی مناسب انبوه عملیات‌های راه‌سازی و ساختمان‌سازی است. در عین ‌حال با ایده شیلنگ ویبراتورهای مکانیکی، مستقل از حضور مولد طراحی‌ شده است. بنابراین می‌تواند در مناطق دورافتاده که فاقد سیم‌کشی هستند، کارایی کاملی داشته باشد. زیرا انواع ویبراتور بتن سوپر فوجی در قامت مدل‌های مکانیکی قابلیت نصب شدن بر روی مولدهای موتور بنزینی را دارند. به ‌این ‌ترتیب وقتی با انواع شیلنگ ویبراتور سوپر فوجی کار می‌کنید، به نوعی از یک دستگاه ارتعاش منعطف که قابلیت اتصال به انبوه مولدهای برقی و مکانیکی را دارد، استفاده می‌کنید. این قدرت انعطاف اصلی‌ترین ویژگی برای طراحی شیلنگ ویبره سوپر فوجی ۶متری است. اما همه ماجرا نیست. در این مطلب قصد داریم تا به بحثی تخصصی در مورد توانمندی‌های محصول خوش‌ساخت چینی بپردازیم.

چرا از دستگاه شیلنگ ویبراتور استفاده می‌کنیم؟

پرداختن به بررسی فنی انواع شیلنگ ویبراتور سوپر فوجی بدون در نظر داشتن اهمیت استفاده از آنها بی‌معنی است. لذا در مقدمات بحث فنی خودمان از چرایی حضور این دستگاه تا قابلیت‌های اجرایی و همچنین مزایای یک شیلنگ ویبراتور مکانیکی مانند ویبراتور بتن سوپر فوجی صحبت خواهیم کرد.اصل ماجرا در فاز چگال و بسیار سنگین بتن آغاز می‌شود. بتن در فاز مقدماتی حالتی سیال گونه اما به ‌شدت چگال با قابلیت گرانروی بسیار بالایی دارد. بتن عملاً در مقابل توزیع یکنواخت و یکدست مقاومت می‌کند. این در حالی است که قطعا برای فاز اجرای عملیاتی ساختمان‌ها به توزیع یکنواخت بتن نیاز داریم. از طرفی بتن حجم قابل‌توجهی از هوا را به شکل حباب در داخل خودش نگه می‌دارد. این حباب‌ها مانع از پخش شدن همگن بتن می‌شوند. در عین ‌حال همراه بتن سخت شده و در استحکام نهایی سازه تاثیر منفی می‌گذارند. به هر صورت بتن با حباب به هیچ حالت نمی‌تواند شرایطی مستحکم و استاندارد داشته باشد.حباب گیری بتن از عملیات‌های کلیدی در فرایندهای بتن‌ریزی است. در هر نوع عملیات عمرانی اعم از ساخت سازه‌های سبک شهری تا اجرای عملیات‌های سنگین و پیچیده بتن به این مرحله حباب گیری نیاز داریم. البته تنها راه حباب گیری بتن، ایجاد ارتعاش در حجم نهایی بتن است که توسط دستگاه‌های قدرتمند ارتعاش مانند شیلنگ ویبراتور بتن انجام می‌شود.هر شیلنگ ویبراتور بتن که دارای یک سر لرزاننده است، با نفوذ به اعماق بتن باعث ارتعاش آن شده و در امتداد این ارتعاش حباب‌های محبوس را خارج می‌کند. از طرفی اصطکاک میان ذرات شن و ماسه با ملات سیمان و آب را از بین می‌برد و باعث همگن شدن تا توزیع یکنواخت بتن خواهد شد.حضور شیلنگ ویبراتور برای یکدست شدن حجم بتن الزامی است. اما هر شیلنگ ویبراتور مناسب اجرای عملیات در هر حجم بتن نیست. مهم است که از سری شیلنگ ویبراتورهای قدرتمند با قابلیت ارتعاش فراگیر و فرکانس بالا که توانایی مانور مناسبی داشته باشند، استفاده کنید. انواع شیلنگ ویبراتور سوپر فوجی در رده محصولات مکانیکی این قابلیت کلیدی را دارند. قطعا در سطح بازار با انواع محصولات از برندهای معتبر مواجه می‌شوید که هر کدام از آنها قابلیت‌های فنی مناسبی دارند. اما قیمت شیلنگ ویبراتور سوپر فوجی برگ برنده این محصول توانمند چینی است. جاییکه از یک شیلنگ ویبره کارآمد با قابلیت ارتعاش هدفمند از نوع مکانیکی که قیمت مناسبی دارد، صحبت می‌کنیم.برای رسیدن به بتن در شرایط فیزیکی مناسب که در نهایت، استحکام سازه را تضمین نماید، نیاز به انواع ویبراتور قدرتمند با قابلیت فنی کافی داریم. شیلنگ ویبراتور سوپر فوجی از نوع مکانیکی در مدل‌های متنوع طراحی شده ‌است تا کلیه نیازهای شما به ارتعاش فراگیر و قدرتمند را تامین نماید.

ایده طراحی شیلنگ ویبراتور سوپر فوجی

انواع شیلنگ ویبراتور سوپر فوجی در سایزهای متنوع 1، 1.5، 2، 2.5 و 3 اینچی با طول‌های شش‌ متری به شکل مدل‌های مکانیکی طراحی شده‌اند. این روش طراحی شیلنگ ویبراتور مکانیکی از قابلیت‌های ویژه با قدرت مانور بالای عملیاتی شدن از سری شیلنگ ویبره چینی است.شیلنگ ویبراتورهای مکانیکی مدل‌های متداولی هستند که به خاطر قدرت مانور بالای عملیاتی شدن کاملاً مورد توجه اهل ‌فن قرار می‌گیرند. این شیلنگ‌ها مستقل از نوع مولد برای کار کردن با انبوه موتورهای بنزینی و الکتریکی طراحی شده‌اند.هر شیلنگ ویبراتور یک دستگاه توانمند ارتعاش است. تمامی آنها دارای یک سر ارتعاش به نام پوکر هستند. پوکر یک لرزاننده‌ی قدرتمند از جنس فلز است که تحت تأمین قدرت یک محور گردان قابلیت تولید ارتعاش دارد. اما این قدرت خود را از طریق یک مولد که می‌تواند یک موتور الکتریکی و یا موتور بنزینی و حتی دیزلی باشد، تأمین می نماید. عموم مدل‌های عادی شیلنگ ویبراتور مخصوص کار کردن با مولدهای خاص مانند نمونه‌های کوچک موتور الکتریکی هستند. اما برخی از مدل‌ها مستقل از طراحی مولد به شکل یک شیلنگ ویبراتور منعطف طراحی می‌شوند. این مدل‌ها را به‌ اصطلاح شیلنگ ویبراتورهای مکانیکی می‌گویند. زیرا علاوه ‌بر قابلیت کار کردن با موتورهای الکتریکی می‌توانند به مولدهای موتور بنزینی نیز متصل شوند.انواع شیلنگ ویبراتور سوپر فوجی از نمونه‌های ویبراتور مکانیکی هستند که با تعریف سایزهای گوناگون علاوه ‌بر قابلیت کار کردن با مولدهای موتور الکتریکی می‌توانند بر روی انواع مولدهای قدرتمند موتور بنزینی نیز نصب شوند.البته هر شیلنگ ویبراتور مکانیکی مناسب اجرای هر نوع عملیات عمرانی نیست. قاعدتاً برای حجم‌های متنوع بتن نیاز به مدل‌ها با ظرفیت ارتعاش مخصوص داریم. لذا در تعریف عملی باید از انواع ویبراتورهای مکانیکی برای نصب شدن بر روی انواع مولدها مخصوص حجم‌های متنوع بتن استفاده کنیم.شیلنگ ویبراتور سوپر فوجی در سایزهای کاملاً متنوع با طول‌های شش‌ متری طراحی شده ‌است. این شیلنگ‌ها بخش فلنچی اتصال یکسانی دارند. در همگی آنها از شیلنگ منعطف و قدرتمند با طول تقریباً زیاد شش‌ متری استفاده ‌شده است. وجه تفاوت در پوکر با اندازه‌های متنوع است. پوکرهای سوپر فوجی در اندازه‌های ۱ الی ۳ اینچی طراحی می‌شوند که هر کدام از آنها مناسب عملیات ارتعاش در حجم خاصی از بتن هستند.
شیلنگ ویبره سوپر فوجی
 به ‌عنوان یک مجری عملیات بتن‌ریزی باید درک درستی از نحوه انتخاب شیلنگ ویبراتور مناسب عملیات با حجم مشخصی از بتن داشته باشید. برای این منظور انواع شیلنگ ویبراتور سوپر فوجی به ‌قرار زیر طراحی‌شده اند.

مشخصات فنی انواع شیلنگ ویبراتور سوپر فوجی

انواع شیلنگ ویبراتور سوپر فوجی در ۵ سایز مختلف از قطر پوکرهای ۱، 1.5، ۲، 2.5 و ۳ اینچی طراحی شده ‌است. برای طراحی تمامی این مدل‌ها از یک پوکر فولادی بلند با قابلیت ضد ضربه، ضد خش و همچنین ضد زنگ استفاده شده ‌است. تمامی مدل‌ها از نوع شیلنگ ویبراتور مکانیکی هستند که مستقل از تعریف مولد طراحی شده‌اند. این شیلنگ ویبراتورها برای هر ۲ تیپ مدل از مولدهای برقی و مکانیکی هستند.تمامی مدل‌های طراحی ‌شده از شیلنگ ویبراتور سوپر فوجی طول ۶ متری دارند. این فنر شش‌ متری تعریف ‌شده قدرت انعطاف مناسبی دارد و عملاً می‌تواند دامنه کار ویبره زنی را در حجم بسیار بالایی از بتن توزیع نماید. شیلنگ ویبراتورهای طراحی‌ شده با محدوده سرعت ۳000 دور در دقیقه کار می‌کنند. از این ‌رو کاملاً مناسب نصب شدن بر روی انواع مدل‌های برقی و مکانیکی هستند. این شیلنگ ویبراتورها قدرت مانور عملیاتی بالایی دارند. برای طراحی شیلنگ از عایق رطوبتی ایده‌آل با کیفیت ساخت مناسب استفاده شده ‌است. مدل‌های مذکور چیزی در حدود ۱۸ کیلوگرم وزن دارند که برای طراحی یک شیلنگ ویبراتور مکانیکی ۶متری مقدار وزنی ایده‌آل است.

تحلیل فنی انواع شیلنگ ویبراتور سوپر فوجی

در بحث مقدماتی از ۵ تیپ طراحی متفاوت قطر پوکر برای ساختن مدل‌های شیلنگ ویبراتور سوپر فوجی صحبت کردیم. این مدل‌ها در سایزهای ۱، 1.5، ۲، 2.5 و ۳ اینچی هستند که همگی آنها به شکل یک شیلنگ طویل شش‌ متری عرضه می‌شوند. مشخصه‌های فنی و تحلیل کاربردی هر کدام از این مدل‌ها به‌ قرار زیر است.

شیلنگ ویبراتور ۱ اینچی سوپر فوجی

کوچکترین سایز پوکر در طراحی مدل‌های شیلنگ ویبراتور سوپر فوجی است. این مدل دارای یک پوکر ساده فلزی با قطر ۱ اینچی است. برای این شیلنگ ویبراتور از فنر شش ‌متری با قطر ۱۰ میلی‌متری استفاده ‌شده است.شیلنگ ویبره ۱ اینچی سوپر فوجی یک ماشین ارتعاش سبک است که قابلیت تولید ارتعاش ملایم با دامنه کوتاه را دارد. این شیلنگ ویبراتور مناسب کار کردن در حجم کم از بتن مانند ویبره زنی جدول‌ها، قالب‌های بتن‌ریزی، ستون‌ها، دیوارهای برشی و سقف سازه‌های بتنی شده می‌باشد. قاعدتاً می‌دانید که برای حجم کم بتن نیاز به ارتعاش سبک با دامنه کوتاه داریم. استفاده از ویبراتورهای قدرتمند باعث ایجاد ارتعاش فراگیر در حجم بتن کم می‌شود که در نهایت ساختار بتن را درهم می‌ریزد. با ارتعاش قدرتمند در حجم کم بتن خطر ته‌نشین شدن ذرات جامد بتن وجود دارد. لذا وقتی حجم کار خیلی کوچک مانند یک قالب بتن‌ریزی کوچک مثل ساخت جدول و بلوک باشد، باید از شیلنگ ویبراتورهای کوچک که ارتعاش سبکی دارند، استفاده کنیم. شیلنگ ویبره چینی سوپر فوجی با سایز پوکر ۱ اینچی کاملاً ایده‌آل چنین عملیات‌های دست پایینی است.
شیلنگ ویبراتور سوپر فوجی سایز 1.5 اینچ
 

شیلنگ ویبراتور ۲ اینچ سوپر فوجی

این سایز یک تیپ حد میانی در طراحی شیلنگ ویبراتورها است که کاملاً مناسب حجم عملیات‌های متوسط است. شیلنگ ویبراتور ۲ اینچ سوپر فوجی سطح ارتعاش نیمه ‌قدرتمند با دامنه فرکانس تقریباً متوسطی تولید می‌کند. برای طراحی این مدل که دارای پوکر با قطر ۲ اینچی است، از یک فنر در قطر ۱۰ میلی‌متری استفاده شده ‌است. مدل ۲ اینچی در ۲ سایز ۶ و ۹ متری عرضه می‌شود. شیلنگ ویبره سوپر فوجی ۶متری مدل متداول‌تر با قابلیت کاربردی بهتر است.از این سایز در عموم پروژه‌های متوسط عمرانی استفاده می‌شود. خصوصا این مدل ۲ اینچی مناسب عملیات هواگیری بتن در سطح پروژه‌های متوسط شهری است. این شیلنگ ویبراتور سوپر فوجی چینی قابلیت کارکرد کافی در ویبره زنی فونداسیون، ستون‌های بتنی، سقف‌ها و دال‌های بتن‌ریزی شده و کار در اجرای قالب‌های بتنی برای ساخت سازه‌های از پیش‌ ساخته شده می‌باشد.مدل ۲ اینچی حد میانی در لیست قیمت شیلنگ ویبره چینی سوپر فوجی دارد. در کل اگر حجم عملیات ویبره زنی پیش روی شما یک سطح کار سبک عمرانی است و در عین ‌حال می‌خواهید تا از اتمام کامل عملیات اطمینان داشته باشید، خرید شیلنگ ویبره سوپر فوجی سایز ۲ اینچی را توصیه می‌کنیم.

شیلنگ ویبراتور 1.5 اینچ سوپر فوجی

شیلنگ ویبراتور 1.5 اینچ سوپر فوجی یک تیپ طراحی سبک است. این مدل به ‌مانند نمونه‌های ۱ اینچی قابلیت ایجاد ارتعاش سبک با دامنه کوتاه را دارد. از این ‌رو کاملاً مناسب استفاده در عملیات‌های سبک بتن‌ریزی می‌باشد. زیرا ارتعاش آن حجم لرزش با فرکانس بالا و دامنه‌ای کوتاه است. چنین ارتعاشی باعث به‌ هم خوردن تعادل بتن در حجم کم نمی‌شود. در عین ‌حال مانع از ته‌نشین شدن بتن در حین اجرای ویبره زنی خواهد شد. در کل برای ویبره زنی فضاهای کوچک ساختمانی مانند یک ستون قالب‌بندی شده و یا قالب‌ها در طراحی ساخته‌های کوچک بتنی می‌توانیم از شیلنگ ویبراتور 1.5 اینچ سوپر فوجی استفاده کنیم.شیلنگ ویبراتور 1.5 اینچ سوپر فوجی با استفاده از یک فنر که قطر ۱۰ میلی‌متری دارد، طراحی شده ‌است. شیلنگ ویبراتور مذکور در اندازه‌های متداول ۶ و ۹ متری عرضه می‌شود که شیلنگ ویبره سوپر فوجی ۶متری از قطر پوکر 1.5 اینچی یک نمونه کاملاً متداول و شناخته ‌شده با قابلیت کاربردی گسترده ‌است.

شیلنگ ویبراتور 2.5 اینچ سوپر فوجی

شیلنگ ویبراتور 2.5 اینچ سوپر فوجی اولین سری از رده شیلنگ ویبره های قدرتمند با قابلیت کار رده‌بالای این برند چینی است که در طراحی آن از یک پوکر تقریباً قطور 2.5 اینچی استفاده شده ‌است. این پوکر مناسب ایجاد ارتعاش‌های قدرتمند با دامنه بزرگ است. در کل می‌توانیم با استفاده از شیلنگ ویبره 6 متری 2.5 اینچ سوپر فوجی در انبوه عملیات‌های متوسط و رده‌بالای ارتعاش بتن توانمند باشیم.
شیلنگ ویبراتور سوپر فوجی 6 متری
 شیلنگ ویبراتور سوپر فوجی با طراحی پوکر 2.5 اینچی دارای یک فنر تقریباً قطور ۱۳ میلی‌متری است. این فنر قطور استحکام فیزیکی مناسبی دارد و می‌تواند در حجم سنگین بتن‌های فشرده، ارتعاش نسبتاً قدرتمندی را مدیریت کند. شیلنگ ویبراتور 2.5 اینچی سوپر فوجی در سایزهای شش متری طراحی شده‌ است و کاملاً مناسب اجرای عملیات‌های هواگیری در سطح پروژه‌های بزرگ بتن‌ریزی شده است.وقتی حجم بتن زیاد است، وزن سنگین بتن در مقابل ارتعاش مقاومت می‌کند. در عین ‌حال باید بتوانیم ارتعاش را به تمام نقاط بتن برسانیم. قطعاً با یک شیلنگ ویبراتور که قطر پوکر کوچکی دارد، نمی‌توانیم چنین ارتعاشی را تولید کنیم. برای تولید ارتعاش قدرتمند نیاز به پوکرهای قطور داریم که شیلنگ ویبراتور سوپر فوجی چینی در سایز 2.5 اینچی یکی از همین مدل‌های توانمند می‌باشد. این شیلنگ ویبراتور به ‌راحتی قادر است تا قدرت ارتعاش کاملاً سطح بالا را تولید نماید. از طرفی با طول شش ‌متری به‌ راحتی می‌تواند در عمیق‌ترین فضاهای بتن‌ریزی شده نفوذ کند.

شیلنگ ویبراتور ۳ اینچ سوپر فوجی

شیلنگ ویبراتور 3 اینچ سوپر فوجی بزرگترین سایز طراحی‌ شده از برند چینی است که به ‌مانند مدل‌های 2.5 اینچی قابلیت تولید توان حداکثری در ارتعاش فراگیر را دارد. این مدل کاملاً مناسب اجرای عملیات ویبره زنی در بزرگترین حجم‌های بتن‌ریزی شده ‌است. شیلنگ ویبراتور ۳ اینچ سوپر فوجی با استفاده از یک فنر ۱۳ میلی‌متری در طول شش‌ متری طراحی شده ‌است. این مدل قدرت ارتعاش بالایی را تولید می‌کند و مناسب هواگیری پروژه‌های خیلی بزرگ از انبوه عملیات‌های رده‌بالای عمرانی می‌باشد.برای حجم زیاد بتن که قطعاً وزن سنگین در کنار متریال چگال دارد، نمی‌توانیم از الگوی ارتعاش سبک استفاده کنیم. چنین حجم‌هایی آن‌قدر سنگین هستند که باید به سمت ارتعاش قدرتمند و دامنه زیاد حرکت کنیم. پوکرهای قطورتر می‌توانند قدرت ارتعاش بیشتری داشته باشند. مانند شیلنگ ویبراتور سوپر فوجی با قطر پوکر ۳ اینچی که یک مدل کاملاً توانمند برای ارتعاش حداکثری است.سوپر فوجی با تعریف ۵ سایز مختلف سعی در ارائه یک فهرست کامل برای ارتعاش در انبوه عملیات‌های بتن‌ریزی شده ‌دارد. از فعالیت‌های ساده در طراحی قالب‌های کوچک بتنی مانند بلوک سازی تا اجرای بزرگترین حجم‌های بتن‌ریزی شده مانند فونداسیون ساختمان‌های بلندمرتبه می‌توانید به جمع محصولات سوپر فوجی اعتماد کنید. کافی است با درک درست از شرایط عملیات عمرانی و محاسبه مقدار دقیق حجم بتن، نوع تا مقدار فرکانس مورد نیاز ارتعاش را تخمین بزنید تا با تهیه یک مدل مناسب از انواع شیلنگ ویبره چینی سوپر فوجی عملیات هواگیری را به بهترین حالت انجام داده باشید.

مزایا و ویژگی‌های کار با شیلنگ ویبراتور سوپر فوجی

برند سوپر فوجی در طراحی شیلنگ ویبراتورهای توانمند که قابلیت‌های متنوع فنی داشته باشند، مهارت بالایی دارد. محصولات این کمپانی قابلیت‌های فنی مناسبی دارند و در کیفیت برتر با طول عمر زیاد تولید می‌شوند. در کل می‌توانیم انواع محصولات از سری شیلنگ ویبراتور سوپر فوجی را در جمع بهترین‌های بازار قرار بدهیم. برخی از مزایا و ویژگی‌های برتر این شیلنگ ویبراتورها به‌ قرار زیر می‌باشند.
 • در طراحی شیلنگ ویبراتور سوپر فوجی از کوپلینگ‌های فابریک استفاده شده ‌است. این کوپلینگ طرح ساختی یکپارچه از بدنه اصلی ویبراتور دارد. کوپلینگ مذکور طراحی مناسبی دارد و آن را برای اتصال به انواع مولدهای برقی و یا موتور بنزینی مناسب کرده‌ است. کوپلنگ کار شده در شیلنگ ویبراتور سوپر فوجی از جنس آهن است. البته آهن کار شده با آلیاژهای ضد زنگ است. اما در کل مقاومت فیزیکی بالایی دارد و به ‌سادگی می‌تواند حجم قدرت بالای مولدهای موتور بنزینی و دیزلی را جابه‌جا کند.
 • در طراحی این شیلنگ‌ها از فنر BKCاستفاده ‌شده است. فنر BKCطول عمر زیادی دارد. این فنر قدرت انعطاف ‌پذیری بالایی دارد و درکل مناسب طراحی شلنگ 6 متری و یا ۹ متری از محصولات سوپر فوجی می‌باشد. به لطف استفاده از این فنر کل شیلنگ ویبراتور سوپر فوجی با هر قطر پوکر قابلیت انعطاف ‌پذیری مناسبی دارد.
 • در طراحی مدل‌های قدرتمند از پوکرهای 2.5 و یا ۳ اینچی به همراه فنر با قطر ۱۳ میلی ‌متری کار شده ‌است. در مدل‌های کوچک‌تر حضور فنر ۱۰ میلی ‌متری کفایت می‌کند. زیرا هم باعث سبک شدن شیلنگ ویبراتور می‌شود و هم در افزایش انعطاف و قدرت مانور آن تاثیرگذار است. اما در بحث طراحی شیلنگ ویبراتورهای قدرتمند که قطر پوکر بزرگی دارند به سمت انتقال قدرتی زیاد حرکت می‌کنیم. در این حالت حضور فنر که قطر کمی دارد پاسخگوی انتقال قدرت بالای سیستم ارتعاشی نیست. اما در طراحی مدل‌های 2.5 و یا ۳ اینچی از فنر قطور ۱۳ میلی‌ متری که قطعا قابلیت تحمل کامل قدرت بالای ارتعاشی را دارد استفاده ‌شده است.
 • در طراحی شیلنگ ویبراتور سوپر فوجی از پوشش لاستیکی بسیار باکیفیتی استفاده ‌شده است. این پوشش لاستیکی کاملاً ضد آب است. در عین ‌حال طول عمر بالایی دارد و در شرایطی کاملاً منعطف قدرت مانور پذیری کلی شیلنگ را دو چندان می‌کند.
 • طول شیلنگ ویبراتور سوپر فوجی بلند است. تمامی مدل‌ها در سایزهای ۶ و ۹ متری عرضه می‌شوند. اگرچه سطح استقبال از خرید شیلنگ ویبره‌ی سوپر فوجی 6 ‌متری بیشتر از مدل‌های ۹ متری است. اما درکل نباید از قابلیت مدل‌های طولانی برند فوجی غافل باشیم. این شیلنگ ویبراتور طویل به ‌راحتی قابلیت نفوذ در عمیق‌ترین شرایط بتن‌ریزی شده را دارد. در عین ‌حال سطح دسترسی به فضاهای پیچیده و یا دور از دسترس بتن را ارتقا می‌بخشد.
 • دارای قدرت ارتعاش با فرکانس ۳000 بار در هر یک دقیقه هستند. این ویبراتورها به ‌ازای گذشت مدت‌ زمان ۱ دقیقه می‌توانند تا ۳ هزار ضربه ارتعاش را تولید کنند. حجم ارتعاشی که قطعا در هواگیری سریع حجم سنگین و سبک بتن تاثیرگذار است.
 • شیلنگ ویبراتور سوپر فوجی از مدل‌های شیلنگ ویبراتور مکانیکی است. این شیلنگ‌ها مستقل از تعریف مولد طراحی شده‌اند و قابلیت کارکردن با موتورهای الکتریکی و یا موتورهای بنزینی را دارند. از این ‌رو مناسب انجام عملیات در مناطقی که فاقد برق هستند می‌باشند.
 • تمامی مدل‌های طراحی ‌شده سبک‌وزن هستند. شرایط جابجایی آنها و همچنین مسیر کار کردن با آنها ساده است. از طرفی به ‌علت قدرت انعطاف بالا به ‌سادگی جمع می‌شوند و در کل حجم زیادی را اشغال نمی‌کنند.
 • شیلنگ ویبراتور سوپر فوجی در سایزهای متنوع با قابلیت‌های گسترده عرضه شده‌ است. برای هر نوع عملیات ویبره زنی با هر حجم از بتن می‌توانید یک مدل شیلنگ ویبراتور سوپر فوجی در سایزی مناسب را تهیه نمایید. این شیلنگ ویبراتورها در سایزهای 1 الی 3 اینچی مناسب انبوه عملیات‌های ریز و درشت عمرانی هستند.
 • از فعالیت‌های کارگاهی مانند تولید بلوک و یا جدول تا فعالیت‌های بزرگ عمرانی مانند پی ریزی ساختمان‌های بلند مرتبه و حتی پروژه‌های حساس و بزرگ مانند طراحی و ساخت سد و تونل و... می‌توانید از قابلیت‌های فنی انواع شیلنگ ویبراتور سوپر فوجی استفاده کنید.

اجزای تشکیل ‌دهنده شیلنگ ویبراتور سوپر فوجی

 شیلنگ ویبراتور سوپر فوجی چینی در عین قدرتمند بودن طراحی نسبتاً ساده‌ای دارد. این ماشین ارتعاشی از کنار هم قرار گرفتن بخش‌های ساده فنی ساخته شده ‌است. بخش‌های تشکیل‌ دهنده شیلنگ ویبراتور سوپر فوجی به ‌قرار زیر هستند:
 • پوکر که سر فلزی شیلنگ ویبراتور است. قطر پوکر معرف قابلیت ارتعاش دستگاه ویبراتور می‌باشد
 • موتور که می‌تواند از مدل‌های موتور الکتریکی و یا موتور بنزینی باشد. در شرایط عادی این شیلنگ قابلیت متصل شدن به موتورهای بنزینی را دارد.
 • بدنه شیلنگ ویبراتور که یک سطح با جداره عایق بندی شده لاستیکی است. فنر منعطف در قطر های 10 و یا 13 میلی ‌متری بسته به ابعاد پوکر در داخل این غلاف پلاستیکی حضور دارند.
 • کوپلینگ محل اتصال شیلنگ ویبراتور سوپر فوجی با بخش موتوری دستگاه است. کوپلنگ کار شده دستگاه از نوع فلزی و با جنس کار شده‌ی آهن است. این کوپلینگ فابریک است و مقاومت و سختی قابل ‌توجهی دارد.
 • درب کالت به همراه بلبرینگ که در بخش ارتعاش شیلنگ نصب می‌شود.
 • فنر BKCبا انعطاف مناسب در بخش زیرین لایه پلاستیکی شیلنگ تعبیه شده ‌است.
 • شفت فنر که در بخش انتهای شیلنگ تعبیه‌ شده است و برای اتصال به محور موتور می‌باشد.
انواع شیلنگ ویبراتور سوپر فوجی شرایط مونتاژ مناسبی دارند. تمامی بخش‌ها از متریال‌های باکیفیتی هستند. این بخش‌ها در شرایطی کاملاً ایده‌آل با یک مونتاژ دقیق کنار هم قرار می‌گیرند و در کل قابلیت انتقال قدرت ارتعاش سطح بالایی را دارند. مونتاژ خوب در کنار استفاده از متریال با کیفیت در مقدار فروش شیلنگ ویبره سوپر فوجی تاثیرگذار است. خیلی از استادکاران عرصه بتن به ‌خاطر همین شرایط مونتاژ ایده‌آل است که خرید شیلنگ ویبره سوپر فوجی را جدی می‌گیرند.

نکات کلیدی در کار با شیلنگ ویبراتور سوپر فوجی

 با تهیه کردن شیلنگ ویبراتور لزوماً به شرایط کار ایده‌آل نمی‌رسیم. حباب گیری بتن و ایجاد بافت منسجم در حجم نهایی بتن یک عملیات سنگین است که در آن دقت عمل حین کار اهمیت بالایی دارد. انتخاب یک شیلنگ ویبراتور مناسب و توانمند تازه مقدمات ویبره زنی موفق با راندمان کار بالا است. برای بهبود کار علاوه ‌بر تامین یک شیلنگ ویبراتور قدرتمند با ظرفیت مناسب باید برخی نکات حرفه‌ای را نیز رعایت کنید.قطعا انواع مدل‌های شیلنگ ویبراتور سوپر فوجی در عملکرد بهترین هستند. اما لازم است تا در حین کار برخی الزامات مانند موارد زیر را رعایت کنید:
 • بتن ‌ریزی تا ویبره زنی به شکل مرحله‌ای باشد. اگر ارتفاع بتن زیاد است حجم قالب پیش رو را به یکباره از بتن پر نکنید. بلکه به ‌ازای هر 50 سانتی ‌متر بتن ‌ریزی اقدام به ویبره زنی کنید. قطعا انواع شیلنگ ویبراتور سوپر فوجی قدرت عملیاتی بالایی دارند. اما به‌ هرحال حجم سنگین بتن مانع از عملکرد مؤثر می‌شود. با روش مرحله‌ای از ایجاد کار با ثبات اطمینان پیدا می‌کنیم.
 • برای بهبود کار در حباب گیری بتن لازم است تا شیلنگ ویبراتور سوپر فوجی را به شکل عمودی در حجم بتن فرو کنید. فرو کردن عمودی پوکر در حجم بتن باعث توزیع یکنواخت ارتعاش می‌شود که در نهایت جریان حباب گیری بتن را بهتر انجام خواهد داد. از تکان دادن پوکر به شکل افقی در حجم بتن جداً خودداری کنید. حضور ارتعاش افقی باعث تخریب ساختار بتن می‌شود و همواره خطر دو فاز شدن سیال بتن وجود دارد.
 • مدت‌ زمان نگهداری پوکر شیلنگ ویبراتور سوپر فوجی در عمق بتن را مدیریت کنید. برای یک ویبره زنی موفق باید پوکر ارتعاشی را به مدت 5 الی 15 ثانیه در حجم عمیق بتن به شکل کاملاً عمودی وارد کنید و سپس به ‌آرامی خارج کنید. حضور در مدت ‌زمان کمتر قابلیت کافی برای خارج کردن حباب‌ها را ندارد. از طرفی حضور در مدت‌ زمان بیشتر خطر تخریب بافت بتن را به دنبال دارد.
 • پوکر ارتعاشی را به ‌آرامی از حجم نهایی بتن خارج کنید. خارج کردن ناگهانی و به ‌سرعت پوکر باعث ایجاد حباب‌های بیشتر در حجم بتن می‌شود. مدل‌های متنوع شیلنگ ویبراتور سوپر فوجی قابلیت ایجاد ارتعاش با حجم فرکانسی قدرتمند دارند. در صورت عدم مدیریت وارد کردن و یا خارج کردن پوکر خطر تخریب بافت بتن احساس می‌شود.
 • در نگهداری و نظافت از شیلنگ ویبراتور سوپر فوجی کوشا باشید. در پایان عملیات ویبره زنی حتما بخش پوکر و شیلنگ مربوطه را بشویید و آن را در یک‌ جای خنک و خشک نگهداری کنید.
 • از ضربه خوردن بخش فلزی پوکر به سطوح سخت خصوصا در هنگام ایجاد ارتعاش جداً خودداری کنید. برخورد با اجسام سخت باعث تخریب بخش مکانیکی ارتعاش پوکر می‌شود.
 • از تاب خوردن و یا پیچ ‌خوردگی شیلنگ ویبراتور سوپر فوجی جلوگیری کنید. هر گونه تاب برداشتن شیلنگ از طول عمر مفید دستگاه ارتعاشی می‌کاهد.

نکات در هنگام خرید شیلنگ ویبره‌ی سوپر فوجی

 خرید شیلنگ ویبره‌ی سوپر فوجی یک ایده‌آل مناسب برای انبوه فعالیت‌های ویبره زنی است. این شیلنگ‌ها در سایزهای گوناگون مناسب ارتعاش در فضاهای متنوع ساختمان ‌سازی طراحی می‌شوند. لذا انواع شیلنگ ویبره سوپر فوجی می‌تواند شرح وظایف دشوار در بسیاری از فرآیندهای کارگاهی و بتن‌ریزی را انجام بدهد. اما در هنگام خرید این محصول توصیه می‌شود تا نکات زیر را مد نظر داشته باشید.
 • حتما نسبت‌ به وجود گارانتی و خدمات پس ‌از فروش محصول دقت کنید. به ‌هرحال شیلنگ ویبراتور دستگاه حساس با عملکردی استراتژیک است. قطعا در هنگام خرابی و یا طی کردن مسیر تعمیرات آن به گارانتی مناسب با خدمات پس ‌از فروش حرفه‌ای نیاز پیدا می‌کنید.
 • در صورت خراب شدن برای تعمیرات از مراکز معتبر استفاده کنید.
 • سالم بودن پوکر و همچنین انعطاف مناسب شیلنگ ویبراتور را بررسی کنید. اگر دستگاه برای مدت طولانی در انبار مانده باشد قدرت انعطاف خوبی ندارد.
 • سالم بودن تمامی سیم‌ها و اتصالات فلزی شیلنگ ویبراتور سوپر فوجی را بررسی کنید.
 • حتما از قطر با سایز مناسب برای عملیات عمرانی تهیه کنید. در هنگام خرید طبیعی است که نسبت‌ به قیمت شیلنگ ویبراتور سوپر فوجی حساس باشید. به هر صورت در مدل‌ها با سایز پوکر کوچک‌تر قیمت شیلنگ ویبره بتن چینی نیز کمتر است. اما قطعا یک شیلنگ ویبراتور با سایز پوکر کوچک نمی‌تواند قدرت عملیاتی پروژه‌های بزرگ را داشته باشد. از طرفی لزوماً همیشه به تأمین و استفاده از ویبراتورها با پوکر بزرگ‌تر که قدرت ارتعاش بالاتری دارند فکر نکنید. برای حجم کم بتن باید از شیلنگ ویبراتور با قدرت ارتعاش کم که دامنه کوتاهی دارد استفاده کنید.

روش‌های انتخاب شیلنگ ویبراتور مناسب

 انواع شیلنگ ویبره سوپر فوجی در سایزهای گوناگون از قطر پوکر 1، 1.5، 2، 2.5 و 3 اینچ تهیه می‌شوند. قطر هر سایز تعریف ‌شده قابلیت‌های ارتعاش خاص خودش را دارد و مناسب انجام عملیات در پروژه‌های مخصوص به خودشان است. به ‌عنوان یک استادکار ساختمان‌سازی باید مهارت انتخاب و خرید شیلنگ ویبره‌ی سوپر فوجی با سایز مناسب را داشته باشید. در غیر این صورت قطعا در جریان عملیات عمرانی با مشکلات جدی که گاهاً به تخریب بافت بتن می‌انجامد مواجه می‌شوید.اما در کل چگونه می‌توانیم شیلنگ ویبراتور سوپر فوجی با سایز و قطر پوکر مناسب را انتخاب کنیم؟ برای این منظور باید متوجه سایز پروژه بتن ‌ریزی شده باشیند. هر اندازه حجم بتن مقداری کم داشته باشد باید از شیلنگ ویبراتورهای کوچک‌تر که قدرت ارتعاش کمتری دارند استفاده کنید. مانند شیلنگ ویبراتور 1.5 اینچ سوپر فوجی که مناسب ویبره زنی ستون‌ها و دیوارهای بتن‌ ریزی شده در حجم کم بتن می‌باشد.استفاده از ویبراتورهای قدرتمند باعث ایجاد ارتعاش قوی در حجم بتن فضای محدود می‌شود. این ارتعاش قوی ساختار بتن را تخریب می‌کند. در این حالت حجم بتن با خطر دو فاز شدن مواجه است. دو فاز شدن حالتی است که در آن ذرات جامد و بزرگ و سنگین شن و ماسه به سمت پایین حرکت می‌کنند. در این حالت بخش پایین قالب مملو از ذرات شن و ماسه است. این در حالی است که در بخش بالایی فقط از ملات سیمان و آب مانده ‌است. چنین فضاهای کوچک با عمق زیاد مانند ستون‌های قالب‌بندی شده نیاز به شیلنگ ویبراتورهای کوچک با قدرت ارتعاش کم دارند. شیلنگ ویبراتور سوپر فوجی در سایزهای 1 و 1.5 اینچ گزینه‌های ایده‌آل چنین فضاهایی هستند.

قیمت شیلنگ ویبراتور سوپر فوجی

شیلنگ ویبراتور سوپر فوجی چینی یک محصول خوش‌ ساخت با قدرت ارتعاش مناسب است که از متریال‌های باکیفیت ساخته ‌شده است. این محصول اگرچه چینی است اما با رقبای کره‌ای و ژاپنی و حتی اروپایی رقابت می‌کند. در مقابل قیمت شیلنگ ویبراتور سوپر فوجی به نسبت رقبای اروپایی و کره‌ای مناسب‌تر است. تقریباً می‌توانید این محصول چینی را در لیست ارزان ‌قیمت‌های بازار قرار بدهیم. شرایطی که قطعا در میزان فروش شیلنگ ویبره سوپر فوجی تاثیرگذار است. قیمت شیلنگ ویبراتور سوپر فوجی کاملاً وابسته به نوع شیلنگ و طراحی پوکر آن تعیین می‌شود. سایز شیلنگ شرایط تنظیم لیست قیمت شیلنگ ویبره چینی مدل‌های متنوع سوپر فوجی را تعیین خواهد کرد.برای اطلاع دقیق از قیمت شیلنگ ویبراتور سوپر فوجی می‌توانید با کارشناسان مجموعه در گروه فروشگاهی و خدمات فنی و مهندسی فارم صنعت تماس حاصل فرمایید. کارشناسان مجموعه راهنمای شما در انتخاب یک مدل مناسب هستند. مدلی که ظرفیت و قدرت کافی پروژه شما را داشته باشد.قطعا در انبوه پروژه‌های عمرانی از حجم بتن استفاده می‌شود و قطعا تمامی این عملیات‌ها به فرآیند حباب گیری بتن نیاز دارند. این فرایند کلیدی در تمامی عملیات‌های ساختمان‌ سازی، راه‌سازی، عمرانی و حتی کارگاهی باید انجام بشود و برای انجام آن ملزم به استفاده از یک شیلنگ ویبراتور خوب با ظرفیت کافی هستیم.بتن هواگیری نشده سست است و نمی‌تواند انتظارات استحکام سازه‌ها را تامین نماید. بتن سست ‌شده در اجرای سازه‌های بلند مرتبه خطرناک است و قطعا باعث تخریب و یا عدم بهره‌برداری مناسب از سازه می‌شود. وجود هوا در داخل بتن باعث ترک برداشتن آن خواهد شد. در عین ‌حال ساختار بتن را بسیار ضعیف و ضربه ‌پذیر خواهد کرد.شیلنگ ویبراتور سوپر فوجی از سری شیلنگ ویبراتورهای مکانیکی است که قابلیت کافی برای همراهی با مولدهای موتور بنزینی را دارد. این شیلنگ ویبراتور در کیفیت ساخت برتر و قابلیت ارتعاش فراگیر از نمونه‌های مرغوب و مطمئن بازار است. تنوع سایز محصولات سوپر فوجی زیاد است تا جاییکه برای هر عملیات بتن ‌ریزی با هر حجم قالب‌های بتنی می‌توانیم از این مدل‌های توانمند در سایزی مناسب استفاده کنیم. در کل اگرچه شیلنگ ویبراتور سوپر فوجی از رده محصولات میانی بازار است، اما قطعا کیفیت کار شده‌ی آن و در نهایت قیمت و شرایط فروش این محصول چینی گام‌هایی فراتر از میان رده‌ها را تجربه می‌کند.
  دیدگاه خود را در مورد این مطلب بنویسید:
  کاربر میهمان

  تایید و ارسال
  انصراف
  دیدگاه کابران:
   نمایش دیدگاه‌های بیشتر

    مرتب‌سازی محصولات:

   • پیش‌فرض
   • ارزان‌ترین
   • گران‌ترین
   • جدید‌ترین
   • پرفروش‌ترین
   • پربازدیدترین
   • 1
   • 2
   • 3
   • 4
   • 5