خرید و مشاوره فنی: 65555653-021

مشخصات سمپاش فرغونی هوندا

فهرست مطالب

سمپاش فرغونی هوندا یکی از پر کاربرد ترین انواع سمپاش های موجود در بازار می باشد که برای سمپاشی مزرعه های کشاورزی در ابعاد کوچک و بزرگ به کار می روند. این نوع از سمپاش ها از ارتفاع پاشش خوبی برخوردار می باشند و از این رو می توانند برای سمپاشی درختانی که ارتفاع زیادی دارند گزینه بسیار مناسبی به شمار روند. در سمپاش بنزینی هوندا دو عدد چرخ فرغونی تعبیه شده است که اجازه جا به جا کردن سمپاش را به شما می دهد و می توانید آن را در میان درختان مختلف به حرکت در آورید.

این سمپاش ها همچنین از یک مخزن ذخیره به اندازه 100 لیتر نیز برخوردار می باشند که این مخزن بر روی یک عدد شاسی قرار می گیرد و از کیفیت بسیار خوبی نیز برخوردار است. علاوه بر اینها، در این نوع سمپاش ها می توان از موتور GX 200 هوندا و یا موتور GX 160 نیز بر حسب نیاز استفاده نمود. در ادامه قصد داریم تا به بررسی دقیق تر مشخصات و ویژگی های این نوع از سمپاش های پر استفاده بپردازیم پس تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

سمپاش فرغونی هوندا

سمپاش فرغونی 100 لیتری هوندا یکی از رایج ترین انواع سمپاش هایی می باشد که در بین کاربران مورد استفاده قرار می گیرد. در این نوع از سمپاش های موتوری چرخ دار یک عدد موتور بنزینی هوندا با قدرت 5 اسب بخار و یا 6.5 اسب بخار تعبیه شده است. پمپ هایی که در این نوع از سمپاش ها به کار رفته است دارای پمپ لوشانگ تایوان بوده و یک شلنگ 50 یاردی در کنار لانس نیز در کنار آن ها ارائه می شود. در مورد سمپاش های فرغونی هوندا می توان ادعا کرد که این نوع از سمپاش ها جز پر استفاده ترین و پر کاربرد ترین سمپاش های موتوری چرخ دار در مقایسه با سایر انواع سمپاش های موجود در بازار می باشند.

سمپاش فرغونی هوندا را به طور معمول جهت سمپاشی مزرعه های کشاورزی بزرگ و کوچک به کار می برند. این نوع از سمپاش ها به این دلیل که از ارتفاع پاشش مناسبی برخوردارند می توانند برای سمپاشی درختان مرتفع به کار بروند. دو عدد چرخی که در این نوع از سمپاش ها تعبیه شده است باعث می شود که بتوان آن را به راحتی به حرکت در آورده و در مکان های مورد نظر به راحتی جا به جا نمود که این قابلیت جا به جایی یکی از مزیت های مهم و قابل توجه این دستگاه به شمار می رود. علاوه بر سمپاشی مزارع، از این نوع از سمپاش ها همچنین می توان در اموری همچون شست و شو دادن خیابان ها و جدول ها و نرده ها نیز استفاده نمود.

قیمت سمپاش فرغونی هوندا

سمپاش فرغونی چرخ دار هوندا با توجه به مدل موتور به کار رفته در آن و اصل و یا غیر اصل بودن موتور آن از قیمت های متقاوتی برخوردار می باشد. به طور کلی در سمپاش های موتوری هوندا از دو نوع موتور اصلی و موتور طرح استفاده شده است که قیمت موتور اصل هوندا از قیمت موتور طرح آن بیش تر می باشد.

مشخصات سمپاش فرغونی هوندا

در صورتی که شما در مکان مورد نظر خود به نیروی الکتریسیته دسترسی داشته باشید هم می توانید به جای موتور بنزینی از الکترو موتور استفاده نمایید. سمپاش های فرغونی عموما در دو مدل سمپاش های برقی چرخ دار و سمپاش های چرخ دار بنزینی در بازار موجود می باشند که نوع سمپاش فرغونی بنزینی در مقایسه با سایر مدل ها به طور گسترده تری مورد استفاده قرار می گیرد.

اجزای سمپاش فرغونی هوندا

در سمپاش فرغونی هوندا از یک عدد موتور بنزینی هوندا، یک پمپ پیستونی، یک عدد مخزن 100 یا 200 لیتری از جنس پلی اتیلن و یک شلنگ پنج لایه نزدیک 45 متری به همراه لانس استفاده شده است. تمامی این مواردی که نام بردیم همگی بر روی یک شاسی فلزی چرخ دار قرار گرفته اند. در میان انواع مختلف سمپاش های فرغونی، سمپاش فرغونی مدل با موتور هوندا یکی از کاربردی ترین انواع سمپاش ها به شمار رفته و از قیمت بسیار مقرون به صرفه و کاربرد بسیار مناسب و با کیفیتی برخوردار است.

سمپاش های فرغونی هوندا به طور معمول در دو مدل با موتور تایلندی و موتور چینی طرح هوندا در بازار موجود می باشند. موتور هوندا ساخت کشور تایلند از کیفیت خوبی برخوردار بوده و به همین دلیل هم در مقایسه با سمپاش فرغونی طرح هوندا کمی قیمت بالاتری دارد. این نوع از سمپاش فرغونی همچنین می تواند با انواع مختلف پمپ های پیستونی کوپل شود که پر مصرف ترین و کارآمد ترین این پمپ ها، پمپ لوشانگ تایوان، وولی تایوان، رینو پاور سنگاپور و پمپ چینی می باشد. لازم به ذکر است که هر کدام از پمپ های نام برده از قیمت های مختلفی برخوردار می باشند و از این رو هم قیمت تمام شده برای هر کدام از انواع سمپاش های فرغونی بسته به پمپ به کار رفته در آن ها نیز متفاوت خواهد بود.

اگر به دنبال یک سمپاش فرغونی هستید که هم از قیمت مقرون به صرفه و هم کاربرد خوبی برخوردار باشد. به شما توصیه می کنیم که سمپاش فرغونی هوندا تایلندی را به همراه پمپ وولی تایوان به همراه دبی به اندازه 45 لیتر در دقیقه و فشاری به اندازه 30 با را انتخاب نمایید، چون که این اجزا به طور کامل با یکدیگر هماهنگ بوده و عملکرد بسیار خوبی را از خود ارائه می دهند. همچنین موتور هوندای تایلند که در سمپاش های فرغونی از آن استفاده می شود شامل دو مدل GX 160 و GX 200 بوده که هر کدام از آن ها از ویژگی های متنوعی برخوردار می باشند.

سمپاش فرغونی هوندا با موتور  GX 160

سمپاش های فرغونی هوندا به طور معمول با موتور GX 160 به بازار عرضه می شوند که تمامی آن ها بسیار کارآمد بوده و قیمت تمام شده برای خرید آن ها هم بسیار مناسب و مقرون به صرفه می باشد. این نوع از سمپاش های فرغونی هوندا را در بازار به عنوان سمپاش هوندا با توان 5 اسب بخار می شناسند. موتور به کار رفته در این نوع از سمپاش ها بسیار با کیفیت بوده که علاوه بر سمپاش فرغونی هوندا در سایر انواع ماشین آلات کشاورزی نیز به کار می رود و در واقع به عنوان یکی از کارآمد ترین موتور های هوندا به حساب می آید.

مشخصات سمپاش فرغونی هوندا

از جمله مشخصات این نوع از موتور ها می توان به موتور چهار زمانه هوا خنک کن، با حجم 163 سی سی و ماکزیمم سرعت 3600 دور در دقیقه اشاره کرد. گشتاور این نوع از موتور ها نیز 10.3 نیوتن متر بوده و کاربراتور به کار رفته در آن ها نیز از نوع پروانه ای می باشد. سیستم استارت این نوع از موتور ها از نوع هندلی بوده و حجم مخزن بنزین و روغن در آن ها به ترتیب به اندازه 3.1 و 0.58 لیتر می باشد. ابعاد این نوع از موتور های به کار رفته در سمپاش های فرغونی نیز 346x362x312 میلی متر بوده و وزن خشک آن نیز به اندازه 15.1 کیلوگرم می باشد.

سمپاش فرغونی هوندا با موتور GX 200

سمپاش فرغونی از نوع GX 200 از قدرت بالایی برخوردار بوده و توان موتور آن نیز 5.8 اسب بخار می باشد. کاربران این گروه از سمپاش ها می توانند عملیات سمپاشی را با سرعت بالا و قدرت زیادی به انجام رسانند. این نوع موتور های به کار رفته در سمپاش های فرغونی نیز از نوع چهار زمانه هوا خنک کن بوده و توان آن 5.8 اسب بخار می باشد. همچنین حجم این موتور ها به اندازه 196 سی سی بوده و حداکثر سرعت آن ها نیز 3600 دور در دقیقه می باشد. گشتاور این موتور ها 12.4 نیوتن متر بوده و در آن ها از کاربراتور پروانه ای استفاده شده است. سیستم استارت این موتور ها نیز هندلی بوده و حجم مخزن بنزین و روغن آن ها به ترتیب 3.1 و 0.6 لیتر می باشد. ابعاد این نوع از موتور ها به اندازه 346x376x321 میلی متر بوده و وزن خشک آن ها نیز به میزان 15.1 کیلوگرم می باشد.

   مرتب‌سازی مقالات:

  • پیش‌فرض
  • جدید‌ترین
  • پربازدیدترین
  • بیشترین امتیاز

   جدید‌ترین مقالات:

  مشاهده مقالات بیشتر
  دیدگاه خود را در مورد این مطلب بنویسید:
  کاربر میهمان

  تایید و ارسال
  انصراف
  دیدگاه کابران:
   نمایش دیدگاه‌های بیشتر