خرید و مشاوره فنی: 65555653-021

مه پاش گلخانه ای

برای استعلام قیمت، تماس بگیرید.

تماس با ما
 • ارسال به سراسر ایران

 • پشتیبانی از ۹ الی ۲۱

 • کمترین هزینه ممکن

 • امکان خرید ۲۴ ساعته

 • پرداخت نقد

 • نقد و بررسی
 • مشخصات فنی
 • نظرات کاربران
 • پرسش و پاسخ

فهرست مطالب

آشنایی با مه پاش گلخانه

تا به حال فکر کرده­اید که رطوبت و شادابی گیاهان در گلخانه چگونه تامین می­شود؟ مه پاش گلخانه، جز ملزومات یک گلخانه می باشد. این مه پاش یک سیستم طوبت رسانی است که وظیفه ایجاد رطوبت در محیط گلخانه را به عهده دارد.همچنین می­توانید از آن برای سمپاشی گیاهان نیز استفاده نمایید، تا بتوانید هرچه بهتر و یکسان تر سم­ها را به گیاهان برسانید. همچنین می­توانید برای پخش عطر مطبوع در هوا و ... نیز از این سیتم استفاده نمایید.بسیاری از اشخاص تصور می­کنند که از این دستگاه فقط ذر فصل تابستان به منظور خنک کردن هوای گلخانه استفاده می­کنند. اما باید بگویم که این یک وسیله چهار فصله است و از آن علاوه بر خنک کردن فضا در تابستان، برای پیش گیری از خراب شدن گل ها و گیاهان در زمستان نیز استفاده می­شود.  به مه پاش گلخانه­ای، دستگاه مه ساز نیز می­گویند.
مه پاش گلخانه ای

مزایای استفاده از مه پاش گلخانه

زمانی که از مه پاش گلخانه استفاده می­کنید دیگر نیازی نیست که آبدهی گیاهان را بیشتر کنید، چرا که رطوبت موجود در هوا نیاز آن­ها به آب را تامین می­کند. همچنین با استفاده از آن نیروی انسانی و انرژی کمتری نیز مصرف خواهید کرد.این تنها مزایای استفاده از مه پاش نیست و از دیگر مزیت­های آن می­توان به ایجاد دمای متعادل در گلخانه اشاره کرد. با تجهیز کردن گلخانه خود به این دستگاه دیگر نیازی نیست نگران خراب شدن گل ها، دیرکرد آبیاری و ... باشید.با استفاده از  این سیستم از شر گرد و خاک، حشرات موذی و  بسیاری از بیماری ها خلاص خواهید شد.  این دستگاه خود انواع مختلفی دارد که در ادامه با آن بیشتر آشنا خواهیم شد.

تامین رطوبت گلخانه با مه پاش

مه پاش گاخانه یک سیستم پیشرفته است که به لطف پیشرفت تکنولوژی تولید شده است. این سیستم می­تواند آب را به قطره­های بسیار ریز و کوچک مه تبدیل کند. این قطرات که در هوا معلق می­شوند رطوبت مورد نیاز گلخانه را تایمن می­کنند و همچنین، قادری خواهند بود تا گرمای محیط را جذب کنند و از این طریق سبب خنک شدن هوای فضا شوند.از این طریق دیگر گیاهان در فصل زمستان دچار یخ زدگی نخواهند شد و در فصل تابستان نیاز دمای بالا موجب پلاسیده شدن آن ها نخواهد شد. البته تمامی این موارد مشروط به انتخاب یک مه پاش مناسب، متناسب با فضای گلخانه است.
مه پاش گلخانه ای

عملکرد مه پاش به چه صورتی است؟

به دستگاه مه پاش گلخانه­ای، دستگاه بخار ساز نیز می­گویند. دلیل این نام گذاری وجود داشتن قطره­های ریز بخار است که شباهت بسیاری به بخار دارند. این که شما بتوانید یک ابر و مه بزرگ از مواد معدنی و آب داشته باشید تا بر روی گیاهان فرود آیند، همانند این است که بتوانید چندین کارگر داشته باشید بی آنکه دستمزدی برای آن ها بدهید.این یک معمامله پر سود به نفع شما خواهد بود. این دستگاه می­تواند قطره­های ریز اب به اندازه 5 میکرون تولید نماید تا بتوانند به اسانی وارد خاک شوند و به گیاهان نفوذ یابند.سیستم مه پاش دارای دو بخش اساسی می­باشد. بخش مه ساز و بخش پخش کننده مه. بخش تولید کننده مه از طریق پمپ اب را به بخار تبدیل می­کند و بخش پخش کننده مه، بخار تولید شده را در سرتاسر فضا پخش می­کند.

انواع مه پاش

مه پاش­ها برای مصارف مختلف به کار برذه می­شود و انواع مختلفی دارد. در حالت کلی، مه پاش به سه دسته تقسیم می­شود:-      سیستم مه پاش الکتراسونیک: مه ساز یا همان مه پاش­های الکتراسونیک کیفیت بالایی دارند و رادامان آنها بسیار بال است و همچنین از مصرف بسیار پایینی برخوردار هستند. عمر مفید زیاد این دستگاه ها سبب شده است تا از محبوبیت بسیاری در بین عموم برخوردار باشد. در این سیستم از یک سری امواج برای تبدیل اب به قطرات ریز استفاده می­شود و گوش انسان نیز قادر به شنیدن صدای آن نیست و به همین سبب است می­توان آن را ی دستگاه بیصدا دانست.-      سیستم مه پاش نازلی: این سیستم که مختص استفاده برای محیط گلخانه می­باشد، کیفیت ساخت بالایی دارد. این سیستم به یک مخزن آب مجهز است که دارای شناور می­باشد و قابلیت متصل شدن به آب لوله کشی و یا دیگر منابع آب را توسط پمپ دارد.موتور این سیستم به صورت کوپله میباشد. مه پاش نازلی دارای سنسورهایی برای کنترل کردن رطوبت و دما دارد که بر روی یک شاسی قرار گرفته است و خبر خوب این است که برای استفاده از این قابلیت ها نیازی به نصب و راه اندازی نیست.-      سیستم مه پاش پروانه­ای: این دستگاه یکی از بهترین گزینه هایی است که می­توانید با استفاده از آن رطوبت هوای گلخانه خود را تامین نمایید. کیفیت ساخت این دستگاه بسیار بالاست و با توجه به آن کیفیت مناسبی نیز دارد.نکته ای که درباره این مه پاش­ها وجود دارد این است که باید باتوجه به فضای گلخانه خود آن را انتخاب نمایید. هرچه این انتخاب درست تر باشد عملکرد دستگاه مناسب تر و نتیجه آن رضایت بخش تر خواهد بود.

اجزای تشکیل دهنده مه پاش کدام است؟

اجزای تشکیل ددهنده مه پاش­ها عبارتند از:-      پمپ فشار بالا پیستونی-      شیر تنظیم به منظور تنظیم فشار ورودی به دستگاه-      فیلتر آب به منظور پیشگیری از نفوذ ذرات جامد به داخل آب-   شیلنگ های پرفشار ( این شیلنگ ها انواع مختلفی دارند که می­توان به مواردی همچون شیلنگ­های لاستیکی، سیم دار، تفلون، پلی آمید و ...) برای انتقال آب به خروجی مه پاش-      نازل مه پاش ( این نازل ها نیز انواع متفاوتی دارند، از جمله: برنجی، استیلی، سرامیکی و ..) جهت تبدیل آب به ذره های پرفشار-      سختی گیر به جهت پیشگیری از نشست کردن املاح اب در بین مسیر انتقال-      سیستم کنترلی که متشکل از سنسور هایی برای تشخیص رطوبت و روشن و خاموش کردن سیستم
مه پاش گلخانه ای

مشخصات دستگاه مه پاش گلخانه­

سیستم مه پاش گلخانه خود دارای یک سری مشخصات منحصر به فردی است که دانستن آن خالی از لطف نیست.
 • این دستگاه می­تواند تا بیش از 95 درصد رطوبت تولید نماید.
 • بدنه این سیستم از جنس گالوانیزه می­باشد.
 • موتورهای مه پاش به صورت ضد زنگ و ایمن در برابر رطوبت طراحی و تولید شده­اند.
 • دارای فن آلومینیومی می­باشد که در برابر خوردگی آب، مستحکم است.
 • این سیتم در فن­های خود از سیستم دینامکی و استاتیکی بهره برده است.
 • تبدیل آب به بخار به صورت دقیق انجام می­شود بی آنکه قطره­ای آب از آن خارج شود.

نکاتی در رابطه با استفاده از مه پاش گلخانه

1-      در این سیستم از قطعه­های مرغوب باکیفیت و ضد زنگ استفاده نمایید.2-      برای اینکه نتیجه مطلوبی را از کارکرد این سیستم داشته باشید، باید نحوه نصب و البته جانمایی آن را طبق اصول طراحی شده و درست انجام دهید.3-      از نازلی با قطر مناسب استفاده نمایید.4-      بین نازل مه پاش، فاصله دقیقی را تعیین کنید.5-      آب مورد نیاز سیستم مه پاش را تامین کنید.6-      انرژی برق مورد نیاز دستگاه را تامین کنید.7-      اطلاعات دقیقی را در رابطه با نحوه عملکرد مه پاش بدست آورید.8-      میزان اب مصرفی را با میران فشار پمپ درنظر بگیرید.

خرید مه پاش گلخانه کوچک

برای خرید مه پاش گلخانه کوچک باید به محیط و فضای خود دقت کنید. هر محیطی مستلزم استفاده از  سیستم مه پاش مناسبی است. شما می­توانید با توجه به نیاز، شرایط محیطی و البته میزان هزینه­ای که برای خرید این دستگاه کنار گذاشته اید آن را انتخاب کرده و اقدام به خرید نمایید.در این روزهای  کرونایی که همه مردم جهان با کرونا دست و پنجه نرم می­کنند خرید آنلاین و اینترنتی این مه پاش یک روش ایمن است. شما می توانید محصول مد نظر خود را در سایت ما سفارش دهید و توسط پست درب گلخانه خود تحویل بگیرید و یک تجربه اینترنتی عالی را با ما به ارمغان آورید.
مه پاش گلخانه ای

فروش مه پاش گلخانه­ای

فروش مه پاش گلخانه ای در مجموعه ما با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت انجام می شود. مجموعه ما سعی کرده است با گردآوری تامین کننده­ها و تولیدکننده­های برتر در این زمینه بستر فروشی باشد برای متقاضیان عزیز، محصولات عرضه شده در سایت ما همراه با کارت ضانت و دفترچه راهنما هستند و می­توانید به راحتی از ان استفاده نمایید.شما می­توانید برای اطلاع از لیست قیمت نیز با شماره تماس­های درج شده در سایت فارم صنعت ارتباط بگیرید.
مه پاش گلخانه ای
 
  دیدگاه خود را در مورد این مطلب بنویسید:
  کاربر میهمان

  تایید و ارسال
  انصراف
  دیدگاه کابران:
   نمایش دیدگاه‌های بیشتر

    مرتب‌سازی محصولات:

   • پیش‌فرض
   • ارزان‌ترین
   • گران‌ترین
   • جدید‌ترین
   • پرفروش‌ترین
   • پربازدیدترین
   • 1
   • 2
   • 3
   • 4
   • 5