خرید و مشاوره فنی: 65555653-021

موتور برق دیزل کوپ (Koop)

برای استعلام قیمت، تماس بگیرید.

تماس با ما
 • ارسال به سراسر ایران

 • پشتیبانی از ۹ الی ۲۱

 • کمترین هزینه ممکن

 • امکان خرید ۲۴ ساعته

 • پرداخت نقد

 • نقد و بررسی
 • مشخصات فنی
 • نظرات کاربران
 • پرسش و پاسخ

فهرست مطالب

نگاهی جامع بر انواع موتور برق دیزل کوپ

از تامین برق اضطراری تا فعال سازی تجهیزات الکتریکی در یک منطقه دورافتاده و یا کار کردن با وسایل شخصی و یا ابزارهای صنعتی در طول سفر و... نیاز به حضور قدرتمند یک موتور برق دارید.هر اندازه تجهیزات الکتریکی شما بیشتر، قویتر و با مصرف برق بالاتری همراه باشند، قاعدتاً باید به تهیه کردن یک موتور برق قدرتمندتر نیز فکر کنید. نیازهای معمولی را می توانید با حضور مدل های بنزینی از انواع موتور برق مرتفع سازید.اما در مواجه بودن با تجهیزات قدرتمند که عموماً ابزارهای صنعتی و کارگاهی هستند، قاعدتاً به قدرت بالاتری مانند انواع موتور برق دیزلی نیاز دارید. در این بین قطعاً بررسی فنی مدل های عرضه شده برای موتور برق دیزل کوپ بیش از دیگر برندها مورد توجه شما قرار خواهد گرفت.
موتور برق دیزل کوپ (Koop)
موتورهای احتراق داخلی نقطه عطفی در تامین موثر قدرت هستند.آنها را در و حجم ها با شرایط تأمین قدرت های متنوع طراحی و تولید می کنند در این بین انواع ماشین آلات موتوری را متکی بر همین موتورهای احتراق داخلی می ‌سازند.مانند انواع موتور برق ها که سرآمد تجهیزات موتوری هستند. در این بین وجه تفاوت از موتور بنزینی تا نمونه های دیزلی در تامین قدرت است. اگر چه موتورهای بنزینی خوش کار، با مصرف سوخت ملایم و قیمت خوبی هستند؛ اما هرگز نمی توانند قدرت بالای موتورهای دیزلی را در حجم برابری از موتور تامین نمایند.به این ترتیب رسیدن به قدرت تولید توان بالای برق در موتور برق ها، عرصه تاخت و تاز نمونه ‌های دیزلی است و در این عرصه مدل های معرفی شده از موتور برق دیزل کوپ محصولات شناخته شده بازارهای جهانی و داخلی هستند.البته این طور هم نیست که ردپای موتورهای دیزلی را تنها در ساخت موتور برق های قدرتمند جستجو کنیم. هستند نمونه های کوچک و کم توان از موتور برق ها که با طرح استفاده از موتورهای دیزلی کار می ‌کنند. هنر ماشین ساز است که بتواند از موتورهای دیزلی در حجم و قدرت کم نیز بهره ‌مند باشد.این هنر را به خوبی می توانید در جمع محصولات موتور برق دیزل کوپ شاهد باشید. چرا که طیف تقریباً کاملی از نیازها به تامین برق در شرایط اضطراری تا سیار با مدل های کوچک از موتور برق دیزل کوپ تامین خواهد شد.در مقابل قدرت بالا که از ماهیت طراحی انواع موتورهای دیزلی است، دست طراحان موتور برق را برای تامین قدرت های حرفه ای حتی در قامت تامین برق سه فاز باز گذاشته است. عموم ایده ها در طراحی برق اضطراری سه فاز و یا هر نوع شرایط صنعتی دیگری را با طرح استفاده از موتورهای دیزلی راه اندازی می کنند. در این بخش کلیدی نیز می توانید بر توانمندی های مهندسی شده در انواع مدل های موتور برق کوپ اعتماد کنید.

نیم نگاهی بر برند کوپ در عرصه تولید موتور برق ها

کوپ یک برند نوپای چینی است که سابقه فعالیت آن از سال ۲۰۰۷میلادی در شهر چانگزو آغاز شده است. اما ظاهرا این نوپا بودن دلیل بر کم بها بودن برند کوپ نمی باشد. چرا که هنر ماشین سازی این برند چینی حالا در عرصه های جهانی نمود پیدا کرده است.وجه برتری کوپ نسبت به رقبای خود، نگاه تخصصی ای است که در تولید تا عرضه محصولات ژنراتوری دارد. این برند همراه با تیم تخصصی خود به طور جدی در امر پژوهش، طراحی تا تولید انواع محصولات فنی بر پایه تولید برق متمرکز شده است. از این رو آنها را باید هنرمندان تخصصی در عرصه موتور برق معرفی کنیم. چرا که در حال حاضر برند کوپ به یک شرکت نوآور و خلاق در معرفی محصولات کاربردی، با کیفیت و به صرفه شهرت پیدا کرده است.
موتور برق دیزل کوپ (Koop)
البته برند کوپ در راضی نگه داشتن مشتریان خود دست به کار بوده است و با دریافت گواهینامه استاندارد کیفیت (CE) که مربوط به حضور کالاهای فنی و مهندسی شده در کشورهای اروپایی است شده تا بتواند مسیر عرضه محصولات خود را در بازارهای داغ اروپایی هموارتر سازد.انواع ایده ها در طراحی موتور برق دیزل کوپ بخش بزرگی از دیدگاه طراحی تا تولید این برند جهانی را تشکیل داده است. کوپ در بخش موتورسازی دست قدرتمندی دارد. انواع موتورهای تک سیلندر و دو سیلندر این برند نمونه های خوش ساختی هستند که قابلیت کاملی در تامین راندمان بالا برای راه اندازی انواع تجهیزات را دارند.لذا وقتی موتورساز قهاری دست به تولید ماشینی می ‌زند، قطعا می‌ تواند محصولات شایسته ‌ای را روانه بازارهای جهانی سازد. مانند ایده ‌های مهندسی شده برند کوپ در طراحی موتور پمپ دیزلی و یا موتور برق دیزل کوپ که در جایگاه مناسبی از راندمان کاری قرار دارند.البته رسیدن به این توانمندی های بالا در طراحی و تولید موتورهای خوش ساخت تصادفی نبوده است. چرا که از همان ابتدای تاسیس در این برند شاهد حضور یک بخش طراحی و توسعه (R&D) بسیار قدرتمند و کارآمد بوده ‌ایم.به طوری که در حضور تیم تحقیقاتی و هنر موتورسازی برند کوپ، رسیدن به محصولات با کیفیت تر که قابلیت تامین راندمان بالاتری داشته باشند، همواره مورد توجه بوده است. در حال حاضر برند کوپ به یکی از مقتدرترین تولیدکنندگان موتورهای دیزلی و محصولات وابسته به آن در کشور چین و با جایگاه جهانی تبدیل شده است.بخش طراحی تا تولید موتور برق دیزل کوپ در واقع اصلی ‌ترین محصولات این برند چینی هستند. کوپ در طراحی مدل های متنوع از موتور برق دیزل کوپ قدم های بلندی برداشته است و توانسته محصولات قدرتمند و کارآمدی را در ظرفیت های متنوع کاری معرفی نماید. در ادامه به شرح کاملی از انواع مدل های موتور برق کوپ می پردازیم.

بررسی فنی موتور برق دیزل کوپ مدل KDF4000XE

مدل KDF4000XE یک نمونه کم توان در انواع مدل های موتور برق کوپ می باشد. مدلی که برای راه ‌اندازی تجهیزات سبک و تکفاز خانگی طراحی شده است. همراه با این مدل از موتور برق دیزل کوپ به راحتی می توانید وسایل استاندارد تعریف شده در یک خانه را  به شکل انفرادی راه اندازی کنید.اگر هم قصد انجام فعالیتی فراتر از کار با تجهیزات خانگی را دارید، تمام هنر موتور برق دیزل کوپ مدل KDF4000XE در راه اندازی موتورها با ماکزیمم توان 2 الی 3  اسب بخار می باشد. مانند آنچه در یک موتور پمپ آب ساده کشاورزی شاهد هستیم.
موتور برق دیزل کوپ (Koop)
 این کم توان بودن دلیل بر کم بها بودن این مدل از جمع موتور برق دیزل کوپ نمی‌ باشد. ماهیت طراحی مدل KDF4000XE در تامین نیازهای سبک خانگی تا بخش کوچکی از فعالیت ‌های کشاورزی است. از این رو اگر فکر می کنید که نهایت نیاز شما به تأمین قدرت برق چیزی فراتر از راه اندازی برق اضطراری تا تأمین برق تجهیزات خانگی نیست، می توانید بر توانمندی ‌های این مدل از موتور برق دیزل Koop اعتماد کنید.برای تامین برق تولید شده در موتور برق دیزل Koop مدل KDF4000XE از یک موتور تک سیلندر هواخنک دیزلی استفاده شده است. موتور مذکور در ظرفیت 296 سی ‌سی طراحی شده است و قادر است تا در کنار آلترناتور تعریف شده برای آن قدرتی در حدود 2.8 کیلووات آمپر از جریان الکتریسیته را تولید نماید. این قدرت در راه اندازی عموم تجهیزات سبک و تکفاز خانگی و برخی از ابزارآلات متداول و البته سبک صنعتی و کارگاهی کافی است.موتور برق دیزل کوپ در مدل KDF4000XE با قابلیت تولید برق تکفاز شهری در سطح ولتاژ ۲۲۰ولت AC کار می کند. برای راه اندازی آن نیز یک سیستم استارت هندلی دستی در نظر گرفته اند و در عین حال از یک مخزن سوخت 12.5 لیتری بهره مند می باشد.البته موتور دیزلی تک سیلندر تعریف شده برای این موتور برق دیزل کوپ از مصرف سوخت بسیار خوبی در حدود 0.7 لیتر بر ساعت برخوردار است. این مقدار ایده آل را مدیون طراحی مناسب بخش توزیع سوخت انژکتوری خود می باشد. لذا با یک مخزن سوخت پر از گازوئیل قاعدتاً می توانید مدت زمانی بیش از ۱۵ساعت کار را از موتور برق دیزل کوپ مدل KDF4000XE بخواهید.این مدل از موتور برق دیزل کوپ دارای وزن ۷۲کیلوگرمی است. لذا می تواند در قامت یک مولد سیار نیز مورد استفاده قرار بگیرد. در عین حال شرایط کارکرد آن نیز همراه با تولید صدای اندکی است که وجه اصلی در این ویژگی مربوط به طراحی مصارف خانگی آن است که طبعاً باید همراه با تولید صدای کمی باشند.

موتور برق دیزل کوپ مدل KDF6700XE

برای راه اندازی طیف کاملی از تجهیزات خانگی در قامت یک موتور برق توانمند که قابلیت ‌های تامین برق اضطراری را هم داشته باشد، موتور برق دیزل کوپ مدل KDF6700XE انتخاب مناسبی است. این مدل به نسبت از نمونه قبلی با قدرت تامین برق به مراتب بالاتری طراحی شده است. به طوری که می‌ توان با توان تحویلی 4.5 کیلووات آمپر آن تقریباً از پس راه اندازی همزمان تمام تجهیزات تکفاز و متعارف خانگی برآمد.البته ایده طراحی این مدل از موتور برق دیزل کوپ همچنان در فضای مصارف خانگی تدارک دیده شده است و چندان نمی توان از قدرت محدود آن با هدف راه اندازی تجهیزات کارگاهی استفاده نمود. در عین حال برق تولید شده توسط موتور برق دیزل کوپ مدل KDF6700XE قابلیت مناسبی در راه اندازی تجهیزات سبک کارگاهی مانند یک سنگ فرز و یا دریل ساده را دارد.
موتور برق دیزل کوپ (Koop)
 در این مدل از موتور برق دیزل کوپ با استفاده از یک موتور تک سیلندر هوا خنک دیزلی در ظرفیت 4.8 سی سی قابلیت تامین برق 4.5 کیلووات آمپر تدارک دیده شده است. موتور با شرایط راه اندازی ساده با الگوی استارت دستی/هندلی کار می ‌کند تا با تحویل قدرت به آلترناتور دستگاه یک خط تغذیه ۲۲۰ولت تکفاز شهری را آماده سازد.برای کارکرد هر چه مطمئن ‌تر دستگاه موتور برق دیزل کوپ مدل KDF6700XE از سیستم تزریق سوخت انژکتوری استفاده شده است. این سیستم تحت حضور یک مخزن سوخت 12.5 لیتری با میزان مصرف 1.4 لیتر بر ساعت قابلیت کارکرد ۸ساعته را برای موتور برق دیزل کوپ در مدل مذکور تامین می نماید.از آنجا که مدل مذکور از جمع نمونه های طراحی شده با مصارف خانگی است، برند کوپ سعی در هر چه کم صدا شدن موتور در طرح ساخت نهایی آن دارد. اگر چه موتور دیزلی نصب شده بر موتور برق دیزل کوپ مدل KDF6700XE حقیقتا آرام کار است؛ اما برند کوپ در تامین کارکرد هر چه آرام تر این دستگاه یک قدم بالاتر رفته، این مدل را به شکل کانوپی دار طراحی کرده است.ماهیت موتورهای دیزلی در تولید صدای بالای آنها است. قابلیت تولید قدرت در حجم کمتر از مدل ‌های بنزینی در خلق این صدای بالاتر تاثیرگذار است. لکن وقتی قرار است موتور برق دیزل کوپ را با مصارف خانگی در اختیار داشته باشیم، باید آن را تا حد ممکن کم صدا کنیم. برای این منظور از محفظه هایی عایق بندی شده به نام کانوپی استفاده می ‌شود.البته این بخش کانوپی در لیست اقلام همراه موتور برق دیزل کوپ می باشد و در این مدل مذکور نمونه KDF6700Q معرف طرح کانوپی دار محصول مورد نظر است.از طرفی برند کوپ در طی کردن ایده های نوآورانه، این محصول را به شکل طراحی سه فاز نیز عرضه کرده است و آن را با نام تجاری KDF6700XE-3 معرفی می کند. قاعدتاً نباید در مصارف خانگی انتظار حضور برق سه فاز را داشته باشیم؛ اما اگر قصد استفاده از این موتور برق دیزل کوپ در مصارف فروشگاهی و یا اداری را داشته باشید، گاها با تجهیزاتی مواجه هستیم که نیاز به برق سه فاز دارند. در مدل سه فاز عرضه شده برای موتور برق دیزل کوپ KDF6700XE شاهد همان مشخصه های فنی مطرح ‌شده هستیم. البته این مدل سه فاز با آپشن کانوپی دار هم عرضه شده است و نام تجاری آن KDF6700Q-3 می باشد.

بررسی فنی موتور برق دیزل کوپ مدل KDF8500XE

در معرفی مدل های طراحی شده از برند کوپ در عرصه تولید موتور برق دیزلی قدم به قدم حرکت می‌ کنیم و هر بار یک مدل قوی تر و البته کارآمدتر را معرفی می ‌کنیم. در این قدم هم با یک نمونه تمام عیار برای مصارف خانگی و فروشگاهی آشنا می ‌شویم.
موتور برق دیزل کوپ (Koop)
 موتور برق دیزل کوپ مدل KDF8500XE با توان تأمین برق در قدرت 6 کیلوولت آمپر همراه است. این قدرت کاملاً برای مصارف خانگی تا راه اندازی تجهیزات فروشگاهی و خدماتی کفایت می‌ کند. پس در حضور این مدل از موتور برق گازوئیلی کوپ خیال ما در راه اندازی طیف کاملی از تجهیزات متعارف خانگی در فضای کاری تکفاز آسوده است.اما در بخش کارگاهی هم می توان به جنبه های جدی از کار با حضور موتور برق دیزل کوپ KDF8500XE اعتماد کرد. برق ۶کیلوواتی تولید شده این محصول قابلیت کاملی در راه اندازی انواع تجهیزات موتوری متعارف در فضاهای کارگاهی و صنعتی دارد. البته در این لیست فقط مجموعه ابزارهای دستی مانند انواع دریل ها، سنگ فرزها و یا چکش های تخریب برقی قرار خواهند گرفت. موتور برق دیزل کوپ مدل KDF8500XE همچنان از توان راه اندازی ماشین آلات صنعتی عاجز است.برای تولید توان ۶کیلوواتی این موتور برق دیزل کوپ از یک موتور تک سیلندر هوا خنک با ظرفیت ۴۹۹سی‌ سی استفاده شده است. موتور مذکور با یک سیستم استارت دستی/هندلی راه اندازی می شود. البته در مدل هایی از حضور سیستم استارت برقی به عنوان یک آپشن اضافی یاد شده است. به مانند مدل ‌های قبلی نیز در تامین سیستم سوخت رسانی موتور از ایده انژکتوری استفاده شده است. سیستم های انژکتوری در کارکرد موتورهای دیزلی عملکرد مطلوب تری دارند.مخزن سوخت تعریف شده در این موتور برق دیزل کوپ نیز همان مخزن 12.5 لیتری است که در حضور مصرف سوخت 1.7 لیتر بر ساعت، عملاً نمی ‌تواند فعالیتی بیشتر از ۷الی ۸ساعت را برای شما فراهم آورد. شاید این نگرش در حضور یک مخزن کوچک در طراحی این مدل از موتور برق دیزل کوپ را به عنوان یک نقیصه بشناسیم.اما در امتداد طراحی موتور برق مناسب برای اهداف خانگی و فروشگاهی رسیدن به یک مدل که حجم که قدرت کافی داشته باشد، جنبه های جدی تری از طراحی را متذکر خواهد شد. از این رو تاثیر کاهش حجم و وزن در انتخاب این مخزن در ظرفیت 12.5 لیتری تأثیرگذار بوده است.موتور برق گازوئیلی کوپ در مدل KDF8500XE با وزنی در حدود ۱۲۴کیلوگرم طراحی شده است. این وزن یقیناً در مقدار بالایی برای اهداف حمل و نقل آسان قرار دارد. لکن در شاسی موتور برق دیزل کوپ مذکور از یک جفت چرخ مستحکم استفاده شده است که می ‌تواند ظرفیت حمل و نقل تقریباً مناسبی را برای آن فراهم آورد.به مانند مدل قبلی در این نمونه نیز توجه جدی در حذف هر چه کاملتر صدا در حین کار موتور دیزلی مد نظر بوده است. لذا برند کوپ برای طراحی موتور برق دیزل کوپ مدل KDF8500XE از نمونه ‌های کانوپی دار یاد می ‌کند که آنها را با نام تجاری KDF8500Q عرضه خواهد کرد.محفظه کانو بی طراحی شده برای این مدل از موتور برق دیزل کوپ توانمندی بسیار مناسبی در حذف صدای کارکرد موتور دیزلی دستگاه دارد. تا جاییکه قادر است مقدار صدای تولید شده را از محدوده ۸۸دسیبل به رقم ۷۴دسیبل کاهش دهد.البته در نظر داشته باشید که مدل ‌های کانوپی دار از حجم و وزن بالاتری هم برخوردار هستند. در لیست قیمت موتور برق کوپ نیز نمونه ‌های کانوپی دار با رقم‌ های بالاتری به فروش می ‌رسند. به هر صورت بهره مندی از یک محفظه عایق صدا قطعاً در جایگاه قیمت موتور برق کوپ تاثیرگذار خواهد شد.
موتور برق دیزل کوپ (Koop)
 در امتداد نمونه های تکفاز طراحی شده برای این محصول توانمند از برند کوپ، مدل های سه فاز آن نیز ساخته شده است. نام تجاری KDF8500XE-3 جایگاه مدل های سه فاز در این نمونه ها را نشان می دهد.البته مدل سه فاز مطرح شده اندکی در حدود 1.5 کیلوولت آمپر از مدل های تکفاز قوی تر است و می تواند قدرت 7.5 کیلوولت آمپر را در یک خط برق سه فاز تامین نماید.  این مقدار توان تولید شده سه فاز برای راه اندازی انواع موتورهای سه فاز کم توان کفایت می کند.لذا می ‌توان عموم تجهیزات سبک صنعتی تا موتور پمپ آب های کشاورزی را با موتور برق دیزل کوپ از مدل KDF8500XE در نمونه‌ های سه فاز آن راه اندازی کرد. مدل سه فاز ارائه شده، از طرح کم صدای کانوپی دار هم بهره مند می باشد. این مدل با نام تجاری شده KDF8500Q-3 عرضه می ‌شود. در این نامه حرف Q معرف کانوپی دار بودن و عدد ۳معرف سه فاز بودن موتور برق گازوئیلی کوپ است.مدل مطرح شده را باید به عنوان آخرین و قوی ترین نمونه مناسب در مصارف خانگی یاد کنیم. از این به بعد همراه مدل هایی هستیم که دیگر رنگ و بوی طراحی آنها برای حضور در مصارفی بسیار فراتر از نیازهای خانگی می باشد.

بررسی فنی موتور برق دیزل کوپ KDF8500QQ

نگاه وسواسی برند کوپ در تولید هر چه کم صداتر موتور برق ها در نهایت به معرفی مدل موتور برق دیزل کوپ مدل KDF8500QQ انجامیده است. در مدل های قبلی شاهد بودیم که پیوند Q معرف کانوپی دار بودن موتور برق دیزل کوپ است و حالا در این مدل صحبت از دو Q شده است. در واقع در این نامگذاری تأکید اکید بر قدرت بالاتر در حذف صداهای ناشی از عملکرد موتور دیزلی شده است.موتور برق گازوئیلی کوپ مدل KDF8500QQ به نسبت از مدل های کانوپی دار مطرح شده در طرح ساخت KDF8500 در حذف صدا توانمندتر است و می ‌تواند میزان تولید صدا را تا حدود ۶۵دسیبل کاهش دهد. از این رو برای حضور گسترده در مصارف خانگی تا فروشگاهی بهترین انتخاب است.در نظر داشته باشید که طرح ساخت موتور برق دیزل کوپ مدل KDF8500QQ از لحاظ فنی هیچ تفاوتی با مدل پایه ندارد و به مانند آن از یک موتور تک سیلندر هواخنک تنفس طبیعی در ظرفیت ۴۹۹سی‌ سی بهره مند است و در نهایت قدرت کاری خود می تواند تا سقف 5.5 کیلووات آمپر برق تولید نماید.برق تولید شده این مدل تنها برای حالت های تکفاز تدارک دیده شده است. لذا عمده نگاه طراحی آن با حضور قدرت بالاتر در حذف صداهای ناشی از کارکرد موتورهای دیزلی برای حضور در مصارف خانگی و فروشگاهی بوده است.
موتور برق دیزل کوپ (Koop)
 در این مدل نیز روش راه اندازی به شکل هندلی است. اما طرح های ویژه با ایده راه اندازی استارت برقی نیز معرفی شده است. نوع سیستم سوخت رسانی نیز از روش انژکتوری انتخاب شده است تا مقدار مصرف 1.7 لیتر بر ساعت را برای این مدل از موتور برق دیزل کوپ فراهم آورد. همان طور که می بینید ظاهراً در جنبه ‌های فنی، هیچ تفاوت آشکاری با نمونه های پایه از مدل KDF8500 در این مدل کانوپی دار دیده نمی ‌شود.اما در بحث لیست قیمت موتور برق کوپ این مدل KDF8500QQ به مراتب از طرح پایه گرانتر است. چرایی این افزایش قیمت در طرح ساخت کانوپی ویژه و توانمند این محصول است که آن را تا اندازه های یک موتور برق بی صدا پایین می آورد. ماهیت موتورهای دیزلی در تولید صدای بالای آنها است و حالا به مدد بهره مندی از یک ساختار دبل کانوپی می توانیم از یک نمونه موتور برق دیزل کوپ عاری از هر گونه تولید صدایی بهره ‌مند باشیم.برند کوپ در طراحی این مدل، تمام نگاه ویژه خود را در عرضه کاملاً خانگی و فروشگاهی متمرکز کرده است. مدل مذکور در تامین برق نیازهای خانگی کاملا توانمند است و می‌ تواند به عنوان یک موتور برق بی سر و صدا که مصرف سوخت مناسبی دارد، در هر فضا و مکانی نصب شود لذا در تامین ایده های برق اضطراری نیز قابلیت های کاملی دارد.

موتور برق دیزل کوپ مدل KDF8500XE-3D

در تامین نیازهای برق اضطراری تا پوشش کاربردهای دور از دسترس به شبکه برق سراسری، عملاً با انواع نیازها در حضور قدرت برق مواجه هستیم. از راه اندازی کامل و ایمن تجهیزات خانگی تا فعالیت مستمر و قدرتمند در ماشین آلات کارگاهی همگی به نیروی برق مطمئنی نیاز دارند. البته الگوی تامین قدرت برق در مدل های تکفاز و سه فاز می باشد.برخی از مصرف کنندگان مانند نمونه های خانگی در شرایط برق تکفاز هستند و جمع بزرگی از تجهیزات صنعتی را باید در حضور برق سه فاز راه ‌اندازی کنیم.اما هیچ وقت نمی توانیم حضور این دو گروه از تجهیزات را مستقل از یکدیگر ببینیم. همواره تجهیزات سه فاز در کنار تجهیزات تکفاز مورد استفاده قرار می‌ گیرند. لذا در محیط کارگاه غالباً به حضور مطمئن در هر دو ایده در تامین برق نیاز داریم. از این رو برند کوپ با در نظر داشتن این سطح از نیاز مشتریان اقدام به طراحی و تولید موتور برق دیزل کوپ مدل KDF8500XE-3D نموده است.در موتور برق دیزل کوپ مدل مذکور شاهد حضور همزمان هر دو خط برق سه فاز و تکفاز در کنار هم هستیم. از این رو به راحتی می توانید عموم تجهیزات تکفاز را در کنار نمونه ‌های سه فاز از طریق این موتور برق دیزل Koop راه اندازی کنید. بخش تامین برق تکفاز دستگاه برای راه اندازی طیف کاملی از تجهیزات خانگی مناسب است و در بخش تامین برق سه فاز نیز قابلیت کافی برای راه اندازی موتورها تا قدرت 3 اسب بخار فراهم شده است.
موتور برق دیزل کوپ (Koop)
 در این موتور برق دیزل کوپ به مانند نمونه های قبلی از یک موتور تک سیلندر هواخنک از نوع سوخت دیزلی استفاده شده است. موتور مذکور با ظرفیت ۴۹۹سی سی است و می تواند مقدار قدرت 7.5 کیلو ولت آمپر را برای سیستم تک فاز و 5.5 کیلوولت آمپر را برای سیستم سه فاز دستگاه تامین نماید. از این رو در خط خروجی دستگاه شاهد دو خط تغذیه مجزا در ولتاژهای ۲۲۰ولت و ۳۸۰ولت هستیم. موتور تعریف شده با یک سیستم استارت هندلی راه اندازی می ‌شود.این موتور همچنان از سیستم سوخت رسانی از نوع انژکتوری بهره‌ مند است و با قابلیت مصرف سوخت 1.7 لیتر بر ساعت این توانایی را دارد که به مدت ۸ساعت کارکرد پرفشار را برای شما فراهم آورد. موتور برق دیزل کوپ مذکور در وزنی برابر با ۱۱۰کیلوگرم طراحی شده است.ممکن است سوال پیش آید که حضور یک خط برق تکفاز در کنار خط برق سه فاز چه مزیتی می‌ تواند داشته باشد، مادامیکه می توانیم از همان خط برق سه فاز شرایط تکفاز سیستم را تامین نماییم؟لزوم پیش بینی کردن یک خط تغذیه تکفاز کاملاً مجزا از خط سه فاز در تامین تعادل بار برای سیستم سه فاز می باشد. در ابعاد بزرگ مانند آنچه در شبکه توزیع سراسری رخ می دهد، هر اندازه تنوع در مصرف کنندگان، جریان داشته باشد، باز هم شاهد یک تعادل نسبی میان جریان کشی فازها هستیم. اما در یک سیستم کوچک با حضور چند عدد دستگاه کارگاهی، وصل شدن یک تجهیز برق تکفاز به شبکه سه فاز می ‌تواند تعادل جریان کشی سیستم را به هم بریزد. لذا بهتر است که تجهیز تکفاز را به شکل مستقل از سیستم سه فاز راه اندازی کنیم.

بررسی فنی موتور برق دیزل کوپ مدل KDF11000XE-3D

در این مدل از جمع محصولات موتور برق دیزل کوپ باز هم شاهد حضور همزمان دو خط تغذیه تک فاز و سه فاز به شکل مستقل از هم هستیم تا با این ایده در طراحی بتوانیم تجهیزات سه فاز را به شکل مستقل از جریان کشی های تکفاز راه اندازی کنیم. این ایده باعث می شود تا کارکرد تجهیزات تکفاز باعث به هم خوردن تعادل جریان کشی در راه اندازی های سه فاز نباشد.اما در طراحی مدل مذکور نگرش حرفه ‌ای تری اعمال شده است. تا جاییکه می توانیم از موتور برق دیزل کوپ مدل KDF11000XE-3D مقدار خروجی قدرت بالاتری را به دست آوریم.قدرت خروجی تکفاز این مدل از موتور برق دیزل کوپ آنچنان است که دست ما را در راه اندازی انواع تجهیزات تکفاز کارگاهی مانند یک بالابر ساختمانی ساده باز می ‌گذارد و در عین حال می توانیم از حضور برق سه فاز آن در راه اندازی موتورهای الکتریکی تا قدرت ۳اسب بخار نیز توانمند باشیم. تقریباً با این حساب قادر هستیم تا از پس راه ‌اندازی هر نوع تجهیز متعارف در کارگاه های ساختمانی مسکونی برآییم و در دیگر نیازها قابلیت های کاملی داشته باشیم.آنچه مشخص است، طراحی موتور برق دیزل کوپ مدل KDF11000XE-3D با قابلیت کامل در کار برای فضاهای صنعتی طراحی شده است و ایده های کار خانگی تا فروشگاهی برای آن در نظر گرفته نشده است. چرا که کوپ این مدل را بدون حضور کانوپی عرضه کرده است. قاعدتاً وقتی تنها هدف استفاده، حضور در فضاهای صنعتی است، دیگر چالشی برای تحمل صدای تقریباً بالا در کارکرد موتورهای دیزلی وجود ندارد
موتور برق دیزل کوپ (Koop)
 در بطن طراحی فنی موتور برق دیزل کوپ مدل KDF11000XE-3D از یک موتور تک سیلندر سوخت گازوئیلی با عملکرد تنفس طبیعی استفاده شده است. این موتور در ظرفیت ۶۶۷سی سی طراحی شده است و در سیستم استارت آن از ایده الکتریکی بهره‌ مند هستیم. ابعاد بزرگ موتور تا اندازه ای است که دیگر نمی توان متکی بر راه اندازی های هندلی آن را فعال کرد. لذا تنها روش برقی در استارت موتور دیزلی مذکور در نظر گرفته شده است.در امتداد موتور دیزلی تعریف شده ما، آلترناتورها با قابلیت تامین برق سه فاز در قدرت 8 کیلوولت آمپر و تکفاز در قدرت 10.5 کیلوولت آمپر حضور دارند. از این رو به مانند مدل قبلی در بخش خروجی شاهد دو خط تغذیه ۲۲۰و ۳۸۰ولت مستقل از هم هستیم.این موتور دیزلی قدرتمند به مصرف سوخت اندکی بالاتر از مدل های قبلی نیاز دارد. میزان مصرف سوخت این مدل چیزی در حدود 2.2 لیتر بر ساعت است که با وجود مخزن تقریباً کوچک 12.5 لیتری ظاهرا نمی توانیم برای مدت زمانی بیشتر از ۶ساعت انتظار کارکرد مداوم را داشته باشیم.موتور برق دیزل کوپ مذکور در وزن ۱۳۵کیلوگرمی طراحی شده است و در عین آنکه قدرتمند است و فاقد کانوپی عرضه می ‌شود، تنها با میزان تولید صدای ۸۸دسیبل کار می کند.

بررسی فنی موتور برق دیزل کوپ مدل KDF12000XE

رسیدن به قدرت بالاتر در موتور برق ها مستلزم حضور موتور دیزلی توانمند است. موتورهای تک سیلندر در مدل های قبلی قابلیت بالایی در تامین راندمان مطلوب از کار دارند. اما نمی توانند در شرایط کارکرد قدرت بالا به راندمان ایده ‌آلی برسند. برای این منظور نگاه برند کوپ در تامین موتور برق های حرفه ‌ای به سمت استفاده از موتورهای دو سیلندر سوق پیدا کرده است و اولین نمونه از این دست با نام تجاری KDF12000XE عرضه می شود.موتور برق دیزل کوپ در مدل قید شده از ظرفیت تامین قدرت 9 کیلوولت آمپر بهره ‌مند است و برای این منظور از موتورهای دو سیلندر استفاده می کند. البته ماهیت تولید برق این مدل متکی بر تامین برق تکفاز ۲۲۰ولت استاندارد شهری است. لذا تنها می توانید تجهیزات برق تکفاز را با کمک این موتور برق دیزل کوپ راه اندازی کنید.از این رو در سطح کارگاه های ساختمانی می توانید با حضور این مدل به راه اندازی کامل تجهیزات قدرتمندی مانند انواع بالابر ساختمانی، بتونیر و دیگر ماشین آلات که از موتورهای تکفاز تا قدرت ۳اسب بخار استفاده می کنند اقدام کنید. در عین حال این مدل از موتور برق دیزل کوپ برای تامین برق اضطراری تا رفع نیازهای ضروری واحدهای بزرگ مسکونی و آپارتمانی نیز مناسب است.مثلاً قدرت 9 کیلوولت آمپر تولید شده آن برای فعال کردن یک موتورخانه تمام عیار واحدهای متوسط مسکونی آپارتمانی کافی است. در تامین چنین نیازهایی برند کوپ نیز دست به کار بوده است و نمونه تکامل یافته با نام تجاری KDF12000Q را عرضه کرده است. این مدل از نوع کانوپی دار است که با قابلیت کامل در عایق بندی صدا می تواند شرایط کارکرد با تولید صدای قابل قبول ۷۴دسیبل را فراهم آورد.
موتور برق دیزل کوپ (Koop)
 اما در بطن مشخصه های فنی موتور برق دیزل کوپ مدل KDF12000XE از یک موتور دیزلی دو سیلندر با طرح خورجینی استفاده شده است. البته برای حصول هر چه بهتر در عملکرد این موتور، یک سیستم خنک کننده رادیاتوری نیز برای آن در نظر گرفته شده است.موتور در حجم کاری ۷۹۴سی سی طراحی شده است و با حضور آلترناتور قدرتمند دستگاه قابلیت تامین نیروی برق تکفاز تا ظرفیت 10 کیلوولت آمپر را دارد. برای این مدل از موتور برق دیزل کوپ تنها به تامین برق تکفاز ۲۲۰ولت شهری اکتفا کرده‌ ‌اند.حجم بالای موتور در کنار حضور دو سیلندر در طرح خورجینی آنچنان بزرگ است که نمی ‌توان این مجموعه را با یک سیستم استارت دستی راه اندازی کرد. لذا در تکمیل پروسه مدرن کاری این موتور توانمند از یک سیستم استارت الکتریکی استفاده شده است. حجم بالای موتور خبر از مصرف سوخت بالا در حدود 3.4 لیتر در ساعت را دارد.لذا چنین مصرف سوختی را باید با یک مخزن سوخت بزرگ فراهم آوریم. در موتور برق دیزل کوپ مذکور از یک مخزن سوخت ۳۴لیتری استفاده شده است.در جمع تمام مدل هایی که قدم به قدم از انواع موتور برق گازوئیلی کوپ معرفی کردیم، احتمالا می توانیم این مدل را به عنوان اولین نمونه تمام حرفه ای معرفی کنیم. لذا در لیست قیمت موتور برق کوپ با حضور این مدل شاهد یک جهش قابل توجه هستیم. در این بین قطعا نوع کانوپی دار در قیمت موتور برق کوپ از جایگاه بالاتری برخوردار است.البته مدل پایه از طرح KDF12000 در مدل های تکفاز عرضه شده است. لکن بخشی از نیازهای تامین برق  کارگاهی، حضور تجهیزات سه فاز می باشد. لذا برند کوپ این بخش از توان تولیدی را عاری از شرایط تامین برق سه فاز نگذاشته است و مدلی تحت نام KDF12000XE-3 عرضه کرده است که با قابلیت تامین برق سه فاز می باشد.مدل سه فاز طراحی شده برای موتور برق دیزل کوپ مذکور از قابلیت کاملی در تامین نیازهای صنعتی برای راه اندازی تجهیزات متعارف کارگاهی برخوردار است. به طوری که می توانید با خیالی راحت یک موتور تا قدرت چهار اسب بخار را نیز در حضور این مدل سه فاز از طرح ۱2000موتور برق دیزل کوپ راه اندازی کنید.لازم به ذکر است که اگر از مدل سه فاز انتظار تولید صدای کمتری دارید، می توانید نمونه کانوپی دار آن را که با نام تجاری KDF12000Q-3 عرضه می شود، تهیه کنید. البته قطعا متوجه لیست قیمت موتور برق کوپ در مدل های کانوپی دار هستید.

بررسی فنی موتور برق دیزل کوپ مدل KDF16000XE

انجام عملیات های سنگین کارگاهی در حضور تجهیزات قدرتمند فنی و مهندسی ماجرای ساده ای نیست. این تجهیزات موتوری تعریف شده ‌اند تا عملیات ‌های بسیار سنگین را انجام بدهند. لذا قطعا میزان جریان کشی بالا در توان درخواستی قابل توجهی دارند. از این رو لازم است تا مطمئن باشیم که موتور برق تهیه شده ما در حین کار برای تامین قدرت ماشین آلات سنگین وزن کارگاهی، زیر بار بالای آنها کم نمی آورد.
موتور برق دیزل کوپ (Koop)
 برند کوپ در امتداد معرفی مدل های متنوع از نمونه KDF16000XE رونمایی کرده است. مدل قبلی اگر چه قابلیت راه اندازی انواع تجهیزات کارگاهی را داشت؛ اما در مواجهه با بار کامل برخی از ماشین آلات قابلیت پاسخگویی را نداشته، عملاً کم می آورد. لذا نمی توان در جنبه ‌های کاملاً حرفه‌ ای از کار به آنها تکیه کرد.اما با معرفی موتور برق دیزل کوپ در مدل KDF16000XE شاهد تامین قدرت 11 کیلوولت آمپر در شرایط تکفاز هستیم. این قدرت آنچنان بالا است که به طور کامل می تواند هر نوع بار در ماشین آلات که از موتورهای الکتریکی تا سه اسب بخار قدرت دارند را تحمل نماید. البته در این تحمل قدرتمند هیچ گونه فشاری نیز بر مجموعه موتور برق ۱۶0۰۰کوپ وارد نخواهد شد.تامین قدرت بالا در این مدل از موتور برق دیزل کوپ به کمک موتور دو سیلندر خطی است که با ظرفیت ۹۹۷سی ‌سی طراحی شده است. این موتور تقریبا حجیم در کمال تعجب تنها با یک سیستم هواخنک دیزلی کار می‌ کند و در عین حال به راحتی می تواند قدرت حداکثر 12 کیلوولت آمپر را در سطح ولتاژ ۲۲۰ولت استاندارد شهری تامین نماید.قطعا قدرت تولید شده این موتور با ظرفیتی در حدود ۱۰۰۰سی سی آنچنان است که بتوانیم از آن به شکل حرفه ‌ای در سطح عملیات‌ های پرفشار بهره ‌مند باشیم.موتور دو سیلندر طراحی خطی هواخنک موتور برق دیزل کوپ مدل KDF16000XE  برای یک آلترناتور تک فاز با قابلیت تامین برق ۲۲۰ ولت شهری فعالیت می کند. موتور مذکور از سیستم سوخت رسانی انژکتوری بهره مند است و در هر ساعت کارکرد پرفشار میزان مصرف سوخت 4.4 لیتری را ثبت کرده است. این میزان از مصرف سوخت در حضور مخزن گازوئیل ۳۴ لیتری ظاهراً تنها قابلیت ۸ ساعت کارکرد مداوم را فراهم خواهد کرد.البته در بطن بخش های فنی طراحی شده این موتور از یک مخزن روغن 2.7 لیتری نیز استفاده شده است که به جهت هوا خنک بودن ماهیت موتور، حضور آن بیشتر از هر چیزی قابل توجه است. موتور برق دیزل کوپ در مدل مذکور با وزنی معادل با ۲۳۰ کیلوگرم می باشد. این مقدار وزن وجه کاملاً سنگینی را برای آن تداعی خواهد کرد. لذا قاعدتاً در استفاده از موتور برق دیزل کوپ مدل KDF16000XE باید در تکاپوی تامین یک محل استقرار مناسب باشید.همان طور که قید کردیم، این مدل در دسته نمونه ‌های کاملاً حرفه ‌ای قرار دارد که با هدف کاربری تخصصی در فضاهای صنعتی خصوصاً کارگاه های ساختمان سازی طراحی شده است. لکن مورد مصرف فروشگاهی، خدماتی، درمانی، امداد و نجات و... نیز در آن دیده شده است. لذا باید تعریف شرایط استفاده در فضاهای غیر صنعتی را نیز داشته باشد. برای این منظور برند کوپ دست به کار بوده تا برای موتور برق ۱۶۰۰۰ خود از یک نمونه کانوپی دار رونمایی کند.مدل موتور برق دیزل کوپ با نام تجاری KDF16000Q از عملکردی کم سر و صدا برخوردار است و می تواند در تامین برق اضطراری تا نیازهای جاری عموم واحدهای بزرگ خدماتی مانند فضاهای درمانی و یا فروشگاهی مورد استفاده قرار بگیرد.در مدل کانوپی دار شاهد تولید صدا تنها در حدود ۷۴ دسیبل هستیم که به لحاظ قدرت موتور بالای گنجانده شده در موتور برق، عملاً لقب کم صدا برازنده آن است. البته در مدل کانوپی دار برای آنکه مستلزم ساخت محفظه آنچنان بزرگی نباشیم، حجم مخزن موتور برق به اندازه ۲۶ لیتر کوچک شده است.
موتور برق دیزل کوپ (Koop)
 مدل کانوپی دار با وزن ۲۳۰ کیلوگرمی عرضه می شود. امکان ساخت کانوپی که به کاهش تولید صدای قابل توجهی در عملکرد دستگاه می ‌انجامد، تاثیر چشمگیری نیز بر قیمت موتور برق کوپ مدل KDF16000 گذاشته است. خصوصاً ابعاد بزرگ موتور در کنار شاسی تنومند دستگاه مستلزم به ساخت یک کانوپی تقریباً بزرگ می باشد.

موتور برق دیزل کوپ مدل KDF16000XE-3

به موازات حضور قدرتمند و پرتوان مدل ۱۶۰۰۰ در طرح تکفاز، برند کوپ از مدل سه فاز با نام تجاری KDF16000XE-3 رونمایی کرده است. این مدل با ظرفیت قدرت 13.3 کیلوولت آمپر طراحی شده و در تامین قدرت ماشین آلات ساختمانی سه فاز تا توان 5.4 کیلووات کاملاً توانمند است.در سطح کارگاه ‌های صنعتی، خصوصاً کارگاه های ساختمان سازی با طیف بزرگی از ماشین ‌آلات مواجه هستیم که تحت تاثیر قدرت موتورهای سه فاز عملیات های سنگینی را انجام می دهند. در بسیاری از این کارگاه ها هنوز شرایط تامین برق شهری فراهم نمی باشد و یا در صورت تامین برق، دسترسی به برق سه فاز مقدور نیست. در این حالت باید از حضور یک موتور برق سه فاز توانمند در سطح کارگاه اطمینان داشته باشیم.کار در کارگاه همراه با تعریف تجهیزاتی است که بسیار قدرتمندانه قابلیت‌های کاملی در حمل مصالح سنگین، انجام عملیات های قدرتمند ساختمانی و... دارند. از یک بالابر ساختمانی سه فاز تا میکسر بتن های عظیم الجثه همگی  حضور موتورهای سه فاز که قدرت بالایی را طلب می ‌کنند، استفاده می ‌کنند. لذا موتور برق سه فاز خریداری شده توسط شما باید بتواند این ظرفیت بالا را تامین نماید. در غیر این صورت به طور یقین زیر بار سنگین عملیات های کارگاهی کم آورده، تبعات نگران کننده ای را ایجاد خواهد کرد.موتور برق دیزل کوپ مدل KDF16000XE-3 یک نمونه تخصصی با قابلیت کامل در کار با تجهیزات کارگاهی است. در بخش طراحی فنی این موتور برق دیزل کوپ از یک موتور گازوئیل سوز دو سیلندر خطی با الگوی هواخنک در ظرفیت ۹۹۷ سی ‌سی استفاده شده است. الگوی فنی، کاملاً با مدل ۱۶000 تکفاز مطرح شده در بخش قبلی هماهنگی دارد.تنها تفاوت در الگوی طراحی شده، مربوط به آلترناتور تولید جریان برق موتور برق مذکور است. در این آلترناتور همزمان برق تکفاز در کنار برق سه فاز تامین می ‌شود. برق سه فاز تولید شده در ولتاژ ۳۸۰ ولت استاندارد با سطح توان دهی 15 کیلوولت آمپر می باشد. این مدل از مصرف سوخت 4.4 لیتری بر ساعت بهره مند است و از یک مخزن سوخت ۳۴ لیتری استفاده می ‌کند.در حالت کارکرد دائمی با حداکثر توان می توان برای مدت ۸ ساعت این موتور برق دیزل کوپ را در حالت روشن نگه داشت.
موتور برق دیزل کوپ (Koop)
 برای رسیدن به صدای کمتر ایده طرح ساخت کانوپی دار هم با این محصول همراه شده است و با نام تجاری موتور برق دیزل کوپ مدل KDF16000Q-3 عرضه می شود. البته در این مدل به جهت رسیدن به یک حجم کم از محفظه کانوپی، مقدار حجم مخزن سوخت دیزلی را تا ظرفیت ۲۶ لیتری کاهش داده‌ اند.

موتور برق دیزل کوپ مدل KDF16000LXE

به طور قطعی اگر بخواهید از حرفه ای ترین مدل در جمع محصولات دیزل کوپ صحبت کنیم و در این بین همراه یک مدل کارآمد و بسیار قدرتمند باشیم که بتواند به طور کامل از پس راه ‌اندازی هر نوع تجهیز ریز و درشت کارگاهی برآید، موتور برق دیزل کوپ مدل KDF16000LXE نماینده قدرتمند و تمام عیاری است.برند کوپ در طراحی این مدل به همکاری با برند لینز ایتالیا پرداخته است. در واقع برند کوپ سعی داشته تا در طراحی مدل تمام حرفه ای از محصولات خود، بر مهارت های شرکت ایتالیایی در طراحی آلترناتورهای تولید برق اعتماد کند. همکاری ای که به خلق موتور برق دیزل کوپ مدل KDF16000LXE انجامیده است. در این مدل قدرت موتوری از جانب هنر موتورسازی برند کوپ تامین می ‌شود و بخش تولید نیروی الکتریسیته بر عهده توانمندی ‌های طرف ایتالیایی بوده است.آنچه به عنوان محصول نهایی معرفی می ‌شود، یک موتور برق با راندمان کاری بالا است که قابلیت کاملی در تامین قدرت تا حدود 13 کیلوولت آمپر را دارد. در عین حال برای این محصول از سیستم تنظیم ولتاژ (AVR) استفاده شده است. مدل های قبلی فاقد این سیستم تاثیرگذار هستند. اما در همکاری با برند صاحب‌ نام ایتالیایی این امکان فراهم شده است که بتوانیم از قابلیت تنظیم ولتاژ در خروجی تحت بار این موتور برق دیزل کوپ بهره ‌مند باشیم.در بخش فنی همراه با حضور موتور دیزلی که محصول برند کوپ است، همچنان ایده استفاده از موتور دو سیلندر خطی هواخنک با ظرفیت ۹۹۷ سی سی مد نظر قرار دارد. در واقع سازندگان این موتور برق توانمند به این نتیجه رسیده ‌اند که قدرت موتوری طراحی شده برند کوپ قابلیت کافی در خلق یک موتور برق تمام عیار را دارد؛ اما باید اصلاحات جدی در بخش آلترناتیو آن صورت گیرد. از این رو در همکاری با برند لینز ایتالیا به مبدلی دست پیدا کرده ‌اند که قدرتی معادل با 13 کیلوولت آمپر را به شکل تکفاز تولید می ‌کند.مدل طراحی تکفاز این نمونه بیشتر با قابلیت ‌های استفاده مسکونی، خدماتی و تجاری عرضه شده است. قدرت تولید شده مدل مذکور آنچنان است که می ‌تواند به راحتی برق مورد نیاز چندین واحد مسکونی متعارف را تامین نماید و یا به طور کامل از پس تامین برق انواع واحدهای تجاری و خدماتی و حتی واحدهای درمانی و بیمارستانی برآیند.
موتور برق دیزل کوپ (Koop)
 اما نگرش تولید مدل‌ های صنعتی شده که بتوان از آنها در محیط های کارگاهی نیز استفاده کرد، سمت و سوی مدل سه فاز از این طرح مشترک را نتیجه داده است و آن را با نام تجاری KDF16000LXE عرضه می کند. در این مدل همچنان شاهد بهره ‌مندی از موتور دیزل برند کوپ در کنار امکانات تکمیلی از برند لینز ایتالیا هستیم.خروجی این مدل از حضور یک خط برق تکفاز در کنار خط برق سه فاز به شکل مستقل بهره مند می باشد. البته در طراحی مدل سه فاز، حضور موتور ارائه شده از برند لینز ایتالیا توسعه یافته تر است و شاهد یک موتور با ضریب قدرت 0.8 هستیم.

موتور برق دیزل کوپ مدل KDF8500WE

مدل KDF8500WE با ایده تبدیل شدن به یک موتور برق جوش طراحی شده است. قاعده طراحی این مدل از محصولات موتور برق دیزل کوپ در تامین آمپراژ بالا است. شرایطی که برای تکمیل عملیات جوشکاری ضروری است. در روش های کلاسیک و البته متداول برای جوشکاری از حضور یک ترانس جوش در کنار موتور برق های معمولی استفاده می شود. در این روش ها برق عادی و تکفاز تولید شده در موتور برق های معمولی توسط ترانس جوشکاری تغییر ماهیت داده و با کاهش سطح ولتاژ در کنار افزایش ناگهانی جریان مواجه است. این شرایط خروجی ایده آل در انجام یک جوشکاری عادی است.اما در ایده های نوین سعی شده است تا موتور برق های تخصصی در امر جوشکاری ساخته شوند. به این ترتیب که خروجی خارج شده از دستگاه موتور برق شرایط ولتاژ کم در آمپراژ بالا را داشته باشد.لذا دیگر نیازی نیست تا از حضور دو دستگاه به شکل همزمان در مکان ‌هایی که فاقد برق شهری هستند، استفاده کنیم. به این نوع از تولید برق به اصطلاح موتور جوش می گویند. مدل KDF8500WE از محصولات دیزل کوپ نیز یک موتور جوش توانمند با قابلیت جریان دهی ۲۰۰ آمپری است که برای انجام انواع عملیات های سطح بالا تا موارد کوچک و متوسط از جوشکاری کارایی لازم را دارد.در بطن مشخصه های فنی گنجانده شده برای موتور جوش دیزل کوپ مدل KDF8500WE از یک موتور تک سیلندر هواخنک سوخت دیزلی با حجم ۴۹۹ سی ‌سی استفاده شده است. مدل مذکور با شرایط استارت دستی طراحی شده و با حضور مخزن سوخت 12.5 لیتری ای که دارد، قابلیت کارکرد ۸ ساعت فعالیت مستمر را خواهد داشت.اما در بخش خروجی پس از تحویل قدرت موتور دیزلی به منبع تولید برق شاهد حضور یک خط برق تکفاز ۲۲۰ ولتی هستیم که قابلیت تامین توان 2 کیلوولت آمپر در جریان ۲۰۰  آمپری را دارد. این مقدار شرایط ایده ‌آل در تکمیل یک عملیات سطح بالای جوشکاری است. البته در خروجی موتور برق مذکور شاهد دو خط تغذیه هستیم. یک خط تکفاز عادی ۲۲۰ ولت شهری در کنار یک خط تکفاز تخصصی برای انجام عملیات های جوشکاری.
موتور برق دیزل کوپ (Koop)
 به این ترتیب می توانیم از موتور جوش کوپ مدل KDF8500WE انواع کاربری های عادی در حضور برق تکفاز ۲۲۰ ولت شهری تا عملیات های جوشکاری حرفه ‌ای را انتظار داشته باشیم. لذا عملاً با خرید یک دستگاه موتور برق دیزل کوپ از مدل KDF8500WE به چند هدف ساده دسترسی دارید. اول آنکه دیگر لازم نیست تا دست به کار باشید و به تهیه یک ترانس جوش مجزا اقدام کنیم. دوم اینکه  از حضور یک دستگاه جوش قدرتمند بهره مند هستید و در نهایت هم زمان می توانید انواع تجهیزات تکفاز خود را نیز راه اندازی کنید.سخن پایانیتامین برق گاهی به قیمت هزینه ‌های اجرایی یک فعالیت کارگاهی تمام می شود. وقتی قرار است یک کارگاه ساختمانی دایر کنید و در این بین دسترسی مستقیم به برق شهری ندارید، باید در حضور یک موتور برق توانمند باشید. در غیر این صورت هرگز نمی توانید دستگاه های قدرتمند و سنگین وزن کارگاهی را راه اندازی کنید. در عین حال اگر در یک مرکز خدماتی حساس مانند بیمارستان ها و شاید مراکز دیتا سنتری باشید، هر گونه تاخیر در تامین برق تبعات نگران کننده ‌ای دارد.اگر چه می توان برای چنین فضاهایی از سیستم ‌های UPS بهره مند شد؛ اما باز هم هستند دایره ‌ای از تجهیزات با مصارف تکفاز که قدرتی بسیار بالاتر از یک خط برق کم توان UPS می ‌تواند آنها را راه ‌اندازی کند.انواع مدل های موتور برق کوپ می توانند جایگاه مطمئنی در تامین برق اضطراری تا کارکرد اصولی و دائمی شما را فراهم نمایند. اگر چه آوازه برند کوپ از کشور چین است و ظاهراً چندان نگاه امینی بر محصولات صنعت چینی ها حضور ندارد؛ اما هستند برندهایی که خط و مش تولیدات خود را از دیگر همتایان بی ‌کیفیت چینی جدا کرده، قدم در عرصه رقابت ‌های نفس ‌گیر جهانی گذاشته اند. برند کوپ یکی از همین برندهای نوپای چینی است که با وجود تنها سابقه کمتر از دو دهه در تولید تجهیزات مولد برق، دست بالا و قدرتمندی در این عرصه پیدا کرده است.دلیل آن هم در فعالیت تخصصی برند کوپ برای طراحی تا تولید انواع مولدهای برق است.ایجاد سیستم های R&D تخصصی و پژوهش محور، همکاری با برندهای صاحب ‌نام در این عرصه و در نهایت احترام به مصرف ‌کننده که باعث شده تا محصولات برند کوپ تبدیل به وزنه های کیفی در سطح بازار باشند.مدل های متنوع از موتور برق دیزل کوپ سطح کیفی کار در تنوع کاملی را فراهم می ‌کنند. از ایده‌ های خانگی تا مسافرتی در این جمع حضور دارند و به شکل مسلط و قدرتمند به سمت مدل هایی کاملاً کافی در راه اندازی کلیه تجهیزات کارگاهی حرکت کرده ‌اند. بعید است در سطح کارگاه های ساختمان سازی با تجهیزی الکتریکی چه در مدل های تکفاز و یا نمونه ‌های سه فاز مواجه باشید و نتوانید آن را با مدل های قدرتمند از انواع موتور برق دیزل کوپ راه اندازی کنید.
موتور برق دیزل کوپ (Koop)
 سطح کیفی خوب، تامین برق در شرایط مطمئن و قیمت مناسب، تاثیر مثبتی بر میزان فروش موتور برق کوپ داشته است. در حال حاضر سطح فروش موتور برق کوپ در مدل ‌های سه فاز بسیار متداول است. عمده دلیل این ماجرا در بهره‌ مندی از موتورهای دیزلی است که قابلیت تامین قدرت بالایی را دارند.از طرفی سوخت گازوئیل نیز در ایجاد جایگاه مناسب برای فروش موتور برق کوپ بی ‌تأثیر نبوده است. در حال حاضر تامین سوخت بنزینی مستلزم صرف هزینه بالاتری به نسبت از سوخت گازوئیل است. عملکرد طولانی ‌مدت موتور برق های بنزینی می‌ تواند تبعات هزینه ‌ای قابل توجهی نیز داشته باشند. در حالیکه در حضور موتور برق دیزل کوپ می توان با سوخت به مراتب ارزانتر گازوئیلی فعالیت های خود را سر و سامان داد.اگر در این بین نگران تولید صدای بالاتر موتورهای دیزلی هستید، برند کوپ با عرضه مدل های کانوپی دار به طور کامل قادر به حل مشکل جدی شما می باشد.این کانوپی ها بر قیمت موتور برق کوپ تاثیرگذار هستند؛ اما می توانند از آنها یک موتور برق دیزل کوپ بسیار آرام و مطمئن در سطح نیازهای خانگی و فروشگاهی بسازند.
  دیدگاه خود را در مورد این مطلب بنویسید:
  کاربر میهمان

  تایید و ارسال
  انصراف
  دیدگاه کابران:
   نمایش دیدگاه‌های بیشتر

    مرتب‌سازی محصولات:

   • پیش‌فرض
   • ارزان‌ترین
   • گران‌ترین
   • جدید‌ترین
   • پرفروش‌ترین
   • پربازدیدترین
   • 1
   • 2
   • 3
   • 4
   • 5