خرید و مشاوره فنی: 65555653-021

موتور برق بنزینی ایمر

برای استعلام قیمت، تماس بگیرید.

تماس با ما
 • ارسال به سراسر ایران

 • پشتیبانی از ۹ الی ۲۱

 • کمترین هزینه ممکن

 • امکان خرید ۲۴ ساعته

 • پرداخت نقد

 • نقد و بررسی
 • مشخصات فنی
 • نظرات کاربران
 • پرسش و پاسخ

فهرست مطالب

برای تامین برق اضطراری به استفاده از یک موتور برق مناسب و توانمند نیاز دارید. موتور برق انتخابی شما باید بتواند سطح کاربرد متنوع و گاهاً گسترده شما را پاسخگو باشد. در عین ‌حال قابلیت کارکرد درازمدت و همچنین طول عمری مناسب داشته باشد. به ‌این ‌ترتیب شما به یک موتور برق خوش‌ ساخت که در طراحی آن از قطعات با کیفیت استفاده ‌شده باشد، نیاز دارید. انواع موتور برق ایمر می ‌توانند محصولاتی مطمئن با قابلیت کاربردی گسترده برای شما باشند. 
موتور برق بنزینی ایمر
 انواع موتور برق ایمر مولدهای خوش‌ ساختی هستند که در رده محصولات میانی بازار قرار دارند. این موتور برق ‌ها محصول یک کمپانی شناخته ‌شده چینی هستند که در عمل قدم ‌هایی فراتر از رقبای هم ‌وطن خود برداشته، سطح توانمندی از محصولات باکیفیت در عرصه مولدهای برق اضطراری و یا سیار را تامین می ‌کنند. تا زمانی ‌که در خانه و یا محیط کارگاه حاضر هستید و از نعمت برق شبکه سراسری برخوردار می ‌باشید، قطعا هرگز در چالش تامین برق اضطراری گرفتار نخواهید شد. اما ماجرا زمانی حساس می ‌شود که به هر دلیلی نتوانید از حضور دائمی و مطمئن برق شبکه سراسری اطمینان داشته باشید. در این حالت قطعا در تکاپوی تامین برق اضطراری هستید و بدون تردید به یک موتور برق کامل و مطمئن نیاز دارید. پیشنهاد ما برای شما استفاده از انواع موتور برق ایمر می ‌باشد. در ادامه به تحلیل فنی و جایگاه کاربردی هر کدام از مدل ‌های طراحی ‌شده از موتور برق بنزینی ایمر اشاره می‌ کنیم. 

انواع موتور برق ایمر کدامند؟

ایمر یک کمپانی ریشه ‌دار چینی است که دست توانمندی در طراحی مولدهای الکتریکی دارد. به ‌هر حال در سطح بازار که حاضر باشید، با انبوه مولدهای ریز و درشت از انواع برندهای جهانی مواجه هستید. اما شما به یک موتور برق توانمند، مطمئن و مقاوم که خدمات پس ‌از فروش مناسبی داشته باشد، نیاز دارید. برای همین است که باید از انواع مدل‌ های طراحی‌ شده در موتور برق بنزینی ایمر مطلع باشید. این مدل‌ ها به‌ قرار زیر هستند. -        موتور برق ایمر مدل LT1200B-        موتور برق ایمر مدل LT3900B-        موتور برق ایمر مدل LT3900EB-        موتور برق ایمر مدل LT9000EB-        موتور برق ایمر مدل LT8000EB تمامی این مدل ‌ها تحت لیسانس برند ایمر با بالاترین درجات کیفی و تکنولوژی تامین برق اضطراری طراحی‌ شده اند. محصولات متنوع از انواع موتور برق ایمر تحت راندمان مناسبی کار می‌ کنند. در ساخت آنها از قطعات با کیفیت مناسبی استفاده‌ شده است. خوش مصرف هستند و در بحث آلایندگی چندان چالش جدی ندارند. این مدل ‌ها بسته به نوع توان دهی از محصولات خوش قیمت بازار هستند. با اندک توجه در لیست قیمت موتور برق ایمر و مقایسه ساده آنها با محصولات مشابه در سطح توان دهی مشابه می ‌توانید به شرایط ایده ‌آل و هزینه تمام ‌شده اقتصادی این مدل ‌ها توجه کنید. به هر صورت ایمر یک برند شناخته شده از رده محصولات میانه بازار است که موتور برق هایی توانمند با سطح کارایی گسترده و قیمت مناسب را عرضه می‌ کند. 
موتور برق بنزینی ایمر
 

مشخصات فنی موتور برق ایمر مدل LT1200B

موتور برق بنزینی ایمر مدل LT1200B یک مولد کم ‌توان با قابلیت ساده حمل ‌و نقل شدن است. این موتور برق کوچکترین و در عین ‌حال کم ‌توان ترین مدل طراحی ‌شده از مولدهای ایمر می‌ باشد. موتور برق ایمر مدل LT1200B قابلیت تولید توان یک کیلووات انرژی الکتریسیته را دارد. برای این موتور برق از یک خط ولتاژ تکفاز ۲۲۰ ولت استاندارد شهری در سطح توان دهی ۱ کیلووات با مقدار ۵۰ هرتز پیش‌ بینی ‌شده است. در عین ‌حال همراه با تامین برق تکفاز از قابلیت تولید برق ۱۲ ولت جریان DC هم برخوردار است. لذا علاوه ‌بر فعال کردن انبوه تجهیزات برقی می ‌تواند در سطح راه ‌اندازی موتورهای DC و یا تجهیزات خودرویی و البته شارژ باتری مورد استفاده قرار بگیرد. موتور برق ایمر مدل LT1200B یک نمونه قابل ‌حمل شدن برای استفاده در نیازهای مسافرتی، برقراری کمپینگ ها و یا اهداف سیار است. طراحی در ابعاد 36´43´35 سانتیمتری، به ‌خوبی برای انجام چنین فعالیت ‌هایی مناسب است. این موتور برق ایمر را خیلی کوچک در ابعادی مربعی ‌شکل طراحی کرده ‌اند. به ‌این ‌ترتیب به ‌سادگی می ‌توان آن را در صندوق عقب هر نوع خودروی شخصی قرار داد و حمل ‌و نقل هر چه ساده ‌تر را فراهم کرد. البته این موتور برق کم‌ حجم ایمر، سبک ‌وزن نیز می‌ باشد. زیرا در بحث طراحی وزنی در حدود ۲۶ کیلوگرم دارد که آن را در لیست مدل‌ های مسافرتی با قابلیت جابجایی ساده توسط افراد قرار می ‌دهد. اما برای تامین برق تکفاز در سطح ولتاژ ۲۲۰ ولتی و توان ۱ کیلوواتی این مولد از یک موتور تک‌ سیلندر با عملکرد دو زمانه از نوع هوا خنک و تنفس طبیعی استفاده شده ‌است. موتور تعریف ‌شده در ظرفیت تقریباً کوچک ۹۳ سی‌ سی طراحی شده ‌است و برای راه‌ اندازی از یک سیستم استارت دستی استفاده می ‌کند. به ‌این ‌ترتیب در بحث فنی با یکی از انواع موتور برق هندلی ایمر مواجه هستیم.البته این راه ‌انداز دستی برای هر چه کوچکتر کردن فضای طراحی دستگاه به ‌همراه ارزانتر شدن آن انتخاب‌ شده است. قیمت موتور برق ایمر مدل LT1200B از نمونه‌ های ارزان ‌قیمت و کاملاً اقتصادی بازار است. این موتور برق ایمر از یک باک سوخت ۶ لیتری دارد. با توجه به موتور دو زمانه کم ‌حجم، در صورت پر بودن باک می‌ توانید انتظار عملکردی فراتر از ۸ ساعت کار متوالی را از این مولد یک کیلوواتی داشته باشید. موتور برق ایمر مدل LT1200B با سطح توان دهی یک کیلوواتی مناسب نیازهای خانگی است. البته عمده ‌فروش موتور برق ایمر در این ظرفیت یک کیلوواتی برای تامین نیازهای سیار و یا مسافرتی می‌ باشد. اما در صورت حضور در فضای خانگی می ‌تواند توان یک یا چند روشنایی را به همراه یک یا چند تجهیز سبک و متعارف خانگی تامین نماید. 
موتور برق بنزینی ایمر
  

مشخصات فنی موتور برق ایمر مدل LT3900B

موتور برق ایمر مدل LT3900B از مدل ‌های ۳ کیلوواتی است. مولدهای ۳ کیلوواتی از موتور برق ‌های محبوب بازار هستند که زمینه ‌های کاربرد گسترده ‌ای چه در فضاهای خانگی و یا محیط ‌های صنعتی و تجاری و حتی فروشگاهی دارند. عموماً موتور برق ‌های ۳ کیلوواتی مولدهایی پرفروش می‌ شوند. لذا فروش موتور برق ایمر مدل LT3900B به نسبت دیگر مدل ها بیشتر است. البته این محصول در کیفیت ساخت بالایی تهیه ‌شده است و در طراحی آن از امکانات فنی و مهندسی و قطعات مناسب برای کارکردی با راندمان بالا به کار رفته ‌است. موتور برق ایمر مدل LT3900B یک مولد توانمند با تعریف یک خط ولتاژ 220 ولت استاندارد شهری است. از این ‌رو با در نظر داشتن سطح توان ۳ کیلوواتی می ‌تواند طیف بسیار گسترده و کامل از انواع تجهیزات خانگی، اداری و حتی صنعتی را راه ‌اندازی کند. در عین ‌حال همراه با تعریف برق تکفاز، قابلیت تولید یک خط برق ۱۲۰ ولت ولتاژ DC را نیز دارد. از این ‌رو با این مولد توانمند ایمر می ‌توانید برای فعال کردن عموم تجهیزات برق خودرویی و یا راه انداختن پمپ ‌های معلق در آب استفاده کنید. عموم موتور پمپ‌ های معلق در آب را با تکیه ‌بر موتورهای جریان DC طراحی می ‌کنند. لذا در کار با این موتور پمپ ‌های پرکاربرد نیاز به مولدهای جریان DC داریم. در بحث فنی برای تامین توان ۳ کیلوواتی آلترناتور موتور برق ایمر مدل LT3900B، از یک موتور تک ‌سیلندر با عملکرد ۴ زمانه استفاده ‌شده است. این موتور از نوع تنفس طبیعی است که با الگوی هوا خنک کار می‌ کند. موتور مذکور با قابلیت طراحی ۴ زمانه عملکردی نرم و کم‌ مصرف دارد. لذا هنگام کار با موتور برق ایمر مدل LT3900B در نهایت با یک مولد کم ‌صدا و روان که آلایندگی کمی دارد، مواجه هستیم. موتور ۴ زمانه و خوش مصرف این مولد با ظرفیت ۲۰۸ سی ‌سی در طراحی تک ‌سیلندر می ‌باشد. موتور از یک سیستم روانکاری مستقل بهره ‌مند است و در عین ‌حال متکی بر یک سیستم استارت هندلی روشن می‌ شود. لذا باید مدل LT3900B را در جمع نمونه ‌های موتور برق هندلی ایمر قرار بدهیم. موتور تعریف ‌شده در این مولد، قابلیت تامین توان ۳ کیلوواتی را دارد. سطح توان خروجی آلترناتور تکفاز موتور برق ایمر مدل LT3900B چیزی در حدود 2.8 کیلووات می‌ باشد. این مقدار یک سطح قابل‌ قبول برای فعال نگه‌ داشتن تجهیزات خانگی و اداری و خدماتی است. اما در بحث طراحی، این مولد را در اندازه ‌های 45´60´45 سانتیمتری طراحی کرده ‌اند. موتور برق مذکور در این ابعاد تقریباً کم‌ حجم، وزنی در حدود ۴۵ کیلوگرم دارد. از این ‌رو اگر چه نمی‌ توانیم موتور برق ایمر را در لیست مولدهای سیار با تامین نیازهای مسافرتی قرار بدهیم؛ اما می‌ توانیم از قابلیت ‌های حمل ‌و نقل ساده این مولد خوش ‌ساخت ایمر استفاده کنیم. البته در بحث طراحی شاسی برای این موتور برق ایمر هیچ چرخی پیش ‌بینی‌ نشده است. لذا در جابجایی مولد قطعا با چالش مواجه هستیم. اما در نظر داشته باشید که موتور برق ‌های ۳ کیلوواتی را غالبا برای پوشش نیازهای خانگی طراحی می‌ کنند و در تامین این نیازها چندان توجهی برای امکانات حمل ‌و نقل و جابجایی ساده مولد قائل نیستند. 
موتور برق بنزینی ایمر
  موتور برق ایمر مدل LT3900B در سطح مدل ‌های ۳ کیلوواتی طراحی ‌شده است. هر چند در عمل توانی کمتر از ۳ کیلووات را تولید می ‌کند؛ اما می ‌تواند به‌ عنوان یک مولد مناسب برای پوشش نیازهای خانگی و اداری مورد استفاده قرار بگیرد. با این موتور برق ایمر به ‌سادگی می ‌توانید سطح کاملی از تجهیزات متعارف یک خانه عادی را راه ‌اندازی کنید. در عین ‌حال قابلیت کاربرد برای پوشش نیازهای اداری را دارید و می ‌توانید از این محصول در فضاهای خدماتی و حتی نهادهای امنیتی و درمانی برای پوشش برق اضطراری استفاده کنید. 

مشخصات فنی موتور برق ایمر مدل LT3900EB

موتور برق ایمر مدل LT3900EB نمونه تکامل‌ یافته از مدل ۳ کیلووات قبلی است. در واقع در این مدل نیز با یک مولد ۳ کیلوواتی مواجه هستیم. اما در بحث فنی و قابلیت ‌های تولید برق از یک مولد توانمندتر و مطمئن‌تر به نسبت از مدل قبلی صحبت می ‌کنیم. موتور برق ایمر مدل LT3900EB تحت تأمین برق ۳ کیلوواتی طراحی ‌شده است. این مدل از کیفیت ساخت بسیار مناسبی برخوردار است و می ‌تواند میزان راندمان کاری ایده ‌آل و رده‌ بالایی را تامین نماید. در عین ‌حال قیمت موتور برق ایمر مدل LT3900B سطح معقول و با توجه به نسبت امکانات جایگاه مناسبی دارد. کیفیت موتور برق ایمر مدل LT3900EB در کلاس کاری بالایی تنظیم ‌شده است تا برای فعالیت ‌های پرفشار و خاص گزینه مناسبی باشد. موتور برق ایمر مدل LT3900EBیک مولد تکفاز است که قابلیت تولید جریان برق ۲۲۰ ولت تکفاز شهری را تحت توان ۳ کیلوواتی دارد. در عین ‌حال برای بحث طراحی آلترناتور این مولد از یک جریان برق DC نیز استفاده‌ شده است. خط برق ۱۲ ولت DC این مولد قابلیت کار کردن با انبوه تجهیزات خودرویی و عموم پمپ آب ‌های شناور را دارد. یکی از مزیت ‌های قابل ‌توجه، طراحی موتور برق ایمر مدل LT3900EB است که مجهز به یک جفت چرخ می ‌باشد. به ‌این ‌ترتیب شرایط حمل‌ و نقل آن ساده است. این مولد در اندازه ‌های برابر با مدل ۳ کیلووات معمولی ایمر طراحی‌ شده است. اما با وجود یک جفت چرخ از قابلیت حمل‌ و نقل ساده‌ ای برخوردار است. 

مشخصات فنی موتور برق ایمر مدل LT9000EB

طراحی موتور برق های کارگاهی، کلاس کاری متفاوتی از مدل ‌های خانگی و یا اداری است. محیط کارگاه فضایی آمیخته با انبوه تجهیزات سنگین است که همگی آنها مجهز به موتورهای قدرتمند هستند. قطعا برای فعال کردن این تجهیزات به موتور برق ‌های پرتوان نیاز دارید. موتور برق ایمر مدل LT9000EB یک نمونه طراحی ‌شده برای فضاهای صنعتی است که قابلیت کاملی در راه ‌اندازی انبوه تجهیزات به شکل انفرادی در سطح کارگاه را دارد. موتور برق ایمر مدل LT9000EB یک مدل تکفاز ۲۲۰ ولت استاندارد شهری است که می‌ تواند یک خط ولتاژ با میزان تواندهی ۶ کیلوواتی را تامین نماید. به ‌این ‌ترتیب می‌ توانیم عموم تجهیزات کارگاهی را البته به شکل راه ‌اندازی انفرادی با این موتور برق توانمندی چینی راه ‌اندازی کنیم. هر چند این مدل قابلیت ‌های کامل در مصارف خانگی و حتی تامین نیازهای اداری و خدماتی را دارد. 
موتور برق بنزینی ایمر
  موتور برق ایمر مدل LT9000EB با استفاده از متریال ‌های بسیار باکیفیت تهیه ‌شده است. در مسیر طراحی موتور تا آلترناتور این مولد از ایده ‌های مدرنی در طراحی موتور برق ‌های صنعتی استفاده‌ شده است. در عین ‌حال نوع طراحی موتور تا تنظیم آلترناتور دستگاه به شکلی است که می ‌تواند برق را با میزان راندمان بالایی تولید کند. این مولد ایمر یک موتور برق مناسب فضاهای صنعتی است که رده قیمت مناسبی نیز دارد. اگر اندک وقتی در لیست قیمت موتور برق ایمر داشته باشید، قطعا این مدل را یک نمونه صنعتی کاملاً اقتصادی و به ‌صرفه پیدا خواهید کرد. موتور برق ایمر مدل LT9000EB یک مدل صنعتی است که تنها قابلیت تولید برق تکفاز ۲۲۰ ولت استاندارد شهری را دارد. در عین ‌حال برای این موتور برق از یک خط پرتوان DC در سطح ولتاژ ۱۲ ولت پیش‌ بینی ‌شده است. این خط ولتاژ DC در اندازه ۱۲ ولتی کاملاً هماهنگ با سطح ولتاژ برق DC در خودروها است. با این خطوط ولتاژ می ‌توانید کلیه تجهیزات خودرویی تا باتری ‌ها را راه ‌اندازی و یا شارژ نمایید. موتور برق ایمر مدل LT9000EB در ابعاد 52´70´54 سانتیمتری طراحی‌ شده است. قطعا با این ابعاد در حال صحبت از یک مولد سیار و یا مسافرتی نیستیم. اما در حد و اندازه ‌های صنعتی از نمونه مولدهای کوچک با قابلیت حمل ‌و نقل ساده است. این موتور برق جمع ‌و جور صنعتی با قابلیت تولید توان ۶ کیلوواتی وزنی در حدود ۸۷ کیلوگرم دارد. البته این وزن تقریباً سنگین از طریق یک شاسی فلزی مستحکم بر روی یک جفت چرخ لاستیکی تقریباً بزرگ سوار است. به ‌این ‌ترتیب شرایط حمل ‌و نقل موتور برق ایمر مدل LT9000EB ساده است و به ‌راحتی می ‌توانید آنها را در سطح کارگاه برای انجام انبوه فعالیت‌ های صنعتی جابجا کنید. در بحث طراحی برای این مولد ایمر از سه خط ولتاژ تکفاز مستقل استفاده ‌شده است. این خطوط تغذیه کاملاً مستقل از هم هستند و در حین باردهی هیچ تاثیر منفی بر یکدیگر نمی‌ گذارند. به ‌این ‌ترتیب که هر گونه اتفاق اعم از اتصالی و یا افزایش جریان در یک خط تکفاز تأثیری در دیگر خروجی‌ های موتور برق ایمر مدل LT9000EB ندارد. موتور برق ایمر مدل LT9000EB یک نمونه صنعتی است که در حالت عادی قابلیت ۶ کیلووات توان دهی را دارد. البته در صورت نیاز می ‌توانید تا حدود 7.5 کیلووات برق تکفاز را از این مولد دریافت کنید. برای تأمین این سطح از توان در این موتور برق بنزینی ایمر از یک موتور تک سیلندر با عملکرد ۴ زمانه استفاده ‌شده است. موتور ۴ زمانه تعریف ‌شده از نوع تنفس طبیعی است که طبق الگوی هوا خنک کار می ‌کند. این موتور با نام تجاری 192FA در سطح بازار عرضه شده‌ است و عملکردی کاملاً روان، کم ‌مصرف و کم ‌صدا دارد. این موتور قابلیت تولید توان فراتر از ۱۱ اسب‌ بخار را دارد. موتور تعریف ‌شده در مولد ایمر مدل LT9000EB در ظرفیت ۴۳۹ سی‌ سی است و در طراحی آن از یک سیستم استارت الکتریکی استفاده ‌شده است. این سیستم استارت الکتریکی قابلیت کارکرد برای تامین برق اضطراری را فراهم می ‌کند. لذا می‌ توانیم از این موتور برق ایمر برای تامین برق اضطراری واحدهای تجاری، خدماتی و حتی صنعتی استفاده کنیم. 
موتور برق بنزینی ایمر
  در طراحی موتور برق ایمر مدل LT9000EB از یک مخزن ۲۵ لیتری استفاده ‌شده است. مخزن قابلیت نگهداری سوخت برای عملکردی فراتر از ۱۰ ساعت را دارد. با توجه به موتور تک ‌سیلندر ۴ زمانه تعریف ‌شده در این موتور برق می‌ توانیم انتظار مصرف سوخت کمی داشته باشیم. در عمل موتور برق ایمر مدل LT9000EB از کم ‌مصرف ‌ترین موتور برق هایی است که بر پایه تامین نیازهای صنعتی طراحی‌ شده است. 

مشخصات فنی موتور برق ایمر مدل LT8000EB

طراحی موتور برق ‌های تمام صنعتی، ایده ‌هایی کاملاً متفاوت از طراحی موتور برق ‌های مصارف خانگی و یا کشاورزی است. این مولدهای صنعتی باید قابلیت استفاده کامل در فضاهای رده ‌بالای صنعتی را داشته باشند و به ترتیبی قادر باشند تا در استفاده برای فعال کردن انبوه ماشین ‌آلات کارگاهی به کار آیند. موتور برق بنزینی ایمر مدل LT8000EB یکی از همین مدل ‌های توانمند با طراحی تخصصی در حوزه مؤثر برای فضاهای کارگاهی و صنعتی است. موتور برق ایمر مدل LT8000EB به مانند تمام مدل‌ های دیگر این کمپانی از انواع تکفاز است که تنها قادر به تولید برق ۲۲۰ ولت استاندارد شهری است. البته برق تکفاز را با سطح توان دهی ۶ الی ۸ کیلوواتی عرضه می ‌کند. از این ‌رو می ‌تواند در جایگاه یک مولد صنعتی مورد استفاده قرار بگیرد. موتور برق ایمر مدل LT8000EB یک نمونه صنعتی است. لذا در طراحی آن هیچ نگرش خاصی برای ساخت یک مولد سبک با قابلیت حمل ‌و نقل ساده پیش ‌بینی ‌نشده است. این مولد ایمر در ابعاد تقریباً بزرگی با وزن ۸۰کیلوگرمی طراحی شده ‌است. از این ‌رو به هیچ حالت نمی ‌توانید آن را به ‌سادگی در سطح کارگاه به شکل گسترده جابجا کنید. البته در بحث طراحی شاسی برای این مولد تکفاز تقریباً سنگین ایمر از یک جفت چرخ لاستیکی پهن استفاده شده ‌است تا بتوانیم به ‌سادگی مولد مذکور را در سطح کارگاه جابجا کنیم. قاعده طراحی موتور برق ایمر مدل LT8000EB برای تهیه برق تکفاز شهری است. اما در هدف نهایی این محصول، راه ‌اندازی تجهیزات کارگاهی پیش ‌بینی ‌شده است. در بحث فنی برای تامین توان ۶ کیلوواتی موتور برق ایمر مدل LT8000EB از یک موتور تک ‌سیلندر با عملکرد ۴ زمانه استفاده شده ‌است. این موتور تنفس طبیعی است و با الگوی هوا خنک کار می ‌کند. موتور با قاعده تعریف ۴ زمانه عملکردی روان، نرم و کم ‌صدا دارد. میزان مصرف سوخت این موتور حد معقولی است. تا جاییکه می‌ توانید با یک‌ بار سوختگیری دستگاه را برای مدتی طولانی روشن نگه دارید. برای طراحی موتور برق ایمر مدل LT8000EB از قابلیت ‌های صنعتی استفاده ‌شده است. بدنه مقاوم، عملکردی یکنواخت، توان تولیدی بالا و موتوری قدرتمند که همگی در تیپ محصولات صنعتی قرار می ‌گیرند. با این نوع طراحی به ‌سادگی می ‌توانید از این مدل توانمند در فضاهای صنعتی و کارگاهی استفاده کنید. خصوصا که موتور برق مذکور نمونه طراحی تخصصی برای حضور در سطح کارگاه ‌های ساختمان ‌سازی می‌ باشد. البته در طراحی این محصول با یک خط برق ۲۲۰ ولت تکفاز شهری تحت حضور سیستم کنترل ولتاژ اتوماتیک مواجه هستیم که زمینه کافی برای حضور در مصارف خانگی، اداری، تجاری و حتی خدماتی درمانی و... است. 
موتور برق بنزینی ایمر
  در طراحی موتور برق ایمر مدل LT8000EB از یک سیستم راه ‌انداز الکتریکی استفاده ‌شده است. این سیستم استارت الکتریکی عملکردی سریع و ساده دارد. با حضور چنین استارتی می ‌توانیم از این موتور برق برای پوشش سیستم‌ های برق اضطراری استفاده کنیم. از این ‌رو کاملاً مناسب تکمیل سیستم برق نهادهای اداری، بانک ‌ها، دیتا سنترها و... می ‌باشد. 

آیا موتور برق ایمر مناسب شما است؟

برند ایمر طیف متنوعی از انواع موتور برق را برای پوشش گسترده و کاربردهای گوناگون خانگی و صنعتی طراحی کرده ‌است. در محصولات ایمر شاهد موتور برق ‌هایی کم ‌توان مناسب نیازهای مسافرتی و مدل ‌های پرتوان مخصوص فضاهای کارگاهی هستیم. اما نکته در انتخاب درست موتور برق است. موتور برق باید بتواند کلیه نیازهای شما را پوشش دهد. برای این منظور نباید یک موتور برق توان بالا خریداری کنید. زیرا قیمت موتور برق ایمر و یا هر برند دیگری کاملاً وابسته به سطح توان دهی آن است. به ‌این ‌ترتیب شاید با خرید و فروش موتور برق ایمر، بی ‌دلیل یک مدل پرتوان اما بی‌ مصرف تهیه کنید. حالا که قصد تهیه موتور برق داریم و برای این منظور محصولات متنوع از برند صاحب سبک ایمر را انتخاب کرده ‌ایم، وقت آن است که بتوانیم موتور برق مناسب و کافی برای نیازهای خود را خریداری کنیم. در ادامه این مطلب با هدف آشنایی محصولات ایمر همراه ما باشید تا به نکات کلیدی در راهنمای خرید موتور برق مناسب اشاره کنیم. 

کاربرد، اولین قدم در انتخاب موتور برق مناسب

وقتی محصولات برندهای صاحب سبک مانند ایمر را بررسی می ‌کنید، قطعا با تنوع گسترده انواع مدل ‌ها مواجه می ‌شوید. برندها وظیفه دارند تا برای هر نیازی یک موتور برق مناسب و کاربردی در سطح توان کافی طراحی کنند. در ادامه این شما هستید که باید مدل مناسب را انتخاب کنید و برای این کار در اولین قدم باید نوع فضای کاربردی موتور برق را بررسی کنید. انواع موتور برق ایمر در مدل ‌های متنوع از سطح توان ۱ الی 7.5 کیلوواتی طراحی شده ‌اند. این محصولات با پس‌ زمینه استفاده ‌های مسافرتی، سیار، خانگی و البته صنعتی هستند. وقتی فضای کاربردی شما مشخص باشد، قطعا به‌ سادگی می ‌توانید یکموتور برق ایمر مناسب را تهیه کنید. برای مصارف مسافرتی باید مدل ‌های کوچک که قابلیت حمل ‌و نقل ساده دارند را انتخاب کنید و برای تامین نیازهای صنعتی لاجرم باید به سمت مدل‌ های پرتوان و حجیم گرایش داشته باشید. البته توصیه می ‌شود که موتور برق صنعتی قابلیت تامین برق سه‌ فاز داشته باشد. در این مبحث محصولات کمپانی ایمر ناتوان هستند. متأسفانه ایمر برای طراحی مدل‌ های صنعتی از سیستم برق سه ‌فاز استفاده نکرده ‌است. در عین ‌حال اگر قصد تامین برق نهادهای اداری، امنیتی، خدماتی و درمانی را دارید، باید از مدل‌ هایی که قابلیت برق اضطراری دارند، خریداری کنید. موتور برق ایمرهایی که مجهز به سیستم استارت الکتریکی هستند، در این دسته قرار می ‌گیرند. 
موتور برق بنزینی ایمر
  

نوع سوخت موتور برق را جدی بگیرید

سوخت یکی از چالش ‌ها در انتخاب موتور برق مناسب است. در هر موتور برق از قابلیت مکانیکی موتورهای احتراق داخلی برای تولید برق استفاده شده ‌است. اما مهم است که بدانید این موتورهای احتراق داخلی از چه نوع سوختی استفاده می ‌کنند. انواع موتور برق در دسته ‌بندی ‌های موتور بنزینی، دیزلی، گازسوز و دوگانه سوز قرار می‌ گیرند. موتور برق‌ های بنزینی نمونه ‌های پرکاربردی هستند. موتور برق های ایمر همگی از مدل ‌های بنزینی هستند. این موتورهای بنزینی دارای طراحی ساده، مصرف سوخت کم، شتاب بالا و قابلیت تولید راندمان کاری مناسبی می ‌باشند. قطعا اگر به دنبال یک موتور برق بنزینی هستید، کیفیت موتور برق ایمر، مناسب کار شما می‌ باشد. انواع موتور برق ‌های بنزینی خود در دو دسته قرار می‌ گیرند، موتورهای دو زمانه و موتورهای چهار زمانه. موتورهای ۴ زمانه از سوخت معمولی بنزینی استفاده می ‌کنند. اما برای موتورهای 2 زمانه باید از سوخت ترکیبی استفاده کنید. محصولات موتور برق ایمر همگی از نوع تک‌ سیلندر و تحت عملکرد ۴ زمانه هستند. لذا در کار با آنها نیازی به تهیه سوخت ترکیبی نمی ‌باشد. 

نوع راه ‌اندازی موتور برق چگونه باشد؟

روش آغاز به کار موتور برق از دیگر المان‌ های مهم برای انتخاب نهایی شما است. انواع موتور برق در تیپ راه اندازهای هندلی دستی و یا استارت الکتریکی طراحی می ‌شوند. مدل ‌های هندلی از نمونه ‌های استارت الکتریکی ارزانتر هستند. برای راه ‌اندازی موتور برق ‌های هندلی از یک سیستم هندلی استفاده ‌شده است. موتور برق هندلی ایمر در تیپ مدل ‌های کم‌ توان برای تامین نیازهای مسافرتی و یا خانگی طراحی ‌شده است. قیمت موتور برق ایمر در مدل‌ های هندلی از نمونه ‌های استارت الکتریکی کمتر است. اما مدل ‌های قویتر به سیستم ‌های استارت الکتریکی مجهز هستند. این مدل ‌ها مسیر راه‌ اندازی ساده ‌ای دارند و مناسب استفاده در سیستم‌ های برق اضطراری می‌ باشند. عموماً موتور برق استارتی ایمر، مدل ‌های پرتوان این کمپانی است که مصارف صنعتی و نیازهای رده ‌بالای خدماتی را پوشش می ‌دهد. براساس نحوه راه ‌اندازی می‌ توانیم انواع موتور برق را در سه گروه قرار دهیم. 1-    موتور برق‌ های استارت هندلی که مدل ‌های دستی هستند و در طراحی آنها از یک سیستم هندل برای راه ‌اندازی موتور استفاده شده ‌است. این مدل ‌ها ارزان‌ قیمت هستند و معمولاً در سایزهای کوچک طراحی می ‌شوند. مدل ‌های کم‌ توان موتور برق ایمر در این دسته ‌بندی قرار می ‌گیرند.2-    موتور برق ‌های استارت الکتریکی که در راه ‌اندازی آنها از یک دینام الکتریکی مجهز به یک باطری کوچک استفاده ‌شده است. استارت این مدل ‌ها ساده و سریع با فشردن یک دکمه انجام می ‌شود. البته قبل ‌از استارت زنی باید برخی ملاحظات در راه ‌اندازی موتور برق را رعایت کرده باشید. مدل ‌های صنعتی با توان حداکثری از موتور برق بنزینی ایمر در این دسته‌ بندی قرار دارند. 
موتور برق بنزینی ایمر
  3-    موتور برق‌ ها از انواع استارت اتوماتیک که مخصوص نصب شدن در سیستم ‌های برق اضطراری طراحی می ‌شوند. این مدل ‌ها خود تنظیم هستند و در صورت قطع شدن برق اضطراری از طریق یک مدار فرمان طراحی ‌شده، قابلیت ورود به سیستم برق اضطراری را دارند. این موتور برق ‌ها بدون دخالت انسان در کمترین زمان وارد سیستم می‌ شوند و مناسب کار در نهادهای امنیتی، مراکز درمانی و... هستند. 

توان مصرفی شما چه مقدار است؟

  مقدار توان مصرفی حرف اول و آخر در انتخاب یک موتور برق مناسب را می زند. به هر صورت شما یک موتور برق را خریداری  می کنید تا با مقدار توان دهی آن تجهیزات مورد نظر خود را راه اندازی کنید. اما اگر موتور برق توان الکتریکی کافی را نداشته باشد، آیا تهیه کردن آن مناسب فعالیت شما می باشد؟ در تعیین توان دقت حرف اول را می زند. از مصرف کنندگان ساده خانگی تا تجهیزات سنگین صنعتی و کارگاهی در این عرصه حضور دارند و موتور برق ایمر انتخابی شما باید قابلیت توان دهی کافی برای نیازهای شما را داشته باشد. برای این منظور می توانید چند دستورالعمل ساده را در نظر بگیرید. 
 • یک لیست کامل از تمام تجهیزات و مقدار توان مصرفی آنها تهیه کنید. برای اینکار باید یک پایش کامل از کلیه تجهیزات داشته باشید. برای بدست آوردن توان مصرفی می توانید به اطلاعات درج شده در بدنه ی تجهیزات و یا کاتالوگ مراجعه کنید. در غیر این صورت قطع با جستجوی اینترنتی می توانید میزان توان مصرفی دستگاه را حدس بزنید.
 • توان مصرفی تمامی تجهیزات را با هم جمع کنید. این توان حالا برآورد خامی از سطح نیاز شما می باشد. در جمع کردن توان مصرفی تجهیزات باید الگوهایی مانند قدیمی بودن و استهلاک آنها را در نظر بگیرید.
 • ضریب همزمانی را اعمال کنید. ضریب همزمانی یک عدد کوچک مابین 0 تا 1 می باشد. این عدد معرف میزان احتمال کارکرد همزمان تجهیزات است. هر چه عدد به یک نزدیک تر باشد، احتمال کارکرد همزمان تجهیزات بیشتر است. در صورتیکه ضریب همزمانی کوچک خبر از عدم کارکرد همزمان تجهیزات است. با ضرب توان مجموع در ضریب همزمانی می توانید مقدار وات مصرفی کل مجموعه را پیش بینی کنید.
 • توان بدست امده بعد از ضریب همزمانی را با 15 درصد بالاتر در نظر بگیرید. این مقدار درصد پیش بینی توسعه مجموعه است. در این حالت اضافه شدن تجهیزات به فضای خانه و یا کارگاه را پیش بینی کرده اید.
 
موتور برق بنزینی ایمر
  در نهایت پس از طی شدن این قدم ها به یک عدد که معرف توان مصرفی مجموعه است دست پیدا می کنید. حالا توان انتخاب شده شما برای خریدیک موتور برق جدید باید عددی بزرگتر از توان بدست آمده باشد. در این بین قطعا می توانید بر توانمندی های فنی و قدرت الکتریکی تولید شده از انواع موتور برق ایمر اکتفا کنید. ایمر محصولات خود را با دره کیفی رده بالایی از جمع میان رده های بازار عرضه می کند. سخن پایانی در بحث خرید و فروش موتور برق ایمر انواع موتور برق ایمر مدل ‌هایی برای تامین برق تکفاز ۲۲۰ولت استاندارد شهری هستند. عدم طراحی برق سه ‌فاز در آلترناتور مدل ‌های صنعتی، قاعدتاً یک محدودیت قابل ‌توجه است. اما در بسیاری از فضاهای کارگاهی طیف گسترده ماشین ‌آلات از نوع موتورهای قدرتمند تکفاز استفاده می ‌کنند. لذا در عمل این موتور برق ‌ها قابلیت کار کردن در بسیاری از فضاهای کارگاهی، کشاورزی، گلخانه داری، دامداری، مرغداری ‌ها و... را دارند. در عین ‌حال وقتی ایده اصلی طراحی مدل ‌ها در تامین برق تکفاز است، باید رویکرد ما برای استفاده خانگی، اداری و یا خدماتی باشد. جاییکه انواع موتور برق ایمر از طراحی ایده ‌آل استفاده می ‌کنند. زیرا برای تامین برق فضاهای خانگی و اداری و... نیاز به استفاده از موتور برق هایی داریم که کم ‌صدا، کم ‌مصرف، با میزان آلایندگی کم باشند. تمامی مدل ‌های طراحی ‌شده برای موتور برق ایمر این ویژگی ‌ها را دارند. زیرا در طراحی این مدل ‌ها از موتورهای ۴ زمانه استفاده ‌شده است. موتورهای ۴ زمانه عملکردی روان، کم ‌صدا و کم ‌مصرف دارند. موتور برق ایمر در جمع محصولات میان رده بازار قرار دارد. اما کیفیت موتور برق ایمر به ‌مراتب بالاتر از رقبای هم ‌وطن چینی است. هر دو تیپ موتور برق هندلی ایمر و موتور برق استارتی ایمر با کیفیت ساخت مناسبی طراحی شده‌ اند. در عین ‌حال لیست قیمت موتور برق ایمر شرایطی مناسب و تقریباً ارزان ‌قیمت دارد. تا جاییکه خرید و فروش موتور برق ایمر را در سطح گسترده ‌ای شاهد هستیم. به هر صورت اگر علاقمند به تهیه موتور برق مناسبی با قیمت مطلوب می‌ باشید، قاعدتاً مدل ‌های متنوع از برند ‌ایمر پاسخگوی نیاز شما می ‌باشد.
موتور برق بنزینی ایمر
 
  دیدگاه خود را در مورد این مطلب بنویسید:
  کاربر میهمان

  تایید و ارسال
  انصراف
  دیدگاه کابران:
   نمایش دیدگاه‌های بیشتر

    مرتب‌سازی محصولات:

   • پیش‌فرض
   • ارزان‌ترین
   • گران‌ترین
   • جدید‌ترین
   • پرفروش‌ترین
   • پربازدیدترین
   • 1
   • 2
   • 3
   • 4
   • 5