خرید و مشاوره فنی: 65555653-021

موتور برق شانری (shineray)

برای استعلام قیمت، تماس بگیرید.

تماس با ما
 • ارسال به سراسر ایران

 • پشتیبانی از ۹ الی ۲۱

 • کمترین هزینه ممکن

 • امکان خرید ۲۴ ساعته

 • پرداخت نقد

 • نقد و بررسی
 • مشخصات فنی
 • نظرات کاربران
 • پرسش و پاسخ

فهرست مطالب

بررسی فنی تا کاربرد انواع مدل های موتور برق شانری

قصد دارید تا با استفاده از یک موتور برق، سطح کاملی از نیازهای خود را مرتفع سازید؟ در یک مکان دورافتاده از شبکه برق سراسری هستید و در عین ‌حال علاقه دارید تا با استفاده کامل از تجهیزات مدرن امروزی باشید؟شاید هم در مقام یک کشاورز پویا هستید و دغدغه تامین آب زمین زراعی شما چالش همیشگی است. از این ‌رو در تکاپوی فعال نگه داشتن مطمئن و دائمی موتور پمپ آب ‌های خود هستید؟ ممکن است یک کارگاه ساختمان‌ سازی بدون حضور برق شهری را اداره می کنید؟و... در تمامی این موارد شما یک موتور برق مطمئن نیاز دارید. ما نیز انواع مدل ‌های موتور برق شانری را به شما پیشنهاد می ‌کنیم.انواع مدل‌ های موتور برق شانری در سایزها همراه با شرایط تامین توان ‌های متنوع طراحی شده ‌اند. این موتور برق ‌ها از کیفیت ساخت خوبی بهره ‌مند هستند و می‌ توانند یک خط تغذیه برق مطمئن و عاری از هر گونه اعوجاج را در اختیار شما گذارند.قطعاً در سطح بازار با نمونه ‌های متنوع از موتور برق، محصول برندهای کلاس جهانی مواجه هستید. در این بین مطمئناً یک سؤال کلیشه ‌ای برای شما مطرح است. اینکه بهترین موتور برق بازار کدام است؟ آیا می توان محصولات آمده از برندهای چینی را در دسته بهترین موتور برق های بازار قرار داد؟
موتور برق شانری (shineray)
قطعاً با تعدد برندهای کم ‌نام و نشان نمی ‌توانید پاسخ سرراستی برای این سوال داشته باشید. در چنین زمانی است که نگاه خود را به سمت همان برندهای مطرح غربی و یا شرقی دور خواهید کرد. اما بهتر است واقع ‌بین باشیم.برندهای مطرحی نیز در بدنه صنعت چین عرض اندام ‌های جهانی دارند. مانند همین برند شانری که حالا تمام عرصه ‌های جهانی را درنوردیده است و در نزد مردمان بسیاری از کشورها شناخته شده می باشد.موتور برق شانری که قصد معرفی آن را داریم، تنها بخش کوچکی از محصولات متنوع این برند صاحب نام چینی است. هر چند همین بخش کوچک در قامت انواع مدل‌ های موتور برق شانری حالا تبدیل به یک نماد تمام ‌عیار از محصولاتی باکیفیت و خوش کار برای این برند چینی شده است.موتور برق شانری در تنوع کامل طراحی می ‌شود تا بتواند سطح بالایی از انواع نیازها به تامین یک برق استاندارد را مرتفع نماید. برند شانری در این امر دست بالایی دارد. تا جاییکه مطمئناً می ‌توانید تمام نیازهای خود را از جمع محصولات این برند چینی تهیه نمایید.از موتور برق مناسب برای باغ تا نمونه‌ های مسافرتی و حتی فراتر از آن برای کار در کارگاه ‌های سنگین ساختمانی در جمع محصولات شانری دیده می شوند.البته قبل از آنکه بخواهیم به معرفی تمام نمونه ‌ها از موتور برق شانری بپردازیم، بهتر است کلیاتی از این برند چینی را مطرح کنیم تا شما مخاطب گرامی این مقاله دیدگاه کاملی از محصولات این برند داشته باشید.

کمپانی شانری در کجای صنعت چینی‌ ها قرار دارد؟

کمپانی شانری یک برند نوپای چینی است. برندی که با رشد صنعت رو به توسعه این کشور پهناور، متولد شده ‌است و در این سال ‌های اخیر تبدیل به یک نماد ملی در توسعه روزافزون برای چشم بادامی ‌ها بوده ‌است.آغاز فعالیت کمپانی شانری چندان به عقب بر نمی ‌گردد. این کمپانی در سال 1997 فعالیت جدی خود را در عرصه تولید انواع ماشین ‌آلات آغاز کرده است.برند شانری در همان ابتدای امر از بخش بزرگ صنعتی و تولیدی تشکیل شد. بخش‌ های اتومبیل ‌سازی، موتورسیکلت ‌سازی، ماشین ‌آلات کشاورزی و صنعتی، لیزینگ مالی و صنعت مسافرت و گردشگری. دورنمای شرکت شانری با ایجاد این بخش های بزرگ صنعتی کاملاً مشخص است که چیزی جز تبدیل شدن به یک شرکت خوشه ‌ای نبوده است.شرکت ‌هایی که می ‌توانند دست ‌های قدرتمندی در تولید انواع محصولات صنعتی تا ارائه طیف بزرگی از خدمات مالی و گردشگری و... داشته باشند. این ایده ‌ها را می‌ توانید در قامت کمپانی‌ های بزرگی مانند سامسونگ کره ‌ای ‌ها و یا هوندای ژاپنی ‌ها ببینید.حالا چینی ‌ها هم دست‌ به ‌کار شده ‌اند تا یک کمپانی خوشه ‌ای بسیار توانمند را پایه ریزی کنند. در حال حاضر برند شانری در جمع 500 برند برتر در منطقه شرق آسیا شناخته می ‌شود و به ‌عنوان یکی از نمادهای توسعه رو به رشد صنعت کشور چین معرفی می شود.در فضای مدیریتی از کمپانی نیز توسعه ثروت مادی و معنوی برای کارمندان در نظر گرفته شده است. به ‌گونه ‌ای که تمام ثروت حاصل از خدمات فنی و مهندسی این برند در جمع کارمندان و حتی مشتریان آنها توزیع شده است.به ‌این ‌ترتیب گویا با یک کمپانی تمام ‌عیار مواجه هستیم که می ‌خواهد قدرت صنعتی خود را در تمام عرصه ‌های فنی و مهندسی به رخ جهانیان بکشاند.
موتور برق شانری (shineray)
 اما آنچه به ‌عنوان انواع مدل ‌های موتور برق شانری مورد هدف ما قرار دارد، یک بخش تولیدی از قسمت تولیدات ماشین ‌آلات کشاورزی و صنعتی این برند است. فضای تولید موتور برق شانری در بزرگی این شرکت چندان به چشم نخواهد آمد.اما همین بخش کوچک از محصولات این شرکت خوشه ‌ای چینی تبدیل به یکی از بهترین و معروفترین محصولات آنها شده است. بسیاری انواع مدل ‌های موتور برق شانری را در جایگاه بهترین ‌های بازار معرفی می کنند.محصولاتی خوش ‌ساخت با کیفیت مناسب و طراحی برتر که می ‌توانند شکل مطمئنی از تامین یک برق محلی را در اختیار مصرف ‌کنندگان قرار دهند. در ادامه با مشخصه ‌های فنی انواع مدل ‌های موتور برق شانری آشنا خواهیم شد.

موتور برق شانری مدل SRGE1500E

طراحی موتور برق های مسافرتی در حال حاضر به یکی از بخش‌ های کلیدی در جمع محصولات از برندهای مطرح جهانی تبدیل شده است. برند شانری نیز موتور برق مدل SRGE1500E خود را در قامت یک مدل مناسب در تامین اهداف مسافرتی طراحی کرده است.موتور برق های مسافرتی زمینه طراحی کاملاً متفاوتی از نمونه ‌های سیار با قابلیت حمل ‌و نقل دارند. این موتور برق ‌ها طوری طراحی شده ‌اند که بتوانند به ‌عنوان یکی از اقلام مسافرتی در اختیار مصرف ‌کنندگان باشند و عاری از هر گونه چالش در جابجایی، همراه آنها شده، در هر فضا و مکانی قابلیت تامین برق را داشته باشند.برای درک بهتر این موضوع می‌ توانید یک برنامه گردشگری در فضاهای طبیعی مانند کمپ جنگلی را تجسم کنید.یک موتور برق قدرتمند اما سیار را نمی‌ توانید به این سادگی همراه خود کرده، در فضای کمپ بیاورید. شما به یک تجهیز کاملاً ساده، کوچک، سبک وزن و در عین ‌حال مطمئن نیاز دارید. موتور برق های مسافرتی با شرایط تامین چنین نیازی طراحی شده ‌اند. البته در این بین باید در نظر داشته باشید که در این مدل های مسافرتی شرایط تامین قدرت بالایی وجود ندارد.آنها نهایت می‌ توانند تا دو کیلووات برق را تولید کنند. البته هر چه قدرت توان تولیدی افزایش پیدا می ‌کند، بر وزن و حجم موتور برقی مسافرتی نیز افزوده خواهد شد که این مسئله دیگر یک مزیت نیست؛ بلکه به ‌عنوان یک نقطه ضعف در نظر گرفته می ‌شود.حالا که با الگوی طراحی انواع موتور برق های مسافرتی آشنا هستیم، ببینیم که در مدل مسافرتی موتور برق شانری در نمونه پیش روی ما چه مشخصه‌ های فنی حاکم است. موتور برق شانری در مدل SRGE1500E با ظرفیت توان تولیدی 0.8 کیلووات می باشد.برای رسیدن به این توان، از یک موتور کوچک با ظرفیت 98 سی سی استفاده شده است و در نهایت قدرت کاری موتور مذکور قادر است تا توانی معادل 1 کیلووات را تولید نماید.این موتور برق مسافرتی در ابعاد 44´38´47 سانتیمتری با وزن 29 کیلوگرمی طراحی شده است. این ابعاد در کنار وزن اندک بهترین شرایط ایده ‌آل برای همراهی در برنامه ‌های مسافرتی می باشد.نکته جالب توجه در طراحی این موتور برق شانری، بهره ‌مندی از یک سیستم استارت برقی است. این موضوع وجه مسافرتی بودن آن را پررنگ ‌تر کرده است. چرا که این موتور برق را می ‌توانید تنها با فشردن یک کلید ساده راه ‌اندازی کنید.اما در وجه کاربردی توان 0.8 کیلووات تولید شده در این موتور برق شانری برای راه ‌اندازی انواع تجهیزات مسافرتی در یک کمپ گردشگری کفایت می کند.از این موتور برق کوچک می توانید در سطح منازل و یا فروشگاه‌ ها برای تامین توان برق اضطراری نیز بهره‌ مند باشید. البته تمام توان این مدل در راه ‌اندازی چند عدد لامپ و یا یک تا چند دستگاه کارت خوان می باشد. با قدرت محدود این موتور برق قادر نیستید تا یک دستگاه موتوری را راه ‌اندازی کنید.
موتور برق شانری (shineray)

موتور برق شانری مدل SRGE2500E

در معرفی انواع مدل‌ های موتور برق شانری از نمونه ‌های مسافرتی فاصله بگیریم و یک قدم فراتر همراه با ابتدایی‌ ترین مدل‌ ها از موتور برق های مناسب در تامین برق اضطراری خانگی تا فضاهای فروشگاهی همراه شویم.موتور برق شانری مدل SRGE2500E با ظرفیت توان 2 کیلوواتی در خط خروجی خود یکی از بهترین مدل‌ ها در تامین برق اضطراری منازل می باشد.این مدل اگر چه در جمع نمونه های مسافرتی قرار نمی ‌گیرد و اصولاً در طراحی نیز از چنین وجهی برخوردار نمی ‌باشد، اما در طراحی جمع ‌و جور و کم وزنی که دارد، همچنان می ‌تواند در قامت یک موتور برق سیار همراه فضاهای گردشگری شما باشد.در موتور برق بنزینی شانری مدل SRGE2500E از یک موتور با ظرفیت 212 سی سی استفاده شده است. موتور مذکور از مدل ‌های تک سیلندر با طراحی دو زمانه است که با یک سیستم هوا خنک تنفس طبیعی کار می کند.حضور یک مخزنسوخت 15 لیتری قادر است تا کارکردی فراتر از 10 ساعت را برای این مدل از موتور برق شانری به همراه آورد. موتور با ظرفیت تامین قدرت 2.2 کیلوواتی است. در خروجی ترانس این موتور برق نیز شاهد بهره‌ مندی از قدرت 2 کیلوواتی هستیم.حال بهتر است ببینیم که با 2 کیلووات برق در خروجی این مدل از موتور برق شانری چه کارهایی را می توانیم انجام دهیم.قبل از هر چیز بهتر است بدانید که یک خانه کوچک با فعال بودن تمام تجهیزات استاندارد و متعارف برقی به ‌مراتب بالاتر از دو کیلووات را طلب خواهد کرد. پس موتور برق شانری مورد نظر ما توانایی ظاهر شدن در مقام یک مولد برق اضطراری تمام‌ عیار را ندارد.اما می تواند چند دستگاه مصرف ‌کننده خانگی را به شکل همزمان راه ‌اندازی کند. اصولاً همراه با توان دو کیلوواتی تولید شده این موتور برق شانری قادر هستید تا چند عدد لامپ یک یخچال کوچک و شاید تلویزیون خانه را اگر پرمصرف نباشد، روشن کنید.این مدل از موتور برق شانری به هیچ حالت فضای کاری در محیط‌ های فروشگاهی، صنعتی و یا باغبانی را ندارد. نهایت برقی که بتوان از آن تهیه کرد، در راه‌ اندازی دستگاه ‌های کارت خوان، دریل های ساده خانگی و یا تجهیزات سطح متوسط باغبانی می باشد.موتور برق شانری در مدل مذکور همراه با یک سیستم استارت برقی طراحی شده است. از این ‌رو عملاً در راه ‌اندازی آن با چندان چالش بزرگی مواجه نیستید.از طرفی این مدل در ابعاد 46´46´61 سانتیمتری با وزن 44 کیلوگرمی است. ابعادی که برای تامین یک شرایط سیار مناسب است. البته این ابعاد برای ماندن در خانه‌ ها به ‌عنوان تأمین ‌کننده یک برق اضطراری نیز قابل قبول می ‌باشد.
موتور برق شانری (shineray)

موتور برق شانری مدل SRGE3800E

برای رسیدن به یک موتور برق کاملاً ایده ‌آلی که بتواند به طور کامل در قامت یک مولد برق اضطراری در فضاهای خانگی و یا سطح کوچکی از نهادهای تجاری و فروشگاهی مورد استفاده قرار گیرد، موتور برق شانری مدل SRGE3800E انتخاب مناسبی است.این موتور برق شانری ظرفیت تولید یک خط برق متناوب با توان 3 کیلوواتی را دارد. از این ‌رو برای ماندن در محیط برق اضطراری آمادگی کافی را خواهد داشت.اما همچنان نمی ‌تواند با این قدرت در تامین نیازهای کارگاهی به شکل جدی قرار گیرد. به هر حال اگر نیازهای کارگاهی مدنظر شما قرار دارد، بهتر است چندان توجهی در سطح توانمندی‌ های موتور برق شانری مدل SRGE3800E نداشته باشید. اما اگر سطح نیاز شما در حد راه ‌اندازی یک برق اضطراری خانگی است، می توانید به مشخصه‌ های فنی این موتور برق شانری توجه کنید.موتور برق شانری مدل SRGE3800E برای تامین ظرفیت 3 کیلووات برق جریان متناوب خود از یک موتور تک سیلندر بنزینی با طراحی دو زمانه در حجم 212 سی ‌سی استفاده می ‌کند. موتور مذکور با توان خروجی 3.1 کیلوواتی طراحی شده‌ است.اما در عمل از موتور برق شانری مورد نظر ما نمی‌ توانید توانی فراتر از 2.8 کیلوواتی را استخراج کنید. در طراحی این موتور برق شانری از سیستم استارت برقی استفاده شده است.از این ‌رو می ‌توان مسیر راه ‌اندازی تقریباً ساده ای را برای آن تجسم کرد. لکن در ابعاد تقریباً بزرگ با سایز 46´46´61 سانتیمتری با وزن 51 کیلوگرمی آن که دقیق می شویم، ظاهراً خیلی نمی ‌توانیم بر ظرفیت حمل ‌و نقل ساده آن اعتماد کنیم.به هر صورت اگر همراه با خط برق سه کیلوواتی این مدل از موتور برق شانری هستید، مطمئن باشید که از یک منبع برق اضطراری مطمئن برای راه ‌اندازی تمام تجهیزات متعارف در یک فضای مسکونی متعارف بهره‌ مند شده ‌اید.این مدل را می‌ توان در جایگاه موتور برق مناسب برای باغ نیز در نظر گرفت. به هر حال قدرت دو کیلوواتی برای راه ‌اندازی انواع موتور پمپ آب‌ ها کفایت می کند.شاید بتوانیم این مدل را در لیست بهترین موتور برق ‌های شانری قرار دهیم. چرا که در قیمتی مناسب، قادر است تا سطح کاملی از نیازهای خانگی، باغبانی، فروشگاهی و حتی خدماتی را تامین نماید. اگر چه هنوز برای ماندن در فضاهای کارگاهی کم توان است؛ اما می ‌تواند به شکل انفرادی در راه ‌اندازی انواع تجهیزات تا ماشین ‌آلات سبک کارگاهی مورد استفاده قرار گیرد.این همه باعث شده تا سطح فروش موتور برق شانری در این مدل تقریباً بالا باشد.
موتور برق شانری (shineray)

موتور برق شانری مدل SRGE4000E

در جمع مدل‌ های مناسب برای تامین برق اضطراری منازل تا واحدهای تجاری با یک مدل حرفه ‌ای در جمع موتور برق شانری مواجه هستیم. موتور برق شانری در مدل SRGE4000E ظرفیت تامین قدرت 3.5 کیلوواتی را دارد.این قدرت آنچنان است که بتوانید یک خانه با تمام تجهیزات مصرفی را به طور کامل پوشش دهید. حتی می ‌توان با این توان سراغ نهادهای اداری، تجاری، فروشگاهی و شاید مراکز درمانی کوچک رفته و به راحتی برق اضطراری مورد نیاز آنها را نیز تامین نماییم.این مدل از موتور برق شانری برای رسیدن به قدرت 3.5 کیلوواتی از یک موتور تک سیلندر بنزینی در طراحی دو زمانه با ظرفیت 223 سی سی استفاده می کند. سیستم راه ‌انداز آن از مدل ‌های استارت برقی است. لذا با سرعت بالا در زمان قطع برق قابلیت تامین برق اضطراری را دارد.در نظر داشته باشید که وقتی یک موتور برق را با سیستم استارت برقی طراحی می ‌کنند، می ‌توان برای راه ‌اندازی آن از یک مدار فرمان کاملاً مستقل از برق شبکه سراسری استفاده کرد.به این ترتیب این تیپ از موتور برق ها بدون نیاز به حضور فیزیکی انسان ها در لحظه قطع برق قادر به راه ‌اندازی سریع شده و می ‌توانند در کمترین مدت زمان خاموشی، تجهیزات گاهاً حساسی را راه‌ اندازی کنند.موتوربرق شانری در مدل مذکور با ابعاد 46´46´61 سانتیمتری در وزنی معادل با 54 کیلوگرم طراحی شده است. البته در طراحی این مدل از یک دسته مناسب برای حمل ‌و نقل ساده و چرخ‌ هایی برای جابجا شدن راحت و سریع بهره ‌مند هستید. به ‌این ‌ترتیب می ‌توان این مدل از موتور برق شانری را در جایگاه یک نمونه سیار در نظر گرفت.راحتی در جابجایی همراه با تامین یک قدرت 3.5 کیلوواتی، مدل مذکور را به ‌عنوان یک نمونه موتور برق مناسب برای باغ نیز معرفی می کند. این مدل یک موتور برق بنزینی است که قادر است در اندک فضایی با یک مصرف سوخت مناسب همراه با نیازهای باغبانی شما باشد. خصوصاً اینکه حمل ‌و نقل آن ساده است و به سرعت در سطح مزرعه قابلیت جابجا شدن پیدا خواهد کرد.

موتور برق شانری مدل SRGE6500E

یک سطح ایده‌ آل برای تامین یک موتور برق کارآمد، توانمندی در تولید برق 5 کیلووات می باشد. اصولاً بهترین موتور برقی که بتواند در سطح فضاهای حرفه ‌ای اعم از انواع مزارع، گلخانه ‌ها، دامداری ‌ها، مرغداری ‌ها و کارگاه ‌های ساختمانی مورد استفاده قرار گیرد، باید ظرفیت تامین حداقل 5 کیلووات برق را داشته باشد.در این حالت می توان تعداد چندین دستگاه و یا تجهیز کشاورزی را به موتور برق مذکور متصل نمود و با خیالی راحت از ظرفیت تامین آن، جریان عادی فضای کارگاه را تداوم بخشید. این ‌همه باعث شده است تا سطح استقبال از موتور برق بنزینی با شرایط تامین حداقل 5 کیلووات برق بالا باشد.برند شانری نیز برای این منظور با دست خالی در میدان تقاضا نیامده است؛ بلکه کاملاً برعکس؛ تا جاییکه یکی از بهترین در انواع مدل ‌های موتور برق شانری را باید در حدود قدرت 5 کیلوواتی آن جستجو کنیم.موتور برق شانری مدل SRGE6500E با ظرفیت تامین قدرت 5 کیلوواتی به‌ عنوان یکی از برجسته ‌ترین محصولات این برند چینی مورد توجه همگان قرار دارد. اما ببینیم که برند شانری برای ساختن این موتور برق بنزینی از چه امکاناتی بهره گرفته است.
موتور برق شانری (shineray)
 در بطن طراحی موتور برق شانری مدل SRGE6500E از یک موتور تک‌ سیلندر با طراحی دو زمانه تقریباً حجیمی استفاده شده است. موتور مذکور با ظرفیت 389 سی‌ سی است. البته برای این موتور حجیم یک مخزن سوخت تقریباً حجیم 25 لیتری نیز پیش‌ بینی شده است تا بتوان حداکثر ساعت کارکردی فراتر از 10 ساعت تامین برق متوالی را از این موتور برق شانری انتظار داشت.موتور برق مذکور در ابعاد 58´60´70 سانتیمتری است و با یک وزن 94 کیلوگرمی تقریباً به ‌عنوان یک نمونه بزرگ جثه از آن یاد می شود.به ‌این ‌ترتیب احتمالاً باید از آن در یک استقرار دائمی استفاده کنید. این موتور برق شانری با روش استارت برقی طراحی شده است. پس می ‌تواند در الگوی به‌ کارگیری‌ های برق اضطراری نیز مورد استفاده قرار گیرد. چرا که راه‌ اندازی آن بسیار سریع و عاری از هر گونه معطل شدن و یا نیاز به حضور فیزیکی افراد می باشند.وجه جالب توجه و شاید برتری در طراحی این مدل از موتور برق شانری، شرایط تامین قدرت 5.5 کیلوواتی آن است. این قدرت یک سطح توان ایده ‌آل برای نصب به ‌عنوان برق اضطراری در فضاهای مسکونی، اداری، تجاری و حتی مراکز درمانی است.شما می‌ توانید طیف کاملی از تجهیزات را با کمک برق تولید شده توسط این مدل از موتور برق شانری تامین نمایید. از طرفی این توان برای حضور در یک کارگاه ساختمانی کاملاً ایده آل می باشد.چرا که در راه‌ اندازی تمام تجهیزات متداول کارگاهی از قدرت کافی بهره ‌مند است. البته در نظر داشته باشید که همچنان نمی ‌توانید قدرت کار لازم برای کارکرد همزمان طیف کاملی از تجهیزات کارگاهی را فراهم آورد. لکن به ‌ندرت پیش می آید که بخواهیم تا در یک کارگاه ساختمان ‌سازی از تمام تجهیزات برقی به شکل همزمان استفاده کنیم.

موتور برق شانری مدل SRGE7500E

برای کار در محیط ‌های صنعتی نیاز به موتور برق های کاملاً قدرتمند و حرفه‌ ای داریم. موتور برق هایی که می توانند انواع تجهیزات با سطوح مختلف توانی را راه ‌اندازی کنند. یکی از مهمترین تجهیزات صنعتی که به شکل متداولی در هر محیط مورد استفاده قرار می ‌گیرد، انواع این اینورترهای دستگاه‌ های جوش است.این اینورترها برق با آمپراژ بالایی را مصرف می ‌کنند. از این ‌رو لازم است تا موتور برق ما آنچنان حرفه ‌ای باشد که بتواند یک اینورتر دستگاه جوش را راه ‌اندازی کند.در مسیر معرفی انواع مولدهای موتور برق شانری قدم به قدم جلوتر آمده ‌ایم و هر بار یک مدل حرفه ‌ای ‌تر را معرفی کرده ‌ایم. اما در تمام این مدل ‌ها، همچنان نیم نگاهی بر تامین نیازهای مسکونی داشته ‌ایم. موتور برق شانری مدل SRGE7500E اولین مدل حرفه‌ ای است که می‌ تواند تماما عاری از هر گونه محدودیت در محیط‌ های صنعتی و نیمه ‌صنعتی مورد استفاده قرار گیرد.این موتور برق شانری قابلیت راه ‌اندازی اینورترهای دستگاه های جوش را نیز دارد. از طرفی برای تامین یک نیاز سطح بالا در فضاهای برق اضطراری برای محیط‌ های خاصی مانند مراکز اداری، سویچینگ، پایگاه داده و یا نهادهای درمانی مناسب می باشد.موتور برق شانری مدل SRGE7500E با قابلیت تامین 6 کیلووات برق طراحی شده است. برای رسیدن به این قدرت از یک موتور بنزینی تک سیلندر با ظرفیت 420 سی ‌سی استفاده می ‌کند. موتور مذکور از انواع 4 زمانه می باشد و در طراحی آن از تنفس طبیعی استفاده شده است.این موتور از یک باک سوخت با ظرفیت 25 لیتری بهره ‌مند است. لذا می تواند کارکرد تقریباً طولانی مدتی را برای شما فراهم آورد.
موتور برق شانری (shineray)
در موتور برق شانری مذکور از سیستم راه ‌انداز برقی استفاده شده است.از آنجا که راه اندازهای برقی یک ایده در تکمیل سیستم ‌های برق اضطراری هستند، لذا می توان این موتور برق شانری را نیز با هدف راه ‌اندازی یک سیستم توانمند برق اضطراری مورد استفاده قرار داد.موتور برق شانری مورد نظر در ابعاد 58´60´70 سانتیمتری با وزنی معادل با 96 کیلوگرم طراحی شده است. البته در طراحی آن از یک سیستم حمل ‌و نقل متکی بر چرخ استفاده شده و برای حرکت هر چه راحت ‌تر دارای یک دستگیره مناسب است.این مدل از جمع انواع مدل ‌های موتور برق شانری را می ‌توانید به طور کامل در یک فضای کارگاهی به کار اندازید. ظرفیت تولید توان آن به گونه ‌ای است که حتی قادر به راه ‌اندازی چندین تجهیز به شکل همزمان هستند.البته وجه برتری در کار با این مدل از موتور برق شانری زمانی است که می ‌توانید با قدرت آن یک اینورتر دستگاه جوش را به راحتی راه‌ اندازی کنید.

موتور برق شانری مدل SRGE8500E

جمع بزرگی از تجهیزات کارگاهی تا دستگاه ‌های صنعتی و حتی پمپ ‌های بزرگ کشاورزی از موتورهایی با قدرتی فراتر از 3 اسب بخار استفاده می کنند. این موتورهای قدرتمند را نمی ‌توانید با برق تامین شده از یک موتور برق معمولی راه ‌اندازی کنید.برای این کار به یک مولد با شرایط تامین قدرت حداقل 7 کیلوواتی نیاز دارید. یک بتونیر 750 کیلویی با موتورهای بزرگ برقی و یا یک کاتر بتن بر دیزلی از این دست تجهیزات محسوب می شوند.تمام برندهای صاحب سبک در تولید موتور برق ‌ها نگاه ویژه ‌ای در طراحی تا تولید نمونه‌ های قدرتمند دارند. چرا که می‌ دانند قرار است آنها در یک فضای کارگاهی با شرایط کار سخت و پرفشار مورد استفاده قرار گیرند.مانند موتور برق شانری مدل SRGE8500E که یک مولد تمام ‌عیار با توان تولید 7 کیلووات است که برای حضور در یک فضای صنعتی و کارگاه ‌های ساختمان ‌سازی طراحی شده است. از طرفی دیگر، این مدل 7 کیلووات طراحی ‌شده در جمع انواع مدل ‌های موتور برق شانری در یک شرایط کاملاً تخصصی برای راه ‌اندازی اینورترهای جوشکاری می باشد.اما در بطن قدرتمند موتور برق شانری مدل SRGE8500E یک موتور حجیم بنزینی با ظرفیت 445 سی ‌سی قرار داده ‌اند تا این موتور قدرتمند در طرح کار چهار زمانه با استفاده از تنفس طبیعی بتواند حداکثر قدرت 7.3 کیلووات برق را تولید کند.البته توان نامی خارج شده از موتور برق شانری مذکور در حدود 6.8 کیلووات می باشد. سیستم راه ‌اندازی از مولدهای استارت الکتریکی است. لذا به‌ راحتی در بطن یک سیستم برق اضطراری نصب خواهد شد.این موتور برق شانری در ابعاد 586070 سانتیمتری طراحی شده ‌است و در حالت خالی بودن باک بنزین وزنی در حدود 97 کیلوگرم دارد. البته در باب حمل ‌و نقل آن چندان نگران نباشید. زیرا این مدل به مانند تمام طرح ‌های موتور برق شانری در ابعاد بزرگ از چرخ ‌ها و دسته هایی برای تامین شرایط حمل ‌و نقل ساده بهره مند می باشد.
موتور برق شانری (shineray)
 موتور برق شانریSRGE8500E یک تجهیز کاملاً مطمئن برای حضور به ‌عنوان مولد برق اضطراری در محیط‌ ها با حساسیت بالا است. خروجی این موتور برق کاملاً ایده ‌آل و عاری از اعوجاج می باشد. قدرت تقریباً بالایی را تولید می ‌کند و در عین ‌حال می ‌تواند برای مدت طولانی مورد استفاده قرار گیرد.به ‌این ‌ترتیب باید این مدل را در لیست بهترین موتور برق ‌ها برای تکمیل یک سیستم برق اضطراری توانمند در نظر گرفت. لکن عمده محبوبیت و مقبولیت آن در تامین نیازهای صنعتی برای راه اندازی مطمئن انواع تجهیزات کارگاهی می باشد.

موتور برق شانری مدل SRGE9500E

برای کار در یک کارگاه ساختمانی و یا یک کارگاه تولیدی با حضور انواع دستگاه ‌ها هر چه قدرت بالاتری در اختیار شما باشد، قطعاً با ضریب اطمینان بالاتری می توانید جریان عادی کارگاه را سر و سامان بدهید. به هر حال تمام تجهیزات در یک کارگاه ساختمانی از موتورهای برقی استفاده می ‌کنند.شاید یک موتور برقی معمولی بتواند به طور کامل هر یک از این تجهیزات را به شکل کاملاً مستقلی راه ‌اندازی کند؛ اما مشکل وقتی پیدا می ‌شود که بخواهیم چندین دستگاه کارگاهی را به طور همزمان راه ‌اندازی کنیم.در این حالت باید در تکاپوی تامین یک موتور برق قدرتمند باشیم. مانند موتور برق شانری مدل SRGE9500E که با ظرفیت تامین برق 8 کیلوواتی طراحی شده است.یک موتور برق 8 کیلوواتی برای راه ‌اندازی همزمان چندین دستگاه در یک کارگاه ساختمان ‌سازی مناسب است. از طرفی این موتور برق شانری با ظرفیت کاری قدرتمند قادر است تا یک دستگاه جوش با شرایط جریان کشی تا 30 آمپر را پاسخگو باشد.اما این قدرت بالا را چگونه در موتور برق شانری مدل SRGE9500E تولید کرده ‌اند؟ پاسخ بسیار سرراست است. حضور یک موتور بنزین سوز قدرتمند با ظرفیت 458 سی ‌سی برای رسیدن به یک قدرت 8.5 کیلوواتی در خروجی موتور برق شانری مدل مورد نظر ما کفایت می کند.این مدل قدرتمند در ابعاد 58´60´70 سانتیمتری طراحی شده ‌است و برای حضور در این حجم دارای وزن 102 کیلوگرمی می ‌باشد.موتور برق شانری مورد نظر ما به مانند تمام دیگر مدل هایی که تا به کنون بررسی کرده ‌ایم، از یک سیستم راه ‌انداز الکتریکی استفاده می‌ کند. در طراحی آن نیز دو چرخ و یک دستگیره محکم با موقعیت نصب مناسب برای حمل ‌و نقل هر چه ساده ‌تر پیش‌ بینی شده است.در ابتدای بررسی فنی موتور برق شانری مدل SRGE9500E مطرح کردیم که این مدل یک نمونه ایده ‌آل برای نصب شدن در فضاهای کارگاهی است. چرا که از پس تامین توان مصرفی چندین دستگاه به شکل همزمان بر می‌ آید.اما آنچنان قدرتمند است که گویی برای حضور در یک فضای مسکونی با هدف تامین برق اضطراری مناسب نباشد. لکن این قدرت را می ‌توانیم در تأمین برق اضطراری تا اصلی برای چندین واحد مسکونی به کار گیریم.لذا اگر در یک مجتمع مسکونی هستید و قصد راه ‌اندازی یک سیستم برق اضطراری با شرایط کارکرد مناسب و البته هزینه تمام ‌شده مطلوبی باشید، می توانید این مدل از موتور برق شانری را انتخاب کنید. قیمت موتور برق شانری در این مدل با توجه به سطح توان بالای حرفه ‌ایی که تأمین می ‌نماید، محدوده بسیار معقولی را انتخاب کرده است.
موتور برق شانری (shineray)

موتور برق شانری مدل SRGE10000E

همراه با موتور برق شانری مدل SRGE10000E گویا قرار است یک ژنراتور توانمند را در سطح کارگاه مستقر کنیم. چرا که با قدرت 8.5 کیلوواتی و البته بسیار مطمئن و عاری از اعوجاج آن با یک شرایط کاملاً ایده ‌آل و حرفه ‌ای مواجه شده ‌ایم. موتور برق شانری مدل SRGE10000E یک نمونه با سطح انعطاف بسیار بالا می باشد.مدلی که برای حضور در هر هدفی بهترین است. از تامین برق اضطراری واحدهای مسکونی تا حضور در فعالیت ‌های کشاورزی و تامین کاملاً قدرتمند در محیط ‌های کارگاهی.در این بین نکته برتری در طراحی بسیار ایده ‌آل این موتور برق شانری است. برق تولید شده از این مدل، سطح تامین ولتاژ بسیار دقیقی دارد. از این ‌رو برای حضور در شرایط برق اضطراری مکان ‌هایی مانند انواع مراکز داده، سوییچینگ، شرکت ‌ها با تعداد بسیار کامپیوترها و نهادهای درمانی مناسب است.برای رسیدن به قدرت 9.5 کیلوواتی در طرح ساخت موتور برق شانری مدل SRGE10000E از یک موتور 2 سیلندر 4 زمانه با ظرفیت 678 سی سی استفاده شده است. لکن در عمل، موتور برق شانری مذکور قادر به تامین قدرت نامی در حدود 8.5 کیلووات می باشد.این ماشین از یک سیستم استارت برقی بهره ‌مند می ‌باشد و در ابعاد 75´65´98 سانتیمتری با وزنی برابر با 188 کیلوگرم طراحی شده است. این وزن بالا خبر از یک موتور برق توانمند دارد. اما گویا دیگر نمی‌ توان وجه جابجایی ساده را برای آن در نظر گرفت.بسیاری از شرکت ‌ها تا نهادهای دولتی و اداری از تجهیزات بسیار گران قیمت و در عین ‌حال ضروری بهره ‌مند هستند. کامپیوترها نقش کلیدی در جریان اداری نهادهای امروزی بازی می ‌کنند. آنها حساس به حضور برق مطمئنی هستند و در عین ‌حال باید به شکل دائمی در ساعات کار، خدمات کاملی را ارائه کنند.موتور برق شانری مدل SRGE10000E با شرایط تامین یک برق مطمئن، بهترین موتور برق برای نصب شدن در چنین فضاهایی می باشد.از طرفی شما می ‌توانید همراه با تامین قدرت برای راه ‌اندازی انواع تجهیزات بی ‌شمار در نهادهای بزرگ اداری، فعال شدن سیستم ‌های سرمایشی و گرمایشی برقی را نیز از ظرفیت کاری موتور برق شانری مورد نظر ما داشته باشید.

موتور برق شانری مدل SRGE12000E

برای کار در کارگاه ‌های بزرگ ساختمانی با حضور انواع تجهیزات قدرتمند که همگی از الکتروموتورهای حجیم بهره ‌مند هستند، باید دست به کار باشید و از بالاترین قدرتی که یک موتور برق می ‌تواند تولید کند، بهره ‌مند شوید.کارگاه ‌های بزرگ از دستگاه های بزرگی که می‌ توانند حجم بالایی از عملیات‌ های ساخت‌ و ساز را سر و سامان داده باشند استفاده می کنند. در صورتی که نتوانید قدرت مورد نیاز آنها را تامین کنید، قطعاً در روند جاری عملیات ‌های پرفشار ساختمانی دچار مشکل خواهید شد.
موتور برق شانری (shineray)
 در برند شانری که باشید، مدل SRGE12000E را باید به ‌عنوان قدرتمندترین محصول تک فاز این برند در نظر بگیریم. مدلی که می ‌تواند برقی تا ظرفیت 10 کیلووات را به راحتی تامین نماید. این قدرت آنچنان بالا است که برای راه ‌اندازی 2 موتور با ظرفیت 3 اسب بخار آن هم به شکل همزمان کفایت خواهد کرد.این یعنی آنکه می توانید با حضور یک موتور برق شانری از مدل SRGE12000E دو دستگاه بزرگ و قدرتمند کارگاه ساختمانی را به شکل همزمان راه ‌اندازی کنید.در طراحی این موتور برق قدرتمند شانری از یک موتور بنزینی 2 سیلندر با ظرفیت 678 سی سی استفاده شده است. این حجم آنچنان بزرگ است که برای موتور برق شانری مذکور ابعادی قابل‌ توجه به همراه آورده است. ابعاد این موتور برق برابر با 75´65´98 سانتیمتر می باشد.از طرف این موتور برق شانری با یک باک بنزین خالی دارای وزنی در حدود 190 کیلوگرم است. به ‌این ‌ترتیب اصلاً با یک نمونه ساده از انواع موتور برق‌ ها مواجه نیستیم. بلکه قرار است در باب یکی از قدرتمندترین‌ ها و در عین ‌حال حرفه ‌ای ‌ترین ها صحبت کنیم.قیمت موتور برق شانری در این مدل بسیار بالاتر از نمونه ‌های دیگر است. به ‌هر حال تفاوت فاحش در تامین قدرت، مقدمات این افزایش قیمت موتور برق شانری شده است. لکن در سطح کارگاه های حرفه ای شاهد خرید و فروش موتور برق شانری در مدل مذکور هستیم.به ‌هر حال پیمانکار کارگاه ‌های بزرگ کاملاً آگاه است که نمی ‌تواند با حضور یک موتور برق معمولی، انواع نیازهای پرفشار خود را مرتفع سازد.در این بین گاهاً شاهد فروش موتور برق شانری مدل SRGE12000E در سطح نیازهای مسکونی تا خدماتی و فروشگاهی نیز هستیم. تامین برق اضطراری مجتمع ‌های بزرگ مسکونی تا فروشگاه ‌ها و یا اداره جات بزرگ را می ‌توان از قدرت بالای این موتور برق انتظار داشت.توانمندی این مدل از موتور برق شانری تا اندازه ‌ای است که در برخی از موارد برای استفاده در نهادهای حساسی مانند مراکز درمانی برای تامین برق اضطراری مورد استفاده قرار می‌ گیرند.

راهنمای انتخاب موتور برق شانری

موتور برق ها ساخته شده ‌اند تا بتوانند سطح کاملی از نیازهای ما را برطرف کنند. از آنجا که نیازهای ما از یک فضای مسافرتی تا حضور در یک کارگاه تمام‌ عیار صنعتی متفاوت می شود، نیاز به تنوع در ساخت انواع موتور برق را احساس می‌ کنیم. تنوعی که قرار است همراه و همسو با سطح نیاز ما در تامین انرژی الکتریسیته باشد.
موتور برق شانری (shineray)
 چالش بزرگ در کار با موتور برق ‌ها، انتخاب درست آنها در لحظه خرید است. بسیاری برای نیازهایی که دارند، نگرش کاملی از نحوه خرید موتور برق ندارند. از این ‌رو با احتمال بالا برای خرید یک موتور برق که به هیچ حالت مناسب سطح توانی که می ‌خواهند نمی ‌باشد، اقدام می کنند.عمده اشتباهات در زمان خرید انواع موتور برق در انتخاب مدل با توان بسیار کمتر از سطح نیازی است که وجود دارد. عمده دلیل اصلی این اشتباه یک وسواس مخرب در کاهش هزینه خرید است.اصولاً موتور برق های کم توان قیمت کمتری هم دارند. به این ترتیب هر کسی را تحریک می ‌کند تا بدون در نظر گرفتن نوع نیازی که دارند، اقدام به خرید یک موتور برق ارزان ‌قیمت ‌تر کنند. وقتی مشکل پدیدار می ‌شود که این صرفه ‌جویی هزینه، به‌ طور کلی پاسخگو نیست.چرا که موتور برقی را در محل مورد نظر در اختیار داریم که توانایی بسیار کمتری از نیازهای ما را برطرف می‌ کند.این موضوع در هنگام خرید انواع موتور برق شانری نیز دیده می شود. این برند مدل‌ های متنوعی در تامین قدرت ‌های گوناگون را تولید می کند. لکن تنوع بالا در قیمت نهایی انواع موتور برق شانری در یک انتخاب غلط تاثیرگذار است.اما اگر می‌ خواهید در خرید یکی از مدل ‌های موتور برق شانری موفق باشید و در آینده برای سالیان متمادی تمام نیازهای خود را برطرف کنید، این چند فاکتور کلیدی را در انتخاب خود در نظر بگیرید.□      در گام اول مشخص کنید که چه تعداد ازتجهیزات الکتریکی را می‌ خواهید با موتور برق شانری خریداری ‌شده فعال کنید. سپس تعیین کنید که قرار است چه تعداد از این تجهیزات به شکل همزمان مورد استفاده قرار گیرند. بهتر است در همان ابتدای امر تمام تجهیزات را با احتمال مصرف همزمان در نظر بگیرید. به ‌این ‌ترتیب دورنمایی از تمام مصرف‌ کنندگان خود خواهید داشت.□      در گام دوم اطلاعات دقیق از سطح توان مصرفی تمام مصرف ‌کنندگان خود تهیه کنید. این یک قدم اساسی در انتخاب درست موتور برق شانری است. برای این منظور می ‌توانید به اطلاعات برچسب ‌های نوشته شده بر دستگاه و یا کاتالوگ ‌هایی که همراه آنها عرضه شده ‌اند، رجوع کنید. در نظر داشته باشید که برخی برندها توان مصرفی را به وات و برخی دیگر به اسب بخار قید می کنند. در نتیجه لازم است تا با تبدیل واحدها یک معیار مشترک برای تمام دستگاه ‌ها و تجهیزات برقی خود در نظر بگیرید.
موتور برق شانری (shineray)
□      در گام بعدی یک ماشین ‌حساب در دست، تمام توان ‌های به ‌دست ‌آمده از تجهیزات مورد نظر را با یکدیگر جمع کنید. به ‌این ‌ترتیب یک برآورد کلی از میزان مصرف برق در شرایط کنونی خود را تدوین خواهید کرد. این عدد به دست آمده یک مقدار خام برای تعیین ظرفیت موتور برق شانری شما خواهد شد.چرا که باید برخی دیگر از فاکتورها در تعیین مقدار کل وات نهایی اعمال شود. مثلاً یک تجهیز مستهلک شده، مقدار مصرف برق بیشتری از یک تجهیز نو و کاملاً سالم دارد.از طرفی آیا قرار نیست تا الگوی برآورد ما برای آینده هم برنامه ‌هایی داشته باشد؟ ما برآورد کلی از شرایط کنونی پروژه را استخراج کرده ‌ایم. در صورتی که ممکن است در آینده چندین دستگاه و یا مصرف ‌کننده جدید به جمع تجهیزات برقی ما اضافه شوند. لذا برای در نظر گرفتن این فاکتورها چیزی در حدود 10 الی 15 درصد به عدد محاسبه‌ شده قبلی اضافه کنید.□      ضریب همزمانی را در نظر بگیرید. در گام اول قید کردیم که می‌ توانید تکلیف تعداد دستگاه ‌هایی که همزمان روشن هستند را مشخص کنید. اما اگر حرفه ‌ای باشید، بهتر است در این مرحله با اعمال یک ضریب همزمانی مقدار نهایی وات مصرفی را به دست آورید.اگر از همان ابتدا می ‌دانید که چه دستگاه هایی و به چه شکل همزمانی کار می ‌کنند، بهتر است در همان قدم اول تکلیف همزمانی را روشن کنید.اما اگر نگرش قطعی در مصرف همزمان تجهیزات ندارید، بهتر است در این مرحله با اعمال یک ضریب همزمانی مقدار وات مصرفی خود را به دست آورید. محاسبه ضریب همزمانی نیز یک امر حرفه ‌ای و کاملاً چالش ‌برانگیز است. انتخاب غلط این ضریب می ‌تواند تبعات جبران ‌ناپذیری داشته باشد.مثلاً اگر ضریب را در بالاترین مقدار برابر با عدد یک در نظر بگیرید، ممکن است مستلزم صرف هزینه بالایی در خرید موتور برقی باشید که توانی بسیار بالاتر از نیاز شما را تولید می ‌کند. یا اینکه با در نظر گرفتن مقدار کم ضریب همزمانی در اعدادی کمتر از 0.5 احتمال آنکه موتور برق انتخاب ‌شده پاسخگوی نیاز شما نباشد بالا است.بهتر است این امر را از یک فرد متخصص بخواهید. اما به طورکلی ضریب همزمانی برای فضاهای فروشگاهی، درمانی، اداره ‌جات و... برابر با عدد یک می باشد. این مقدار با هدف برق اضطراری منازل در عدد 0.5 و برای مصارف صنعتی چیزی مابین 0.5 الی 1 انتخاب خواهد شد.□      در گام آخر موتور برق شانری مناسب با میزان توان درخواستی خود را انتخاب کنید. البته قطعاً متوجه هستید که مقدار توان مصرفی شما در عددی غیراستاندارد برای موتور برق ‌ها محاسبه شده است. پس بهتر است نزدیکترین توان طراحی ‌شده برای انواع موتور برق شانری را که از مقدار محاسبه ‌شده شما بالاتر است انتخاب کنید.
موتور برق شانری (shineray)
 به این ترتیب هر گاه همراه محاسبات قید شده هستید، موثرتر و البته بهتر می توانید نوع کافی از انواع مدل های موتور برق شانری را انتخاب کنید. موتور برق شانری در یک محدوده گسترده حاضر در سطح بازارهای داخلی کشور دیده می ‌شود.این موتور برق از سطح کیفیت مناسبی در کار برخوردار می باشد و قادر است تا طول عمر مناسبی نیز داشته باشد. لکن جنبه برتری در کار با ژنراتور نصب شده در موتور برق بنزینی شانری می باشد.چرا که در آلترناتیو طراحی شده  برند چینی، حضور سطح مطلوبی از کیفیت در خلق برق متناوب و حتی  جریان مستقیم را شاهد هستیم. نیروی برق تهیه شده از موتور برق های شانری همراه با پایین ترین نوسان در ضریب امنیت بالایی است.این نکته موجب خواهد شد تا این برند از موتور برق را به عنوان یک گزینه مناسب در تامین برق وسائل بسیار حساس به نوسان برق مانند تجهیزات درمانی تا سرورهای پیشرفته کامپیوترها در فضاهای بزرگ اداری انتخاب کنیم. لیست قیمت موتور برق شانری در تنوع بالایی است. از این رو شاهد فروش موتور برق شانری در سطح گسترده همراه با تامین نیازهای متنوعی هستیم.از برآورده کردن برق اضطراری یک خانه که در ارزان های لیست قیمت موتور برق شانری جستجو خواهد کرد تا تامین نیازهای حرفه ای برای ماندن در یک کارگاه ساختمانی همگی در تیپ کاملی از محصولات این برند چینی یافت می شوند.
  دیدگاه خود را در مورد این مطلب بنویسید:
  کاربر میهمان

  تایید و ارسال
  انصراف
  دیدگاه کابران:
   نمایش دیدگاه‌های بیشتر

    مرتب‌سازی محصولات:

   • پیش‌فرض
   • ارزان‌ترین
   • گران‌ترین
   • جدید‌ترین
   • پرفروش‌ترین
   • پربازدیدترین
   • 1
   • 2
   • 3
   • 4
   • 5