خرید و مشاوره فنی: 65555653-021

موتور برق لوتین

برای استعلام قیمت، تماس بگیرید.

تماس با ما
 • ارسال به سراسر ایران

 • پشتیبانی از ۹ الی ۲۱

 • کمترین هزینه ممکن

 • امکان خرید ۲۴ ساعته

 • پرداخت نقد

 • نقد و بررسی
 • مشخصات فنی
 • نظرات کاربران
 • پرسش و پاسخ

فهرست مطالب

برای انجام کلیه فعالیت‌های کارگاهی تا حضور مؤثر در فضاهای کشاورزی و باغبانی و البته تأمین نیازهای ریز و درشت خانگی، نیاز به برق با سطح ولتاژی استاندارد دارید. اگر به برق شبکه سراسری متصل هستید، قطعا با چالش فعال کردن تجهیزات الکترونیکی مواجه نمی‌شوید. در غیر این صورت برای فعالیت‌های جاری خود نیاز به انواع موتور برق خواهید داشت. لذا تهیه و استفاده از یک مولد توانمند و مطمئن اهمیت بالایی دارد. انواع مدل‌های موتور برق لوتین سری محصولات مطمئن و خوش قیمتی هستند که می‌توانند کلیه نیازهای شما را در تهیه قدرتمند و مستمر انرژی برق تامین نمایند.

موتور برق لوتین

موتور برق لوتین از سری محصولات میان رده بازار است. موتور برق‌های بنزین سوز با قابلیت کاربردی مناسب که در سطوح توان‌دهی متنوع برای پوشش کلیه نیازهای مصرف‌کنندگان خانگی تا صنعتی و کشاورزی و حتی خدماتی عرضه شده ‌است. موتور برق لوتین در سری نمونه‌های بنزین سوز بازار است. مولدهای بنزین سوز از نمونه ژنراتورهای محبوب بازار می‌باشند که کاربردی گسترده پیدا کرده‌ است. خیلی از مصرف‌ کنندگان علاقه دارند تا از میان انواع مولدهای تولید برق، نمونه‌های بنزین سوز را تهیه کنند. زیرا شرایط تامین سوخت، نگهداری و حتی تعمیرات مولدهای بنزین سوز تقریباً ساده و البته ارزان تمام می‌شود.

سری مدل‌های گوناگون از موتور برق بنزینی لوتین در دسته نمونه‌های کاربردی هستند. در این محصولات موتورهای خوش مصرف بنزین سوز نصب شده ‌است. در عین ‌حال هر کدام از آن‌ها دارای یک ژنراتور کوچک اما توانمند و دقیق با قابلیت تولید ولتاژ استاندارد و بدون اعوجاج می‌باشند. قطعا در سطح بازار که باشید با انبوه مدل‌ها از برندهای مطرح تا کمپانی‌های کم‌نام و نشانی را پیدا می‌کنید. موتور برق‌های گوناگون که با رنج قیمت‌های متفاوت عرضه می‌شوند. با این ‌وجود انواع مدل‌های موتور برق لوتین از سری محصولات میان رده با قابلیت‌های فنی مناسب هستند که درعین کارایی و کیفیت خوب قطعات، قیمت مناسبی هم دارند. قیمت موتور برق لوتین جایی در میانه میدان قرار دارد. با توجه به تکنولوژی ساخت در کنار کیفیت قطعات می‌توانیم قیمت موتور برق لوتین را در شرایطی ایده‌آل و اقتصادی در نظر بگیریم. محصولی که درکل ارزش خرید بالایی دارد و قطعا این ارزش خرید در مقدار فروش موتور برق لوتین تاثیرگذار است. این محصول از بهترین ها در هر فروشگاه اینترنتی موتور برق است.با این ‌همه در این مطلب همراه ما هستید تا به بحث در مورد مشخصه‌های فنی و آشنایی کلی با انواع مدل‌های موتور برق لوتین بپردازیم. بنابراین در ادامه به معرفی مدل‌های مختلف و قابلیت‌های فنی هرکدام اشاره می‌کنیم.

انواع مدل‌های موتور برق لوتین کدامند؟

لوتین یک برند جوان اما باتجربه چینی است. برند لوتین در سال 2002 تاسیس شده‌ است. کارخانه مادر و اصلی این کمپانی در کشور چین قرار دارد. اما در این سال‌های اخیر روند رو به ‌رشدی داشته تا جاییکه کارخانه‌های فعال در دیگر کشورهای منطقه دایر کرده ‌است. لوتین اگرچه نام تجاری جوانی از کشور چین است، اما در همین سال‌های کوتاه از فعالیت صنعتی و تولیدی خود تجربیات ارزشمندی کسب کرده‌ است و حالا به ‌عنوان یکی از بهترین برندهای چینی در عرصه طراحی تا تولید تجهیزات موتوری شده شناخته می‌شود.

برند لوتین در عرصه طراحی تا تولید تجهیزات متنوع ماشینی شده فعالیت می‌کند. سری محصولات موتور برق لوتین از جمله محصولات اصلی این برند نام ‌آشنای چینی می‌باشد. در حال حاضر محصولات لوتین در بیش‌ از شصت کشور جهان به فروش می‌رسند و جایگاه اعتباری مناسب و قدرتمندی دارند. انواع موتور برق بنزینی لوتین سری محصولات شناخته‌ شده با قابلیت‌های فنی گسترده‌ای هستند. انواع مدل‌های موتور برق لوتین به ‌قرار زیر می‌باشند:

 • موتور برق بنزینی لوتین مدل LT950C
 • موتور برق بنزینی لوتین مدل LT1200
 • موتور برق بنزینی لوتین مدل LT2500
 • موتور برق بنزینی لوتین مدل LT3600
 • موتور برق بنزینی لوتین مدل LT3900
 • موتور برق بنزینی لوتین مدل LT4500
 • موتور برق بنزینی لوتین مدل LT5300
 • موتور برق بنزینی لوتین مدل LT6500
 • موتور برق بنزینی لوتین مدل LT8000
 
موتور برق لوتین
  

همان‌طور که شاهد هستید لوتین یک برند توانمند برای طراحی تا عرضه انواع مدل‌ها در پوشش توان‌های گوناگون است. سری مدل‌های گوناگون موتور برق لوتین برای پوشش کلیه تواندهی های متداول و مورد نیاز فضاهای خانگی تا نیازهای کارگاهی و کشاورزی تهیه‌ شده اند. لوتین از پرفروش ترین ها در هر فروشگاه اینترنتی موتور برق می باشد.

موتور برق لوتین مدل LT950C

طراحی تا تولید سری موتور برق‌های مسافرتی با قابلیت 1 کیلوواتی از جمله محصولات اصلی هر برند است. لوتین نیز برای این منظور موتور برق کوچک اما توانمند خود با عنوان تجاری LT950Cرا عرضه کرده ‌است. موتور برق لوتیان مدل LT950Cیک مولد کوچک با قابلیت‌های مسافرتی است که در حد تواندهی 1 کیلو واتی طراحی شده‌ است. این موتور برق 1 کیلو واتی در ابعادی کوچک با وزن کم می‌باشد.

برای طراحی موتور برق‌های مسافرتی که قابلیت استفاده در اهدافی مانند کمپینگ را داشته باشند، باید از الگوی طراحی مولدهای کم‌حجم و سبک‌وزن استفاده شود. در عین ‌حال این مولدها باید به شکلی طراحی‌ شده باشند که بتوان به ‌سادگی آنها را جابجا نمود. موتور برق لوتیان مدل LT950Cمحصول مسافرتی از این برند چینی است که با توجه به قابلیت‌های 1 کیلو واتی می‌تواند انبوه تجهیزات متداول کمپینگ را راه‌اندازی کند. در عین ‌حال این موتور برق کوچک با قابلیت روشن نگه ‌داشتن چند عدد لامپ را دارد. برای شارژ کردن تجهیزات الکترونیکی حین یک مسافرت طولانی کافی است. از طرفی کم ‌مصرف با میزان تولید صدای تقریباً اندک می‌باشد که در کل شرایط حضور آرام و بی‌دردسر آن در فضاهای مسافرتی را تضمین می‌کند. این موتور برق 1 کیلو واتی قابلیت استفاده در سطح نیازهای خانگی را دارد.

مشخصات فنی موتور برق لوتین مدل LT950C

برای قابلیت تولید توان 1 کیلو واتی این موتور برق بنزینی لوتین از یک موتور تک‌ سیلندر بنزین سوز با عملکرد 2 زمانه استفاده شده‌ است. موتور از نوع هوا خنک است که طبق الگوی تنفس طبیعی کار می‌کند. موتور تک ‌سیلندر کار شده با ظرفیت 93 سی‌سی قابلیت کارایی کم‌ توان اما مناسب برای حضور در نیازهای مسافرتی را دارد. این موتور اگرچه با ظرفیت اسمی 1 کیلو واتی طراحی ‌شده است، اما در عمل چیزی در حدود 0.8 کیلووات توان الکتریکی را تولید می‌کند.

موتور تک‌ سیلندر این مولد از نوع استارت هندلی است. البته با قابلیت تزریق پیش پاشش سوخت، شرایط استارت زنی تقریباً ساده‌ای دارد. برای طراحی این موتور از یک باک سوخت 4.2 لیتری استفاده ‌شده است. در صورت پر کردن مخزن و کارکرد عادی موتور، دستگاه قابلیت 6 ساعت فعالیت مستمر را دارد.

موتور برق لوتین مدل LT950Cدر ابعاد کوچک با اندازه‌های 37*31*33 سانتی‌متری طراحی‌ شده است. کل دستگاه وزن کم در حدود 19کیلوگرم دارد. لذا چه از منظر ابعادی و چه از نگاه وزنی یک مدل موتور برق توانمند با قابلیت‌های کافی برای حضور در فضاهای مسافرتی و کمپینگ می‌باشد. از منظر فنی این موتور برق لوتین کم توان است که به ‌سختی می‌تواند یک تجهیز موتوری را فعال کند. اما در عمل برای پوشش نیازهای کمپینگ قطعا به حضور دستگاه‌های موتوری شده نیاز نداریم. بلکه قابلیت دستگاه در تأمین یک خط برق استاندارد شهری معیار اصلی می‌باشد.

موتور برق لوتین

برای این موتور برق کم ‌توان چینی از یک آلترناتیو تمام مس با قابلیت تولید برق 220 ولت جریان متناوب شهری استفاده ‌شده است. خط برق 220 ولت جریان متناوب تولید شده این مولد یک سطح ولتاژ تنظیمی با مقداری بدون اعوجاج و کاملاً مطمئن می‌باشد. دستگاه دارای یک سیستم تنظیم ولتاژ اتوماتیک است. به ‌این ‌ترتیب سطح ولتاژ دهی خط برق تک‌فاز این موتور برق بنزینی لوتین مقداری ثابت و بدون تغییر است که یک خط برق کاملاً مطمئن برای روشن نگه ‌داشتن تجهیزات حساس الکترونیکی می‌باشد.

موتور برق لوتین مدل LT1200

موتور برق لوتین مدل LT1200نمونه 1 کیلوواتی برند چینی است که مناسب پوشش نیازهای سبک خانگی تا فعالیت‌های سیار طراحی‌ شده است. این موتور برق قابلیت تولید توان اسمی 1 کیلو واتی را دارد. اما در عمل تنها چیزی در حدود 0.8کیلو وات توان الکتریکی را در یک خط ولتاژ 220 ولت جریان متناوب شهری تولید می‌کند.

این موتور برق لوتین مناسب انجام فعالیت‌های سبک و کم‌ مصرف مانند نیازهای خانگی می‌باشد. موتور برق مذکور درنهایت کارکرد قابلیت روشن کردن چند عدد لامپ و یک یا دو دستگاه تجهیز خانگی را دارد. در عین ‌حال می‌تواند به شکل انفرادی انواع ماشین‌آلات سبک در حد ابزارهای دستی مانند دریل های برقی را راه‌ اندازی کند. موتور برق لوتین مدل LT1200 مخصوص نیازهای خانگی طراحی ‌شده است. لذا درکل عملکردی کم‌صدا و کم‌ مصرف دارد. در عین ‌حال به ‌علت وزن سبک 26 کیلوگرمی با ابعاد کوچک یک نمونه مناسب استفاده در فعالیت‌های سیار و حتی مسافرتی نیز می‌باشد. در نتیجه این مولد چه در فضای خانگی و یا تامین نیازهای مسافرتی یک موتور برق مناسب با قابلیت تامین قدرت قابل ‌قبول 1 کیلو واتی است.

البته دقت کنید که توان 1 کیلو واتی یک توان کاملاً محدود است و چندان نمی‌توانید از این مقدار توان محدود در راه ‌اندازی گسترده تجهیزات خانگی استفاده کنید. اما در کل این مولد یک نمونه قابل ‌قبول در تأمین نیازهای حداقلی یک خانه می‌باشد که می‌تواند تا میزان حداکثر 9 ساعت فعالیت مستمر داشته باشد.

مشخصات فنی موتور برق لوتین مدل LT1200

در بحث فنی برای تامین توان 1 کیلو واتی این موتور برق لوتیان از یک موتور تک‌سیلندر با عملکرد دو زمانه استفاده شده ‌است. موتور با ظرفیت 93 سی‌سی طراحی ‌شده، از نوع هوا خنک است و با الگوی تنفس طبیعی کار می‌کند. در عین ‌حال به ‌علت طراحی 2 زمانه نیاز به سوخت ترکیبی دارد.

موتور تک‌سیلندر تعریف‌ شده در نهایت سرعت کاری قابلیت تولید توان محدود 1 کیلو واتی را دارد. البته در عمل توان خروجی موتور برق چیزی در حدود 850 وات می‌باشد. موتور طراحی ‌شده از نوع استارت هندلی است که به شکل پیش پاشش سوخت کار می‌کند. لذا شرایط استارت زنی ساده‌ای دارد. در طراحی این موتور تک‌سیلندر از یک باک سوخت 6 لیتری گنجانده شده ‌است که با توجه به میزان مصرف سوخت تقریباً اندک موتور با یک‌بار سوختگیری کامل باک قابلیت 9 ساعت کارکرد متوالی را دارد.

موتور برق لوتین

موتور برق بنزینی لوتین مدل LT1200برای پوشش نیازهای خانگی طراحی ‌شده است. لذا باید مصرف سوخت کم و میزان تولید صدای اندکی داشته باشد. این موتور برق کاملاً سایلنت کار است. زیرا در پیک قدرت تواندهی تنها صدایی در حدود 65 دسی‌بل را تولید می‌کند که در عمل یک مقدار صدای اندک و مناسب فعالیت‌های خانگی می‌باشد.

در بحث تامین برق برای این موتور برق لوتیان از یک آلترناتیو تمام مس استفاده شده ‌است. تنها قابلیت تامین یک خط برق 220 ولت جریان متناوب شهری را دارد. البته در طراحی این موتور برق لوتیان از یک سیستم تنظیم‌ کننده ولتاژ استفاده ‌شده است تا در خروجی دستگاه یک خط برق بدون اعوجاج داشته ‌باشیم. این موتور برق لوتین با در ابعاد کوچک و جمع‌ و جور 38*37*46سانتی‌متری و با وزن سبک 26 کیلوگرمی طراحی شده‌ است. به ‌این ‌ترتیب یک مولد کاملاً ایده‌آل برای حضور در فعالیت‌های سیار با مقدار جابجایی ساده و همچنین تامین نیازهای خانگی می‌باشد.

موتور برق لوتین مدل LT2500

موتور برق لوتین مدل LT2500 یک نمونه‌ی کامل با هدف تامین نیازهای خانگی و خدماتی است. این موتور برق لوتین با قابلیت توان دهی 2 کیلو واتی طراحی شده‌ است و در عمل می‌تواند یک خط ولتاژ تک‌فاز درحدود 2 کیلو وات را تولید نماید. موتور برق مذکور یک نمونه کاملاً توانمند مناسب فعالیت‌های سبک خانگی است.

با تامین یک خط برق 2 کیلو واتی چندان دست بازی در راه‌اندازی تجهیزات موتوری شده نداریم. با این ‌وجود درعمل می‌توانیم یک یا چند عدد لامپ به ‌همراه تجهیزات اصلی یک خانه مانند یک یخچال کوچک، تلویزیون و حتی وسایل ساده سرمایشی را فعال کنیم. لذا اگرچه موتور برق لوتین مدل LT2500 برای مصارف خانگی طراحی‌ شده است، اما در عمل این مولد 2 کیلو واتی تنها قابلیت فعال کردن تجهیزات سبک خانگی را دارد.

اما در بحث طراحی یک نمونه کاملاً ایده‌آل خانگی است. زیرا دارای یک موتور کاملاً سایلنت کار و کم‌مصرف است. در طراحی آن از قطعات فنی با کیفیت مناسبی استفاده شده ‌است. موتور ضریب کارکرد مطمئن با قابلیت تولید راندمان بالایی دارد و با توجه به میزان مصرف سوخت اندک می‌تواند برای مدت‌ زمانی فراتر از 13 ساعت کارکرد متوالی با یک‌بار سوخت‌گیری روشن بماند. در یک نگاه کلی این موتور برق لوتین یک محصول سبک با طراحی مناسب در عملیات‌های کاملاً معمولی و تامین ساده نیازهای خانگی و خدماتی است.

مشخصات فنی موتور برق لوتین مدل LT2500

در بحث فنی برای طراحی موتور برق لوتین مدل LT2500 از یک موتور تک‌سیلندر بنزینی با ظرفیت 163 سی‌سی استفاده ‌شده است. موتور تعریف ‌شده از نوع عملکرد 2 زمانه است که تحت حضور سوخت ترکیبی کار می‌کند. در عین ‌حال این موتور از نوع تنفس طبیعی است و با روش هوا خنک طراحی‌ شده است.

موتور تک‌ سیلندر تعریف ‌شده در نهایت کارکرد خود قابلیت تولید توان 2 کیلو وات برق تک‌فاز شهری را دارد. البته در عمل می‌تواند حداکثر مقدار توان 2.2 کیلو واتی را تولید کند. برای این موتور از یک مخزن سوخت 10 لیتری استفاده شده‌ است که با توجه به عملکرد کم‌مصرف موتور تک‌سیلندر 2 زمانه قابلیت کارکرد متوالی به مدت 13 ساعت را دارد.

موتور برق لوتین

موتور تعریف ‌شده در این موتور برق بنزینی لوتین از نوع استارت هندلی است. اما در بحث طراحی قابلیت تبدیل شدن به یک موتور استارت الکتریکی را دارد. از این‌ رو می‌توان در صورت نیاز از مدل‌های استارت الکتریکی آن استفاده کرد. لازم به ذکر است که قیمت موتور برق لوتین از نوع استارت الکتریکی بالاتر از مدل‌های استارت هندلی می‌باشد.

موتور با ظرفیت 163 سی‌سی و قابلیت تولید توان 2 کیلو واتی کاملاً سایلنت کار است. در عمل میزان تولید صدای کارکرد موتور چیزی در حدود 65 دسی‌بل می‌باشد که مقدار استاندارد و کاملاً کم ‌صدا محسوب می‌شود. این موتور برق لوتین با ابعاد 44*44*60 سانتی‌متری و در وزن 40 کیلوگرمی طراحی‌شده است. لذا در بحث طراحی نیز یک محصول کم‌ حجم با قابلیت حمل‌ و نقل ساده است. از این منظر می‌تواند یک محصول توانمند در پوشش نیازهای سیار باشد. موتور برق لوتین مدل LT2500 در اصل برای پوشش نیازهای خانگی طراحی‌ شده است. اما در عمل قابلیت‌های استفاده در فضاهای سیار، نیازهای کشاورزی، فعالیت‌های خدماتی و فروشگاهی و همچنین راه‌اندازی تجهیزات سبک کارگاهی را دارد. این موتور برق کوچک با مقدار توان دهی حدود 2 کیلو واتی عملاً یک نمونه کار راه ‌انداز برای فعالیت‌های سبک خانگی تا تامین نیازهای کشاورزی است.

موتور برق لوتین مدل LT3600

موتور برق لوتین مدل LT3600 از سری مدل‌های 3 کیلو واتی برند چینی است. لذا به ‌راحتی در لیست مدل‌های محبوب و پرفروش قرار می‌گیرد. در عمل سری موتور برق‌های 3 کیلو واتی از محبوب‌ترین و پرفروش‌ترین مدل‌ها هستند. زیرا قدرت 3 کیلو واتی یک سطح توان کافی برای راه‌اندازی کلیه تجهیزات متعارف خانگی است. بنابراین هر کسی که به ‌دنبال خرید یک موتور برق برای نیازهای خانگی باشد، لزوماً به تهیه این مدل‌های 3 کیلو واتی فکر می‌کند. از آنجا که عمده ‌فروش موتور برق‌ها برای تامین مصارف خانگی است، به ‌راحتی می‌توانید متوجه شوید که چرا این مدل‌های 3 کیلو واتی بسیار پرفروش و محبوب هستند.

برند لوتین برای حضور در این سطح توان پرفروش دست بالایی دارد و موتور برق بنزینی لوتین مدل LT3600 را معرفی کرده ‌است. این موتور برق لوتیان با ظرفیت اسمی 3 کیلو واتی طراحی شده‌ است. اما در عمل تنها قادر است تا مقدار توان 2.5 کیلو واتی را تولید نماید. با این‌ وجود به‌ راحتی در جمع مولدهای مناسب برای پوشش نیازهای خانگی قرار می‌گیرد.

با موتور برق لوتین مدل LT3600 به ‌راحتی می‌توانیم کلیه تجهیزات متعارف خانگی اعم از چند روشنایی، یخچال، کولر، تلویزیون را روشن کنیم. از طرفی قابلیت فعالیت در پوشش نیازهای فروشگاهی و خدماتی را دارد و می‌تواند به ‌عنوان یک موتور برق کم ‌مصرف اما قدرتمند در نیازهای کشاورزی مانند فعال کردن موتور پمپ آب‌ها کار کند.

در نهایت به ‌عنوان یک مولد سبک با قابلیت راه‌اندازی یک موتور تک اسب‌بخار ظرفیت محدودی در فعالیت‌های صنعتی و کارگاهی دارد. اما این موتور برق لوتین در اصل برای پوشش نیازهای خانگی طراحی‌ شده است. زیرا سایلنت کار است و با عملکردی تقریباً ساکت و بی‌صدا قابلیت فعالیت در کنج خانه را دارد. میزان مصرف سوخت کم و مقدار تولید آلایندگی اندک از دیگر ویژگی‌های برجسته این نمونه از انواع مدل‌های موتور برق لوتین می‌باشد. در عین‌ حال برای این مدل از یک سیستم استارت الکتریکی استفاده‌ شده است تا قابلیت‌های کارکرده خانگی آن را تقویت نماید. زیرا در عمل می‌توانیم این موتور برق توانمند 3 کیلو واتی را به شکل الکترونیکی و تنها با فشردن یک دکمه پس‌ از تنظیمات نهایی راه‌اندازی کنیم. ایده‌ای که کاملاً مناسب و ایده‌آل برای حضور در فضاهای خانگی می‌باشد.

موتور برق لوتین

مشخصات فنی موتور برق لوتین مدل LT3600

در طراحی فنی برای موتور برق لوتین مدل LT3600 از یک موتور تک‌سیلندر بنزینی با عملکرد 2 زمانه استفاده شده ‌است. موتور تحت عملکرد 2 زمانه قابلیت ایجاد شتاب بالایی دارد و می‌تواند مقدار گشتاور بسیار زیادی را تولید کند. البته این موتور نیاز به سوخت ترکیبی دارد. موتور از نوع هوا خنک است و با روش تنفس طبیعی کار می‌کند. موتور تک‌سیلندر تعریف‌ شده در موتور برق لوتین مدل LT3600 دارای حجم 196 سی‌سی است. این موتور در نهایت قدرت و با سرعت فراتر از 3000 دور در دقیقه قابلیت تولید توان 2.5 کیلو وات نرمال را دارد. البته در حالت پرفشار می‌تواند تا مقدار حداکثر 2.8 کیلو وات توان الکتریکی را تولید نماید. از این ‌رو در پایین ‌دست مدل‌های پرکاربرد 3 کیلو واتی قرار می‌گیرد. با این‌ وجود عملاً می‌تواند از پس تامین نیازهای خانگی برآید.

در طراحی این موتور برق لوتیان از یک مخزن سوخت 15 لیتری استفاده شده ‌است که با توجه به رویکرد مصرف سوخت اندک دستگاه با یک‌بار سوخت‌گیری قابلیت کارکرد 12 ساعت متوالی را دارد. این مقدار برای عملکرد نهایی یک مولد در مصارف خانگی و کشاورزی کفایت می‌کند. موتور با روش استارت هندلی طراحی شده ‌است. اما در عمل قابلیت نصب و راه‌اندازی با روش استارت الکتریکی را دارد. لذا می‌تواند به ‌عنوان یک موتور برق با راه‌اندازی سریع و ساده خانگی مورد استفاده باشد.

برای حضور در فضاهای خانگی علاوه ‌بر تامین توان 3 کیلو واتی این موتور برق را به شکل سایلنت کار طراحی کرده‌اند. موتور برق مذکور در ماکزیمم مقدار توان دهی مقدار صدای محدود چیزی در حدود 67 دسی‌بل را تولید می‌کند. این عملکرد کاملاً در رده مدل‌های سایلنت کار و مناسب نصب شدن در فضاهای خانگی و فروشگاهی و حتی خدماتی می‌باشد.

در بحث طراحی قابلیت جابجایی ساده و همچنین حجم کم دستگاه مدنظر بوده ‌است. موتور برق لوتین مدل LT3600 با ابعاد 44*44*60 سانتی‌متری طراحی ‌شده است که کل دستگاه وزنی در حدود 43 کیلوگرم دارد. از این ‌رو با یک موتور برق کاملاً کم‌حجم در وزن کم مواجه هستیم که علاوه ‌بر تامین نیازهای خانگی می‌تواند به ‌عنوان یک مولد سیار فعالیت نماید. موتور برق لوتین مدل LT3600 یک مولد سبک با قابلیت کارکرد عادی و آرام مناسب تامین نیازهای خانگی است. این مولد قابلیت تامین یک خط برق 220 ولت تک‌فاز شهری را دارد و به یک آلترناتیو تمام مس مجهز شده ‌است. تمام شرایط طراحی دستگاه برای پوشش نیازهای خانگی تنظیم شده‌ است. اما قطعا می‌توانیم از این موتور برق توانمند چینی انتظارات بالاتری داشته‌ باشیم. چرا که مناسب فعالیت در فضاهای کشاورزی برای راه‌اندازی قوی‌ترین موتور پمپ‌ها می‌باشد. در عین ‌حال با توجه به توان 3 کیلو واتی یک مدل نیمه کارگاهی است که توانایی راه‌اندازی انفرادی تجهیزات با تعریف موتورهای 1 اسب‌بخار را دارد.

موتور برق لوتین مدل LT3900

موتور برق‌های 3 کیلو واتی آنچنان مهم و پرفروش و کاربردی هستند که هر کمپانی چندین رده از نمونه‌های متفاوت آنها را طراحی و تولید می‌کند. کمپانی لوتین نیز مدل موتور برق LT3900را به ‌عنوان یک نمونه‌ی تقویت‌ شده‌ی 3 کیلو واتی معرفی کرده ‌است. در طراحی این مدل از موتور برق لوتین به ‌مانند مدل قبلی همچنان رویکرد تامین نیازهای خانگی با تعریف یک توان قابل ‌قبول 3 کیلو واتی است.

موتور برق لوتین

این موتور برق بنزینی لوتین با ظرفیت تولید برق تک‌فاز 220 ولت جریان متناوب در مقدار 3 کیلو وات تواندهی یک مدل کاملاً خانگی است و قابلیت راه‌اندازی کلیه تجهیزات متعارف در یک خانه متعارف را دارد. اما رویکرد طراحی این مدل چیزی فراتر از حضوری ساده در یک خانه معمولی است. زیرا در بحث طراحی از قواعد مصارف صنعتی در طراحی این موتور برق لوتین استفاده شده ‌است. موتور برق مذکور قابلیت کارکردهای رده ‌بالای کارگاهی در راه‌اندازی تجهیزات نیمه ‌سنگین ساختمان ‌سازی مانند یک چکش تخریب 16کیلویی را دارد. حتی می‌تواند برای فعال کردن کلیه تجهیزات با تعریف موتورهای 1.5 اسب‌ بخار مورد استفاده قرار بگیرد. از طرفی یک مدل کاملاً توانمند در سطح فعالیت‌های رده‌ بالای کشاورزی برای راه انداختن انواع موتور پمپ‌ها و یا انواع کف‌کش های چاه مناسب است. این موتور برق توانمند خانگی با یکبار سوخت‌گیری برای 10 ساعت متوالی کار می‌کند. مقدار کارکردی که مناسب طراحی و تامین برق در نیازهای خانگی می‌باشد.

مشخصات فنی موتور برق لوتین مدل LT3900

برای تأمین توان 3 کیلو واتی این موتور برق لوتین از یک موتور تک‌سیلندر بنزین سوز در عملکردی دو زمانه استفاده شده ‌است. موتور از نوع هوا خنک است و با تعریف سیستم‌های ساده تنفس طبیعی کار می‌کند و در نهایت نیاز به سوخت ترکیبی برای کارکرد طولانی ‌مدت خودش دارد.

حجم موتور تک‌سیلندر تعریف‌ شده 210سی‌سی است. این موتور تقریباً حجیم با کارکرد 3000 دور در دقیقه قابلیت تولید 3 کیلو وات توان نامی را دارد. البته در عمل تنها می‌توانید مقدار 2.8 کیلو وات توان الکتریکی داشته باشید. موتور از نوع استارت الکتریکی است. برای مدل‌های پایه این دستگاه از موتور استارت هندلی استفاده شده ‌است. قطعا قیمت موتور برق لوتین با نصب یک استارت هندلی کمتر از مدل‌ها با نصب استارت الکتریکی می‌باشد.

موتور سایلنت کار است. لوتین این مدل را مناسب حضور در فضاهای خانگی طراحی کرده‌ است. از این ‌رو عملکرد کم‌ صدای آن مورد توجه بوده ‌است. تا جاییکه درحین کار با ظرفیت کامل میزان تولید صدای این موتور برق چیزی در حدود 70 دسی‌بل می‌باشد. یک مقدار اندکی که برای یک موتور 210 سی‌سی مناسب و ایده‌آل است. برای طراحی موتور مذکور از یک مخزن سوخت 15 لیتری استفاده ‌شده است.

این موتور برق عملکردی آرام و کم‌مصرف دارد. لذا با یک باک سوخت 15 لیتری می‌تواند برای مدت ‌زمان 10 ساعت کار کند. در طراحی موتور برق لوتین مدل LT3900 رعایت المان‌های خانگی با طراحی یک مولد کم‌حجم و سبک‌ وزن پیش‌بینی شده ‌است. ابعاد این موتور برق در اندازه‌های تقریباً کوچک به مقدار 44*44*60 سانتی‌متری است. کل دستگاه وزنی در حدود 45 کیلوگرم دارد. لذا ماشین توانمند 3 کیلو واتی ما چه از نظر حجم و چه از نظر وزن یک مولد کوچک و سبک با قابلیت جابه‌جایی ساده در تعریف مولدهای سیار می‌باشد.

موتور برق لوتین مدل LT3900در عمل یک مولد 3 کیلو واتی مناسب پوشش نیازهای کاملاً خانگی است. اما قابلیت نصب شدن در فعالیت‌های فروشگاهی و حتی اداری را دارد. استارت الکتریکی نصب ‌شده در این مولد قدرت مانور بسیار بالایی را برای هرچه عملیاتی‌تر شدن آن فراهم کرده ‌است. جدا از بحث حضور در فعالیت‌های سبک خانگی و اداری از این مولد توانمند می‌توانیم در فضاهای کارگاهی برای روشن کردن تجهیزات سبک با موتورهای 1.5 اسب‌ بخار و یا کلیه فعالیت‌های کشاورزی و راه‌اندازی انواع موتور پمپ‌ها استفاده کرد.

موتور برق لوتین

موتور برق لوتین مدل LT4500

موتور برق لوتین مدل LT4500یکسری کامل شده‌ی دیگر از رده مدل‌های 3 کیلو واتی برند چینی است. این موتور برق قابلیت تولید توان بسیار کاربردی 3 کیلو واتی را دارد. این مقدار فراتر از ظرفیت 3 کیلوواتی در راه‌اندازی تجهیزات خانگی است و در عین ‌حال هنوز با تبدیل شدن به یک مدل تمام صنعتی فاصله دارد. موتور برق لوتین مدل LT4500جایی در میان مصارف خانگی تا فعالیت‌های سبک صنعتی و کشاورزی قرار گرفته‌ است. این مدل با قابلیت تولید توان 3.3 کیلو واتی عملاً می‌تواند کلیه تجهیزات در یک خانه متعارف و متعادل را روشن کند. از طرفی قابلیت فعال کردن کلیه تجهیزات کارگاهی با مقدار توان 1.5 اسب‌ بخار را دارد. به ‌این ‌ترتیب در کل با یک مدل توانمند که قدرت مانور عملیاتی شدن بسیار بالایی دارد مواجه هستیم.

لوتین در طراحی این مدل سعی کرده تا قدرت مانور بالایی داشته باشد. به نوعی خواسته تا تمام نیازهای خانگی و نیمه ‌صنعتی و حتی سیار و کشاورزی را پوشش بدهد. زیرا موتور برق 3 کیلو واتی خود را در ابعادی کوچک و با وزنی سبک طراحی کرده‌ است تا قابلیت جابه‌جایی ساده‌ای نیز داشته باشد.

اینهمه تاثیر مثبتی بر مقدار فروش موتور برق لوتین مدل LT4500 دارد. این محصول از رده نمونه‌های محبوب برند چینی و همچنین از نمونه محصولات کاربردی و پرفروش سطح بازار است. یک موتور برق توانمند که به ‌راحتی قابلیت حضور قدرتمند از خانه تا کارخانه را دارد. با این ‌وجود همچنان رویکرد طراحی برای مونتاژ نهایی این محصول حضور در فضاهای خانگی بوده ‌است.

مشخصات فنی موتور برق لوتین مدل LT4500

در بحث فنی به ‌مانند تمام مدل‌های قبلی برای طراحی این موتور برق بنزینی لوتین نیز از یک موتور تک‌سیلندر بنزین سوز با عملکرد 2 زمانه استفاده ‌شده است. موتور از نوع هوا خنک و تنفس طبیعی است. حجم موتور 212 سی‌سی می‌باشد که تحت عملکرد حداکثری با تولید توان حداکثری قابلیت تأمین 4 کیلو وات توان مکانیکی را دارد. اما در عمل با مقدار توان اسمی 3.5 کیلو وات کار می‌کند.

موتور از نوع استارت هندلی است و در طراحی آن از روش استارت سریع استفاده شده ‌است. اما در صورت نیاز می‌توانید تیپ استارت الکتریکی آن را تهیه نمایید. استارت الکتریکی برای راه‌اندازی تحت شرایطی ساده‌تر می‌باشد و مناسب راه‌اندازی سیستم‌های برق اضطراری نیست.

برای طراحی موتور برق لوتین مدل LT4500از یک آلترناتور تمام مس استفاده ‌شده است. این آلترناتور یک خط برق تک‌فاز 220 ولت جریان متناوب شهری را تولید می‌کند. خط برق مذکور در نهایت قدرت قابلیت 4 کیلو وات تواندهی دارد. در بحث طراحی این موتور برق لوتین حضور در فضاهای خانگی و اداری کاملاً جدی است. برای این منظور همچنان ایده کارکرد سایلنت برای طراحی این مدل نیز پیش‌بینی ‌شده است. موتور برق بنزینی لوتین مدل LT4500درنهایت قدرت مقدار صدایی اندک در حدود 72 دسی‌بل دارد. یک مقدار صدای کم که قابلیت‌های سایلنت و مناسب حضور در فضاهای خانگی این مولد را بیان می‌کند.

جدا از بحث مصرف سوخت کم در کنار عملکرد آرام با قابلیت کارکرد سایلنت باید از طراحی جمع ‌و جور این موتور برق بگوییم. چراکه در بحث طراحی دارای ابعاد مکعبی با اندازه‌های تقریباً کوچک 45*57*58 سانتی‌متری است. ابعادی مناسب برای حمل‌ونقل ساده در صندوق عقب هر خودرویی شخصی. در عین ‌حال وزن کلی دستگاه چیزی در حدود 45 کیلوگرم است که مقدار سبک‌ وزنی است. از این ‌رو جدا از بحث تامین نیازهای خانگی و نیمه ‌صنعتی می‌تواند قابلیت‌های کارکرد سیار نیز داشته باشد.

موتور برق لوتین

موتور برق لوتین مدل LT5500

تنوع بالا در قابلیت پوشش انواع توان‌های مورد نیاز در انواع کاربردها از ویژگی‌های برجسته برند لوتین است. تا جاییکه سری موتور برق‌های خود را در توان‌های کاملاً کاربردی طراحی کرده‌ است. موتور برق لوتین مدل LT5500 یک مدل 5 کیلو واتی است که در رده موتور برق‌های کاملاً کاربردی با قابلیت‌های نیمه ‌صنعتی شده قرار می‌گیرد.

موتور برق لوتین مدل LT5500 فراتر از نیازهای خانگی است. اگرچه می‌توان از آن در محیط خانگی استفاده کرد. اما سطح توان دهی 5 کیلو واتی آنچنان قابل‌ توجه و سطح بالا است که باید رویکرد صنعتی در کارکرد با آن داشته باشید. به ‌این ‌ترتیب درکل با یک مولد مناسب حضور در فضاهای کاملاً صنعتی‌ شده مواجه هستیم که می‌تواند موتورهای صنعتی تا ظرفیت 2 اسب ‌بخار را فعال کند.

در سطح کارگاه بسیاری از ماشین‌آلات دارای موتورهای قدرتمند الکتریکی هستند. برای کار کردن با این تجهیزات به یک موتور برق توانمند که مقدار قدرت الکتریکی رده ‌بالایی تولید می‌کند نیاز داریم. موتور برق لوتین مدل LT5500 نمونه خوش ‌ساخت با ظرفیت قابل‌توجه 5 کیلو واتی است که کاملاً مناسب چنین فضاهایی طراحی شده ‌است.

مشخصات فنی موتور برق لوتین مدل LT5500

برای طراحی الزامات فنی موتور برق لوتین مدل  LT5500از یک موتور تک‌ سیلندر بنزینی با ظرفیت 270 سی‌سی استفاده ‌شده است. موتور از نوع هوا خنک است و تحت تاثیر تنفس طبیعی کار می‌کند. در عین ‌حال این موتور طراحی روانکاری دارد و میزان مصرف سوخت آن تقریباً اندک است. به شکلی که با حضور یک مخزن سوخت پر 25 لیتری قابلیت کارکرد 12 ساعت متوالی را دارد. از این ‌رو می‌تواند در فعالیت‌های پرفشار و همیشه سنگین فضای کارگاه کاملاً کاربردی و مفید باشد.

برای طراحی این موتور برق لوتین از قابلیت استارت الکتریکی استفاده‌ شده است. این استارت الکتریکی فقط شرایط راه‌اندازی موتور برق را ساده‌تر می‌کند و لزوماً ماهیت کاربردی در راه‌اندازی سیستم برق اضطراری را ندارد. البته در صورت نیاز برای کاهش قیمت موتور برق لوتین می‌توانید از مدل‌های استارت هندلی استفاده کنید.

موتور تعریف‌ شده کارکردی سایلنت دارد. این موتور در نهایت قدرت کاربردی مقدار صدایی اندک در حدود 72 دسیبل تولید می‌کند. راندمان کاری موتور بالا است و قابلیت تولید حداکثر توان 5 کیلو وات جریان برق تک‌فاز 220 ولت متناوب شهری را دارد. اما در عمل تنها می‌تواند با مقدار توان 4.5 کیلو واتی کار کند. قطعا مقدار توان 4.5 کیلو واتی یک پتانسیل کافی برای راه‌اندازی کلیه تجهیزات سبک و نیمه ‌صنعتی کارگاهی آنهم به شکل انفرادی می‌باشد.

موتور برق بنزینی لوتین مدل LT5500 در ابعاد 54*52*69 سانتی‌متری طراحی ‌شده است. کل دستگاه وزنی در حدود 75 کیلوگرم دارد. درکل ابعاد موتور برق فراتر از استفاده در شرایط سیار می‌باشد. اما قطعا برای حضور در یک کارگاه ساده با فضای محدود ایده‌آل است.

موتور برق لوتین

موتور برق لوتین مدل LT6500

موتور برق لوتین مدل LT6500سری ارتقا یافته از مدل‌های 5 کیلو وات این برند چینی است که با هدف استفاده حرفه‌ای‌تر در فضاهای نیمه‌ صنعتی طراحی‌ شده است. این موتور برق بنزینی لوتین یک مدل 6 کیلو واتی است که در عمل فقط قابلیت تولید توان 5.5 کیلو وات را دارد. این موتور برق یک مدل مناسب برای نصب شدن در محیط‌های اداری است. با قابلیت استارت الکتریکی که توانایی نصب برق اضطراری را دارد طراحی شده‌ است. در نتیجه به ‌راحتی می‌تواند توان یک اداره بزرگ با تجهیزات زیاد را تامین نماید. در عین ‌حال خط برق تکفاز این موتور برق لوتین کاملاً مناسب استفاده در فضاهای صنعتی و کارگاهی است.

مشخصات فنی موتور برق لوتین مدل LT6500

در طراحی بخش‌های فنی این موتور برق لوتین از یک موتور تک‌سیلندر بنزینی از نوع هوا خنک با الگوی تنفس طبیعی استفاده ‌شده است. ظرفیت موتور 337 سی‌سی است و در نهایت قابلیت کارکرد خود قادر است تا حداکثر توان 6 کیلو وات را تولید نماید. اما در عمل تنها مقدار 5.5 کیلو وات توان الکتریکی از این موتور برق لوتین استخراج می‌شود.

موتور تک‌سیلندر استفاده ‌شده در این مدل از نوع استارت الکتریکی با قابلیت راه‌اندازی برق اضطراری است. لذا کاملاً مناسب برای حضور در فضاهای اداری، مراکز درمانی و نهادهای امنیتی است. در عین ‌حال برای این موتور از سیستم استارت هندلی نیز پیش‌بینی ‌شده است. در صورت تمایل به کاهش قیمت موتور برق لوتین می‌توان از تیپ استارت هندلی تهیه نمایید.

موتور این دستگاه دارای یک باک سوخت با ظرفیت 35 لیتر است که تحت عملکرد کامل با راندمان با بار نرمال قابلیت 10 ساعت کارکرد متوالی را دارد. دستگاه با وجود موتور تقریباً حجیم 337 سی‌سی الگوی کار آرام و روان دارد. میزان صدای تولید شده‌ی موتور چیزی در حدود 74 دسی‌بل است که با توجه به ماهیت طراحی صنعتی این مقدار صدای تولید شده شرایط ایده‌آلی است. موتور برق لوتین مدل LT6500دارای ابعاد 54*58*69 سانتی‌متری است و کل دستگاه وزنی در حدود 80 کیلوگرم دارد. در نتیجه اگرچه می‌توان به ‌سادگی آن را در صندوق عقب هر خودرویی قرار داد. اما در عمل با وجود وزن 80 کیلوگرمی قابلیت جابجا شدن ساده‌ای ندارد و در کل نمی‌توانیم این موتور برق لوتین را برای مصارف سیار استفاده کنیم.موتور برق لوتین مدل LT6500نمونه توانمندی است که با قابلیت تولید توان 5.5 کیلو واتی به‌سادگی می‌تواند در سنگین‌ترین فضاهای کارگاهی برای راه‌اندازی انواع تجهیزات ماشینی شده به شکل انفرادی مورد استفاده قرار بگیرد.

موتور برق لوتین مدل LT8000

موتور برق لوتین مدل LT8000 نمونه کاملاً صنعتی با قابلیت‌های فعالیت گسترده در فضاهای کارگاهی می‌باشد. این مدل با توانایی تولید برق به مقدار 7.5 کیلو وات طراحی شده‌ است و در این رنج تواندهی مشخصه‌های فنی کاملاً صنعتی ‌شده ای دارد. با قدرت 7.5 کیلو واتی این موتور برق لوتین به ‌راحتی می‌توانید بزرگ‌ترین ماشین‌آلات برقی در کارگاه‌های ساختمانی اعم از انواع میکسرهای بتن برقی، بالابرهای ساختمانی، میل‌گردبرها، ماله پروانه‌ای های برقی و حتی دستگاه قدرتمند کاترزنی را روشن کنید. در عین ‌حال این مدل از محصولات موتور برق لوتیان قابلیت تامین توان کافی ترانس‌های جوشکاری را دارد. این مدل موتور برق جوشکاری لوتین است. از این ‌رو اگر در سطح کارگاه به فعالیت‌های گسترده جوشکاری می‌پردازید قطعا یک مدل مولد توانمند می‌خواهید. استفاده از موتور برق لوتیان مدل LT8000 توصیه می‌شود.

این موتور برق از بخش‌های فنی باکیفیتی ساخته شده ‌است و در کل قابلیت‌های اجرای مطمئن و پرفشاری را دارد و می‌تواند در سطح پیچیده‌ترین عملیات‌های کارگاهی خط ولتاژ تکفاز با توان قابل‌ توجه در حد 7.5 کیلو واتی را تهیه نماید.

مشخصات فنی موتور برق لوتین مدل LT8000

موتور برق لوتین مدل LT8000 یک نمونه‌ی توانمند با ابعاد کار کارگاهی است که قابلیت تأمین خط برق تک‌فاز 220 ولت استاندارد شهری در سطح توان 7.5 کیلو واتی را دارد. در این موتور برق برای رسیدن به این توان قابل ‌توجه از یک موتور تک‌سیلندر بنزین سوز در حجم 389 سی‌سی استفاده ‌شده است.

موتور تک‌سیلندر تعریف‌ شده از نوع تنفس طبیعی است که با روش هوا خنک کار می‌کند و در عین ‌حال الگوی کاری 2 زمانه دارد. لذا در عمل برای فعال کردن این موتور باید از سوخت ترکیبی با نسبت درست روغن در بنزین مصرفی دستگاه استفاده کرده باشید. موتور با ظرفیت 389 سی‌سی در نهایت سرعت کاری خود قابلیت تولید توان حداکثر 7.5 کیلو وات را دارد. البته در عمل تنها می‌توانید مقدار 7 کیلو وات توان الکتریکی را از این مولد قدرتمند برند لوتین استخراج کنید.

موتور تعریف‌ شده از نوع استارت الکتریکی است که قابلیت راه‌اندازی برق اضطراری را دارد. از این ‌رو علاوه ‌بر فضاهای صنعتی می‌توانید از آن در محیط‌های اداری و یا نهادهای خدماتی و اطلاعاتی با ضریب کارکرد خاص و تکمیل برق اضطراری استفاده کنید. در عین‌ حال برای کاهش قیمت موتور برق لوتین شرایط استفاده از موتور استارت هندلی نیز فراهم است. کافی است در هنگام خرید از مدل LT8000در تیپ استارت هندلی سفارش دهید.

موتور تعریف‌ شده عملکرد آرام و مصرف سوختی مناسب دارد. مقدار صدای تولید شده موتور در نهایت قدرت کاری چیزی در حدود 74 دسی‌بل است که کاملاً مناسب یک موتور برق با ابعاد صنعتی می‌باشد. از طرفی این موتور برق 7.5 کیلو واتی در نهایت قابلیت تامین قدرت کارگاهی میزان مصرف سوخت مناسبی دارد. زیرا با یکبار پر کردن مخزن سوخت 25 لیتری قادر است تا برای مدت‌ زمان 10 ساعت کارکرد متوالی روشن باقی بماند. این میزان فعالیت در فضاهای کارگاهی شرایطی کاملاً ایده‌آل و قدرتمند با قابلیت‌های رده‌ بالا می‌باشد.

موتور برق لوتین

موتور برق لوتین مدل LT8000در ابعاد با اندازه 54*52*69 سانتی‌متری و با وزن تقریباً سنگین 82 کیلوگرمی طراحی ‌شده است. یک مولد با ابعاد بزرگ و وزن سنگین که کاملاً طراحی تخصصی کارکرد برای فضای کارگاهی و ساختمان‌سازی را دارد. این مولد می‌تواند به ‌عنوان ترانس به شکل موتور برق جوشکاری لوتین مورد استفاده قرار بگیرد و حجم سنگین از عملیات‌های جوشکاری در فضاهای کارگاهی ساختمان‌سازی را انجام بدهد.

سخن پایانی

کمپانی لوتین نام جوان اما باتجربه در صنعت داخلی کشور چین است. اگرچه تنها دو دهه از فعالیت این برند چینی می‌گذرد، اما در این سال‌ها ثابت کرده ‌است که می‌تواند رده محصولاتی مدرن با قابلیت‌های مناسب فنی را تولید نماید. انواع مدل‌های موتور برق لوتین در سطح جهانی و برای بازار داخل بسیاری از کشورهای صاحب صنعت به فروش می‌رسد و این حضور قدرتمند قطعا زمینه‌ساز اعتماد ما به سری محصولات برند لوتین است.

با این ‌وجود موتور برق‌های لوتین چیزی فراتر از محصولات میان رده بازار نیستند. برند لوتین تلاش مستمری نشان داده تا با معرفی مدل‌ها در تیپ توان‌های کاربردی دستی در جمع بهترین‌های بازار داشته باشد. اما در نهایت مدل‌هایی از موتور برق‌های خوش‌ ساخت و کاربردی با پس‌ زمینه‌های معمولی را طراحی کرده ‌است. به هر صورت لوتین در سطح بازار جهانی رقبای سرسختی دارد و قطعا در بازی قیمت با این رقبا نباید میدان را خالی نگه دارد. رویکرد لوتین عرضه محصولات با قیمت مناسب اما کیفیت مطلوب است.

قیمت موتور برق لوتین شرایط میان رده‌ای از بازار را دارد که با توجه به سطح امکانات و کیفیت ساخت و البته توانمندی‌های محصولات فضای مناسبی را در نظر گرفته ‌است. قیمت موتور برق لوتین ارزش خرید آن را دو چندان می‌کند. زیرا درکل با محصولی مواجه هستیم که در عین طراحی مطلوب و کیفیت بالا شرایط قیمتی مناسبی هم دارد. یک میان رده خوش‌ساخت که حرف‌هایی فراتر از دیگر میان رده‌های بازار را یدک می‌کشد.

لوتین سعی کرده تا محصولات خود را در تنوع گسترده از توان‌های کاربردی و محبوب بازار طراحی نماید. تنوع محصولات لوتین در انواع مدل‌های موتور برق لوتین قابل ‌توجه است و به ‌راحتی می‌توانید برای هر سطح نیاز یک مولد مناسب که قابلیت‌های فنی مطلوبی دارد را پیدا کنید. این گستردگی در ارائه توان‌های کاربردی جنبه‌های هوشمندی کمپانی لوتین را نمایان می‌سازد. هنری که حق انتخابی شایسته و رده محصولاتی متنوع را برای ما آماده کرده ‌است. درکل انواع موتور برق لوتین سری محصولات میان رده بازار هستند که جدا از بحث قیمت‌گذاری ارزش خرید مناسب دارند و می‌توانند قابلیت‌های فنی کافی در پوشش نیازهای متنوع از فضاهای خانگی تا ایده‌ها و کاربردهای صنعتی و کشاورزی را تامین نمایند.

  دیدگاه خود را در مورد این مطلب بنویسید:
  کاربر میهمان

  تایید و ارسال
  انصراف
  دیدگاه کابران:
   نمایش دیدگاه‌های بیشتر

    مرتب‌سازی محصولات:

   • پیش‌فرض
   • ارزان‌ترین
   • گران‌ترین
   • جدید‌ترین
   • پرفروش‌ترین
   • پربازدیدترین
   • 1
   • 2
   • 3
   • 4
   • 5