خرید و مشاوره فنی: 65555653-021

علف زن (علفتراش) دوشی رونیکس

برای استعلام قیمت، تماس بگیرید.

تماس با ما
 • ارسال به سراسر ایران

 • پشتیبانی از ۹ الی ۲۱

 • کمترین هزینه ممکن

 • امکان خرید ۲۴ ساعته

 • پرداخت نقد

 • نقد و بررسی
 • مشخصات فنی
 • نظرات کاربران
 • پرسش و پاسخ

فهرست مطالب

علف زن دوشی رونیکس، ابزاری تمام عیار در محیط مزرعه

تمام فعالیت‌ های کشاورزی تا باغبانی در نگاه بسیاری هنوز در دسته شغل ‌های دشوار قرار می ‌گیرند. چرا که آنها ظاهراً در این دنیای ماشینی شده، جمیع فعالیت ‌های کشاورزی را همراه با بهره ‌گیری از انواع ابزارآلات دستی می ‌دانند.مثلاً در تقابل با داستان همیشگی در حذف علف‌ های هرز آمده در سطح باغ و مزرعه. اگر همراه با دیدگاه کلاسیک باشید، مجبور هستید تا یک داس در دست گرفته در ساعت های متوالی به شکلی طاقت فرسا و خسته کننده سطح باغ و مزرعه را از حضور این گیاهان ناخواسته پاک کنید؛ اما اگر شما صاحب سبک تفکر مدرن در کشاورزی شده باشید، می توانید با بهره ‌مندی از یک علف زن کارامد در اندک زمانی تمام گیاهان هرز از سطح زمین زراعی خود را پاک کنید.البته همراه با این تفکر مدرن شما نیاز به یک دستگاه علف زن کارامد دارید. مانند علف زن دوشی رونیکس که می تواند پاسخ شایسته ‌ای برای دنیای مدرن شده شما در فضا های زراعی و باغبانی باشد.علف زن دوشی رونیکس در جمع نمونه ‌های مشهور بازار امروز داخلی است. یک وجه این شهرت می تواند مدیون قیمت علف زن رونیکس باشد. چرا که قیمت علف زن رونیکس در حال حاضر فضایی رقابتی را با جمعی از رقبای سرسخت بازار تجربه می کند.از طرفی سطح کیفی مطلوب در طراحی تا تولید علف تراش رونیکس نیز زمینه ‌ساز چنین سطح استقبالی است. به هر صورت از هر منظری که نگاه می‌ کنیم، فروش علف زن رونیکس برای تأمین طیف بزرگی از نیاز های عادی در زمین ‌های زراعی تا فضا های باغبانی کفایت می کند.با این‌ همه اگر علاقمند به داشتن علف زن دوشی رونیکس هستید و حالا می‌ خواهید تا این محصول توانمند را هر چه بیشتر بشناسید، همراه ما باشید تا در یک نگرش فنی به تحلیل ویژگی ‌ها و امکانات همراه شده با آن پرداخته باشیم.

علف زن دوشی رونیکس در یک نگاه

رونیکس یکی از ماشین ساز های کار کشته در این سال ‌های اخیر بازار های جهانی بوده است. این برند هم اکنون به ‌عنوان یک نماد تجاری موفق در سراسر جهان عرض اندام می‌ کند. رونیکس یک برند ابزارساز با دامنه کاری بالا است. تقریباً هر نوع ابزار موتوری را می توان در جمع محصولات این برند پیدا کرد. مانند علف زن دوشی رونیکس که در دسته ماشین‌ آلات کشاورزی این برند جهانی قرار می‌ گیرد.علف زن دوشی رونیکس از طراحی ارگونومیک و ایده ‌آلی بهره ‌مند می ‌باشد. در واقع گویا تجربه ابزارسازی رونیکس به خوبی همراه این محصول شده است. محصولی که در نگاهی کاملاً کاربردی برای رسیدن به حداکثر راحتی در حین کار طراحی شده است. به هر حال از برند توانمندی مانند رونیکس سطح انتظاراتی کمتر از این را نمی‌ توان داشت.در علف زن دوشی رونیکس شاهد سطح کارایی بالا به همراه حضور امکانات مطلوبی هستیم. از توجه کامل برند مذکور در طراحی یک ماشین توانمند تا در نظر داشتن تمام المان‌ های ایمنی در طراحی علف زن دوشی رونیکس دیده می شود.حال این سطح کیفی مطلوب را در کنار قیمت علف تراش دوشی رونیکس بگذارید؛ کاملاً متوجه خواهید شد که چرا بسیاری از فعالان در فعالیت ‌های باغبانی علاقه به داشتن یکی از این محصولات را دارند.لکن نمی ‌توان علف زن دوشی رونیکس را در دسته حرفه ‌ای‌ های بازار قرار داد. این علف زن با تمام ایده ‌های کاملاً مهندسی شده در طراحی خود، وجه قدرتمندی برای پرداختن به کار های پرفشار در سطح بزرگی از زمین‌ های زراعی را ندارد. البته نگاه طراحان برند مذکور نیز برای تولید علف زنی بوده است که بتواند شما را در سطح متوسطی از فعالیت های زراعی توانمند ساخته باشد. از کنار کلیات که عبور کنیم، لازم است در بیانی فنی ‌تر به مشخصه ‌های کاری در علف زن دوشی رونیکس بپردازیم.

تحلیل فنی در طراحی علف زن دوشی رونیکس

علف زن دوشی رونیکس در مدل ‌های بنزینی طراحی شده است. در همین ابتدای امر لازم به ذکر است که علف زن های بنزینی در دسته بزرگی از محصولات برند های مختلف حضور دارند. در واقع رقیب آنها، یعنی علف زن های برقی به خاطر عدم کارایی مناسب در سطح باغ و مزرعه های بزرگ چندان حضور پررنگی نداشته و تقریباً عرصه را برای خودنمایی مدل ‌های بنزینی خالی کرده اند.مانند همین علف تراش دوشی رونیکس که همراه با یک موتور تک سیلندر دو زمانه بنزینی طراحی شده است.البته ظاهراً لازم است تا در همین نکته از تحلیل فنی ماشین مورد نظرمان اشاره کوتاهی در نحوه انتخاب نوع موتور برای طراحی انواع علف زن‌ ها داشته باشیم.
علف زن (علفتراش) دوشی رونیکس
علف زن ها ماشین ‌هایی با نیاز به قدرت ‌های بالا نیستند. به هر حال مخاطب آنها گیاهان با ساقه های تقریباً لطیفی هستند که با حضور یک تیغه تیز به راحتی بریده خواهند شد؛ اما در مقابل این ظرافت، معضل مواجه شدن با گیاهانی مانند علف ‌های هرز با حجم بالای آنها در سطح زمین های زراعی می باشد. برای همین است که موتور در طراحی عموم علف زن ها با قدرتی اندک اما شتاب بالا به جهت تامین سرعتی بالا طراحی شده است.در واقع در طراحی موتور علف زن ها این سرعت است که فاکتور جدی برای طراحی است. لکن از آنجا که این ماشین ‌ها در دسته ابزار های موتوری قابل حمل قرار می ‌گیرند، لازم است تا ملاحظات کامل مهندسی در طراحی موتوری کم ‌حجم با حداقل وزن در نظر گرفته شده باشد.به ‌این ‌ترتیب طراحی موتور های تک سیلندر با مشخصه‌ های کارکرد دو زمانه در اولویت هستند. اول آنکه موتور های تک سیلندر حجم اندکی دارند و از وزن بالایی برخوردار نیستند. لذا از این منظر کاملاً توانایی حضور در انتهای دستگاهی مانند علف زن دوشی را پیدا خواهند کرد.از سوی دیگر طراحی دو زمانه آنها جدا از تاثیر مستقیم بر تامین شتاب کافی می تواند نقش کلیدی در کاهش قیمت تمام ‌شده در طراحی علف زن ها داشته باشد. با تمام این تفاصیل گویا برند رونیکس در طراحی علف زن دوشی رونیکس فکر همه چیز را کرده است. چرا که علف زن دوشی رونیکس همراه یک موتور تک سیلندر با کارکرد دو زمانه از مدل ‌های هوا خنک با حداکثر قدرت 1.5 اسب بخار می باشد. موتور مذکور با ظرفیت 51 سی سی همراه است و می ‌تواند در شرایط کارکرد با حداکثر قدرت خود سرعت آزاد گردش تیغه به مقدار 3200 دور در دقیقه را تامین نماید.به ‌این ‌ترتیب از نگاه فنی همراه با طراحی علف زن دوشی رونیکس همراه ماشینی هستیم که قدرت کافی برای تهاجم در سطح گیاهان را دارد. البته این قدرت را از طریق موتوری کم ‌حجم و سبک با مصرف سوختی منطقی تامین خواهد کرد.

علف زن دوشی رونیکس از نگاه طراحی بدنه

خوش ‌دست بودن مهمترین وجه کاری در طراحی هر مدل از علف زن دوشی می باشد. این ماشین همراه با بند‌ هایی بر دوش اپراتور ها سوار خواهد شد و در میان دستان آنها قرار خواهد گرفت. از این ‌رو باید کاملاً با در نظر داشتن المان ‌های ارگونومیک، طراحی شده باشد. به ‌اصطلاح خودمانی تر خوش دست باشد.اما بیایید ببینیم علف زن دوشی رونیکس تا چه اندازه خوش ‌دست می باشد؟ طراحی با دو دسته دوچرخه ‌ای در ظاهر این علف زن دوشی مهمترین وجه قابل ‌توجه در آن است. چرا که بهترین ایده در طراحی علف زن های دوشی، بهره ‌مندی از فرمان ‌های دوچرخه ‌ای است و علف زن دوشی رونیکس از این امکان برخوردار می باشد. این فرمان ‌های دوچرخه‌ ای با طراحی مناسب می توانند حداکثر قدرت مانور را در حین کار برای اپراتور های خود همراه داشته باشند.
علف زن (علفتراش) دوشی رونیکس
 طول میله در طراحی علف زن دوشی رونیکس برابر با 170 سانتیمتر است. این عدد کاملاً برای رساندن تیغه دستگاه در سطح گیاهان نشسته بر سطح زمین مانند چمن‌ ها تا فرستادن تیغه در اعماق گیاهان رشد کرده در ارتفاع مانند بالای حصار ها کفایت می کند. شاید نگاه استاندارد در طراحی است که رونیکس را ملزم به رعایت این عدد در طراحی طول میله دستگاه داشته است. به هر حال خود شما می‌ توانید در جمع تمام علف زن های مشهور و البته استاندارد بازار شاهد طراحی میله با طول 170 سانتیمتر باشید. این موضوع نشان از دقت رونیکس در طراحی یک ماشین استاندارد شده دارد.البته در کنار این ابعاد مناسب، نگاه رونیکس در طراحی متوجه الزامات لازم برای طریقه نصب اصولی و هر چه راحت ‌تر دستگاه بر اندام اپراتور ها نیز بوده است. چرا که از یک کمربند حایل با کارایی مطلوب از متریال مرغوب برای علف زن دوشی رونیکس استفاده کرده است. این کمربند با قابلیت تنظیم کامل می تواند کلیت حضور دستگاه را در کنار هر اندامی با هر قد و قواره ‌ای داشته باشد.موتور نیز با طراحی کم حجم و البته وزن محدود در قسمت انتهای دستگاه تعبیه شده است. موتور مذکور آنچنان طراحی جمع ‌و جوری دارد که گویا قرار نیست آنچنان به چشم بیاید. به ‌هر حال اگر در کار با علف زن دوشی رونیکس هستید، هرگز آزار خاصی از جانب موتور در حین کار متوجه شما نخواهد شد. علف زن دوشی رونیکس با این ‌همه از امکانات در طراحی، دارای وزنی معادل با 7.1 کیلوگرم است.این وزن در طراحی علف زن های دوشی یک عدد ایده ‌آل است. چرا که تقریباً می تواند در دسته علف زن های سبک وزن قرار گرفته باشد. البته در ابعاد علف زن دوشی رونیکس با اندازه ‌های 18´25´25 سانتیمتر همراه هستیم.

علف زن دوشی رونیکس برای برش، چه در چنتهدارد؟

از کنار طراحی که بگذریم و بخواهیم همچنان نیم نگاهی بر قدرت موتوری داشته باشیم، ظرفیت برش در تحلیل مشخصه ‌های فنی تا طراحی علف زن دوشی رونیکس نیز دارای اهمیت ویژه ‌ای می شود.به ‌هر حال علف زن دوشی رونیکس را برای بریدن گیاهان در سطح فضا های باغات تا مزارع طراحی کرده ‌اند. لذا باید بدانیم که علف تراش دوشی رونیکس در تأمین اصلی ترین و شاید تنها وظیفه ‌ای که دارد تا چه اندازه توانمند می باشد.فروش علف زن رونیکس همراه با دو عدد تیغه می باشد. این دو تیغه که شامل یک عدد توپی با نخ نایلونی در کنار یک عدد تیغه برش دلتا می باشد، با هدف تامین برش سطح متداولی از نیاز ها همراه دستگاه در فروش علف زن رونیکس عرضه خواهند شد.توپی با نخ نایلونی مذکور برای کوتاه کردن چمن‌ ها تا تراشیدن گیاهان در سطح زمین های زراعی مناسب است و تیغه برش دلتا می ‌تواند دست باغبان را در رسیدن به انواع گیاهان در ارتفاع ‌های متفاوت، شاخه نازک درختان و اصلاح و برش انواع حجم های بوته ‌ای در سطح باغ و مزرعه باز گذارد. البته برای رسیدن به توانمندی بالاتر در برش گیاهان با قطر های ضخیم‌ تر لازم است تا از دیگر تیغه ‌های مناسب برای نصب در علف تراش رونیکس استفاده کنید.
علف زن (علفتراش) دوشی رونیکس

علف زن دوشی رونیکس در رویکرد ایمنی

 هر اندازه یک ماشین علف زن می ‌تواند در مقام یک دستگاه کارآمد و البته سودمند در زمین باغ و مزرعه توانمند باشد، به همان اندازه در صورت عدم رعایت نکات ایمنی می تواند مستعد بروز انواع خطرات نیز بشود.چرا که این دستگاه در دسته ماشین‌ آلات موتوری با قابلیت برش حضور دارد. همین قابلیت که البته تنها هدف نهایی از طراحی دستگاه نیز می باشد، دلیل کافی برای حضور این ماشین در جمع ابزار های خطر آفرین خواهد بود. از طرفی نمی ‌توان از حضور پررنگ موتور بنزینی دستگاه نیز عبور کرد. به ‌هر حال یک علف زن در قامت یک ماشین با قابلیت حمل ‌و نقل انسانی طراحی شده است.لذا در تمام مدت زمان فعالیت گویی قرار است یک موتور بنزینی با کارکرد سرعت بالا را همراه خود کرده باشید. در این صورت خطر حضور در کنار یک موتور بنزینی نیز ما را تهدید می ‌کند. در نتیجه کار با علف زن ‌ها مستلزم رعایت طیف گسترده ‌ای از الزامات ایمنی است.الزاماتی که قطعاً در لحظه آشنایی با این ماشین در جریان اطلاع کامل از آنها قرار خواهید گرفت؛ اما در آن سوی ماجرا، یعنی همراه خود ماشین چه اقدامات امنیتی را می ‌توان پیش‌ بینی نمود؟ مانند همین علف زن دوشی رونیکس که باید در باب رعایت نکات ایمنی مورد تحلیل ما قرار گیرد. اول آنکه در علف زن بنزینی رونیکس نگاه ایمنی سطح بالایی در اطراف تیغه ‌های گردان آن حضور دارند. چرا که این ماشین مجهز به یک حفاظ قدرتمند برای هدایت ذرات برش خورده می باشد. حضور این حفاظ مانع از آن است که ذرات برش خورده که تحت تاثیر قدرت تیغه حالت پرتابی گرفته‌ اند به سمت اپراتور ها پرتاب نشوند؛ بلکه به سمت زمین هدایت خواهند شد. برای کنترل هر چه مطمئن و البته امن تر موتور بنزینی در علف زن دوشی رونیکس نیز پیش بینی های کاملی صورت گرفته است. چرا که علف زن بنزینی رونیکس مجهز به یک عدد کلید قطع و وصل دستی با شرایط تامین مراتب ایمنی می باشد.از طرفی کلید کنترل گاز علف زن دوشی رونیکس از مدل ‌های دو مرحله ‌ای با کارکرد بسیار ساده و روان طراحی شده است. برای تامین حداکثر امنیت و پرهیز از هر گونه تماس اندام اپراتور ها با قطعات گردان در علف زن دوشی رونیکس، متریال در طراحی محور دستگاه از جنس استیل ضد زنگ با ضریب استحکام بالا انتخاب شده است.در نظر داشته باشید که این محور توخالی میزان عبور شفتی بلند برای اتصال موتور تا پروانه می باشد. لذا لازم است تا به ترتیبی از احتمال هر گونه تماس اندام اپراتور ها با این شفت گردان کاسته باشیم. لذا انتخاب یک محور با استحکام استیل می تواند بهترین گزینه باشد.اما امنیت کاری در علف زن دوشی رونیکس در همین چند مورد خلاصه نشده است. چرا که این ماشین را مجهز به یک سیستم کلاج هوشمند کرده ‌اند. کلاج طراحی ‌شده بر دستگاه علف زن دوشی رونیکس از قابلیت انطباق با مقدار سرعت موتور برخوردار است.به ‌طوری ‌که در صورت عدم نیاز به عملیات برشکاری، در صورتی که هیچ گونه فشار گازی بر موتور وارد نمی ‌باشد، کلاج قابلیت خودکار آزادسازی محور پروانه برنده دستگاه را دارد.در این حالت مادامیکه موتور دستگاه علف زن دوشی رونیکس کاملاً روشن است و ماهیت دستگاه در حالت آماده به کار قرار دارد، هیچ گونه قدرتی از موتور به سمت پره های برنده هدایت نشده و عملیات دستگاه در حالت عدم فعالیت قرار می‌ گیرد.این ویژگی می ‌تواند ضریب امنیت بالایی را در لحظه استراحت اپراتور ها فراهم آورد. چرا که آنها می ‌توانند در حین عملیات پرفشار علف تراش بدون آنکه مجبور به خاموش کردن دستگاه باشند، برای لحظاتی کوتاه عاری از احتمال بروز هر گونه خطری استراحت نمایند.
علف زن (علفتراش) دوشی رونیکس
 

امکانات جانبی در طراحی علف زن دوشی رونیکس

تعریف علف زن های امروزی وجه کاملاً متفاوتی با نمونه ‌های کلاسیک از آن پیدا کرده است. در این ایام تولیدکنندگان کلاس جهانی می ‌دانند که مصرف ‌کنندگان، چیز هایی بسیار بیشتر از یک داس موتوری با قابلیت تراش زدن علف ‌های هرز می ‌خواهند.لذا برای تامین این نیاز طیف متنوعی از امکانات کاربردی را طراحی کرده و به نحوی شایسته آنها را در بطن طراحی علف زن ها گنجانده اند. برای این موضوع می توان برخی امکانات تکمیلی در طراحی علف تراش رونیکس را به قرار زیر معرفی نمود.o       بهره ‌مندی از سیستم استفاده سریع و مسیر راه ‌اندازی آسان در موتور بنزینی دستگاهo       مجهز به سیستم جرقه زنی Champion که باعث مصرف سوخت کمتر و البته راندمان کاری بالاتر و در نهایت استهلاک هر چه کمتر دستگاه خواهد شد.o       بهره ‌مندی از لوله تمام استیل ضد زنگ در طراحی محور دستگاهo       امکان ایجاد ضخامت برش تیغه تا قطر 255 میلیمترo       بهره ‌مندی از یک موتور بنزینی قدرتمند برای کار در اهداف مداوم و پرفشارo       بهره ‌مندی از دستگیره های آلومینیومی همراه با روکش‌ های لاستیکی ارگونومیک برای انجام هر چه سهل تر کار با علف زن دوشی رونیکسo       برخورداری از کمربند ساخته شده از بهترین الیاف با قابلیت تنظیم گسترده.علف زن دوشی رونیکس با توان تامین قدرت 1500 واتی به راحتی می تواند ظرفیت گردش پره ‌ها تا عدد 3200 دور در دقیقه را تامین نماید. این عدد آنچنان سرعت مطمئنی در کار برای تراشیدن گیاهان است که به ‌راحتی می‌ توان یک علف تراش رونیکس را در اختیار گرفت و با آن راهی هر نوع فضای باغبانی و یا زراعی شد.البته در این بین هرگز نمی‌توانیم طراحی فوق ‌العاده ارگونومیک با رویکرد کارکرد آسان آن را در نظر نداشته باشیم. در هر حال علف زن دوشی رونیکس از وزنی معادل 7 کیلوگرم بهره ‌مند می باشند. این سبک ‌وزنی قدرت مانور هر چه بهتر علف زن مذکور را دو چندان خواهد کرد.اگر به‌ عنوان یک باغبان و یا کشاورز حرفه ‌ای در سطح کار خود هستید، به ‌خوبی می ‌دانید که علف زن های پشتی نمی ‌توانند آن سطح حرفه ‌ای مورد نظر در کار را تامین نمایند. شما برای هر چه حرفه ‌ای ‌تر شدن در کار نیاز به علف زن های دوشی دارید.چرا که حضور شفت مستقیم و بسیار مستحکم در طراحی علف زن های دوشی قابلیت کارکرد طولانی مدت و تحت فشار بالا را برای علف زن های دوشی به‌ همراه آورده است. برای همین است که مدل ‌های دوشی را با عنوان علف زن های حرفه ‌ای در سطح بازار معرفی می کنند.لکن در این فضای حرفه ‌ای مشکل اساسی در نوع طراحی علف زن های دوشی می‌ باشد. در این علف زن‌ ها تقریباً تمام بار وزنی دستگاه بر دستان اپراتور ها قرار می‌ گیرد. در این حالت بهره ‌مندی دستگاه از یک طراحی ایده ‌آل و کاملاً ارگونومیک می ‌تواند برگ برنده آن باشد. خصوصاً اگر سازنده علف زن در طراحی سنگ تمام گذاشته باشد و توانسته باشد محصول خود را در وزنی اندک راهی بازار کند.
علف زن (علفتراش) دوشی رونیکس
 تمام این ویژگی ‌های برتر را می ‌توانید در طراحی علف زن دوشی رونیکس شاهد باشید. یک ماشین با طراحی کاملی از ایده ‌های ارگونومیک که همراه با وزنی بسیار کم، حداقل فشار را بر دستان اپراتور ها وارد خواهد کرد.شما می توانید دستگاه علف زن دوشی هوندا را در دست گرفته، به ‌راحتی در سطح زمین ‌های زراعی با اهدافی مانند درو کردن علوفه، یونجه، چمن و... استفاده کنید. البته رونیکس برای آنکه دست شما را در تراشیدن انواع گیاهان حسابی باز گذاشته باشد نیز برنامه جامعی دارد.دستگاه علف زن دوشی رونیکس همراه با تیغه ‌های متعدد از مدل‌ های دو پره، سه پره و چهار پره برای تراشیدن گیاهان با ساقه ‌های نازک تا مدل‌ های دیسکی شکل از نمونه ‌های 20 الی 40 پره برای تراشیدن گیاهان با ساقه ‌های ضخیم تر در جمع محصولات این برند پیدا می‌ شوند.این ‌همه در کنار توپی نایلونی تعریف ‌شده برای دستگاه علف زن دوشی رونیکس وجه کاملاً کاربردی ‌تری از دستگاه را نمایان خواهد کرد.سخن پایانیعلف تراشی از فعالیت ‌های جدی و البته همیشگی در تمام فضا های کشاورزی و باغبانی می باشد. شما برای پرداختن به این فعالیت همیشگی نیاز به ابزار های مطمئنی دارید. چرا که زمان در کشاورزی حرف اول را می ‌زند و نبود یک ابزار کارآمد و البته مطمئن می تواند زمان را با شما در تقابل اندازد.در این بین شما دستگاه علف زن کارآمد، مطمئن و خوش ‌دستی می ‌خواهید. هر چند در سطح بازار می ‌توانید نمونه ‌های حرفه ‌ای از این ماشین را تهیه کنید، لکن قطعاً کار با علف زن دوشی رونیکس می ‌تواند نظر مساعد شما را جلب کند.رونیکس با بهره ‌مندی از موتور های دو زمانه شاید نتواند مانور ملایم همراه با کارکرد کم سر و صدای موتور های چهار زمانه را داشته باشد و یا اینکه شاید نتواند در مصرف سوخت انتظارات لازم مانند آنچه در موتور های چهار زمانه حاصل می ‌شود را فراهم آورد؛ اما در نهایت قدرت کافی همراه با سرعت بالا را در اختیار شما قرار خواهد داد. امکانات کاربردی ای که در کنار رنج معقول از قیمت علفزن بنزینی رونیکس می ‌توانند برگ برنده ‌ای برای این ماشین باشند.استفاده از موتور های دو زمانه مادامیکه وزن کلی دستگاه را کاهش داده‌ اند، باعث افت قیمت علف زن بنزینی رونیکس نیز شده است. به ‌هر حال در تامین اهداف علف تراشی کمتر کسی در تکاپوی داشتن ابزاری بسیار قدرتمند است.چرا که تراشیدن ساقه علف ‌ها نیاز به تامین قدرت بالایی ندارد. این موضوع باعث خواهد شد تا نگاه بهتری در باب قیمت علفتراش دوشی رونیکس حاکم شود. نگاهی که می‌ خواهد فضای مزرعه را با یک ماشین توانمند و در عین ‌حال اقتصادی مانند علف زن دوشی رونیکسکرده باشد.
علف زن (علفتراش) دوشی رونیکس
  دیدگاه خود را در مورد این مطلب بنویسید:
  کاربر میهمان

  تایید و ارسال
  انصراف
  دیدگاه کابران:
   نمایش دیدگاه‌های بیشتر

    مرتب‌سازی محصولات:

   • پیش‌فرض
   • ارزان‌ترین
   • گران‌ترین
   • جدید‌ترین
   • پرفروش‌ترین
   • پربازدیدترین
   • 1
   • 2
   • 3
   • 4
   • 5