خرید و مشاوره فنی: 65555653-021

علف زن (علفتراش) ماکیتا

برای استعلام قیمت، تماس بگیرید.

تماس با ما
 • ارسال به سراسر ایران

 • پشتیبانی از ۹ الی ۲۱

 • کمترین هزینه ممکن

 • امکان خرید ۲۴ ساعته

 • پرداخت نقد

 • نقد و بررسی
 • مشخصات فنی
 • نظرات کاربران
 • پرسش و پاسخ

فهرست مطالب

علف زن دستگاهی می باشد موتوری یا برقی برای کوتاه کردن ( هرس کردن ) علف های مزارع و باغ ها که به دودسته علف زن های حرفه ای و دستگاه های حاشیه زن تقسیم می گردند. هرچقدر قدرت علف زن بیشتر باشد دستگاه از کارایی بیشتری برخوردار می باشد. این ابزارها برای چیدن کناره های چمن، حاشیه های باغ و آرایش کناره ها کاربرد بیشتری دارند و آراستگی و زیبایی را به باغ شما هدیه می دهند. حاشیه زن های ماکیتا با طراحی منحصر به فرد و تکنولوژی روز دنیا و وزن بسیار کم ، مجهز به دسته تلسکوپی با طول متغیر و قابل تنظیم ، به آسانی قابل استفاده می باشند .علف زن ماکیتا مانند هر دستگاه علف زن دیگری در فضای باغ و مزرعه در جستجوی گیاهانی که نباید باشند، چرا؟ چون هر کشاورزی در مزرعه خودش گیاهانی را می کارد، که می‌خواهند از برداشت آنها درآمدی را حاصل کند. اما وقتی گیاهی را می کارید فضا را برای تکثیر دیگر گیاهان نیز فراهم کرده اید مانند علف های هرز که ناخواسته در هر جایی پیدایشان می شود از آفت برای محصولات کشاورزی تا از بین برنده زیبایی‌های یک فضای باغچه ای ،از این روست که حذف علفهای هرز  ناخواسته در هر جایی پیدایشان می شود. از آفات برای محصولات کشاورزی تا از بین برنده  یک فضای باغچه ای عمل می کند.  دردسرهای چنین فعالیت و سنگینی در دنیای امروز به مراتب کمتر شده است .چرا که دستگاه‌های موتوری با نام علف زن تولید شده و در سطح بازار به وفور به فروش می رسد و به راحتی می توانید سریع و زود از شر علف های هرز باغ و باغچه خود راحت شوید. 

چه کارهایی از علف زن های  ماکیتا بر می‌آید :

 یک علف زن ماکیتا را خریداری می کنید .آیا از این علف زن ماکیتای ، خود تنها می خواهید با قصد حذف علفهای  زائد استفاده کنید، خرید علف زن ماکیتا به کار دیگری نمی آید؟ همانطور که می دانید استفاده از علف زن های دستی انرژی و وقت زیادی را صرف می کنند که علف های موتوری و برقی این مشکل را برطرف کرده اند. علف زن ها در دو مدل موتوری و یا برقی ساخته می شوند. هرچقدر قدرت این دستگاه بیشتر باشد کارایی و عملکرد آن بالاتر است. علف زن ماکیتا مدل RBC411 مجهز به سیستم ضد لرزش بوده که از انتقال لرزش به کاربر جلوگیری می کند. این موتور شامل کاربراتور از نوع شناور دار می باشد کاربراتور موتور سیکت های کاربراتوری می باشد. که دارای مقاومت و عمر و دوام بسیار بالا هست.قدرت ،عملکرد و بازدهی این موتور در مقایسه با  سایر علفزن های هم حجم خودش بسیار بیشتر می باشد که دلیل آن متفاوت بودن نوع موتور و سیستم موتور آن در مقایسه با سایر علفزن هاست. دارای استحکام و مقاومت بالایی می باشد که قابل مقایسه با برندهای چینی نخواهد بود و خیلی بالاتر از آن است و قابل رقابت با برندهای معتبری مثل اشتیل آلمان و هوندا ژاپن می باشد.برای نمونه می توان از ویژگی های علف زن UR3000 به قابلیت استفاده به عنوان لبه زن ، مجهز بودن به قفل سوئیچ جهت افزایش ایمنی ، قابلیت تنظیم ارتفاع دسته تا 240 میلی متر ، امکان چرخش 180 درجه ای موتور ، دارا بودن قلاب مخصوص بر روی دسته جهت جلوگیری از قطع شدن سیم ، نصب و جداسازی آسان و سریع قرقره ، برش با استفاده از نخ نایلونی به قطر 1.65 میلی متر و همچنین بدنه عایق دوبل آن اشاره نمود.البته گوناگونی در انواع علف زن باعث خواهد شد تا بسیاری از آنها در هدفی مشخص از حذف  گیاهان تعریف شده ساخته شود. اما در اصل ماجرا رنگ و بوی دیگری دارد .علف تراش ماکیتا یک ابزار ساده اما همه فن حریف است .علفهای هرز را با آن از میان بر می دارید، هرس درختان همراه با قطع سرشاخه‌های بلند شده را به انجام برسانید.شمشادهای خانه و باغ را مرتب کنید و به عنوان یک داس قدرتمند در اختیارش بگیرید و حتی در امر درو برخی از محصولات کشاورزی به کار می رود. شاید هم بتوان زمین باغچه را شخم زد، البته به شرط آنکه تیغه مخصوص این کار را بر علف زن ماکیتا   نصب کرده باشید به همین سادگی می‌توان با خرید از ما کیتا ، انواع فعالیت های ریز و درشت باغبانی را در نهایت کمال به انجام برسانید. البته این توانمندی بالا در علف زن ماکیتا حضور تیغه های متنوع طراحی شده، برای آن حاصل خواهد شد از این رو با خرید دستگاه علف زن ماکیتا تمام این توانمندی‌ها را دارید، که بتوانید هم درختان را هرس نمایید، و هم دسترسی راحتی به شاخه های بلند درختان داشته باشید ،که برای انسان غیر قابل دسترس می باشد، به عنوان یک داس از آن استفاده نمایید و در کنار دیوار علفهای هرزی که امکان دسترسی به آنها سخت است و به راحتی برکنار کنید . 

ماکیتا از کجای دنیا می آید؟

 در چند سال گذشته ، تولیدکنندگان ابزار برقی با شدت زیادی روانه دنیای تجهیزات برقی و بنزینی فضای باز گشته اند. بدین معنی که باطری ها جانشین ابزارهای شدند که در گذشته قدرت آن ها از موتور بنزینی دو زمانه دریافت می کردند. اگر چه اکثر تولید کننده گان در در حال اکتشاف تکنولوژی باطری می باشند، ولی یکی از آنها ارزش هر دو تکنولوژی انرژی یعنی برقی و بنزینی را در نظر دارد.ماکیتا در دنیای ابزار آلات  ماشینی یک نام بلند آوازه است یقینا یکی از معتبرترین برند‌های جهانی است، که با در نظر داشتن معیارهای استاندارد روز دنیا ماشین آلات خود را در کشور چین تولید می‌کند .
علف زن (علفتراش) ماکیتا
 البته اصل و تاریخ شرکت به سال ۱۹۱۵ به کشور ژاپن باز می‌گردد. این شرکت از سال ۱۹۳۸رسما  با نام تجاری ماکیتا جهانی شده است .اما برای فتح بازارهای آسیایی در سال ۲۰۰۲ در پی تصمیم مدیران مجموعه شرکت‌های بزرگ در کشور چین تحت نظارت برند ماکیتا تاسیس گردید.این اقدام با هدف کاهش قیمت تمام شده در ساخت صورت گرفته است، امروز آنچه از ماکیتا در سطح آسیا و ایران میبینید،  این برند ژاپنی در شرکت‌های چینی آن می باشد. 

علف زن ماکیتا چه چیزهایی برای گفتن دارد :

 علف تراشها را در دست ماشین آلات موتوری کشاورزی قرار می‌ گیرد، در تمام آنها یک موتور برقی با بنزینی وظیفه تامین قدرت به جهت گردش سرعت بالای تیغه ها را برعهده  دارند.ماکیتا در طراحی علفزن ماکیتا این موتور را از نوع بنزینی انتخاب کرده است برای این منظور از یک موتور بنزینی تک سیلندر چهار زمانه با قدرت ۱۱۱ اسب بخار بهره می برد. موتور علف تراش ماکیتا از حجم ۲۵ سی سی در کنار وزن چهار و نیم کیلویی همراه با یک باک بنزین ۶۰ سی سی و مخزن روغنی ۸۰ سی سی همراه علفزن ماکیتا شده است.یک موتور قدرتمند در حجم معقول و وزنی متعادل که در همراهی با علفزن ماکیتا دستگاهی به غایت ارگونومیک را ایجاد کرده است . اما این همه توصیف کاملی از موتور علف تراش ماکیتا نمی باشد. جنس بدنه موتور علف تراش ماکیتا تماماً از یک نوع پلاستیک بسیار مرغوب و باکیفیت انتخاب شده است و اینکه در مقابل انواع ضربات سختی می‌تواند مقاومت بسیار مطلوبی داشته باشد.البته نباید از قیمت پایین غافل شد با رویکردی در کیفیت همچنان در رنج مناسب از شما استقبال خواهد کرد .کاربرد علف زن ماکیتا بیشتر برای برداشت محصولات و یا کندن علف های هرز می باشد.هرچقدر قدرت این دستگاه بیشتر باشد کارایی و عملکرد آن بیشتر می باشد.علف زن موتوری ماکیتا مدل RBC411 مجهز به سیستم ضد لرزش بوده که از انتقال لرزش به کاربر پیشگیری می نماید. لازم به ذکر است که این موتور از کاربراتور مدل نوع شناور دار می باشد که از نوع کاربراتور موتور سیکت های کاربراتوری است و از مقاومت و عمر و دوام بسیار بالایی برخوردار می باشد.قدرت ،عملکرد و بازدهی این موتور نسبت به سایر علفزن های هم حجم خودش بسیار بیشتر می باشد که همین امر به علت متفاوت بودن نوع موتور و سیستم موتور آن می باشد. 

اما چرا موتورهای بنزینی می توانند در دستگاه علف تراش مفید باشد:

 در تشریح انواع علف زن هایی یقیناً با انواع برقی در مقابل  انواع بنزینی این دستگاه‌ها مواجه خواهید شد، در چنین حالتی احتمالاً اینطور تصمیم بگیرید که یک علف زن  برقی، می تواند انتخاب بهتری نسبت به نوع بنزینی باش.جدا  از تعریف علف زن بنزینی ماکیتا، که از یک موتور بنزینی قدرتمند بهره‌مند می‌شود انواع بنزینی به نسبت انواع برقی در دنیای طراحی علف زن ها یک مزیت ویژه دارد آن هم عدم نیاز به جریان برق می باشد. 

طراحی حرفه ای  علف زن ماکیتا :

 در طراحی از ایده علف تراش دوشی بهره مند می باشد اگر با انواع علف تراش آشنا هستید، می‌دانید که علف تراش دوشی در مقام برتری به نسبت انواع پشتی قرار دارد.چرا که این برتری در قدرت مانور بالایی است که در هنگام کار با علف تراش دوشی وجود دارد، اما کار کردن با آنها دشوارتر و در عین حال خطرآفرین تر از انواع پشتی می باشد از این رو غالباً باید حرفه‌ای باشید که بتوانید از علف تراش دوشی استفاده نمایید. البته در دوشی آن چیزی که  خیلی اهمیت دارد نوع طراحی تا متریال به کار رفته در هنگام ساخت و لوله های فلزی است که در مسیر انتقال قدرت شفت موتور به سمت پروانه ها در نظر گرفته می شود .در هنگام خرید علف زن ماکیتا یقین متوجه لوله های بلند و آلومینیومی و بسیار مستحکم آن خواهید بود این لوله آلومینیومی وظیفه هدایت فنر را در داخل خود بر عهده دارد و نه اینکه قرار است نیروی گردش موتور بنزینی در علفزن ماکیتا راهی پروانه گردان از دستگاه نمایند.بسته به نیازهای شما، شفت قابل تعویض ماکیتا، هم با علف زن بنزینی با موتور ۴ زمانه و هم با علف زن شارژی که دو باطری ۱۸ ولتی منبع تغذیه آن است، قابل استفاده است.
علف زن (علفتراش) ماکیتا
 

طراحی ارگونومیک در علف زن ماکیتا :

 می‌توان گفت که همراه با خرید دستگاه علف تراش ماکیتا با یک دستگاه مسئول و کاملا ارگونومیک روبه‌رو شده‌اید از طراحی مطلوب فرمان تا قابلیت تنظیم شخصی سازی دستگاه علف زن ماکیتا در کنار وزن مطلوب و اندازه مرغوب در حجم و قدرت موتور می توانید با خیال راحت از خرید خود لذت ببرید. 

مشخصات دستگاه

 این علف زن توانایی نصب انواع تیغ فلزی و نایلونی را دارند.همچنین این علف زن 2 زمانه  هستند و باید قبل از روشن کردن ، طبق دستورالعمل بنزین و روغن را در ظرف جداگانه به نسبت 1 به 20 یعنی به ازای 1 لیتر بنزین 50 سی سی روغن 40 ترکیب کنیدتوجه داشته باشید بعد از استفاده بنزین دستگاه را به خوبی تخلیه نمایید.لازم به ذکر است که این دستگاه ها ساخت کارخانه  ژاپن هستند. 

بررسی علف زن موتوری ماکیتا RBC411

 علف زن موتوری ماکیتا مدل RBC411 یک دستگاه با کیفیت از شرکت ماکیتا با وزن 7.3کیلوگرم می باشد.محصولات ماکیتا از کیفیت مطلوبی برخوردار هستند. این دستگاه مجهز به یک موتور 1.4کیلوواتی می باشدو  حجم موتور در این مدل 40.2  سی سی می باشد.از  علف زن ها برای برداشت محصولات و یا کندن علف های هرز استفاده می شود. همانطور که می دانید استفاده از علف زن های دستی انرژی و وقت زیادی را صرف می کنند که علف های موتوری و برقی این مشکل را برطرف کرده اند. علف زن ها در دو مدل موتوری و یا برقی ساخته می شوند. هرچقدر قدرت این دستگاه بیشتر باشد کارایی و عملکرد آن بالاتر است. علف زن ماکیتا مدل RBC411 مجهز به سیستم ضد لرزش بوده که از انتقال لرزش به کاربر جلوگیری می کند
  دیدگاه خود را در مورد این مطلب بنویسید:
  کاربر میهمان

  تایید و ارسال
  انصراف
  دیدگاه کابران:
   نمایش دیدگاه‌های بیشتر

    مرتب‌سازی محصولات:

   • پیش‌فرض
   • ارزان‌ترین
   • گران‌ترین
   • جدید‌ترین
   • پرفروش‌ترین
   • پربازدیدترین
   • 1
   • 2
   • 3
   • 4
   • 5