خرید و مشاوره فنی: 65555653-021

موتور پمپ هوندا

برای استعلام قیمت، تماس بگیرید.

تماس با ما
 • ارسال به سراسر ایران

 • پشتیبانی از ۹ الی ۲۱

 • کمترین هزینه ممکن

 • امکان خرید ۲۴ ساعته

 • پرداخت نقد

 • نقد و بررسی
 • مشخصات فنی
 • نظرات کاربران
 • پرسش و پاسخ

فهرست مطالب

یک آبیاری حرفه ای در حضور موتور پمپ آب کشاورزی هوندا

چه کسی می ‌تواند بر نقش کلیدی موتور پمپ آب کشاورزی در تامین امروز فضا های کشاورزی صحه نگذارد؟ وقتی با سطح بالایی از رشد جمعیت مواجه هستیم که همگی نیاز به تامین منابع غذایی دارند و می ‌دانیم که منابع غذایی تنها از طریق فضا های کشاورزی، چه به صورت مستقیم و یا غیرمستقیم تامین خواهد شد.از طرفی بر محدود شدن منابع آبی واقف هستیم. همه و همه ما را به سمت ایجاد یک شرایط برنامه ‌ریزی ‌شده در تامین منابع آب هدایت خواهد کرد.انواع روش ‌های آب ‌رسانی تا آبیاری در ایده‌ های مدرن امروزی مطرح هستند. در تمام این روش ‌ها هدف آن است که بتوانیم حداکثر راندمان از مصرف آب در زمین ‌های کشاورزی را داشته باشیم. در این بین استفاده از موتور پمپ آب کشاورزی در دسته ایده ‌های مدرن برای تأمین هر چه بهتر آب‌ رسانی قرار می گیرد.لذا استفاده از بهترین دستگاه ‌ها، مطلوب ‌ترین نتایج را نتیجه خواهد داد. مانند بهره ‌مند شدن از موتور آب هوندا که در دسته موتور پمپ آب کشاورزی سطح بالای امروز بازار قرار دارد.
موتور پمپ هوندا
با تمام این تفاصیل اگر داشتن یک شرایط آب ‌رسانی ایده ‌آل در زمین ‌های زراعی برای شما اهمیت دارد و می ‌خواهید با حداکثر راندمان در مصرف آب همراه باشید، در جمع انواع دستگاه ها تا سیستم ‌های آب‌ رسانی ای که تهیه خواهید کرد، آشنایی با موتور آب هوندا خالی از لطف نخواهد شد.با این مقدمه همراه ما باشید تا ببینیم برند هوندا در تکمیل و اجرای موتور پمپ آب کشاورزی خود چه ایده ‌های کارآمدی داشته است.

برند هوندا در تکاپوی ساخت موتور های بنزینی

در نگاه نخست بر موتور پمپ آب بنزینی هوندا، اولین وجه قابل توجه نام خود برند هوندا می باشد. این نام یادآور موتور های بنزینی سخت‌ کار با راندمان بالا است. موتور هایی که می‌ توانند در هر شرایط آب‌ و هوایی برای مدت طولانی کارایی بالایی داشته باشند. حال اگر یک موتور پمپ آب کشاورزی را همراه با موتور های بنزینی این برند صاحب سبک داشته باشید، قطعاً در همان گام اول اطمینان لازم را کسب کرده ‌اید.همه می ‌دانیم که ژاپنی ‌ها ید طولایی در تولید انواع موتور های احتراق داخلی دارند. صنایع بزرگ خودروسازی این کشور گویای همه چیز است. البته ژاپنی ‌ها تجربه بالای خود را در تولید موتور های احتراق داخلی همراه طراحی موتور های کوچک با قابلیت نصب در انواع ماشین ‌آلات را همراه کرده اند.ژاپنی ‌ها استاد طراحی موتور های کوچک تک و یا دو سیلندر هستند. البته برند هوندا در راس این اساتید قرار دارد. یک موتورساز قهار ژاپنی که تقریباً می ‌تواند هر نوع موتور احتراق داخلی با هر هدف از کارایی طراحی کند.مانند همین موتور پمپ آب کشاورزی محصول برند مطرح هوندا که تمام قد میزبان موتوری توانمند از برند هوندا شده است. موتور هوندا در موتور پمپ آب کشاورزی مذکور اولین تضمین برای آن است که شما در مقابل ماشینی کارآمد با قدرت مانور بالا در هر شرایط آب ‌و هوایی هستید.

معرفی اجمالی از موتور پمپ آب بنزینی هوندا

یک موتور پمپ آب، دستگاه تقریباً ساده ای است. پمپ هیدرولیکی با طراحی پره ای که تحت تاثیر قدرت موتوری به گردش افتاده و قابلیت مکش آب را پیدا خواهد کرد. این پمپ مذکور تحت تاثیر قدرت هر نوع موتوری می ‌تواند کار کند.مثلاً می توانید از موتور های برقی برای گردش آن بهره‌ مند باشید؛ اما زمانی می‌ خواهیم از موتور پمپ آب کشاورزی استفاده کنیم که ظاهراً در بطن یک زمین زراعی با حداقل امکان دستیابی به نیروی برق شهری هستیم. لذا چندان منطقی نیست که بخواهیم موتور پمپ آب کشاورزی را با استفاده از موتور های برقی طراحی کنیم.یک ایده کاملاً هوشمندانه و البته جاافتاده در ساخت انواع موتور پمپ آب کشاورزی استفاده از موتور های بنزینی است. موتوری که در طراحی موتور پمپ Honda شاهد آن هستیم. چرا که موتور های بنزینی بدون نیاز به شرایط تامین خاصی از انرژی، تنها با حضور سوخت بنزین قابلیت کارکرد قدرتمند و طولانی مدت را دارند.موتور پمپ آب بنزینی هوندا نیز با همین ایده طراحی شده است. البته هوندا در این ایده دو دیدگاه را در نظر گرفته است. اینکه بتوانیم برای زمین زراعی تا ارتفاع بالایی شرایط تامین آب را فراهم آوریم و یا اینکه بخواهیم حجم بالایی از آب را در بازه زمانی مشخص مثلاً یک ساعت جابجا کنیم.هوندا برای هر دو منظور مدل ‌های مخصوص از موتور پمپ آب کشاورزی تهیه کرده است. موتور پمپ 2 اینچ هوندا با قدرت بالای موتور در لوله‌ های کوچک با قطر 2 اینچی برای رساندن آب تا ارتفاع 28 متری کفایت می ‌کند. مادامیکه موتور پمپ 3 اینچ هوندا یک مدل طراحی ‌شده ایده ‌آل برای رساندن حجم بالایی از آب در مدت زمانی محدود می‌ باشد.
موتور پمپ هوندا
در نهایت با تحلیل هر دو نوع موتور آب بنزینی هوندا شاهد نمونه ‌هایی هستیم که قدرت مکش آب برابر هشت متری را از اعماق زمین دارند و در مقدار قدرت پمپاژ در ارتفاع متفاوت هستند. موتور پمپ 2 اینچ هوندا قدرت پرتاب آب بالاتر را تامین می ‌کند، مادامیکه موتور پمپ 3 اینچ هوندا حجم مکش بالاتری از آب را حاصل خواهد آورد.در طراحی بدنه موتور پمپ آب کشاورزی از موتور های هوندا متریال سیلیکون کاربید استفاده شده است. این متریال تا میزان دو برابر سخت‌ تر از اکسید آلومینیوم ها در ساخت بدنه های عادی می باشد. همین رویکرد ویژه در طراحی موتور پمپ آب کشاورزی هوندا می تواند زمینه کافی برای کارکرد طولانی مدت این ماشین را فراهم کند.

مشخصه‌ های فنی موتور هوندا برای مکش آب

هوندا در طراحی موتور پمپ آب کشاورزی خود از یک موتور یک سیلندر چهار زمانه استفاده کرده است. موتور بنزینی مذکور از یک سیستم روغن‌ کاری مجزا بهره ‌مند می باشد. لذا نیازی نیست تا در تامین سوخت بنزین این موتور از مقدار اندک روغن استفاده کنید.چرا که موتور نیاز به تامین سوخت ترکیبی ندارد؛ اما باید به مانند هر موتور بنزینی دیگری که می ‌شناسید از حضور کامل روغن در مخزن روغن مطلع باشید و در ساعت کاری های لازم روغن مذکور را تعویض نمایید.موتور طراحی ‌شده توسط برند هوندا برای این منظور از مصرف سوخت بسیار کمی برخوردار می باشد. طبعاً آلودگی محیطی معقولی دارد. به ‌این ‌ترتیب با در نظر داشتن قدرت 5.5 یا 8 اسب بخاری آن باید انتظار راندمان کاری بالایی از آنها را داشته باشیم.موتور مذکور با عملکرد 4 زمانه حرکت نرم و روانی دارد و در تمام مدت فعالیت کمترین مقدار سر و صدا یا لرزش را ایجاد خواهد کرد. در واقع مزیت موتور های چهار زمانه در کارکرد ملایم آنها است. البته غالباً در جمع موتور های کوچک شاهد بهره ‌گیری از طرح چهار زمانه نیستیم. مگر آنکه برند سازنده همراه با یک مهندسی برتر قصد تولید موتوری با راندمان کاری بسیار بالاتری به نسبت موتور های دو زمانه داشته باشد.بسته به اینکه با کدام مدل از موتور پمپ 2 اینچ هوندا و یا نمونه ‌های سه اینچی سر و کار دارید، دو مدل موتور بنزینی هوندا با نام‌ های GX120 و GX160 مورد استفاده قرار گرفته شده ‌است. GX120 برای ساخت موتور پمپ 2 اینچ هوندا و GX160 برای ساخت موتور پمپ 3 اینچ هوندا می باشد.موتور های ذکر شده از نمونه ‌های هندلی هستند و با هوای محیط خنک می شوند. لکن برای پرهیز از فرسایش موتور در کارکرد های طولانی بهتر است به ازای هر دو ساعت کار مداوم، شرایط استراحتی کوتاه را برای آن فراهم نمود. تحلیل دقیق تر از هر یک از موتور های استفاده ‌شده در موتور پمپ آب کشاورزی هوندا به قرار زیر هستند.
 •      تحلیل فنی موتور GX120:
موتور ضعیف تر برای استفاده در موتور پمپ آب کشاورزی 2 اینچ هوندا می باشد. این موتور قادر به تامین قدرت 5.5 اسب بخار بوده و در حین کارکرد خود به ازای هر ساعت کار حدود 118 مترمکعب آب را جابجا خواهد کرد.موتور GX120 از یک باک مخزن سوخت 2 لیتری بهره ‌مند می ‌باشد و با سیستم هوا خنک طبیعی کار می‌ کند. در این موتور از روش ترانزیستور مغناطیسی برای تکمیل سیستم احتراق آن استفاده شده ‌است و در عملکرد، چرخشی مخالف حرکت عقربه ‌های ساعت دارد.این موتور با پمپ طراحی‌ شده در موتور پمپ آب کشاورزی هوندا قادر است تا آب را از عمق هشت متری مکش نموده و آن را تا ارتفاع 28 متری پرتاب کند. برای این کار از ظرفیت 575 لیتر در دقیقه بهره ‌مند می‌ باشد. قطر دهانه ورودی تا خروجی موتور پمپ آب کشاورزی مذکور دو اینچ معادل 50 میلیمتر است.
موتور پمپ هوندا
 •      تحلیل فنی موتور GX160:
موتور GX160 برای کارکرد موتور پمپ آب کشاورزی هوندا در مدل 3 اینچی آن طراحی شده است. این موتور تک سیلندر چهار زمانه قادر به تامین قدرت هشت اسب بخار می باشد و می ‌تواند حداکثر جابجایی 163 متر مکعب را فراهم آورد. برای کارکرد مداوم آن یک باک سوخت 3.1 لیتری در نظر گرفته شده است.موتور GX160 از نمونه ‌های هوا خنک است و از سیستم ترانزیستور مغناطیسی در محفظه احتراق خود بهره مند می باشد. این سیستم بسیار ماندگارتر از کویل ‌های مکانیکی در موتور های عادی کار می کند.موتور مذکور با حرکتی عکس جهت عقربه ‌های ساعت عملیات مکش آب را نهایی می ‌کند. از آنجا که قدرت بالای این موتور همراه با یک پمپ با دهانه بزرگتر شده است، عمده کارآیی آن در مکش حجم بالاتری از آب است. لذا قدرت پرتاب آب مانند موتور پمپ آب کشاورزی دو اینچی را ندارد. این موتور پمپ آب کشاورزی قابلیت مکش آب از عمق هشت متری و پرتاب آن تا ارتفاع 25 متری را دارا می باشد و در نهایت می ‌تواند با ظرفیت 275 لیتر بر دقیقه عملیات تخلیه را انجام دهد.

موارد استفاده از موتور پمپ آب کشاورزی هوندا

هر جا که نیاز است تا بخواهیم مقدار بالایی از آب را مکیده و راهی فضایی دیگر کنیم، می توانیم از کارایی موتور پمپ آب کشاورزی هوندا بهره‌ مند باشیم. لذا نمی‌ توان تنها استفاده در فضا های کشاورزی را عمده موارد کاربردی از موتور پمپ آب کشاورزی مذکور در نظر گرفت. به ‌این ‌ترتیب عمده اهداف زیر در کار با موتور پمپ هوندا مطرح می باشند.*        استفاده در فضا های کشاورزی با هدف مکش آب از چاه ‌های سطحی تا کانال ‌های انتقال آب*        تخلیه آب از استخر های صنعتی در بطن طراحی تاسیسات انواع واحد های صنعتی و نیروگاهی*        انتقال آب برای مصارف شهری و یا روستایی در حجم محدود از مصرف ‌کنندگان*        تخلیه آب در چاهک های آسانسور که ممکن است تحت تاثیر بارش ‌های شدید باران پر از آب شده باشند.*        استفاده در زمان ‌های بحرانی مانند وقوع سیل ‌ها با هدف تخلیه آب از مکانی بحرانی به یک مکان امن تر*        انحراف مسیر آب رودخانه ‌ها تا نهر های کوچک با هدف ایجاد زمین خشک برای ساختن پروژه های عمرانی*        تخلیه فاضلاب ‌ها و ایجاد شرایط مطلوب در مدیریت پسماند های شهری*        استفاده در مزارع پرورش ماهی*        استفاده در دامداری ‌ها با هدف شستشوی احشام
موتور پمپ هوندا

ویژگی ‌های برجسته در کار با موتور پمپ هوندا

یک موتور پمپ آب کشاورزی باید بتواند در مدت زمانی کوتاه مقدار قابل ‌توجهی از آب ‌های پاک و یا کثیف را جابجا کند. از این ‌رو قاعدتاً عمده موارد کاربردی از موتور پمپ آب کشاورزی کاربری در فاصله زمانی ‌هایی طولانی مدت می باشد. لذا بهره ‌مندی از یک عملکرد روان، کیفیت بالای قطعات، طراحی هوشمندانه و مصرف سوخت اندک از جمله ویژگی ‌های برتر در طراحی هر موتور پمپ آب کشاورزی خواهد شد.ویژگی ‌هایی که کاملاً در بطن طراحی موتور پمپ آب کشاورزی هوندا مشهود است. البته می ‌توان برای محصولات این برند صاحب سبک ژاپنی طیف بزرگی از ویژگی ‌های برتر طراحی تا مهندسی را در نظر گرفت، مانند:-    موتور هایی قدرتمند که با شرایط استارت آسانی همراه هستند: اولین ویژگی برتر در کار با موتور های سری GX در طرح ساخت موتور پمپ آب کشاورزی هوندا، استارت سریع و بسیار آسان آنها می باشد. این موتور ها با استارت دستی، تقریباً متفاوت از دیگر نمونه ‌ها عاری از هر گونه پیچیدگی در استارت هستند. این استارت سریع و آسان قطعا یکی از برترین ویژگی موتور آب بنزینی هوندا می باشد.-    بهره ‌مندی از مکانیکال سیل بادوام: آنها که با انواع پمپ ها کار می ‌کنند، می ‌دانند که نقش یک مکانیکال سیل خوب با کیفیت در کارایی هر چه بهتر پمپ‌ ها تا چه اندازه است. موضوعی که در نگاه اول مورد توجه تولید کننده ‌ای مانند هوندا قرار گرفته است. هوندا موتور پمپ آب کشاورزی خود را در هر دو مدل ذکر شده همراه با مکانیکال سیل از جنس سیلیکون کاربید با دوام بسیار بالایی همراه کرده است. این متریال قدرت مقاومت بالایی در برابر انواع سایش را دارد.-    طراحی هوشمندانه در پروانه پمپ: پمپ مورد استفاده قرار گرفته شده در مدل ‌های موتور پمپ آب کشاورزی هوندا از ایده پمپ ‌های پروانه ‌ای است. لکن پروانه این موتور پمپ، یک مدل چهار پر با طراحی هوشمندانه است. طراحی ای که می تواند در راندمان کاری مطلوب موتور آب بنزیی هوندا مقدار قابل ‌توجهی از حجم آب را گرفتار کند.-    طراحی چدنی در قسمت حلزونی پمپ: در طراحی پمپ ‌های پره ‌ای یک قسمت حلزونی با طرح انتقال آب از خروجی پره ‌ها و پمپ در نظر گرفته می شود. برند هوندا در طراحی این بخش حلزونی از متریال چدن استفاده کرده است. به ‌این ‌ترتیب می‌ تواند طول عمری بالا را برای کارکرد هر چه مطمئن موتور پمپ آب کشاورزی فراهم آورد.-    طراحی یک شاسی فولادی با اتصالات محکم: برند هوندا برای هر چه مستحکم تر کردن موتور پمپ ‌های خود فکر همه چیز را کرده است. لذا در حفاظت هر چه کاملتر از موتور تا محل استقرار قطعات موتور پمپ از یک شاسی فولادی که با اتصالات جوشی کاملاً با کیفیتی همراه هستند، بهره ‌مند می باشد. این شاسی به گونه ‌ای است که می ‌توانید به ‌راحتی آن را در دست گرفته و قابلیت جابجایی هر چه آسانتر موتور پمپ آب کشاورزی را فراهم آورید. چنین شاسی مستحکمی تاثیر مستقیم بر میزان خرید موتور پمپ هوندا داشته است.-    وجود سیستم هشدار دهنده سطح روغن: همه می ‌دانیم که موتور های بنزینی باید با حضور روان کننده‌ های روغن کار کنند. در غیر این صورت به سرعت داغ شده و خواهند سوخت. اگر چه این سیستم روانکاری در طراحی تمام موتور های بنزینی دیده شده است؛ اما گاهاً موتور مذکور در اثر سهل ‌انگاری اپراتور ها سطح مقبول روغن را از دست داده، مستعد خرابی خواهد شد. در موتور های معمولی کم حجم غالباً شاهد گیج خاصی برای مشاهده سطح روغن نیستیم و این کار تماماً از طریق بازدید های دوره ‌ای صورت می ‌گیرد؛ اما در طراحی موتور پمپ آب کشاورزی هوندا برای هر چه عملکرد امن تر دستگاه از یک گیج که میزان سطح روغن موجود در مخزن را نشان خواهد داد، استفاده شده است. چنین گیجی در افزایش قیمت موتور آب کشاورزی بی تاثیر نمی باشد. اگر چه ارزش ان در تامین امنیت دستگاه بسیار بالاتر از این مباحث می باشد.
موتور پمپ هوندا
-    بهره ‌مندی از صافی ‌های مناسب: عموم شرایط کاری انواع موتور پمپ آب کشاورزی در مکش آب ‌هایی است که هیچ گونه فیلتری برای جداسازی ذرات جامد از آنها صورت نگرفته است. لذا در حین مکش تمام ذرات معلق در آب به راحتی وارد فضای پمپ آب خواهد شد. در این ‌صورت اگر از قبل فکری برای این منظور نکرده باشید، به سرعت تمام مجرای انتقال آب در موتور پمپ آب کشاورزی مسدود شده و عملکرد آن مختل خواهد شد. در حالیکه برند هوندا در طراحی موتور پمپ آب کشاورزی خود دست بالایی در تعبیه فیلتر های کارآمد داشته و کاملاً با ایجاد چند مرحله فیلتراسیون ایده ‌آل، مجرای داخل پمپ را از خطر انسداد محفوظ نگه می ‌دارد. حضور این صافی ها تاثیر بالایی بر قیمت موتور آب کشاورزی دارد.

اصول ایمنی در کارکرد مطلوب از موتور پمپ هوندا

در کار با موتور پمپ آب کشاورزی هوندا در همه حال متوجه باشید که شما در حال راه ‌اندازی تا استفاده از یک موتور بنزینی هستید. موتوری که به مانند تمام موتور های بنزینی دیگر از سوخت فعال بنزین استفاده می‌ کند و در عین ‌حال شرایط کارکرد خاص خود را خواهد داشت. لذا در کار با چنین تجهیز موتوری رعایت تمام نکات ایمنی در کار الزامی می باشد.□       از موتور پمپ آب کشاورزی هوندا در پمپاژ سیالات غیرمتعارف استفاده نکنید: این موتور پمپ آب کشاورزی همان‌ طور که از نام آن پیدا است تنها با هدف استفاده در پمپاژ آب طراحی شده است. لذا استفاده از آن برای پمپاژ سیالات اشتعال ‌زایی مانند بنزین و یا دیگر سوخت‌ های روغنی مستعد خطرات آتش‌ سوزی است. از طرفی استفاده از آن در پمپ انواع سیالات صنعتی مانند اسید ها و یا سیالات با قدرت سایندگی بالا مانند آب دریا به هیچ حالت توصیه نمی ‌شود.□       نسبت به سوخت بنزین مورد استفاده در موتور پمپ آب کشاورزی حساسیت کامل داشته باشید: از آنجا که بنزین سیال به شدت فراری می باشد، لازم است تا در هنگام سوخت‌ گیری موتور پمپ هوندا، در فضایی کاملاً باز مستقر باشید تا از جمع شدن بخارات بنزینی جلوگیری کنید.□       خطرات گاز های خارج از اگزوز موتور پمپ بنزینی را جدی بگیرید: هرگز از موتور پمپ آب کشاورزی با موتور های بنزینی مانند محصولات هوندا در فضا های بسته استفاده نکنید. چرا که گاز منو اکسید کربن خارج شده از اگزوز آنها کاملاً مستعد ایجاد یک اتاق با سطح اکسیژن پایین و ایجاد خفگی است.
موتور پمپ هوندا

اصول نگهداری از موتور پمپ آب کشاورزی هوندا

در کار با تمام تجهیزات موتوری اعم از یک موتور پمپ آب کشاورزی تا هر تجهیز ریز و درشت دیگری باید در قدم اول متوجه اصول نگهداری صحیح از آن باشیم. موتور های بنزینی اگر چه قدرت بالایی دارند؛ اما در بطن کار بسیار حساس هستند و می ‌توانند در صورت کوتاهی به سرعت اسیر انواع خرابی ‌های دردسرساز و گاهاً بسیار پرهزینه باشند.از این ‌رو لازم است تا در صورت کار با انواع تجهیزات موتوری مانند موتور پمپ آب کشاورزی هوندا رعایت تمام نکات اصولی در تعمیر و نگهداری از آنها را جدی بگیریم. برای این منظور مطالعه کامل دفترچه راهنمای محصول، اولین قدم حرفه ‌ای ‌ها در نگهداری اصولی خواهد شد؛ اما در ادامه می ‌توانید با رعایت نکات زیر وجه بالایی از یک نگهداری اصولی برای موتور پمپ آب کشاورزی هوندا را فراهم آورید.-   لازم است تا پس از هر بار کارکرد مداوم دستگاه در صورت روشن شدن دوباره، سطح روغن را چک کنید.-   اولین دوره تعویض روغن پس از 20 ساعت کاری می باشد. برای تعویض های بعدی کافی است هر شش ماه یکبار در صورت حضور حجم کافی از روغن اقدام کنید. در غیر این ‌صورت با مشاهده سطح کم از روغن لازم است تا حجم کافی را تهیه نمایید.-   تمیز و سالم بودن فیلتر هوا نقش کلیدی در کارکرد مطلوب، راندمان بالا و تامین قدرت کافی موتور دارد. لذا به ازای هر سه ماه یکبار و یا برای هر 50 ساعت کار پمپ آب کشاورزی هوندا لازم است تا فیلتر هوای آن را تعویض کنید.-   احتراق کامل در صورت حضور شمع سالم با جرقه زنی صحیح انجام می شود. هر گونه خرابی و یا گذشتن از ساعت کار مفید شمع مستعد عدم کارکرد صحیح موتور خواهد بود. لذا به ازای هر شش ماه یکبار و یا هر 100 ساعت کار مفید موتور پمپ آب کشاورزی هوندا، شمع دستگاه را چک نمایید و به ازای هر 300 ساعت کار، شمع مذکور را تعویض کنید.-   لازم است تا به ازای هر شش ماه یکبار و یا هر 100 ساعت کار مداوم فیلتر سوخت را تعویض کنید.موتور پمپ آب کشاورزی هوندا در دسته نمونه ‌های خوش ‌ساخت از یک برند صاحب نام بازار کنونی کشور است. قیمت موتور پمپ هوندا با توجه به سطح کیفیت و کارایی ای که دارد، می ‌تواند در رنج کاملاً معقولی قرار بگیرد. به هر صورت قیمت موتور پمپ هوندا تابع طراحی برتر موتور، شاسی مقاوم، پمپ قدرتمند و طیف وسیعی از امکانات می باشد.این موتور پمپ آب کشاورزی با مصرف سوخت اندک در کنار راندمان بالا و تولید صدای معقول و در نهایت کارکرد روان، محصول یک برند صاحب سبک، به خوبی توانسته است نگاه مطمئن بازار را جلب کند.به هر صورت شاید بتوان در کنار طیف بالای امکانات ذکر شده، مقوله قیمت موتور پمپ هوندا را تحت ‌الشعاع قرار داد. لکن برای هر کسی که می‌ خواهد از بهترین ‌های بازار تجهیزی را داشته باشد، یقیناً رسیدن به موتور پمپ آب کشاورزی هوندا برگ برنده ‌ای محسوب خواهد شد.این موضوع تقریبا در نگاه هر که در جریان خرید موتور پمپ هوندا قرار گرفته است دیده می شود. البته در این بین نباید از قیمت موتور آب کشاورزی هوندا غافل باشیم. چرا که قیمت موتور آب کشاورزی هوندا با توجه به سطح کیفی مطلوب آن در رنج قیمتی تقریبا بالای بازار می باشد.
موتور پمپ هوندا
  دیدگاه خود را در مورد این مطلب بنویسید:
  کاربر میهمان

  تایید و ارسال
  انصراف
  دیدگاه کابران:
   نمایش دیدگاه‌های بیشتر

    مرتب‌سازی محصولات:

   • پیش‌فرض
   • ارزان‌ترین
   • گران‌ترین
   • جدید‌ترین
   • پرفروش‌ترین
   • پربازدیدترین
   • 1
   • 2
   • 3
   • 4
   • 5