خرید و مشاوره فنی: 65555653-021

هواکش 100 در 100 بیگ هردسمن

برای استعلام قیمت، تماس بگیرید.

تماس با ما
 • ارسال به سراسر ایران

 • پشتیبانی از ۹ الی ۲۱

 • کمترین هزینه ممکن

 • امکان خرید ۲۴ ساعته

 • پرداخت نقد

 • نقد و بررسی
 • مشخصات فنی
 • نظرات کاربران
 • پرسش و پاسخ

فهرست مطالب

هواکش مرغداری  ۱۰۰*۱۰۰ بیگ هردسمن

گردش هوا از الزامات طراحی سالن‌های مرغداری و گلخانه‌ای است. موضوعی که در نگاهی کلی لزوم طراحی سیستم‌های تهویه صنعتی مناسب چنین فضاهایی را جدی کرده ‌است. برای این منظور سری هواکش‌های صنعتی با قابلیت نصب شدن در محیط‌ها مانند مرغداری و یا سالن‌های گلخانه‌ای طراحی‌ شده‌اند. هواکش مرغداری ۱۰۰ از برند بیگ هردسمن یکی از بهترین‌های بازار است که کاملاً الگوی کاربردی تخصصی برای حضور در سالن‌های مرغداری دارد.هواکش مرغداری ۱۰۰ بیگ هردسمن با رعایت تمامی المان‌های استاندارد تأمین هوا در سالن‌های بزرگ طراحی ‌شده است. در عین‌ حال کاملاً مطابق با الگوی تهویه هوای مرطوب و تأمین اکسیژن در سالن‌های مرغداری کار می‌کند. تأمین اکسیژن با ورود هوای تازه از الزامات طراحی سالن‌های مرغداری و گلخانه‌ای است. تعداد زیاد طیور در چنین سالن‌هایی چالش تأمین هوای تازه را جدی خواهد کرد. هر پرنده نیاز به هوای تازه دارد و تعداد زیاد آنها در کنار هم فضای بسته‌ی سالن مرغداری را به محیطی متفاوت از بیگر فضاهای صنعتی تبدیل خواهد کرد. بدون تأمین هوای تازه و خارج کردن هوای راکد در سالن مرغداری عملاً نمی‌توانیم ادامه فعالیت پرورش طیور را ادامه دهیم.
هواکش 100 در 100 بیگ هردسمن
انواع هواکش مرغداری در اندازه‌های گوناگون با رعایت استانداردهای متنوع طراحی می‌شوند. هواکش بیگ هردسمن گلخانه الگوی طراحی تخصصی فعالیت در سالن‌های بزرگ با قابلیت تخصصی تخلیه سریع هوا را دارد. در عین‌ حال قیمت فن صنعتی ۱۰۰*۱۰۰ تک فاز بیگ هردسمن در مقایسه با سطح طراحی و قابلیت‌های کاربردی مناسب است.برای خرید و یا اطلاع از قیمت هواکش ۱۰۰*۱۰۰ بیگ هردسمن می‌توانید از خدمات فروش آنلاین سایت فارم صنعت مجری فروش ماشین‌آلات صنعتی و کشاورزی در سراسر کشور استفاده کنید. کارشناسان فارم صنعت آماده هستند تا به شما در زمینه کاربرد، روش‌های نصب و قیمت هواکش صنعتی مشاوره های لازم را ارائه نمایند.

روش طراحی هواکش مرغداری ۱۰۰ بیگ هردسمن

الگوی طراحی تا روش نصب و کاربرد هواکش بیگ هردسمن گلخانه برای تهویه مطبوع سالن‌های بزرگ مرغداری است. سالن مرغداری برای پرورش طیور در تعداد بالا طراحی ‌شده است. الگوی تأمین نور و شرایط رطوبت یکنواخت در کنار ورود دائم هوای تازه از الزامات در ایجاد چنین سالن‌هایی است. تنفس سالم مرغ‌ها در کنار تأمین رطوبت یکنواخت و مناسب هوا و همچنین الگوی ثابت کردن دما در شرایط زیست ایده‌آل برای هر سالن مرغداری ضروری است. هواکش مرغداری ۱۰۰ به شکلی طراحی ‌شده است که می‌تواند تمامی این شرایط را تأمین نماید. هواکش مرغداری ۱۰۰ از سری فن‌های صنعتی است که با الگوی پروانه محوری طراحی ‌شده است. این فن با به جریان درآوردن هوا در شرایطی حساب‌ شده باعث ایجاد رطوبت یکنواخت، دمای مطلوب و ورود هوای تازه در سالن‌های مرغداری خواهد شد.انواع هواکش مرغداری در اندازه‌های استاندارد طراحی می‌شوند. هواکش ۱۴۰ با ابعاد مربعی شکل در اندازه‌های ۱۴۰ سانتی‌متری از نمونه‌های کاملاً کاربردی و شناخته ‌شده است. برند بیگ هردسمن از سری مدل‌های ۱۴۰ سانتی‌متری دارد. اما نمونه‌های کوچک‌تر با استاندارد ۱۰۰ سانتی‌متر نیز طراحی می‌شوند. هواکش مرغداری ۱۰۰ سایز استاندارد کوچک‌تری است که مخصوص فعالیت در سالن‌های نه چندان بزرگ طراحی ‌شده است.انواع هواکش مرغداری ۱۰۰ را در دو تیپ کوپله مستقیم و کوپله با تسمه طراحی می‌کنند. در روش کوپله مستقیم از اتصال محور پروانه با محور موتور فن بدون هیچ واسطه استفاده‌ شده است. این روش کاربرد چندانی ندارد. عموم مدل‌های متداول و کاربردی با سبک اتصال پروانه در کوپل با تسمه طراحی می‌شوند. هواکش اصل بیگ هردسمن نمونه کوپله با تسمه است که قدرت تخلیه‌ی هوای بالایی دارد.هواکش بیگ هردسمن گلخانه‌ای به شکل یک قاب محکم فلزی در ابعاد ۱۰۰ و یا ۱۴۰ سانتی‌متری طراحی ‌شده است. این اندازه، استاندارد نصب در دیواره سالن‌های گلخانه و یا مرغداری است. در داخل این قاب مکعبی فلزی، فضای دایره‌ای ‌شکل مناسب گردش پروانه ۶ پره دستگاه تعبیه شده ‌است. پروانه با تیغه‌های استیل در مرکز محور اصلی فن نصب شده و با سرعت بالایی می‌چرخد. طراحی تیغه‌ها به شکلی است که توانایی تخلیه حجم زیادی از هوا را دارد. موتور الکتریکی در کنج بالایی قاب مکعبی فلزی هواکش مرغداری ۱۰۰ بیگ هردسمن نصب است. محور موتور از طریق یک تسمه بلند الیاف لاستیکی با محور پروانه در ارتباط است. قدرت و سرعت موتور مقدار قدرت مکش تا سرعت پروانه و مقدار حجم هوای تخلیه سالن مرغداری را معین می‌کند.
هواکش 100 در 100 بیگ هردسمن
الگوی طراحی هواکش اصل بیگ هردسمن مخصوص تخلیه سریع با حجم زیاد هوا در سالن‌های مرغداری است. در عین ‌حال با اندازه‌ی ۱۰۰ الی ۱۴۰ سانتی‌متری کاملاً مطابق با روش ساخت سالن‌های مرغداری طراحی‌ شده است تا در کل روش نصب هواکش مرغداری زیلابگ شرایط کاملاً ساده و کاربردی داشته باشد.

مشخصات فنی هواکش مرغداری ۱۰۰ بیگ هردسمن

هواکش اصل بیگ هردسمن با الگوی اتصال تسمه طراحی ‌شده است. این هواکش‌ها در ابعاد استاندارد ۱۴۰*۱۴۰ یا ۱۰۰*۱۰۰ می‌باشند. برای طراحی هواکش ۱۴۰ بیگ هردسمن از الکتروموتورهای ۳ فاز استفاده می‌شود. البته نمونه‌های تک فاز نیز موجود است که قابلیت نصب و کاربردی تخصصی دارند. اما برای طراحی هواکش مرغداری ۱۰۰ از الکتروموتورهای تک فاز استفاده شده ‌است. لذا مناسب نصب شدن در فضاهای کوچک با سطح دسترسی به برق تک فاز ۲۲۰ ولت می‌باشند.برای طراحی بخش هواکش دستگاه از پروانه محوری6 ‌پره ساخته ‌شده با استنلس استیل استفاده ‌شده است. طراحی پره‌های پروانه محوری هواکش اصل بیگ هردسمن مناسب تخلیه هوا در حجم زیاد برای مدت زمانی کوتاه است. در عین ‌حال سبک طراحی پره‌ها به شکلی است که کمترین مقدار تولید صدا را دارند.پروانه ۶ پره هواکش مرغداری ۱۰۰ بیگ هردسمن از جنس استنلس استیل کاملاً مقاوم در برابر رطوبت و سایش است. استنلس استیل آلیاژی بسیار مقاوم و ضد زنگ از فولاد است. پره‌های هواکش مرغداری ۱۰۰ بیگ هردسمن در جریان مرطوب و دائمی هوای مرغداری و گلخانه زنگ نمی‌زنند. در عین ‌حال هنگام عبور هوا یا ذرات جامد دچار سایش و یا تغییر شکل نخواهد شد. این الگوی طراحی طول عمر مفید هواکش مرغداری ۱۰۰ بیگ هردسمن را زیاد کرده ‌است.برای طراحی پروانه ۶ پره دستگاه از روش بالانس استاتیکی استفاده شده ‌است. در عین ‌حال طراحی با الگوی یاتاقان مرکزی که جنس پوسته آن از آلومینیوم است، باعث ایجاد بالانس دینامیکی سطح بالایی در دستگاه می‌شود.برای گردش پروانه از تسمه استفاده شده ‌است. تسمه از جنس الیاف لاستیکی است و با الکتروموتور تک فاز در ارتباط است. البته برای تنظیم تسمه از یک سیستم اتوماتیک بالانسر استفاده شده ‌است. این سیستم به شکلی طراحی ‌شده تا به ‌راحتی بتوانید مقدار قدرت و کشش تسمه برای چرخش پروانه دستگاه هواکش مرغداری ۱۰۰ بیگ هردسمن را تنظیم کنید.در طراحی هواکش اصل بیگ هردسمن از پولی‌های آلومینیومی با آلیاژی مخصوص استفاده ‌شده است. در عین ‌حال هواکش دارای دمپرهای گریز از مرکز می‌باشد. پره های دمپر از جنس ورق گالوانیزه سخت و ضد رطوبت است که با روش گریز از مرکز باز و بسته می‌شوند. به ‌این ‌ترتیب تا زمانی ‌که هواکش مرغداری خاموش است، دمپرها بسته هستند و هیچ تبادل هوایی صورت نمی‌گیرد. اما به‌ محض روشن شدن هواکش مرغداری ۱۰۰ بیگ هردسمن، دمپرها عمل کرده و مسیر عبور جریان هوا را باز می‌کنند.برای طراحی قاب هواکش مرغداری ۱۰۰ بیگ هردسمن از ورق گالوانیزه و ضد زنگ استفاده ‌شده است. بخش‌های این قاب مکعبی با استفاده از پرچ پرس به یکدیگر متصل هستند. لذا در حین کار هواکش بر اثر سرعت گردش زیاد پروانه در مدت زمان طولانی شل نمی‌شوند. در نهایت کل دهانه خارجی هواکش مرغداری ۱۰۰ دارای یک توری محافظ از جنس آهن گالوانیزه گرم است. این توری مقاوم است و گاهاً مخصوص نصب شدن در مقابل جریان هوای مرطوب طراحی ‌شده است.
هواکش 100 در 100 بیگ هردسمن

مشخصات فنی الکتروموتور در هواکش مرغداری ۱۰۰ بیگ هردسمن

برای طراحی هواکش مرغداری ۱۰۰ برند بیگ هردسمن از هر دو تیپ الکتروموتورهای تک فاز و سه‌ فاز استفاده شده ‌است. اگر چه الکتروموتور ۳ فاز مخصوص طراحی هواکش ۱۴۰ است؛ اما الگوی طراحی مدل‌های کوچکتر ۱۰۰ سانتی‌متری را نیز کاملاً مطابق با نیازهای صنعتی کرده ‌است. البته اگر سطح دسترسی محدودی به برق ۳ فاز دارید، می‌توانید از نمونه متداول هواکش بیگ هردسمن گلخانه تک فاز استفاده کنید. در طراحی این هواکش‌ها از الکتروموتور 1.5 اسب بخار با سرعت 3000 دور بر دقیقه استفاده ‌شده است. برای راه‌اندازی موتور لازم است تا سطح برق تک فاز ۲۲۰ ولت جریان متناوب AC در خط ولتاژی ثابت تأمین شده باشد. مقدار هوادهی این دستگاه در ابعاد ۱۰۰ سانتی‌متری با حضور موتور 1.5 اسب بخار مقدار ۲۰ هزار متر مکعب بر ساعت است.

ویژگی‌های هواکش مرغداری ۱۰۰ بیگ هردسمن

هواکش مرغداری ۱۰۰*۱۰۰ بیگ هردزمن مخصوص نصب شدن در سالن‌های متوسط و رو به بالا طراحی ‌شده است. مقدار هوادهی این دستگاه برای تخلیه یک سالن کوچک کفایت می‌کند. در عین ‌حال می‌توانیم از تعداد دو و یا چند عدد هواکش مرغداری ۱۰۰ بیگ هردسمن برای تخلیه هوای سالن‌های بزرگ نیز استفاده کنیم. تأمین هوای تازه الگوی طراحی این دستگاه قدرتمند هواکش است. برخی ویژگی‌های هواکش مرغداری ۱۰۰ بیگ هردسمن به ‌قرار زیر هستند.
 • بدنه از جنس آهن گالوانیزه خالص: بدنه هواکش اصل بیگ هردسمن در ابعاد استاندارد ۱۰۰ و یا ۱۴۰ سانتی‌متری از جنس آهن گالوانیزه خالص است که ساختاری محکم و مقاوم در مقابل رطوبت هوا دارد. این بدنه به ‌راحتی بر روی دیواره سالن‌های مرغداری نصب می‌شود و در مقابل هر مقدار رطوبت هوا در مسیر تخلیه هوای مرطوب محیط گلخانه تا فضای مرغداری و... مقاوم است.
 • بدنه طراحی‌ شده از اتصالات پرچی: برای طراحی قاب مکعبی و نسبتاً بزرگ هواکش مرغداری ۱۰۰ بیگ هردسمن از اتصال پرچ استفاده‌ شده است. این اتصال قطعات فلزی صفحات گالوانیزه را محکم و بدون لغزش در کنار هم نگه می‌دارد. قاب طراحی ‌شده بدنه هواکش مرغداری ۱۰۰ بیگ هردسمن در مقابل لرزش پروانه و تخلیه حجم سنگین هوا مقاوم است و اتصالات پرچی آن به‌ سادگی نمی‌شکنند و یا شل نمی‌شوند.
 • پروانه ۶ پر از جنس استنلس استیل: طراحی پروانه فولادین ساخته‌ شده از استنلس استیل ویژگی برجسته‌ی هواکش مرغداری ۱۰۰ بیگ هردسمن است. اگر چه طراحی این پروانه ۶ پره با استفاده از استیل باعث گران‌تر شدن دستگاه هواکش خواهد شد؛ اما الگوی طراحی آن برای حضور در مرغداری‌ها را هر چه حرفه‌ای‌تر کرده‌ است. زیرا پروانه قابلیت گردش سرعت زیاد و تخلیه هوای سنگین را دارد. پروانه تحت نیروی هوای تخلیه شده و با چرخش در سرعت زیاد تغییر شکل نمی‌دهد. در عین ‌حال قابلیت ضد زنگ دارد و در مواجهه با هوای کاملاً مرطوب محیط گلخانه و مرغداری فرسوده نمی‌شود.
هواکش 100 در 100 بیگ هردسمن
 • دمپر با طراحی اتوماتیک به روش گریز از مرکز: هواکش مرغداری ۱۰۰ بیگ هردسمن دارای دمپر با عملکردی عالی است. قطعات این دمپر از ورق‌های گالوانیزه طراحی ‌شده است که با روش گریز از مرکز کار می‌کنند. دمپر عملکردی کاملاً ایزوله شده دارد. به این شکل که در هنگام خاموشی دستگاه کاملاً بسته است و از هر گونه تبادل هوا با فضای بیرون سالن گلخانه و یا مرغداری جلوگیری می‌کند. اما الگوی طراحی گریز از مرکز عملکرد آن را اتوماتیک شده کرده ‌است. دمپر در صورت فعالیت فن باز می‌شود و جریان هوا برای تخلیه سالن مرغداری را مدیریت می‌کند.
 • برخورداری از سیستم تنظیم تسمه بالانسری: تنظیم تسمه با قدرت کشش مناسب از مهم‌ترین مراحل نصب هر دستگاه هواکش مرغداری است. تنظیم خیلی سخت تسمه باعث فشار بر روی موتور می‌شود. در عین ‌حال تنظیم شل تسمه نمی‌تواند عملکرد مؤثری برای تخلیه‌ی هوا ایجاد نماید. برای طراحی هواکش مرغداری ۱۰۰ بیگ هردسمن از تنظیم تسمه اتوماتیک بالانسری استفاده شده ‌است.
 • هوادهی قدرتمند برای تخلیه سالن‌های بزرگ مرغداری: هوای هر دستگاه هواکش مرغداری ۱۰۰ بیگ هردسمن مقدار ۲۰ هزار متر مکعب است. این مقدار برای تخلیه هوای سالن‌های کوچک مرغداری کفایت می‌کند. اما در صورت نیاز و با رعایت محاسبات لازم می‌توانیم از چندین هواکش برای تخلیه هوای سالن‌های بسیار بزرگ مرغداری و گلخانه‌ای استفاده کنیم.

عوامل تأثیرگذار بر قیمت هواکش مرغداری

عوامل متعددی در شرایط قیمت هواکش صنعتی تأثیرگذار هستند. قیمت نمونه‌های حرفه‌ای این نوع هواکش‌ها قابل ‌توجه است. به شکلی که نصب چندین عدد از آنها برای تخلیه سالن‌های بزرگ مرغداری هزینه قابل ‌توجهی خواهد شد. قیمت فن صنعتی ۱۰۰*۱۰۰ تک فاز با المان‌های طراحی صنعتی شده مناسب نصب در سالن‌های مرغداری و گلخانه‌ای تحت تأثیر عوامل زیر تعیین می‌شود.
 • ظرفیت هوادهی
 • قدرت موتور الکتریکی
 • الگوی طراحی بدنه هواکش
 • طراحی و جنس پروانه
 • طراحی دمپر
 • الگوی روش نصب و کاربرد هواکش
 • و...
قیمت موتور هواکش مهم‌ترین بخش فنی در طراحی این دستگاه تهویه مطبوع است. برای طراحی هواکش ۱۰۰*۱۰۰ بیگ هردسمن از الکتروموتورهای تک فاز و سه‌ فاز با بدنه چدنی و سیم پیچ تمام مس که راندمان بالایی دارند، استفاده می‌شود. در عین ‌حال طراحی پروانه ۶ پره با ورق‌های استنلس استیل تاثیری کامل در تعیین قیمت هواکش دمنده خواهد گذاشت. استنلس استیل فلز گران‌بهایی است که کاملاً در مقابل رطوبت و یا سایش مقاوم است. قاعدتاً طراحی پره تمام استیل، شرایط طراحی محصولات بیگ هردسمن را متفاوت از دیگر نمونه‌های بازار کرده ‌است.
هواکش 100 در 100 بیگ هردسمن
هواکش مرغداری ۱۰۰ بیگ هردسمن با الگوی طراحی تخصصی برای تخلیه حجم زیاد هوا از فضاهای بزرگ سالن‌های مرغداری و گلخانه‌ای طراحی‌ شده است. برای خرید و اطلاع از قیمت هواکش ۱۰۰*۱۰۰ بیگ هردسمن می‌توانید از خدمات فروش آنلاین سایت فارم صنعت مجری مستقیم فروش ماشین‌آلات باغبانی برای عرضه در سراسر کشور استفاده کنید.
  دیدگاه خود را در مورد این مطلب بنویسید:
  کاربر میهمان

  تایید و ارسال
  انصراف
  دیدگاه کابران:
   نمایش دیدگاه‌های بیشتر

    مرتب‌سازی محصولات:

   • پیش‌فرض
   • ارزان‌ترین
   • گران‌ترین
   • جدید‌ترین
   • پرفروش‌ترین
   • پربازدیدترین
   • 1
   • 2
   • 3
   • 4
   • 5