خرید و مشاوره فنی: 65555653-021

موتور برق بنزینی راتو (Rato)

برای استعلام قیمت، تماس بگیرید.

تماس با ما
 • ارسال به سراسر ایران

 • پشتیبانی از ۹ الی ۲۱

 • کمترین هزینه ممکن

 • امکان خرید ۲۴ ساعته

 • پرداخت نقد

 • نقد و بررسی
 • مشخصات فنی
 • نظرات کاربران
 • پرسش و پاسخ

فهرست مطالب

تحلیلی فنی در معرفی انواع موتور برق بنزینی راتو

برای آنها که به راحتی به شبکه برق سراسری دسترسی دارند و یا از حضور دائمی انرژی الکتریسیته اطمینان داشته و به ترتیبی عدم حضور چنین منبع انرژی ای برای مدتی کوتاه را چندان امری چالش ‌برانگیز نمی ‌بینند، پرداختن به موتور برق امری بعید به نظر می ‌رسد.موتور برق را آنهایی می خواهند که به ترتیبی نمی ‌توانند نیاز های جدی خود در راه ‌اندازی تجهیزات مدرن امروزی را از طریق برق شبکه سراسری تامین نمایند.یک روستای دورافتاده و یا یک مزرعه بزرگ در حاشیه هر شهر و دیاری می تواند مستعد چنین فضا هایی باشد. در این حالت قطعاً مجریان امر در تکاپوی رسیدن به بهترین موتور برق ‌های بازار هستند. موتور برق بنزینی راتو در حال حاضر یکی از انتخاب ‌های برجسته این عده محسوب می شود.
موتور برق بنزینی راتو (Rato)
هر گاه صحبت از موتور برق در میان است، عموم اذهان، رو به سمت یک خانه و یا مزرعه و شاید کارگاهی دورافتاده راهی می شود. جایی که به دلیل نبود برق شهری مجبور هستیم تا با تکیه بر توانمندی ‌های انواع موتور برق نیاز های خود را تامین کنیم. اما بگذارید دامنه دید شما را در این الگو تغییر دهیم. بسیاری از فضا های کسب و کار تا مشاغل خدماتی نیاز های جدی به تامین دائمی برق دارند.فضا های درمانی تا نهاد های خاص اداری از این دست محسوب می شوند. موتور برق هایی که می‌ توانند در مقام تأمین ‌کننده برق اضطراری راهی چنین فضا هایی باشند، باید شرایط خاصی در طراحی داشته باشند. موضوعی که در جمع برخی از مدل ‌های موتور برق بنزینی راتو دیده می شود.به هر ترتیب در دنیایی هستیم که رقابتی سنگین در خلق تکنولوژی حاکم است و در این بین برند های نوپا گاها قدم ‌هایی کلیدی بر می ‌دارند. مانند برند صاحب ‌نام اما نوپای راتو که توانسته است موتور برق بنزینی راتو را به عنوان الگویی شناخته شده از تجهیزات مطمئن روانه بازار های جهانی کند.

مختصری از برند راتو

قبل از پرداختن به انواع موتور برق بنزینی راتو و اینکه این محصولات چه امکاناتی در چنته خود دارند، بهتر است اندکی در باب برنج راتو گفته باشیم. به هر حال اطلاع از هر برندی می تواند سمت ‌و سوی دانستن سطح کیفی محصولات آن برند را مشخص سازد. مانند اینکه بدانیم برند راتو تنها کمتر از دو دهه تجربه تولیدات صنعتی دارد.این برند در سال 2007 در کشور چین تاسیس شده است. از این رو همراه با سابقه تقریباً جوانی در مقام مقایسه با دیگر برند های صاحب ‌نام جهانی قرار می ‌گیرد؛ اما جوان بودن دلیل بر کم بها شدن نخواهد شد. گاهاً این برند های جوان هستند که می ‌توانند سوار بر الگو های خلاقانه شده، عرصه ‌های جدیدی از تکنولوژی را ابداع سازند.برند راتو از این دست شرکت‌ های نوپا محسوب می ‌شود. برندی که از همان ابتدا سعی در خلق محصولات با سطح کیفی بالایی داشته است. تا جایی که در حال حاضر تنها با گذشت کمتر از دو دهه فعالیت مستمر، راتو را به ‌عنوان یکی از قطب ‌های صنعت کشور چین در عرصه تولید انواع موتور های احتراق داخلی می ‌شناسند.اما در باب موتور برق بنزینی راتو که وارد شویم، نکته کلیدی در درک توانمندی‌ های این محصول همراه با شهرت برند راتو در ساخت موتور های بنزینی گره خورده است. برندی که موتورساز قهاری است، الزاماً می تواند در مقام یک ماشین ‌ساز قدرتمند نیز ظاهر شود.به هر صورت وجه برتری در کار انواع موتور برق متوجه کیفیت در ساخت موتور بنزینی و یا دیزلی است. از این ‌رو باید از برند مطرحی همچون راتو در عرصه ساخت انواع موتور های احتراق داخلی، انتظار طراحی تا تولید موتور برق ‌های سطح بالایی را داشته باشیم.البته این همه در مقام ادعا چیزی را ثابت نخواهد کرد؛ بلکه لازم است تا قدم بررسی خود را به معرفی محصولات این برند در عرصه موتور برق بکشانیم و ببینیم راتو در طراحی تا تولید موتور برق های خود چه تدابیری دیده است.

آشنایی با انواع موتور برق بنزینی راتو

دیدگاه راتو در طراحی تا تولید انواع موتور برق در تامین سطوح مختلفی از توان با شرایط کارکرد متنوع می باشد. وقتی در مقام مصرف‌ کننده باشید، از حضور در یک کمپ مسافرتی تا تامین برق یک دامداری بزرگ در یک روستای دورافتاده نیروی برق می ‌خواهید؛ اما سطح نیاز متفاوت، نگاه متنوع در تولیدات را به‌ همراه خواهد داشت.
موتور برق بنزینی راتو (Rato)
این موضوع در جمع محصولات عموم برند های مطرح جهانی دیده می شود. راتو نیز جمع جالبی از انواع موتور برق با ظرفیت ‌های گوناگون با شرایط کاری متفاوت را طراحی کرده است. تنوع در موتور برق بنزینی راتو بالاترین دستاورد این برند در راضی نگه داشتن مشتریان است.چرا که اگر قصد خرید موتور برق بنزینی راتو را داشته باشید، در اندک زمانی متوجه خواهید شد که با طیف بزرگی از محصولات در شرایط کاری متنوع مواجه هستید. محصولاتی که به قرار زیر معرف حضور شما هستند.

موتور برق راتو مدل R1000i

معرفی جمیع محصولات از انواع موتور برق بنزینی راتو را همراه با کوچکترین و در عین ‌حال کم توان ترین آنها آغاز می کنیم و گام به گام قدم در معرفی قویترین ‌ها از این برند چینی خواهیم گذاشت. با این دسته بندی موتور برق بنزینی راتو مدل R1000i تبدیل به اولین گزینه ما برای معرفی خواهد شد. یک موتور برق کوچک با ظرفیت یک کیلوواتی در تامین قدرت برق.کوچک و یا ضعیف بودن دلیل بر عدم کارایی محصولات نیست. چرا که این مدل از موتور برق بنزینی راتو با هدف همراهی شما در برنامه ‌های مسافرتی طراحی شده است. موتور برقی که به راحتی می ‌تواند تمام نیاز های هر خانواده را در محیط کمپ ‌های تفریحی تامین نماید.جدا از این امکان، شما همراه با موتور برق مسافرتی R1000i می توانید سطح کاملی از روشنایی را حاصل آورید و جمع ساده ای از تجهیزات خانگی مانند تلویزیون را فعال کنید و یا اینکه همراه با قدرت یک کیلوواتی آن تجهیزات کوچک دوار مانند دریل برقی و حتی کرکره های کوچک برقی را راه ‌اندازی کنید.به همین سادگی می ‌بینید که موتور برق بنزینی راتو مدل R1000i سطح توانایی بالایی دارد؛ اما طراحی ساده، سبک و جمع ‌و جور، این موتور برق را کاملاً ایده آل برای ماندن در برنامه ‌های تفریحی و مسافرت‌ های طولانی کرده است.در موتور برق بنزینی راتو از یک موتور کوچک بنزینی با حجم موتور 59 میلی لیتری استفاده شده است. خروجی مولد در این موتور برق از نوع برق تکفاز با سطح ولتاژ استاندارد 220 ولت شهری است.خروجی ای که در نهایت می تواند تا قدرت یک کیلووات را برای شما آماده سازد. در عین ‌حال برای تامین نیاز هایی همچون راه ‌اندازی تجهیزات برق خودرویی در بطن این موتور برق بنزینی راتو شاهد حضور خط تغذیه جریان DC با سطح ولتاژ 12 ولتی هستیم. خط تغذیه ‌ای که می ‌تواند حداکثر جریان کشی 3.8 آمپری داشته باشد.موتور برق بنزینی راتو مدل R1000i تنها 22 کیلوگرم وزن دارد و همراه با مخزن سوخت 4 لیتری می ‌تواند تا 6 ساعت کار مداوم، برق مورد نیاز شما را تامین نماید. صدای تولید شده این موتور برق تنها 60 دسیبل می باشد. از این ‌رو در دسته تجهیزات با تولید صدای بسیار اندک قرار می‌ گیرد.
موتور برق بنزینی راتو (Rato)

موتور برق راتو مدل R2000i

همراه با مدل R2000i در جمع انواع موتور برق بنزینی راتو همچنان در فضای مسافرتی مانده ‌ایم. چرا که این مدل نیز به مانند مدل قبلی با هدف جابجایی ساده طراحی شده است. اما در سطح امکانات آن، شرایط تامین قدرت دو برابری، چیزی در حدود دو کیلووات گنجانده شده است.موتور برق بنزینی راتو مدل R2000i همچنان در فاز مسافرتی مانده است؛ اما قدرت دو کیلوواتی آنچنان است که این مدل را مناسب برای ماندن در فضا های خانگی نیز خواهد کرد. شما همراه با قدرت دو کیلوواتی آن می‌ توانید به‌ راحتی انواع تجهیزات استاندارد و موتوری خانگی اعم از یخچال و کولر را راه ‌اندازی کنید.البته بهتر است در راه ‌اندازی تجهیزات موتوری خانگی همراه با موتور برق Rato مدل R2000i اندکی خوش حوصله باشید. چرا که قدرت این موتور برق برای راه ‌اندازی تنها یک تجهیز موتوری کفایت خواهد کرد. به هر صورت موتور برق Rato مدل R2000i برای ماندن در فضا های خانگی با هدف تامین برق اضطراری مناسب است.در این موتور برق بنزینی راتو، از یک موتور کوچک با ظرفیت 79 سی ‌سی همراه با شرایط استارت دستی استفاده شده است. خروجی موتور برق مذکور نیز به شکل برق تکفاز 220 ولت با فرکانس 50 هرتز می باشد.البته در کنار این برق استاندارد شهری، یک خط تغذیه 12 ولت جریان مستقیم نیز حضور دارد. نکته جالب در مواجه بودن با مدل R2000i، وزن 22 کیلوگرمی آن است. این مدل تقریباً هم‌ وزن با مدل ضعیف‌ تر می باشد؛ اما قدرت دو برابری را تولید می کند. همین موضوع باعث شده تا در اهداف مسافرتی شاهد استقبال بالاتری از خرید موتور برق بنزینی راتو در این مدل باشیم.

موتور برق راتو مدل R5500

از فضا های مسافرتی که خارج شویم، در مواجهه با مدل ‌های حرفه ‌ای در جمع محصولات برند چینی، اولین موتور برق بنزینی راتو مدل R5500 خواهد بود. یک موتور برق با ظرفیت توان دهی 3 کیلوواتی که با هدف تأمین نیاز های خانگی و فعالیت‌ های سبک باغبانی مانند پمپاژ آب طراحی شده است.موتور برق بنزینی راتو مدل R5500 همراه با یک موتور بنزینی با حجم 210 میلی لیتری بوده که می ‌تواند با گردش مولد طراحی ‌شده در آن، حداکثر توان 3 کیلووات را برای شما تامین نماید.برق خروجی تجهیز از نوع تکفاز 220 ولت 50 هرتز است و در عین ‌حال همراه با یک خط تغذیه 12 ولت جریان مستقیم نیز شده است.برای این مدل از موتور برق بنزینی راتو یک مخزن سوخت 12 لیتری پیش ‌بینی شده است. دستگاه همراه با این حجم از سوخت در شرایط کارکرد سطح بالا می ‌تواند به مدت 7 ساعت کار مداوم را پاسخگو باشد.اگر به هر دلیلی قصد خرید انواع موتور برق راتو را دارید، بهتر است نگاه شما در تامین این موتور برق همراه با شرایط کاری سطح پایین باشد. گاهاً دیده شده است که از این موتور برق بنزینی راتو برای تامین انرژی اهدافی مانند جوشکاری ‌ها استفاده می شود.در نظر داشته باشید که ساده ‌ترین و ابتدایی ‌ترین موتور جوش های خانگی نیز مستلزم صرف انرژی بالایی هستند. این مقدار از انرژی به هیچ حالت در طراحی موتور برق Rato مدل R5500 پیش‌ بینی نشده است. لذا در صورت استفاده برای اهداف سطح بالا باید انتظار استهلاک زود هنگام آن را نیز داشته باشید.
موتور برق بنزینی راتو (Rato)
 

موتور برق راتو مدل R5500WHB

در مدل‌ های قبلی همراه با یک موتور برق ساده با کمترین سطح امکانات بودیم. گویی یک نگرش پایه ‌ای در طراحی آن حاکم بوده است. حال با مدل R5500WHB از جمع مدل ‌های موتور برق بنزینی راتو، همراه نمونه توسعه یافته تری هستیم.مدل مذکور به مانند مدل قبلی از ظرفیت توان دهی 3 کیلوواتی بهره ‌مند می باشد. لکن در طراحی وجه برتری دارد. در R5500WHB شاهد طراحی بهتری برای سیستم استارت دستی هستیم. در عین حال این موتور برق به اندازه 11 کیلوگرم سبک وزن تر از مدل پایه قبلی می باشد.همچنین برای راحتی در جابجایی، بر روی موتور برق بنزینی راتو مدل R5500WHB سیستم چرخدار پیش‌ بینی شده است. لکن این مدل همچنان در جمع موتور برق های کم توان قرار دارد و وجه طراحی آن بیشتر با تامین اهداف خانگی تا برخی فعالیت ‌های سبک کشاورزی می باشد.با تمام این تفاصیل طراحی بهتر همراه با حضور سطح امکانات بالاتر، فروش موتور برق راتو در مدل R5500WHB را به ‌مراتب بالاتر از مدل ساده آن قرار داده است. عموم موارد در فروش موتور برق راتو در مدل مذکور برای تامین نیاز های برق اضطراری در فضا های خانگی تا فروشگاهی بوده است.البته در این ‌بین نباید استقبال بالای کشاورزان در داشتن این مدل از موتور برق بنزینی راتو را دست‌ کم بگیریم.

موتور برق راتو مدل R7500D

مدل R7500D در جمع محصولات راتو را می ‌توان در مقام اولین نمونه از موتور برق های کامل با ظرفیت راه ‌اندازی چندین دستگاه به شکل همزمان در نظر گرفت. موتور برق بنزینی راتو مدل R7500D همراه با توان تولیدی 6 کیلوواتی همچنان ظرفیت کارکرد های حرفه ‌ای در فضا های کارگاهی را ندارد؛ اما می‌ تواند در مقام یک موتور برق خانگی کاملاً مورد استفاده قرار گیرد.در معرفی تمام مدل ‌های قبلی همراه با موتور برق هایی بودیم که با توجه به ظرفیت اندک در تامین قدرت برق، شرایط راه ‌اندازی بیش از یک تجهیز به شکل همزمان را نداشتند. اما در این مدل از موتور برق بنزینی راتو همراه نمونه ‌هایی هستیم که می ‌توانند به شکل همزمان با هدف راه ‌اندازی چندین دستگاه برق خانگی و یا کشاورزی مورد استفاده قرار گیرند.موتور برق بنزینی راتو مدل R7500D برای راه ‌اندازی انواع تجهیزات خانگی اعم از یخچال، کولر، تجهیزات سرمایش و گرمایش و... به شکل همزمان کارایی دارد. این موتور برق برای تأمین قدرت 6 کیلوواتی از یک موتور با حجم 420 میلی لیتری بهره ‌مند می ‌باشد.موتور مذکور از انواع هندلی بوده و می ‌تواند با حضور مخزن سوخت 250 لیتری ای که دارد، به مدت 7 ساعت کار پرفشار را تامین نماید.مولد در موتور برق بنزینی راتو مدل R7500D برای تولید برق تکفاز 220 ولت شهری تنظیم شده است. البته در این موتور برق بنزینی راتو به مانند دیگر مدل ‌ها شاهد حضور برق 12 ولت جریان مستقیم نیز هستیم.
موتور برق بنزینی راتو (Rato)

موتور برق بنزینی راتو مدل R7500WHB

مدل مذکور نوع بهینه ‌شده R7500D می باشد. در این مدل از موتور برق بنزینی راتو، جدا از تامین قدرت 6 کیلوواتی، شرایط استارت بهتر همراه با نصب چرخ ها برای حمل ‌و نقل راحت‌ تر نیز پیش ‌بینی شده است.این موتور برق در خروجی به مانند مدل پایه R7500D است. از این‌ رو عمده نظر طراحی در آن با هدف تامین مصارف خانگی تا نیاز های ساده کشاورزی می ‌باشد.شما می‌ توانید با حضور این موتور برق به راحتی تمام نیاز انرژی الکتریسیته یک خانه با تجهیزات استاندارد و تعریف ‌شده را تامین نمایید. البته اگر هدف شما از خرید موتور برق بنزینی راتو در این مدل رسیدن به اهداف صنعتی باشد، از توان تولید شده آن می ‌توان برای راه ‌اندازی تجهیزات سبک ساختمانی تا برخی مدل‌ های کم ظرفیت از تجهیزات سنگین مانند بتونیر و بالابر بهره ‌مند شد.

موتور برق بنزینی راتو مدل R9500D

اولین مدل از جمع محصولات راتو که می ‌توانید با خیالی آسوده راهی فضا های صنعتی کنید تا برای تامین برق تکفاز تجهیزات استاندارد ساختمانی و کارگاهی مورد استفاده قرار گیرد. موتور برق بنزینی راتو مدل R9500D همراه با توان خروجی بیش از 7 کیلووات بسیار فراتر از نیاز های خانگی است و کاملاً هدفمند و قدرتمند در محیط مزرعه خواهد شد. در عین ‌حال برای تامین برق اماکن عمومی مانند انواع فروشگاه های کوچک، مراکز درمانی، سالن ‌های ورزشی و... مناسب است.لکن عمده اهداف از خرید و فروش موتور برق راتو مدل R9500D برای ماندن در فضا های صنعتی است. شما با حضور این موتور برق به راحتی می توانید انواع تجهیزات تقریباً سنگین ساختمانی مانند بتونیر و یا بالابر های ساختمانی را بدون خاموش کردن دیگر تجهیزات راه ‌اندازی کنید.برای تأمین قدرت بالاتر از 7 کیلوواتی موتور برق بنزینی راتو مدل R9500D از یک موتور با حجم 420 میلی لیتری استفاده شده است. موتور مذکور همراه با یک باک سوخت 25 لیتری است و می ‌تواند تحت شرایط پرفشار کاری به مدت 7 ساعت جریان برق 220 ولت تکفاز 50 هرتز را تامین نماید.در عین حال این موتور برق حرفه ‌ای با ظرفیت کار در فضا های صنعتی تنها صدایی معادل 74 دسیبل تولید می کند. تولید چنین صدای اندکی در محیط صنعتی، این ماشین را در دسته تجهیزات کاملاً سایلنت قرار خواهد داد. هر چند برای ماندن در فضا های مسکونی اندکی پر سر و صدا خواهد شد.
موتور برق بنزینی راتو (Rato)

موتور برق بنزینی راتو مدل R9500WHB

راتو برای هر سری از موتور برق های پایه خود با شرایط تامین اهداف خاص، مدل ‌های حرفه ‌ای ‌تری با پسوند WHB تولید می ‌کند. به ‌این ‌ترتیب باید مدل R9500WHB را در جایگاه نمونه حرفه ‌ای ‌تر از مدل پایه R9500D در نظر گرفت.در این مدل حرفه ‌ای ‌تر، برای تأمین قدرت بالاتر، حجم سیلندر را در موتور افزایش داده ‌اند. از طرفی به مانند نمونه‌ های قبلی، مدل حرفه ‌ای تر همراه با نصب چرخ هایی با هدف حمل ‌و نقل ساده ‌تر می‌ باشد.وجه برتری در مدل مذکور از موتور برق بنزینی راتو، حضور تابلوی امرجنسی است. این تابلو با هدف قطع شدن برق در صورت بروز حوادث به شکل اتوماتیک می باشد. برای این منظور در تابلوی مذکور جدا از پیش‌ بینی کلید های قطع دستی، چندین المان حفاظتی اعم از کلید های کنترل جریان و اتصال پیش‌ بینی شده است.تمام مدل ‌های طراحی شده از موتور برق بنزینی راتو، از مدل 9500 به بالا، دارای این سیستم هستند. لذا حضور آن در این موتور برق می ‌تواند یکی از وجوه تمایز آن با مدل‌ های ضعیف‌ تر قبلی باشد.

موتور برق بنزینی راتو مدل R10500D

با معرفی موتور برق بنزینی راتو در مدل مذکور، با اطمینان کامل می‌ توان گفت که شما همراه با یک مولد کاملاً حرفه ‌ای و مناسب برای راه ‌اندازی انواع تجهیزات صنعتی هستید.موتور برق بنزینی راتو مدل R10500D همراه با ظرفیت تامین توان 7.5 کیلوواتی آنچنان حرفه ای طراحی شده است که می ‌تواند برای جایگزینی مناسب یک اینورتر جوش تا حداکثر جریان کشی 180 آمپری کارایی داشته باشد.جدا از تامین اهداف صنعتی، این مدل از موتور برق بنزینی راتو را با ضریب اطمینان بالا، در انواع فضا های مسکونی، تجاری، اداری و حتی زراعی می توان به کار بست. مدل مذکور با قابلیت حضور به عنوان یک سیستم برق اضطراری، توانمندی ‌های لازم در تامین انرژی برق محیط‌ های خاص مانند فضا های درمانی را نیز دارد.در این مدل از موتور برق بنزینی راتو، قدرت از طریق یک موتور بنزینی با ظرفیت 440 میلی لیتری تامین می ‌شود. این موتور در شرایط پرفشار کاری مولد، به‌ جهت تأمین حداکثر 7.5 کیلووات برق، قادر است تا به مدت 7 ساعت همراه با تامین سوخت باک 25 لیتری فعالیت مستمری داشته باشد.موتور برق بنزینی راتو مدل R10500D در ابعادی کوچک با وزن 91 کیلوگرمی طراحی شده که برای تأمین قدرت بالای آن مقدار مناسبی است. البته در تولید صدا نیز این مدل را می ‌توان به ‌عنوان یک تجهیز با کارکرد آرام در نظر گرفت. چرا که تنها 74 دسیبل صدای تولید شده آن در فاصله 7 متری می باشد.

موتور برق بنزینی راتو مدل R10500DWHB

به ‌مانند دیگر مدل ‌های پایه از جمع محصولات راتو در عرصه طراحی موتور برق بنزینی باید انتظار مدل حرفه ‌ای ‌تری از R10500D را نیز داشته باشیم. مدلی که با معرفی R10500DWHB عرضه شده است.این مدل نمونه بهبود یافته قبلی است که در آن برخی از ویژگی ‌های طراحی در فضایی برجسته قرار گرفته اند. مثلاً در مدل مذکور شاهد افزایش وزن و حجم در طراحی هستیم. این افزایش به علت بزرگ شدن حجم سیلندر ها در موتور بنزینی دستگاه بوده است. تغییرات اعمال شده، رنگ و بوی کاملاً صنعتی تری را برای موتور برق بنزینی راتو مدل R10500DWHB همراه دارد. البته در طراحی به ‌جهت تأمین حمل ‌و نقل ساده، استفاده از چرخ ها گنجانده شده است.در این مدل نیز به مانند نمونه ‌های توسعه یافته شاهد حضور تابلو برق اضطراری هستیم. به هر صورت کارکرد در فضا های حرفه ‌ای همراه با رفتار های صنعتی مستعد انواع خطرات اعم از جریان کشی و یا اتصالی خواهد بود. از این ‌رو حضور چنین سیستمی می ‌تواند وجه برتری در طراحی موتور برق بنزینی راتو باشد.
موتور برق بنزینی راتو (Rato)

موتور برق بنزینی راتو مدل R11000DWHB

اگر در سطح کارگاه ‌های ساختمان ‌سازی هستید و یا می ‌خواهید در یک فعالیت بزرگ صنعتی همراه با راه ‌اندازی چندین ابزار دوار موتوری باشید و در عین حال تنها می‌ خواهید با حضور یک موتور برق توانمند نیاز های انرژی پروژه خود را تامین نمایید، موتور برق بنزینی راتو مدل R11000DWHB انتخاب شایسته ‌ای خواهد شد.چرا که در خروجی این مدل از موتور برق بنزینی راتو شاهد 10 کیلووات توان هستیم. این مقدار برای راه ‌اندازی چندین تجهیز قدرتمند موتوری در فضا های کارگاه ساختمان‌ سازی کفایت خواهد کرد.به مانند تمام مدل ‌های پایه تعریف ‌شده برای انواع موتور برق بنزینی راتو، این مدل نیز صاحب نمونه حرفه ‌ای ‌تر با پسوند ATS می باشد. مدلی که در آن جدا از امکان تامین قدرت کافی برای حضور در فضا های سنگین کارگاهی، امکانات سطح بالای امنیتی برای قطع اضطراری برق نیز پیش ‌بینی شده است.در موتور برق بنزینی راتو مدل R11000DWHB شاهد بهره ‌مندی از یک موتور حجیم با ظرفیت 670 میلی لیتری هستیم. موتوری که می ‌تواند تحت حداکثر فشار کاری همراه با باک سوخت 26 لیتری شرایط کارکرد 5.5 ساعته جمعی از تجهیزات کارگاهی را فراهم آورد. وجه متفاوت این مدل از موتور برق های راتو، توانمندی تامین برق 280 ولت سه فاز در کنار برق 220 ولت تکفاز می ‌باشد.

موتور برق بنزینی راتو مدل R11500DWHB

در تمام مدل ‌هایی که از انواع موتور برق بنزینی راتو مطرح کردیم، نهایت کار دستگاه موتور برق برای راه ‌اندازی انواع تجهیزات خانگی، کشاورزی، فروشگاهی، اداری و یا صنعتی بوده است. لکن همه نیاز ما در فضا های صنعتی معطوف به راه ‌اندازی تجهیزات نمی ‌باشد.چرا که گاهاً نیاز است تا بخواهیم انواع دستگاه ‌های صنعتی را راه ‌اندازی کنیم. در راه‌ اندازی دستگاه ‌ها، نگرش نیاز ما به انرژی برق رنگ و بوی کاملاً متفاوتی دارد.از ضرورت تامین برق سه فاز تا توانایی ایجاد قدرت بالا برای راه ‌اندازی جمیعی از مصرف ‌کنندگان در کنار هم ضرورت جدی در تامین برق دستگاه های صنعتی می باشد. از این ‌رو نگرش تولید موتور برق مناسب برای راه ‌اندازی انواع دستگاه ‌ها کاملاً وجه متفاوتی از دیگر اهداف را دنبال می ‌کند. نگرشی که در تولید موتور برق بنزینی راتو مدل R11500DWHB دیده شده است.موتور برق مذکور با شرایط تامین قدرتی فراتر از 10 کیلووات، جدا از آنکه کاملاً مستعد انواع اهداف برق رسانی در فضا های مسکونی، تجاری، اداری و حتی خدماتی است، می ‌تواند در فضا های صنعتی برای فعال سازی انواع دستگاه ‌های سبک همراه با چندین مصرف‌ کننده دوار مورد استفاده قرار گیرد.
موتور برق بنزینی راتو (Rato)
 در موتور برق بنزینی راتو مدل R11500DWHB از یک موتور با حجم 680 سی سی استفاده شده است. مولد موتور برق مذکور از نوع تولید برق سه فاز 380 ولت است که همراه با ارائه یک خط تغذیه 220 ولت متناوب و 12 ولت جریان ثابت می باشد. موتور برق مذکور در شرایط کارکرد پرفشار همراه با مخزن سوخت 36 لیتری قادر است تا به مدت 5.7 ساعت کارکرد مداوم را تامین نماید.در مدل حرفه ‌ای ‌تر از این ‌گونه که با نام R11500DWHB+ATS شناخته می شود، شاهد بهره ‌مندی از موتور حجیم ‌تر با توان تامین قدرت بالاتری هستیم. در این مدل توسعه یافته شرایط بهره ‌مندی از تابلوی برق قطع اضطراری نیز پیش‌ بینی شده است.

نگاه طراحی در انواع مدل‌ های موتور برق بنزینی راتو

در تمامی نمونه های طراحی ‌شده در جمع موتور برق بنزینی راتو، چه از آنها که اشاره شد و یا آن مدل ها در جمع محصولات این برند حضور دارند و ما از کنار معرفی آنها عبور کرده ‌ایم، همراه با اصول حرفه ‌ای با مهندسی بالای ساخت نزد برند راتو تولید می شوند.ایده ‌های طراحی راتو در تمامی محصولات که تولید کرده است، سطح بالایی از کیفیت قطعات در همراهی با استفاده کامل از برترین تکنولوژی ‌های روز می باشد. این نگرش در قیمت موتور برق راتو نیز نمود کاملی دارد. چرا که انواع مدل های موتور برق بنزینی راتو در جمع حرفه ای ترین های بازار همراه با وجه قیمتی قابل توجهی هستند.به هر ترتیب برای شما که می خواهید در تامین امن و مطمئنی از برقراری جریان برق قرار گرفته باشید، حضور انواع مدل های موتور برق بنزینی راتو فضای کاملا مطمئنی را برای شما برقرار خواهد کرد. این اطمینان از حضور سطح کیفیت بالای محصولات این برند چینی است. چرا که می ‌توان برخی از جنبه‌ های سطح بالا را در طراحی انواع مدل ‌های موتور برق بنزینی راتو به قرار زیر تدوین نمود.
 • استفاده از جدیدترین تکنولوژی در ساخت موتور برق
 • طراحی قابل قبول با راندمان کاری بالا در آلترناتیو های تولید شده راتو
 • طراحی مطلوب در وزن و حجم کل موتور برق راتو که به نسبت وزن کلی محصول شرایط ایده آلی دارد.
 • بهره مندی از موتور ها با قدرت کافی در عین تامین استحکام و ماندگاری بالا
 • طراحی سیستم استارت سریع در تمام نمونه ‌های موتور برق بنزینی راتو
 • قدرتمند در کاربرد های طولانی مدت تحت فشار کاری بالا، به گونه ای که در تمام مدت زمان فعالیت موتور برق راتو شاهد کمترین اعوجاج ایجاد شده در خروجی سطح ولتاژ موتور برقهستیم.
موتور برق بنزینی راتو (Rato)
 سخن پایانیرسیدن به یک موتور برق ایده ‌آل، شرط جدی در تامین درست انواع فعالیت ‌های جاری در زندگی و یا صنعت است. خصوصاً زمانی که به هیچ حالت سطح دسترسی کاملی برای تامین انرژی برق از شبکه سراسری وجود ندارد. به هر صورت دنیای امروز، دنیای انواع تجهیزات تا ماشین ‌آلات است که همگی به ترتیبی در گرو حضور برق با شرایط ایده ‌آل، فضای کامل فعالیت خود را پیدا خواهند کرد.انبوهی از تجهیزات با شرایط کارکرد حساس در کنار تعدد فعالیت ‌های صنعتی تا کشاورزی با حساسیت بالا در حین اجرا، لزوم تامین یک خط برق مطمئن را بسیار جدی خواهد کرد. از این ‌رو است که بهره ‌مندی از یک موتور برق مطمئن شرط حرفه ‌ای بودن در کار و یا تامین نیاز های عادی زندگی در نقاط دورافتاده و شاید در صورت عدم حضور برق شهری باشد.انواع مدل ‌های طراحی ‌شده در جمع موتور برق بنزینی راتو با هدف تامین چنین نیاز هایی طراحی شده ‌اند.راتو تقریباً برای هر سطح نیازی موتور برقی با توان مناسب عرضه کرده است. از مدل‌ های کوچک و سبک وزن که کاملاً مناسب برای استفاده در مسافرت ‌ها هستند تا مدل ‌های قدرتمند با شرایط تامین برق سه فاز و ایده ‌آل در راه ‌اندازی انواع دستگاه های تولیدی در کارگاه‌ های کوچک صنعتی، همگی نشان از دقت بالای راتو در پوشش انواع قدرت‌ ها استعموم اهداف در خرید انواع موتور برق راتو با پوشش نیاز های خانگی تا فروشگاهی و زراعی صورت می ‌گیرد. راتو برای این منظور دست بالایی در طراحی موتور برق ‌های مناسب دارد. در ابتدای همین نوشتار نیز معرفی کاملی از برخی مدل‌ های مناسب کرده ‌ایم.لکن بسیار دیده می ‌شود که هدف از تهیه موتور برق ‌ها با کار در فضا های صنعتی گره می ‌خورد. در این حالت باید خرید انواع موتور برق راتو، سمت ‌و سویی حرفه ‌ای ‌تر را داشته باشد.مدل ‌های قدرتمند، مناسب برای کار در فضا های صنعتی، قیمت موتور برق راتو را افزایش خواهند داد. به هر ترتیب قیمت موتور برق راتو کاملاً متناسب با ظرفیت کاری آن است. لذا در مقام مصرف‌ کننده بهتر است هوشمند باشید و به صرف دستیابی به قیمت موتور برق راتو در اندازه ‌های کمتر، ضریب اطمینان در فعالیت‌ های صنعتی خود را تحت تاثیر جریانات غیرحرفه‌ ای نگذارید.در نظر داشته باشید که برند راتو برای تامین نیاز حرفه ‌ای شما، موتور برق بنزینی راتوی مناسب را دارد. کافی است اندکی هوشمندانه در انتخاب باشید.
موتور برق بنزینی راتو (Rato)
 
  دیدگاه خود را در مورد این مطلب بنویسید:
  کاربر میهمان

  تایید و ارسال
  انصراف
  دیدگاه کابران:
   نمایش دیدگاه‌های بیشتر

    مرتب‌سازی محصولات:

   • پیش‌فرض
   • ارزان‌ترین
   • گران‌ترین
   • جدید‌ترین
   • پرفروش‌ترین
   • پربازدیدترین
   • 1
   • 2
   • 3
   • 4
   • 5