خرید و مشاوره فنی: 65555653-021

موتور برق بنزینی لانسین (Loncin)

برای استعلام قیمت، تماس بگیرید.

تماس با ما
 • ارسال به سراسر ایران

 • پشتیبانی از ۹ الی ۲۱

 • کمترین هزینه ممکن

 • امکان خرید ۲۴ ساعته

 • پرداخت نقد

 • نقد و بررسی
 • مشخصات فنی
 • نظرات کاربران
 • پرسش و پاسخ

فهرست مطالب

استفاده از موتور برق یک راهکار ساده برای تامین برق در شرایط سخت و بحرانی است. وقتی در منطقه ای دورافتاده حاضر هستید و طبعا نمی خواهید تا خود را از انواع تجهیزات الکتریکی محروم کنید و یا در مسافرت به سر می برید و با برق خودرو و شاید راه اندازی بسیاری از تجهیزات با مشکل مواجه هستید، شاید هم برای تداوم کار مراکز مهم مانند فعالیت بیمارستان ها، بانک ها، دیتاسنترها و هر نهاد امنیتی و خدماتی دیگری نگران هستید و به هر دلیلی قصد راه اندازی برق اضطراری را دارید، اگر در هر کدام از این مراحل بحرانی و موارد مشابه هستید، استفاده از موتور برق تنها راهکار فنی و مهندسی شده برای شما است که خیلی ساده شما را به نیروی امن برق مطمئن می ‌رساند. البته به شرط آنکه از یک دستگاه موتور برق خوش ساخت، آن هم با قیمت مناسب استفاده کرده باشید. انواع موتور برق بنزینی لانسین یکی از نمونه های مناسب بازار هستند که خیلی ساده و خوش قیمت نیاز شما به تامین برق را مرتفع خواهند کرد. 
موتور برق بنزینی لانسین (Loncin)
 لانسین (Loncin) یک کمپانی شناخته شده و ریشه دار چینی است. لانسین فعالیت گسترده ای در عرصه طراحی تا تولید انواع موتورهای احتراق داخلی دارد. در حال حاضر این کمپانی در قامت یک شرکت خوشه ‌ای با فعالیتی گسترده در زمینه تولید انواع ماشین های موتوری شده فعالیت می کند. گروه تولیدی لانسین فعالیت خود را از سال ۱۹۹۳ در کشور چین آغاز کرده است. ممکن است این تاریخ در قیاس با بسیاری از برندهای صاحب سبک و ریشه دار، لانسین را به یک برند جوان و خام تبدیل کند. اما در نظر داشته باشید که چینی ها تازه در راه توسعه هستند و برندها با قدمتی ۳۰ الی ۴۰ ساله، کمپانی ‌های ریشه داری در آن کشورها محسوب می شوند. از طرفی کمپانی لانسین در تمام این مدت ثابت کرده است که در طراحی تا ساخت انواع موتورهای احتراق داخلی استاد است و در این عرصه چیزی از رقبای مطرح بازار کم ندارد. در حال حاضر گروه تولیدی لانسین با تمرکز بر طراحی موتورهایی که سطح آلایندگی کمی دارند، فعالیت می کند. در این عرصه نیز کمپانی لانسین موفق ظاهر شده و حالا محصولات خوش‌ ساخت این برند چینی به موتورهایی کم مصرف با سطح آلایندگی کم شهرت دارند. کمپانی لانسین در زمینه طراحی تا تولید انواع موتور برق با ظرفیت های گوناگون نیز دست بالایی دارد. به هر حال در هر دستگاه موتور برقی یک موتور احتراق داخلی چه از انواع بنزینی و یا مدل های دیزلی گنجانده شده است و برند لانسین نیز در این زمینه یعنی طراحی انواع موتورهای احتراق داخلی استاد است. لکن چه برای خرید این موتور برق و یا تامین قطعات بهتر است تا از خدمات نمایندگی موتور برق لانسین استفاده کنید. در این مطلب قصد داریم تا با رویکرد فنی و نگاهی کاربردی به بررسی تمام مدل های طراحی شده و حاضر در بازار از انواع موتور برق لانسین اشاره کنیم. 

کمپانی لانسین در سطح جهانی چه اعتباری دارد؟

 یکی از ملاک ها در هنگام خرید محصولات موتوریزه مانند همین موتور برق ساده، توجه به اعتبار برند سازنده دستگاه است. برخی در این باره بسیار سختگیر با نگاهی کاملاً افراطی هستند و همواره سعی در تهیه ماشین آلات با نام و نشان تجاری مشهوری می باشند. در این بین قطعاً فضا برای عرض اندام برندهای خوش ساختی مانند لانسین بسیار تنگ می شود. اما این دلیل نمی‌ شود که برندهای کم نام و نشان در بازارهای داخلی بدون اعتبار جهانی و کیفیت ساخت مناسبی باشند. برند لانسین برعکس بازار ایران در عرصه ‌های جهانی، کمپانی کاملاً شناخته شده ای است. این کمپانی عمده تمرکز خود را در فتح بازارهای اروپایی تنظیم کرده است. در این باره نیز موفق به اخذ انواع گواهینامه ها و استانداردهای معتبر جهانی شده است. برخی از گواهینامه ها و استانداردهای معتبر اخذ شده توسط محصولات برند لانسین به قرار زیر هستند. 
موتور برق بنزینی لانسین (Loncin)
 ü    گواهینامه GS که گواهی ایمنی محصولات صادر شده از کشور آلمان می باشد.ü    استاندارد EPA که در زمینه تولید ماشین آلات دوستدار محیط زیست فعالیت می کنند و توسط کشور آمریکا صادر می شود.ü    گواهینامه ENC که به موضوعات سازگاری الکترومغناطیسی تجهیزات موتوری الکتریکی می پردازد.ü    استاندارد Noise که یک استاندارد جهانی برای بررسی میزان آلودگی صوتی تولید شده انواع تجهیزات و ماشین آلات است.ü    گواهینامه CE که معتبرترین گواهینامه ایمنی در اتحادیه اروپا می باشد. هر محصولی که بخواهد در اتحادیه اروپا بازاریابی کند، باید این گواهینامه را داشته باشد.ü    استاندارد EUII که یک استاندارد کنترل آلایندگی و دوستدار محیط زیست و مستقل از استاندارد EPA آمریکایی است و مربوط به اتحادیه اروپا می باشد. با مشاهده و مطالعه این استانداردها و گواهینامه ها کاملا مشخص است که سیاست کلی برند لانسین، برای ورود در چه بازارهایی تنظیم شده است. لانسین یک کمپانی بزرگ چینی است که هنر خود در طراحی موتورهای کم صدا و خوش مصرف را ثابت کرده است و در این بین به حضور قدرتمند در بازارهای سختگیر جهانی علاقه دارد. البته حالا این کمپانی مطرح، محصولات خود را در بازارهای داخلی آسیا خصوصاً کشور ایران  در غالب نمایندگی موتور برق لانسین هم عرضه می کند. انواع موتور برق بنزینی لانسین همگی با رعایت تمام استانداردها و گواهینامه های مطرح شده طراحی و تولید شده اند. انواع موتور برق بنزینی لانسین همگی کم مصرف با تولید صدای اندکی هستند. از طراحی مدرن و قطعات با کیفیت در ساخت برخوردار می باشند و می توانند قدرت الکتریسیته را در سطح ولتاژی استاندارد، آن هم به مدت طولانی و بدون اعوجاج تولید کنند. در یک کلام انواع موتور برق بنزینی لانسین در جمع محصولات میان رده بازار حضور دارند. جایگاهی که در خرید و قیمت موتور برق لانسین تاثیر گذار بوده است. محصولاتی که در رقابت با دیگر کمپانی های چینی بهترین هستند و می ‌توانند قدم های شایسته ای در رقابت با برندهای مطرح جهانی داشته باشند. 
موتور برق بنزینی لانسین (Loncin)
 

انواع موتور برق بنزینی لانسین

 در مقدمه به مهارت برند لانسین در عرصه طراحی تا تولید انواع موتورهای احتراق داخلی اشاره کردیم. این کمپانی، موتورساز قهار چینی ها است. موتو های خوش ساخت خود را برای حضور در انواع ماشین آلات ریز و درشت برای انجام انواع فعالیت ‌های صنعتی و کشاورزی طراحی می کند. موتور برق نیز یک ماشین کاملاً موتوری شده است که در آن همواره از یک موتور احتراق داخلی با طراحی ویژه حضور دارد. وجه تمایز در انواع موتور برق به میزان قدرت انرژی الکتریسیته تولید شده توسط آنها می باشد. موتور برق ها در دایره بزرگی از توان دهی انرژی الکتریسیته طراحی می شوند. از آنجا که هر کسی برای پوشش هدف خاصی نیاز به تامین انرژی الکتریسیته دارد، لذا نمی توانیم با یک الگوی ساده و ثابت در طراحی موتور برق برای تمام نیازها ماشینی توانمند را طراحی کنیم.برندهای صاحب سبک به خوبی این موضوع را درک کرده ‌اند و در جمع محصولات خود از انواع موتور برق با قابلیت توان دهی در رنج های گسترده قرار داده ‌اند. برند لانسین نیز در این زمینه دست توانمندی دارد. انواع موتور برق بنزینی لانسین در ظرفیت های گسترده طراحی و تولید شده است. برخی از مدل ‌های مطرح و حاضر در بازار ایران به قرار زیر هستند. R   موتور برق بنزینی لانسین مدل LC1600JSR   موتور برق بنزینی لانسین مدل LC2500DASR   موتور برق بنزینی لانسین مدل LC3500ASR   موتور برق بنزینی لانسین مدل LC5000DAR   موتور برق بنزینی لانسین مدل LC6500DASR   موتور برق بنزینی لانسین مدل LC10000DASR   موتور برق بنزینی لانسین مدل LC13000DASR   موتور برق بنزینی لانسین مدل LC2500ASR   موتور برق بنزینی لانسین مدل LC3000ASR   موتور برق بنزینی لانسین مدل LC3500DASR   موتور برق بنزینی لانسین مدل LC6500ASR   موتور برق بنزینی لانسین مدل LC800DASR   موتور برق بنزینی لانسین مدل LC13000SR   موتور برق بنزینی لانسین مدل LC22000DAS با یک نگاه ساده در لیست بلند بالای این مدل های معرفی شده، کاملاً متوجه تنوع کامل از محصولات برند لاسین هستیم. لانسین برای ساده ترین نیازها به تامین برق، موتور برق مناسب را طراحی کرده و در عین حال برای پوشش بزرگترین و وسیعترین سیستم های تامین برق در سطح کارگاه های صنعتی تا مراکز بزرگ خدماتی محصولاتی قدرتمند و عظیم را طراحی کرده است. در این بین هر کسی به راحتی می ‌تواند با تحلیل مقدار نیاز خود به تأمین برق اضطراری و یا سیار به خرید یک مدل با ظرفیت مناسب از انواع موتور برق لانسین اقدام کند. در این بین لازم است تا به نکات کلیدی در بحث خرید و قیمت موتور برق لانسین توجه نمائید. البته به صرف نام بردن از انواع موتور برق لانسین نمی توانیم به درک درستی از شرایط طراحی، ظرفیت و مقدار توان دهی آنها پی ببریم. انتخاب موتور برق مناسب یک تصمیم مدیریتی کامل است که نیاز به اطلاعات کاملی هم دارد. پس در ادامه به بررسی فنی هر یک از مدل ها در انواع موتور برق لانسین می ‌پردازیم. 
موتور برق بنزینی لانسین (Loncin)
 

موتور برق بنزینی لانسین مدل LC1600JS

 موتور برق بنزینی لانسین مدل LC1600JS مولدی با ظرفیت یک کیلوواتی است. کوچکترین مدل در جمع محصولات لانسین که با راندمان بالا یک خط برق تکفاز یک کیلوواتی را تامین می کند. این موتور برق کوچک برای استفاده در مناطق دوردست، حمل و نقل ساده و راه اندازی تجهیزات خانگی ساخته شده است. در بخش فنی برای طراحی موتور برق بنزینی لانسین مدل LC1600JS از یک موتور تک سیلندر هوا خنک با عملکرد چهار زمانه استفاده شده است. موتور از نوع تنفس طبیعی است که در نهایت قدرت تولیدی خود با سرعت ۳۰۰۰ دور در دقیقه، قادر به تامین ۸۵۰ وات توان است. البته در خط خروجی این موتور برق بنزینی لانسین می توانید یک خط تغذیه یک کیلوواتی کامل داشته باشید. موتور تک سیلندر این دستگاه از یک باک سوخت با ظرفیت 9.6 لیتری استفاده می ‌کند. البته طراحی ۴ زمانه موتور باعث مصرف سوخت و تولید آلایندگی بسیار کم آن شده است. این موتور در هر ساعت کار تنها 1.8 بنزین مصرف می کند. البته با اینکه در حضور مخزن 9.6 لیتری قابلیت کارکرد طولانی مدت را دارد؛ اما حداکثر مدت زمان فعالیت مستمر این دستگاه ۵ ساعت است. موتور با الگوی استارت هندلی طراحی شده است. نوع استارت دستی طراحی شده، عملکردی نرم با سرعت عمل بالا دارد. این موتور برق بنزینی لانسین قابلیت تولید یک خط برق تکفاز ۲۲۰ ولت استاندارد شهری را با حداکثر 3.2 جریان دهی دارد. البته در این موتور برق از یک سیستم تنظیم اتوماتیک سطح ولتاژ برای رسیدن به این مقدار استاندارد استفاده شده است. لذا وقتی موتور برق بنزینی لانسین مدل LC1600JS را فعال می کنید، دیگر نباید نگران حضور سطح ولتاژ ۲۲۰ ولتی باشید. زیرا خود موتور برق قابلیت کافی در تامین این سطح ولتاژ را دارد. موتور برق بنزینی لانسین مدل LC1600JS با وزن ۲۶ کیلوگرمی در ابعاد 47´36´41 سانتیمتری طراحی شده است. اگر چه برای شاسی طراحی شده این موتور برق از چرخ ها استفاده نشده؛ اما طراحی با ابعاد کوچک و مستطیلی شکل در کنار وزن سبک، حمل و نقل کاملاً ساده ‌ای را برای آن فراهم کرده است. این موتور برق به راحتی در صندوق عقب هر خودروی شخصی قرار می ‌گیرد. برای انجام هر نوع فعالیت سیار مناسب است و می تواند یک موتور پمپ آب ساده کشاورزی را فعال کند. در عین حال با میزان تولید صدای ۷۰ دسیبل در جمع موتور برق های کم صدا قرار می گیرد. لذا در مصارف خانگی برای راه ‌اندازی یک یا چند وسیله متعارف خانگی مناسب است. البته از توان محدود یک کیلوواتی این موتور برق نباید انتظار انجام فعالیت ‌های گسترده صنعتی را داشته باشید. در عین حال این موتور برق فاقد یک خط ولتاژ DC است. لذا در کار با تجهیزات خودرویی ناتوان است. در کل موتور برق بنزینی لانسین مدل LC1600JS، ماشینی سبک با قابلیت تامین برق در کیفیت و راندمان بسیار مطلوبی است. قیمت موتور برق بنزینی مدل مذکور از شرایط کاملا اقتصادی و تجاری شده تنظیم شده است تا رده فروش مناسبی را تجربه کند. 
موتور برق بنزینی لانسین (Loncin)
 

موتور برق بنزینی لانسین مدل LC2500AC

 مدل LC2500AC یک موتور برق دو کیلوواتی است. موتور برقی که با زمینه های حرفه ای برای پوشش مصارف خانگی طراحی شده است. موتور برق بنزینی لانسین مدل LC2500AC یک الگوی طراحی ساده، جمع و جور، با سطح امکانات مدرن و کار راه انداز است. موتور برقی که به راحتی قابلیت حمل و نقل شدن دارد و می ‌تواند در دوردست ترین مناطق عملکردی کاملاً مطمئن و باثبات را تدارک ببیند. در بحث فنی برای فعالیت موتور برق بنزینی لانسین مدل LC2500AC از یک موتور تک سیلندر هوا خنک با عملکرد چهار زمانه استفاده شده است. موتور از نوع تنفس طبیعی است و در نهایت سرعت ۳۶۰۰ دور بر دقیقه قابلیت تامین 4.1 کیلووات قدرت را دارد. البته در بحث آن آلترناتور و تامین برق، تنها ۲ کیلووات برق تکفاز ۲۲۰ ولت شهری را می توان از خروجی موتور برق بنزینی لانسین مدل LC2500AC دریافت نمود. برای موتور برق بنزینی لانسین مدل LC2500AC از یک باک سوخت ۱۸ لیتری گنجانده شده است. این موتور 4 زمانه با میزان مصرف سوخت 0.8 لیتر در ساعت کار می کند و در نهایت قادر است تا به مدت ۵ ساعت کارکردی مداوم را داشته باشد. موتور مذکور قدرت خود را برای یک آلترناتور سیم پیچ تمام مس با قابلیت تامین برق تکفاز ۲۲۰ ولت شهری آماده کرده است. در این مدل نیز از سیستم تنظیم ولتاژ اتوماتیک برای رسیدن دقیق به خط ولتاژ ۲۲۰ ولت متناوب استفاده شده است. لذا در صورت نصب هر نوع بار، خط ولتاژ دستگاه به حالت کاملاً اتوماتیک همواره در میزان سطح ۲۲۰ ولتی تنظیم خواهد شد. این موتور برق بنزینی لانسین نیز به مانند مدل کم ‌توان قبلی از یک سیستم استارت هندلی با راه ‌اندازی سریع استفاده می‌ کند. هر چند قابلیت تامین برق عاری از اعوجاج آن هم در حد توان دهی دو کیلووات را دارد؛ اما به دلیل عدم بهره مندی از راه اندازهای الکتریکی نمی‌ تواند در قامت یک موتور برق بنزینی اضطراری مورد استفاده قرار بگیرد. موتور برق بنزینی لانسین مدل LC2500AC با وزن ۴۰ کیلوگرمی در ابعاد 59´43´46 سانتیمتری طراحی شده است. ابعادی کاملا جمع و جور و سبک وزن که قابلیت حمل و نقل هر چه ساده تر موتور برق را فراهم کرده است. این موتور برق بدون حضور چرخ طراحی شده است. اما قطعاً وزن سبک ۴۰ کیلوگرمی آن چندان ماجرای چالش برانگیزی در بحث حمل و نقل آن ایجاد نمی کند. موتور برق بنزینی لانسین مدل LC2500AC یک نمونه کم توان اما کم مصرف با تولید صدای اندک ۷۰ دسیبل است. لذا برای استفاده ‌های خانگی کاملاً مناسب است و می ‌تواند در جایگاهی سیار برای مصارف کشاورزی به جهت راه اندازی انواع موتور پمپ ها و یا فعالیت در مناطق دور افتاده مورد استفاده قرار بگیرد. خصوصا که قیمت موتور برق بنزینی لانسین کاملا مناسب برایتامین نیاز چنین فضاهایی است. 
موتور برق بنزینی لانسین (Loncin)
 

موتور برق بنزینی لانسین مدل LC2500DAS

 این مدل نمونه ارتقا یافته موتور برق ۲ کیلوواتی لانسین است. در این نمونه می توانید عملکردی بسیار طولانی مدت را با قابلیت تامین یک خط برق 2.2 کیلوواتی تکفاز داشته باشید. در عین حال جزئیات طراحی موتور برق بنزینی لانسین مدل LC2500DAS رده های کیفی بالایی را تدارک دیده است. از تامین دو خط ولتاژ کاملاً مستقل تا ایجاد شرایطی خود تنظیم و یک موتور کم مصرف با عملکردی یکنواخت، کم صدا و طولانی مدت و البته متریال خوش ‌ساخت که همگی در بطن طراحی موتور برق بنزینی لانسین مدل LC2500DAS تعریف شده است. در این مدل از یک موتور تک سیلندر با عملکرد چهار زمانه تحت طراحی هواخنک از نوع تنفس طبیعی استفاده شده است. موتور همچنان با روش استارت هندلی است. پس قطعا نمی ‌توانیم از این مدل برای استفاده در موارد اضطراری برای تامین برق نهادهای حساس تجاری، خدماتی و امنیتی استفاده کنیم. اما موتور، خوش ساخت است و در عملکرد ۳۰۰۰ دور بر دقیقه حداکثر قدرت 2.2 کیلووات برق تکفاز ۲۲۰ ولت شهری را تامین می نماید. در عین حال این موتور با عملکردی کم مصرف طراحی شده است. زیرا به ازای هر ساعت، تنها ۳۹۵ سی سی به ازای هر کیلووات سوخت مصرف می کند. از طرفی با وجود مخزن سوخت ۱۸ لیتری قابلیت ۱۵ ساعت عملکرد مداوم و کاملاً پرفشار را دارد. وجه برتری در طراحی موتور برق بنزینی لانسین مدل LC2500DAS علاوه بر قابلیت تنظیم اتوماتیک سطح ولتاژ، بهره ‌مندی از تنظیم دستی ولتاژ در سطوح مختلف اعم از ۲۲۰، ۱۱۰، ۱۱۵ و ۱۲0 ولت جریان متناوب است. در عین حال برای این مدل از یک خط ولتاژ ۱۲ ولت جریان مستقیم نیز گنجانده شده است. لذا با این موتور برق دو کیلوواتی از برند لانسین می توانید باتری خودروها را شارژ کنید و یا کلیه تجهیزات الکتریکی خودروها در ایام مسافرت را راه اندازی کنید. در عین حال با حضور خط ولتاژ ۱۲ ولتی این موتور برق بنزینی لانسین قابلیت راه اندازی انواع موتور پمپ آب های شناور شده را دارید. موتور برق لانسین مدل LC2500DAS با وزن ۴۲ کیلوگرمی در ابعاد 59´43´46 سانتیمتری طراحی شده است. لذا در جمع موتور برق های سیار با قابلیت مانور پذیری بالا قرار می ‌گیرد. در عین حال قیمت موتور برق لانسین در مدل مذکور با توجه به سطح کیفی بالای امکاناتی که در آن گنجانده شده است، نگاهی به صرفه و کاملا اقتصادی شده دارد. این موتور برق دو کیلوواتی از برند لانسین در لیست بهترین ‌های بازار با این سطح توان قرار می گیرد و خیلی بهتر و با کیفیت تر از مدل ۲ کیلووات و البته ساده قبلی می ‌تواند نیروی مطمئن برق خود را تولید نماید. 
موتور برق بنزینی لانسین (Loncin)
  

موتور برق بنزینی لانسین مدل LC3000AS

 این موتور برق با توانایی تامین قدرت 2.5 کیلووات برق طراحی شده است. موتور برقی که در دسته مدل های پرمصرف با سطح کاربردی گسترده از مصارف خانگی تا نیازهای کشاورزی و صنعتی قرار می ‌گیرد. در موتور برق بنزینی لانسین مدل LC3000AS از یک موتور تک سیلندر با عملکرد چهار زمانه در حجم ۱۹۶ سی سی استفاده شده است. موتور از نوع تنفس طبیعی با طراحی هوا خنک است و می ‌تواند در نهایت کارکرد با سرعت ۳۶۰۰ دور بر دقیقه قدرت 4.1 کیلووات را تولید کند. در بخش خروجی دستگاه شاهد تامین یک خط برق تکفاز با توان 2.5 کیلوواتی هستیم که در نهایت قادر است تا 2.8 کیلووات باردهی آن هم به مقدار محدود داشته باشد. این موتور برق بنزینی لانسین هم به مانند دیگر مدل ها از عملکرد خوبی در مصرف سوخت برخوردار است. به طوری که قادر است با مصرف سوخت ۳۹۵ سی سی به ازای هر کیلووات، آن هم تحت فشار حداکثری به مدت ۱۵ ساعت متوالی کار کند. موتور از یک مخزن سوخت ۱۸ لیتری برخوردار است. موتور برق بنزینی لانسین مدل LC3000AS با قابلیت تنظیم اتوماتیک سطح ولتاژ طراحی شده است و علاوه بر تامین ولتاژ ۲۲۰ ولت استاندارد شهری از قابلیت تولید سطوح ولتاژ دیگر مانند ۱۱۰، ۱۱۵ و ۱۲0 ولت AC نیز برخوردار است. در عین حال برای این موتور برق بنزینی لانسین از یک خط ولتاژ ۱۲ ولت جریان مستقیم DC گنجانده شده است تا قابلیت شارژ باتری خودروها و یا کار با تجهیزات ولتاژ DC را داشته باشد. این موتور برق بنزینی لانسین همچنان با روش استارت دستی طراحی شده است. لذا نمی تواند در قامت یک موتور برق اضطراری برای فعالیت در مراکز حساس مورد استفاده قرار بگیرد. اما با توجه به وزن تقریبا سبک ۵۲ کیلوگرمی در کنار ابعاد جمع و جور با اندازه های 59´43´48 سانتیمتری همچنان در رده موتور برق های سیار با قابلیت کاربری آسان قرار می‌ گیرد. در عین حال موتور کاملا کم صدا با میزان تولید صدای ۷۶ دسیبل است. لذا می تواند در مصارف خانگی هم، دست توانمندی داشته باشد. از آنجا که موتور برق ها با ظرفیت ۳ کیلووات از مدل های پرکاربرد و محبوب هستند، این موتور برق که اندکی در سطح توانی کمتر از 3 کیلووات طراحی شده، قابلیت حضوری موثر در بسیاری از فرآیندها را دارد. 

موتور برق بنزینی لانسین مدل LC3500AS

 یکی از کاملترین و در عین حال کاربردی ترین در انواع موتور برق بنزینی لانسین است. یک مدل با قابلیت تامین برق در ظرفیت 2.8 الی 3 کیلوواتی که برقی با کیفیت عالی در عملکردی طولانی مدت را تامین می نماید. این موتور برق، کیفیت ساخت مطلوبی دارد. تا جاییکه طول عمر قطعات بسیار بالا را تجربه خواهید کرد. در بحث طراحی موتور برق لانسین مدل LC3500AS از یک موتور تک سیلندر با عملکرد چهار زمانه از نوع هواخنک تحت الگوی تنفس طبیعی که ظرفیت ۲۱۲ سی‌ سی دارد، استفاده شده است. موتور برق مذکور تحت تاثیر سرعت حداکثر ۳۰۰۰ دور در دقیقه قابلیت تولید ۴.۴ کیلووات توان را دارد. 
موتور برق بنزینی لانسین (Loncin)
  این مدل نیز به مانند نمونه ‌های قبلی از یک موتور کم صدا با عملکردی روان که مصرف سوخت مناسب ۳۹۵ سی سی به ازای هر کیلووات دارد، استفاده می کند. علاوه بر این با حضور مخزن سوخت ۱۸ لیتری قابلیت عملکرد ۱۵ ساعت کارکرد متوالی را دارد. موتور برق مذکور در کنار قابلیت تنظیم اتوماتیک سطح ولتاژ ۲۲۰ ولت جریان متناوب، از توانایی تولید سایر سطوح ولتاژی هم برخوردار است. در عین حال از یک خط ولتاژ ۱۲ ولت جریان DC با حداکثر 8.3 آمپرکشی استفاده می ‌کند. لذا قابلیت کار با تجهیزات خودرویی و دیگر ملزومات کار در سطوح ولتاژ DC را دارد. موتور برق مذکور با ابعاد 97´54´54 سانتیمتری طراحی شده، لذا همچنان در دسته مدل های سیار با قابلیت جابجایی ساده توسط خودروهای شخصی قرار می گیرد. اما وزن ۷۰ کیلوگرمی این مدل را نمی ‌توان به این سادگی در شرایط حمل و نقل معمولی تحمل کرد. از آنجا که شاسی طراحی شده برای این موتور برق بنزینی لانسین فاقد چرخ است، لذا در هنگام حرکت دادن و جابجایی از مکانی به مکان دیگر، با توجه به وزن ۷۰ کیلویی، قطعا با مشکل مواجه خواهید شد. موتور برق مذکور یک نمونه حرفه ای برای تامین کامل نیازهای خانگی است و غالباً در فضاهای ویلایی، مناطق دوردست مسکونی و یا نیازهای کشاورزی مورد استفاده قرار می گیرد. 

موتور برق بنزینی لانسین مدل LC3500DAS

 مدل LC3500DAS یک نمونه با طراحی سبکتر از مدل های 3 کیلوواتی است که قابلیت تامین قدرت برق تا حداکثر 3.3 کیلووات را دارد. این مدل در عین تولید برق با قدرت 3 کیلووات، وزنی کمتر از ۵۰ کیلوگرم دارد و برای حضور در فضاهای سیار، تامین نیازهای مسافرتی و... مناسب است. در عین ‌حال موتور برق بنزینی لانسین مدل مذکور با طراحی کاملاً کم صدایی همراه است. از این رو برای ماندن در فضاهای خانگی دارای محدودیت خاصی نمی باشد. در موتور برق بنزینی لانسین مدل LC3500DAS به مانند تمام مدل‌ های قبلی که تاکنون معرفی کرده ‌ایم، از یک موتور تک سیلندر بنزینی از نوع هوا خنک استفاده شده است. موتور در نهایت سرعت کارکرد خود با حرکت ۳۰۰۰ دور بر دقیقه قابلیت تامین قدرت تا 4.4 کیلووات توان را دارد. این موتور برق با میزان مصرف سوخت ۳۹۵ سی سی به ازای تولید هر کیلووات برق طراحی شده است. لذا برای تولید 3.3 کیلووات توان، مصرف سوخت 1.2 لیتر در هر ساعت را دارد. به این ترتیب با یک مخزن سوخت پر از بنزین ۱۸ لیتری قابلیت کارکرد ۱۵ ساعت فعالیت مستمر و پرفشار را دارد. در بحث طراحی برای موتور برق بنزینی لانسین مدل LC3500DAS سطح ولتاژ خروجی تکفاز 220 ولت استاندارد شهری در نظر گرفته شده است. این مدل فاقد برق DC است. در عین حال به مانند تمام مدل ‌های قبلی از یک سیستم تنظیم ولتاژ اتوماتیک استفاده می کند. بخش آلترناتور از سیم پیچ های تمام مس ساخته شده است تا ماهیت طراحی موتور برق مذکور در حجم و وزن کمی قرار بگیرد. این تأثیر آنچنان بوده که موتور برق بنزینی لانسین مدل LC3500DAS با وزن مناسب ۴۲ کیلوگرمی در ابعاد بسیار کوچک 59´43´46 سانتیمتری قابلیت تولید 3.5 کیلووات برق تکفاز را دارد. 
موتور برق بنزینی لانسین (Loncin)
  از آنجا که موتور طراحی شده برای این دستگاه با روش استارت دستی کار می کند، قاعدتاً نمی توانیم از ماشین مذکور برای تامین برق اضطراری واحدهای حساس و استراتژیک استفاده کنیم. اما در بحث تامین قدرت برای کار کردن در فضای منازل، کارگاه های کوچک صنعتی، نیازهای عادی کشاورزی و البته اهداف سیار با جابجایی گسترده بهترین می باشد. 

موتور برق لانسین مدل LC5000DA

 این مدل یک موتور برق بنزینی ۴ کیلوواتی است که تحت تاثیر حرکت روان و سبک موتوری چهار زمانه، عملکردی قدرتمند، نرم، کم صدا و خوش مصرف دارد و می تواند به راحتی در مصارف سیار مورد استفاده قرار بگیرد.در طراحی بخش فنی موتور برق بنزینی لانسین مدل LC5000DA از یک موتور تک سیلندر چهار زمانه با ظرفیت ۳۳۷ سی سی از نوع هواخنک و تنفس طبیعی استفاده شده است. موتور به غایت قدرتمند است و می ‌تواند در سرعت عملکرد ۳۰۰۰ دور بر دقیقه قدرتی معادل با چهار کیلووات برق تکفاز را تولید نماید. در عین حال برای موتور این دستگاه از یک باک سوخت با ظرفیت ۲۵ لیتری استفاده شده است. موتور چهار زمانه با مصرف سوخت اندک است. به طوری که در هر ساعت کار 1.5 لیتر سوخت می سوزاند. در نتیجه با حضور باک پر از سوخت ۲۵ لیتری این دستگاه می توانید انتظار عملکردی ۱۰ ساعته آن هم به شکل متوالی را داشته باشید. در بحث تولید برق برای طراحی این موتور برق بنزینی لانسین از یک خط تنظیم ولتاژ اتوماتیک در تهیه ولتاژ با سطوح ۲۲۰، ۱۱۰، ۱۱۵، ۱۲۰ و ۲۴۰ ولتی استفاده شده است. در کنار این خط ولتاژ بسیار متنوع AC در این موتور برق، یک خط ولتاژ ۱۲ ولت جریان مستقیم DC نیز حضور دارد که قابلیت حداکثر 8.5 آمپر جریان کشی را دارد. این موتور برق بنزینی لانسین با وزن ۷۴ کیلوگرمی طراحی شده و در ابعاد 59´43´48 با وجود اندک وزن بالا همچنان در قامت موتور برق هایی که قابلیت حمل و نقل آسان دارند، قرار می گیرد. 

موتور برق بنزینی لانسین مدل LC6500AS

 این مدل یک موتور برق ۵ کیلوواتی با طراحی جمع و جور و خوش ساخت است که مناسب اهداف سیار، مناطق دور افتاده و کارگاه های سبک صنعتی و ساختمانی طراحی شده است. موتور برق بنزینی لانسین مدل LC6500AS اولین نمونه از رده مدل ها با استارت الکتریکی است. مدل مذکور قابلیت راه انداختن طیف کاملی از تجهیزات کشاورزی خصوصاً انواع پمپ های آبیاری را دارد و در عین حال می‌ تواند انبوه دستگاه های صنعتی تا ساختمان سازی را به شکل انفرادی راه اندازی کند. برای موتور برق بنزینی لانسین مدل LC6500AS همچنان از یک موتور تک سیلندر با عملکرد چهار زمانه که از نوع تنفس طبیعی است و هوا خنک می باشد، استفاده شده است. اما این موتور حالا در حجم ۳۸۹ سی سی حسابی قدرتمندتر، بزرگتر، با قابلیت تولید توان ۵ کیلوواتی در سرعت ۳۰۰۰ دور در دقیقه است. اعدادی که کاملاً شرایط متفاوتی را با نمونه های قبلی تجربه می کند. برای این موتور برق بنزینی لانسین از یک مخزن سوخت با ظرفیت ۲۵ لیتری استفاده شده است. از آنجا که این موتور برق بنزینی لانسین در هر ساعت، مصرف سوختی در حدود 2.5 لیتر دارد، لذا با وجود یک مخزن پر از بنزین قادر است برای مدت ۹ ساعت، کارکرد متوالی آن هم تحت قدرت حداکثری داشته باشد. 
موتور برق بنزینی لانسین (Loncin)
  این موتور برق بنزینی لانسین با قابلیت برق تکفاز در سطوح ولتاژ ۲۲۰، ۱۱۰، ۱۱۵ و... طراحی شده است. علاوه بر اینکه می ‌تواند به شکل اتوماتیک مقدار ولتاژ کاری در خروجی سیستم را تنظیم کند، قابلیت انتخاب سطوح متفاوت از رده ولتاژهای گوناگون را دارد. در عین حال به موازات این ولتاژ تکفاز ۲۲۰ ولت استاندارد شهری، از یک خط ولتاژ ۱۲ ولت DC جریان مستقیم هم برخوردار است. ولتاژ DC این موتور برق بنزینی لانسین مدل LC6500AS قابلیت کافی در کار با انواع تجهیزات برق خودرویی و پمپ های شناور در آب را دارد. البته تمام این خطوط ولتاژ خروجی در سه خط کاملاً مجزا از هم عرضه شده است. به این ترتیب می توانیم انواع مصرف کنندگان را در شرایطی کاملاً مستقل از هم از طریق این موتور برق بنزینی تامین نماییم. مدل پایه این موتور برق بنزینی لانسین با یک سیستم استارت دستی طراحی شده است. اما در مدل های حرفه ای تر می توانید از نمونه ها که با سیستم استارت الکتریکی کار می کنند، استفاده کنید. موتور برق بنزینی لانسین مدل LC6500AS با ابعاد 68´54´55 سانتیمتری در وزن ۷۷ کیلوگرمی عملاً یک نمونه با قابلیت حمل و نقل ساده است که چندان زمینه های سیار بودن برای تامین نیازهای مسافرتی را ندارد. اما به خوبی می تواند از برق یک واحد مسکونی تا کمپ ها و مراکز ساده خدماتی و درمانی و... را راه اندازی کند. 

موتور برق لانسین مدل LC6500DAS

 موتور برق بنزینی لانسین مدل LC6500DAS یک نمونه 5 کیلووات از نوع دائم کار با قابلیت تنظیم کنندگی کاملاً دقیق و اتوماتیک سطح ولتاژ است که در بخش طراحی از یک سیستم خنک کننده مستقل استفاده می کند. این موتور برق از سه خط خروجی کاملاً مجزا برای تامین برق تکفاز دارد. در طراحی موتور برق لانسین مدل LC6500DAS از یک موتور تک سیلندر هواخنک با الگوی تنفس طبیعی استفاده شده است. موتور به مانند تمام دیگر مدل ها از نوع ۴ زمانه است. در واقع این هنر موتورسازی لانسین است که در عرضه و طراحی انواع موتورها ظاهر شده تا نمونه هایی با طراحی کوچک، وزن کم، قدرت بالا، تحت عملکرد چهار زمانه، برای نصب شدن در انواع موتور برق ها آماده کرده باشد. در طراحی موتور برق لانسین مدل LC6500DAS نیز شاهد حضور تمام ‌عیار یک موتور خوش ساخت و خوش مصرف هستیم. موتوری که در نهایت سرعت ۳۰۰۰ دور بر دقیقه قابلیت تامین قدرت 5.5 کیلوواتی را دارد. برای بحث تامین سوخت این موتور از یک باک با ظرفیت ۲۵ لیتری استفاده شده است. موتور در هر ساعت کارکرد پرفشار خود نزدیک بر 2.5 لیتر سوخت می سوزاند. لذا وقتی باک سوخت ۲۵ لیتری آن را از بنزین پر کرده باشید، قطعاً می توانید تا ۹ ساعت کار مداوم را از این ژنراتور ۵ کیلوواتی انتظار داشته باشید. موتور برق لانسین مدل LC6500DAS تنها قادر به تولید برق تکفاز می باشد. البته این برق تکفاز را تحت تاثیر یک سیستم اتوماتیک تنظیم کننده ولتاژ با بالاترین دقت تولید می نماید. در عین حال برای عملکرد این موتور برق از یک سیستم استارت الکتریکی استفاده شده است تا قابلیت کاربرد در فضاهای برق اضطراری را داشته باشد. این موتور برق از مسیر راه اندازی بسیار ساده و سریعی برخوردار است و در لحظه راه اندازی نیاز به تنظیمات بسیار پیچیده و زمانبر و گاهاً گیج کننده ندارد. 
موتور برق بنزینی لانسین (Loncin)
  موتور برق بنزینی لانسین مدل LC6500DAS با وزن ۷۹ کیلوگرمی در ابعاد 55´54´68 سانتیمتری طراحی شده است. شاسی آن فاقد چرخ است. لکن این شاسی از پروفیل های فولادی و کاملا مستحکم ساخته شده تا قابلیت کارکرد مطمئن دستگاه را تامین نماید. موتور برق بنزینی لانسین مدل LC6500DAS با توان تأمین برق 5.5 کیلوواتی برای مصارف خانگی حد کمال را دارد. در نیازهای کشاورزی و صنعتی برای راه انداختن انفرادی دستگاه ‌ها توانمند است و در عین حال با قابلیت استارت الکتریکی می تواند به عنوان یک مولد برق اضطراری در انواع مراکز خدماتی، درمانی، بانک ‌ها، دیتاسنترها و... مورد استفاده قرار بگیرد. این مدل در جمع انواع موتور برق لانسین از نمونه ‌های محبوب است که زمینه‌ های کاربردی بسیار سطح بالایی دارد. 

موتور برق لانسین مدل LC8000DAS

 این مدل با قابلیت تامین ۶ کیلووات برق تکفاز آن هم به شکل 3 خط خروجی کاملاً مستقل طراحی شده است. البته در این مدل دیگر شاهد المان هایی خاص مانند طراحی چرخ ها و دسته ها برای حمل و نقل هر چه ساده تر هستیم. از طرفی در طراحی موتور برق لانسین مدل LC8000DAS تمام المان های حرفه ای برای کارکرد در فضاهای برق اضطراری مانند تعبیه باتری، سیستم خنک کننده مستقل و کارآمد، تنظیم اتوماتیک ولتاژ و استارت الکتریکی پیش ‌بینی شده است. در بحث فنی برای طراحی موتور برق لانسین مدل LC8000DAS  از یک موتور تک سیلندر چهار زمانه و البته هواخنک استفاده شده است. موتور به مانند تمامی محصولات برند لانسین طراحی ساده، جمع و جور، عاری از صدا و کم مصرف دارد. لکن وقتی پای تولید قدرت ۶ کیلوواتی در میان باشد، باید از موتوری قدرتمند هم استفاده کنیم. در این مورد نیز از موتوری که ظرفیت ۴۲۰ سی ‌سی دارد، استفاده شده است. این موتور در نهایت سرعت کارکرد خود، یعنی ۳۰۰۰ دور در دقیقه قابلیت تولید ۶ کیلووات انرژی حرکتی را دارد. البته با این ابعاد و چنین حجم موتوری نیاز به تامین سوخت قابل توجهی نیز می ‌باشد. لذا برای موتور برق لانسین مدل LC8000DAS از یک باک سوخت با ظرفیت ۲۵لیتری استفاده شده است. موتور به ازای هر ساعت کارکرد متوالی چیزی در حدود 3 لیتر بنزین مصرف می کند. لذا وقتی باک سوخت آن را از بنزین پر کرده باشید، تنها می توانید برای 8 ساعت کارکرد متوالی از آن استفاده کنید. از آنجا که این موتور برق بنزینی لانسین با هدف حضور در فعالیت های برق اضطراری طراحی شده، قطعاً باید مراتب ساعت کار پس از خاموشی را مدنظر قرار داده باشید. در بحث تولید برق، موتور برق لانسین مدل LC8000DAS یک نمونه تمام عیار با قابلیت تولید برق تکفاز جریان متناوب و جریان ثابت است. این موتور برق با بهره مندی از یک سیستم بسیار دقیق و کاملا اتوماتیک، قابلیت تنظیم ولتاژ سطح بالایی دارد و در عین حال از یک خط ولتاژ ۱۲ ولت DC قدرتمند استفاده می ‌کند. موتور برق بنزینی لانسین مدل LC8000DAS با وزن ۸۷ کیلوگرمی طراحی شده است. با وجود چنین وزن تقریباً سنگینی دیگر نمی توانیم قابلیت حمل و نقل ساده را برای این موتور برق داشته باشیم. اما برند لانسین با طراحی چرخ های مستحکم و همچنین دستگیره برای هدایت موتور برق در حین جابجایی، شرایط حمل و نقل آن را کاملاً ساده کرده است. 
موتور برق بنزینی لانسین (Loncin)
 موتور برق بنزینی لانسین مدل LC8000DAS اگر چه در حضور استارت الکتریکی با قابلیت سطح بالای تامین برق اضطراری طراحی شده؛ اما در سطح کارگاه و محیط مزرعه تبدیل به یک ماشین تمام عیار خواهد شد. ماشینی که می تواند سنگین ترین دستگاه های تجهیزات ساختمانی و یا قویترین موتور پمپ های مکش آب در محیط مزرعه را راه ‌اندازی کند. 

موتور برق لانسین مدل LC10000DAS

 وقتی پای طراحی موتور برق ها با ابعاد تمام صنعتی در میان است، دیگر باید قدرتی حداقل ۷ کیلوواتی را تهیه کرده باشیم. ماشین ها در ابعاد صنعتی بزرگ جثه، قدرتمند، با قابلیت انجام کارهای سخت هستند. آنها برای رسیدن به این شرایط نیاز به تامین قدرت دارند. موتور برق لانسین مدل LC10000DAS اولین مدل از سری محصولات این برند چینی است که با ظرفیت تولید 7.5 کیلووات برق در فهرست حرفه ای ها با ابعاد تمام صنعتی قرار می ‌گیرد. در عین حال این موتور برق بنزینی به تنهایی می‌ تواند برق یک اداره، سازمان و یا هر مکان خدماتی دیگری را تامین نماید. به مانند تمام مدل‌ های قبلی در این مدل نیز همراه با هنر موتورسازی برند لانسین هستیم. زیرا در بخش فنی موتور برق لانسین مدل LC10000DAS از یک موتور خوش ‌ساخت چهار زمانه با عملکرد هواخنک و تنفس طبیعی استفاده شده است. موتور تک سیلندر است و قادر است تا در حداکثر ظرفیت کاری ۳۰۰۰ دور بر دقیقه توانی معادل با 7.3 کیلووات را تامین نماید. البته در فشار حداکثری قابلیت تولید برق با مقدار ۸ کیلوواتی را هم دارد. به هر صورت با تمام این تفاصیل در بخش فنی این موتور برق بنزینی لانسین با یک موتور در ظرفیت حجیم ۴۲۰ سی سی مواجه هستیم که برای هر ساعت کار چیزی در حدود 3.5 لیتر سوخت مصرف می ‌کند. در این موتور از یک باک با ظرفیت ۲۵ متری گنجانده اند که قادر است برای ۹ ساعت کار متوالی میزان سوخت مورد نیاز این موتور برق بنزینی لانسین را تهیه کند. مدل مذکور به مانند تمام مدل ‌های قبلی با قابلیت تولید برق تکفاز ۲۲۰ ولت متناوب شهری تحت شرایط تنظیم ولتاژ اتوماتیک طراحی شده است. موتور برق، مجهز به یک سیستم استارت الکتریکی است تا برای استفاده به عنوان مولد برق اضطراری نهادهای اداری، کارآیی داشته باشد. این موتور برق با ابعاد 55´54´68 سانتیمتری با وزن ۸۸ کیلوگرمی طراحی شده است. ابعاد تا وزن این موتور برق بنزینی لانسین به هیچ حالت قابلیت تبدیل شدن به یک مولد سیار را ندارد. لذا عمده استفاده از این موتور برق برای حضور در مکانی ثابت با هدف تامین برق اضطراری و یا کار در واحدهای صنعتی است. 
موتور برق بنزینی لانسین (Loncin)
  

موتور برق بنزینی لانسینLC13000S

 برای انجام فعالیت های رده بالای صنعتی تا حضور گسترده در محیط باغ و مزرعه نیاز به یک موتور برق حرفه ای و کامل قدرتمند دارید.موتور برق بنزینی لانسین مدل LC13000S با قابلیت تامین قدرت 8.5 کیلوواتی به نوعی همان موتور برق قابل و توانمند برای فضاهای صنعتی است. در موتور برق بنزینی لانسین مدل LC13000S از یک موتور تک سیلندر چهار زمانه و هواخنک استفاده شده است. موتور خوش ساخت است و مصرف سوخت 4.8 لیتری در هر ساعت دارد. به این ترتیب با وجود مخزن تقریباً حجیم ۴۸ لیتری، چیزی در حدود ۹ ساعت کارکرد مداوم را پوشش می دهد. البته این موتور برق با چنین حجم بزرگ و مصرف قابل توجه باید هم قدرت سطح بالایی داشته باشد. موتور برق مذکور قابلیت تولید 9 کیلووات برق را در حداکثر شرایط کارکرد موتور با سرعت 3000 دور بر دقیقه دارد. اما آنچه در این مدل قدرتمند وجه تمایز با دیگر مدل های رده پایین تر است، قابلیت تولید برق سه فاز ۳۸۰ ولت جریان متناوب است. موتور برق بنزینی لانسین مدل LC13000S در سمت خروجی خود دارای 2 خط مستقل برق سه فاز و 2 خط مستقل برق تکفاز می باشد. این موتور برق به یک سیستم استارت برق مجهز است تا بتوان از آن برای حضور در برنامه ‌های برق اضطراری استفاده کرد. موتور برق بنزینی لانسین با ابعاد 65´62´86 سانتیمتری تحت وزن ۱43 کیلوگرمی طراحی شده است تا به هیچ حالت در قامت یک مولد با حمل و نقل ساده قرار نگیرد. البته طراحان برند لانسین برای این موتور برق بنزینی از یک جفت چرخ محکم برای جابجایی هر چه ساده تر دستگاه استفاده کرده اند.موتور برق لانسین مدل LC13000S از مدل های تمام عیار است که چه در سطح برق اضطراری نهادهای حساس اداری و خدماتی تا فعالیت در سطح باغ و مزرعه بهترین می باشد. 

موتور برق لانسین مدل LC13000DAS

 این مدل نیز یکی دیگر از انواع موتور برق لانسین با ابعاد طراحی تمام مهندسی شده است که برای فعالیت در فضاهای بسیار سخت و پیچیده با قابلیت تامین توان صنعتی طراحی شده است. موتور برق بنزینی لانسین مدل LC13000DAS از نوع برق سه فاز است که قابلیت تولید 9 کیلووات برق را دارد. از این برق قدرتمند برای به کار انداختن تجهیزات برق سه فاز کارگاهی، انواع موتور پمپ آب های بزرگ کشاورزی تا تامین برق اضطراری نهادهای جامع اداری استفاده می شود. در طراحی این موتور برق قدرتمند، لانسین همچنان متکی بر موتور تک سیلندر بنزینی از نوع چهار زمانه هواخنک است. به هر صورت لانسین توانسته است با افزایش کورس حرکتی پیستون در تک سیلندر موتور که به افزایش حجم آن انجامیده است، سطح قدرت قابل توجهی را تولید نماید. موتور مذکور از یک باک سوخت ۴۸ لیتری برخوردار است که با توجه به مصرف سوخت 4.8 لیتری دستگاه در هر ساعت، قابلیت عملکرد ۹ ساعت کارکرد متوالی را دارد. 
موتور برق بنزینی لانسین (Loncin)
  در موتور برق بنزینی لانسین مذکور، به مانند مدل قبلی همچنان از دو خط تغذیه سه فاز در کنار خط تغذیه تکفاز استفاده شده است. این مدل از قابلیت برق DC محروم است؛ اما در تامین قدرتمند برق با ابعاد صنعتی کاملاً توانمند می باشد. موتور برق مذکور دارای وزن ۱۴۳ کیلوگرمی است که در شاسی آن از چرخ هایی بزرگ و قدرتمند برای جابجایی هر چه ساده تر موتور برق تعبیه شده است. موتور برق از نوع استارت برقی است و با توجه به کارکرد در صدای بسیار آرام ۷۸دسیبل، کاملاً مناسب نصب شدن در فضاهای بزرگ و شلوغ خدماتی می باشد. 

موتور برق بنزینی لانسین مدل LC22000DAS

 موتور برق بنزینی لانسین مدل LC22000DAS قویترین مدل طراحی شده در این برند است که قابلیت تولید ۱۵ کیلووات برق در ابعاد سه فاز صنعتی را دارد. این موتور برق از یک سیستم استارت برقی برای راه اندازی از راه دور و تامین نیازهای برق اضطراری برخوردار است. نکته قابل توجه در روش کاربراتوری بودن آن برای تامین سوخت می باشد. در طراحی بخش فنی این موتور برق قدرتمند از برند لانسین، دیگر خبری از موتورهای تک سیلندر نمی باشد. زیرا حالا قدرتی معادل با ۱۵ کیلووات برق ۳۸۰ ولت جریان متناوب را باید تولید کنیم و برای این منظور به یک موتور دو سیلندر از نوع هوا خنک با عملکرد چهار زمانه نیاز داریم. موتور دو سیلندر به کار رفته در موتور برق بنزینی لانسین مدل LC22000DAS از قابلیت تامین حداکثر ۱۷ کیلووات توان برخوردار است. هر چند با سرعت نامی ۳۰۰۰ دور در دقیقه قابلیت تامین سطح توان نامی ۱۵ کیلوواتی را دارد. در موتور برق بنزینی لانسین مدل LC22000DAS از یک مخزن سوخت ۴۵ لیتری استفاده شده است. با توجه به مصرف سوخت 6.7 لیتر بر ساعت در عملکرد مداوم موتور برق لانسین مدل مذکور، می ‌توان حداکثر عملکرد ۹ ساعته را انتظار داشت. موتور برق بنزینی لانسین مدل LC22000DAS یک نمونه کاملا حرفه ای با ابعاد بسیار بزرگ 71´72´100 سانتیمتری و وزن ۲۱۳ کیلوگرمی است. این موتور برق دیگر حکم یک ژنراتور کوچک و کاربلد را دارد. زیرا برق سه فاز را در دو خروجی همراه با دو خروجی دیگر از برق تکفاز عرضه می کند. در هر دو نوع تکفاز و سه فاز از سیستم اتوماتیک تنظیم ولتاژ بهره مند است و با الگوی استارت الکتریکی طراحی شده است. موتور برق بنزینی لانسین مدل LC22000DAS دارای چرخ برای حمل و نقل ساده و باتری برای استارت اتوماتیک است. این موتور برق در سطح کارگاه و یا در سطح تامین برق چندین منزل و ساختمان اداری تا حضور قدرتمند در فضاهای صنعتی و کارگاه ساختمانی طراحی شده است. تمامی مدل های مطرح شده از انواع موتور برق لانسین، نمونه های خوش ساخت و باکیفیتی هستند که در آنها از هنر موتورسازی برند لانسین استفاده شده است. این موتور برق ها قابلیت سطح بالایی در تولید برق عاری از اعوجاج دارند. در عین حال با دامنه وسیع در تامین توان برق می توانند انواع سناریوها را پوشش دهند و در یک کلام انواع موتور برق بنزینی لانسیندر لیست بهترین ها با جایگاه میان رده اقتصادی بازار قرار می ‌گیرند.
موتور برق بنزینی لانسین (Loncin)
 
  دیدگاه خود را در مورد این مطلب بنویسید:
  کاربر میهمان

  تایید و ارسال
  انصراف
  دیدگاه کابران:
   نمایش دیدگاه‌های بیشتر

    مرتب‌سازی محصولات:

   • پیش‌فرض
   • ارزان‌ترین
   • گران‌ترین
   • جدید‌ترین
   • پرفروش‌ترین
   • پربازدیدترین
   • 1
   • 2
   • 3
   • 4
   • 5