خرید و مشاوره فنی: 65555653-021

موتور برق بنزینی رایدون (Ridon)

برای استعلام قیمت، تماس بگیرید.

تماس با ما
 • ارسال به سراسر ایران

 • پشتیبانی از ۹ الی ۲۱

 • کمترین هزینه ممکن

 • امکان خرید ۲۴ ساعته

 • پرداخت نقد

 • نقد و بررسی
 • مشخصات فنی
 • نظرات کاربران
 • پرسش و پاسخ

فهرست مطالب

برای راه ‌اندازی تجهیزات مدرن امروزی نیاز به نیروی برق دارید. اما در هر حالت و برای هر مکان در هر زمانی نمی ‌توانید از قدرت برق شبکه سراسری استفاده کنید. در این حالت چاره ‌ای جز استفاده از یک موتور برق خوب ندارید. انواع مدل ‌های موتور برق رایدون، سری محصولات مطمئنی هستند که می ‌توانند نیاز مقدماتی شما به یک خط برق ساده شهری را تامین نمایند.

انواع موتور برق رایدون در سری موتور برق ‌های بنزینی قرار می ‌گیرند که در ظرفیت ‌های استاندارد و پرکاربرد طراحی شده ‌اند. این موتور برق ‌های بنزینی کیفیت ساخت متوسط و در عین ‌حال قیمت مناسبی دارند. تا جاییکه در جمع میان رده ‌های بازار، رتبه قابل ‌قبولی را کسب می‌ کنند. در کل قیمت موتور برق رایدون یک دلیل تاثیرگذار در محبوبیت آن است. زیرا این مولد ساده بنزینی کیفیت ساخت مناسبی دارد و با توجه به جایگاه کیفی، یک محصول قدرتمند و خوش قیمت بازار محسوب می‌ شود.

موتور برق بنزینی رایدون (Ridon)

موتور برق ‌های بنزینی از محبوب ‌ترین مدل‌ ها هستند و به نسبت از گونه ‌های دیزلی و یا گازسوز بیشتر مورد توجه مصرف ‌کنندگان قرار می‌ گیرند. شرایط ساده در تامین سوخت بنزین در کنار طراحی ساده موتورهای بنزینی و همچنین قابلیت تولید قدرت کافی از دلایل اصلی در متداول بودن مدل ‌های بنزینی می ‌باشد. با این‌وجود هر مصرف‌ کننده ‌ای تمایل دارد تا از یک مولد بنزین سوز توانمند در اختیار داشته باشد. انواع مدل ‌های موتور برق بنزینی رایدون می ‌توانند مدل ‌های مطمئن با قابلیت فنی قابل ‌قبولی باشند.

در نظر داشته باشید که موتور برق یک ماشین تمام ‌عیار با انبوه قطعات فنی و الکتریکی در کنار هم است. این ماشین باید کیفیت ساخت مناسبی داشته باشد. در غیر این صورت به ‌سرعت دچار فرسایش شده و انواع خرابی ‌های ریز و درشت را تجربه خواهد کرد. قطعا در کنار قدرت و قابلیت توان دهی موتور برق باید به قابلیت ‌های کاربردی و کیفیت ساخت آن نیز توجه جدی کرده باشید.

انواع مدل ‌های موتور برق بنزینی رایدون، سری محصولات میان رده و مطمئن بازار هستند. این ماشین ‌های توانمند تولید برق می ‌توانند نیازهای متوسط و نیمه حرفه ‌ای شما را به ‌راحتی تامین نمایند. در ادامه به بررسی جزئیات فنی و قابلیت ‌های کاربردی انواع مدل‌ های موتور برق رایدون می ‌پردازیم.

انواع مدل ‌های موتور برق رایدون

کمپانی رایدون در طراحی موتور برق بنزینی های خود یک الگوی ساده را در پیش گرفته ‌است. این کمپانی در کل سه مدل موتور برق بنزینی استاندارد با سطوح توان دهی پرکاربرد را معرفی کرده ‌است. این سه مدل از نمونه ‌های پرفروش برند می‌ باشند.

-        موتور برق بنزینی رایدون مدل HD3200 با قابلیت تولید توان 3 کیلوواتی

-        موتور برق بنزینی رایدون مدل HD6000 با قابلیت تولید توان 5.5 کیلوواتی

-        موتور برق بنزینی رایدن مدل HD10500 با قابلیت تولید توان 8 کیلوواتی

این سه مدل در ارائه سه تیپ توان پرکاربرد طراحی شده ‌اند. اصولاً سری موتور برق ‌های 3 کیلوواتی، مدل ‌های مناسب در تأمین نیازهای خانگی هستند. در حالیکه از مدل ‌های 5 کیلوواتی می ‌توان در مصارف خدماتی استفاده نمود. از طرفی یک موتور برق 8 کیلوواتی توان کافی در راه ‌اندازی کلیه تجهیزات کارگاهی را دارد. به ‌این ‌ترتیب محصولات رایدون با توجه به نیازهای اساسی ما طراحی شده ‌اند. کافی است نگرش درستی از نوع مصرف خود داشته باشید تا در میان این مدل کاربردی از موتور برق رایدون نمونه مناسب با سطح توان ایده‌ آل را انتخاب کنید.

موتور برق بنزینی رایدون مدل HD3200

موتور برق رایدون مدل HD3200 یک مولد با قابلیت تولید برق تکفاز در سطح توان 3 کیلوواتی است. به ‌این ‌ترتیب در کلیات طراحی این مدل شرایط کارکرد خانگی پیش‌ بینی شده ‌است. اصولاً موتور برق ‌های 3 کیلوواتی از سری مدل ‌های پرکاربرد و کاملاً محبوب بازار هستند که همیشه مقدار فروش قابل ‌توجهی را تجربه می‌ کنند. این ‌موضوع را می ‌توانیم در مقدار فروش موتور برق رایدون مدل HD3200 شاهد باشیم. زیرا توان 3 کیلوواتی این محصول یک مدل مناسب برای راه ‌اندازی کلیه تجهیزات خانگی است.

موتور برق بنزینی رایدون (Ridon)

با مقدار سطح توان 3 کیلوواتی این مدل موتور برق، قابلیت روشن کردن همزمان تجهیزات متعارف خانگی اعم از یخچال، تلویزیون، کولر و چند عدد روشنایی را داریم. در عین ‌حال مقدار سطح توان 3 کیلوواتی این مدل قابلیت استفاده در مصارف فروشگاهی یا سری تجهیزات سبک را دارد. از طرفی در محیط کارگاه قادر است تا سری تجهیزات سبک مانند انواع دریل و یا سنگ فرز را به شکل انفرادی راه‌ اندازی کند.

در طراحی موتور برق بنزینی رایدون مدل HD3200 سطح امکانات مناسبی پیش ‌بینی ‌شده است. این موتور برق دارای یک سیستم تنظیم ولتاژ AVR است که قابلیت کارکردی اتوماتیک وار دارد. با استفاده از این سیستم تنظیم ولتاژ AVR می‌ توانیم مقدار ولتاژ برق در خروجی موتور برق را تثبیت کنیم. از طرفی دستگاه به یک سنسور کمبود روغن مجهز است. در صورت کاهش سطح روغن، این سنسور مانع از فعالیت موتور می ‌شود و به نوعی آن را اتوماتیک وار خاموش خواهد کرد.

موتور برق رایدون مدل HD3200 یک نمونه خوش مصرف است که در هر ساعت کارکرد پرفشار تنها چیزی در حدود 0.75 لیتر سوخت بنزین مصرف می ‌کند. قطعا این میزان مصرف اندک مناسب شرایط کارکردی ساده و طولانی ‌مدت است و هزینه جاری زیادی ندارد. در عین ‌حال عملکرد موتور چهار زمانه این ژنراتور کارکردی روان و کم ‌صدا می ‌باشد. عملکردی سایلنت که کاملاً مناسب نصب شدن در فضاهای خانگی و آپارتمانی است.

مشخصات فنی موتور برق رایدون مدل HD3200

در بحث فنی برای طراحی موتور برق بنزینی رایدون مدل HD3200 از یک موتور تک‌ سیلندر بنزین سوز با عملکرد چهار زمانه استفاده شده ‌است. موتور تک ‌سیلندر تعریف ‌شده در ظرفیت 212 سی‌ سی از نوع تنفس طبیعی است که با الگوی کار هوا خنک فعالیت می ‌کند.

موتور عملکردی چهار زمانه دارد. در نتیجه حرکت آن شرایطی کاملاً نرم، کم ‌صدا و کم‌ مصرف می ‌باشد. اما به ‌هر حال تحت تعریف یک موتور چهار زمانه نیاز به روغن ‌موتور در مخزن تعریف‌ شده خواهد داشت که قطعا در حین کار با این ماشین متوجه چنین نیازی هستید. موتور تک ‌سیلندر چهار زمانه در حداکثر سرعت کارکرد 3600 دور بر دقیقه می ‌تواند مقدار 7 اسب ‌بخار توان مکانیکی تولید نماید که در امتداد نصب ژنراتور دستگاه تبدیل به یک سطح توان 3 کیلووات برق تکفاز خواهد شد.

برای بخش تولید برق موتور برق از یک آلترناتیو تمام مس استفاده شده ‌است. آلترناتیو حجم و وزن کمی دارد تا در کل با یک ماشین کم‌ حجم که قابلیت ‌های فنی بالایی دارد، مواجه باشیم. آلترناتور تعریف ‌شده از نوع تکفاز است که تحت تأمین قدرت موتور می ‌تواند مقدار 3 کیلووات انرژی الکتریکی را برای یک سطح ولتاژ 220 ولت جریان متناوب تولید نماید. در طراحی این موتور برق رایدون حضور یک تنظیم‌ کننده ولتاژ AVR پیش ‌بینی شده‌ است تا مقدار ولتاژ 220 ولت استاندارد شهری عاری از اعوجاج در سمت خروجی موتور برق داشته باشیم.

برای این موتور برق از یک باک سوخت 15 لیتری گنجانده شده ‌است. موتور تک‌ سیلندر با عملکرد چهار زمانه میزان مصرف سوخت اندکی در حدود 0.75 لیتر به‌ ازای هر ساعت کارکرد دارد. در نتیجه با یک بار پر کردن مخزن سوخت این مولد قابلیت کارکردی فراتر از 15 ساعت متوالی را داریم که در نوع خود نمونه منحصر به‌ فردی محسوب می ‌شود.

موتور برق بنزینی رایدون (Ridon)

موتور برق رایدون مدل HD3200 یک نمونه خانگی است که تعریف نصب ثابتی دارد. این موتور برق با مقدار وزن 48 کیلوگرمی یک مدل سبک ‌وزن است که به ‌راحتی می ‌توانیم آن را در هر مکان و فضایی جابجا کنیم. اما شاسی پیش ‌فرض این موتور برق بنزینی رایدون فاقد چرخ است. لکن در صورت نیاز می ‌توانید چرخ به شاسی دستگاه اضافه کنید.

موتور برق بنزینی رایدون مدل HD3200 یک محصول 3 کیلوواتی با مصارف خانگی است که از مقدار محبوبیت بسیار بالایی در نزد مصرف ‌کنندگان خانگی برخوردار است. این مولد ساده و کم ‌حجم می ‌تواند برق مورد نیاز یک واحد ساده خانگی با تجهیزات متعارف را راه ‌اندازی نماید. از این ‌رو کاملاً مورد توجه نیازهای خانگی می ‌باشد. خصوصا که به لطف طراحی موتور چهار زمانه، عملکردی به‌ غایت نرم، روان و کم ‌صدا دارد. از طرفی مصرف سوختی اندک باعث تولید آلایندگی کمی است که قطعا ایده ‌آل برای استفاده در منازل می ‌باشد.

موتور برق بنزینی رایدون مدل HD6000

موتور برق رایدون مدل HD6000 یک مولد 5.5 کیلوواتی با قابلیت‌ های نیمه ‌صنعتی است که کاملاً توانایی راه ‌اندازی تجهیزات خانگی را دارد. این موتور برق در اصل برای استفاده در مصارف خدماتی مانند راه ‌اندازی برق اضطراری واحدهای اداری، فروشگاهی، نهادهای کوچک درمانی و... طراحی شده ‌است. اما میزان قدرت 5.5 کیلوواتی آن کاملاً برای فعال کردن کلیه تجهیزات متعارف یک خانه کفایت می‌ کند. از طرفی مقدار توان تعریف ‌شده، یک سطح انرژی کافی برای فعال کردن تجهیزات نیمه ‌سنگین کارگاهی است. تا جاییکه می‌ توانیم با این موتور برق رایدون عموم الکتروموتورها در راه ‌اندازی پمپ آب‌ ها و کف کش های 2 کیلوواتی را راه ‌اندازی کنیم.

موتور برق رایدون مدل HD6000 حتی توانایی فعال کردن اینورترهای جوشکاری را دارد. از این ‌رو می‌ تواند در سطح کارگاه ‌های کوچک برای عملیات یک دستگاه جوش ساده با قابلیت متوسط مورد استفاده قرار بگیرد. در طراحی این موتور برق رایدون تلاش مناسبی برای گنجاندن امکانات شده ‌است. موتور برق دارای یک سیستم تنظیم ولتاژ اتوماتیک AVR می ‌باشد تا سطح توان 220 ولت جریان متناوب خروجی آن در یک مقدار بدون اعوجاج باقی بماند. از طرفی به ‌جهت عملکرد موتور چهار زمانه دارای یک مخزن روغن است که باید همیشه سطح مناسبی از روغن داشته باشد. موتور برق مذکور دارای یک سنسور آلارم و قطع کن کمبود روغن می‌ باشد. در صورت کم شدن حجم روغن، این سنسور آلارم خطا داده و از ادامه کارکرد موتور برق رایدون جلوگیری می ‌کند.

در طراحی موتور برق رایدون مدل HD6000 شرایط حمل‌ و نقل ساده ای پیش‌ بینی شده ‌است. موتور برق دارای یک شاسی چرخ‌ دار است. شاسی فلزی این موتور برق، طراحی جمع‌ و جور و ساده‌ ای دارد. شاسی به شکلی طراحی شده ‌است که در کناره ها تبدیل به دسته ‌هایی برای جابجایی موتور برق می شوند. اما چرخ های تعریف ‌شده، سایز تقریباً بزرگ با روکش لاستیکی دارند که یک نمونه کاملاً ایده ‌آل برای جابجایی و حمل‌ و نقل ساده تجهیزات است. از آنجا که موتور برق رایدون مدل HD6000 یک نمونه کارگاهی است، حضور این چرخ ها الزامی خواهد شد. زیرا شرایط جابجایی ساده ماشین را در فضای کارگاه برقرار می ‌کند.

موتور برق بنزینی رایدون (Ridon)

مشخصات فنی موتور برق بنزینی رایدون مدل HD6000

در طراحی این مدل نیمه ‌صنعتی که قابلیت‌ های کاملی در مصارف خانگی و فروشگاهی دارد، از یک موتور تک‌ سیلندر بنزین سوز استفاده شده ‌است. موتور تعریف ‌شده یک نمونه تک‌ سیلندر با عملکرد چهار زمانه می ‌باشد. موتور از نوع تنفس طبیعی است که با الگوی کار هواخنک طراحی شده ‌است. در نتیجه برای خنک شدن نیازی به تعریف سیستم ‌های رادیاتوری ندارد. این موتور تک‌ سیلندر دارای ظرفیت 395 سی‌ سی است و در نهایت سرعت کارکرد خود می‌ تواند به مقدار عدد 3600 دور بر دقیقه برسد.

موتور تک‌ سیلندر تعریف ‌شده در نهایت سرعت، قابلیت تولید توان 13.5 اسب‌ بخار را دارد. این میزان توان برای فعال کردن یک آلترناتیو 5.5 کیلوواتی کاملاً کفایت می‌ کند. در عین ‌حال وقتی دستگاه در نهایت تامین قدرت 5.5 کیلوواتی است، چیزی در حدود حداکثر 25 آمپر جریان کشی خواهد داشت.

این موتور از نوع چهار زمانه است. لذا عملکردی نرم و روان دارد. با توجه به قاعده طراحی هوشمندانه برند رایدون، موتور شرایط کارکردی کم ‌صدا با میزان مصرف سوخت ایده ‌آل یک لیتر در هر ساعت دارد. با توجه به تعریف مخزن 20 لیتری می ‌توانیم با هر بار سوختگیری برای مدت ‌زمانی فراتر از یک شبانه ‌روز این موتور برق بنزینی رایدون را فعال نگه داریم.

در طراحی این موتور برق از یک شاسی چرخ ‌دار استفاده شده ‌است. زیرا دستگاه با وزن 83 کیلوگرمی تقریباً سنگین ‌وزن است و قطعا نمی ‌توان این مقدار را به‌ راحتی بدون تعریف چرخ جابجا کرد. اما به لطف طراحی چرخ ‌های بزرگ به ‌راحتی می‌ توانیم موتور برق رایدون مدل HD6000 را در سطح کارگاه و یا محیط مزرعه و شاید هر فضای مشابه دیگری جابجا کنیم.

موتور برق رایدوناز امکانات جانبی مانند ساعت کار دیجیتالی دارد. از آنجا که در طراحی این مدل از یک موتور چهار زمانه استفاده شده ‌است، نیاز به تعویض روغن‌ موتور الزامی است. لذا باید اطلاع درست از مقدار ساعت کارکرد دستگاه داشته باشیم. اصولاً عدد نشان ‌داده ‌شده در مقدار ساعت کارکرد دستگاه از مهمترین اطلاعات هر موتور برق بنزینی است. زیرا تنها معیار ما در انجام سرویس ‌های دوره ‌ای موتور برق همین مقدار عدد ساعت کارکرد می ‌باشد.

موتور برق بنزینی رایدون مدل HD6000 یک نمونه مناسب برای فعالیت ‌های خدماتی، تعریف برق اضطراری واحدهای اداری، نیازهای رده ‌بالای خانگی و همچنین مصارف عادی در فضاهای کارگاهی می‌ باشد. قیمت موتور برق رایدون مدل HD6000 با توجه به سطح امکانات و قدرت فنی ای که دارد، شرایط کاملاً ایده ‌آل و اقتصادی است. در عین ‌حال عمده‌ فروش موتور برق رایدون مدل HD6000 برای حضور در فضاهای کارگاهی بوده ‌است. با این ‌وجود عملکرد کم ‌صدا و میزان تولید آلایندگی کم در کنار مصرف سوخت اندک دلایل کافی هستند تا برای راه ‌اندازی مطمئن و قدرتمند برق منازل از این موتور برق رایدون استفاده کنیم.

موتور برق بنزینی رایدون (Ridon)

موتور برق رایدون مدل HD10500

موتور برق رایدون مدل HD10500 یک نمونه تمام صنعتی است که قابلیت تولید توان 8 کیلوواتی برق تکفاز 220 ولت جریان متناوب شهری را دارد. این موتور برق کاملاً با هدف استفاده در عموم کارگاه ‌ها و یا فعالیت ‌های کشاورزی در راه ‌اندازی انواع موتور پمپ‌ ها طراحی شده‌ است. اما با توجه به میزان قدرت بالای 8 کیلوواتی در کنار تولید برق بدون اعوجاج 220 ولتی یک مولد توانمند برای مصارف خانگی تا محیط‌ های اداری و خدماتی می ‌باشد. در عین ‌حال می ‌تواند به ‌عنوان یک مولد برق اضطراری در نهادهای امنیتی و اداری مورد استفاده قرار بگیرد. خلاصه اینکه موتور برق بنزینی رایدون مدل HD10500 یک نمونه کامل با توانایی ‌های بالقوه است.

در بحث طراحی این مدل، از یک شاسی چرخ ‌دار استفاده شده ‌است تا قابلیت حمل ‌و نقل ساده‌ ای فراهم باشد. قاعدتاً در محیط کارگاه که نیاز به جابجایی ‌های زیادی داریم، حضور این مدل چرخ‌ دار با مقدار توان 8 کیلوواتی کاملاً ایده ‌آل به ‌نظر می ‌رسد. آلترناتور تعریف ‌شده از نوع تمام مس است که قابلیت تولید جریان برق تکفاز 220 ولت استاندارد شهری را دارد. این مولد دارای یک خروجی تکفاز است. اما در طراحی آن از سیستم تنظیم ولتاژ اتوماتیک AVR استفاده شده ‌است. در عین‌ حال به ‌مانند مدل ‌های قبلی دارای سنسور کمبود روغن است تا در صورت عدم آگاهی مصرف‌ کنندگان مانع از ادامه فعالیت موتورها باشد که حجم روغن کافی ندارند.

در طراحی این مدل از یک نمایشگر دیجیتالی برای نمایش مقدار ساعت کارکرد استفاده ‌شده است. به ‌این ‌ترتیب با توجه به مقدار ساعت کارکرد، به ‌سادگی می ‌توانیم از مقدار مصرف موتور برق اطلاع کافی داشته ‌باشیم. به نوعی جدول زمانبندی در انجام سرویس ‌های دوره ‌ای آن را انجام خواهیم داد.

به هر صورت موتور برق بنزینی رایدون مدل HD10500 یک نمونه 8 کیلوواتی با قابلیت ‌های کاملاً صنعتی شده ‌است که در سطح کارگاه ‌های ساختمانی برای راه ‌اندازی انواع تجهیزات مانند بالابرها، میکسر بتن ‌ها، ماله های برقی و حتی دستگاه‌ های جوشکاری کاملاً مناسب است.

مشخصات فنی موتور برق رایدون مدل HD10500

در بحث فنی برای تولید توان الکتریکی 8 کیلوواتی این مولد از یک موتور تک ‌سیلندر با عملکرد چهار زمانه استفاده شده ‌است. موتور تک ‌سیلندر تعریف ‌شده از نوع هوا خنک است که به شکل تنفس طبیعی کار می ‌کند. ظرفیت موتور 446 سی ‌سی است و در نهایت قابلیت کارکرد 3600 دور در دقیقه می ‌تواند مقدار توان حداکثری 18 اسب ‌بخار را تولید کند. این توان در امتداد تعریف آلترناتیو تمام مس موتور برق تبدیل به یک خط ولتاژ 220 ولت 8 کیلوواتی خواهد شد.

موتور تعریف ‌شده از نوع استارت دستی است. اما در صورت نیاز می ‌توانید آن را مجهز به استارت الکتریکی نمایید. این موتور مصرف سوخت کم در حدود یک لیتر به ‌ازای هر ساعت کارکرد پرفشار دارد. لذا با توجه به مخزن سوخت حجیم 25 لیتری می ‌تواند در مدت‌ زمانی طولانی فراتر از یک روز فعالیت نماید. شرایطی که کاملاً برای یک موتور برق کارگاهی با حجم زیاد کارگاه به ‌نظر می ‌رسد ایده ‌آل باشد.

موتور برق بنزینی رایدون (Ridon)

این موتور برق دارای یک آلترناتیو تمام مس است که قابلیت تولید جریان برق تکفاز 220 ولت استاندارد شهری را دارد. البته با تعریف سیستم تنظیم ولتاژ اتوماتیک AVR مقدار ولتاژ تولید شده آلترناتیو در شرایطی ایده ‌آل و بدون اعوجاج به سمت مصرف‌ کننده می ‌رود. موتور برق رایدون مدل HD10500 وزنی در حدود 88 کیلوگرم دارد. شاسی فلزی موتور برق مجهز به یک جفت چرخ لاستیکی بزرگ است تا شرایط حمل ‌و نقل دستگاه هر چه ساده‌ تر باشد.

ویژگی‌ های طراحی انواع موتور برق رایدون

²   در طراحی موتور برق رایدون از موتورهای چهار زمانه استفاده شده ‌است. حضور موتورهای چهار زمانه اصلی ‌ترین ویژگی برتر در طراحی این ماشین‌ ها می‌ باشد. زیرا موتورهای چهار زمانه الگوی کارکردی نرم، روان، با مقدار تولید صدای اندک دارند. در عین ‌حال مصرف سوخت آنها کم است و مقدار آلایندگی کمتری به نسبت از موتورهای متداول دو زمانه تولید می ‌کنند.

²   مدل ‌های طراحی ‌شده از انواع موتور برق بنزینی رایدون در سطوح توان دهی متداولی هستند. از مدل‌ های پرکاربرد در سطوح توان دهی 3، 5 و 8 کیلوواتی مناسب استفاده در عموم فضاهای خانگی، فروشگاهی، کشاورزی و کارگاهی می ‌باشند.

²   همگی مدل ‌ها به سیستم تنظیم ولتاژ اتوماتیک AVR مجهز هستند. در نتیجه خط برق خروجی این موتور برق ‌ها همواره در یک مقدار ولتاژ استاندارد 220 ولت جریان AC قرار می ‌گیرد.

²   مجهز به یک صفحه نمایش برای نشان ‌دادن مقدار ساعت کارکرد هستند. به ‌این ‌ترتیب برنامه ‌ریزی کردن برای دوره‌ های منظم سرویس‌ دهی انواع موتور برق رایدون ساده ‌تر انجام می ‌شود.

²   دارای آلترناتیوهای تمام مس می‌ باشند. آلترناتیو طراحی ‌شده در مدل ‌های موتور برق رایدون حجم و وزن مناسبی دارند. در عین ‌حال می ‌توانند طبق راندمان کاری حداکثری، مقدار توان مکانیکی تولید شده موتور را به توان الکتریکی تبدیل کنند.

جمع ‌بندی از بررسی فنی انواع موتور برق رایدون

توان دهی، مهمترین معیار در ارزیابی و قابلیت‌ های کارایی انواع موتور برق می ‌باشد. با دانستن مقدار توان دهی است که می‌ توانیم از موتور برق ‌ها در شرایطی خاص استفاده کنیم. در بحث توان دهی انواع موتور برق رایدون نمونه ‌های خوش ‌ساخت بازار هستند. زیرا در سطوح توان متداول و پرکاربرد طراحی شده ‌اند.

اما در کنار توان دهی باید متوجه قابلیت کارکرد طولانی ‌مدت دستگاه باشید. هر اندازه موتور برق بتواندبرای مدت طولانی ‌تری به شکل یکسره فعالیت کند، قطعا قابلیت ‌های کاربردی بالاتری دارد. محصولات موتور برق رایدون از این نظر نیز در لیست مدل ‌های مناسب و توانمند بازار قرار می‌ گیرند. این موتور برق ‌ها به شکلی طراحی شده ‌اند تا مدت ‌زمان کارکردی طولانی‌ مدت را عاری از افت توان دهی پاسخگو باشند.

موتور برق بنزینی رایدون (Ridon)

از منظر کیفیت قطعات در ساخت، انواع موتور برق بنزینی رایدون نگاه مثبت بازار را جذب کرده ‌است. یک محصول میان رده که دست پررنگی در ارائه موتور برق ‌های خوش قیمت و خوش‌ ساخت بازار داشته ‌است. با این ‌وجود هنوز با نمونه ‌های سرآمد بازار در ارائه یک محصول بسیار مقاوم و تمام ‌عیار فاصله دارد. انواع موتور برق رایدون قابلیت مناسبی در تولید برق بدون اعوجاج در سطح 220 ولت جریان AC دارند. در عین ‌حال طراحی مقاوم و ماندگار و عملکردی کم‌ مصرف و سایلنت ویژگی ‌های برجسته آنها را دو چندان کرده‌ است. خصوصا بحث لیست قیمت موتور برق رایدون شرایط استفاده از آنها را کاملاً ایده ‌آل می ‌کند. لیست قیمت موتور برق رایدون در جایگاه میانه بازار قرار دارد و با توجه به کیفیت ساخت و کارایی مدل‌ ها از جایگاه به ‌صرفه و قابل توجه بازار هستند.

  دیدگاه خود را در مورد این مطلب بنویسید:
  کاربر میهمان

  تایید و ارسال
  انصراف
  دیدگاه کابران:
   نمایش دیدگاه‌های بیشتر

    مرتب‌سازی محصولات:

   • پیش‌فرض
   • ارزان‌ترین
   • گران‌ترین
   • جدید‌ترین
   • پرفروش‌ترین
   • پربازدیدترین
   • 1
   • 2
   • 3
   • 4
   • 5