خرید و مشاوره فنی: 65555653-021

پد سلولزی ماینر

برای استعلام قیمت، تماس بگیرید.

تماس با ما
 • ارسال به سراسر ایران

 • پشتیبانی از ۹ الی ۲۱

 • کمترین هزینه ممکن

 • امکان خرید ۲۴ ساعته

 • پرداخت نقد

 • نقد و بررسی
 • مشخصات فنی
 • نظرات کاربران
 • پرسش و پاسخ

فهرست مطالب

در دورانی هستیم که ارزهای دیجیتالی بخش بزرگی از جریانات مالی دنیا را تأمین می‌ نمایند. نگاه کلاسیک در جریان پولی که همراه با ارزهای سنتی است، از محدودیت های ذاتی برخوردار است. اما در دنیای اینترنتی با حضور انواع ارزهای دیجیتالی مانند بیت کوین، دامنه باز و منعطفی از سرمایه ‌داری تا سرمایه‌ گذاری مطرح شده است. این روزها خیلی ‌ها خرید و نگهداری از بیت کوین ها را به عنوان یک سرمایه گذاری سودآور تلقی می کنند. البته خیلی ها هم پا را یک قدم آن طرف‌ تر گذاشته، سعی در تولید ارز دیجیتال دارند. تولید بیت کوین یک چالش جدی است و ورود در این عرصه سودآور دیدگاهی حرفه ای می ‌خواهد. تجهیزات ماینر که معدن اصلی تولید بیت کوین هستند، مصرف انرژی بالایی دارند. آنها در طول استخراج بیت کوین به سرعت داغ می کنند. از این رو حرفه ای ها می دانند که نقش پد سلولزی ماینر در خنک کردن معدن اینترنتی آنها تا چه اندازه کلیدی است. 
پد سلولزی ماینر
 آنها که در جستجوی بیت کوین هستند، باید با خرید ماینرها و صرف زمان کافی اقدام به استخراج بیت کوین نمایند. این مسیر استخراج از تبادل های اینترنتی در پردازش های سنگین صورت می‌ گیرد. تمام درآمدزایی در این کسب و کار اینترنتی مدیون عملکرد سریع و عاری از عیب ماینرها می باشد. پس باید شرایط کارکرد ایده آل آنها را فراهم آورید. خرید پد سلولزی ماینر یک اقدام هوشمندانه برای تامین شرایط مطلوب کاری است. چرا که دستگاه های استخراج بیت کوین در مسیر پردازش های بلند و زمانبر اینترنتی به شدت داغ می‌ کنند. همه می ‌دانیم که داغ شدن، اولین و جدی ترین خطر در سوختن تجهیزات الکتریکی است. هر چه تجهیز الکتریکی گرانتر باشد، لزوم توجه به امنیت کاری آن نیز قابل توجه است. ماینرها دستگاه های ارزان قیمتی نیستند. پس منطقی است که با خرید پد سلولزی ماینر اقدام به تامین شرایط کاری مطلوب برای آنها داشته باشیم. قیمت پد سلولزی ماینر در قبال هزینه ‌ای که برای راه‌ اندازی یک مزرعه ماینر خواهید کرد، تقریبا ناچیز است. اما همین تفکر جدی در خرید و فروش پد سلولزی ماینر است که می تواند دست شما را در استخراج تعداد بالاتری از بیت کوین باز نگه دارد. اینکه تجهیزات ماینر چه هستند و چگونه قرار است با حضور در دنیای اینترنتی اقدام به استخراج بیت کوین نمایند، موضوع دیگری است. بحثی که باید از مزرعه داران بیت کوین پرس و جو کنید. لکن در این مقاله قصد آشنایی با پد سلولزی ماینر را داریم. تجهیزی که در عین سادگی قابلیت بالایی در خنک نگه داشتن ماینرها دارد. ماینرها مصرف انرژی برق بالایی دارند. آنها به طور مداوم برای ۲۴ ساعته از شبانه روز در حال پردازش اطلاعات هستند. پس اگر قصد راه اندازی یک مزرعه ماینر را دارید، باید اطلاع کاملی از شرایط و نحوه خنک سازی آنها کسب کنید. از این رو آشنایی تا اطلاع دقیق از پد سلولزی ماینر می تواند جنبه های کلیدی برای موفقیت شما در این عرصه درآمدزایی اینترنتی باشد. 

بیت کوین چیست؟

بحث ما در این گفتار حول آشنایی با پد سلولزی ماینر می گردد. اینکه ماینرها معدن استخراج بیت کوین هستند؛ اما در طول استخراج اینترنتی ارز دیجیتال اسیر پردازش ‌های سنگین شده به شدت داغ می کنند. پس لزوم توجه به خنک سازی دستگاه ماینر است که ما را به سمت خرید پد سلولزی ماینر سوق خواهد داد. لکن در چند قدم بالاتر بهتر است نیم نگاهی به خود بیت کوین داشته باشیم. اینکه اصولا این بیت کوین دقیقا چیست؟ و چرا در این ایام تا این اندازه مورد توجه قرار گرفته است؟ در یک کلام اصول درآمدزایی از طریق ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین چگونه هستند؟ بیت کوین یک ارز دیجیتال است. شاید بهتر بگوییم که در حال حاضر مشهورترین و باارزش ترین ارز دیجیتالی جهان است. این ارز دیجیتال به مانند دیگر نمونه های هم رده خود، به طور کامل در بستر اینترنتی تولید می ‌شود. در تولید بیت کوین هیچ یک از بانک ‌های ریز و درشت جهانی نقش بازی نمی کنند. این ارز که از دنیای اینترنتی سر برآورده است و در همان دنیا نیز تولید شده، خرید و فروش پیدا می ‌کند، می‌ تواند نقش هایی بسیار عینی تر از دنیای مجازی خود داشته باشد. هیچ کشوری و یا هیچ جریان مالی جهانی نمی ‌تواند ادعای مالکیت بیت کوین را داشته باشد. این ارز به شکل کاملاً غیر متمرکز در جریانات اقتصادی جهان نقش بازی می کند. از این رو عملاً تحت تاثیر هیچ اقتصاد و یا صنعتی از هیچ کشور خاصی نیست. دولت ها بر ارزش افزونی بیت کوین ها نقش ندارند. در واقع این خود مردم هستند که حضور اقتصادی بیت کوین را کنترل می کنند. از این رو به ندرت اسیر تورم خواهد شد. 
پد سلولزی ماینر
  بیت کوین می‌ تواند در مقام یک ابزار سرمایه گذاری باشد. حتی می توانید از طریق این ارز دیجیتال اقدام به انتقالات ارزی داشته باشید. اعتبار بیت کوین آنچنان بالا است که دست شما را در خرید و فروش‌ های اینترنتی از فروشگاه های آنلاین باز خواهد گذاشت و شاید مهمترین و اصلی ترین دلیل برای ارزش افزونی بیت کوین استقلال آن است. این ارز توسط هیچ گروه و یا دولتی اداره نمی‌ شود. در واقع ساختار اقتصادی بیت کوین به گونه ‌ای است که اجازه می‌ دهد صاحبان این ارز خود در تکاپوی مدیریت ارزش آن باشند. در دنیای بیت کوین از روش ‌های مختلفی می ‌توانید درآمدزایی کنید. ساده ترین ایده در خرید و فروش بیت کوین است. برخی هم به عنوان توسعه دهندگان این جریان مالی درآمدزایی خود را دارند و برخی هم به عنوان معدن چیان دنیای اینترنت قصد دارند تا از طریق ماینرها اقدام به استخراج این ارز دیجیتالی نمایند. البته در این مقاله عده سوم که قرار است اقدام به احداث مزرعه ماینر داشته باشند، مورد توجه ما هستند. چرا که آنها به پد سلولزی ماینر برای عملکرد هر چه بهتر فرایند استخراج بیت کوین نیاز دارند. 

دستگاه ماینر چیست؟

وقتی قرار است درباره پد سلولزی ماینر بنویسیم، باید در قدم اول خود ماینر را به طور کامل بشناسیم. ماینر دستگاه استخراج بیت کوین است. این دستگاه برای آنها که در دنیای بیت کوین سر می کنند، کلیدی ترین ابزار محسوب می ‌شود و تقریباً همه حرفه ای ها در همه حال برای رسیدن به بهترین ماینرها تلاش می کنند. لکن سوال کلیدی آن است که منظور از استخراج بیت کوین چیست؟ و ماینرها چگونه این کار را انجام می ‌دهند؟ بیت کوین یک ارز اینترنتی بسیار باارزش است. پس قرار نیست که این ارز باارزش را به سادگی از دنیای اینترنت بیرون بکشید. برای استخراج بیت کوین باید اقدام به پردازش زنجیره بلند و پیچیده ای از اطلاعات نمایید. یک زنجیره از بلوک های اینترنتی که در یک پازل کدگذاری شده حضور دارند و با حل این تراکنش ‌ها است که استخراج بیت کوین حاصل می شود. اگر بخواهیم ساده تر بگوییم، فرایند ماینینگ کردن ارز دیجیتال، جمعی از پردازش های اینترنتی است که در نهایت به تأئید تراکنش های روز ارزها و ثبت آنها در دفتر کل توزیع استخراج ختم خواهد شد. این پردازش های اینترنتی بسیار سنگین، حجیم و زمانبر هستند. با کمک تجهیزات ساده ‌ای مانند کامپیوترهای خانگی و یا لپ تاپ ها و گوشی های هوشمند نمی توانید مراحل پردازش اطلاعات در استخراج بیت کوین را انجام دهید. دستگاه ‌هایی که به استخراج بیت کوین می‌ پردازند را با نام ماینر می ‌شناسند. در مراحل تنظیم شده برای استخراج بیت کوین، گره ‌های اینترنتی با نام نودها (Nodes) حضور دارند. داده هایی که قرار است به استخراج بیت کوین بیانجامند، در میان این نودها در جریان هستند. وظیفه شما از طریق به کارگیری ماینرها در شناسایی نودهای جدید شبکه است تا به فرایند استخراج بیت کوین بیانجامد. وقتی توانسته اید از طریق انبوه پردازش توسط ماینر مسائل پیچیده ریاضی تعریف شده در شبکه اینترنتی را حل کنید، به یک هش دسترسی پیدا خواهید کرد. هر ماینری که بتواند زودتر به حل پردازش های پیچیده اینترنتی دست پیدا کند، سریعتر و با درصد بالاتری به پاداش بیت کوین دست پیدا خواهد کرد. 
پد سلولزی ماینر
  در همین نقطه از تشریح فرایند بیت کوین اندکی تامل کنید. چرا که ظاهراً موفقیت شما در سریعتر بودن برای پردازش های اینترنتی است. پس در استخراج بیت کوین باید از بهترین و بالاترین ماینرها بهره مند باشید و از آنها بخواهید که دائماً در حال پردازش های سنگین باشند. چنین انتظاری از یک سیستم الکترونیکی باعث فشار کاری بالایی بر آن است. ماینرها مصرف برق بالایی دارند و در عین حال به سرعت داغ می کنند. پردازش ۲۴ ساعته، حجم بالایی از حرارت را تولید می‌ کند. خنک کردن ماینر رمز کلیدی در پردازش های سریعتر است. البته برای خنک سازی ماینر انواع ایده ها مطرح است که در این بین پد سلولزی ماینر بهتر و کاملا موثرتر از دیگر روش ها برای خنک سازی ماینرها کارایی دارد. 

ماجراها در استخراج بیت کوین

وقتی دست به کار شده اید و می خواهید تا به شکل حرفه ‌ای از طریق بیت کوین درآمدزایی داشته باشید، باید بدانید که درآمدزایی در این عرصه متکی بر سه فاکتور کلیدی نرخ ارز، هش ریت و توان مصرفی می باشد. هر کدام از این سه فاکتور نقش کلیدی خود را در ایجاد یک جریان درآمدزا در بستر بیت کوین دارند. به طور کلی وقتی می توانید در عرصه درآمدزایی ارز دیجیتال موفق باشید که بتوانید هر یک از این سه فاکتور کلیدی را در یک تعادل پایدار نگه دارید. اما پرداختن به هر سه فاکتور به شکل همزمان به طوری که بخواهیم هر سه را در یک فضای متعادل حفظ کنیم، امر ساده ‌ای نیست. ماجراهای تخصصی و زمانبری می باشد. از این رو غالباً فعالان در عرصه بیت کوین به شکل تخصصی در این بازار حضور دارند. در یک سوی درآمدزایی از طریق بیت کوین نقش خرید و فروش ارز دیجیتال نقش بازی می ‌کند. در این بازار تخصصی، افراد فعال تاثیری در تولید بیت کوین ندارند؛ بلکه با خرید و فروش بیت کوین است که درآمد مورد نظر خود را کسب می ‌کنند. این جنبه از بازار اگر چه کاملا حرفه ای و بسیار درآمدزا است؛ اما مهارت های اقتصادی تا درک بازار بالایی را می خواهد. به هر حال نرخ ارز که هر روز در نوسان است، در اختیار ما نمی باشد و نمی توان هیچ کنترل منطقی بر آن اعمال کرد. در نظر داشته باشید که بیت کوین با ماهیت مستقل از اقتصادهای جهانی عاری از تورم می باشد. اما وقتی قرار است آن را به قیمت ارزهای متداول و کلاسیک جهانی خرید و فروش کنیم، یقینا تحت تاثیر تورم ارزهای کلاسیک جهانی دچار نوسان قیمتی خواهد شد. لذا اگر در یک کشور با ثبات اقتصادی بالا مانند ژاپن باشید، قاعدتاً با چندان تغییراتی در نرخ قیمت ‌گذاری بیت کوین مواجه نخواهید شد. از این حرف های اقتصادی گذشته، برخی از فعالان در عرصه بیت کوین، آن سوی ماجرا را جدی‌ تر دنبال می ‌کنند. اینکه بیت کوین را مانند طلا نگاه کنید. درست است که طلا فلز گرانبهایی است و هر روز قیمت آن در حال نوسان است و خیلی‌ ها با خرید و فروش طلا درآمدزایی دارند؛ اما قرار نیست تمام طلاهای دنیا همان ها باشند که استخراج شده اند. هنوز هم تعداد بسیار بالایی معدن در سراسر جهان هستند که طلا استخراج می ‌کنند. در بیت کوین هم ماجرا به همین سادگی است. برخی خود را به عنوان معدنچیان در عرصه بیت کوین معرفی کرده ‌اند و با خرید و نصب ماینرها اقدام به استخراج بیت کوین از دل اینترنت دارند. 
پد سلولزی ماینر
  در این بین همه می دانیم که کار معدنچیان همواره سخت‌ ترین کار است و در معدنچی شدن اینترنتی نیز باید در تکاپوی حل مشکلات بسیاری باشید. واقعاً این طور نیست که با خرید و نصب یک ماینر اقدام به درآمد از بیت کوین داشته باشید. بلکه باید هوشمندانه در سلامت و کارکرد درست ماینرها تلاش کنید. پد سلولزی دستگاه ماینر از اصلی ترین ایده ها برای حفاظت الکتریکی از این دستگاه می باشد. 

چرا محل نگهداری از ماینرها مهم است؟

درآمدزایی از بیت کوین می تواند بسیار شگفت انگیز باشد، اگر در همان ابتدای امر قدم ‌های جدی برداشته باشید. نکته در حرفه ای بودن شما برای نحوه استخراج بیت کوین است. ماینرها تجهیزات مدرن الکتریکی هستند که وظیفه پردازش اطلاعات را بر عهده دارند. این تجهیزات دائماً در حال به روز رسانی هستند. از این رو نمی توانید با مدل ‌های قدیمی تحت یک شرایط غیرحرفه ‌ای اقدام به درآمدزایی از بیت کوین داشته باشید. در درآمدزایی از بیت کوین خیلی مهم است که با چه نرم افزاری همراه با حضور چه سطحی از دستگاه های ماینر و یا استقرار آنها در چه فضایی در حضور چه نوع سیستم خنک سازی کار می کنید. شما باید از ماینرهای مدرن برای استخراج بیت کوین استفاده کنید. هر چه ماینر شما مدرن تر با قابلیت پردازش بالاتر اطلاعات باشد، لاجرم به مصرف برق بیشتر همراه با تولید حرارت بالاتری خواهد انجامید. حرارت بالا به سرعت هر تجهیز الکتریکی را تخریب می‌ کند. پس باید در تکاپوی ایجاد یک شرایط ایده آل در نگهداری از ماینرها باشید. به طور خلاصه فکری کنید تا ماینرهای شما در تمام مدت زمان پردازش اطلاعات کاملاً خنک باقی بمانند. برای این کار می توانید دست به کار نصب انواع سیستم های خنک کننده محیط باشید. اما ایده نصب پد سلولزی ماینر یکی از بهترین روش‌ های حرفه‌ ای برای خنک کردن ماینرها می باشد. خنک کردن ماینرها تقریباً اصلی ترین وظیفه هر فعال در امر استخراج بیت کوین است. تمام ماجراها در استخراج بیت کوین از طریق پردازش اطلاعات صورت می‌ گیرد. این پردازش ها تماماً در لیست وظایف دائمی ماینرها قرار دارند. در واقع این ماینرها هستند که حکم معدنچیان شما را بازی می کنند و با کند و کاو در دنیای اینترنت اقدام به استخراج بیت کوین می ‌نمایند. و اما وظیفه شما آن است که حال این معدنچیان خستگی ‌ناپذیر اینترنتی را خوب نگه دارید. ماینرها برای فعالیت ۲۴ ساعته خود تنها به دو چیز نیاز دارند؛ انرژی بالای برق و هوای خنک. بحث تامین انرژی برق ماجرای دیگری است. اما بحث خنک سازی ماینر کاملاً جدی مورد مناقشه ما در این مطلب می باشد. برای خنک کردن ماینر احتمالا می توانید به فن هایی که همراه دستگاه هستند، توجه کنید. به هر حال همراه هر تجهیز الکتریکی یک فن برای خنک سازی وجود دارد. هر ماینر از فن های قدرتمندی برخوردار است. اما این فن های قدرتمند نیز قابلیت کافی در خنک سازی ماینر را ندارند. برای خنک کردن ماینر باید دست به اقدامات گسترده ‌ای خارج از ماهیت طراحی شده برای دستگاه بزنید. شما نیاز به نصب و راه اندازی سیستم های خنک کننده شخصی دارید. در این بین ایده استفاده از پد سلولزی ماینر یک طرح کاملا تخصصی و البته کارآمد برای خنک کردن ماینرها می باشد. پد سلولزی دستگاه ماینر ایده تقریباً ساده ای است که می ‌تواند به شکل موثر در امر خنک کردن این معدنچیان اینترنتی موثر باشد. 
پد سلولزی ماینر
  

چرا باید به گرمای تولید شده ماینرها حساس باشیم؟

بیت کوین یک ارز دیجیتال است و تمام مراحل استخراج آن در دنیای اینترنت همراه با تحلیل های سنگین پردازش های پیچیده صورت می گیرد. ماینرها قدرت ایجاد این تحلیل های گسترده را دارند. اما برای انجام این پردازش های سنگین مستلزم صرف انرژی برق بسیار بالا همراه با تولید حرارت بسیار زیادی هستند. در برد الکتریکی هر ماینر جمع کاملی از چیپ های پردازش وجود دارد. این چیپ های پردازشگر در مداراتی موازی هم قرار گرفته اند و از طریق اینترنت به درگاه های اطلاعات دسترسی پیدا می‌ کنند. تمام مراحل پردازش از طریق همین چیپ ها صورت می ‌گیرد. وقتی برای اولین بار صحبت از ارز دیجیتالی مانند بیت کوین مطرح شد، چندان چالش جدی در پردازش اطلاعات وجود نداشت. دامنه اعضایی که در حال استخراج بیت کوین بودند، کم بود و این ارز تازه متولد شده اینترنتی نیز چندان بهایی نداشت. در این حالت قاعده پردازش های اینترنتی ساده همراه با تجهیزات معمولی صورت می گرفت. اما به مرور زمان با حضور رقبای جدیدتر که همگی متوجه ارزش واقعی بیت کوین بودند، پای رقابت در استخراج بیت کوین مطرح شد. رقابتی که هر روز سخت و سخت ‌تر می‌ شود. در حال حاضر دامنه فعالان حرفه ‌ای در عرصه بیت کوین بسیار وسیع است و آنها در یک رقابت دائمی در پردازش اطلاعات هستند. از این رو نیاز است تا با سخت تر شدن پردازش ها، عرصه را برای حرفه ای ها باز گذاریم. لذا ماینرهای جدید با قابلیت های بالا در پردازش اطلاعات برای استخراج بیت کوین ابداع شده اند. با این وجود باز هم استخراج بیت کوین بسیار سخت و زمانبر است. هر دستگاه ماینر برای آنکه بتواند یک واحد بیت کوین را استخراج کند، باید مدت زمان زیادی را با صرف انرژی بالایی هزینه کند. در این بین همراه با صرف انرژی الکتریکی بالا، تمام این انرژی را به شکل حرارت ساطع خواهد کرد. حرارتی که در حین استخراج اطلاعات خطرناک است و می‌ تواند باعث سوختن برد ماینر شود. ماینرهای پیشرفته گران قیمت هستند. ایجاد یک مزرعه ماینر که قرار است حجم بالایی از بیت کوین را استخراج کند، قیمت بالایی دارد. چنین تجهیزات ارزشمند و گران قیمتی را نباید دست کم بگیریم. لذا هر گونه کم اهمالی در امر خنک سازی ماینرها می تواند تبعات مالی بسیار سنگینی داشته باشد. از این رو حرفه ای ها می دانند که خنک کردن ماینرها تا چه اندازه اهمیت دارد و برای این منظور اقدام به خرید و فروش پد سلولزی ماینر می‌ کنند. حالا که در بخش کاملی از آشنایی با دنیای ارزهای دیجیتال، سطح اطلاع کافی از بیت کوین را مطرح کرده‌ ایم، لازم است تا به آشنایی مفصل تری از پد سلولزی ماینر بپردازیم. اینکه اصولا پد سلولزی ماینر چگونه می ‌تواند جریان خنک سازی قدرتمندی را برای ماینرهای ما تأمین نماید. 

پد سلولزی ماینر چیست و چگونه کار می کند؟

ایده بهره مندی از سرمایش تبخیری یکی از روش‌ های کلاسیک برای خنک سازی محیط های ساختمانی است. در این ایده آب را به همراه یک واسط تبخیری در جریان هوا قرار می ‌دهند. واسط تبخیری باعث توزیع یکنواخت آب می‌ شود. به این ترتیب با حضور یک سطح بزرگ در مقابل جریان هوای گرم باعث رطوبت زایی و در امتداد آن خنک شدن محیط خواهیم شد. کولرهای آبی که تقریباً برای همگی ما آشنا هستند، بهترین مثال ساده و البته کلاسیک در ایجاد سرمایش تبخیری هستند. البته در ایده های مدرن برای خنک کردن خانه و یا هر فضای محدود دیگری ابعاد ایجاد سرمایش تبخیری را بسیار بزرگتر از یک کولر آبی ساده در نظر می ‌گیرند. کافی است محفظه کولر را آن قدر بزرگ کنیم که هم اندازه فضای مورد نظر ما باشد. در واقع وقتی بتوانیم واسط تبخیری را در یک سمت فضا و فن دمنده ای را در یک سمت دیگر از فضا مستقر کنیم، مقدمات ایجاد یک سرمایش تبخیری گسترده را فراهم کرده ‌ایم. در سرمایش های کلاسیک از پوشال ها برای خنک کردن با طرح واسط تبخیری استفاده شده است. این پوشال ها همچنان در سطح متداول مورد استقبال هستند. اما ایده های مدرن در تهیه یک واسط تبخیری قدرتمند، استفاده از پدهای سلولزی می باشد. پد سلولزی ماینر یکی از همین نمونه های مدرن است که به شکل تخصصی در ابعاد مناسب برای نصب شدن به جهت خنک کردن ماینرها طراحی شده است. پد سلولزی ماینر به مانند هر نوع دیگری از این واسط های مدرن تبخیری را از کاغذ کرافت می سازند. لایه های شیاردار کاغذ کرافت بر روی هم قرار می‌ گیرند تا در مجموع یک صفحه بزرگ و متخلخل را ایجاد کنند. کاغذ کرافت نوعی الیاف است که قابلیت بالایی در جذب آب دارد و در عین حال همراه با حضور آب فرسوده و یا خراب نمی شود. الگوی طراحی تا کارکرد انواع پد سلولزی درست شبیه به واسط تبخیری های کلاسیک از مدل های پوشالی است. در این حالت قرار است آب را در سطح واسط تبخیری که حالا پد سلولزی ماینر است، جاری ساخته و به یک جریان یکنواخت از سطح بزرگی از آب که در مقابل هوای گرم قرار خواهد گرفت، دست پیدا خواهیم کرد. هوای گرم با عبور از داخل پد سلولزی ماینر، قطرات ریز آب را بخار می ‌کند. در این فرآیند گرمازا هر قطره آب در تلاش است تا با جذب حرارت از هوا بخار شود. به این ترتیب هوای داغ در عبور از پد سلولزی ماینر حرارت خود را از دست داده، کاملاً خنک خواهد شد.پد سلولزی و بیت کوین در حال حاضر ارتباط تنگاتنگی با یکدیگر دارند. تقریباً هر کسی که قصد راه اندازی یک فارم از ماینرها را دارد، باید در تفکر جدی برای تامین پد سلولزی و بیت کوین باشد. 
پد سلولزی ماینر
  

قاعده نصب پد سلولزی ماینر چگونه است؟

فرقی نمی کند که از یک دستگاه ماینر و یا چند عدد از آنها برای استخراج بیت کوین استفاده می ‌کنید. در هر صورت باید برای دستگاه ماینر خود به ایجاد یک محفظه به جهت نگهداری اصولی فکر کنید. ماینرها تولید صدای بالایی دارند و نسبت به حضور گرد و خاک بسیار حساس هستند. از این رو قاعدتاً نباید آنها را در هر محل غیرحرفه ‌ای نصب کنید. فضای حرفه ‌ایی که برای نصب ماینرها در نظر می گیرید، باید قابلیت نصب و اجرای عملیات خنک سازی از طریق پد سلولزی ماینر را داشته باشد. در نصب پد سلولزی ماینر باید یک الگوی هدفمند از جریان هوا را پیش بینی کنید. اینکه ساختار سیستم به‌ گونه ‌ای باشد که بتوانید جریان مطمئنی از هوا در فضای هدف به گردش انداخته، سطح خنک سازی کافی را ایجاد کنید. برای این منظور علاوه بر خرید پد سلولزی ماینر، نیاز به نصب اگزاست فن های مخصوص نیز دارید. در پیاده سازی سیستم خنک کننده براساس الگوی طراحی شده با پد سلولزی ماینر قرار است هوا از طریق مکش اگزاست فن ها در جریان باشد. این هوای مکیده شده با عبور از پد سلولزی ماینر خنک خواهد شد. لذا در پیاده سازی الگوی خنک سازی باید در یک سمت فضای نگهداری از ماینرها، اقدام به نصب پد سلولزی ماینر کنیم و در سمت دیگر یک یا چند عدد فن بسته به بزرگی فضا داشته باشیم. جریان هوایی که قرار است از میان پد سلولزی ماینر گذشته و با خنک شدن توسط آب جاری در پد سلولزی به سمت فن های نصب شده در آن سوی فضا هدایت شود، از میان محل نصب تمام ماینرها نیز عبور می ‌کند. به این ترتیب شرایطی را ایجاد خواهیم کرد که تمام ماینرها به طور گسترده و یکنواخت خنک شوند. البته در نظر داشته باشید که واسط های تبخیری کلاسیک نیز می ‌توانند این عملیات را نهادینه سازند. اما مشکل در ماهیت الکتریکی دستگاه های ماینر است. این دستگاه های الکتریکی تا حدودی می توانند سطح رطوبت بالای محیط را تحمل کنند. در نتیجه در صورتی که واسط تبخیری غیر یکنواخت باشد و یا نتواند آب را به شکل فراگیر در مقابل جریان هوا نگه دارد، سطح خنک سازی با ایجاد هوای بسیار مرطوبی را تأمین خواهد کرد. اتفاقی که شاید خنک باشد؛ اما به یقین باعث آسیب دیدن ماینرها خواهد شد. ماینرها به یک هوای خنک که دارای سطح رطوبت ملایم و یکنواختی باشد نیاز دارند. ساختار یکپارچه با عملکرد یکنواخت پد سلولزی در جذب و دفع آب همراه با ایجاد جریان یکنواخت هوا از داخل پد سلولزی ماینر در خلق یک هوای خنک با سطح رطوبت کافی تأثیرگذار است. از این رو بهتر است با نگاهی حرفه ای در کار برای خنک کردن ماینرهای گران قیمت و با ارزش اقدام به خرید پد سلولزی دستگاه ماینر نموده و با نصب اصولی، مسیر درآمدزایی حرفه ‌ای را مدیریت شده ادامه دهیم. 
پد سلولزی ماینر
 

ماینرها را با نصب کولرهای سلولزی خنک کنیم

برای ایجاد یک سیستم خنک سازی ماینرها نیازی نیست که چندان چالش جدی در ساختن یکی از آنها را دنبال کنیم. کافی است هوشمند باشید و با تهیه کردن پد سلولزی ماینر اقدامی موثر در خلق یک سیستم خنک سازی تخصصی داشته باشید. در حال حاضر انواع پد سلولزی در ابعاد تخصصی برای نصب شدن به جهت خنک کردن ماینرها طراحی شده اند. دقت کنید که هدف ما در خلق سیستم خنک سازی ماینر ایجاد یک سرمایش فراگیر که ابعادی در اندازه های یک ساختمان داشته باشد، نیست. در خنک سازی ماینر هدف نهایی ما خنک کردن خود ماینر است. از این رو هرگز نمی خواهیم تا مستلزم نصب یک سیستم یکپارچه با هدف خنک سازی یک ساختمان باشیم. انواع سیستم های خنک سازی، حتی آنها که متکی بر سرمایش تبخیری مانند استفاده از کولرهای مجهز شده به پد سلولزی هستند، مناسب برای نصب شدن در فضاهای بزرگ ساختمانی می باشند. در حالیکه ماینرهای ما در یک حجم محدود قرار دارند. لذا قابلیت نصب سیستم های پد سلولزی متداول را برای خنک کردن ماینرها نداریم. در واقع باید حرفه ‌ای باشیم و در خنک کردن ماینرها اقدام به تهیه پد سلولزی ماینر در سایزهای استاندارد و تخصصی آن اقدام کنیم. ابعاد پد سلولزی به راحتی قابلیت تغییر دادن دارند. انواع پد سلولزی را طوری ساخته اند که می توانید به آسانی آنها را برش زده، در سایزهای دلخواه خود کوچک کنید. اما قطعا نمی توانید در اجرای سیستم خنک سازی ماینرها از کنار قیمت پد سلولزی ماینر عبور کنید. اگر قرار باشد به همین سادگی پد سلولزی را برش زده، ابعاد مورد نظر را بسازیم، عملاً باعث دوری ریز مقدار قابل توجهی از آنها خواهیم شد. به هر صورت قیمت پد سلولزی ماینر می تواند بسیار بالاتر از پوشال ها باشد و این موضوع ما را بر آن دارد که از همان گام اول اقدام به تهیه نمونه های تخصصی بگیریم. پد سلولزی ماینر الگوی طراحی شده متفاوتی از دیگر انواع پد سلولزی دارد. در این الگو هوای عبور داده شده از پد سلولزی ماینر سطح رطوبت بالایی نخواهد گرفت. میزان فیلتراسیون پد سلولزی ماینر تقریباً بالاتر از مدل های معمولی است و آنها می‌ توانند قابلیت ماندگاری بهتری داشته باشند. از همه مهم تر آنکه ابعاد پد سلولزی طراحی شده برای ماینر به جهت نصب در فضاهای کوچکی که قصد استقرار ماینرها را دارند، در نظر گرفته شده است. البته این ابعاد حدودی استاندارد شده هستند و ممکن است اندکی با سایز محفظه ‌ای که به جهت ماینرها در نظر گرفته اید، تفاوت داشته باشد. غالب کسانی که اقدام به خرید پد سلولزی ماینر دارند، به دنبال ایجاد یک محفظه کوچک برای نگهداری از یک الی دو و شاید چند ماینر هستند. چنین فضاهایی تقریباً کوچک با ابعادی در حد یک کولر آبی بزرگ است. پس باید ابعاد پد سلولزی مخصوص ماینر را برای نصب شدن در چنین فضاهای طراحی شده برای آنها در نظر بگیریم. 
پد سلولزی ماینر
  

چگونه یک فارم ماینینگ حرفه ای طراحی کنیم؟

استفاده از پد سلولزی ماینر برای تکمیل سیستم خنک سازی ماینرها است. این تجهیز تنها بخشی از یک مجموعه به هم پیوسته است که باید کاملاً حرفه ‌ای و قانونمند درست شده باشد. در ادامه به چند راهکار ساده و حرفه ای برای ایجاد یک فارم ماینینگ می ‌پردازیم که نصب پد سلولزی ماینر بخش پررنگ و کلیدی در این ماجرا محسوب می شود. مکان مورد نظر به جهت ایجاد یک فارم ماینینگ باید اندکی دور از محل زندگی انسان ‌ها باشد. چرا که صدای تولید شده ماینینگ ها تقریباً آزاردهنده است. فارم ماینینگ یک محفظه کاملاً مجهز است که تمام نیازهای تامین انرژی تا خنک سازی در راه اندازی ماینرها را دارد و در عین حال کاملا امن و محفوظ شده طراحی شده ‌اند. پس در گام اول برای آنکه بتوانید در بهبود عملکرد سیستم خنک سازی، هوا را در گردش پد سلولزی ماینر قرار دهید، باید محفظه فارم ماینینگ را در هوای آزاد با سطح تبادل بالا قرار دهید. جایی که صدای تولید شده ماینر موجب آزار کسی نباشد. این فضا باید ظرفیت نصب هر تعداد ماینر که مورد نظر شما است را داشته باشد و از طرفی قابلیت تامین نیروی برق مورد نیاز ماینرها را داشته باشید. در تکمیل یک فارم ماینینگ، نکته کلیدی در طراحی درست سیستم تهویه می باشد. باید هوای گرم را به طور کامل از طریق فن ها خارج سازید تا هوای خنک شده از طریق پد سلولزی ماینر در فضای میان دستگاه ‌ها پخش شود. در صورتی که اقدام موثر در خارج کردن هوای گرم نداشته باشید، هوای خنک شده اما مرطوب از جانب پد سلولزی ماینر باعث افزایش سطح رطوبت در محیط نگهداری از ماینرها خواهد شد که خیلی خطرناک است. غالباً برای ساختن فارم ماینینگ های کوچک از چهارچوب ‌های ساده فلزی استفاده می شود که در یک سمت آنها که غالباً بخش درب لولا دار محفظه است، پد سلولزی ماینر را نصب می کنند. در این فضا باید اقدام به نصب پمپ و مخزن آب نیز داشته باشید. در نظر داشته باشید که محل قرارگیری پد سلولزی ماینر باید بالاتر از محل استقرار مخزن آب باشد. چرا که قرار است آب پس از طی کردن مسیر پد سلولزی در داخل مخزن تخلیه شود. البته پمپ آب نیز از داخل همین مخزن اقدام به مکش آب نموده و آن را بر سطح پد سلولزی ماینر توزیع می ‌کند. محل استقرار پد سلولزی ماینر باید چیزی در حدود ۵ سانتیمتر بالاتر از کف کار شده محفظه باشد. این فضا با هدف ایجاد تبادل هوایی و گردش کامل آن در داخل محفظه در نظر گرفته می‌ شود. پد سلولزی ماینر را باید در داخل یک محفظه آب بندی شده قرار دهید. هر گونه درز در اطراف محل نصب پد سلولزی ماینر باعث نشت هوای خنک است و در نهایت کلیت عملیات خنک سازی با چالش مواجه خواهد شد. در ضمن محل استقرار پد سلولزی ماینر در محفظه تعریف شده شما باید به گونه ‌ای باشد که مانع از ورود حشرات شود. بهتر است از قاب های طراحی شده با ورق های کامپوزیتی اقدام به تولید یک محفظه اصولی در نصب مناسب پد سلولزی ماینر داشته باشید.  
پد سلولزی ماینر
  البته در طراحی قاب محل نصب پد سلولزی ماینر باید فکری برای تخلیه آب کرده باشید. پس باید به فکر ایجاد یک سوراخ در کف این قاب فایبرگلاسی که ساخته اید باشید. البته این سوراخ را باید با کمک تجهیزاتی مانند فیتینگ و سرشیلنگ مخصوص، آب بندی کنید. برای آب بندی مناسب باید از چیپ آکواریومی استفاده کنید. این آب که از پد سلولزی ماینر خارج می ‌شود، باید در گردش باشد تا با ریخته شدن در مخزن مجدداً توسط موتور پمپ آب مکیده شده به سمت بالای پد سلولزی ماینر هدایت شود. البته بهتر است که این چارچوب فلزی را به چند عدد چرخ با قدرت کافی مجهز کنید تا به راحتی بتوانید کل مجموعه را جابجا سازید. در تجهیز فارم ماینینگ بهتر است از دو عدد پد سلولزی ماینر استفاده کنید. پد سلولزی ماینر برای تولید هوای مرطوب طراحی شده است. در حالیکه این رطوبت برای عملکرد تجهیزات الکترونیکی مناسب نمی باشد. از این رو با نصب دو عدد پد سلولزی ماینر می توانیم سطح رطوبت گیری کافی از هوای خیس شده را برقرار سازیم. به این ترتیب که با جاری ساختن آب در پد سلولزی ماینر اقدام به تولید هوای خنک خواهیم کرد. اما در پد سلولزی دوم که کاملاً خنک است، میزان رطوبت اضافی از هوای خنک شده جذب خواهد شد. به این ترتیب با یک هوای کاملا خنک شده که سطح رطوبت مناسبی دارد مواجه هستیم. در نظر داشته باشید که عملکرد مناسب سیستم در ایزوله بودن کامل آن است. در نتیجه باید هر سه طرف مجموعه را با ورق های فایبرگلاس به طور کامل مسدود سازید تا از ورود گرد و خاک و البته حشرات به داخل پد سلولزی ماینر و حتی خود ماینر جلوگیری کرده باشید. در این بین تنها یک طرف از چارچوب شما برای ورود هوا به پد سلولزی ماینر باز است. این بخش کاملا مستعد جذب گرد و خاک می باشد. منطقی نیست که هر بار اقدام به تعویض پد سلولزی ماینر کنید و یا بخواهید با خارج ساختن آن و یک شستشوی کامل، گرد و خاک ها را بزدایید. بهتر از یک توری غبارگیر ساده که برای نصب بر کولرهای آبی طراحی شده است، در مقابل پد سلولزی ماینر استفاده کنید. این توری ها به راحتی قادر هستند تا تمام گرد و خاک محیط را گرفته و یک هوای پاکیزه را از میان پد سلولزی ماینر به سمت دستگاه های استخراج بیت کوین هدایت کنند. در مراحل اجرای این روش در ساخت فارم ماینینگ می ‌توانید کلیت سیستم را بدون نیاز به حضور فن اجرایی کنید. البته به شرط آنکه تمام سیستم در یک فضای باز با شرایط کاملاً ساده در تبادل هوایی همراه باشد. اگر مجبور هستید که این سیستم خانگی در نصب فارم ماینینگ را برای یک فضای محدود تدارک ببینید، لازم است تا در دیواره مقابل پد سلولزی ماینر نصب شده، از یک فن مکنده کوچک قرار دهید تا با کارکرد این فن از تبادل کامل هوای مرطوب شده در محیط نگهداری از ماینر اطمینان داشته باشید. 
پد سلولزی ماینر
  

تجهیزات تکمیلی در راه اندازی فارم ماینینگ

نصب ماینر در چارچوب تعریف شده در همراهی با یک یا دو پد سلولزی ماینر که در یک شرایط کاملا ایزوله شده هستند، باید همراه با حضور متعلقات فنی تکمیلی باشد. از شرایط ایده آل در تامین برق تا ایجاد جریان گردش آب در سیستم خنک کننده پد سلولزی ماینر از جمله تجهیزات تکمیلی می باشند. شرایط تامین نیروی برق برای راه ‌اندازی هر تعداد از ماینرها باید کاملاً امن باشد. نوسانات جریان برق می توانند بر عملکرد ماینرها تأثیرگذار باشند. از این رو لازم است تا ورود برق به داخل محفظه فارم ماینینگ قبل از تغذیه ماینرها از طریق یک سیستم محافظت جریان تامین شود. اگر از تعداد یک الی دو ماینر جهت استخراج بیت کوین استفاده می کنید، بهره مندی از محافظ های عادی یخچال کفایت می کند. بهتر است برای هر یک از ماینرها از پریزهای هوشمند تعبیه کنید. البته می‌ توانید به جای حضور پریزهای هوشمند از رله های هوشمند که مجهز به wifi هستند استفاده کنید. این اقدام برای آن است که بتوانید فعالیت سیستم ماینینگ خود را از راه دور در کنترل داشته باشید. اگر چارچوب شما در هوای آزاد مناسبی قرار دارد، نیازی به نصب فن ها برای تخلیه هوا ندارید. در این حالت کافی است یک دریچه با ابعاد مناسب جهت خارج شدن هوای گرم که تحت فشار هوای خنک پد سلولزی ماینر است، بر بدنه مقابل به محل نصب پد سلولزی ماینر ایجاد کنید. این دریچه را با یک توری فلزی که خانه های کوچکی دارد بپوشانید. بهتر است قسمت بالای دریچه نیز مجهز به یک شیشه مورب فایبرگلاس باشد. نصب این شیشه برای آن است که آب باران به داخل محفظه ماینینگ وارد نشود. البته حضور این شیشه نباید تداخلی در خروجی هوای داغ از محفظه ماینینگ ایجاد کند. نصب یک پمپ آب مکانیکی مانند آنچه در محفظه کولرهای آبی نصب می ‌شود، کفایت می ‌کند. قدرت پمپ آب، ارتباط مستقیم با پهنای صفحه پد سلولزی ماینر دارد. هر چه پد سلولزی ماینر شما بزرگتر باشد، لاجرم مجبور هستید که از موتور پمپ آب قویتری استفاده کنید. در پایان پس از انجام تمام نکات کلیدی در نصب خانگی ماینرها، همراه با پد سلولزی ماینر باید متوجه مصرف برق بالای این تجهیز پول ساز باشید. لذا بهتر است در ساعات اوج مصرف، دستگاه ماینر را خاموش کنید. با نصب پریزهای هوشمند در تنظیم زمان بندی شده کارکرد ماینرها توانمند هستید.  
پد سلولزی ماینر
  

مزایای نصب پد سلولزی ماینر

□      مقاومت بالای پدهای سلولزی در مقابل اثرات فرسایش آب اصلی ‌ترین برتری در کار با پد سلولزی ماینر می باشد. انواع پدهای سلولزی که از کاغذ کرافت ساخته می شوند، به مراتب از دیگر روش های کلاسیک در تبخیر سطحی آب مقاوم تر هستند و به این سادگی ها اسیر فرسایش تبخیری آب قرار نمی گیرند. از آنجا که قرار است از پد سلولزی ماینر برای خنک سازی دستگاه های پردازش استفاده شود، مقاومت بالا و دوام مناسب از نکات کلیدی در کار است. کافی است یک عدد پد سلولزی ماینر را برای خنک سازی سیستم نصب کنید تا برای مدت‌ ها از عملکرد آن بهره مند باشید.□      در خنک سازی سیستم های پردازش بیت کوین در تکاپوی رسیدن به حداکثر خنک ‌سازی هستیم. از این رو هر سیستم راندمان بالایی، مورد توجه ما قرار می‌ گیرد. پد سلولزی ماینر از راندمان بسیار بالایی در امر خنک سازی بهره‌ مند است. در خنک سازی هوا با کمک پد سلولزی ماینر مقدار آب اندکی برای خنک شدن مصرف می شود. از این رو عملاً هوای خارج شده از پد سلولزی ماینر دارای رطوبت بالایی نمی ‌باشد. راندمان بالا در خنک سازی باعث خواهد شد تا مصرف برق در سیستم کاهش پیدا کند. با بهره‌مندی از پد سلولزی ماینر قادر هستیم تا در مدت زمان کوتاهی سطح خنک‌ سازی مطلوب را ایجاد کنیم. به این ترتیب نیازی نیست تا در سیستم از تنهای فن های قدرتمند با مصرف برق بالا بهره مند باشیم.□      وقتی از پد سلولزی ماینر برای خنک سازی سیستم استفاده می‌ کنیم، با حداقل جذب انرژی گرمایی از جانب خود سیستم مواجه هستیم. در این حالت می توانیم انتظار تامین راندمان بالاتری از سیستم را داشته باشیم.□      عملکرد سطح بالای پد سلولزی ماینر در خنک سازی محیط نگهداری از ماینرها باعث خواهد شد تا کلیت سیستم برای مدت زمان کمتری فعال باشد.□      قدرت جذب آب در پد سلولزی ماینر شرایط بسیار بهتری به نسبت از پوشال های سنتی دارد. از این رو می ‌توان سطح خنک سازی بسیار بالاتری را فراهم آورد. لذا می توانیم در حجم کمتر با طراحی ساده تر و استفاده از متریال کمتری سیستم خنک سازی ایده آل خود را دایر سازیم.□      پد سلولزی ماینر قابلیت بهتری به نسبت از پوشال ها در توزیع آب دارد. در توزیع یکنواخت آب شرایط خنک سازی با یکنواختی بهتری اتفاق می ‌افتد. در نتیجه می ‌توانیم با حجم کمتر از پد سلولزی ماینر به نسبت از پوشال ها درصد خنک سازی مناسبی را ایجاد کنیم.□      پد سلولزی ماینر به نسبت از پوشال های کلاسیک قابلیت بالاتری در جذب گرد و خاک و یا لانه گزینی حشرات دارد. از این رو در گذر هوا از میان خانه ‌های آن این اطمینان را داریم که خنک سازی ماینرها عاری از هر گونه ناخالصی در حال انجام شدن است. عبور هوا با گرد و خاک بالا از میان پد سلولزی ماینر به خوبی توسط خود پد سلولزی فیلتر خواهد شد. البته بهتر است در نصب پد سلولزی ماینر برای تکمیل سیستم خنک سازی تجهیزات استخراج بیت کوین، از فیلترهای جذب گرد و خاک استفاده کنید. 
پد سلولزی ماینر
  □      پد سلولزی ماینر قابلیت انعطاف بالایی برای حضور در انواع ابعاد از قاب‌ های تعریف شده شما را دارد. فقط کافی است یک تیغه کاتر ساده در دست داشته باشید تا با برش زنی در هر شکل و اندازه ای که می خواهید، پد سلولزی ماینر مورد نظر خود را بسازید. این قابلیت مناسب در شکل پذیری هنگام ساخت فارم ماینینگ های خانگی بسیار ویژگی مناسب و تاثیرگذاری است. چرا که غالباً این ساختارهای خانگی از شرایط ساخت استانداردی برخوردار نیستند. دنیای درآمدزایی در عصر پیش رو کاملاً تغییر کرده است. دیگر قرار نیست تا در درآمدزایی متکی بر روش ‌های کلاسیک باشیم. حالا می توانیم با هوشمندی از حضور اینترنت در کنار خود، استفاده هایی فراتر از یک جریان تفریحی داشته باشیم. بیت کوین یکی از ده ها ارز دیجیتال است که قرار است ثروت را از دل هیچ برای ما بیرون بکشد. ثروتی که تنها با پردازش مداوم اطلاعات در بسترهای اینترنتی صورت می گیرد. البته این درآمدزایی وقتی هوشمندانه و هدفمند است که از مجری آگاه و فعالی برخوردار باشد. اگر می خواهید در درآمدزایی با استخراج بیت کوین حرفه ‌ای باشید و از این مسیر مبالغ قابل توجهی کسب کنید، جدا از در دغدغه در تامین ماینرهای بهتر با قابلیت پردازش بالاتر لازم است تا همت کافی در ایجاد شرایط نگهداری مناسب از آن را داشته باشید. ماینرها همراه با پردازش سطح بالای اطلاعات کاملاً مستعد داغ شدن های خطرناکی هستند. این تجهیزات، گران قیمت می باشند و در کارکرد درازمدت است که می توانند توجیه اقتصادی مناسبی داشته باشند. از این رو توجه به امر خنک سازی ماینر با کمک پد سلولزی ماینر ضامن تداوم درآمدزایی شما است. قیمت پد سلولزی ماینر در مقابل دیگر هزینه ها برای راه ‌اندازی یک فارم ماینینگ تقریباً ناچیز است. اما همین هزینه ناچیز می تواند جلوی خرابی ها و هزینه ‌های سنگینی در اثر سوختن ماینرها را بگیرد. لذا توجه دقیق در نصب اصولی پد سلولزی ماینر برای راه اندازی هر فارم ماینینگی توصیه می شود. همین نکات ساده باعث شده است تا حرفه ای ها در تکاپوی خرید پد سلوزی ماینر باشند و همواره در تکمیل اصولی آن همت کافی را به خرج داده باشند. خرید پد سلولزی ماینر به تنهایی نمی تواند وجه تاثیر گذار در خنک شدن سیستم استخراج بیت کوین را فراهم آورد. پد سلولزی ماینر باید در بطن یک سیستم تامین آب حرفه ای قرار بگیرد. تعریف پمپ آب با قدرت کافی در کنار استقرار مناسب پد سلولزی ماینر و همچنین حضور یک فن با قدرت کافی در تکمیل صحیح عملیات خنک سازی ماینر ها نقش بازی می کنند. به عنوان یک حرفه ای بهتر است تا در کنار خرید و فروش پد سلولزی ماینر اقدام به مطالعه کافی در راه اندازی این سیستم ها داشته باشید و تمام اجزای آن را به درستی انتخاب کنید. ماینرها تجهیزات گرانقیمت و با ارزشی هستند که باید در سلامت کارکرد آنها کوشا باشید تا اطمینان کسب کنید که در راه درآمد زایی از بیت کوین تبدیل به یک حرفه ای شده اید.
پد سلولزی ماینر
 
  دیدگاه خود را در مورد این مطلب بنویسید:
  کاربر میهمان

  تایید و ارسال
  انصراف
  دیدگاه کابران:
   نمایش دیدگاه‌های بیشتر

    مرتب‌سازی محصولات:

   • پیش‌فرض
   • ارزان‌ترین
   • گران‌ترین
   • جدید‌ترین
   • پرفروش‌ترین
   • پربازدیدترین
   • 1
   • 2
   • 3
   • 4
   • 5