خرید و مشاوره فنی: 65555653-021

موتور برق بنزینی اسپینا

برای استعلام قیمت، تماس بگیرید.

تماس با ما
 • ارسال به سراسر ایران

 • پشتیبانی از ۹ الی ۲۱

 • کمترین هزینه ممکن

 • امکان خرید ۲۴ ساعته

 • پرداخت نقد

 • نقد و بررسی
 • مشخصات فنی
 • نظرات کاربران
 • پرسش و پاسخ

فهرست مطالب

انواع موتور برق بنزینی اسپینا

تامین مطمئن برق در شرایط اضطراری، مناطق دورافتاده و یا فعالیت‌های سیار اهمیت زیادی دارد. در مکان‌ها و یا شرایطی که دسترسی به نیروی برق محدود است؛ لاجرم باید از حضور دستگاه موتور برق با قدرت کافی استفاده کنیم. لکن این دستگاه باید شرایط کار مطمئنی داشته باشد. سری مدل‌های موتور برق بنزینی اسپینا از نمونه محصولات ایده‌آل بازار هستند که می‌توانند جایگاه مولدی مطمئن را داشته باشند.انواع موتور برق بنزینی اسپینا در مدل‌های گوناگون و قابلیت تامین توان‌های متنوع مناسب فضاهای سیار، خانگی، کارگاهی و کشاورزی طراحی شده‌اند. سری مدل‌های موتور برق بنزینی اسپینا از نمونه محصولات میان رده بازار هستند که در تامین کیفیت برق سیار با حد ولتاژ استاندارد بدون اعوجاج شرایط طراحی مناسبی دارند.
موتور برق بنزینی اسپینا
برند اسپینا در اصل اصالتی اسپانیایی دارد. اما سال‌ها است که در کارخانجات کشور چین تحت لیسانس اسپینا طراحی و تولید می‌شود. اسپینا با این رویکرد تولیدی از سری محصولات جهانی بازار است که توانسته در بازارهای جهانی حضوری تاثیرگذار داشته باشد. انواع موتور برق اسپینا طراحی مدرن و امکانات کاملی دارند. در عین ‌حال برای مونتاژ این مولدها از حضور قطعات با کیفیت خوب استفاده شده‌ است. تا جاییکه طول عمر مفید محصولات این برند قابل‌توجه است. در عین ‌حال قیمت موتور برق اسپینا نسبت به امکانات و سبک طراحی تا کیفیت قطعات در حد مطلوبی است که در کل ما را با سری مولدهای میان رده اما خوش قیمت بازار مواجه کرده‌ است.سایت فارم صنعت نمایندگی موتور برق اسپینا برای عرضه تمامی مدل‌ها در سراسر کشور با بهترین قیمت فعالیت می‌کند. کافی است اطلاع دقیقی از مقدار توان مورد نیاز مصرف‌کنندگان خود داشته باشید، در عین ‌حال سبک کار تامین برق خانگی تا صنعتی و حتی سیار را ارزیابی کنید. به ‌سادگی می‌توانید مولدی تمام‌عیار با قابلیت‌های کافی در جمع محصولات متنوع موتور برق اسپینا برای پوشش کامل نیازهایتان انتخاب کنید.البته در قدم اول لازم است تا شناخت فنی کافی از تمامی مدل‌های طراحی‌ شده موتور برق بنزینی اسپینا داشته باشید. با ما همراه شوید تا به تحلیل فنی و بررسی مشخصات کاربردی هر کدام از مدل‌های برند اسپینا بپردازیم.

انواع موتور برق بنزینی اسپینا

کمپانی اسپینا از برندهای ریشه‌دار با اصالت اروپایی است که در عرصه طراحی و تولید انواع موتور برق فعالیت می‌کند. تنوع محصولات، برگ برنده این برند جهانی است. چرا که اسپینا در ایده‌هایی هوشمندانه سبک مصرف‌کنندگان را در توان هایی کاربردی دسته‌بندی کرده‌ است و برای این دسته‌بندی مصرف کنندگان، انواع مولدها با توان کافی و کیفیت ساخت مناسب دارد. انواع مدل‌های موتور برق اسپینا به‌ قرار زیر هستند.
 • موتور برق بنزینی اسپینا مدل SP1500
 • موتور برق بنزینی اسپینا مدل SP3800
 • موتور برق بنزینی اسپینا مدل SP4200
 • موتور برق بنزینی اسپینا مدل SP4500E
 • موتور برق بنزینی اسپینا مدل SP7500E
 • موتور برق بنزینی اسپینا مدل SP8500E
 • موتور برق بنزینی اسپینا مدل SP9500E
 • موتور برق بنزینی اسپینا مدل NK10000E
تمامی این مدل‌ها با الگوی طراحی استاندارد در قابلیت تامین توان‌های کاربردی طراحی شده‌اند. اسپینا در تمامی مدل‌ها از مونتاژ قطعات با کیفیت که طول عمر مفید مناسبی دارند، استفاده کرده ‌است. مشخصات فنی عمومی تمام مدل‌ها به‌ قرار زیر است.
 • مقدار تولید صدای موتور برق‌ها در مقایسه با حداکثر توان دهی آنها کم است.
 • مقدار ولتاژ تولید شده، حد استاندارد با کمترین اعوجاج را دارد. خط خروجی این مولدها در مقابل تلرانس بار مصرفی مقاوم است و مقدار حد استاندارد ولتاژ پایدار آن تغییر محسوسی ندارد.
 • تمامی مدل‌ها از سیستم تنظیم خودکار ولتاژ برخوردار هستند. لذا پس‌ از راه‌اندازی فارغ از هر گونه تنظیم دستی به ‌طور خودکار می‌توانند حد ولتاژ استاندارد 220 ولت تک‌فاز و یا 380 ولت صنعتی را تامین نمایند.
 • در طراحی تمامی مدل‌ها قابلیت جابجایی ساده پیش‌بینی شده ‌است. طراحی فشرده و جمع‌وجور در کنار الزامات ساده اما کلیدی مناسب جابه‌جایی از مشخصه‌های جذاب انواع موتور برق بنزینی اسپینا است.
 • تمامی مدل‌ها به سیستم قطع کن اتوماتیک در صورت جریان کشی نامتعارف فراتر از توان نامی مولد مجهز هستند. به ‌این ‌ترتیب هر گونه تلرانس نامتعارف و بسیار زیاد بار مصرفی دستگاه شناسایی ‌شده و به‌ سرعت دستگاه خاموش می‌شود.
 • تمامی مدل‌ها به سیستم هشدار روغن مجهز هستند. برای این منظور از سنسوری که توانایی تشخیص کاهش سطح روغن در مخزن را دارد، استفاده شده ‌است.
موتور برق بنزینی اسپینا
 

موتور برق بنزینی اسپینا مدل SP1500

اسپینا مدل SP1500 کوچکترین مولد طراحی‌ شده توسط این کمپانی چینی است. SP1500 در نهایت کوچکی برای فعالیت‌های مسافرتی و تامین برق کمپینگ و فضاهای گردشگری طراحی‌ شده است. این مولد را به ‌راحتی می‌توانید در هر فضا و مکانی جابجا کنید.مقدار توان نامی موتور برق بنزینی اسپینا مدل SP1500 حد توان 0.9 کیلو واتی است. البته این مولد قادر است تا ماکزیمم توان یک کیلو وات را تولید کند. برای رسیدن به این حد توان در SP1500 از یک موتور چهار زمانه کوچک استفاده شده ‌است. موتور هوا خنک و تنفس طبیعی است که با استارت هندلی راه‌اندازی می‌شود. در عین ‌حال مجهز به سیستم تنظیم خودکار سطح ولتاژ AVR است. لذا شرایط تنظیمات پس‌ از راه‌اندازی آن ساده است.طراحی موتور چهار زمانه باعث شده تا عملکرد این مولد در نهایت تولید صدای کم، مقدار مصرف سوخت مناسب و راندمان کار ایده‌آل باشد. برای طراحی موتور برق بنزینی اسپینا مدل SP1500 از آلترناتور تمام مس استفاده شده ‌است که توانایی تولید برق تک‌فاز 220 ولت جریان متناوب در حد جریان 4 آمپری را دارد.طراحی کوچک با وزن سبک قابلیت کاربرد مسافرتی موتور برق بنزینی اسپینا مدل SP1500 است. حد توان یک کیلو واتی این مولد برای راه‌اندازی تجهیزات سبک در فضاهای کمپینگ کفایت می‌کند. اما در صورت نیاز می‌توان از این موتور برق برای فعال کردن تجهیزات خانگی در مناطق دورافتاده آن‌هم به شکل محدود استفاده کرد. در عین ‌حال اگر به ‌دنبال قابلیت‌های فنی هستید، با حد توان یک کیلو واتی این موتور برق نهایتاً می‌توانید یک دریل ساده خانگی و یا سنگ فرز را راه‌اندازی کنید. قیمت موتور برق بنزینی اسپینا مدل SP1500 کمتر از دیگر مدل‌ها است. اما در سطح بازار یکی از اقتصادی‌ترین و مطمئن‌ترین مولدهای مسافرتی می‌باشد.

موتور برق بنزینی اسپینا مدل SP3800

اسپینا مدل SP3800 کوچکترین مولد مصرف خانگی این برند است که با قابلیت‌های استفاده‌ی سیار و نیازهای کمپینگ طراحی شده ‌است. اسپینا مدل SP3800 برای راه‌اندازی تجهیزات کم‌مصرف بهترین است. اگر کل مصرف سیار و یا خانگی و حتی اداری و فروشگاهی شما در حد تجهیزات با توان 2 کیلو وات است، استفاده از این مولد کاملاً کفایت می‌کند.موتور برق بنزینی اسپینا مدل SP3800 با حد توان 2 کیلو وات نامی و مقدار 2.2 کیلو وات توان حداکثر تحت ولتاژ 220 ولت تک‌فاز استاندارد شهری طراحی شده ‌است. برای تامین توان 2 کیلو واتی، اسپینا مدل SP3800 مجهز به یک موتور تک‌سیلندر بنزین سوز با عملکرد چهار زمانه می‌باشد. موتور تنفس طبیعی و هوا خنک است. از طرفی با قابلیت استارت الکتریکی طراحی ‌شده است. البته در سیستم آلترناتور این مولد، حضور امکانات AVR برای تنظیم و تثبیت اتوماتیک سطح ولتاژ پیش‌بینی شده ‌است. به ‌این ‌ترتیب پس‌ از راه‌اندازی، مقدار سطح ولتاژ استاندارد مولد خودبه‌خود تنظیم می‌شود.موتور با عملکرد چهار زمانه این مولد حرکت نرم و روان با حداقل تولید صدا دارد. برای روانکاری موتور باید از روغن نمره 20 مناسب موتورهای بنزینی کوچک استفاده کنید. در طراحی آلترناتور موتور برق بنزینی اسپینا مدل SP3800 دو عدد خروجی تک‌فاز با حد جریان دهی 9 آمپر استفاده شده ‌است. این مقدار جریان دهی با قابلیت تولید توان 2 کیلو وات کاملاً مناسب راه‌اندازی تجهیزات سبک خانگی مانند یخچال، تلویزیون و چند عدد روشنایی است. از طرفی می‌توانید از این مولد کم‌صدا برای مصارف اداری و فروشگاهی استفاده کنید. اما عمده‌ فروش موتور برق اسپینا مدل SP3800 برای پوشش فعالیت‌های گردشگری در مناطق دورافتاده است. طراحی سبک و کوچک در کنار حد توان قابل‌توجه 2 کیلو واتی این مولد چیزی است که آن را تماماً برای استفاده‌های سیار و حضور در مناطق دورافتاده و برپایی کمپینگ مناسب کرده‌ است.این مولد در لیست قیمت موتور برق اسپینا جایگاه مناسبی دارد. در کل یک مولد خانگی، مسافرتی است که با قیمت اقتصادی از جمع مولدهای میان رده بازار عرضه می‌شود.

موتور برق اسپینا مدل SP4200

اسپینا مدل SP4200 برای مصارف کامل نیازهای خانگی و اداری طراحی شده ‌است. اگر به هر دلیل نیاز دارید تا تجهیزات کامل از یک خانه متعارف را راه‌اندازی کنید، استفاده از مولدها در حد توان 3 کیلو وات پیشنهاد می‌شود. چرا که این توان تماماً قابلیت راه‌اندازی تجهیزات متعارف خانگی را دارد. با مولدها که حد توان کمتری دارند، نهایتاً می‌توانید تجهیزات خانگی را به شکل انفرادی و یا چند عدد محدود روشنایی راه‌اندازی کنید. اما قطعا در محیط خانگی لازم است تا تمام تجهیزات اصلی مانند یخچال، تلویزیون، کولر، روشنایی و... هم‌زمان فعال باشند. در چنین شرایطی برخورداری از 3 کیلو وات توان الکتریکی الزامی است.البته موتور برق بنزینی اسپینا مدل SP4200 با حد توان ماکزیمم 3 کیلو وات طراحی شده ‌است. لذا به شکل محدود می‌تواند مقدار 3 کیلو وات را تامین نماید. مقدار توان نامی این مولد، 2.5 کیلو وات است. بنابراین در جمع مولدهای سبک خانگی قرار می‌گیرد.برای رسیدن به حد توان 2.5 کیلو واتی موتور برق بنزینی اسپینا مدل SP4200 از موتور تک‌سیلندر چهار زمانه استفاده شده ‌است. موتور تنفس طبیعی و هوا خنک است که با قابلیت استارت هندلی اما حضور سیستم تنظیم و تثبیت اتوماتیک سطح ولتاژ AVR کار می‌کند. آلترناتور تمام مس این مولد قابلیت تامین دو عدد خط خروجی تک‌فاز با حداکثر جریان دهی 12 آمپر را دارد.حد توان 3 کیلو وات و مقدار نامی 2.5 کیلو وات موتور برق بنزینی اسپینا مدل SP4200 مناسب پوشش نیازهای خانگی است. در عین ‌حال قابلیت استفاده در مصارف فروشگاهی، اداری، خدماتی و حتی باغبانی و کارگاهی را دارد. با توان 2.5 کیلو واتی این مولد می‌توانید کف‌کش های باغبانی را راه‌اندازی کنید. در عین ‌حال توان کافی برای راه‌اندازی تجهیزات سبک کارگاهی مانند سنگ فرز، چکش تخریب، دستگاه جوش با آمپراژ پایین را دارید.

موتور برق بنزینی اسپینا مدل SP4500E

اسپینا مدل SP4500E کامل‌ترین مدل توان خانگی از این برند چینی است. زیرا با قابلیت تولید توان خالص 3 کیلو واتی طراحی شده‌ است تا در محیط خانگی حد راه‌اندازی تمامی تجهیزات متعارف را داشته باشد. در عین ‌حال قابلیت کافی برای استفاده‌های کارگاهی و کشاورزی را نیز تامین نماید.موتور برق بنزینی اسپینا مدل SP4500E از نوع استارت الکتریکی است. ایده طراحی استارت الکتریکی این مولد تماماً برای راه‌اندازی ساده آن چه در محیط خانگی تا فضاهای کارگاهی است. استارت الکتریکی کار شده مجهز به سیستم تنظیم و تثبیت سطح ولتاژ AVR عملکرد ساده‌ای را برای این مولد تدارک دیده ‌است.در طراحی موتور برق بنزینی اسپینا مدل SP4500E از موتور تک‌سیلندر که عملکردی چهار زمانه دارد، استفاده شده ‌است. موتور طراحی جمع‌وجور و عملکردی روان و مقدار تولید صدای کمی دارد. این موتور هوا خنک از نوع تنفس طبیعی است که مقدار راندمان تولید انرژی در آن بالا طراحی شده‌ است. موتور قطعات مونتاژ شده‌ی با کیفیت در کنار طراحی جمع‌وجوری دارد.آلترناتور موتور برق بنزینی استارتی اسپینا مدل SP4500E از نوع تمام مس و تک‌فاز است. هر دو عدد خروجی برق 220 ولت تک‌فاز این مولد مجهز به سیستم AVR هستند که نسبت ‌به تلرانس بار مصرف‌کننده عکس‌العمل‌های مناسب با سرعت خوبی دارند.این مولد در هر دو تیپ استارتی و هندلی عرضه می‌شود. مدل استارتی قابلیت استفاده‌های کارگاهی دارد. قیمت موتور برق بنزینی اسپینا مدل استارتی بالاتر از مدل هندلی است.
موتور برق بنزینی اسپینا
 حد توان 3 کیلو وات نامی این مولد بهترین پیشنهاد برای پوشش فضاهای خانگی است. با توان این مولد می‌توانید لیست کاملی از تجهیزات متعارف یک خانه را به‌ طور کامل راه‌اندازی کنید. در عین ‌حال دست توانمندی در فضاهای متوسط فروشگاهی، خدماتی و حتی نمایشگاهی و مراکز درمانی و اداری داشته باشید. از طرفی با توان 3 کیلو وات نامی این موتور برق برای راه‌اندازی انفرادی تجهیزات کارگاه اعم از بالابر ساختمانی، بتونیر، چکش تخریب و دستگاه جوش آماده هستید. حتی می‌توانید از این مولد کامل 3 کیلو واتی برای مصارف باغبانی و کارگاه برنامه‌ریزی کنید. در لیست قیمت موتور برق چینی اسپینا، مدل SP4500E بالاترین مدل خانگی و ارزان‌ترین مدل نیمه کارگاهی است.

موتور برق اسپینا مدل SP7500E

اسپینا SP7500E با حد توان 5 کیلو وات نامی طراحی ‌شده است تا عملاً فراتر از نیازهای خانگی، یک مولد تمام‌عیار کارگاهی و باغبانی باشد. در عین ‌حال سبک طراحی این موتور برق همچنان مناسب استفاده برای فضاهای سبک خانگی در مجتمع‌های مسکونی و یا نهادهای نه‌چندان بزرگ اداری می‌باشد.توان 5 کیلو وات موتور برق بنزینی اسپینا از نوع تک‌فاز 220 ولت جریان متناوب شهری است. در این موتور برق از قدرت موتور تک‌سیلندر بنزین سوز با عملکرد چهار زمانه استفاده شده ‌است. موتور هوا خنک و تنفس طبیعی است که عملکردی نرم و روان دارد. این موتور برق تحت طراحی چهار زمانه با مقدار مصرف سوخت کم نوع راندمان سطح بالایی را عرضه می‌کند. تا جاییکه کاملاً مناسب الگوی کار در فضاهای کارگاهی و باغبانی می‌باشد.آلترناتور تمام مس موتور برق بنزینی اسپینا مدل SP7500E از نوع تک‌فاز با دو عدد خروجی 220 ولت است که هر دو خروجی مستقل از هم مجهز به سیستم تنظیم و تثبیت سطح ولتاژ AVR هستند. سبک طراحی این موتور برق برای رسیدن به ولتاژ با کمترین اعوجاج می‌باشد. در عین ‌حال قابلیت استارت الکتریکی باعث شده تا روش راه‌اندازی ساده مناسب فعالیت‌های صنعتی و کارگاهی و البته باغبانی و اداری را داشته باشد. استارت الکتریکی طراحی ‌شده این مدل فقط برای راه‌اندازی ساده‌تر است. بنابراین این مدل مذکور شرایط استفاده برای پوشش برق اضطراری با راه‌اندازی اتوماتیک را ندارد.موتور برق بنزینی استارتی اسپینا مدل SP7500E با حد توان 5 کیلو وات عملاً یک مدل کاملاً خانگی و یا اداری است. با این ‌وجود مولدی کاملاً حرفه‌ای برای پوشش فعالیت‌های کارگاهی می‌باشد. زیرا با این موتور برق بنزینی اسپینا می‌توانیم الکتروموتورها تا حد توان 2 اسب ‌بخار را راه‌اندازی کنیم. این مولد مناسب تجهیزاتی مانند کف‌کش های باغبانی، موتور پمپ آب‌ها و دیگر ادوات سبک برقی باغبانی نیز است. عمده ‌فروش موتور برق بنزینی اسپینا مدل SP7500E برای مصارف باغبانی و یا فعالیت‌های سبک کارگاهی در مناطق دورافتاده می‌باشد.

موتور برق بنزینی استارتی اسپینا مدل SP8500E

اسپینا مدل SP8500E در تیپ مولدهای کاملاً کارگاهی طراحی شده ‌است. اگر چه فقط قابلیت تولید برق تک‌فاز را دارد؛ اما قطعا با توان نامی 6 کیلو وات به ‌راحتی می‌تواند هر نوع تجهیز متعارف فضای کارگاه و یا ادوات الکتریکی باغبانی را راه‌اندازی کند. در عین ‌حال از قابلیت تأمین جریان ترانس‌های جوشکاری نیز برخوردار است.توان نامی موتور برق بنزینی اسپینا مدل SP8500E مقدار 6 کیلو وات است. اما در شرایط اضطراری می‌تواند مقدار توانی در حدود 6.5 کیلو وات را داشته باشد. این مقدار همراه با آلترناتور تمام مس دستگاه در دو عدد خروجی تک‌فاز 220 ولت با حداکثر جریان دهی 28 آمپر تولید می‌شود. هر دو خروجی مجهز به سیستم تنظیم و تثبیت سطح ولتاژ AVR هستند که کاملاً مستقل از یکدیگر کار می‌کنند. 
موتور برق بنزینی اسپینا
 برای تامین حد توان 6 کیلو وات نامی موتور برق بنزینی اسپینا مدل SP8500E از موتور تک‌سیلندر با عملکرد چهار زمانه استفاده ‌شده است. این موتور هوا خنک و تنفس طبیعی است. در عین‌ حال مجهز به سیستم استارت الکتریکی می‌باشد. البته به ‌مانند مدل قبلی، استارت الکتریکی این موتور برق مخصوص راه‌اندازی سیستم‌های برق اضطراری طراحی نشده ‌است. اما می‌تواند در محیط کارگاه و یا فضای باغ و مزرعه شرایط راه‌اندازی سبک و ساده‌ای را فراهم آورد.موتور برق بنزینی اسپینا مدل SP8500E بدون تردید از سری مولدهای توانمند کارگاهی است. با توان 6.5 کیلو وات حداکثر برق تک‌فاز این مولد قادر هستید که انبوه تجهیزات متعارف فضای کارگاه مانند بالابر ساختمانی، بتونیر، چکش تخریب و... با حضور موتورهای 3 کیلو وات آن هم به شکل انفرادی را راه‌اندازی کنید. در عین ‌حال برای فعال کردن اینورترهای رده متوسط محیط کارگاه با مشکل چندانی مواجه نیستید. چرا که برق 6 کیلو وات این موتور برق عملاً دو برابر توان مورد نیاز اینورترهای متداول کارگاهی برای جوشکاری‌های گسترده ‌است.با وجود طراحی برق صنعتی نمی‌توانیم به ‌سادگی از کنار قابلیت‌های باغبانی و کشاورزی اسپینا مدل SP8500E عبور کنیم. با این موتور برق قادر هستید تا عموم کف‌کش های باغبانی و حتی بزرگترین موتور پمپ آب‌ها و یا چندین موتور پمپ آب سبک اما اتصال موازی را راه‌اندازی کنید.

موتور برق بنزینی اسپینا مدل SP9500E

اسپینا مدل SP9500E با توان نامی 7 کیلو وات مولد تمام صنعتی این برند چینی است. مقدار توان 7 کیلو وات این موتور برق قابلیت‌های کاملی برای راه‌اندازی تجهیزات کارگاهی و باغبانی را دارد. در عین ‌حال می‌تواند به ‌عنوان مولد فضاهای بزرگ تجاری و فروشگاهی و یا مراکز حساس اداری و درمانی مورد استفاده قرار بگیرد.در بحث طراحی فنی برای رسیدن به حداکثر توان 7 کیلو وات در این موتور برق از موتور تک‌سیلندر بنزین سوز با عملکرد چهار زمانه استفاده شده ‌است. موتور هوا خنک و تنفس طبیعی است. این موتور با قابلیت استارت الکتریکی طراحی شده ‌است. کلمه E در انتهای نام این محصول معرف ویژگی استارت الکتریکی بودن آن است. این موتور برق دارای آلترناتور تمام مس است. از نوع تک‌فاز 220 ولت جریان متناوب شهری است که در دو خط خروجی طراحی ‌شده و می‌تواند مقدار 32 آمپر جریان دهی را ساپورت کند.هر دو خط تک‌فاز مجهز به سیستم تنظیم و تثبیت سطح ولتاژ اتوماتیک AVR هستند. عملکرد این دو خط تک‌فاز کاملاً مستقل از یکدیگر است. با حد توان نامی 7 کیلو وات این موتور برق بنزینی استارتی اسپینا می‌توانید سری تجهیزات متداول کارگاهی مانند بالابر و یا بتونیر را راه‌اندازی کنید. در عین ‌حال توان جریان دهی ترانس‌های حرفه‌ای جوشکاری را نیز دارید. از طرفی با موتور برق بنزینی اسپینا در سطح باغ و مزرعه برای راه‌اندازی ادوات سنگین زراعی مانند موتور پمپ آب‌ها و یا کف‌کش ها با موتور 3 اسب نیز توانمند می‌باشید.

موتور برق بنزینی اسپینا مدل SP9800E

SP9800E موتور برق اسپینا 8 کیلو وات از سری مولدهای تمام صنعتی است. این موتور برق با توان نامی 7.5 کیلو وات طراحی شده ‌است. اما می‌تواند حداکثر مقدار توان کاری 8 کیلو وات برق تک‌فاز 220 ولت جریان متناوب را تولید نماید. آلترناتور این موتور برق اسپینا 8 کیلو وات تمام مس است که مجهز به دو عدد خروجی با عملکرد مستقل می‌باشد. هر دو خط تک‌فاز طراحی ‌شده دارای سیستم تنظیم و تثبیت اتوماتیک سطح ولتاژ AVR هستند.به‌ این ‌ترتیب پس ‌از راه‌اندازی، نیازی به تنظیمات دستی موتور برق اسپینا 8 کیلو وات مدل SP9800E ندارید. بلکه دستگاه، اتوماتیک وار می‌تواند تلرانس بار را شناسایی کرده و حد ولتاژ استاندارد و بدون اعوجاج آن را تنظیم نماید.برای تأمین توان مکانیکی این موتور برق از موتور تک‌سیلندر بنزین سوز با عملکرد چهار زمانه استفاده شده ‌است. موتور هوا خنک و تنفس طبیعی است که با الگوی راندمان بالا در مقدار مصرف سوخت استاندارد مطابق با درجه یوره 5 طراحی شده ‌است. موتور استارت الکتریکی است. البته استارت الکتریکی طراحی ‌شده بدون قابلیت سیستم‌های راه‌اندازی اتوماتیک است و فقط برای راه‌اندازی ساده دستی در سطح کارگاه طراحی شده ‌است.توان 7.5 کیلو وات نامی و حداکثر 8 کیلو وات موتور برق بنزینی اسپینا مدل SP9800E کاملاً مناسب فعالیت‌های متداول کارگاهی و باغبانی است. با این حد توان به ‌راحتی می‌توانید تجهیزات سنگین اعم از بالابرهای ساختمانی، بتونیرها، چکش تخریب و حتی ترانس‌های جوشکاری را راه‌اندازی کنید. در عین ‌حال برای تأمین توان الکتریکی ادوات باغبانی نیز مشکل خاصی ندارید.اگر چه نوع کارخانه‌ای اسپینا مدل SP9800E فاقد توانایی برق اضطراری طراحی‌ شده است؛ اما در صورت لزوم می‌توانید از اتصال تابلوی برق اضطراری در بخش‌های فنی اسپینا SP9800E استفاده کنید. این تابلوی امر جنسی به شکل جداگانه عرضه می‌شود و قابلیت برق اضطراری مولد را تامین می‌نماید. با حضور این امکان می‌توانیم از موتور برق اسپینا 8 کیلو وات در سطح فضاهای حساس اداری، خدماتی، مراکز درمانی و... نیز استفاده کنیم.

موتور برق بنزینی اسپینا مدل NK10000E

مولد اسپینا مدل NK10000E قوی‌ترین تیپ طراحی از برند چینی است که در حد بالای فعالیت‌های کارگاهی و یا تامین برق امر جنسی نهادهای اداری و خدماتی طراحی شده ‌است. موتور برق بنزینی استارتی اسپینا مدل NK10000E با توان نامی 8 کیلو وات طراحی شده ‌است. این موتور برق به سادگی می تواند حد توان 8 کیلو وات را تولید کند. لذا کاملاً هوشمندانه مخصوص سنگین‌ترین فعالیت‌های محیط کارگاه تا فضاهای بزرگ اداری طراحی شده ‌است.عمده ‌فروش موتور برق اسپینا مدل NK10000E برای مصارف کارگاهی است. اما طراحی با قابلیت نصب تابلوی امر جنسی باعث شده تا به ‌راحتی بتوانیم از این موتور برق برای راه‌اندازی برق اضطراری فضاهای بزرگ و حساس اداری، خدمات درمانی و یا مراکز کامپیوتری و دیتا سنتر استفاده کنیم.برای طراحی موتور برق اسپینا 8 کیلو وات مدل NK10000E از موتور تک‌سیلندر بنزین سوز با عملکرد چهار زمانه و هوا خنک استفاده شده ‌است. موتور تنفس طبیعی است. در عین ‌حال با قابلیت استارت الکتریکی کار می‌کند. طراحی پایه فاقد تابلوی امر جنسی است. اما در صورت لزوم می‌توانید از نصب تابلوی امر جنسی دستگاه برای راه‌اندازی برق اضطراری نیز استفاده کنید. به‌ این ‌ترتیب صاحب یک سیستم قدرتمند با توانایی مدیریت قطع برق است. این سیستم می‌تواند موتور برق اسپینا 8 کیلو وات مدل NK10000E را بدون نیاز به حضور فیزیکی اپراتورها تنها از طریق سیستم امر جنسی و تثبیت اتوماتیک سطح ولتاژ AVR برق اضطراری در هنگام قطع برق شبکه سراسری تامین نماید.جمع‌بندی برای محصولات موتور برق بنزینی اسپیناهمواره نگاه بازار نسبت‌ به محصولاتی چینی با شک‌وتردید همراه است. کیفیت ساخت پایین برخی از محصولات چینی آن‌چنان است که باعث پیدا شدن چنین تفکراتی شده ‌است. اما هستند برندهایی که قابلیت‌های فنی در حد استانداردهای جهانی دارند. محصولات این برندها کیفیت ساخت بالایی نیز دارند و می‌توانند با جمع بزرگان رقابت کنند. به ‌جرات می‌توانیم سری محصولات اسپینا را در این لیست خوش‌ساختاز محصولات چینی قرار دهیم.سری محصولات موتور برق بنزینی اسپینا با کیفیت ساخت بالا در کنار مونتاژ قطعات جان‌سخت و ماندگار طراحی شده ‌است. بهره‌مندی از امکانات مدرن به هر چه قابل تر شدن این محصولات می‌افزاید.گروه فارم صنعت نمایندگی موتور برق اسپینا عامل فروش مستقیم محصولات این برند در فضای اینترنتی است. دامنه‌ی فعالیت گروه فارم صنعت برای سراسر کشور است. فارم صنعت مجری مستقیم فروش موتور برق بنزینی اسپینا آماده ‌است تا سری محصولات این کمپانی را با بهترین قیمت و سریعترین زمان برای سراسر کشور تامین نماید. لیست قیمت موتور برق بنزینی اسپینا در حد میان رده بازار از سری محصولات مطمئن چینی است. ارزش خرید این مولدها در مقایسه با قیمت و قابلیت‌های کاربردی تا کیفیت ساخت مناسب است. سری محصولات موتور برق بنزینی اسپینا می‌توانند جایگاه مطمئن چه در فضای خانگی، اداری، تامین برق اضطراری، کارگاهی و یا فعالیت‌های سنگین باغبانی داشته باشند. کافی است اطلاع کافی از مقدار توان مصرفی مورد نیاز داشته باشید تا با انتخاب توان مناسب از سری محصولات اسپینا از قابلیت‌های کامل و کافی موتور برق توانمند برخوردار باشید.
  دیدگاه خود را در مورد این مطلب بنویسید:
  کاربر میهمان

  تایید و ارسال
  انصراف
  دیدگاه کابران:
   نمایش دیدگاه‌های بیشتر

    مرتب‌سازی محصولات:

   • پیش‌فرض
   • ارزان‌ترین
   • گران‌ترین
   • جدید‌ترین
   • پرفروش‌ترین
   • پربازدیدترین
   • 1
   • 2
   • 3
   • 4
   • 5