خرید و مشاوره فنی: 65555653-021

قطره چکان یوروپلاست مدل کینگ

برای استعلام قیمت، تماس بگیرید.

تماس با ما
 • ارسال به سراسر ایران

 • پشتیبانی از ۹ الی ۲۱

 • کمترین هزینه ممکن

 • امکان خرید ۲۴ ساعته

 • پرداخت نقد

 • نقد و بررسی
 • مشخصات فنی
 • نظرات کاربران
 • پرسش و پاسخ

فهرست مطالب

انواع قطره چکان یوروپلاست مدل کینگ

آبیاری قطره‌ای الگوی مدرنی است که سبک کشاورزی و باغبانی در دنیای امروز را متحول کرده ‌است. با کمک روش‌های متنوع آبیاری قطره‌ای مدیریت بهتری بر منابع محدود آب داریم و می‌توانیم مساحت زمین‌های بیشتر با محصولات زراعی حجیم تری را کشت کنیم. قطره چکان کلیدی‌ترین عضو در سیستم آبیاری قطره‌ای است. قطره ‌چکان خارجی یوروپلاست مدل کینگ یکی از بهترین محصولات در سطح بازار داخل است که از کیفیت ساخت و کارایی بالایی برخوردار است.قطره ‌چکان کشاورزی یوروپلاست مدل کینگ در تیپ قطره چکان های دبی ثابت مخصوص آبیاری سبک زمین‌های باغبانی و یا فضای گلخانه‌ای طراحی‌ شده است. قطره چکان یوروکینگ محصول کشور ایتالیا است و در ۳ تیپ ۲ و ۴ و ۸ لیتر بر ساعت طراحی ‌شده است. این قطره چکان ها از متریال مقاوم ساخته شده‌اند و قابلیت آب‌دهی در مدت زمان طولانی با دبی کاملاً ثابت را دارند. در عین ‌حال قابلیت قطع جریان در فشار کم آب را دارند.
قطره چکان یوروپلاست مدل کینگ
توزیع یکنواخت آب در سطح فضاهای بزرگ باغبانی و گلخانه ای در کنار دبی ثابت از الزامات طراحی سیستم‌های آبیاری قطره‌ای است. در چنین سیستم‌هایی سعی داریم تا بتوانیم جریان منظمی از آب با دبی کم را در پای خاک و هر بوته‌ای از گیاهان زراعی بچکانیم. به ‌این ‌ترتیب آبیاری مؤثر برای هر گیاه و پرهیز از توزیع ناهمگون آب صورت می‌گیرد. برای طراحی چنین سیستمی به قطره چکان های کارآمد نیاز داریم. قطره چکان هایی که دارای بدنه‌ی مقاوم باشند تا در مواجهه با آفتاب و باد و باران، کودهای شیمیایی و حتی خطرات فیزیکی آسیب نبینند. انواع قطره چکان یوروکینگ از چنین مدل‌های خوش‌ ساختی هستند که با رعایت استانداردهای سطح بالای جهانی و کیفیت ساخت بسیار مقاوم و ماندگار و کارایی عالی طراحی‌ شده اند.برای اطلاع از لیست قیمت قطره چکان یوروپلاست مدل کینگ و تهیه‌ی نمونه‌ی اصل بازار می توانید از خدمات فروش آنلاین سایت فارم صنعت مجری عرضه انواع ملزومات باغبانی در سراسر کشور استفاده کنید. کارشناسان فارم صنعت به شما برای کسب اطلاعات فنی مناسب از قطره چکان آبیاری یوروپلاست مشاوره‌های لازم را ارائه می‌نمایند.

مشخصات فنی انواع قطره ‌چکان یوروکینگ محصول ایتالیا

قطره چکان کشاورزی یوروپلاست مدل کینگ از تیپ دریپرهای خود تنظیم و خود شوینده طراحی ‌شده است. این قطره چکان ها نسبت ‌به فشار کم آب حساس هستند. در عین ‌حال تغییرات ناگهانی فشار آب را مدیریت می‌کنند. به ‌این ‌ترتیب که در مواجه با فشار بسیار کم آب، خروجی آن‌ها مسدود شده و در تغییرات فشار مقدار دبی آب یکسان دارند. الگوی طراحی انواع قطره چکان خارجی یوروپلاست مدل کینگ به شکلی است که می‌توانیم جریان یکنواختی از آب را برای ابعاد بزرگی از زمین‌های باغبانی و یا فضاهای گلخانه‌ای با هر مقدار گیاه تحت کشت فراهم کنیم.این قطره چکان ها از قابلیت خود شوینده‌ برخوردار هستند. لذا در تمام مدت آبیاری و در حین عبور هر مقدار املاح و ذرات جامد بسیار کوچک در داخل آب، این قطره چکان ها درحال تمیز کردن نازل آبیاری خود هستند. به ‌این ‌ترتیب نازل آنها رسوب نمی‌کند و به ‌خاطر عبور آب با هر درجه سختی نازل آنها مسدود نمی‌شود. قطره چکان خارجی یوروپلاست مدل کینگ در تمامی دبی‌ها قابلیت تنظیم فشار در محدوده 0.5 الی ۴ بار را دارد. این محدوده تنظیم فشار قابلیت ویژه در طراحی این دریپرها است. زیرا توانایی کار کردن در کم‌ فشارترین و پرفشارترین جریان‌های آبیاری را دارند. در عین ‌حال مقدار دبی عبوری آن‌ها برای تمامی فشارها با هر مقدار تغییرات فشار ثابت است. این رنج تنظیم فشار در محدوده بزرگ 0.5 الی 4 بار باعث شده تا انواع قطره چکان آبیاری یوروپلاست مدل کینگ قابلیت توزیع یکنواخت آب را داشته باشند.انواع قطره چکان کشاورزی یوروپلاست با قابلیت قطع جریان آب در فشارهای پایین و یا بالاتر از محدوده تعریف ‌شده را دارند. این قابلیت برای مدیریت هرچه بهتر آب در فضای باغبانی و گلخانه‌ای طراحی‌ شده است. به ‌این ‌ترتیب که در صورت افت فشار به مقدار کم‌تر از 0.5 بار و یا افزایش فشار آب در محدوده بالاتر از ۴ بار قطره چکان کشاورزی یوروکینگ قطع شده و از ادامه یافتن جریان آب جلوگیری می‌کند. اما با بازگشت فشار آب در محدوده 0.5 الی 4 بار این قطره چکان ها مجدداً وصل هستند و جریان آب را برقرار می‌کند.
قطره چکان یوروپلاست مدل کینگ

ویژگی‌های فنی انواع قطره چکان آبیاری یوروپلاست مدل کینگ

این قطره چکان ها با رعایت بالاترین استانداردهای جهانی و قابلیت حضور حرفه‌ای در فضاهای متنوع باغبانی و گلخانه‌ای طراحی ‌شده‌اند. طراحی متکی بر دریپرهای خود تنظیم با دقت بالای آبیاری دبی ثابت الگوی طراحی مناسبی است که استفاده‌ی مؤثر و حرفه‌ای از این قطره چکان ها را تکمیل کرده ‌است. برخی ویژگی‌های فنی انواع قطره چکان آبیاری یوروپلاست مدل کینگ به‌ قرار زیر هستند:
 • قابلیت تنظیم فشار آبیاری در محدوده فشار 0.5 الی ۴ بار با شرایط قطع و وصل اتوماتیک آب در صورت افت و یا افزایش فشار از محدوده تعین ‌شده.
 • قابلیت خود شویندگی و جلوگیری از رسوب املاح در نازل دریپر که مانع از انسداد نازل در دراز مدت خواهد شد. این دریپرها مناسب کار در آب‌های سخت با مقدار املاح زیاد هستند. اما در کل شرایط کار برای عملیاتی شدن در آب‌های کثیف را ندارند.
 • برخورداری از قابلیت آنتی سیفون. این قابلیت برای جلوگیری از چکه کردن دریپر در حین آبیاری است. به شکلی که در صورت قطع اتوماتیک جریان آب فشار بالا هیچ قطره آبی از نازل خود تنظیم آن چکه نمی‌کند.
 • در طراحی انواع قطره چکان آبیاری یوروپلاست مدل کینگ از سیلیکون با دیافراگم پلاستیکی که کیفیت ساخت بالایی دارد استفاده شده ‌است. این سیلیکون با دیافراگم پلاستیکی از خاصیت ضد خوردگی و ضد اشعه نور خورشید یا همان آنتی یووی برخوردار است. به ‌این ‌ترتیب بدنه قطره ‌چکان خارجی یوروپلاست در مقابل تابش طولانی‌ مدت نور خورشید و یا مواجه شدن با اثرات مخرب شیمیایی انواع کودهای باغبانی و کشاورزی مقاوم است.
 • قابلیت نصب شدن بر روی لوله‌های استاندارد باغبانی و گلخانه‌ای با سایز ۱۶ و ۲۰ میلی‌ متری.
انواع قطره چکان یوروکینگ سطح امکانات فنی قابل ‌توجه با رعایت الگوی آبیاری حرفه‌ای مناسب کار در فضای بزرگ باغبانی را دارند. این قطره چکان ها مخصوص آبیاری سبک در محیط‌های بزرگ باغبانی طراحی‌ شده اند. به ‌این ‌ترتیب می‌توانیم تعداد زیاد قطره ‌چکان دبی ثابت که هر کدام حجم آب کمی را عبور می‌دهند را برای فضای بسیار بزرگ باغبانی استفاده کنیم.

انواع قطره چکان آبیاری یوروپلاست مدل کینگ

قطره ‌چکان خارجی یوروپلاست مدل کینگ در تیپ دریپرهای کوچک دبی ثابت مخصوص آبیاری گسترده اما دبی کم برای گیاهان باغبانی و گلخانه‌ای طراحی ‌شده است. هرکدام از این قطره چکان ها در طول شبانه ‌روز مقدار دبی ثابت کمی را عبور می‌دهند. این مقدار قابل تنظیم شدن است و در عین ‌حال نسبت‌ به محدوده فشار آب در حد 0.5 الی 4 بار حساس است. انواع قطره چکان خارجی یوروپلاست مدل کینگ به ‌قرار زیر هستند:
 • قطره ‌چکان ۲ لیتر بر ساعت یوروکینگ: این قطره‌چکان بدنه‌ی قرمز رنگ دارد و توانایی عبور ۲ لیتر آب در هر ساعت برخوردار است. این قطره ‌چکان برای آبیاری دبی کم طراحی ‌شده است.
قطره چکان یوروپلاست مدل کینگ
 • قطره ‌چکان ۴ لیتر بر ساعت یوروکینگ: این قطره چکان بدنه‌ی آبی ‌رنگ دارد و توانایی عبور ۴ لیتر آب در هر ساعت برخوردار است. با این قطره ‌چکان توانایی آبیاری سطح متوسط در زمین‌های بزرگ را داریم.
 • قطره ‌چکان ۸ لیتر بر ساعت یوروکینگ: این قطره ‌چکان بدنه‌ی سبز رنگ دارد. طراحی مقاومی داشته و می‌تواند مقدار 8 لیتر آب در هر ساعت تحت یک جریان قطره‌ای دبی ثابت عبور بدهد. این قطره چکان مخصوص آبیاری حجیم اما تنظیم ثابت با ریتم یکنواخت در فضاهای بزرگ باغبانی و گلخانه‌ای طراحی‌ شده است.
تمامی مدل‌ها از نظر ابعاد یکسان هستند. ارتفاع همگی مدل‌ها ۲۵ میلی ‌متر است. انواع قطره چکان آبیاری یوروپلاست در رنگ بدنه پلیمری متفاوت هستند. این رنگ‌ بندی برای شناسایی سریع هر مدل قطره چکان در قابلیت آب‌دهی آن‌ها در نظر گرفته شده ‌است.

ویژگی‌ها و امکانات در طراحی قطره چکان یوروکینگ

 • در طراحی انواع قطره چکان خارجی یوروپلاست مدل کینگ از سطح مقطع با اندازه مناسب استفاده‌ شده است. جداره داخلی این قطره ‌چکان از متریال مقاوم در مقابل خوردگی طراحی ‌شده است. زیرا مناسب آبیاری برای استفاده از کودهای محلول در آب هستند.
 • در طراحی بخش داخلی این دریپرها از دیافراگم پلاستیکی با درجه پلیمر مقاوم استفاده‌ شده است. این دریپر به شکلی ساخته ‌شده است که قابلیت ضد خوردگی دارد و در مقابل جانوران موذی مقاوم است.
 • بدنه طراحی‌ شده انواع قطره چکان کشاورزی یوروپلاست از پلیمرهای سخت است تا در مقابل هر نوع ضربه مکانیکی و حتی عبور چرخ ماشین‌های سنگین مقاوم باشند.
 • بدنه پلیمری این قطره چکان ها درمقابل تابش دائمی نور خورشید نیز مقاوم است. بدنه این قطره چکان ها در دراز مدت فرسوده نمی‌شوند، ترک برنمی‌دارند و دچار چکه نخواهند شد.
 • انواع قطره چکان خارجی یوروپلاست از امکان توزیع یکنواخت آب در امتداد کل لوله توزیع آب باغبانی برخوردار هستند. شما می‌توانید هر تعداد از این قطره چکان ها را در امتداد لوله آبیاری نصب کنید و در طولانی‌ترین شبکه‌های آبیاری همچنان خط جریان دبی آب یکنواخت و ثابت داشته باشید.
 • انواع قطره چکان یوروپلاست از خاصیت خود تنظیم برخوردار هستند که نسبت ‌به تغییرات ناگهانی فشار آب عکس‌العمل مناسب دارند. این قطره چکان ها مناسب نصب شدن در زمین‌های شیب‌دار، تپه‌ای و... هستند. از این دریپرها می‌توانید در سطوح متفاوت زمین استفاده کنید و در تمامی ارتفاع‌ها از مقدار دبی یکسان برخوردار باشید.
 • قطره چکان های یوروپلاست مدل کینگ از قابلیت خود شویندگی برخوردار هستند. در نتیجه برای عبور آب با هر مقدار درجه سختی و املاح دچار انسداد نازل نمی‌شوند. شرایط نگه‌داری و رسیدگی این قطره چکان ها ساده است و در عین ‌حال نیاز به تعمیر و یا تعویض کمتری به نسبت از دیگر نمونه‌های بازار دارند.
 • انواع قطره ‌چکان آبیاری یوروپلاست خاصیت ضد چکه دارند. بنابراین در طول شبکه آبیاری قطره‌ای ایجاد اختلالی صورت نمی‌گیرد. این قابلیت برای آن است که در بخش‌های پایین شبکه آبیاری گلخانه و یا محیط مزرعه هیچ نشتی به‌ خاطر فشار زیاد آب صورت نگیرد و در کل شبکه جریان آب یکنواختی حضور داشته باشد.
قطره چکان یوروپلاست مدل کینگ
 • از این دریپرها می‌توانید بر روی انواع لوله آب‌های استاندارد در طراحی سیستم‌های آبیاری شده باغبانی و گلخانه‌ای استفاده کنید. در عین ‌حال شرایط نصب ساده و کاربردی آسان دارند. از طرفی می‌توانند سطح توزیع یکنواخت آب در کل شبکه را تأمین نمایند.

کاربردهای انواع قطره چکان آبیاری یوروپلاست

انواع قطره چکان آبیاری یوروپلاست در تیپ مدل‌های خود تنظیم شونده و خود شویندگی طراحی ‌شده است. لذا مناسب استفاده در شرایط آبیاری با تغییرات فشار زیاد آب هستند. قابلیت‌های کاربردی انواع قطره چکان کشاورزی یوروپلاست را می‌توانیم در موارد زیر دسته‌ بندی کنیم:
 • کاربرد در زمین‌های شیب‌دار: قابلیت خود تنظیم این قطره چکان ها مخصوص حضور در زمین‌های ناهموار، تپه‌ای و یا شیب‌دار است. در چنین فضاهایی افت فشار آب زیاد است. اما با استفاده از قطره چکان خارجی یوروپلاست مدل کینگ می‌توانیم جریان آبیاری یکنواخت در تمام فضاها با هر مقدار تغییرات ارتفاع داشته باشیم
 • کاربرد در زمین‌های بزرگ باغبانی: در زمین‌های بزرگ باغبانی فشار آب داخل لوله‌ها بسیار متغیر است. فشار آب در داخل لوله‌های نزدیک به سیستم پمپ زیاد است. اما رفته ‌رفته و با نزدیک شدن به حاشیه زمین‌ها فشار آب داخل لوله‌ها افت می‌کند. انواع قطره چکان یوروکینگ مخصوص چنین شرایطی طراحی ‌شده اند تا مقدار دبی آب در هر مقدار تغییرات فشار یکسان باقی بماند.
 • کاربرد در آب‌های کثیف که درجه سختی بالایی دارند: آب با درجه سختی زیاد پر از املاح معدنی، ناخالصی‌ها، ذرات جامد و... است که همگی آن‌ها مستعد رسوب کردن و انسداد نازل دریپر آبیاری هستند. انواع قطره چکان یوروکینگ خاصیت خود شویندگی دارند که مانع از انسداد نازل‌ها در حین عبور آب‌های کثیف می‌شود.
انواع قطره چکان یوروکینگ محصول ایتالیا با استفاده از متریال مقاوم پلیمری و قابلیت‌های رده حرفه‌ای مناسب آبیاری در شرایط سخت باغبانی و گلخانه‌ای طراحی‌ شده است. با این قطره چکان ها چه در سطح کوچک‌ترین سالن‌های گلخانه ای و یا بزرگ‌ترین زمین‌های باغی و زراعی توانمند هستید. در عین ‌حال می‌توانید با مدیریت منابع محدود آب حجم دبی ثابت و کاملاً یکنواختی را برای تمامی گیاهان تحت زراعت تأمین نمایید. به ‌این ‌ترتیب سطح یکنواختی از آبیاری در تمامی فضای تحت کشت را دارید.
قطره چکان یوروپلاست مدل کینگ
قیمت قطره چکان دبی ثابت یوروکینگ از نمونه‌های اقتصادی بازار است. این محصول در بسته‌بندی‌های 1000  الی ۵000 عددی برای استفاده در فضایی کوچک تا بزرگ باغبانی عرضه می‌شوند. برای اطلاع از لیست قیمت قطره چکان یوروکینگ و همچنین خرید نمونه‌های اصلی بازار می‌توانید از خدمات فروش آنلاین سایت فارم صنعت مجری عرضه ادوات باغبانی و ملزومات آبیاری در سراسر کشور با بهترین قیمت استفاده نمایید.
  دیدگاه خود را در مورد این مطلب بنویسید:
  کاربر میهمان

  تایید و ارسال
  انصراف
  دیدگاه کابران:
   نمایش دیدگاه‌های بیشتر

    مرتب‌سازی محصولات:

   • پیش‌فرض
   • ارزان‌ترین
   • گران‌ترین
   • جدید‌ترین
   • پرفروش‌ترین
   • پربازدیدترین
   • 1
   • 2
   • 3
   • 4
   • 5