خرید و مشاوره فنی: 65555653-021

موتور برق بنزینی آگرو

برای استعلام قیمت، تماس بگیرید.

تماس با ما
 • ارسال به سراسر ایران

 • پشتیبانی از ۹ الی ۲۱

 • کمترین هزینه ممکن

 • امکان خرید ۲۴ ساعته

 • پرداخت نقد

 • نقد و بررسی
 • مشخصات فنی
 • نظرات کاربران
 • پرسش و پاسخ

فهرست مطالب

حضور برق یک نیاز همیشگی است و این حضور گاهاً برای آنها که دسترسی مستقیم به جریان برق شبکه سراسری ندارند، چالش‌ برانگیز می ‌شود. البته این عده مشکل را از طریق فعال کردن انواع موتور برق ها برطرف می‌ کنند. در این ‌میان حضور یک موتور برق با قابلیت ‌های فنی مناسب و همچنین قیمت اقتصادی همیشه مورد توجه قرار می ‌گیرد. مانند انواع موتور برق بنزینی آگرو که در گونه ‌های متنوع برای تأمین توان های الکتریکی متفاوت طراحی می‌ شوند. انواع موتور برق بنزینی آگرو محصولات خوش ‌ساختی هستند که در جایگاه مقرون ‌به ‌صرفه اقتصادی با قیمتی مناسب و کاملاً رقابتی عرضه می‌ شوند. این مدل ‌های بنزین سوز شرایط کارکرد با راندمان مناسبی دارند. در عین ‌حال برای طراحی آنها از قطعات مکانیکی باکیفیتی استفاده ‌شده است. به ‌این ‌ترتیب خرید موتور برق بنزینی آگرو می ‌تواند سطح کاملی از نیازهای گسترده شما به تامین برق را برطرف نماید. در این مطلب همراه ما باشید تا به تحلیل فنی و بحث در ویژگی ‌های کاربردی از انواع مدل ‌های موتور برق آگرو بپردازیم. 
موتور برق بنزینی آگرو
 

معرفی انواع مدل ‌های موتور برق آگرو

برند آگرو یکی از کمپانی ‌های نوپا اما پیشتاز در عرصه طراحی تا تولید انواع موتور برق می ‌باشد. این کمپانی لیست بلندبالایی از انواع مدل ‌ها را عرضه کرده ‌است که هر کدام از آنها در مقدار توان خاصی کارایی کامل دارند. لیست مدل‌ های پرکاربرد از انواع مدل ‌های موتور برق آگرو به ‌قرار زیر هستند. *      موتور برق بنزینی آگرو مدل AG1500-B*      موتور برق بنزینی آگرو مدل AG3000-B*      موتور برق بنزینی آگرو مدل AG3800-B*      موتور برق بنزینی آگرو مدل AG3800-LT*      موتور برق بنزینی آگرو مدل AG6500E*      موتور برق بنزینی آگرو مدل AG8000E-B*      موتور برق بنزینی آگرو مدل AG8000E-LT*      موتور برق بنزینی آگرو مدل AG9000E آگرو طیف بسیار کاملتری از انواع موتور برق بنزینی دارد. لکن این مدل ‌ها زمینه‌ های کاربردیِ گسترده‌ تری دارند. مدل ‌های پرفروش این کمپانی که حالا در بحثی مفصل به تشریح مشخصات فنی آنها می ‌پردازیم. 

مشخصات فنی موتور برق بنزینی آگرو مدل AG1500-B

این موتور برق بنزینی آگرو در لیست مدل‌ های کوچک یک کیلوواتی مناسب اهداف سیار و مسافرتی می‌ باشد. موتور برق بنزینی مذکور قادر است تا میزان حداکثر 1.3 کیلووات توان الکتریکی را تولید نماید. این مدل با ابعاد کوچک در مشخصه ‌های فنی کامل از نمونه ‌های مسافرتی طراحی شده ‌است. برخی ویژگی ‌های موتور برق بنزینی آگرو مدل AG1500-B به‌ قرار زیر هستند. -        کارکردی آرام با میزان تولید صدای کمی دارد.-        در طراحی این مدل از سیستم کنترل خودکار ولتاژ AVR استفاده شده ‌است.-        از ۲ عدد خروجی برق ۲۲۰ ولت تکفاز مستقل بهره ‌مند است.-        سبک‌ وزن طراحی شده ‌است تا قابلیت جابجایی و حمل ‌و نقل ساده ‌ای داشته باشد.-        مجهز به یک شاسی فلزی با طراحی کاملاً مستحکم است. اما این شاسی فاقد چرخ می ‌باشد. البته وزن کم آن مانع از جابجایی ساده نخواهد شد.-        یک تیپ موتور برق بنزینی ۱ کیلووات مناسب برای اهداف مسافرتی، راه ‌اندازی کمپ ‌ها و نقاط گردشگری می ‌باشد. 
موتور برق بنزینی آگرو
  در بحث فنی برای موتور برق بنزینی آگرو مدل AG1500-B از یک موتور تک ‌سیلندر بنزینی با عملکرد ۴ زمانه استفاده شده ‌است. موتور از نوع تنفس طبیعی است که با الگوی کار هوا خنک کار می ‌کند. در عین ‌حال طراحی ۴ زمانه باعث مصرف سوخت کم و البته میزان تولید صدای اندک آن شده ‌است. موتور در نهایت کارکرد قادر است مقدار توان 1.3 کیلووات را تولید نماید. موتور تک ‌سیلندر ۴ زمانه تعریف ‌شده از نوع استارت هندلی است. البته با ماهیت روش تزریق مقدماتی سوخت، راه ‌اندازی هندلی ساده و سریع دارد. موتور مجهز به یک باک سوخت ۸ لیتری است و با یکبار سوختگیری کامل می ‌توانید تا میزان ۱۰ ساعت کارکرد متوالی داشته باشید. در بحث آلترناتیوها در این مدل از یک سیم ‌پیچ تکفاز با قابلیت تولید برق ۲۲۰ ولت جریان متناوب استفاده شده ‌است. خط برق تکفاز موتور برق بنزینی می ‌تواند تا حدود ۵ آمپر جریان کشی را تحمل نماید. در عین ‌حال یک خط برق استاندارد با میزان فرکانس ۵۰ الی ۶۰ هرتز را تولید می ‌کند.موتور برق بنزینی آگرو مدل AG1500-B تنها ۳۰ کیلوگرم وزن دارد. از این ‌رو حمل ‌و نقل و جابجایی با اهداف سیار و مسافرتی آن ساده است. 

مشخصات فنی موتور برق بنزینی آگرو مدل AG3000-B

موتور برق بنزینی آگرو مدل AG3000-B یک تیپ سبک‌ وزن با قابلیت تولید توان 2.2 کیلووات است که در مدل ‌های سیار با قابلیت مسافرتی قرار می ‌گیرد. این مدل با میزان توان تولید حداکثر 2.5 کیلوواتی خیلی فراتر از یک مدل استاندارد مسافرتی است و در عین ‌حال از طراحی جمع ‌و جور با قابلیت حمل ‌و نقل ساده برخوردار است. البته عمده میزان فروش موتور برق آگرو مدل AG3000-B برای استفاده در فعالیت ‌های سیار می‌ باشد. این مدل می ‌تواند تجهیزات متعارف خانگی و یا نیازهای کل یک فضای کمپینگ را راه ‌اندازی کند. ویژگی ‌های فنی برجسته موتور برق بنزینی آگرو مدل AG3000-B به ‌قرار زیر هستند. -        در طراحی این مدل از یک موتور ۴ زمانه استفاده شده ‌است. لذا کارکردی نرم با میزان مصرف سوخت اندک دارد.-        موتور برق بنزینی مذکور دارای یک سیستم AVR برای کنترل اتوماتیک سطح ولتاژ است.-        دارای ۲ عدد خروجی مستقل برای تامین برق ۲۲۰ ولت تکفاز شهری است.-        دارای یک آلترناتیو تمام مس است. لذا راندمان تولید برق آن بالا است. سیم ‌پیچ کوچک با قابلیت تولید توان حداکثری جریان برق می‌ باشد.-        یک مدل کم حجم با شرایط طراحی حمل ‌و نقل ساده که میزان قدرت ۲ کیلوواتی را برای نیازهای مسافرتی فراهم کرده ‌است.در بحث فنی برای کارکرد ۲ کیلوواتی موتور برق بنزینی آگرو مدل AG3000-B از یک موتور تک ‌سیلندر با عملکرد ۴ زمانه استفاده شده‌ است. موتور از نوع تنفس طبیعی است که با الگوی هوا خنک کار می‌ کند. در عین ‌حال طراحی ۴ زمانه باعث شده تا موتور عملکردی روان با میزان تولید صدای کمی داشته باشد.موتور تک‌ سیلندر مذکور قابلیت تولید توان ۳ کیلووات انرژی مکانیکی را دارد. اما در عمل از مقدار حداکثر 2.5 کیلووات آن برای تولید جریان برق تکفاز ۲۲۰ ولت جریان متناوب شهری استفاده شده ‌است. 
موتور برق بنزینی آگرو
  موتور از نوع استارت هندلی است که مجهز به یک مخزن سوخت ۱۵ لیتری می‌ باشد. با وجود این مخزن در کنار مصرف سوخت تقریباً اندک موتور ۴ زمانه می ‌توانید تا حداکثر ۱۰ ساعت کارکرد متوالی را از موتور برق بنزینی آگرو مدل AG3000-B انتظار داشته باشید. موتور برق با وزن ۴۵ کیلوگرمی در یک شاسی فلزی بدون چرخ طراحی‌ شده است. وزن سبک با ابعاد کوچک آن قابلیت جابجایی ساده ‌ای را فراهم می ‌کند. در عین ‌حال موتور برق مذکور با میزان تولید صدای ۵۶ دسیبلی یک مدل کاملاً سایلنت است که مناسب استفاده در فضاهای کمپینگ می باشد. 

مشخصات فنی موتور برق آگرو مدل AG3800-B

موتور برق بنزینی آگرو مدل AG3800-B اولین تیپ از نمونه ‌های کوچک با قابلیت عملکرد حرفه ‌ای است که می ‌تواند مناسب استفاده در منازل باشد. این موتور برق بنزینی در حالت نامی می ‌تواند مقدار توان 2.7 کیلووات را راه ‌اندازی کند و در عین ‌حال در صورت نیاز قابلیت کارکرد با مقدار توان حداکثر ۳ کیلووات را دارد. باید احتساب قابلیت توان دهی ۳ کیلوواتی، این مدل در لیست موتور برق ‌های خانگی قرار می ‌گیرد. زیرا توان 3 کیلووااتی یک توان ایده‌ آل برای فعال کردن تجهیزات متعارف خانگی است. در عین ‌حال این مدل با وزن سبک و طراحی کم‌ حجم همچنان مناسب استفاده در فعالیت ‌های کمپینگ و مسافرتی می ‌باشد. برخی از ویژگی‌ های فنی برجسته موتور برق بنزینی آگرو مدل AG3800-B از قرار زیر هستند. -        طراحی با وزن و حجم کم دارد. به ‌این ‌ترتیب شرایط حمل ‌و نقل و جابجایی آن ساده است.-        میزان تولید صدای آن کم است. از این ‌رو در لیست مدل موتور برق های سایلنت قرار می‌ گیرد.-        در طراحی آلترناتیو این دستگاه از سیم ‌پیچ تمام مس استفاده شده ‌است.-        مجهز به سیستم AVR برای تنظیم اتوماتیک سطح ولتاژ می ‌باشد.-        دارای ۲ عدد خروجی مستقل با قابلیت تولید ۲۲۰ ولت تکفاز شهری است.این مدل از انواع مدل ‌های موتور برق آگرو با قابلیت مصارف خانگی و مسافرتی می ‌باشد. برای تولید توان ۳ کیلوواتی به یک موتور تک‌ سیلندر با عملکرد ۴ زمانه مجهز شده ‌است. موتور تنفس طبیعی است و با الگوی کار هوا خنک کار می ‌کند. در عین ‌حال می ‌تواند در نهایت کارکرد، مقدار توان ۳ کیلووات انرژی مکانیکی را تولید نماید.موتور از نوع استارت هندلی است و دارای یک باک سوخت 15 لیتری می ‌باشد. این موتور برق می ‌تواند در حدود ۱۰ ساعت کارکرد متوالی داشته باشد. در طراحی موتور برق بنزینی آگرو مدل AG3800-B از یک آلترناتیو با سیم ‌پیچ تمام مس استفاده شده ‌است. از این ‌رو راندمان تولید برق در آن بالا است. میزان توان الکتریکی دستگاه در حدود ۴ کاوا معادل ۳ کیلووات می ‌باشد. دستگاه موتور برق مذکور با مقدار وزن سبک ۴۷ کیلوگرمی در ابعادی کوچک طراحی شده‌ است. در عین ‌حال میزان تولید صدای آن کم و در حدود ۷۰ دسیبل می ‌باشد. از این ‌رو یک مدل کاملاً ایده ‌آل برای مصارف خانگی تا تامین برق کمپینگ ها و فضاهای مسافرتی می ‌باشد. 
موتور برق بنزینی آگرو
  

موتور برق بنزینی آگرو مدل AG3800-LT

این مدل نوع ارتقا یافته از تیپ ۳ کیلووات قبلی است که در آن از یک شاسی چرخ‌ دار استفاده شده ‌است. موتور برق بنزینی آگرو مدل AG3800-LT با قابلیت توان نامی 2.8 کیلووات طراحی شده ‌است. اما در شرایط کارکرد ویژه می ‌تواند تا میزان 3.2 کیلووات انرژی برق تحت ولتاژ ۲۲۰ ولت تکفاز شهری در ۲ عدد خط خروجی مستقل تولید نماید. با وجود شاسی چرخ‌ دار این مدل همچنان الگوی طراحی سبک و کم‌ حجمی دارد که کاملاً مناسب تامین نیازهای سیار و مسافرتی و البته حضور در مصارف خانگی می ‌باشد. برخی از ویژگی ‌های برجسته در طراحی این مدل به ‌قرار زیر است. -        میزان تولید صدای کمی دارد. طراحی با موتور ۴ زمانه با عملکردی نرم همراه است که مقدار تولید صدای این مدل را بسیار کم کرده ‌است.-        از یک آلترناتیو با سیم ‌پیچ تمام مس استفاده می ‌کند. به ‌این ‌ترتیب مقدار راندمان کار آن بالا است.-        مجهز به یک سیستم AVR برای کنترل اتوماتیک مقدار ولتاژ در حد ۲۲۰ ولت تکفاز است.-        دارای ۲ عدد خروجی مستقل با قابلیت تامین برق ۲۲۰ ولت تکفاز می ‌باشد. برای تولید توان 3.7 کیلوواتی این مدل خانگی از یک موتور تک ‌سیلندر با عملکرد ۴ زمانه استفاده شده ‌است. موتور از نوع تنفس طبیعی است که با الگوی کار هوا خنک قدرت خود را تولید می ‌کند. از طرفی این موتور مجهز به یک باک سوخت ۱۵ لیتری است تا قابلیت کارکرد ۹ ساعت متوالی را داشته باشد. موتور با روش استارت هندلی طراحی شده ‌است. با طراحی سیستم پاشش مقدماتی سوخت، روش هندل زنی ساده‌ ای دارد. در طراحی این موتور برق بنزینی آگرو از یک آلترناتیو تمام مس استفاده شده‌ است تا میزان راندمان تولید برق بالا باشد. این آلترناتیو یک خط برق تکفاز ۲۲۰ ولت استاندارد شهری را با میزان توان دهی 3.7 کیلووات تولید می ‌نماید. موتور برق بنزینی آگرو مدل AG3800-LT با طراحی جمع ‌و جور و همچنین وزن ۴۷ کیلوگرمی، یک مدل کاملاً سبک محسوب می ‌شود که تماماً قابلیت حمل ‌و نقل ساده‌ ای دارد. خصوصا که در طراحی این مدل از یک شاسی چرخ‌ دار استفاده شده ‌است. عمده شرایط فروش موتور برق آگرو مدل AG3800-LT برای مصارف خانگی است. اما از آن می ‌توانید در راه ‌اندازی تجهیزات کمپینگ نیز استفاده کنید. 

مشخصات فنی موتور برق بنزینی آگرو مدل AG6500E

موتور برق بنزینی آگرو مدل AG6500E اولین رده از مدل ‌های نیمه ‌صنعتی در جمع انواع نمونه ‌های موتور برق آگرو می ‌باشد. چرا که این مدل با طراحی جمع ‌و جور و راندمان کاری بالا قابلیت تولید توان ۵ کیلووات انرژی الکتریسیته تحت ولتاژ ۲۲۰ ولت جریان تکفاز شهری را دارد. از این ‌رو فراتر از نیازهای خانگی قابلیت استفاده در فضاهای نیمه ‌صنعتی و یا کارگاه ‌های کوچک ساختمان‌ سازی را دارد. این موتور برق بنزینی آگرو در نهایت قابلیت کارکرد خود می‌ تواند مقدار توان 5.5 کیلووات انرژی تکفاز برق را تولید کند که میزان توان کافی برای راه ‌اندازی انفرادی عموم تجهیزات متداول کارگاهی می ‌باشد. مهمترین ویژگی ‌های برجسته در طراحی این مدل به‌ قرار زیر هستند. 
موتور برق بنزینی آگرو
  -        مجهز به یک شاسی چرخ‌ دار است تا شرایط جابجایی ساده ‌ای داشته باشد.-        در طراحی آلترناتیو آن از سیم پیچ تمام مس استفاده شده ‌است. به ‌این ‌ترتیب تولید برق با شرایط و راندمان بالایی دارد.-        مجهز به سیستم AVR برای تنظیم اتوماتیک سطح ولتاژ می ‌باشد.-        دارای ۲ عدد خروجی مستقل است.در بحث فنی برای طراحی موتور برق بنزینی آگرو مدل AG6500E از یک موتور بنزین سوز با عملکرد ۴ زمانه استفاده شده‌ است. موتور تنفس طبیعی است و با الگوی کار هوا خنک فعالیت می ‌کند. در عین‌ حال با توجه به طراحی ۴ زمانه عملکردی نرم با میزان تولید صدای اندک دارد. مقدار تولید صدای ۷۸ دسیبل این مولد بسیار کم و در حدود یک موتور برق سایلنت می ‌باشد. این موتور برق از نوع استارت هندلی است و در طراحی آن از یک باک سوخت ۲۵ لیتری استفاده شده ‌است تا با توجه به مصرف سوخت اندک موتورهای ۴ زمانه قابلیت کارکرد ۸ ساعت متوالی را داشته باشد. آلترناتور تمام مس این موتور برق بنزینی آگرو با قابلیت تولید برق تکفاز ۲۲۰ ولت استاندارد شهری طراحی ‌شده است و با حضور ۲ عدد خط مستقل خروجی مقدار توان 5.5 کیلووات انرژی الکتریسیته را تولید می ‌کند. این مدل با طراحی یک شاسی چرخ‌ دار در وزن ۱۰۷ کیلوگرمی به ‌عنوان نمونه ‌های سیار شناخته نمی ‌شود. اما قابلیت کامل در راه ‌اندازی کلیه تجهیزات خانگی به شکل همزمان را دارد و در عین ‌حال می ‌تواند در سطح کارگاه آن ‌هم در راه ‌اندازی انفرادی تجهیزات کارایی داشته باشد. قیمت موتور برق آگرو مدل AG6500E با توجه به فعالیت نیمه صنعتی آن مقدار مقرون به صرفه ای است. 

مشخصات فنی موتور برق بنزینی آگرو مدل AG8000E-B

موتور برق بنزینی آگرو مدل AG8000E-B یک نمونه قدرتمند ۶ کیلوواتی با قابلیت ‌های کارکرد تمام صنعتی و یا فعالیت حرفه ‌ای در فضاهای کارگاهی است. این مدل توانمند می ‌تواند در شرایط ویژه تا میزان 6.5 الی 7 کیلووات برق تکفاز ۲۲۰ ولت استاندارد شهری را تولید کند. موتور برق بنزینی مذکور یک نمونه تمام صنعتی است که در فعال نگه ‌داشتن تجهیزات متعارف کارگاهی توانمند است. در عین ‌حال می‌ تواند به ‌عنوان یک موتور برق برای مصارف باغبانی و کشاورزی در راه ‌اندازی پمپ آب‌ ها کارایی داشته باشد. این مدل یک نمونه با کاربرد خانگی است و قابلیت تامین برق مجتمع ‌های مسکونی را دارد. مشخصه ‌های فنی موتور برق بنزینی آگرو مدل AG8000E-B به ‌قرار زیر هستند. -        دارای یک شاسی فلزی مجهز به دو چرخ برای جابجایی ساده است. در عین ‌حال در این شاسی از یک دسته با طراحی ارگونومیک استفاده شده ‌است.-        دو عدد خروجی مستقل با قابلیت تامین برق ۲۲۰ ولت استاندارد شهری دارد.-        از یک آلترناتیو با سیم ‌پیچ تمام مس استفاده می ‌کند. به ‌این ‌ترتیب راندمان تولید برق در آن بالا است.-        مجهز به یک سیستم تنظیم اتوماتیک سطح ولتاژ AVR می‌ باشد تا ولتاژ در هر دو خروجی این موتور برق بنزینی آگرو در سطح استاندارد ۲۲۰ ولت بدون هر گونه اعوجاج باقی بماند. 
موتور برق بنزینی آگرو
  برای این مدل از یک موتور تک‌ سیلندر با عملکرد ۴ زمانه که قابلیت تولید توان ۸ اسب ‌بخار را دارد استفاده شده ‌است. موتور ۴ زمانه تعریف ‌شده از نوع تنفس طبیعی با الگوی هوا خنک است. میزان مصرف سوخت کم با عملکردی روان و در عین ‌حال میزان تولید صدایی سایلنت دارد. این موتور مقدار صدایی در حدود ۸۰ دسیبل تولید می‌ کند که برای یک مدل 6.5 کیلوواتی کاملاً سایلنت محسوب می‌ شود. موتور با عملکرد دستی راه ‌اندازی می ‌شود. اما با طراحی تزریق سوخت مقدماتی، شرایط استارت هندلی ساده ‌ای دارد. این موتور برق در ابعادی جمع‌ و جور با مقدار وزن 85 کیلوگرمی طراحی شده ‌است و به لطف استفاده از شاسی چرخ ‌دار قابلیت حمل ‌و نقل آن ساده است.موتور برق بنزینی آگرو مدل AG8000E-B یک تیپ با مصارف تمام صنعتی است. اما با توجه به عملکرد کم ‌مصرف و میزان تولید صدای کم قابلیت نصب شدن در محیط‌ های خانگی را دارد. 

مشخصات فنی موتور برق بنزینی آگرو مدل AG9000E

این موتور برق بنزینی آگرو یک تیپ قدرتمند ۷ کیلوواتی است که در شرایط ویژه می ‌تواند تا میزان 7.5 کیلووات توان الکتریکی با شرایط یک خط برق تکفاز ۲۲۰ ولت جریان AC را تولید نماید. این مدل قدرتمند با الگوی کار در مصارف صنعتی و کارگاهی طراحی شده ‌است و می ‌توانید از آن در عموم کارگاه ‌های ساختمانی برای راه ‌اندازی تجهیزات متداول استفاده کنید. برخی از مشخصه ‌های فنی موتور برق بنزینی آگرو مدل AG9000E به‌ قرار زیر هستند. -        در طراحی این مدل از یک تیپ قدرتمند AVR در تنظیم دقیق ولتاژ ۲۲۰ ولت استفاده شده ‌است. با توجه به کارکرد صنعتی، خروجی موتور برق بدون اعوجاج می‌ باشد.-        دارای یک آلترناتیو با طراحی سیم ‌پیچ تمام مس است. این سیم ‌پیچ نهایت راندمان را در حجم و ‌وزن کم تهیه خواهد کرد.-        دارای یک شاسی مجهز به ۲ عدد چرخ مستحکم است تا شرایط جابجایی و حمل ‌و نقل دستگاه هر چه ساده‌ تر باشد.-        طراحی ارگونومیک با حضور یک دسته مستحکم دارد.-        دارای ۲ عدد خروجی است. این دو خروجی از نوع تکفاز ۲۲۰ ولت جریان متناوب شهری هستند که کاملاً مستقل از یکدیگر می ‌باشند.در بحث فنی برای طراحی موتور برق بنزینی آگرو مدل AG9000E از یک موتور تک ‌سیلندر که عملکردی ۴ زمانه دارد، استفاده شده ‌است. موتور ۴ زمانه به مانند هر موتور مشابه عملکردی نرم و روان با میزان مصرف سوخت اندک و در عین ‌حال مقدار تولید صدای کم دارد. با وجود توان دهی فوق ‌العاده قدرتمند ۷ کیلوواتی، مقدار تولید صدای این مدل تنها چیزی در حدود ۸۰ دسیبل است. در نتیجه مادامیکه قابلیت فعالیت صنعتی دارد، یک نمونه سایلنت است که از آن می ‌توان در فضاهای خانگی و اداری نیز استفاده کرد. 
موتور برق بنزینی آگرو
  موتور قدرتمند ۷ اسب بخاری دستگاه از نوع استارت هندلی است. اما می ‌توانید آن را مجهز به یک سیستم استارت الکتریکی نمایید. به ‌این ‌ترتیب می‌ تواند به شکل تامین برق برای مصارف اضطراری نیز کارایی داشته باشد. در طراحی این مدل از یک باک سوخت ۲۵ لیتری استفاده شده ‌است. با توجه به میزان مصرف سوخت کم، قابلیت کارکرد حداکثر ۸ ساعت فعالیت متوالی را دارد. دستگاه می ‌تواند مقدار توان 7.5 کیلوواتی را با مقدار جریان کشی ۳۲ آمپر تامین نماید. این مولد با مقدار وزن ۹۲ کیلوگرمی طراحی شده ‌است. از این ‌رو در تیپ مدل ‌های سبک با قابلیت کارگاهی قرار می‌ گیرد. عمده‌ فروش موتور برق بنزینی آگرو در این مدل برای تجهیز کردن کارگاه های ساختمان سازی است. 

مشخصات فنی موتور برق آگرو مدل AG8000E-LT

این مدل در دسته موتور برق های فول صنعتی برند آگرو قرار دارد. یک مدل توانمند که به‌ سادگی می‌ تواند میزان توان کاربردی ۶ کیلووات برق تکفاز را تولید نماید و در حالت پرفشار از پس میزان توان ۷ کیلوواتی بر می آید. این موتور برق توانمند ۶ کیلوواتی مخصوص فعالیت ‌های پرفشار کارگاهی طراحی شده ‌است و با استفاده از آن می ‌توانید کلیه تجهیزات اعم از بالابرهای ساختمانی، بتونیرهای تکفاز و حتی دستگاه جوش را راه ‌اندازی کنید. ویژگی ‌های برجسته در طراحی این مدل از موتور برق بنزینی آگرو به ‌قرار زیر می ‌باشند. -        در این مدل به ‌مانند تمام مدل ‌های مطرح شده از برند آگرو سیستم کنترل اتوماتیک و کاملاً هوشمند میزان ولتاژ خروجی AVR حضور دارد. با توجه به فضای فعالیت صنعتی این مولد، حضور این سیستم مقدار کارایی آن را دو چندان خواهد کرد. زیرا مطمئن هستیم که در هر حالتی سطح ولتاژی ثابت و عاری از اعوجاج در سمت خروجی مولد حضور دارد.-        دارای یک آلترناتیو با شرایط سیم ‌پیچ تمام مس است. این آلترناتیو میزان راندمان کاری دستگاه را در شرایط حداکثری قرار خواهد داد.-        در طراحی این مدل از دو عدد خروجی مستقل جریان متناوب ۲۲۰ ولت تکفاز شهری استفاده شده ‌است.-        شاسی فلزی طراحی‌ شده مجهز به دو عدد چرخ لاستیکی بزرگ است. در عین ‌حال شاسی دارای یک دسته برای جابجایی ساده می ‌باشد. در بحث فنی برای میزان تولید توان ۷ کیلوواتی از یک موتور تک ‌سیلندر بنزین سوز در مدل ‌های ۴ زمانه استفاده شده ‌است. موتور از نوع استارت هندلی است. اما در صورت بهره ‌برداری در روش برق اضطراری می‌ توانید موتور برق مذکور را با یک سیستم استارت الکتریکی جایگزین کنید. در عین ‌حال استارت الکتریکی دستگاه شرایط راه ‌اندازی آن را هر چه ساده ‌تر خواهد کرد. 
موتور برق بنزینی آگرو
   موتور برق مذکور با موتور توانمند خود تحت حضور یک آلترناتیو تمام مس قابلیت تولید ۹ اسب‌ بخار توان الکتریکی را دارد. در عین ‌حال تنها با وزن سبک ۸۵ کیلوگرمی طراحی شده ‌است که در قابلیت حمل ‌و نقل ساده آن تأثیرگذار است. این مدل با مقدار تولید صدای ۷۳ دسیبل کار می ‌کند که در مقابل مولدها با قابلیت ‌های صنعتی تبدیل به یک نمونه سایلنت خواهد شد.اگر چه موتور برق بنزینی آگرو مدل AG8000E-LT از تیپ نمونه ‌های صنعتی و کارگاهی است؛ اما قابلیت کارکرد سایلنت، این نمونه را مناسب استفاده در فضاهای خانگی و فروشگاهی و حتی اداری و خدماتی کرده است. 

مزایای استفاده از موتور برق ‌های بنزینی

سری مدل ‌های متنوع طراحی ‌شده از برند آگرو همگی در تیپ مدل ‌های بنزینی هستند. انواع مدل ‌های موتور برق آگرو به ‌خوبی توانسته ‌اند سطح متنوعی از توان ‌های کاربردی را پوشش بدهند. این مدل‌ ها از قابلیت‌ های کارکرد مسافرتی تا حضور در فضاهای صنعتی استفاده می ‌شوند. تمامی این مدل ‌ها در دسته نمونه‌ های متداول بنزینی قرار می‌ گیرند. اما در عمل استفاده از یکموتور برق بنزینی چه مزایایی دارد؟ هر موتور برق بنزینی در سطح بازار، رقبای جدی مانند موتور برق ‌های دیزلی و گازسوز دارد. لکن نگاه عموم مصرف ‌کنندگان در تهیه کردن این مدل‌ های بنزینی است. قاعدتاً استفاده از مدل ‌های خوش ‌ساخت موتور برق بنزینی آگرو نیز در این دسته ‌بندی قرار می ‌گیرند. حالا باید ببینیم که چرا مصرف ‌کنندگان حرفه ‌ای این مدل ‌های بنزینی را به نسبت از مدل ‌های دیزلی و یا گازسوز ترجیح می‌ دهند. 
 1. متداول بودن سوخت بنزین: بنزین یک سوخت متداول است و خیلی ساده می ‌توانید هر مقدار از آن را تهیه کنید. اصولاً وقتی صاحب یک خودرو هستید، دسترسی به سوخت بنزین ساده است. در مناطق دورافتاده رسیدن به گاز شهری و حتی گاز مایع دشوار است. گازوئیل نیز یکنوع سوخت متداول ماشین ‌های سنگین می ‌باشد و قاعدتاً در هر پمپ‌ بنزینی نمی ‌توانید این سوخت را تهیه کنید. اما بنزین یک سوخت دم دست است که شرایط کار کردن با موتور برق ‌های بنزینی را خیلی ساده کرده ‌است. یکی از دلایل جدی در فروش موتور برق آگرو همین فلسفه طراحی بنزینی بودن آنها می ‌باشد.
 2. موتورهای بنزینی، طراحی ساده ‌ای دارند: این موتورها به نسبت از مدل‌ های دیزلی طرح ساخت ساده ‌تری دارند. الگوی کارکرد آنها سرراست است و عموماً هر کسی با اندک مهارتی می‌ تواند از پس تامین نیازهای سبک موتور کوچک بنزینی برآید. اگر چه مدل ‌های گازسوز نیز طراحی ساده ‌ای دارند؛ اما به هر صورت شرایط کارکرد مدل‌ های بنزینی به ‌مراتب از گونه‌ های دیزلی ساده‌ تر است. این طرح ساخت ساده، در الگوی طراحی موتور برق بنزینی آگرو نیز دیده می‌ شود.
 3. شرایط نگهداری موتورهای بنزینی ساده است: اصولاً این موتورها نیازهای دم ‌دستی دارند و اصول کار کردن با آنها ساده است. این موتورها پیچیدگی طراحی گونه‌ های دیزلی را ندارند. سادگی از ویژگی‌ های برجسته در طراحی انواع مدل‌ های موتور برق آگرو می ‌باشد. تا جاییکه تاثیر مستقیم در انتخاب تا خرید موتور برق بنزینی آگرو می ‌گذارد.
 4. قیمت موتور برق‌ های بنزینی به ‌مراتب از گونه ‌های دیزلی ارزانتر است: قیمت مناسب از ویژگی ‌های برجسته می ‌باشد که مصرف‌ کنندگان را به سمت استفاده از این‌ گونه های بنزین سوز ترغیب می ‌کند. خصوصا که در بحث بازار شاهد جایگاه اقتصادی قیمت موتور برق آگرو هستیم.
 
موتور برق بنزینی آگرو
  انواع موتور برق بنزینی آگرو مدل های مطرح و خوش قیمت بازار هستند که در جمع میان رده های بازار قرار دارند. مدل هایی که به نسبت قیمتی که دارند توانسته اند نگاه مثبت بازار را داشته باشند.
  دیدگاه خود را در مورد این مطلب بنویسید:
  کاربر میهمان

  تایید و ارسال
  انصراف
  دیدگاه کابران:
   نمایش دیدگاه‌های بیشتر

    مرتب‌سازی محصولات:

   • پیش‌فرض
   • ارزان‌ترین
   • گران‌ترین
   • جدید‌ترین
   • پرفروش‌ترین
   • پربازدیدترین
   • 1
   • 2
   • 3
   • 4
   • 5