خرید و مشاوره فنی: 65555653-021

موتور برق ارما (ERMA)

برای استعلام قیمت، تماس بگیرید.

تماس با ما
 • ارسال به سراسر ایران

 • پشتیبانی از ۹ الی ۲۱

 • کمترین هزینه ممکن

 • امکان خرید ۲۴ ساعته

 • پرداخت نقد

 • نقد و بررسی
 • مشخصات فنی
 • نظرات کاربران
 • پرسش و پاسخ

فهرست مطالب

برای راه اندازی عموم تجهیزات مدرن دنیای امروز، اعم از نیازهای خانگی تا مصارف صنعتی و کشاورزی باید دسترسی مطمئن و قدرتمندی به یک برق با ولتاژ استاندارد داشته باشید. حالا در دورانی هستیم که برای هر کاری و یا تامین هر ابزاری از انواع موتور برق آن رونمایی کرده ‌اند و لدر عین حال نباید از نقش روشنایی، تامین نیروی الکتریسیته در شرایط سیار و دیگر نیازهای ریز و درشت خانگی و صنعتی وافل باشیم. این همه ما را مجاب می ‌کند تا در شرایطی که دسترسی به برق شبکه سراسری وجود ندارد، در تکاپوی تامین یک موتور برق قدرتمند، ایده ‌آل و خوش ساخت باشیم. در میان تمام برندهای مطرح و سرشناس بازار قطعا موتور برق ارما می ‌تواند جایگاهی شایسته داشته باشد. برای آنها که به هر دلیلی در فکر تامین یک برق اضطراری، سیار و یا حضور در مکان های دوردست را دارند، پرداختن به مشخصه های فنی تا سطح کارایی و امکانات انواع موتور برق ارما قابل توجه خواهد شد. 
موتور برق ارما (ERMA)
 موتور برق ارما یک محصول خوش ‌ساخت چینی است. احتمالاً به عنوان یک مصرف کننده چندان آشنایی و یا سابقه کار با محصولات این برند چینی نداشته باشید. به هر صورت کمپانی ارما یک شرکت نوبنیاد است که حالا به تازگی سر از بازارهای داخلی درآورده است. اما به یقین می‌ توان این محصول خوش ساخت چینی را در جمع بهترین‌ های بازار قرار داد. در حال حاضر فروش موتور برق ارما سطح استقبال قابل قبولی را تجربه می‌ کند. زیرا تنوع مناسب محصولات، کیفیت قابل قبول قطعات، امکانات مدرن و طراحی ایده آل و از همه مهمتر قیمت اقتصادی از مشخصه های قابل توجه در این محصول چینی است. همین ویژگی ها قطعاً مورد توجه اهالی فن قرار می ‌گیرد تا تاثیر مثبتی بر میزان فروش موتور برق ارما داشته باشد. به هر صورت در حال حاضر مدل های متنوع از موتور برق ارما در سطح بازار حضور پررنگی دارند. این محصولات به خوبی می توانند سرآمد موتور برق های چینی باشند و در عین حال به عنوان یک رقیب خوش‌ ساخت در قبال برندهای صاحب نام و اصیل بازار خودنمایی کنند. تنوع بالای موتور برق ارما در این خودنمایی نقش چشمگیری دارد. محصولات این کمپانی در رنج توانی بسیار گسترده ‌ای طراحی شده است و این گوناگونی به خوبی می تواند رضایت مصرف کنندگان را تامین نماید. در عین حال انواع موتور برق ارما از لحاظ ایمنی و کیفیت ساخت نیز رده های مطلوب بازار را دارند. تمامی محصولات این کمپانی تحت نشان ISO و تاییدیه استانداردهای اروپایی طراحی و تولید می ‌شوند. بهره مندی از رده استانداردهای ISO و تاییدیه نهادهای استانداردسازی اروپایی، خبر از یک محصول خوش ساخت با سطح کیفیت مناسب دارد که به خوبی می تواند انواع شرایط برق اضطراری تا نیازهای سیار و مسافرتی ما را تامین نماید. با این همه اگر نسبت به انواع مدل های موتور برق ارما کنجکاو هستید و می خواهید این محصولات را از نگاه فنی تری ارزیابی کنید، همراه ما باشید تا به بررسی و تحلیل مشخصه های فنی انواع موتور برق ارما بپردازیم. 

مشخصه های فنی موتور برق ارما مدل FPG1200

 هدف از تهیه موتور برق تامین نیروی الکتریسیته در شرایط اضطراری و یا سیار و در بسیاری از موارد حضور برای فضاهای دوردست می باشد. حجم بالایی از این فعالیت ‌ها برای تامین نیازهای صنعتی و یا رده بالای خانگی است. اما در بسیاری از موارد نیاز به موتور برق برای راه ‌اندازی یک یا چند تجهیز سبک داریم. در این حالت از موتور برق های کوچک جثه مانند مدل ها با ظرفیت یک کیلووات استقبال خوبی صورت می ‌گیرد. زیرا این موتور برق ها طراحی جمع و جوری دارند، سبک وزن هستند و می ‌توانند در راه اندازی عموم تجهیزات خانگی، یک یا چند دستگاه ساده صنعتی و بسیاری از فعالیت ‌های کشاورزی مفید واقع شوند. موتور برق ارما مدل FPG1200 یکی از همین نمونه های ساده با قابلیت تامین یک کیلووات برق ۲۲۰ ولت متناوب شهری است. موتور برق ارما مدل FPG1200 با طراحی جمع و جور و کاملاً کوچکی تولید شده است تا قابلیت حمل و نقل ساده را تامین نماید. در عین حال وزن کم در این قدرت مانور بالا برای جابجایی هر چه سریعتر تأثیرگذار است. موتور برق ارما مدل FPG1200 کوچکترین نمونه با ظرفیت تامین یک کیلووات برق می باشد. این مدل با قابلیت راه اندازی هندلی طراحی شده است و در آن از یک خط برق ۲۲۰ ولت متناوب شهری با ظرفیت جریان کشی 4.5 آمپری استفاده شده است تا در نهایت قابلیت تامین حداکثر یک کیلووات توان الکتریکی را داشته باشد. 
موتور برق ارما (ERMA)
 این قدرت برای راه اندازی تجهیزات روشنایی، وسایل کم مصرف خانگی و فعال کردن ابزار آلات سبک صنعتی و کشاورزی کفایت می ‌کند. در این موتور برق بنزینی ارما از یک موتور تک سیلندر هوا خنک با شرایط تنفس طبیعی استفاده شده است. موتور در حدود ۳ اسب بخار قدرت دارد. ابعاد موتور چیزی در حدود ۹۰ سی سی است و از نوع عملکرد دو زمانه می باشد. در عین حال با مصرف سوخت تقریباً اندکی کار می کند. تا جاییکه می تواند با یک بار سوختگیری برای حداقل ۸ ساعت، کارکرد مداوم را در ولتاژ و ظرفیت نامی تامین نماید. این موتور برق بنزینی ارما با هدف حضور در فضاهای سیار با قابلیت جابجایی ساده طراحی شده است. در عین حال ظرفیت کم در کنار حجم و وزن اندک باعث کاهش قیمت این مدل شده است. در حال حاضر با نگاه در لیست قیمت موتور برق ارما شاهد جایگاه کاملاً اقتصادی این مدل توانمند هستیم. به هر صورت برای آنها که در تکاپوی تامین نیازهای رده پایین در برق اضطراری هستند، این مدل یکی از بهترین ها در جمع انواع مدل های موتور برق ارما می باشد. موتور برقی که قابلیت تامین برق با سطح ولتاژ استاندارد 220 ولتی را دارد و با تامین توان یک کیلو واتی برای راه اندازی جمع کثیری تجهیزات سبک خانگی و مسافرتی مناسب است. با این وجود در جمع انواع مدل های موتور برق ارما مدل هایی دیگر با ظرفیت یک کیلوواتی حضور دارند. 

مشخصات فنی موتور برق ارما مدل EM1800

 سطح کاربرد و استقبال از موتور برق های کوچک یک کیلوواتی آنچنان بالا است که نیاز به تامین مدل‌ های حرفه ‌ای تر را طلب می ‌کند. هر چند توان مصرفی در این موتور برق ها اندک است و غالباً برای فعال کردن تجهیزات سبک تا نیازهای روشنایی کاربرد دارند؛ اما این دلیل نمی‌ شود که وجه حرفه ‌ای کار را در نظر نگیریم. مانند موتور برق ارما مدل EM1800 که یک نمونه کاملاً حرفه ای با ظرفیت یک کیلوواتی است. در واقع موتور برق ارما مدل EM1800 در تیپ یک کیلوواتی طراحی شده است؛ اما قابلیت هایی فراتر از این مقدار اسمی را دارد. زیرا این نمونه از انواع مدل های موتور برق ارما با قابلیت تامین 1.3 کیلووات توان برق ۲۲۰ ولت متناوب شهری طراحی شده است. تامین ظرفیت بالاتر از یک کیلووات، آن هم به مقدار 1.3 کیلووات باعث می شود تا در کار با تجهیزاتی که اسماً نیاز قطعی به یک کیلووات برق دارند، کاملا توانمند باشیم. در عین حال این مدل با ظرفیت کوچک و وزن کم قابلیت حمل و نقل بسیار بالایی دارد. لذا به خوبی می ‌تواند در عموم فضاهای سیار و نیازهای تامین روشنایی در مناطق دوردست کارآیی داشته باشد. وجه برتری در طراحی موتور برق ارما مدل EM1800 در طراحی آن به شکل راه انداز استارتی است. هر چند این مدل را با راه انداز های هندلی نیز طراحی کرده اند؛ اما اگر قدرت بدنی کافی در راه انداز هندلی موتور برق را ندارید، می توانید از نمونه ‌های استارت برقی استفاده کنید. استارت الکتریکی این موتور برق ارما کاملاً کارآمد با ضریب راه اندازی سریع می باشد. راه اندازهای استارتی برای فعال کردن اتوماتیک سیستم برق اضطراری و یا راه اندازی از راه دور مناسب هستند. کافی است یک مدار فرمان ساده برای راه اندازی موتور برق در نظر داشته باشید. آنگاه می توان با وقوع خاموشی ها و یا صدور فرمان های دستی از راه دور اقدام به فعال کردن موتور برق بنزینی ارما نمود. 
موتور برق ارما (ERMA)
  در موتور برق ارما مدل EM1800 از یک موتور احتراق داخلی با ظرفیت ۳ اسب بخار توان دهی استفاده شده است. موتور تک سیلندر از نوع دو زمانه است و با الگوی کار تنفس طبیعی کار می کند. در عین حال با تعریف مصرف سوخت مناسب قادر است تا برای مدت زمان حداکثر ۹ ساعت کارکرد مداوم را تامین نماید. این مدل قابلیت تعریف یک خط برق ۲۲۰ ولت متناوب شهری را دارد. در این خط برق ۲۲۰ ولتی می توانید حداکثر 5.8 آمپر جریان کشی را برای تامین قدرت 1.3 کیلووات داشته باشید. این میزان قدرت برای راه ‌اندازی حرفه ‌ای چندین عدد لامپ و یا کار انداختن انواع تجهیزات خانگی و حتی برخی از وسایل متداول و سبک کارگاهی در ابعاد فعالیت های ساده دستی مناسب است. در لیست قیمت موتور برق بنزینی ارما مدل مذکور جایگاه اقتصادی برای حضور در سطح فعالیت های سطح پایین و کاملا سیار را دارد. البته در لیست قیمت موتور برق بنزینی ارما هستند مدل های دیگری که علاوه بر تامین یک خط برق توانمند و مطمئن تر شرایط قیمتی بهتری داشته باشند. 

موتور برق ارما مدل EMS5800

 در بهره ‌برداری از موتور برق ها از نیازهای ساده مانند تامین روشنایی فاصله بگیریم و به انجام فعالیت های سطح بالاتر مانند بهره برداری از عموم تجهیزات متداول خانگی فکر کنیم. به هر صورت اگر چه در یک محیط دور افتاده نیاز است که برق کافی برای روشن کردن چند لامپ را تامین کرده باشیم؛ اما وقتی قرار است که در این محیط حضور داشته باشیم، باید بتوانیم برخی از تجهیزات متداول و کاملاً ضروری در مصارف خانگی را راه اندازی کنیم. برای همین است که تیپ های ۳ کیلوواتی از انواع موتور برق بسیار مورد توجه اهل فن قرار دارد. مانند موتور برق ارما مدل EMS5800 که در دسته نمونه ‌های 3 کیلوواتی قرار دارد. وقتیقابلیت تامین سه کیلووات برق ۲۲۰ ولت استاندارد شهری را دارید، قطعا می ‌توانید عموم تجهیزات متداول خانگی اعم از یک یخچال ساده، کولر آبی و یا تلویزیون را فعال کنید. به این ترتیب عملا می توانید در حضور یک موتور برق سه کیلوواتی بخش بزرگی از تجهیزات یک منزل مسکونی را راه ‌اندازی کنید. در عین حال با بهره ‌مندی از برق در قدرت 3 کیلوواتی قابلیت فعال کردن تجهیزات سبک و دوار کارگاهی را دارید. تجهیزاتی مانند انواع دریل ها، سنگ فرزها و حتی انواع ابزارهای سبک موتوری. به این ترتیب گویا می توان در حضور سه کیلووات برق به انجام فعالیت ‌های سبک کارگاهی نیز پرداخت. این قدرت مانور بالا است که هر مدل از موتور برق با ظرفیت ۳ کیلووات را در دسته نمونه ‌های کاملاً کاربردی قرار داده است. موتور برق EMS5800 یکی از این مدل های سه کیلوواتی است. البته مقدار برق ۲۲۰ ولت متناوب شهری خارج شده از آلترناتور این موتور برق ارما اندکی کمتر از سه کیلووات، چیزی در حدود 2.8 کیلووات می باشد. موتور برق ارما مدل EMS5800 برای تامین این توان 2.8 کیلوواتی از یک موتور تک سیلندر دو زمانه با عملکرد تنفس طبیعی استفاده می ‌کند. در عین حال با استفاده از الگوی استارت دستی (هندلی) طراحی شده است. اما کاملاً کم حجم و سبک وزن می ‌باشد. تا جاییکه می ‌توان این مدل را در جمع نمونه های مناسب برای حمل و نقل و تامین فضاهای سیار در نظر گرفت. با این همه اگر در تکاپوی راه اندازی تجهیزات و وسایل سبک خانگی و کارگاهی هستید و در قبال آن قصد هزینه کردن های قابل توجه ندارید، تهیه کردن یک موتور برق ارما مدل EMS5800 توصیه می شود. زیرا این مدل به شکلی سبک وزن و با قدرت متوسط در سطح نمونه های سه کیلوواتی طراحی شده است تا قابلیت تامین یک عملکرد کاملاً متوسط را داشته باشد. در عین حال با صرف هزینه کاملا منطقی و اقتصادی تامین شود. 
موتور برق ارما (ERMA)
  

مشخصات فنی موتور برق ارما مدل EM5900AE2

 کاربرد وسیع و انعطاف بالای موتور برق های سه کیلوواتی آنچنان است که برندهای هوشمند را وادار به طراحی مدل های خاص تر و کاربردی تری کرده باشد. برند ارما نیز در این مسیر دست به کار بوده است تا ظرفیت پرطرفدار ۳ کیلوواتی را در طراحی ‌های کارآمدتری عرضه کند. مانند موتور برق ارما مدل EM5900AE2که یک نمونه کالسکه ای می باشد. وجه طراحی موتور برق های کم توان در قابلیت جابجایی آسان آنها است. هر چه موتور برق در جابجایی، قدرت مانور بالاتری داشته باشد، قطعاً بهتر و کارآمدتر است. برای این منظور نمونه موتور برق ارما مدل EM5900AE2 را طراحی کرده اند. موتور برق، حتی در کم توان ترین مدل ها هم تجهیز تقریباً سنگینی است. لذا جابجایی آن گاها چالش برانگیز است. اما طرح کالسکه ای برای طراحی موتور برق ارما مدل EM5900AE2 این محدودیت را به طور کامل پوشش داده است. موتور برق مزکور را به راحتی می توانید در هر فضا و مکانی با هر تعداد که بخواهید جابجا کنید. زیرا شاسی این موتور برق ارما برای جابجایی هر چه ساده تر طراحی شده است. در موتور برق ERMA مدل EM5900AE2 از خط خروجی ۲۲۰ ولت شهری استاندارد با توان خالص 3 کیلوواتی بهره مند هستید. از این رو وجه اطمینان از راه اندازی عموم دستگاه های حساس خانگی و صنعتی وجود دارد. این موتور برق ERMA از یک سیستم راه انداز هندلی استفاده می کند. در عین حال قادر است تا خط برق ۲۲۰ ولت جریان متناوب خود را از طریق یک مسیر با جریان کشی 13.5 آمپری تامین نماید. در این موتور برق ارما برای حصول ۳ کیلووات برق، از یک موتور تک سیلندر بنزینی با عملکرد دو زمانه استفاده شده است. موتور از نوع تنفس طبیعی است. این موتور برق ارما برای جابجایی هر چه ساده تر در محیط های مسکونی تا صنعتی و کشاورزی طراحی شده است. از این رو عمده وجه طراحی آن با الگوی حمل و نقل سیار است و غالباً در محیط های کارگاهی برای راه اندازی انواع تجهیزات سبک مورد استفاده قرار می ‌گیرد. در عین حال قابلیت فعال کردن یک موتور پمپ آب ساده را دارد. لذا می توان از آن به عنوان یک مولد سیار در سطح زمین های بزرگ زراعی استفاده کرد. نوع EM5900AE2 در جمع انواع مدل های موتور برق ارما برای آنها که به هر دلیلی نیاز به قدرت ۳ کیلووات دارند و چندان توانایی صرف هزینه های بالای مالی در تامین چنین موتور برقی را ندارند، مناسب است. زیرا کیفیت و کارایی معقول را در قیمت مناسب عرضه می کند. 

موتور برق ارما مدل 6800

 در جمع انواع مدل های موتور برق ارما سه نمونه از ظرفیت اسمی ۳ کیلوواتی طراحی شده است. هر دو مدل قبلی با قابلیت تامین سه کیلووات برق در شرایط ایده ‌آلی هستند. اما اگر پای خود را در طراحی فراتر گذاشته باشیم، قطعاً باید این سطح از قدرت را در شرایط فنی تر با ظرفیت بالاتری تامین نمود. مانند موتور برق ارما مدل 6800 که در سطحی کاملا حرفه ای، قابلیت تامین سه کیلووات برق را دارد. 
موتور برق ارما (ERMA)
 وقتی قرار است 3 کیلووات برق را تامین نماییم، بهتر است این مقدار را اندکی بالاتر بگیریم. مانند آنچه در الگوی طراحی موتور برق ارما 6800 پیش‌ بینی شده است. زیرا در این مدل شاهد یک خط خروجی ۲۲۰ ولت متناوب شهری با ظرفیت جریان دهی 14.8 آمپری هستیم که قابلیت تامین 3.3 کیلووات قدرت الکتریسیته را دارد. به این ترتیب مطمئن هستیم که در یک شرایط کارکرد عادی، عاری از هر گونه فشار مضاعف در موتور برق توانسته ایم قدرت ۳ کیلووات را تامین نماییم. در این حالت می توانیم موتور برق را بدون آنکه از حداکثر توان دهی آن استفاده کرده باشیم، برای مدت زمانی طولانی فعال نگه داریم. موتور برق ارما6800 از یک سیستم راه انداز استارتی بهره مند می باشد. لذا می تواند با سرعت عمل بالایی و کاملاً ساده راه اندازی شود. در عین حال این موتور برق طراحی جمع و جور با قابلیت حمل و نقل ساده ‌ای دارد. از این رو برای حضور در سطح فعالیت های سیار کاملاً توانمند است. عمده کاربرد موتور برق ارما 6800 برای تامین نیازهای کشاورزی است. خصوصا که این موتور برق قابلیت اتصال به پمپ های کف کش را دارد. لذا به راحتی می توانید از این موتور برق ارما در سطح فعالیت ‌های پرفشار مانند عملیات ‌های تخلیه آب استفاده کنید. ظرفیت ۳ کیلوواتی از ظرفیت ‌های بسیار متداول و کاملاً کاربردی است. ظرفیتی که می تواند برای جمع بزرگی از نیازها به برق سیار پاسخگو باشد. از حضور در یک خانه فاقد برق شهری تا تامین برق اضطراری و انجام فعالیت ‌های جاری در یک محیط کارگاهی. در این بین سطح نیاز شما در چگونگی جابجایی موتور برق تا تامین هر چه مطمئن تر از قدرت سه کیلوواتی است که باعث می ‌شود تا از میان سه مدل مطرح شده یکی را انتخاب کنید . غالباً عمده فروش موتور برق ارما در مدل EM5800C برای حضور در فضاهای خانگی است. زیرا سطح جابجایی چندان بالا نمی باشد. اما در محیط های کارگاهی تا فضاهای کشاورزی نیاز به جابجایی زیاد از موتور برق ارما در ظرفیت‌ های ۳ کیلوواتی احساس می‌ شود. لذا تامین مدل های EM5900AE2 و 6800 شرایط مطمئن تر و البته کارآمدتری را تامین خواهد کرد. 

موتور برق ارما مدل EM7800CE2

 موتور برق بنزینی ارما در مدل EM7800CE2 یک دستگاه با ظرفیت تامین ۴ کیلووات برق متناوب می ‌باشد. البته برند ارما در طراحی تا تنظیم این موتور برق ۴ کیلوواتی نهایت دقت و جسارت را صرف کرده است. زیرا غالبا کمپانی‌ های مطرح علاقه ‌ای به طراحی موتور برق های چهار کیلوواتی ندارند. چون این قدرت تنها اندکی از مقدار 3 کیلوواتی بالاتر است و مدل های مشهور و پرکاربرد ۵ کیلوواتی در بالادست آنها هستند. لذا چندان نگاه کاربردی بر این سطح توان میانی وجود ندارد. به همین دلیل ساده عمده کمپانی ‌های مطرح چندان تمایلی برای ورود به این نوع از قدرت نشان نمی ‌دهند. اما به هر حال هستند کسانی که نیاز به تامین برق با قدرت ۴ کیلووات را احساس می ‌کنند. کمپانی ارما دست به کار شده است و با معرفی موتور برق ارما مدل EM7800CE2 یک محصول با سطح قدرت ۴ کیلووات را معرفی کرده است. البته در طراحی تا تولید و مونتاژ نهایی، بالاترین درجات استانداردسازی و طراحی باکیفیت و تخصصی را اعمال کرده است. تا جاییکه این مدل ۴ کیلوواتی را می توان در دسته مطرح ترین ها از انواع مدل های موتور برق ارما قرار داد. 
موتور برق ارما (ERMA)
  در طراحی موتور برق بنزینی ارما مدل EM7800CE2 از امکان راه انداز برقی با حضور یک باتری کمکی و بسیار قدرتمند استفاده شده است تا این ماشین هر چه راحت تر و البته سریع ‌تر راه اندازی شود. موتور برق مذکور قابلیت تامین یک برق ۲۲۰ ولت متناوب شهری در نهایت جریان دهی 17.5 آمپری را دارد. بالاترین مقدار توان تولید شده موتور برق در حد ۴ کیلووات است. قدرت ۴ کیلوواتی برای راه اندازی یک ست کامل از تجهیزات خانگی کفایت می کند. کافی است برای خانه خود از یک یخچال، کولر، تلویزیون و دیگر تجهیزات متعارف تهیه کنید. موتور برق ارما مدل EM7800CE2 در راه اندازی تمام این تجهیزات متعارف خانگی کاملاً توانمند است. لذا اگر صاحب خانه ای در مناطق دوردست هستید و یا به هر دلیلی از حضور برق شبکه سراسری بی ‌بهره می باشید، کافی است در فکر تهیه این مدل کم حجم و ارزان قیمت اما کار راه انداز باشید. جدا از بحث تامین نیازهای خانگی، موتور برق ارما مدل EM7800CE2 از جمله نمونه ‌های کاملاً توانمند برای پوشش فضاهای صنعتی و کارگاهی و حتی کشاورزی است. جمع کاملی از ابزارهای متعارف و البته دستی، کارگاهی و همچنین پمپ های قدرتمند مکش آب را می توان با این موتور برق  ERMA تامین نمود.هر چند طراحی تا تولید موتور برق ها با ظرفیت ۴ کیلووات چندان طراحی مطرح و متداولی نیست؛ اما کمپانی ارما سعی داشته تا با این هنجارشکنی به نوعی فضای خالی در تامین یک موتور برق با قدرت میانی را پر کرده باشد. 

مشخصات فنی موتور برق ارما مدل EM8800CE2

 از فعالیت در فضاهای خانگی فاصله می گیریم و با معرفی موتور برق ERMA مدل EM8800CE2 از یک نمونه با قابلیت های صنعتی پرده ‌برداری می ‌کنیم. این موتور برق ارما با قابلیت تامین قدرت 6.5 کیلوواتی طراحی شده است. یعنی دیگر از جمع فضاهای خانگی فاصله گرفته است و می ‌تواند قدرتمندانه در سطح فعالیت ‌های نیمه‌ صنعتی حاضر باشد. هر چند ابعاد تا طراحی و سطح توان دهی آن همچنان برای حضور در فضاهای خانگی مناسب است. در سطح کارگاه های صنعتی و همچنین فضاهای کشاورزی که باشید، همه ماجرا در راه اندازی ابزارهای ساده موتوری نیست. این فضاها مملو از انواع ماشین آلات هستند که در آنها از انواع موتورهای پرتوان الکتریکی استفاده می شود. برای راه اندازی ماشین آلات کارگاهی و همچنین پمپ های قدرتمند زراعی لازم است تا از موتور برق هایی با قابلیت تامین حداقل ۵ کیلووات قدرت استفاده کنید. از این به بعد ماجرا در فضاهای صنعتی ادامه پیدا می ‌کند و برند ارما موتور برق بنزینی ارما مدل EM8800CE2 را برای این منظور آماده کرده است. 
موتور برق ارما (ERMA)
 موتور برق ارما مدل EM8800CE2 برای راه اندازی موتور برق های نیمه صنعتی و حتی کاملاً صنعتی تا قدرت دو اسب بخار توانایی کامل دارد. لذا می توانید جمع بزرگی از ماشین آلات کارگاهی و حتی موتور پمپ های قدرتمند زراعی را با این موتور برق ارما راه اندازی کنید. در عین حال دستگاه مذکور قابلیت کافی برای کار کردن با اینورترهای جوشکاری را دارد. قاعدتا می ‌دانید که اینورترهای جوشکاری تجهیزاتی هستند که سطح ولتاژ را برای رسیدن به جریان حداکثری در جوشکاری دستکاری می کنند. لذا نیاز به موتور برق هایی در مقام مولد دارند که می‌ توانند ظرفیت و توان چنین پروسه ‌ای را تامین نمایند. موتور برق ارما مدل EM8800CE2 برای این منظور طراحی شده است. جدا از بحث مذکور، طراحی موتور برق مورد نظر ما همراه با دو چرخ متحرک است. به این ترتیب ظاهراً کمپانی ارما دست به کار بوده است تا یک ماشین مولد با قابلیت حمل و نقل ساده در فضاهای کارگاهی را آماده کند. این موتور برق با قابلیت تامین قدرت 6.5 کیلوواتی طراحی شده است و در آن از یک سیستم راه انداز استارتی استفاده شده است. مدل مذکور با قابلیت تامین یک خط برق تکفاز شهری با سطح ولتاژ ۲۲۰ ولت متناوب طراحی شده است. این خط برق شهری در نهایت می تواند ظرفیت ۲۹ آمپر، جریان کشی را تامین نماید. اما در کنار مدل تکفاز مطرح شده، نمونه سه فاز نیز با عنوان تجاری EM8800CE2 طراحی شده است. این مدل برای حضور در کارگاه های ساختمانی با حضور تجهیزات سه فاز کارایی دارد. در مدل سه فاز از یک آلترناتور تمام مس با سطح کیفیت خوب برای تبدیل قدرت موتوری به یک خط برق سه فاز ۳۸۰ ولت جریان متناوب استفاده شده است. البته در مدل سه فاز نیز به مانند نمونه ‌های تکفاز، کل دستگاه با قابلیت جریان دهی ۲۹ آمپری طراحی شده است. لکن وجه طراحی به گونه ای است که می توان از موتور برق مذکور برای حضوری قدرتمند و کاملاً سازگار در فضاهای صنعتی استفاده کرد. مدل سه فاز برای راه ‌اندازی برخی از یخچال های صنعتی و یا سرد سازهای تماما حرفه ای بسیار کاربردی است و در عین حال می تواند برای حضور در فضاهای زراعی با هدف راه اندازی انواع موتور پمپ های قدرتمند و سه فاز کارایی داشته باشد. 

مشخصات فنی موتور برق ارما مدل EM10800CE2

 برای حضور در فضاهای تمام صنعتی نیاز است که بتوانیم چندین دستگاه موتوری را به شکل همزمان راه ‌اندازی کنیم. هر کارگاه صنعتی و یا فضاهای بزرگ زراعی و گلخانه ای مملو از انواع تجهیزات است که اکثر آنها به شکل همزمان راه اندازی می شوند. مثلاً فرض کنید قرار است از یک دستگاه بتونیر سه فاز در سطح عملیات بتن ریزی استفاده کنید. قطعاً باید فکری برای راه اندازی موتور پمپ بتن و یا ویبراتورهای برقی کرده باشید. عملکرد همزمان ماشین های صنعتی نیاز به سطح توان بالایی را طلب می ‌کند. موتور برق های معمولی نمی‌ توانند قابلیت راه اندازی همزمان تجهیزات و ماشین آلات الکتریکی را تامین نمایند. اما کمپانی ارما در این باره نیز دست خالی نمی باشد. زیرا موتور برق ارما مدل EM10800CE2 که یک مدل تمام صنعتی با ظرفیت تامین ۸ کیلووات برق است را معرفی کرده است. قدرت تولید شده در موتور برق ارما مدل EM10800CE2 چیزی در حدود 7.5 کیلووات است. این موتور برق از یک موتور بنزینی دو سیلندر از نوع تنفس طبیعی با عملکرد دو زمانه استفاده می کند. موتور برق از نوع تکفاز است و می ‌تواند خط ولتاژ ۲۲۰ ولت عاری از اعوجاج را در سطح جریان دهی ۳۳ آمپری تامین نماید. در عین حال با عملکرد تحت فشار حداکثری قابلیت کارکرد ۷ ساعت کار مداوم را دارد. سیستم استارت تعریف شده در این موتور برق ارما از نوع استارتی است. به هر صورت وقتی ابعاد موتور برق از اندازه هایی بالاتر باشد، دیگر نمی توان متکی بر راه انداز های دستی آنها را روشن کرد. بلکه باید از سیستم ‌های استارت دستی برای فعال کردن آنها بهره ‌مند بود. 
موتور برق ارما (ERMA)
  طرح ساخت موتور برق ارما مدل EM10800CE2 از نوع چرخ دار است. لذا با قابلیت جابجایی ساده طراحی شده است. از این رو در طراحی بدنه از یک دسته کاملاً معمولی سود می جوید. در این حالت نمی ‌توان به راحتی یک کالسکه آن را جابجا نمود. برای همین، وجه کاربردی آن برای وجود در فضاها با جابجایی بسیار بالا نمی باشد. 

موتور برق ارما مدل EM10900AE2

 این مدل از لحاظ طراحی شباهت قابل توجهی به مدل قبلی دارد. به مانند مدل قبلی در رنج توان دهی ۸ کیلوواتی طراحی شده است و برای حضور در فضاهای تمام صنعتی کاملاً آمادگی دارد. اما آنچه این مدل را نسبت به طرح ساخت نمونه قبلی متفاوت کرده است، الگوی طراحی شاسی می باشد. شاسی تمام فلزی که از چهار چرخ متحرک به همراه یک دسته طرح کالسکه ای استفاده می کند. لذا قابلیت حمل و نقل با مانور بالایی دارد. این موتور برق ارما با بهره مندی از طراحی کالسکه ای به خوبی می ‌تواند در سطح فضاهای کارگاهی و یا محیط های زراعی و گلخانه ‌ای به حرکت درآید و با تولید برق 8 کیلوواتی حجم بسیار گسترده ‌ای از عملیات های ریز و درشت صنعتی را پاسخگو باشد. موتور برق ارما مدل EM10900AE2 به همراه موتور برق ارما مدل EM10800CE2 از نمونه های تمام صنعتی است که قابلیت اتصال به اینورترهای دستگاه جوش را نیز دارند. البته این طور نیست که بتوانید هر نوع دستگاه موتوری در فضای ساختمانی را در این موتور برق ارما متصل کنید. مدل های مذکور در نهایت قابلیت راه اندازی انواع ماشین آلات با تعریف موتورهای الکتریکی 3 کیلووات را دارند. موتور برق ارما مدل EM10900AE2 دارای دو خروجی کاملاً متمایز ۲۲۰ ولت شهری است. این استقلال در ولتاژهای خروجی به جهت راه اندازی ایزوله دستگاه می باشد. اگر چند دستگاه را از طریق یک خط تغذیه ۲۲۰ ولت راه اندازی کنید، قطعاً با افت ولتاژ محسوسی مواجه خواهید شد. اما وقتی منابع برق از مبدا یعنی موتور برق ارما مدل EM10900AE2 تفکیک شده است، لذا بار موجود بر یکی بر روی شرایط ولتاژی دیگری تاثیر می گذارد. این تیپ طراحی برای استفاده در سطح کارگاه های ساختمان سازی و یا دیگر فضاها که از چندین مصرف کننده در بازه زمانی های تصادفی استفاده می کنند، کارایی دارد. شرایطی را تجسم کنید که در حین عملیات یک دستگاه و یا یک موتور پمپ آب قرار است یک دستگاه سنگین و پرمصرف راه اندازی شود و پس از مدتی خاموش شود. همان طور که می بینید واقعا نمی توان یک نظم پایدار در راه اندازی تجهیزات کارگاهی و زراعی را مطرح کرد. در نتیجه همواره یک عدم تعادل در خط برق خروجی حضور دارد. تنها راه ‌حل در جدا کردن مسیر تغذیه ماشین آلات است تا حضور و یا عدم حضور یک دستگاه بر سطح ولتاژ مشترک با دیگر دستگاه تاثیر نوسانی نداشته باشد. حضور دو خط ولتاژ ۲۲۰ ولت AC به همراه یک خط ولتاژ ۱۲ ولت DC در طرح ساخت موتور برق ارما مدل EM10900AE2 برای این منظور پیش ‌بینی شده است. در طراحی موتور برق ارما مدل EM10900AE2 از دسته های کالسکه ای استفاده شده است. این دسته های کالسکه ای به شکلی طراحی شده اند که قابلیت جمع شدن در فضای داخلی دستگاه موتور برق را دارند. لذا کلیت موتور برق فضای بسیار کمتری را اشغال می‌ کند. این نوع طراحی در جابجایی هر چه راحت تر و البته کم حجم تر موتور برق تاثیرگذار است و باعث می شود تا بتوانیم دستگاه را با قدرت مانور بهتری جابجا کنیم. 
موتور برق ارما (ERMA)
  در موتور برق ارما مدل EM10900AE2 از یک نمایشگر دیجیتالی استفاده شده است. این نمایشگر دیجیتالی حاوی اطلاعاتی اعم از سطح ولتاژ، میزان جریان کشی و مدت زمان ساعت کارکرد دستگاه می باشد. موتور برق ارما مدل EM10900AE2 با طراحی به غایت کم صدایی تولید شده است. در موتور بنزینی گنجانده شده در این موتور برق از دو سیلندر با عملکرد دو زمانه استفاده شده است تا در نهایت پیک کاری صدایی در حدود ۹۰ دسیبل را تولید کند. 

مشخصات فنی موتور برق ارما مدل ERMA13800EC2

 قدرتمندترین مدل از جمع انواع مدل های موتور برق بنزینی ارما این مدل ۱۰ کیلوواتی می باشد. موتور برق مذکور از جنبه ‌های طراحی کاملا حرفه ‌ای بهره ‌مند است و می ‌تواند در سطح عموم فضاهای صنعتی و زراعی مورد استفاده قرار بگیرد. مشخصه قابل توجه در طراحی موتور برق ارما مدل ERMA13800EC2 در پرتابل بودن آن است. در واقع نگرش کمپانی ارما در تولید موتور برق های تماماً پرتابل می باشد. البته این ویژگی پرتابل بودن در مدل ‌های کم ‌توان یک مشخصه فراگیر است و عموم کمپانی ‌ها تمامی مدل های کم توان خود را به شکل پرتابل طراحی می‌ کنند. اما در محصولات ارما این شرایط با طراحی دسته های کالسکه ای همراه است تا به راحتی بتوانیم یک موتور برق قدرتمند ۱۰ کیلوواتی را جابجا کنیم. موتور برق ارما مدل ERMA13800EC2 قابلیت تولید ۱۰ کیلووات برق۲۲۰ ولت استاندارد شهری را دارد. این قدرت آنچنان است که به راحتی می تواند برای تامین نیازهای کاملا حرفه ‌ای در فضاهای ساختمان سازی و یا کارگاه های صنعتی مورد استفاده قرار بگیرد. قدرت این موتور برق بنزینی ارما آنچنان است که به سادگی از پس فعالسازی تا کارکرد مداوم یک دستگاه بتونیر و بالابر به شکل همزمان برآید. از این رو برای حضور در جریان کار متوالی و کاملاً پیوسته فضاهای ساختمان ‌سازی بهترین است. در عین حال با وجود قدرت ۱۰ کیلوواتی به راحتی می ‌تواند در سطح بزرگترین زمین های زراعی از پس فعال کردن قویترین موتور پمپ های آب برآمده و برای راه اندازی انواع تجهیزات موتور برقی زراعی و کارگاهی توانمند باشد. این موتور برق ۱۰ کیلوواتی ارما در عین قدرتمند بودن بسیار سبک وزن با طراحی جمع و جوری ساخته شده است تا برای انجام عملیات های سیار آماده باشد. خصوصا که در طراحی از دسته های تلسکوپی بهره ‌مند است. البته نباید از کنار وزن 105 کیلوگرمی این موتور برق ارما عبور کنیم. به هر حال وزن 105 کیلویی این ماشین اجازه نمی‌ دهد تا آن را به راحتی و یا یک اشاره دست در سطح کارگاه جابجا کنیم. اما الگوی طراحی ایده آل اعم از چرخ های خوش ساخت و قدرتمند در کنار دسته‌ های مناسب با طراحی کالسکه ای باعث شده تا این وزن بالای موتور برق ۱۰ کیلوواتی ارما به چشم نیاید. موتور برق مذکور طرح ساخت کاملاً سیاری دارد و به آسانی می توانید آن را در محیط کارگاه به هر جایی که می خواهید جابجا کنید. 
موتور برق ارما (ERMA)
  در طرح ساخت این موتور برق بنزینی ارما از سیستم راه انداز استارتی استفاده شده است. این سیستم راه انداز استارتی قابلیت سریع و عملکردی مناسب دارد. به شکلی که می توان موتور برق مذکور را به سرعت راه اندازی کرد. در این موتور برق ارما یک مخزن سوخت ۲۵ لیتری گنجانده شده است. از آنجا که موتور برق مذکور در کارکرد عادی قابلیت مصرف سوخت تنها 3 لیتر در ساعت را دارد، ظاهراً می ‌توانیم انتظار عملکردی روان و سالم تر را از موتور برق بنزینی ۱۰ کیلووات ارما داشته باشیم. در طراحی این مدل سطح بالا از جمع موتور برق های ارما، یک صفحه نمایش دیجیتال نیز حضور دارد. این صفحه کوچک دیجیتال توانایی بالایی دارد و می ‌تواند اطلاعات بسیار مفیدی را در اختیار ما قرار بدهد. اطلاعاتی اعم از مدت زمان فعالیت، سطح ولتاژ تولید شده، مقدار جریان مصرفی و توان مصرف شده و دیگر تنظیمات و اطلاعات کلی که همگی در جای خود مناسب و کاملاً سودمند هستند. در این موتور برق بنزینی ارما دو خط ولتاژ ۲۲۰ ولت جریان متناوب شهری پیش ‌بینی شده است. این دو خط مجزا برای آن است که بتوانیم مجموعه تجهیزات صنعتی را در شرایط کاملا ایزوله نسبت به هم راه اندازی کنیم. به این ترتیب عملکرد و یا عدم کارکرد هر یک از تجهیزات بر عملکرد و کارکرد دیگر تجهیزات بی تاثیر است. زیرا آنها از خطوط متفاوتی در حال تغذیه شدن هستند. در موتور برق ارما مدل ERMA13800EC2 از یک موتور دو سیلندر با عملکرد دو زمانه و تنفس طبیعی استفاده شده است تا بتوان با مصرف سوخت اندک، نهایت بهره برداری را انتظار داشت. موتور برق مذکور برای حضوری کامل در سطح عملیات های رده بالای صنعتی آمادگی دارد. به هر حال قدرت ۱۰ کیلوواتی تولید شده این موتور برق آنچنان است که می ‌توان با آن چندین دستگاه رده بالای کارگاهی را به شکل همزمان استفاده کرد. هر چند عمده ‌ایده در طراحی این مدل قابلیت پرتابل بودن است تا با حضور در فضاهای متنوع کارگاهی و یا زراعی، قدرت بالا را در سریعترین زمان ممکن و به آسانی تامین نماید. خرید این موتور برق ارما برای آنها که یک مدل کاملا حرفه‌ ای به جهت حضور در فضاهای حرفه‌ ای می ‌خواهند توصیه می شود. 

راهنمای انتخاب موتور برق مناسب از ارما

 اگر نگرش درستی از نحوه کار ماشین آلات داشته باشید و بتوانید به درستی فعالیت ‌های خود را مدیریت کنید، قطعا می توانید از حضور موتور برق هایی کوچک، وظایفی بزرگ را تامین نمایید. موتور برق، کالای گران ‌قیمتی است و هر چه قدرت و توان این ماشین بالاتر باشد، قطعا قیمت تمام شده آن نیز افزایش پیدا خواهد کرد. پس چندان منطقی نیست که برای راه اندازی چند تجهیز و یا ماشین صنعتی و مصرف کننده خانگی از موتور برق های بزرگ و گران قیمت تهیه کنید. چون هرگز تمام مصرف ‌کنندگان شما در یک زمان واحد فعال نیستند. وقتی مصرف ‌کنندگان شما در بازه زمانی های متفاوت فعال هستند، قطعاً می توانید با محاسبه مقدار توان مصرفی در هر لحظه برآورد مناسبی از نوع موتور برق داشته باشید. این موضوع در هنگام خرید از انواع مدل های موتور برق ارما نیز صادق است. به هر حال افزایش قدرت، مساوی با افزایش قیمت موتور برق ارما خواهد شد. پس اگر نیاز به قدرت بالاتر ندارید، قطعا منطقی است که با انتخاب یک موتور برق ارما با قدرت مناسب شرایط کارکرد ایده آل تری را فراهم کنید. 
موتور برق ارما (ERMA)
  برای انتخاب مدل مناسب از میان انواع مدل های موتور برق ارما باید نگرش درستی از نوع کاربری آن داشته باشید. قرار است موتور برق ارمای خریداری شده شما در چه فضایی با هدف تامین چه نیازی فعالیت کند. وقتی نوع کاربری مشخص باشد، قطعا می ‌توان مدل مناسب تری را انتخاب کرد. مثلا برای نیازهای خانگی نباید از مدل های صنعتی مانند موتور برق بنزینی ارما مدل ERMA13800EC2 تهیه کنید و در آن سوی ماجرا قطعاً مدل ‌های ضعیف نمی توانند در فضاهای سخت صنعتی کارآمد باشند. از طرفی دیگر دقت در نوع کاربری، دقت در میزان جابجایی موتور برق ارما را مشخص می‌ کند. اگر موتور برق برای حضوری ثابت در فضایی مشخص مورد هدف شما است، تهیه مدل های کالسکه ای جز بار مالی نخواهد داشت. اما اگر به دنبال جابجایی ‌های زیاد در محل پروژه کارگاهی هستید، قطعاً باید از مدل های کالسکه ای تهیه کنید. در گام بعدی باید برآورد کاملی از تمام مصرف کنندگان داشته باشید. برای این کار باید پایش جدی در محل عملیات داشته باشید و اطلاع دقیق از توان مصرفی تمام مصرف کنندگان کسب کنید. از طرفی باید این برآورد شما با در نظر داشتن جریان راه اندازی و جریان کاری در شرایط عادی دستگاه های مصرف کننده باشد. در قدم بعدی باید نوع ولتاژ درخواستی مصرف ‌کنندگان خود را ارزیابی کنید. به هر حال اگر تمام مصرف ‌کنندگان شما در نوع تکفاز هستند، قطعاً تهیه کردن یک موتور برق ارما تکفاز کافی است. اما اگر حتی یک مصرف کننده سه فاز داشته باشید، باید در تکاپوی تهیه کردن مدل ها با قابلیت تامین برق سه فاز باشید. 

آیا موتور برق ارما ارزش خرید دارد؟

 در سطح بازار که باشید، با انبوه موتور برق ها از برندهای صاحب ‌نام تا نمونه های طراحی شده کم نام و نشان مواجه هستید. هر چه کیفیت ساخت همراه با آوازه برند بالاتر باشد، قطعاً جایگاه قیمتی موتور برق نیز بالاتر خواهد رفت. اما این دلیل نمی ‌شود که عرصه برای حضور قدرتمند برندهای نوپا تنگ باشد. برندی که توانسته است کیفیت ساخت برتر در کنار طراحی ایده‌ آل را فراهم نماید، قطعاً می ‌تواند در جمع بزرگان حرف ‌هایی برای گفتن داشته باشد.موتور برق ارما یک محصول تمام عیار چینی است. موتور برقی که با آب و تاب کامل از دل صنایع بی ‌پایان چینی خارج شده است. قطعا نمی توانیم موتور برق ارما را در کنار برندهای صاحب سبک جهانی بگذاریم. اما وقتی پای قیمت در میان باشد، موتور برق ارما برای آنها که محدودیت مالی دارند تبدیل به یکی از بهترین ها خواهد شد. سطح بازار از موتور برق های چینی اشباع شده است. تا جاییکه چه بخواهید و یا نخواهید باید یکی از همین موتور برق های چینی را تهیه کنید. لذا منطقی است که در جمع محصولات آمده از چین، بهترین آنها را انتخاب کنید. موتور برق ارما با کیفیت ساخت مناسب و الگوی طراحی مطابق با استانداردهای روز جهانی و اروپایی قطعاً یکی از بهترین ها در جمع بسیار از موتور برق های چینی است.
موتور برق ارما (ERMA)
 
  دیدگاه خود را در مورد این مطلب بنویسید:
  کاربر میهمان

  تایید و ارسال
  انصراف
  دیدگاه کابران:
   نمایش دیدگاه‌های بیشتر

    مرتب‌سازی محصولات:

   • پیش‌فرض
   • ارزان‌ترین
   • گران‌ترین
   • جدید‌ترین
   • پرفروش‌ترین
   • پربازدیدترین
   • 1
   • 2
   • 3
   • 4
   • 5