خرید و مشاوره فنی: 65555653-021

مقایسه اره موتوری زوماکس و هیوندای

فهرست مطالب

حال که امروزه استفاده از چوب و ورقه های چوب بسیار زیاد شده است، بسیاری از افراد هستند که شغل خود را رها کرده و به سمت کار در صنعت چوب روی آورده اند و مشتاق انجام این کار هستند. مشاغل بسیاری هستند که با چوب سر و کار دارند اما روند برش و قطع یک درخت میتواند بسیار متفاوت و سخت باشد.

در این پست نیز قصد داریم تا در مورد اره موتوری صحبت کنیم که علاوه بر این که صنعت چوب و درخت از آن استفاده می شود، بلکه در صنعت های دیگر که از فلزات سخت استفاده می کنند و با فلز های بسیار محکم سر و کار دارند از اره موتوری استفاده می کنند. برای قطعه قطعه کردن آهن آلات و یا تنه های درختان از اره موتوری های استفاده های بسیاری می توان کرد.

با توجه به رشد این صنایع و روی آوردن بسیاری از افراد به این شغل، بسیاری از مشاغل دیگری به وجود آمده اند که محصولات و ابزار لازم برای این صنایع را تهیه می کنند. در این پست نیز قصد داریم تا در مورد اره موتوری هایی صحبت کنیم که باید در این صنایع استفاده شود. چون اره موتوری یکی از مهمترین و اصلی ترین ابزار این صنایع است باید کیفیت بسیار خوب آن خریداری شود. اره موتوری یکی از ابزار آلات بسیار حائز اهمیت برای جامعه کشاورزان و باغبانان می باشد.

استفاده اره موتوری تنها به مشاغل باغبانی و نجاری محدود نمی شود. در اکثر صنایع و مشاغلی که با بریدن و تکه تکه کردن سر و کار دارند می توان از اره موتوری استفاده کرد و به عنوان اصلی ترین ابزار و قطعه در این مشاغل شمرده می شود. همان طور که می دانید با استفاده از این وسیله کارآمد و مفید هر یک از کشاورزان و باغبانان می توانند نیازهای خود را در زمین های زراعی خویش برطرف سازند.

اره موتوری

اره زنجیری یا اره بنزینی که امروزه از آن ها به عنوان اره موتوری یاد می شود جایگزین اره های دستی و سنتی قدیم شده اند که شما می توانید به جای آن ها امروزه از اره های موتوری با کیفیت و کارایی بسیار بالایی بهره مند شوید.

در همین راستا برندها و شرکت های مختلفی رو به تولید اره های موتوری آورده اند که از جمله برندهای مطرح در این زمینه می توان به برندهای زوماکس و هیوندای اشاره کرد که در ادامه به مقایسه این دو نوع اره موتوری پرداخته می شود تا در صورتی که بخواهید از اره های موتوری برای کارها و فعالیت های مربوط به باغبانی و کشاورزی خویش استفاده به عمل آورید، بتوانید بهترین انتخاب و کارایی را در انجام امور خود داشته باشید. با خواندن این مطلب شما خواهید توانست با مقایسه مزایا و معایب هر یک از این برندهای مطرح اره  های موتوری در نهایت بهترین اره را برای رفع نیازهای خود خریداری کنید.

آشنایی با اره موتوری زوماکس

اره موتوری های بسیاری در بازار وجود دارند که می توان از آن ها استفاده کرد اما این نکته را نباید فراموش کنید که کیفیت را هرگز نباید قربانی قیمت کرد. شما قرار است که از این ابزار در طولانی مدت استفاده کنید پس باید از کیفیت مطلوبی برخوردار بوده و برای آن هزینه کنید.در این پست و مقاله قصد داریم تا یکی از با کیفیت ترین و بهترین مدل های اره موتوری را معرفی کنیم.

اره موتوری زوماکس

امروزه با توجه به استقبال چشمگیر کشاورزان و به ویژه باغبانان نسبت به خرید اره موتوری، برندها و شرکت های بسیار زیادی سربرآورده اند تا به تولید این نوع از اره ها روی آورند. برند زوماکس کشور چین نیز یکی از این اره های موتوری است که در این شرکت چینی اره موتوری زوماکس  و سایر ابزارآلات کشاورزی طراحی و تولید می شود تا در اختیار کشاورزان قرار گیرد.

مقایسه اره موتوری زوماکس و هیوندای

این کمپانی که فعالیت های خود را در سال 1985 میلادی شروع کرده است؛ تا به امروز یکی از صادرکنندگان مطرح انواع ماشین آلات کشاورزی در سراسر کشورها شناخته شده است. اره های موتوری زوماکس در 5 مدل متفاوت عرضه می شوند که هر کدام بسته به قدرت موتور و اندازه تیغه متفاوت می باشد. شما می توانید با توجه به نیاز خود هر یک از آن ها را در قیمت های مختلفی خریداری کنید و به راحتی از آن ها برای انجام عملیات باغبانی خود استفاده نمایید.

آشنایی بیشتر با اره موتوری هیوندای

شرکت هیوندای نیز یکی دیگر از شرکت های تولید کننده اره موتوری است که از سال 1947 میلادی در کره جنوبی تأسیس شد و در زمینه تولید و طراحی انواع ابزارآلات کشاورزی و باغبانی با کیفیت بالا و طول عمر مطلوب تا به امروز مشغول به فعالیت بوده است. محصولات این شرکت کره ای در داخل ایران هم مورد استقبال چشمگیر کشاورزان واقع گشته است.

برند هیوندای اره های موتوری نیز دارای مدل های مختلفی است که هر یک از این مدل ها خود دارای قدرت های مختلفی می باشند که شما می توانید با توجه به نیاز و کارایی که از یک اره موتوری در زمین های زراعی خود انتظار دارید، هر یک از آن ها را خریداری نموده و برای بریدن انواع چوب ها از آن ها به خوبی استفاده به عمل آورید.

مقایسه اره موتوری زوماکس و هیوندای

گزینه های زیادی برای خرید انواع اره موتوری در بازار وجود دارد اما در این قسمت از مقاله قصد داریم تا اره موتوری زوماکس و اره موتوری هیوندای را با یکدیگر مقایسه کنیم و بگوییم که کیفیت و ویژگی های هر کدام به چه صورت است؟حال که با هر یک از این برندهای اره موتوری آشنا شدید؛ بهتر است به مقایسه میان این دو نوع برند مطرح اره های موتوری پرداخته شود تا در نهایت شما در صورتی که قصد خرید داشته باشید بتوانید بهترین نوع اره های موتوری را متناسب با نیاز و بودجه خویش خریداری کنید. مهمترین نقاط تمایز میان هر یک از این دو برند مطرح اره موتوری به شرح زیر هستند:

1-    قدرت

طبیعتا قدرت و توان اره موتوری جزء اصلی ترین فاکتورهای انتخاب است که بایستی پیش از انتخاب حتما به این مسائل توجه داشت. قدرت برخی از مدل های برند هیوندای تا 3.5 اسب بخار است که نسبت به قدرت برند زوماکس به مراتب بیشتر است.

2-    سرعت برش

علاوه بر قدرت، سرعت برش نیز یکی دیگر از فاکتورهای تعیین کننده در انتخاب اره موتوری مناسب زمین های کشاورزی و باغبانی است که سرعت برند هیوندای نسبت به زوماکس بیشتر است تا بتوان با سرعت بسیار بالا تمامی تنه های درخت و الوارها را به راحتی برش داد.

3-    طراحی ظاهری

ظاهر هر یک از این اره های موتوری با یکدیگر متفاوت می باشند. در اره موتوری برند زوماکس، دسته مناسب و مطلوبی تعبیه شده است که به راحتی بتوان با سهولت بیشتری با آن کار کرد. در واقع هر یک از شرکت های نامبرده شده برای سهولت استفاده از اره های موتوری، آن ها را به گونه ای طراحی کرده اند که کشاورز بتواند به خوبی از وسیله مورد نظر استفاده کند.

4-    قیمت اره موتوری

قیمت اره موتوری برند هیوندای از زوماکس بیشتر است. چرا که توان و سرعت آن ها به مراتب بیشتر از مدل شرکت چینی اره موتوری است. با این حال مدل های مختلفی از هر یک از این برندها تولید شده است که هر یک از آن ها با توجه به سرعت و توان و کاربردی که دارند در قیمت های مختلفی ارائه می شوند.

مقایسه اره موتوری زوماکس و هیوندای

خرید اره موتوری مورد نیاز کشاورز و باغبان

یک کشاورز یا باغبان بایستی پیش از خرید اره موتوری برند زوماکس یا برند هیوندای به نوع نیاز خود توجه داشته باشد. به عنوان مثال: اگر وی نیاز به وسیله ای برای برش درختان تنومند دارد، به طور قطع باید از اره موتوری با قدرت و توان بسیار بالایی استفاده کند تا بتواند به وسیله آن نیاز خود را برطرف سازد؛ در غیر این صورت نیازی به اعمال هزینه های زیاد برای خرید یک اره موتوری با سرعت و توان بالایی نیست.

البته باید به این نکته پیش از خرید توجه گردد که کیفیت و کارایی اره موتوری و مواد اولیه مرغوب در آن بسیار مهم و حائز اهمیت است. چرا که خرید یک اره موتوری با کیفیت و کارایی پایین نمی تواند چندان برای شما مفید واقع شود. هر یک از برندهای زوماکس و هیوندای دارای کیفیت بالایی هستند و هر دو از طول عمر مفید بالایی بهره مند می باشند که شما می توانید با توجه به نیاز و بودجه خویش هر یک از این برندها را خریداری کرده و در زمین های زراعی خود از وجود آن ها به خوبی استفاده کنید.

   مرتب‌سازی مقالات:

  • پیش‌فرض
  • جدید‌ترین
  • پربازدیدترین
  • بیشترین امتیاز

   جدید‌ترین مقالات:

  مشاهده مقالات بیشتر
  دیدگاه خود را در مورد این مطلب بنویسید:
  کاربر میهمان

  تایید و ارسال
  انصراف
  دیدگاه کابران:
   نمایش دیدگاه‌های بیشتر