خرید و مشاوره فنی: 65555653-021

موتور برق بنزینی هیوندای (Hyundai)

برای استعلام قیمت، تماس بگیرید.

تماس با ما
 • ارسال به سراسر ایران

 • پشتیبانی از ۹ الی ۲۱

 • کمترین هزینه ممکن

 • امکان خرید ۲۴ ساعته

 • پرداخت نقد

 • نقد و بررسی
 • مشخصات فنی
 • نظرات کاربران
 • پرسش و پاسخ

فهرست مطالب

ماهیت زمین‌ های کشاورزی، حضور آنها در فضاهایی دور از دسترس محیط شهری است. کشاورزی در زمین های پهناور زراعی انجام می‌ شود و چنین محیطی کاملاً دور از دسترس زندگی سریع شهری است؛ اما این خارج بودن از هیاهو باعث نمی ‌شود تا دنیای مدرن کشاورزی امروزی بی نیاز از انرژی الکتریسیته باشد. طیف بزرگی از تجهیزات مدرن در دنیای کشاورزی تعریف شده اند که همگی برای فعالیت نیاز به برق دارند. برای همین است که تهیه کردن یک موتور برق بنزینی مطمئن، خوش کار و معتبر از هر تجهیز دیگری با اهمیت تر است. 
موتور برق بنزینی هیوندای (Hyundai)
 البته نیاز به انواع موتور برق بنزینی تنها در دنیای بزرگ و مدرن شده امروزی کشاورزی خلاصه نشده است. این ماشین که در تولید نیروی برق توانمند است، برای بسیاری از فعالیت های جاری ما کار راه انداز است. از راه اندازی تجهیزات برقی در حالت سیار تا تأمین برق اضطراری خانگی و صنعتی و فروشگاهی در لیست وظایف هر موتور برق بنزینی می‌ تواند قرار بگیرد. در این بین هر کسی که در تکاپوی تامین برق از طریق موتور برق بنزینی است، علاقه دارد تا بهترین و خوش ساخت ترین مدل را از معتبرترین برند جهانی تهیه کند. به این ترتیب مدل هایی مانند محصولات طراحی شده در جمع موتور برق بنزینی هیوندای بیشتر مورد توجه قرار می گیرند. هیوندای را همه می ‌شناسند. چون این برند اصیل و ریشه دار کره ای، ید طولایی در صنعت خودروسازی دارد. هیوندای در تولید ماشین آلات موتوری کاملاً توانمند است. در این بین آنها که به هر ترتیبی به یک گوشه صنعت بزرگ کشاورزی متصل هستند، بیش از دیگران برند جهانی هیوندای را می شناسند. زیرا هیوندای یکی از بزرگترین تولیدکنندگان ماشین آلات کشاورزی است. بعید است ابزاری موتوری در دنیای مدرن کشاورزی را نام ببرید و نمونه طراحی شده برند هیوندای در بازار موجود نباشد. هیوندای موتورساز قهاری است و این مهارت خود را در انواع موتور برق بنزینی گنجانده است تا در این مقوله هم حرف ‌های جدی برای گفتن داشته باشد. به یقین باید انواع موتور برق بنزینی هیوندای را در لیست بهترین ‌های بازار قرار دهیم. زیرا مدل های متنوع از انواع موتور برق هیوندای برای رنج گسترده ‌ای از توان طراحی شده اند. تقریباً می توانید برای هر نیازی در دنیای کشاورزی تا تامین برق اضطراری و رفع نیازهای خدماتی و حتی اداری راهی بازار باشید و از انواع موتور برق هیوندای یک مدل مناسب با ظرفیت کافی تهیه نمایید. جدا از بحث تنوع در طراحی تا تولید انواع موتور برق بنزینی هیوندای، محصولات این برند کره ای در بالاترین درجات کیفی همراه با بهترین ایده های مدرن امروزی طراحی شده اند. هر چند نباید قیمت موتور برق هیوندای را در لیست ارزانترین های بازار جستجو کنید؛ اما این دلیل نمی شود تا از سطح استقبال عمومی نسبت به این محصول خوش ساخت کره ای کاسته شود. این موضوع را می توانید در جریان فروش موتور برق هیوندای شاهد باشید. به هر صورت اگر کشاورزی حرفه ای هستید و یا می خواهید در تامین برق اضطراری نهاد فروشگاهی و خدماتی خود بهترین ‌ها را داشته باشید، همراه ما شوید تا قدم به قدم در معرفی انواع موتور برق هیوندای به پیش برویم. 

تحلیلی فنی بر انواع موتور برق هیوندای

هیوندای در طراحی موتور برق بنزینی سعی در معرفی یک لیست کامل دارد. لیستی که بتواند تمام بازه ‌های توان را تأمین نماید. به این ترتیب هر کس با هر سطح نیازی در هر فضای زراعی تا خدماتی و صنعتی باشد، قادر است تا در میان مدل های معرفی شده از موتور برق بنزینی هیوندای مدل مناسب را تهیه کند. در این بین نگاه هیوندای در طراحی تمامی مدل ها از موتور برق بنزینی، ارائه یک محصول مدرن، خوش ساخت و با رعایت بالاترین درجات کیفی است. به هر حال هیوندای علاقه دارد تا محصولات خود را در بالاترین Level های کیفیت و کارایی قرار بدهد و برای این منظور باید با رقبای سرسختی، رقابتی نفس گیر داشته باشد. در هر صورت از مقدمه خارج می ‌شویم و در بررسی فنی مدل های طراحی شده از موتور برق هیوندای بحث خودمان را ادامه می ‌دهیم. 
موتور برق بنزینی هیوندای (Hyundai)
 

موتور برق بنزینی هیوندای مدل HG2010-PG

 مدل HG2010-PG کوچکترین سایز تعریف شده از انواع موتور برق هیوندای می باشد. یک مدل کم‌ توان اما کار راه انداز برای نیازهای سیار، تامین برق فضاهای مسافرتی و نیازهای محدود خانگی. هیوندای در طراحی این مدل از موتور برق بنزینی خود، یک موتور تک سیلندر دو زمانه با ظرفیت ۶۳ سی سی را انتخاب کرده است. موتور مذکور بسیار کوچک و در عین حال بسیار کم صدا می باشد. در حین کارکرد عادی، نهایت صدایی که از این موتور کوچک هیوندای می شنوید، تنها ۶۴ دسی ‌بل است. لذا با حضور چنین موتور برق بنزینی کم صدایی به راحتی می توانید همراه باشید و انواع فعالیت های مسافرتی، تامین برق منازل و... را در سکوت پیگیری کنید. البته از یک موتور برق بنزینی با موتوری کم حجم و تک سیلندر نمی توانید انتظار تامین قدرت چندان بالایی را داشته باشید. نهایت قدرتی که موتور برق بنزینی هیوندای مدل HG2010-PG تحویل شما می دهد، چیزی کمتر از یک کیلووات در حدود 0.8 کیلووات می باشد. البته این توان را تنها در یک خط برق تکفاز استاندارد شهری با سطح ولتاژ ۲۲۰ ولت و فرکانس ۵۰ هرتز تولید می کند. به این ترتیب می ‌توان با قدرت 0.8 کیلوواتی این موتور برق بنزینی، عموم تجهیزات تکفاز استاندارد خانگی تا نیازهای صنعتی و کشاورزی را برطرف نمود. لکن با قدرت 0.8 کیلوواتی تنها می توانید بخش روشنایی و یا یک تا دو تجهیز موتوری در محیط خانه و یا مزرعه را فعال کنید. اگر بخواهید با تمام توان از موتور برق بنزینی هیوندای مدل HG2010-PG کار بکشید، این ماشین تنها قادر است تا چیزی در حدود ۶ ساعت برق مورد نیاز شما را تامین نماید. اما اگر می خواهید ملایم تر باشید و از موتور برق بنزینی کوچک خود، تنها ۵۰ درصد توان کشی بخواهید، می ‌توانید انتظار فعالیت ۱۰ ساعته را از آن داشته باشید. به هر صورت، با تمام این تفاصیل موتور برق هیوندای مدل HG2010-PG یک نمونه کم توان برای تامین نیازهای سطح پایین و عموما سیار و یا مسافرتی می باشد. طراحی به ‌کلی کم صدای این موتور برق بنزینی گویای این هدف کلی است. 

موتور برق بنزینی هیوندای مدل HG5355-PG

برای تامین برق اضطراری منازل و یا راه اندازی ماشین آلات سبک کشاورزی مانند انواع پمپ آب های معمولی و حتی برخی از ماشین آلات ساده کارگاهی به توانی در حدود سه کیلو وات نیاز داریم. این نیاز را برند هیوندای پیش ‌بینی کرده است و با طراحی موتور برق هیوندای مدل HG5355-PG سعی داشته تا مدلی با ظرفیت تامین ۳ کیلووات برق را طراحی نماید. البته در طراحی مدل مذکور سنگ تمام گذاشته است و آن را مجهز به یک سیستم خنک کننده کارآمد و مستقل در کنار یک نمایشگر دیجیتال نموده است. نمایشگر دیجیتالی گنجانده شده در موتور برق بنزینی هیوندای مدل HG5355-PG برای نمایش سطح ولتاژ تولید شده و همچنین مدت زمان کارکرد مداوم دستگاه در نظر گرفته شده است. 
موتور برق بنزینی هیوندای (Hyundai)
 اما برای رسیدن به قدرت سه کیلوواتی در موتور برق هیوندای از یک موتور چهار زمانه هوا خنک از مدل های تک سیلندر با ظرفیت ۲۱۳ سی ‌سی استفاده شده است. طراحی بخش فنی در موتور برق ۳ کیلووات هیوندای سطح بسیار بالایی دارد. به طور مثال می ‌توان به حضور موتور چهار زمانه در موتور برق سه کیلووات هیوندای اشاره کرد. موتورهای چهار زمانه عملکردی بسیار نرم و روان دارند و می ‌توانند در مصرف سوختی اندک، قدرت و راندمان کاری بسیار مطلوبی را تأمین نمایند. در عین حال همراه با کارکرد موتور برق سه کیلووات هیوندای شاهد تولید صدایی محدود در حدود ۷۰ دسیبل هستیم. این مقدار برای معرفی یک موتور برق بنزینی کم صدا کفایت می کند. البته در طراحی موتور برق ۳ کیلووات هیوندای از سیستم استارت هندلی استفاده شده است. به هر صورت حضور یک سیستم استارت هندلی در طراحی عموم موتور برق بنزینی ها بسیار متداول است و در کاهش قیمت و وزن و حجم آنها تاثیرگذار می باشد. اما در بخش تولید برق، موتور برق بنزینی هیوندای مدل HG5355-PG تنها یک خط برق تکفاز ۲۲۰ ولت شهری را تولید می ‌کند. هر چند در دستگاه برای تامین برق ۱۲ ولت DC نیز پیش‌ بینی ‌هایی صورت گرفته است. با این همه خط تکفاز ۲۲۰ ولت موتور برق هیوندای مورد نظر ما با ظرفیت توان اسمی سه کیلووات، قابلیت عملکرد خانگی دارد. سطح توانمندی این موتور برق هیوندای برای حضور پیدا کردن در فعالیت ‌های زراعی و صنعتی اندکی پایین است. اما اگر مصرف کننده ما در حدود سه کیلووات تامین انرژی را طلب کند، استفاده از موتور برق ۳ کیلووات هیوندای کاملاً منطقی و کار راه انداز به نظر می رسد. موتور برق بنزینی مذکور در راه اندازی با حداکثر توان، مدت ۷ ساعت فعالیت مستمر را تامین می نماید. در صورتی که بخواهید از موتور برق بنزینی مذکور ظرفیت ۵۰ درصدی را طلب کنید، می ‌توانید مدت زمان فعالیت آن با یک باک پر ۱۲ لیتری تا مدت زمان ۱۰ ساعت را تامین نمایید. 

موتور برق بنزینی هیوندای مدل HG5360-PG

تامین برق سه کیلووات آنچنان متداول است که باعث شده برند کره ای دست به کار باشد و طرح ساخت موتور برق ۳ کیلووات هیوندای را به شکل ارتقا یافته ای عرضه نماید. موتور برق بنزینی هیوندای مدل HG5360-PG به مانند نمونه قبلی با توان ۳ کیلووات طراحی شده است؛ اما برای تامین این قدرت از تکنولوژی بالاتری بهره ‌مند می باشد. در موتور برق هیوندای مدل HG5360-PG برای تامین هر دو نوع برق AC و DC پیش بینی هایی صورت گرفته است. از طرفی این مدل از موتور برق هیوندای در حضور یک درپوش به جهت محافظت از ورود گرد و غبار به داخل اجزای مکانیکی دستگاه طراحی شده است. به این ترتیب می توانید موتور برق بنزینی مذکور را به عنوان یک مدل تخصصی برای حضور در فضاهای زراعی و کارگاهی یاد کنید. در این بین آنچه بیش از هر امکانات دیگری در این مدل موتور برق بنزینی به چشم می ‌آید، قابلیت تنظیم ولتاژ خودکار ماشین مورد نظر ما است. این سیستم خودکار باعث می ‌شود تا ولتاژ تکفاز ۲۲۰ ولت تامین شده دستگاه با کمترین اعوجاجی همراه باشد. 
موتور برق بنزینی هیوندای (Hyundai)
  در این موتور برق بنزینی از یک موتور تک سیلندر چهار زمانه با الگوی هوا خنک از مدل‌ های تنفس طبیعی استفاده شده است. موتور با ظرفیت ۲۱۲ سی سی همراه است و می ‌تواند در حداکثر شرایط نرمال کاری قدرت 3.6 اسب بخار معادل با ۳ کیلووات را به راحتی تامین نماید. به مانند مدل قبلی، استفاده از یک موتور چهار زمانه باعث شده تا موتور برق مذکور عملکردی کاملاً روان با حداکثر راندمان را داشته باشد. تاثیر این عملکرد روان در تولید صدای بسیار اندک خودش را نشان داده است. تا جاییکه حداکثر صدای تولید شده موتور برق بنزینی مذکور چیزی در حدود ۷۰ دسیبل می باشد. این مقدار به غایت کم صدا است و خبر از یک ماشین سایلنت در حین کار می ‌دهد. در کنار تمام جنبه های فنی و تقریباً مدرن و البته برتر موتور برق بنزینی هیوندای در تامین برق با توان ۳ کیلووات، ماشین مذکور تنها ۴۵ کیلوگرم وزن دارد. اگر چه این وزن اندکی برای حضور در فعالیت هایی مانند مسافرت بالا می باشد؛ اما برای ماندن در یک فعالیت سیار در تامین برق تکفاز ۲۲۰ ولت شهری کاملا مناسب است. موتور برق بنزینی مذکور به راحتی در صندوق عقب هر خودروی شخصی جا می شود و می تواند در تمامی اهداف تامین برق فضاهای زراعی توانمند باشد. مدل مذکور به نسبت از مدل قبلی در جمع موتور برق ۳ کیلووات هیوندای با مخزن سوخت بزرگتری در حدود ۱۵ لیتر طراحی شده است. این مخزن سوخت بزرگتر باعث شده تا عملکرد طولانی ‌تری را در موتور برق بنزینی هیوندای شاهد باشیم. به طوری که در توان حداکثری می تواند تا 5 ساعت فعالیت مستمر را تامین نماید. البته در صورتی که ظرفیت باردهی موتور برق بنزینی را تا ۵۰ درصد کاهش بدهید، می ‌توانید انتظار عملکرد ۷ ساعت کارکرد مداوم را از آن داشته باشید. 

موتور برق بنزینی هیوندای مدل HG5370

طرح توسعه موتور برق ۳ کیلووات هیوندای هنوز تمام نشده است. چرا که برند کره ای با معرفی مدل HG5370 نمونه توانمند دیگری را عرضه کرده است تا در تامین این توان متداول همچنان دست بالایی داشته باشد. موتور برق هیوندای مدل HG5370 به مانند دو مدل قبلی همچنان با ظرفیت اسمی سه کیلووات طراحی شده است. اما در این مدل صحبت از حضور سیستم استارت الکتریکی در میان است. استارت الکتریکی به یقین بر قیمت موتور برق هیوندای ۳ کیلووات ما افزوده است؛ اما راه اندازی ساده و حضور آن در نیازهای اضطراری را موثر می ‌کند. در تامین برق اضطراری، خصوصاً فعالیت در فضاهای خدماتی، درمانی و حتی کشاورزی گاها باید سرعت عمل بالایی در راه اندازی سیستم تامین برق داشته باشیم. از طرفی ممکن است شرایطی پیش بیاید که محل استقرار موتور برق از محل استقرار افراد بسیار دور باشد. در این شرایط ها است که نیاز به موتور برق با راه انداز برق به شدت مورد توجه قرار می گیرد. برند هیوندای نیز متوجه ماجرا بوده است. زیرا موتور برق ۳ کیلووات هیوندای مدل HG5370 را با توانمندی راه ‌اندازی اتوماتیک و سرعتی فراهم کرده است. کافی است یک مدار فرمان اتوماتیک را تعریف کنید تا در صورت حذف برق شهری، موتور برق هیوندای مورد نظر ما در سیستم حاضر باشد. البته امکانات برتر موتور برق بنزینی هیوندای مدل HG5370 در همین جا تمام نشده است. این مدل از یک سیستم تنظیم ولتاژ کارآمد در کنار نمایش دیجیتالی سطح ولتاژ به همراه مدت زمان فعالیت مستمر دستگاه برخوردار است. موتور برق در یک شاسی تمام فولادی ضد زنگ بسیار مستحکم گنجانده شده است و به غایت کم حجم و کار راه انداز است. 
موتور برق بنزینی هیوندای (Hyundai)
  قلب تپنده این موتور برق بنزینی توانمند را با یک موتور تک سیلندر چهار زمانه هوا خنک مجهز کرده اند. موتور تک سیلندر مذکور با ظرفیت ۲۱۲ سی‌ سی در حداکثر قدرت کاری می تواند قدرت 3.6 اسب بخار معادل سه کیلووات را تامین نماید. البته موتور مذکور نیز به مانند مدل ‌های قبلی تحت سر و صدای بسیار اندکی کار می‌ کند. همه صدای تولید شده موتور برق بنزینی مورد نظر ما چیزی در حدود ۷۰ دسیبل می باشد. بهره ‌مندی از موتورهای چهار زمانه که عملکردی نرم و روان دارند، برای تامین این کارکرد کم صدا تاثیرگذار هستند. کم صدا بودن موتور برق بنزینی مذکور آن را برای حضور در انواع فضاهای خدمات شهری مناسب کرده است. بهره مندی از سیستم راه انداز الکتریکی در کنار صدای کم کارکرد و مصرف سوخت پایین، همه جنبه های کلیدی برای تامین برق اضطراری را دارا می باشد. موتور برق بنزینی ۳ کیلووات مطرح شده از یک مخزن سوخت ۱۲ لیتری بهره‌ مند است و تحت فشار حداکثری می تواند تا ۷ ساعت کارکرد مستمر را تامین نماید. در عین حال اگر فشار کار را تا ۵۰ درصد کاهش بدهید، می توانید مدت زمان فعالیت را تا ۱۱ ساعت افزایش بدهید. به هر صورت سطح نیاز به برق تکفاز ۳ کیلووات بسیار متداول است. از نیازهای خانگی تا نهادهای خدماتی و فروشگاهی و البته فعالیت ‌های زراعی و حتی حضور در کارگاه های ساختمان سازی در لیست بلند بالای ۳ کیلووات ها حضور دارند. برای همین است که باید به استفاده از بهترین ها مانند موتور برق بنزینی هیوندای مدل HG5370 فکر کنید. 

موتور برق هیوندای مدل HG7525

با معرفی موتور برق بنزینی هیوندای مدل HG7525 از بند مدل های کم توان خارج می ‌شویم و حالا قصد آن را داریم که از نمونه‌ های توانمند و کار راه انداز تری رونمایی کنیم. این مدل از جمع انواع موتور برق هیوندای با توان اسمی 7.5 کیلوواتی طراحی شده است. قدرت 7.5 کیلوواتی دیگر در گیر و دار مصارف خانگی نمی ماند. زیرا این قدرت آنچنان است که راهی انواع کارگاه های صنعتی و یا فضاهای زراعی باشد و انبوه تجهیزات موتوری را راه اندازی کند. در موتور برق بنزینی هیوندای مدل HG7525 از امکانات جانبی مانند صفحه نمایشگر دیجیتالی استفاده شده است تا به راحتی سطح ولتاژ، مدت زمان فعالیت و دیگر اطلاعات را داشته باشید. در عین حال برای راحتی در موتور برق بنزینی مذکور از دو خط ولتاژ AC و DC کاملاً مستقل از هم استفاده شده است. به این ترتیب که می ‌توانید دو دستگاه AC را به شکل مستقل از خطوط برقی که توسط مولد موتور برق بنزینی تامین می ‌شود، راه اندازی کنید. به این ترتیب یک مصرف کننده نمی تواند بر عملکرد مصرف کننده دیگر تاثیرات منفی داشته باشد. در عین حال برای موتور برق بنزینی مذکور از یک درپوش محافظ در برابر ورود گرد و غبار استفاده شده است. این درپوش باعث می‌ شود تا دستگاه بهترین عملکرد را در سطح کارگاه ساختمانی داشته باشد. در یک کارگاه ساختمانی که مملو از گرد و خاک است، دستگاه‌ های موتوری الکتریکی به سرعت اسیر فرسایش می ‌شوند. در حالیکه در این موتور برق بنزینی فکر جامعی در تقابل با این تهاجم پنهان اما مخرب شده است. 
موتور برق بنزینی هیوندای (Hyundai)
  در موتور برق بنزینی هیوندای مدل HG7525 برای تامین قدرت 7.5 کیلوواتی از یک موتور تک سیلندر چهار زمانه که با الگوی هوا خنک طراحی شده است، استفاده کرده اند. این موتور عملکردی روان و کم مصرف دارد. به طوری که با تولید صدای ۷۴ دسیبل در جمع مدل های سایلنت قرار می ‌گیرد. در طراحی موتور برق بنزینی مذکور از سیستم ‌های راه اندازی دستی و استارتی استفاده شده است. بستگی دارد شما در مقام مصرف ‌کننده، مایل به نصب کدام سیستم باشید. اگر نیاز شما فقط تامین برق است، قاعدتاً یک راه انداز هندلی چندان چالش‌ برانگیز نمی باشد. لکن به طرز محسوسی بر قیمت موتور برق بنزینی تاثیر کاهشی دارد. اما اگر به دنبال راه اندازی سیستم های برق اضطراری هستید، بهتر است مدل های استارت الکتریکی را در نظر داشته باشید. موتور برق بنزینی مذکور با ظرفیت ۴۵۸ سی‌ سی در تامین قدرت 7.5 اسب بخاری کاملاً توانمند است. در عین حال در حضور مخزن سوخت ۲۵ لیتری می ‌تواند به مدت 5.5 ساعت با حداکثر توان، عملیات تامین برق را هندل نماید. در صورت بهره برداری ۵۰ درصد ظرفیت می ‌توانید انتظار تامین کارکرد تا حدود ۱۱ ساعت متوالی را نیز داشته باشید. با تمام این تفاصیل وقتی قرار است از موتور برق بنزینی هیوندای مدل HG7525 صحبت کنیم، در واقع قصد بررسی فنی ماشینی را داریم که به شکل تخصصی برای حضور در فضای کارگاه شما آماده شده است. البته این مدل تنها با تعریف خط برق تکفاز با سطح ولتاژ ۲۲۰ ولت AC در کنار خط ولتاژ ۱۲ ولت DC کار می کند. 

موتور برق هیوندای مدل HG8525

این مدل یکی دیگر از نمونه های توانمند از برند کره ای است. موتور برق بنزینی ای که قادر است خط ولتاژ ۲۲۰ ولت را با سطح توان 8.5 کیلوواتی راه اندازی کند. موتور برق بنزینی هیوندای مدل HG8525 دیگر به طور حرفه ای در جمع نمونه های قدرتمند و توانمند برای فضاهای کارگاهی قرار دارد. در این موتور برق از دو خط ولتاژ ۲۲۰ ولت AC و دو خط برق ۱۲ ولت DC به شکل کاملاً مجزا از هم استفاده شده است. موتور برق بنزینی هیوندای مدل HG8525 دارای نمایشگر دیجیتالی است و از سیستم تنظیم ولتاژ اتوماتیک بهره مند می باشد. در طراحی این مدل از یک شاسی تمام فولادین با شرایط کاملاً ضدزنگ استفاده شده است. در عین حال این مدل از چهار چرخ کوچک برای حمل و نقل ساده در محیط کارگاه بهره مند می باشد. قدرت 8.5 کیلووات آنچنان بالا است که ماشین مورد نظر ما در راه اندازی عموم تجهیزات کارگاهی توانمند است. البته این موتور برق بنزینی فاقد تامین برق سه فاز می باشد. اما در راه اندازی تجهیزات تکفاز، قابلیت ‌های کاملی دارد. به هر صورت برای تامین قدرت 8.5 کیلوواتی این موتور برق بنزینی هیوندای از یک موتور تک سیلندر چهار زمانه با طراحی هواخنک از نمونه ‌های تنفس طبیعی استفاده شده است. به مانند تمام مدل ‌های قبلی که تا اینجا مطرح کردیم، این نمونه نیز به لطف حضور موتورهای چهار زمانه عملکردی ملایم با تولید صدای کم در حدود ۷۴ دسیبل دارد. از این رو می تواند در محیط های حساس تری مانند نیازهای برق اضطراری واحدهای اداری و خدماتی به کار آید. 
موتور برق بنزینی هیوندای (Hyundai)
  در طرح ساخت موتور برق بنزینی 8.5 کیلووات هیوندای از سیستم استارت دستی استفاده شده است. اما دستگاه به شکلی طراحی شده است که می ‌توان آن را با حضور سیستم استارت الکتریکی آماده برای فعالیت نمود. لذا برای حضور در فضاهای اداری، خدماتی، درمانی و... با هدف تامین برق اضطراری آمادگی لازم را دارد. اما قدرت تقریباً بالای 8.5 کیلوواتی آن بیشتر با هدف حضور در فضاهای کارگاهی تدارک دیده شده است. با این همه قدرت بالا را در مصرف سوخت تقریباً اندکی تامین می نماید. در این موتور برق بنزینی هیوندای، یک مخزن سوخت ۲۵ لیتری گنجانده شده است. دستگاه در حضور مخزن پر از بنزین قادر است تا به مدت پنج ساعت عملیات پرفشار با حداکثر ظرفیت توان دهی را تامین نماید. در عین حال می تواند با توان کشی ۵۰ درصدی، مدت زمان ۱۰ ساعت فعالیت مستمر را پاسخگو باشد. در این بین برای رسیدن به قدرت 8.5 کیلوواتی مستلزم تعریف موتور بنزینی حجیمی هستیم. موتور چهار زمانه مذکور با حجم ۴۲۰ سی ‌سی طراحی شده است. این موتور تقریباً حجیم، وزن دستگاه را تا حدود ۸۱ کیلوگرم افزایش می‌ دهد.این وزن برای جابجایی دستی خیلی زیاد است. برای همین دستگاه موتور برق بنزینی مذکور را به چهار چرخ کوچک مجهز کرده اند. البته وزن بالا بر ابعاد دستگاه تاثیر چندانی نداشته است. زیرا هنوز می توان موتور برق بنزینی مذکور را به شکل یک مولد سیار در صندوق عقب یک خودروی شخصی قرار داد و به راحتی آن را جابجا نمود. با این حساب در سطح کارگاه و مزرعه قدرت تأمین هر نوع عملیاتی را در حضور برق تکفاز شهری خواهیم داشت. 

موتور برق بنزینی هیوندای مدل HG8550-PG

طراحی این مدل از جمع انواع موتور برق هیوندای به شکل تخصصی برای تامین فعالیت ‌های صنعتی اما در فضایی سیار در محیط کارگاه طراحی شده است. فرض کنید در فضای کارگاه حاضر هستید و در این بین انبوه ماشین آلات در گوشه و کنار، نیاز به راه اندازی دارند و یا اینکه قرار است یک تجهیز را به شکل مداوم در محیط کارگاه جابجا کنید. در این حالت به موتور برق بنزینی که آن هم با قابلیت جابجایی ساده ای طراحی شده باشد، نیاز دارید. موتور برق بنزینی هیوندای مدل HG8550-PG یک مدل با طراحی ویژه در تامین چنین نیازهایی است. موتور برق بنزینی مورد نظر ما با ظرفیت ۶ کیلووات توان دهی انرژی الکتریکی طراحی شده است. پس می تواند در راه اندازی طیف کاملی از تجهیزات کارگاهی مورد استفاده قرار بگیرد. اما قدرت ۶ کیلوواتی برای راه اندازی چند دستگاه به شکل همزمان مناسب نمی ‌باشد. لذا عمده توجه در کار با این موتور برق بنزینی برای آن است که بتوانیم یک دستگاه قدرتمند کارگاهی را به درستی راه اندازی کنیم. در این بین طراحی موتور برق بنزینی هیوندای مدل HG8550-PG به گونه ‌ای است که می ‌توان آن را به راحتی جابجا کرد. بهره مندی از دو چرخ بزرگ در عقب به همراه یک دسته در جلو، ایده حمل و نقل ساده ماشین را تکمیل می کند. کافی است دسته اهرمی شکل دستگاه را در اختیار بگیرید و با اندک بلند کردن بخش جلویی موتور برق بنزینی، متکی بر دو چرخ بزرگ، آن را به سمت جلو هل بدهید و مراتب جابجایی آن را فراهم آورید. 
موتور برق بنزینی هیوندای (Hyundai)
 اما در بخش فنی همراه با تامین برق 6 کیلوواتی دستگاه شاهد عملکرد روان و کم صدای یک موتور بنزینی تک سیلندر با ظرفیت ۴۲۰ سی سی هستیم. موتور طرح ساخت چهار زمانه دارد و از الگوی هوا خنک با تنفس طبیعی استفاده می ‌کند. این الگوی طراحی عموم مدل های ساخته شده برای انواع موتور برق هیوندای می باشد. در واقع آنچه موتور برق بنزینی های هیوندای را بسیار مطرح و استفاده از آنها را بسیار مطلوب می کند، حضور موتورهای چهار زمانه می باشد. یک موتور چهار زمانه، مصرف سوخت مناسبی دارد. عملکردی نرم و روان با تولید صدای اندک که همه چیز را برای بهره مندی از یک موتور برق ایده ‌آل آماده کرده است. موتور بنزینی مذکور با الگوی استارت دستی طراحی شده است؛ اما این قابلیت را دارد که به شکل استارت الکتریکی مورد استفاده قرار بگیرد. لذا به راحتی می ‌تواند در بطن یک سیستم برق اضطراری در حضور مدار فرمان راه اندازی اتوماتیک حضور داشته باشد. موتور برق بنزینی هیوندای مدل HG8550-PG وزنی در حدود ۸۱ کیلوگرم دارد. این وزن برای حمل و نقل عاری از چرخ به هیچ حالت سبک نمی باشد. اما با الگوی طراحی دو چرخ در حضور دسته هدایت دستگاه شرایط جابجایی ساده ‌ای دارد. اگر قصد بهره برداری با حداکثر ظرفیت را داشته باشید، موتور برق بنزینی هیوندای مدل HG8550-PG قادر است تا ۷ ساعت کار مداوم را با یک باک سوخت پر از بنزین تامین نماید. دستگاه از یک باک سوخت ۲۵ لیتری بهره مند است و در صورتی که بخواهید آن را تحت ۵۰ درصد توان نامی بهره برداری کنید، قادر است تا ۱۱ ساعت کارکرد مداوم را تامین نماید. موتور برق بنزینی هیوندای مدل HG8550-PG، یک مدل توانمند با ظرفیت تأمین ۶ کیلووات برق AC در کنار یک خط ولتاژ ۱۲ ولت DC است که برای حضور در محیط کارگاهی و تامین نیاز به برق اضطراری تدارک دیده شده است. 

موتور برق بنزینی هیوندای مدل HG9650

این مدل یکی دیگر از نمونه های سیار با طراحی تخصصی در فضاهای کارگاهی است. موتور برق بنزینی هیوندای مدل HG9650 در محافظت یک چارچوب فولادی کاملا مستحکم قرار دارد و در عین حال مجهز به چهار چرخ برای جابجایی هر چه ساده تر در فضاهای کارگاهی می باشد. تمام مشخصه های مقدماتی برای آنکه بتوان یک موتور برق بنزینی را راهی محیط سرسخت کارگاهی نمود و از آن انتظار راه اندازی انواع تجهیزات ریز و درشت ساختمان سازی و یا دیگر نیازهای صنعتی و کشاورزی را داشت. این موتور برق بنزینی هیوندای نیز عاری از جنبه های مدرن در طراحی نمی باشد. زیرا از یک صفحه نمایش دیجیتالی که برای نمایش سطوح ولتاژ و مدت زمان فعالیت و دیگر اطلاعات تنظیم شده است، برخوردار می باشد. در عین حال از سیستم تنظیم ولتاژ هوشمند در کنار قابلیت تامین قدرت 6.5 کیلوواتی بهره مند می باشد. به طور خلاصه این مدل از انواع موتور برق هیوندای تمام المان های مقدماتی و البته حرفه ای برای فعالیت های صنعتی را دارد. 
موتور برق بنزینی هیوندای (Hyundai)
  البته بخش بزرگی از این توانمندی را مدیون قسمت های فنی، خصوصاً بخش موتوری می باشد. زیرا در قلب تپنده این موتور برق بنزینی هوندا از یک موتور تک سیلندر با ظرفیت ۴۲۰ سی ‌سی استفاده شده است. موتور هوا خنک از نوع تنفس طبیعی است و با شرایط راه اندازی هندلی طراحی شده است. این مدل فاقد تعریف سیستم های راه انداز برقی اتوماتیک می باشد. لذا نمی‌ تواند به عنوان یک مولد برق اضطراری در فضاهای صنعتی و خدماتی و حتی مسکونی مورد استفاده جدی قرار بگیرد. همین کم توجهی در تامین سیستم راه انداز الکتریکی، ماهیت طراحی این مدل از موتور برق بنزینی هیوندای را آشکار می سازد. زیرا برای حضور در کارگاه ساختمانی و یا نیازهای زراعی نیاز به بهره مندی از الزامات برق اضطراری نمی ‌باشد. این فضاها سرسخت و فرسایشی هستند. در نتیجه هر چه موتور برق بنزینی، طرح ساخت ساده تری داشته باشد، مناسب ‌تر می باشد. البته موتور با عملکرد چهار زمانه به مانند مدل ‌های قبلی، کاملاً کم صدا با شرایط تولید صدای ۷۰ دسیبل است. در کنار عملکرد موثر، موتور مذکور نیز قابلیت تامین توان ۹ اسب بخار معادل با 6.5 کیلووات را دارد. این مقدار برای راه اندازی انفرادی دستگاه‌ های سنگین و یا کارکرد چند دستگاه سبک کارگاهی کافی است. موتور برق با وزن ۷۵ کیلویی طراحی شده است؛ اما در حضور چهار چرخ متحرک، قابلیت جابجایی بسیار منعطفی دارد. این موتور برق در شرایط حداکثر توان دهی قادر است تا به مدت ۷ساعت فعالیت مستمر را تامین نماید. در عین حال حجم کم آن برای حضور در فعالیت ‌های سیار بسیار مناسب است؛ اما تنها قابلیت تامین برق تکفاز در سطح ولتاژ۲۲۰ ولت و یک خط برق ولتاژ ثابت DC با سطح ۱۲ ولتی را دارا می باشد. 

موتور برق بنزینی هیوندای مدل HG10000

از جمع مدل های صنعتی اما کم توان در محصولات موتور برق بنزینی هیوندای خارج می ‌شویم تا با یک مدل تمام حرفه ای و بسیار قدرتمند آشنا شویم. موتور برق بنزینی هیوندای مدل HG10000 یک مولد توانمند با ظرفیت حداکثری است که قابلیت تامین قدرت ۱۰ کیلووات برق را دارد. توان تامین قدرت ۱۰ کیلوواتی، این مدل را از هر نظر سرآمد کرده است. به طوری که به راحتی می‌ تواند در هر فضای صنعتی حاضر شده و از پس راه‌ اندازی هر نوع ماشین توانمند کارگاهی برآید. در سطح کارگاه های ساختمانی و یا فعالیت ‌های زراعی کمتر ماشینی را سراغ داریم که نیاز به توانی فراتر از ۱۰ کیلووات داشته باشد. در موتور برق هیوندای مدل HG10000 از یک موتور دو سیلندر با عملکرد چهار زمانه استفاده شده است. موتور دو سیلندر در تامین قدرت از موتورهای تک سیلندر بسیار توانمندتر است. در این مورد نیز وجود مدل های دو سیلندر تاثیر چشمگیری در تامین توان برق تکفاز گذاشته است. البته وقتی تعداد سیلندر را زیاد می کنیم؛ لاجرم باید در حجم موتور بزرگتری قرار بگیریم. در این مورد نیز از یک موتور با حجم ۶۷۰ سی ‌سی رونمایی شده است. موتور از سیستم هوا خنک با تنفس طبیعی بهره مند است و در نهایت ظرفیت خود قادر به تامین ۱۳ اسب بخار قدرت، معادل با 10 کیلووات برق تکفاز می باشد. 
موتور برق بنزینی هیوندای (Hyundai)
  اما این موتور دو سیلندر آنقدر بزرگ و سنگین وزن است که دیگر نمی توانیم آن را از طریق استارت هندلی راه اندازی کنیم. برای این موتور از یک سیستم استارت الکتریکی استفاده شده است. به این ترتیب برای حضوری ثابت در انواع فضاهای صنعتی و خدماتی با هدف تامین برق اضطراری آمادگی کامل دارد. البته عملکرد چهار زمانه، فعالیت نرم و روان را برای آن تدارک دیده است. به شکلی که با تولید کمترین صدایی که در حدود ۷۵ دسیبل می باشد، کار می کند. به این ترتیب برای ماندن در فضاهای اداری و فروشگاهی نیز کارایی کامل دارد. موتور برق مذکور حجم بالایی دارد. این مدل دیگر ظرفیت فعالیت های سیار را ندارد. با این وجود از حضور چهار چرخ برای جابجایی ساده استفاده می ‌کند. از آنجا که وزن این موتور برق چیزی در حدود ۱۵۰ کیلوگرم است، بهره ‌مندی از این چهار چرخ جنبه ‌های کارایی سطح بالایی دارد و می تواند مولد قدرتمند ما را به راحتی در سطح کارگاه جابجا کند. دو سیلندر شدن در کنار تامین قدرت ۱۰ کیلوواتی به تناسب باعث افزایش مصرف سوخت نیز خواهد شد. برای همین منظور در طراحی این مدل از یک مخزن سوخت ۳۰ لیتری استفاده شده است تا در حداکثر شرایط تامین قدرت، قابلیت توان دهی برای کارکرد 4.5 ساعت متوالی را داشته باشد. در عین حال در عملکرد با ظرفیت ۵۰ درصدی تنها قادر به فعالیت به مدت 7.5 ساعت می باشد. با تمام این تفاصیل موتور برق بنزینی هیوندای مدل HG10000 برای حضور در سخت ترین فعالیت های کارگاهی تا راه اندازی پیچیده ‌ترین تجهیزات کشاورزی و همچنین تدارک بالاترین سیستم مولد اداری و خدماتی آماده شده است. سخن پایانی از تامین برق اضطراری تا حضور در سطح فعالیت ‌های صنعتی و کارگاهی، خصوصا تأمین نیازهای کشاورزی نیاز به انواع موتور برق بنزینی احساس می شود. وقتی یک کارگاه ساختمان سازی دایر می ‌شود، غالباً در تامین قدرت برق با چالش مواجه هستند. همچنین زمانی که در محیط زراعی حاضر هستید، به این سادگی ها نمی توانید قدرت برق شهری را در اختیار داشته باشید و یا آن را در محیط مزرعه به حرکت در آورید. در چنین حالت هایی است که نیاز اساسی برای حضور یک موتور برق بنزینی احساس می‌ شود. اما حرفه ای ها می دانند که خود موتور برق چه دستگاه حساسی است و اگر بخواهد به این سادگی ‌ها خراب شود، نه تنها کار راه انداز نیست؛ بلکه برعکس، بسیار دست و پا گیر خواهد شد. برای همین است که توجه به تامین موتور برق بنزینی کاملاً مطمئن از هر ماجرای دیگری جدی تر است. اگر یک سرچ ساده در سطح بازار داشته باشید، احتمالاً با برندهای مطرح که موتور برق های خوبی ساخته اند، مواجه خواهید شد. در این بین محصولات معرفی شده برند هیوندای نیز می‌ توانند سطح کاملا مطمئنی از کار را تامین نمایند. موتور برق بنزینی هیوندای، خوش ساخت با استفاده از بهترین متریال ها ساخته شده است. در عین حال برای تمامی مدل ها از بالاترین امکانات مدرن استفاده شده است. حضور صفحه نمایش های دیجیتالی که اطلاعات کلی دستگاه موتور برق بنزینی را به طور کامل در اختیار شما می ‌گذارد، به همراه استفاده از سیستم خودکارکنترل کننده ولتاژ در کنار دیگر امکانات است که موتور برق های برند هیوندای را به نسبت از رقبا برجسته تر کرده است. 
موتور برق بنزینی هیوندای (Hyundai)
  البته لیست قیمت موتور برق هیوندای نیز جایگاه سطح پایینی ندارد. هیوندای برند مطرحی است که محصولات خوش ساختی را روانه بازارهای مصرف کرده است. برای همین است که وزنه سنگینی در بازار محصولات موتوری هستند. این شهرت و کیفیت در تولید، به طور مستقیم بر لیست قیمت موتور برق هیوندای تاثیر گذاشته است. البته به یقین آنها که حرفه ای هستند و بهترین ها را می خواهند، چندان توجهی بر جایگاه قیمت موتور برق بنزینی ندارند و همواره تلاش در تهیه بهترین ها خواهند کرد. اما از آنجا که بازار امروز تولیدات صنعتی مملو از ماشین‌ آلات کپی کار شده است، ممکن است در تهیه موتور برق بنزینی هیوندای با چالش ‌هایی مواجه باشید. مثلاً ممکن است نمونه تقلبی را به جای محصول اصلی در اختیار شما بگذارند. لذا توصیه می شود که در هنگام خرید و یا تامین قطعات یدکی از نمایندگی موتور برق هیوندای پیگیر محصولات اصلی باشید. نمایندگی موتور برق هیوندای می تواند در فضایی کاملا امن و مطمئن شبکه وسیعی از قطعات اصلی را برای شما تامین نماید.
  دیدگاه خود را در مورد این مطلب بنویسید:
  کاربر میهمان

  تایید و ارسال
  انصراف
  دیدگاه کابران:
   نمایش دیدگاه‌های بیشتر

    مرتب‌سازی محصولات:

   • پیش‌فرض
   • ارزان‌ترین
   • گران‌ترین
   • جدید‌ترین
   • پرفروش‌ترین
   • پربازدیدترین
   • 1
   • 2
   • 3
   • 4
   • 5