خرید و مشاوره فنی: 65555653-021

قیمت اره موتوری آلمانی

فهرست مطالب

اره موتوری در بسیاری از صنایع مورد استفاده قرار می گیرد و انواع مختلف اره موتوری توسعه یافته و برای تقاضای بالا در بازار طراحی شده است. آلمان سعی کرد اره موتوری را با استفاده از جدیدترین قطعات و فناوری بسازد و در همان سال آلمان توانست اولین اره موتوری خود را تولید و به بازار عرضه کند. شرکت آلمانی سعی کرده است به تمام نیازها و خواسته های مردم و مشتریان خود پاسخ مثبت دهد و از طرف دیگر رضایت مشتری هدف شرکت آلمانی است.آلمان همیشه محصولات خود را متناسب با نیاز مشتری طراحی و تولید کرده است. بیش از 90 سال است که می گذرد و امروز آلمان به عنوان یک متخصص در زمینه تولید محصولات اره موتوری در سراسر جهان شناخته می شود.اره موتوری آلمانی از سال 1971 به عنوان بزرگترین مارک فروش اره موتوری در جهان شناخته می شود. در این قسمت از پست ، قصد داریم فقط یکی از محصولات پرفروش و قدرتمند اره موتوری آلمانی را معرفی کرده و اطلاعات کاملی را به مشتریان عزیز ارائه دهیم.

ویژگی ها و مزایای اره موتوری آلمان

اگر قصد خرید اره موتوری آلمانی را دارید، باید گفت که اره موتوری آلمانی دارای ویژگی ها و مزایای بسیاری است که خالی از لطف نیست اگر آن ها را بررسی کنیم. در ادامه ویژگی و مزایای اره موتوری آلمانی توضیح خواهیم داد.

ویژگی و مزایای اره موتوری آلمانی عبارت اند از:

1.    توان و قدرت بالای دستگاه2.    وزن کم3.    طراحی ارگونومیک دستگاه4.    بازه توان موتور 1.3 الی 6.4 کیلووات5.    دارای موتور 2 زمانه با تکنولوژی STIHL2-MIX با 20 در صد کاهش مصرف سوخت و کاهش 70 درصدی آلاینده های خروجی موتور در مقایسه با اره موتوری های برندهای دیگر!

قیمت اره موتوری آلمانی

گرمایش کاربراتور

با تغییر فصل از تابستان به زمستان هوای ورودی به کاربراتور گرم می شود. این تکنولوژی به کار رفته در کاربراتور اره موتوری آلمانی باعث می شود که در سرما کاربراتور یخ نزده و بتوان در هوای بسیار سرد هم از اره موتوری استفاده نمود.

مکانیزم تنظیم زنجیره

اره موتوری آلمانی دارای ویژگی ها و گزینه های متنوعی است که یکی از آنها مکانیسم تنظیم زنجیره است. شاید از خود بپرسید که مکانیزم تنظیم زنجیره چه ویژگی هایی به دستگاه می دهد؟ در واقع با استفاده از مکانیزم تنظیم زنجیره می توانید میزان کشش و سختی زنجیره را تنظیم کنید.

دستگاه تصفیه هوا قبل از ورود به فیلتر

این فناوری در فیلتراسیون هوا باعث شده است که فیلترهای اره موتوری آلمانی بیشتر از مارک های دیگر باشد. هوای کشیده شده در داخل گردش می کند و ناخالصی های بزرگتر و سنگین تر از آن پاک می شود. با این حال ، این فناوری قبل از ورود به فیلتر روی هوا است ، یک فیلتراسیون اولیه انجام می شود و سپس وارد فیلتر می شود.

فناوری پیشرفته در احتراق موتور

در این فناوری ، مخلوط سوخت و هوا قبل از احتراق در چهار کانال گردش می کند که در نهایت باعث می شود احتراق مورد نظر باعث افزایش بازده موتور شود. این فناوری باعث کاهش مصرف سوخت و افزایش گشتاور موتور شده است.

قیمت اره موتوری آلمانی

وجود جبران کننده یا COMPENSATOR:

اما این کنترل کننده در کاربراتور از انسداد بنزین و هوا در هنگام مسدود شدن فیلتر هوا جلوگیری می کند. مقدار مناسب بنزینی که به کاربراتور وارد می شود به میزان هوای عبوری از فیلتر بستگی دارد. هوا در هنگام احتراق ثابت است و بنابراین قدرت موتور نیز ثابت است. فیلتر هوا تا زمانی که متوجه افت قابل توجهی در موتور نشوید ، نیازی به تمیز کردن نخواهد داشت.

ویژگی ضد لرزش اره موتوری آلمان

با وجود این ویژگی ، میزان انتقال ارتعاشات و ضربات موتور و تیغه تا انتهای دستگاه به حداقل می رسد و عملکرد نرم و نرم تری را برای دستگاه ایجاد می کند.

برای خرید یک اره‌برقی بهتر است به ویژگی‌های زیر توجه نمایید:

وقتی می خواهید کالایی را بخرید ، لازم است قبل از خرید اطلاعات کافی در مورد نحوه کارکرد و مواردی که استفاده می کنید ، کسب کنید. اره موتوری را با توجه به نیاز خود آماده کنید. اگر نیاز شما برای استفاده فقط به هرس چند شاخه محدود شود ، گزینه بهتر برای استفاده شما اره موتوری آلمانیMS230 با تیغه کوتاه تر است. استفاده از انواع بنزین اره موتوری با تیغه های بلند فقط برای افراد حرفه ای و باتجربه امکان پذیر است و به دلیل تجربه کمتر برای مبتدیان کم اثر است.طول تیغه: طول تیغه یا تیغ اره میزان برش را تعیین می کند. اگر شما از آن دسته افرادی هستید که از اره به صورت حرفه ای استفاده می کنید ، می توانید یک اره با طول تیغه کوتاه تر بسازید. دیدم ، اما مشکل این خواهد بود که روند عملیات طولانی تر خواهد شد.قدرت و نوع موتور: در اره های بنزینی ، قدرت موتور بر اساس حجم موتور اندازه گیری می شود. هر چه حجم موتور بیشتر باشد ، قدرت اره نیز بیشتر خواهد بود و در اره برقی مقدار قدرت موتور اره برقی بر اساس وات است. هرچه این مقدار بیشتر باشد ، قدرت اره برقی بیشتر خواهد بود.یکی از خطرناک ترین ابزارها و ابزاری که تاکنون کشف شده اره برقی است ، هنگام استفاده از آن حتما نکات ایمنی را رعایت کنید. علاوه بر این ، لطفا توجه داشته باشید که انتخاب اره مناسب با توانایی خود انتخاب کنید به ‌گونه‌ای که به‌راحتی بر روی آن تسلط داشته باشید.

اصول کلی در تعمیر و نگهداری از اره موتوری آلمانی

 در اصول نگهداری اره موتوری علاوه بر توجه کامل به برخی نکات فنی ، باید از شرایط مختلف آب و هوایی محل کار نیز آگاه باشید. خواه اره موتوری آلمانی   شما در هوای گرم یا سرد کار کند ، محیط عاری از گرد و غبار یا پر از آن و غیره باشد ، همه در عملکرد بهینه دستگاه تأثیر می گذارد. نکاتی که به عنوان یک عملگر اره موتوری آلمانی   مورد نیاز است در مورد جزئیات آنها دارای اشراف کامل هستند. در اینجا چند نکته در مورد نحوه نگهداری اره موتوری آلمانی   آورده شده است. 
قیمت اره موتوری آلمانی
 - اطمینان حاصل کنید که هیچ نشتی در مخزن روغن و بنزین دستگاه اره برقی آلمان وجود ندارد ، چه قبل از کار و چه در حین کار و البته در پایان کار. اگرچه آلمان در طراحی مخازن اره موتوری خود بسیار دقیق بوده و آنها را از مواد با دوام و ضخیم ساخته است ، اما نشت سوخت هنوز چنان خطرناک است که در هر صورت لازم است آن را جدی بگیرید.-    برای عمر طولانی همراه با کارکرد مفید، لازم است تا در پایان هر عملیات کاری تمام دستگاه موتوری را تمیز کنید.-    از عملکرد کامل و البته صحیح دریچه گاز و اهرم اصلی کنترل دستگاه در تمام مراحل انجام کار و حتی پس از آن اطمینان داشته باشید.-    قبل از آغاز کار، سلامت ترمز زنجیر را چک کنید.-    لازم است تا تمام فیلتر های هوا و سوخت در کارکرد موتور بنزینی دستگاه را هر ماه چک کنید. در صورت آلودگی و یا کارکرد مفید در ساعت کار مشخص باید این فیلتر ها را تعویض کنید.-    مخزن روغن را ماهیانه چک کنید و هر بار از سلامت مخزن و حضور حجم کافی از روغن اطمینان داشته باشید.-    لازم است تا قبل از هر اقدام جدی برای برش درختان از چرب بودن و روغنکاری شدن زنجیر مطمئن باشید.-    باید سفتی زنجیر را قبل از آغاز حرکت آن بسنجید. میزان کشش باید در یک رنج استاندارد و تعریف شده ‌ای قرار بگیرد.-    شمع موتور از جمله اقلام مصرفی است که کمتر مورد توجه قرار می‌ گیرد. برای تامین کارکرد مطمئن و عاری از آسیب برای موتور بهتر است در هر 100 ساعت کار با اره موتوری آلمانی، شمع آن را تعویض کنید.

قیمت اره موتوری آلمانی

کیفیت برتر ساخت و ساز ، همراه با استفاده از امکانات طراحی برتر جهان ، همراه با نام برتر برند آلمانی ، که اکنون قدرت خود را در تولید جهانی نشان می دهد ، همه باعث شده است که قیمت اره موتوری آلمانی در سطح بالایی در بازار داخلی. البته ، اغلب برای کسانی که به دنبال خرید اره برقی آلمان هستند ، قیمت در موقعیت اصلی نیست. زیرا آنها خواهان یک رویکرد حرفه ای برای تولید اره موتوری هستند. روشی که در همه محصولات اره موتوری آلمانی   وجود دارد. این قیمت بالا حتی در بازار فروش دست دوم نیز وجود دارد. جایی که می توان قیمت اره موتوری آلمانی قدیمی را با مدل های جدید از مارک های دیگر مقایسه کرد. در لیست قیمت اره موتوری آلمانی، شاهد تنوع زیادی هستیم. اره موتوری آلمانی390 در مدل های مختلف و اره موتوری آلمانی180 در مدل های مختلف کمترین قیمت را دارند. در این بین ، قطعات مصرفی اره موتوری آلمانی   نیز دامنه قیمت بالایی دارند. مانند زنجیره اصلی آلمان که محصول کارخانه های سوئیس این برند آلمانی است. ما ممکن است با تهیه قطعات یدکی از مارک های مختلف بتوانیم مواد مصرفی گران قیمت آلمان را از بین ببریم. اما یک حرفه ای هرگز اجازه نخواهد داد اره موتوری آلمانی   اصلی و کارآمد خود مجذوب لوازم یدکی بی کیفیت شود. این امر منجر به این واقعیت شده است که حتی زنجیرهای آلمان ، جدا از تأمین نیاز اره های آلمان ، می توانند برای نصب در اره موتوری های دیگر از مارک های مختلف در بازار استفاده شوند.

   مرتب‌سازی مقالات:

  • پیش‌فرض
  • جدید‌ترین
  • پربازدیدترین
  • بیشترین امتیاز

   جدید‌ترین مقالات:

  مشاهده مقالات بیشتر
  دیدگاه خود را در مورد این مطلب بنویسید:
  کاربر میهمان

  تایید و ارسال
  انصراف
  دیدگاه کابران:
   نمایش دیدگاه‌های بیشتر