خرید و مشاوره فنی: 65555653-021

نخ مخصوص گلخانه

برای استعلام قیمت، تماس بگیرید.

تماس با ما
 • ارسال به سراسر ایران

 • پشتیبانی از ۹ الی ۲۱

 • کمترین هزینه ممکن

 • امکان خرید ۲۴ ساعته

 • پرداخت نقد

 • نقد و بررسی
 • مشخصات فنی
 • نظرات کاربران
 • پرسش و پاسخ

فهرست مطالب

قیمت و خرید نخ مخصوص گلخانه

آیا تا به حال تجربه ی کاشت بوته هایی مانند خیار، گوجه فرنگی، گوجه گیلاسییا فلفل را داشته اید؟ کاشت این محصولات در کنار این که تجربه ای شیرین و دلچسب است، ممکن است چالش های ریز و درشتی نیز به همراه داشته باشد که رفع این چالش ها نیز کار سختی نیست. در سال های اخیر و گسترش زندگی های آپارتمان نشینی افراد علاقمند زیادی نیز در صدد این امر بر آمدند تا در گلدان های کوچکی در بالکن منزل خود، بوته های کوچکی از محصولات بکارند. این کار علاوه بر تامین بخشی از سبزییا صیفی مورد نیاز خانواده، می تواند تاثیر به سزایی در روحیات خانواده داشته باشد. یکی از چالش هایی که ممکن است در این نوع کاشت گریبان گیر فرد شود مربوط به زمانیاست که بوته ها به عنوان مثال بوته ی گوجه یا فلفل به حد رشد قابل قبولی برسد و نوبت به محصول دهی آن برسد. برای رفع چنین چالشی در گلخانه ها یا حتی منازل، می توان از نخ مخصوص گلخانه استفاده کرد.نخ مخصوص گلخانهیا نخ محصول نوعی نخ پلیمری و مناسب برای بستن بوته میباشد به گونه ایی که علاوه بر مقاومت و طول عمر بالا هیچ گونه آسیبی به گیاه نرساند. کاربردنخ گلخانه بالا کشیدن و نگهداری بوته ها بوده به طوری که بوته ها به دور نخ بوته پیچیده میشود و مانع افتادگی گیاه میگردد.نخ گلخانه از تولیدات و محصولات پرطرفدار در کشاورزی و باغ داری به شمار می‌رود. نخ گلخانه که تحت‌ عنوان نخ بوته نیز شناخته می‌شود، از ابزار و وسایل پرکاربرد در گلخانه‌ها محسوب می‌شود. این نخ‌ها با بالا کشیدن و نگهداری بوته‌ها از افتادگیو شکستگی آن‌ها جلوگیری می‌کنند. باتوجه به نوع محصول کاشته شده، از نخ‌هایی با ضخامت‌های متفاوت نیز استفاده می‌شود. 

نخ مخصوص گلخانه چه کاربردهایی دارد؟

نخ مخصوص گلخانه که به آن نخ محصول گلخانه یا نخ گلخانه نیز گفته می شود، نوعی نخ برای محصولات گلخانه ایی مختلف می باشد. کاربرد این نخ بالا کشیدن و نگهداری بوته ها میباشد به گونه ای که بوته ها به دور آن پیچیده میشود و از افتادگی گیاه جلوگیری می شود. بسیاری از گیاهان و بوته ها مانند بوته های گوجه فرنگی، بوته های خیار، بوته های فلفل در زمان رشد محصول نیاز دارند که به صورت عمودی و بدون در هم تنیدگی با بوته های دیگر رشد کنند. هم چنین استفاده از چنین نخ هایی ظاهری آراسته و منظم تر به چیدمان محصولات در کنار هم می دهد.

مشخصات نخ مخصوص گلخانه

نخ مخصوص گلخانهای که شما می توانید با مراجعه به وب سایت نیکاکورپ آن را تهیه کنید، با استفاده از مرغوب‌ترین مواد اولیه و بهترین گرید‌های پلی پروپیلن و سایر افزودنی‌های مجاز و لازم و با به کارگیری بهترین و پیشرفته‌ترین دستگاه‌هایبه روز دنیا تهیه می‌شود. این نخ‌ها در ترکیبات خود مواد ضد اشعه ی یو وی دارند و در مقابل اشعه ماوراء بنفش و نور شدید آفتاب دچار هیچگونه آسیبینخواهند شد. این نخ‌ها با بسته‌بندی ‌های زیبا و شکیل به بازار عرضه می‌شود و به دست مشتریان می‌رسد. ایننخ های گلخانه با استفاده از دستگاه‌های استاندارد و پیشرفتهنخ تولیدمی شوند که قطر و اندازه ی آن‌ها در تمام طول نخ یکسانمی باشد و مشخصات و اندازه‌های آن در طول نخ‌ها تغییری نمی‌کند.نحوه ی استفاده از این نخ محصول بسیار آسان است. با استفاده از این نخ بوته را به نخ وصل کنید سپس نخ را در قسمت بالای گلخانه به محافظ وصل کنید تا به این ترتیب بوته گیاه رشد کند و بالا برود.  با این روش شما می توانید بیشترین تعداد بوته را پرورش دهید و از حداکثر گلخانه برای رشد گیاهان مختلف استفاده کنید. نخ‌های مخصوص گلخانه دارای استحکام بسیار بالاییهستند که باعث می شود دربرابر هرگونه فشار، کشش و آسیب مقاوم باشند و تحت تأثیر تغییرات محیطی قرار نگیرند. این محصول وزن‌های بسیار بالا را به آسانی تحمل می‌کند و زود دچار پارگینخواهد شد. این نخ‌ها به‌علت برخوردار بودن از مواد اولیهدرجه یک و با کیفیت و مرغوب، بسیار نرم و انعطاف‌پذیر هستند و هم چنیناصلا پوسیده نمی‌شوند،و به دست نیز آسیبی نمی ‌رسانند. هم چنین اگر توسط برخی حشرات یا حیوانات جویده شوند، مشکلی برای آن ها پیش نخواهد آمد. یکی دیگر از ویژگی های مثبت این نخ ها عدم اشتعال پذیری آنان است که در برابر آتش مقاوم هستند. از دیگر ویژگی‌هاینخ گلخانه یو وی می‌توان به دوام سایشی بالای آن‌ها اشاره کرد. به همین علت علاوه بر گلخانه، از این نخ‌ها در بسته‌بندی های محصولات نیز استفاده می ‌شود.

ویژگی های نخ مخصوص گلخانه

در نخ مخصوص گلخانه هیچ نوع پرزی وجود ندارد.رنگ و ظاهر مناسبی دارد که از علف ها و بوته ها قابل تشخیص دادن باشد.نخ  مخصوص گلخانه، مقاوم در برابر مواد و محیط‌های شیمیاییاست مثل محیط‌های اسیدی و محیط های قلیایی.استحکام و مقامت بسیار بالایی دارد.دارای نرمی و انعطاف بسیار مناسبی است.در برابر کشیده شدن و عوامل مختلف محیطی مقاوم است.جنس نخ ها طوری است که در طول آن ها پارگی یا زدگی وجود ندارد.استفاده از نخ مخصوص گلخانه هیچ آسیبی به گیاه و بوته یا به دست انسان نمی رساند.این قابلیت را دارد که وزن های بالا را تحمل کند.دارای قطر و اندازه ی یکسان از ابتدا تا انتهای خود می باشد.نخ مخصوص گلخانه اشتعال ناپذیر می باشد.موجب افزایش بهره وری محصولات گلخانه ای می شود طوری که شما می توانید محصولات بیشتری را کشت کنید.باعث افزایش کیفیت محصولات کشاورزی میشود.از نخ گلخانه نه تنها برای بوته های صیفی جات، بلکه برای گیاهان آپارتمانی ای که رشد قدی دارند نیز استفاده کرد تا ظاهر زیباتر و رشد بهتری داشته باشند. هم چنین گیاهانی که به دلیل اینکه معمولا در معرض نور شدید خورشید و رطوبت هستند، نیاز به نخی دارند که بتواند در این شرایط کیفیت خود را حفظ کند و همچنین جنس نخ باید به صورتی باشد که به گیاهان آسیبی وارد نکند. این نخ ها دارای مواد ضد یووی هستند (یووی 2%) به این معنی که در مقابل سرما، گرما و پوسیدگی مقاوم اند و به راحتی می توان به وسیله ی آن بوته انواع گیاهان را نگه داشت و مانع از افتادن و شکسته شدن ساقه شد.
نخ مخصوص گلخانه

عوامل موثر بر کیفیت نخ های مخصوص گلخانه

برای فروش یک نخ گلخانه ای باکیفیت عوامل بسیار زیادی موثر هستند که به برخی از آنها اشاره می کنیم: تولید شده از بهترین و مرغوبترین مواد پلی پرو پیلندارا بودن افزودنیهای لازم مجاز ونرم و انعطافاستحکام بسیار بالامقاوم در برابر کشش و تغییرات محیطیقطر یکسان و تاب یکنواخت در تمام طول نخ 

متراژ های نخ گلخانه

نخ مخصوص گلخانه در متراژ های مختلفی بسته به میزان نیاز باغدار یا گلخانه دار در بازار عرضه می شود. یکی از پرکاربرد ترین متراژ های نخ مخصوص گلخانه، نخ گلخانه 1000 متری است که در وبسایت نیکاکورپ نیز قابل دسترسی می باشد.

مصارف نخ مخصوص گلخانه

همان طور که در قسمت های بالایی نیز اشاره شد ، نخ مخصوص گلخانه که به نخ محصول نیز معروف است، در گلخانه‌ها به منظور بالا نگه داشتن بوته‌ها و همچنین جلوگیری از افتادگی محصولات استفاده می ‌شود. از نخ گلخانه در کشت محصولاتی از قبیل گوجه، فلفل، خیار و سایر صیفیجات استفاده می ‌شود. با استفاده از این نخ‌ها می ‌توانید تعداد بیشتری بوته را در گلخانه خود یا هر فضای دیگری پرورش دهید و از فضای موجود بهترین استفاده ی بهینهرا کنید.از نخ محصول در جاهای دیگری نیز استفاده می شود. این نخ‌ها در صنعت بسته‌بندی و برای محکم کردن درب جعبه‌ها به کار گرفته می ‌شوند. همچنین از این محصول جهت دوختن درب گونی ‌های سیب‌زمینی و پیاز استفاده می‌شود. علاوه براین، نخ گلخانه در صنایع زیر نیز کاربرد دارند: صنایع دستی و تزیین برخی از کار های چوبی.در بستن جارو‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد.بستن آجربند با نخ.برای سنگین کردن تور ماهیگیرینیز مورد استفاده قرار می گیرد.بستن گیاهان رونده مانند پتوس ها و سایر گیاهان آپارتمانیبستن شاخه های درخت مو 

خرید و استعلام قیمت نخ گلخانه ای

قیمتنخ هایگلخانه بسته به نوع آنها کمی با هم تفاوت دارد. اگرچه که هزینه کردن برای این محصول با در نظر گرفتن کاربرد آن بسیار به صرفه می باشد.  برای اطلاع از آخرین قیمت خرید نخ گلخانه ای میتوانید با همکاران ما در تماس باشید. برای خرید و استعلام قیمت نخ گلخانه ای می توانید به وب سایت نیکاکورپ مراجعه کرده و در صورت نیاز از کارشناسان خبره ی مجموعه کمک بگیرید.
  دیدگاه خود را در مورد این مطلب بنویسید:
  کاربر میهمان

  تایید و ارسال
  انصراف
  دیدگاه کابران:
   نمایش دیدگاه‌های بیشتر

    مرتب‌سازی محصولات:

   • پیش‌فرض
   • ارزان‌ترین
   • گران‌ترین
   • جدید‌ترین
   • پرفروش‌ترین
   • پربازدیدترین
   • 1
   • 2
   • 3
   • 4
   • 5