خرید و مشاوره فنی: 65555653-021

موتور برق جیانگ دانگ (jiangdong)

برای استعلام قیمت، تماس بگیرید.

تماس با ما
 • ارسال به سراسر ایران

 • پشتیبانی از ۹ الی ۲۱

 • کمترین هزینه ممکن

 • امکان خرید ۲۴ ساعته

 • پرداخت نقد

 • نقد و بررسی
 • مشخصات فنی
 • نظرات کاربران
 • پرسش و پاسخ

فهرست مطالب

بررسی مدل های مطرح از انواع موتور برق جیانگ دانگ

تأمین درست و منطقی برق در مناطق دورافتاده و یا کاربردهای سیار و شاید تامین برق اضطراری یک فضا با کاربری خاص و حساس ضرورتی جدی است. بهترین ایده در تأمین چنین ضرورتی، بهره ‌مندی از انواع موتور برق ‌ها می باشد.در این حالت هر کسی با توجه به نوع نیازی که دارد، با درک حداکثر سطح توانی که می ‌خواهد، اقدام به انتخاب مناسب‌ ترین مدل از انواع موتور برق خواهد داشت. لکن در این بین اهمیت کلیدی ماجرا در حضور یک موتور برق با سطح کیفی بالا است. چرا که این تجهیز قرار است تا شما را در دور دسترس ترین و شاید پیچیده ‌ترین شرایط همراهی کند.در این صورت حضور یک محصول با سطح کیفی مناسب ضرورت تداوم جدی کار است. برای این منظور از جمع انواع برندهای جهانی در تولید این تجهیز، موتور برق جیانگ دانگ را می ‌توان به ‌عنوان یکی از مطمئن ‌ترین محصولات بازار در نظر گرفت.البته در این بین یقینا برندهای صاحب نام دیگری نیز حضور پررنگی دارند. اما اگر بخواهید در فضای تهیه یک موتور برق چینی خوش قیمت بمانید، محصولات تولید شده برند جهانی جیانگ دانگ کاملا مناسب برای اهدافی است که دنبال می کنید.
موتور برق جیانگ دانگ (jiangdong)
موتور برق جیانگ دانگ محصول برند معتبر و خوش سابقه چینی است. اگر طیف بزرگی از برندهای نوپای چینی همراه با توسعه اقتصادی تا صنعتی این سال ‌های اخیر کشور چین ظهور پیدا کرده ‌اند، برند جیانگ دانگ با سابقه هفتاد ساله خیلی قبل تر از دنیای صنعتی شده امروز چینی ‌ها، قدم در عرصه تولید کالاهای فنی و مهندسی داشته است.جیانگ دانگ سال‌ ها است که در عرصه طراحی، توسعه، نوآوری و تولید انواع موتورهای بنزینی و دیزلی فعالیت می کند.عموم کسانی که به هر دلیلی یکی از محصولات این برند چینی را برای تامین انواع اهداف استفاده می کنند، بر طول عمر بالا همراه با کیفیت برتر موتور برق جیانگ دانگ صحه می ‌گذارند.در واقع از نگاه این عده می توان موتور برق جیانگ دانگ را در جمع محصولات با کیفیت جهانی قرار داد. حتی مدل های تولیدی این برند چینی کاملا مستعد رقابت با نمونه های مطرح از برندهای مطرح غربی و یا کره ای و ژاپنی هستند.در فضای بازار امروز کشور که شرایط حضور طیف بزرگی از برندهای ریشه‌ دار جهانی، خدشه ‌دار شده است و گاهاً در شرایط قیمتی بسیار سرسام ‌آوری حضور دارند، رنگ و بوی بازار همراه با حضور طیف بزرگی از برندهای گمنام چینی شده است.در این بین توجه به یک برند ریشه دار اما چینی که توانسته است با رنج قیمتی مطلوبی در سطح بازار باشد، وجه قابل ‌قبولی را تامین خواهد کرد. از این ‌رو اگر قصد داشتن یک شرایط مطمئن از تامین برق را دارید و در این بین خیلی هم نمی ‌توانید مستلزم صرف هزینه ‌های بالای باشید، آشنایی با انواع مدل ‌های متنوع از موتور برق جیانگ دانگ می ‌تواند برای تامین اهداف شما مفید واقع شود.چرا که محصولات این برند چینی از سطح کیفی معقول همراه با طراحی تقریبا ساده و کارآمدی هستند. از این رو به راحتی می توانند همراه شما در سخت ترین شرایط کاری باشند و خدمات با سطح کیفی معقولی را ارائه کنند. البته در این بین قیمت موتور برق جیانگ دانگ نیز می تواند نظر مساعد شما را جلب کند.

موتور برق جیانگ دانگ مدل JD650

ساده ‌ترین و در عین ‌حال کم توان ترین مدل موتور برق ‌ها با هدف تامین نیاز انرژی الکتریسیته در زمان مسافرت طراحی می شوند. مانند موتور برق جیانگ دانگ مدل JD650 که با ظرفیت تولید توان 0.5 کیلوواتی در دسته موتور برق ‌های مسافرتی از این برند قرار می ‌گیرد.در موتور برق جیانگ دانگ مدل JD650 از یک موتور بنزینی تک سیلندر ساده که با طراحی دو زمانه همراه است استفاده شده است. در طراحی آلترناتیو این موتور برق همراه با سیم پیچی تمام مس هستیم.به ‌این ‌ترتیب، طراحی این مدل عملاً در کمترین حجم ممکن صورت خواهد گرفت. موتور برق جیانگ دانگ در مدل مسافرتی مذکور قابلیت تولید برق تک فاز 220 ولت 50 هرتز را در توان 0.5 کیلو آمپری دارد و برای رسیدن به این توان در ابعادی کوچک معادل 38´33´34 سانتیمتری با وزنی معادل 18.5 کیلوگرم همراه است.به ‌این ‌ترتیب همراه با موتور برق جیانگ دانگ مدل JD650 عملاً همراه تجهیزی هستید که به راحتی می ‌تواند به شکلی قابل حمل همراه شما در تمامی برنامه ‌های مسافرتی باشد و سطح کافی در تامین برق تجهیزات کم توان مسافرتی را تامین نماید.
موتور برق جیانگ دانگ (jiangdong)
این موتور برق جیانگ دانگ برای راه‌ اندازی تجهیزات روتوری در فضاهای خانگی کارایی لازم را ندارد. اما می تواند در مواقع ضروری در زمان هایی که به هر دلیلی برق شبکه سراسری را از دست داده اید به عنوان یک منبع تامین برق برای راه اندازی برخی از تجهیزات شخصی خانگی کارایی مناسبی داشته باشند.از طرفی این موتور برق برای تامین روشنایی نیز کارایی لازم را دارد. لکن محدودیت توان حاصل شده در این موتور برق آنچنان نیست که بتوان یک یا چند پروژکتور سطح بالا را راه اندازی نمود. به هر صورت اگر احساس می کنید که نیاز شما بسیار بیشتر از تامین برق در زمان هایی مانند مسافرت ها است و یا اینکه در طول مسافرت همراه انواع تجهیزات پرتوان هستید، خیلی بر توانمندی های این موتور برق ساده و کوچک جیانگ دانگ اکتفا نکنید.

موتور برق جیانگ دانگ مدل JD950

جیانگ دانگ در طراحی مدل JD950 از جمع موتور برق های خود همچنان در فاز طراحی یک مدل مناسب با اهداف مسافرتی مانده است. البته این ‌بار با طراحی موتور برقی که می تواند ظرفیت توان 0.7 کیلوواتی را تامین نماید. این سطح از توان برای راه‌ اندازی عموم تجهیزات شخصی مسافرتی و برخی از تجهیزات موتوری در فضاهای مسکونی کفایت می کند.موتور برق جیانگ دانگ مدل JD950 برای رسیدن به سطح توان 0.7 کیلوواتی از یک موتور بنزینی تک سیلندر دو زمانه با حجم 62 سی‌ سی بهره ‌مند می ‌باشد. موتور مذکور از مخزن سوخت 4 لیتری بهره ‌مند است. این میزان از سوخت همراه با کارکرد تقریباً کم مصرف موتور طراحی شده است و برای موتور برق جیانگ دانگ مدل JD950، ظرفیت کارکرد 13.5 ساعت را فراهم خواهد کرد.موتور برق جیانگ دانگ مدل JD950 در ابعاد 38´33´34 سانتیمتری طراحی شده ‌است و با وزنی معادل 16.5 کیلوگرم دقیقاً هم اندازه مدل JD650 است؛ اما با ظرفیت تامین قدرت بالاتری همراه شده است.این موتور برق جیانگ دانگ کاملا مستعد حضور پر قدرت در فضاهای مسافرتی است. چرا که قدرت کافی در کنار شرایط راه اندازی ساده همراه با وزنی سبک در ابعادی کوچک است. موتور برق جیانگ دانگ مذکور برای راه اندازی برخی از تجهیزات ضروری خانگی تا تامین سطح معقولی از روشنایی کارایی بالایی دارد. اما در مواجه با تجهیزات موتوری خانگی چندان توانمند نمی باشد. از این رو به هیچ حالت قابلیت به کارگیری با اهدافی مانند تامین برق اضطراری را ندارد.

موتور برق جیانگ دانگ مدل JD1000

JD1000 آخرین و قویترین نمونه از مدل ‌های مسافرتی در جمع موتور برق‌ های جیانگ دانگ می باشد. در موتور برق جیانگ دانگ مدل JD1000 شاهد توان تامین قدرت یک کیلوواتی هستیم. این قدرت اگر چه همچنان برای راه ‌اندازی تجهیزات دوار خانگی مناسب نیست؛ اما می ‌تواند به ‌راحتی از پس تأمین طیف کاملی از تجهیزات برقی با کاربری شخصی برآید. خصوصاً که در تامین روشنایی برای نصب چند عدد لامپ کارایی کافی را دارد.البته اگر قصد تهیه این مدل از موتور برق جیانگ دانگ با هدف همراهی در برنامه‌ های مسافرتی را دارید، بهتر است در همه حال همراه خودروی خود نیز باشید. چرا که به هیچ حالت نمی‌ توان وزن 65 کیلوگرمی آن را در مقام یک تجهیز با قابلیت حمل ‌و نقل انسانی قرار داد.موتور برق جیانگ دانگ مدل JD1000 برای رسیدن به قدرت یک کیلوواتی از یک موتور سوخت بنزینی با ظرفیت 86 سی سی استفاده می کند. موتور تک‌ سیلندر است، با شرایط کارکرد دو زمانه می باشد و می ‌تواند با حضور مخزن سوخت بنزینی 5 لیتری ای که دارد، شرایط کارکرد مداوم برای 15 ساعت را در موتور برق جیانگ دانگ مدل JD1000 فراهم آورد. موتور برق مذکور در ابعاد 48´41´42 سانتیمتری طراحی شده است.این موتور برق جیانگ دانگ دیگر در دسته مدل های مسافرتی قرار نمی گیرد. اما می تواند با تامین قدرت یک کیلوواتی با شرایط سیگنالی عاری از اعوجاج کاملا مطلوب راه اندازی تجهیزات خانگی باشد.این مدل  قابلیت حضور در فضاهایی مانند زمین های زراعی با هدف راه اندازی انواع پمپ آب های کوچک را دارد. به هر صورت شما همراه با موتور برق جیانگ دانگ 1000 چندان دست بالایی در تامین نیازهای صنعتی ندارید. اما می توانید در فضای خانه و اداره و شاید مزرعه با صرف یک هزینه اندک تمام نیازهای متداول خود را تامین نمایید.
موتور برق جیانگ دانگ (jiangdong)

موتور برق جیانگ دانگ مدل JD1200

این مدل اولین نمونه از جمع محصولات جیانگ دانگ است که دیگر می ‌خواهد از فضای مسافرتی در طراحی فاصله بگیرد و سمت ‌و سوی خود را در تامین نیازهای حرفه ‌ای‌ تری خلاصه کرده باشد.البته در طراحی موتور برق جیانگ دانگ مدل JD1200 همچنان با یک موتور برق کوچک و سبک وزن مواجه هستیم. این موتور برق تنها ابعادی معادل 48´41´42 سانتیمتری دارد و با وزنی در حدود 73 کیلوگرم طراحی شده است. اما المان ‌های طراحی در آن ظرفیت کار در فضاهایی مانند تامین موردی برق مسکونی را دارد.در طراحی موتور برق جیانگ دانگ مدل JD1200 از یک موتور بنزینی تک سیلندر هوا خنک دو زمانه با ظرفیت 85 سی سی استفاده شده است. این موتور بنزینی می تواند شرایط کارکرد پرفشار آلترناتیو دستگاه موتور برق مذکور را به مدت 15 ساعت فراهم آورد.موتور برق جیانگ دانگ 1200 برای حضور در اهدافی سطح متوسط از راه اندازی تجهیزات خانگی کارایی مطلوبی دارد. اگر چه قدرت این موتور برق جیانگ دانگ برای فعالیت تجهیزات موتور دار نمی باشد، اما در صورت ضرورت می توان از قدرت آن برای فعالیت برخی از تجهیزات کلیدی در فضای خانه و اداره و فضاهای درمانی بهره مند شد.

موتور برق جیانگ دانگ مدل JD2000

اگر بخواهید در سطح راه ‌اندازی تجهیزات خانگی به نوعی با ضریب اطمینان بالا در راه ‌اندازی آنها باشید، باید شرایط تامین قدرتی فراتر از 1.5 کیلووات را پیش‌ بینی کنید. از این ‌رو بهره ‌مندی از موتور برق جیانگ دانگ مدل JD2000 می ‌تواند انتخاب مناسبی باشد. چرا که این موتور برق جیانگ دانگ با ظرفیت تامین قدرت 1.7 کیلوواتی است و برای رسیدن به این قدرت از یک طراحی بسیار جمع و جور و ایده ‌آل بهره‌ مند می ‌باشد.در بطن فعال موتور برق جیانگ دانگ مدل JD2000 یک موتور بنزینی تک سیلندر دو زمانه هوا خنک با ظرفیت 163 سی سی حضور دارد. این موتور بنزینی به راحتی می تواند با مخزن سوخت 15 لیتری دستگاه شرایط کارکرد برای 15 ساعت فعالیت مستمر موتور برق جیانگ دانگ مدل JD2000 را فراهم آورد.موتور برق جیانگ دانگ مدل JD2000 قدرت 1.7 کیلوواتی برق را در سطح ولتاژ تک فاز 220 ولت 50 هرتز استاندارد شهری طراحی می ‌کند. وجه برتری این موتور برق در وزن اندک معادل 39 کیلوگرمی آن است.این موتور برق با طراحی در وزن اندک همراه با تولید توان 1.7 کیلوواتی کاملا مستعد حضور در فضاهای کشاورزی و باغبانی است. بعید است موتور برق منفرد عامی را پیدا کنید که قدرت مورد نیاز آن بیشتر از 1.5 کیلووات باشد.هوشمندی برند چینی در انتخاب چنین توانی در واقع رسیدن به یک شرایط ایده آل برای داشتن موتور برقی است که می تواند با سطح کارایی بالا در هر فضای زراعی حضور پیدا کند. قیمت موتور برق جیانگ دانگ در این مدل یکی از بهترین انتخاب ها محسوب می شود.
موتور برق جیانگ دانگ (jiangdong)
 

موتور برق جیانگ دانگ مدل JD2500

اولین مدل از جمع موتور برق ‌های برند صاحب نام چینی که توانسته ‌است قدرتی فراتر از دو کیلووات را فراهم آورد. از این ‌رو می ‌توان این مدل را به ‌عنوان اولین نمونه با ظرفیت کاری در فعالیت ‌های صنعتی تا کشاورزی معرفی کرد. چرا که می ‌توان با تکیه بر قدرت 2.2 کیلوواتی آن برخی از ابزارهای ساده کارگاهی تا یک موتور کم توان آب در فضاهای کشاورزی و باغبانی را راه ‌اندازی نمود.موتور به کار رفته در موتور برق جیانگ دانگ مدل JD2500 درست شبیه به موتور در مدل JD2000 می باشد. یعنی یک موتور بنزینی تک سیلندر دو زمانه با ظرفیت 163 سی سی. لکن طراحی برتر در قسمت آلترناتیو است که توان تامین قدرت بالاتر را برای این موتور برق جیانگ دانگ فراهم کرده است.البته برای تأمین این قدرت بالاتر در مشخصه‌ های فنی موتور برق جیانگ دانگ مدل JD2500 شاهد مصرف سوخت بالاتری نیز هستیم. لذا این مدل همراه با مخزن سوخت مشابه 15 لیتری به نسبت مدل JD2000، مدت زمان فعالیت کمتری برابر با 13 ساعت را تأمین خواهد کرد.بهبود عملکرد آلترناتیو در طراحی موتور برق جیانگ دانگ JD2500 باعث افزایش وزن اندکی در مونتاژ نهایی دستگاه شده است. در مشخصه‌ های فنی موتور برق مذکور شاهد وزن 40 کیلوگرمی همراه با ابعاد 60´45´47 سانتیمتری هستیم.عموم تقاضاها برای خرید این مدل از جمع محصولات موتور برق جیانگ دانگ بیشتر با هدف تامین نیازها در فضاهای زراعی می باشد. اما هستند کسانی که قدرت حاصل شده در این موتور برق جیانگ دانگ را برای کار در کارگاه های صنعتی کافی می دانند.از این رو حضور این مدل در سطح یک فضای کارگاهی را باید پیش بینی کنیم. لکن بهتر است بدانید که قدرت تولید شده موتور برق جیانگ دانگ 2500 چندان توانمندی کافی برای استارت چندین عدد از تجهیزات موتوری را ندارد. از این رو در صورت استفاده کارگاهی بهتر است تا در هر لحظه از کار تنها یک تجهیز موتوری را همراه موتور برق جیانگ دانگ 2500 نمایید.

موتور برق جیانگ دانگ مدل JD2800

موتور برق جیانگ دانگ 2800 یک مدل حرفه ‌ای اما کم توان در جمع محصولات برند چینی است. شما با بررسی مشخصه ‌های فنی تا کارکرد در موتور برق جیانگ دانگ 2800 کاملاً متوجه خواهید شد که این مدل تا چه اندازه در تأمین کامل، مطمئن و عاری از اعوجاج برقتوانمند است و در عین ‌حال با حضور ابعاد تقریباً بزرگ، توانی در حدود 1.1 کیلووات تولید می ‌کند.در طراحی موتور برق جیانگ دانگ 2800 از یک موتور بنزینی با حجم 163 سی سی استفاده شده است. موتور تک ‌سیلندر از گونه های دو زمانه محسوب می‌ شود که با مخزن سوخت 15 لیتری قادر است تا 13 ساعت کار مداوم موتور برق جیانگ دانگ 2800 را تامین نماید. نهایت قدرتی که می ‌توانید از این موتور برق جیانگ دانگ استخراج کنید، اندکی فراتر از یک کیلووات می باشد. این مدل با توانایی تولید برق تک فاز در ولتاژ 220 ولت استاندارد شهری طراحی شده است.از این ‌رو در راه ‌اندازی تجهیزات خانگی تا فروشگاهی یا دیگر اماکن شهری کارایی لازم را دارد. لکن قدرت محدود آن به گونه ‌ای نیست که بخواهیم از موتور برق جیانگ دانگ 2800 با هدف تامین برق اضطراری بهره ‌مند باشیم.موتور برق جیانگ دانگ 2800 یک محصول مناسب برای ماندن در محیط کارگاه است. لکن این حضور باید با دقت و حساسیت بالای شما در راه اندازی چندین دستگاه به شکل همزمان باشد. عموما می توان از موتور برق جیانگ دانگ 2800 با هدف راه اندازی یک سیستم ساده جوشکاری استفاده کرد.
موتور برق جیانگ دانگ (jiangdong)
 

موتور برق جیانگ دانگ مدل JD3000

موتور برق جیانگ دانگ 3000 از دسته مدل ‌های توانمند و حرفه ‌ای برای ماندن در فضاهای مسکونی تا اداری است. برای عملیات این موتور برق از یک موتور بنزینی با ظرفیت 196 سی سی استفاده شده است تا با حضور مخزن سوخت 25 لیتری برای مدت زمان 12.5 ساعته کارکرد مستمر موتور برق مذکور کارایی کافی را داشته باشد.در خروجی برق تک فاز با سطح ولتاژ 220 ولت تولید شده موتور برق جیانگ دانگ، شاهد حضور قدرتی معادل 1.5 کیلووات هستیم. این قدرت اگر چه نمی ‌تواند با اهداف کارگاهی و حتی کشاورزی در سطح حرفه ‌ای کارایی داشته باشد؛ اما می ‌تواند برای راه‌ اندازی برخی از ابزارها به شکل انفرادی تا انجام وظایفی مانند استارت موتور پمپ آب ‌های کشاورزی مورد استفاده قرار گیرد. موتور برق جیانگ دانگ مدل JD3000 برای ماندن در فضاهای مسکونی کاملاً مناسب است.لکن آنچنان شرایط استارت همزمان چندین تجهیز موتوری خانگی را ندارد. به هر صورت همراه با مدل JD3000 در جمع محصولات موتور برق جیانگ دانگ همراه تجهیزی با وزنی کمتر از 50 کیلوگرم هستیم که مشخصه خوبی برای تدارک شرایط حمل‌ و نقل آسان خواهد داشت.یکی از جنبه های مناسب در طراحی موتور برق جیانگ دانگ 3000 استعداد مناسب آن برای ماندن در فضاهای زراعی می باشد. طراحی جمع و جور، کیفیت مناسب ساخت، تولید توان کافی همراه با مصرف سوخت اندک از جمله دلایلی است که ما را مجاب به این تصمیم گیری می کند. هر چند بهره مندی در محیط کارگاه نیز از سطح توانمندی های این محصول می باشد.

موتور برق جیانگ دانگ مدل JD3500

یکی از مدل ‌های محبوب از جمع محصولات موتور برق جیانگ دانگ را باید در مدل JD3500 آن جستجو کنیم. شرایط تامین قدرت مناسب با اهداف مسکونی تا کشاورزی همراه با طراحی جمع ‌و جور و قیمت معقول از دلایل کلی در انتخاب این مدل می باشد.موتور برق جیانگ دانگ 3500 قابلیت تامین قدرت دو کیلوواتی را دارد و برای این منظور از یک موتور بنزینی تک سیلندر ساده با شرایط کارکرد دو زمانه در ظرفیت 242 سی ‌سی بهره‌ مند می‌ باشد.موتور برق جیانگ دانگ 3500 با حضور مخزن سوخت 25 لیتری قادر است تا مدت فعالیت مداوم برای 12.5 ساعت کار پرفشار را تامین نماید. برق 220 ولت تک فاز 50 هرتز تولید شده این موتور برق جیانگ دانگ، شرایط عادی از اعوجاج را دارد و همراه با تامین قدرت دو کیلوواتی برای راه ‌اندازی تمامی تجهیزات موتوری خانگی کفایت می کند.از طرفی این موتور برق جیانگ دانگ با یک طراحی حرفه ای ظرفیت کار در فضاهای کارگاهی به شرط راه ‌اندازی همزمان تنها یک دستگاه را خواهد داشت.در نهایت بهتر است بدانید که موتور برق جیانگ دانگ مذکور با تمام این ویژگی ‌های برتر در طراحی همچنان ظرفیت ماندن در اهدافی مانند تامین برق اضطراری را ندارد. لذا اگر راه ‌اندازی یک سیستم برق اضطراری خانگی و حتی فراتر از آن مد نظر شما می‌ باشد، خیلی نباید بر توانمندی‌ های موتور برق جیانگ دانگ 3500 اعتماد کنید.اما این دلیل نمی شود که نخواهیم همراه موتور برق جیانگ دانگ 3500 در فضاهای کار حرفه ای اعم از محیط مزرعه و یا کارگاه ساختمانی نباشیم. به هر حال موتور برق جیانگ دانگ 3500 از دسته مدل های خوش توان و خوش ساخت برند چینی است و می تواند برای شما در محیط مزرعه تا کارگاه ساختمانی دست بالایی ایجاد کند.
موتور برق جیانگ دانگ (jiangdong)
 

موتور برق جیانگ دانگJD5000

با حضور موتور برق جیانگ دانگ 5000 برای اولین بار در جمع نمونه ‌هایی از این برند چینی هستیم که می ‌توانند قدرتی فراتر از دو کیلووات را تامین نمایند.قدرت 2.5 کیلووات موتور برق جیانگ دانگ 5000 با حضور یک موتور بنزینی تک‌ سیلندر 270 سی‌ سی تأمین شده است. جیانگ دانگ برای این موتور یک مخزن سوخت 25 لیتری پیش ‌بینی کرده است و در مشخصه ‌های فنی خود ادعای کارکرد 11 ساعت کار مداوم را با حضور یک مخزن پر از بنزین دارد.موتور برق جیانگ دانگ 5000 در ابعاد 58´52´70 سانتیمتری همراه با وزنی معادل 70 کیلوگرم طراحی شده است. توان تولید شده این موتور برق برای راه ‌اندازی تمام تجهیزات یک واحد عادی مسکونی کفایت می ‌کند.از این رو می توان با حذف برخی از تجهیزات پر مصرف خانگی تا نهادهای اداری از این موتور برق جیانگ دانگ با هدف تامین برق اضطراری بهره مند شد. موتور برق جیانگ دانگ 5000 برای حضور در محیط مزرعه تا کارگاه ساختمان سازی نیز مناسب است. تا جایی که می توان با خیالی آسوده وظیفه همزمان تامین قدرت چندین مصرف کننده صنعتی را به این موتور برق جیانگ دانگ سپرد.

موتور برق جیانگ دانگJD5500

با قدرت سه کیلوواتی تولید شده توسط این موتور برق جیانگ دانگ، به طور کامل می ‌توانید از پس تامین نیاز تمام تجهیزات متعارف خانگی تا برخی فضاهای کوچک شهری اعم از فروشگاه ها، مراکز درمانی و ورزشگاه ‌ها برآیید. به‌ این ‌ترتیب اگر محل شهری تا مسکونی شما همراه با راه ‌اندازی تجهیزات متعارفی باشد، موتور برق جیانگ دانگ JD5500 ظرفیت پذیرش به ‌عنوان یک منبع برق اضطراری را دارد.اما در باب تامین نیاز کارگاه ‌های صنعتی تا اهداف کشاورزی، موتور برق جیانگ دانگ 5500 همچنان به‌ عنوان یک منبع انرژی کارآمد در راه ‌اندازی چندین دستگاه و تجهیز به شکل همزمان را ندارد. لکن می ‌تواند به ‌عنوان یک ترانس تأمین کننده انرژی جوشکاری تا استارت تجهیزات صنعتی با موتورهای بزرگ برقی را فراهم آورد.در طراحی موتور برق جیانگ دانگ 5500 از یک موتور تک سیلندر با ظرفیت 337 سی سی استفاده شده است. این موتور همراه با باک پر از بنزین 25 لیتری خود شرایط کارکرد حداکثر 10 ساعته را برای موتور برق مذکور فراهم خواهد کرد.به هر صورت در خروجی موتور برق جیانگ دانگ 5500 شاهد حضور یک خط برق 220 ولت تک فاز با ظرفیت تامین توان 3 کیلوواتی هستیم. وجه برتری موتور برق جیانگ دانگ 5500 شرایط ایده آل طراحی آن برای حضور در سطح فضاهای کار حرفه ای است.شما به خوبی می توانید با برق عاری از اعوجاج تولید شده در موتور برق جیانگ دانگ 5500 شوید و راه اندازی بسیاری از تجهیزات حساس خانگی و اداری و حتی درمانی را از آن بخواهید. از طرفی قدرت این موتور برق جیانگ دانگ برای فعالیت در فضاهای صنعتی نیز کفایت کافی را دارد.

موتور برق جیانگ دانگ مدل JD6500

این مدل از جمع محصولات جیانگ دانگ با ظرفیت تامین قدرت 4 کیلوواتی طراحی شده است. برای رسیدن به این قدرت در موتور برق جیانگ دانگ 6500 از یک موتور با حجم 389 سی سی استفاده شده است. این موتور شرایط کارکرد حداکثر 9 ساعت مداوم را برای موتور برق مذکور فراهم می کند.البته به مانند تمام مدل ‌هایی که از موتور برق جیانگ دانگ تا اینجای مقاله سراغ داریم، این مدل نیز با شرایط تولید برق تک فاز 220 ولت طراحی شده است. اما بیایید ببینیم با قدرت 4 کیلوواتی ای که از این موتور برق جیانگ دانگ می‌ توانیم استخراج کنیم، چه سطحی از توانمندی را خواهیم داشت.
موتور برق جیانگ دانگ (jiangdong)
 اول آنکه قدرت 4 کیلوواتی تولید شده موتور برق جیانگ دانگ آنچنان نیست که بخواهید با خیال راحت یک دستگاه جوش بزرگ را به شکل متوالی به کار اندازید؛ اما این مدل می‌ تواند به راحتی شما را در فضای کارگاه همراهی کند.خصوصاً که ظرفیت آمپرکشی راه ‌اندازی دستگاه ‌های کوچک صنعتی را دارد. در آن سوی ماجرا برای تامین برق اضطراری واحدهای مسکونی تا فضاهای شهری یک انتخاب برجسته خواهد شد.چرا که قدرت 4 کیلو واتی تولید شده در خروجی این موتور برق سطح بالای جیانگ دانگ آنچنان است که به راحتی می توان طیف بزرگی از تجهیزات خانگی تا خدماتی و اداری و حتی صنعتی را راه اندازی نمود.البته شما نمی توانید با قدرت موتور برق جیانگ دانگ 6500 از پس راه اندازی دستگاه های صنعتی برآیید. چرا که یک دستگاه غالبا همراه با حضور همزمان چندین تجهیز موتوری است و قدرت کافی برای راه اندازی آنها بسیار بیشتر از 4 کیلو وات خواهد بود.

موتور برق جیانگ دانگ مدل JD7000

در مشخصه‌ های فنی موتور برق جیانگ دانگ شاهد تولید توان 5 کیلوواتی هستیم. موتور برق مذکور برای رسیدن به این قدرت از یک موتور بنزینی با ظرفیت 420 سی سی استفاده می ‌کند. از طرفی همراه با مخزن سوخت 25 لیتری تقریباً می ‌توانید به مدت 8 ساعت موتور برق مذکور را به حالت فعال نگه دارید و در این همراهی از حضور یک خط برق 220 ولت شهری بهره ‌مند باشید. موتور برق جیانگ دانگ 7000 ظرفیت تامین توان 5 کیلوواتی را دارد و از وزنی معادل 96 کیلوگرم بهره مند می باشد.این موتور برق جمع ‌و جور و اندکی قدرتمند از جیانگ دانگ کاملاً مستعد ماندن در مناطق دورافتاده با هدف تامین برق چندین واحد مسکونی می باشد. قدرت 5 کیلوواتی آن نیز برای حضور کامل و عاری از عیب در واحدهای کارگاهی تا نهادهای کشاورزی و دامداری و... کفایت می ‌کند. لکن هنوز نمی ‌تواند در مقام یک مولد برق با ظرفیت کارآیی حرفه ‌ای باشد.

موتور برق جیانگ دانگ مدل JD9000

وقتی با موتور برقی مواجه هستیم که ظرفیت تامین قدرت 6.5 کیلوواتی را دارد، با خیالی آسوده ‌تر می‌ توانیم به فکر ایجاد یک سیستم تامین برق اضطراری برای واحدهای تجاری و خدمات شهری بیاندیشیم. قدرت 6.5 کیلوواتی تولید شده در موتور برق جیانگ دانگ مدل JD9000 آنچنان است که به راحتی می تواند یک ورزشگاه با سکوهای معمولی را روشن کند.از طرفی برای ماندن در فضاهای کارگاهی کاملاً مستعد فعالیت حرفه ای است. البته در نظر داشته باشید که موتور برق جیانگ دانگ 9000 تنها ظرفیت کارکرد 8 ساعت کار مداوم را با یک‌ بار سوختگیری دارد.

موتور برق جیانگ دانگ مدل JD10000

قویترین مدل از دسته موتورهای تک فاز در جمع محصولات برند صاحب نام چینی را باید در مقام موتور برق جیانگ دانگ 10000 ببینیم. این موتور برق در طراحی تا تامین قدرت کاملاً با نمونه ‌های قبلی متفاوت است.برای طراحی موتور برق جیانگ دانگ 10000 از یک موتور بنزینی تک سیلندر دو زمانه هوا خنک با ظرفیت 614 سی سی استفاده شده است. در طراحی این موتور تقریباً حجیم یک مخزن سوخت 35 لیتری نیز حضور دارد.به ‌این ‌ترتیب موتور برق بنزینی جیانگ دانگ 10000 توان کارکرد مداوم برای 8 ساعت را پیدا خواهد کرد. البته خروجی آلترناتیو این موتور برق جیانگ دانگ همچنان در فضای تک فاز با سطح ولتاژ 220 ولتی مانده است.اما وجه مهم ماجرا در شرایط تامین قدرت 7.5 کیلوواتی آن است. این قدرت آنچنان است که می‌ توان موتور برق جیانگ دانگ 10000 را در مقام یک مولد با توانایی تامین قدرت ‌های صنعتی در نظر گرفت.
موتور برق جیانگ دانگ (jiangdong)
 شما می ‌توانید با حضور قدرت 7.5 کیلوواتی موتور برق جیانگ دانگ 10000 به طور همزمان چندین تجهیز کارگاهی را راه ‌اندازی کنید، برای تامین شرایط روشنایی ورزشگاه های بزرگ به کار اندازید و در سطح مزرعه، موتور پمپ آب ‌های حرفه ‌ای را به شکل همزمان راه ‌اندازی کنید.این موتور برق قدرت 7.5 کیلووات ظرفیت برق دهی به چند واحد مسکونی را دارد. از این ‌رو موتور برق جیانگ دانگ 10000 می ‌تواند در مقام تامین قدرت برق اضطراری واحدهای بزرگ مسکونی تا نهادهایی همچون یک بیمارستان کوچک شهری برآید.

ویژگی‌ های برتر در انواع موتور برق جیانگ دانگ

¨     موتورهای طراحی شده برای انواع موتور برق جیانگ دانگ از مدل ‌های تک ‌سیلندر 2 زمانه هستند. اما در طراحی آنها وجه مطلوبی از شرایط برتر مهندسی دیده می شود. این موتورها از مصرف سوخت کمی برخوردار می باشند.اصول طراحی برند چینی در طراحی موتور برق های خود در خلق یک محصول کم مصرف می باشد. چرا که این تجهیز قرار است تا راهی دورافتاده ترین مناطق باشد و در این حالت تامین سوخت همواره یک چالش جدی است. چالشی که برند چینی کاملا متوجه آن بوده و با طراحی موتور برق کم مصرف سعی در راه حلی بهتر داشته است.¨     طراحی موتورهای بنزینی در انواع موتور برق جیانگ دانگ بسیار ساده است. این موتورها شرایط تعمیر و نگهداری بسیار ساده ای دارند و در عین ‌حال هزینه تعمیرات تا نگهداری از موتور برق ‌های جیانگ دانگ به نسبت دیگر رقبا کمتر می باشد. به هر صورت حضور در مناطق دورافتاده و یا شرایط سیار آنچنان نیست که بخواهیم با یک تجهیز پر درسر با سطح خرابی های بالا باشیم.اصولا چنین تجهیزاتی باید به گونه ای باشند که بتوان به راحتی از سیستم طراحی آنها سر درآورد و به آسانی بتوان تعمیرات لازم را انجام داد. ایده ای که در طراحی مدل های ساده موتور برق جیانگ دانگ دیده شده است.¨     برند جیانگ دانگ در طراحی انواع موتور برق های خود دست بالایی در تنوع ایجاد کرده است. شما می ‌توانید برای تامین هر سطح از نیازی که دارید، مدل موتور برق با ظرفیت کافی را تامین نمایید. تنوع برگ برنده هر برندی در جمع مصولات آن محسوب می شود. چرا که انبوه خریداران با سطح نیازهای متنوع هستند. آنها برای نیازهای خود علاقه به حضور تنوع دارند تا بتوانند از میان چندین موتور برق یکی را انتخاب کنند.¨     تمامی مدل‌ های طراحی ‌شده برای موتور برق جیانگ دانگ به نسبت قدرت تولید شده در ابعاد کوچکی هستند. از این ‌رو برای عمده مصارف خانگی تا کارگاهی و یا برای حضور در فضاهای سیار انتخاب مناسبی خواهند شد. اصولا در طراحی موتور برق ها کوچکی وجه برتر در طراحی محسوب می شود. از این رو نکات کلیدی دیگر مانند قدرت تحت تاثیر این فاکتور قرار دارند. به هر حال یک موتور برق باید راهی دورترین نقاط باشد و یا در یک فضای سیار قرار گیرد. در این حالت کوچک بودن وجه برتری در کار است. این ایده با شرایط تامین قدرت بالا در جمع محصولات موتور برق جیانگ دانگ دیده می شود.¨     در طراحی تمام مدل ‌ها از موتور برق جیانگ دانگ نگاه کاملی در شرایط راه ‌اندازی ساده و سریع دیده شده است. این موتور برق به سرعت نصب می شود و آماده کار برای تزریق ولتاژ 220 ولت بر خط شبکه مورد نظر می باشد.¨     میزان ارتعاشات تولید شده در تمام مدل ‌های موتور برق جیانگ دانگ بسیار اندک است. این ویژگی از طراحی مناسب شاسی در این موتور برق ‌ها تامین شده است.¨     موتور برق‌ های جیانگ دانگ به داشتن طول عمر بالا و سخت جان بودن در حین کار مشهور هستند. اگر بتوانید به ‌درستی مسیر نگهداری تا راه ‌اندازی اصولی از آن را رعایت کنید، مطمئن باشید که موتور برق جیانگ دانگ می ‌تواند تا سالیان متمادی عاری از هر گونه خرابی همراه شما باشد. قیمت موتور برق جیانگ دانگ با حضور چنین کیفیتی در سطح بسیار معقولی قرار دارد.¨     در طراحی مدل‌ های سطح بالای موتور برق جیانگ دانگ از سیستم ‌های قطع کن اتوماتیک استفاده شده است.
موتور برق جیانگ دانگ (jiangdong)
 موتور برق ‌های جیانگ دانگ در دسته محصولات با کیفیت بازار قرار می گیرند. محصولات این برند چینی به راحتی با ضریب اطمینان بالا می توانند همراه شما راهی دورافتاده ‌ترین مکان ‌ها و شاید سخت‌ ترین شرایط کاری باشند و با اطمینان کافی از پس سنگین ‌ترین عملیات ‌های تامین برق برآیند.چرا که برند چینی در تمامی طراحی‌ های خود برای موتور برق جیانگ دانگ، سطح بالایی از دقت در انتخاب متریال همراه با طراحی برتر در کنار بهره ‌مندی از بالاترین تکنولوژی ‌های روز جهانی را پیش‌ بینی کرده است.البته به شرطی می توانید از سطح توانمندی‌ های بالای موتور برق جیانگ دانگ اطمینان داشته باشید که آنها را با ظرفیت مناسب برای کار در عملیات‌ های مناسب انتخاب کرده باشید.
  دیدگاه خود را در مورد این مطلب بنویسید:
  کاربر میهمان

  تایید و ارسال
  انصراف
  دیدگاه کابران:
   نمایش دیدگاه‌های بیشتر

    مرتب‌سازی محصولات:

   • پیش‌فرض
   • ارزان‌ترین
   • گران‌ترین
   • جدید‌ترین
   • پرفروش‌ترین
   • پربازدیدترین
   • 1
   • 2
   • 3
   • 4
   • 5