خرید و مشاوره فنی: 65555653-021

چاله کن بنزینی لیون

برای استعلام قیمت، تماس بگیرید.

تماس با ما
 • ارسال به سراسر ایران

 • پشتیبانی از ۹ الی ۲۱

 • کمترین هزینه ممکن

 • امکان خرید ۲۴ ساعته

 • پرداخت نقد

 • نقد و بررسی
 • مشخصات فنی
 • نظرات کاربران
 • پرسش و پاسخ

فهرست مطالب

چاله کن لیون از برترین چاله کن های جهان محسوب می شود. همان طور که از نام این محصول نیز پیداست سوخت مورد نیاز آن بنزین است. چاله کن بنزینی یکی از انواع چاله کن های موتوری محسوب می شود که قدرتی معادل 2.5 اسب بخار دارد. همچنین بهتر است بدانید که عملکرد این دستگاه به شکل ترکیبی از بنزین و روغن است. موتور تعبیه شده در دستگاه چاله کن بنزینی لیون دو زمانه بوده و وزن کمی دارد. به همین علت حمل و نقل آن آسان بوده و به فرد فشار زیادی وارد نمی کند. موارد گفته شده خود از مزایای چاله کن لیون هستند که موجب فروش بالای این محصول شده است. می توان گفت که استارت چاله کن بنزینی لیون بسیار راحت بوده و به صورت هندلی می باشد. همچنین طراحی این محصول بسیار فوق‌العاده بوده و موجب شده تا حتی یک نفر هم بتواند آن را به راحتی حمل کرده و با آن کار کند. جالب است بدانید که چاله کن بنزینی لیون خود به دو دسته تقسیم می شود و متناسب با نیاز کاربران در دو نوع تک نفره و دونفره ساخته شده و به فروش می رشد. نوع تک نفره این دستگاه همان طور که از نامش پیداست به وسیله یک نفر می تواند مورد استفاده قرار بگیرد؛ اما از چاله کن بنزینی لیون در نوع دو نفره آن برای زمین هایی که متراژ بسیار بالایی دارند استفاده می شود. منظور از دو نفره این نیست که تعداد کاربران باید بیش از یک نفر باشند؛ بلکه منظور این است که از این نوع از دستگاه های چاله کن لیون در باغ هایی که متراژ های بالایی دارند استفاده می شود. البته توجه داشته باشید که علاوه بر چاله کن بنزینی لیون نوع هیدرولیکی آن نیز موجود می باشد که موتور آن بر عکس چاله کن های موتوری چهار زمانه بوده و باید در محفظه گیربکس آن روغن ریخته شود.

چاله کن بنزینی لیون

مزایای محصول چاله کن بنزینی لیون

چاله کن بنزینی لیون مانند هر محصول دیگری مزایای منحصر به فرد خود را دارد که این محصول را از سایر چاله کن ها و برندهای دیگر جدا می کند. در این قسمت از مقاله قصد داریم به برخی از مزایای چاله کن بنزینی لیون پرداخته و هر یک از آن ها را مورد بررسی قرار دهیم.۱.همان طور که می دانید کندن و حفر چاله وقت زیادی را از یک کشاورز یا باغ دار می گیرد در صورتی که با استفاده از این دستگاه حجم کارهای کشاورز بسیار کم می شود و سرعت کارهای او افزایش یافته و عملیات باغداری و کشاورزی با آسانی و راحتی بیشتری انجام می شود.۲. این دستگاه فوق العاده مجهز به سیستم خنک کننده می باشد که مانع از داغ شدن زیاده دستگاه چاله کن بنزینی لیون می شود.۳. این دستگاه مجهز به دسته هایی نگهدارنده بوده و شاسی حرفه‌ای دارد. این خود مزیتی برای این دستگاه محسوب می شود که موجب راحتی کار با این محصول پر کاربرد شده و کار را با سرعت بیشتری انجام می دهد.۴. برخلاف برخی از دستگاه ها که فقط در فصول خاصی می توان از آن ها استفاده کرد؛ چاله کن بنزینی لیون در تمامی فصول سال به راحتی مورد استفاده قرار می گیرد و در هیچ فصلی برای استفاده از این دستگاه پرکاربرد مانعی وجود ندارد.۵. سرعت چاله بنزینی لیون: در مقایسه با سایر چاله کن ها و به خصوص چاله کن های دستی سرعت عمل بالاتری دارد و به همین علت طرفداران بیشتری داشته است.۵. این محصول ممتاز موتوری قدرتمند دارد به طوری که می‌توان گفت در بین موتور های تک نفره موتور دستگاه چاله کن بنزینی لیون قدرتمندترین موتور می باشد. همان طور که می‌دانید در دستگاه چاله کن، موتور از اجزای مهم این محصول می باشد که بسیار قدرت مند بوده و طول عمر بالایی دارد.۷. یکی از مزیت های دیگر چاله کن بنزینی لیون مجهز بودن این محصول به فنر ضربه گیر می باشد.مزایای گفته شده تنها گوشه ای از مزایای بسیار چاله کن بنزینی لیون هستند. این دستگاه بسیار پر قدرت بوده و هم برای متراژ های پایین و هم متراژهای بالا به کار برده می شود. این دستگاه به گونه ای ساخته شده که در هنگام استفاده از آن فرد کاربر دچار خستگی نشود و بتواند به راحتی در ساعات طولانی به حفر چاله و کاشت محصول با استفاده از این دستگاه قدرتمند بپردازد. پس می‌توان از این دستگاه برای زمین هایی با متراژهای مختلف و مصارف گوناگون کشاورزی و باغداری استفاده کرد. 

کاربرد محصول چاله کن بنزینی لیون

هر دستگاهی کاربردهای منحصر به فرد خود را دارد. چاله کن بنزینی لیون نیز مانند هر محصول دیگری کاربرد های خود را دارد که در این قسمت از مقاله قصد داریم آن ها را نام برده و هر یک راه به طور کامل مورد بررسی قرار دهیم.۱. کود دهی: یکی از کارهای متداول کشاورزی و باغداری کود دهی می باشد که کار نسبتاً دشواری به نظر می رسد. در صورتی که این کار با استفاده از محصول چاله کن بنزینی لیون کاری بسیار راحت می باشد که در کم ترین زمان ممکن انجام می شود.2.حفر چاله: دستگاه چاله کن بنزینی لیون با چرخش مته چاله کن خاک را به بهترین شکل ممکن به هم ریخته و در قطر و عمق مشخصی آن را حفر می کند. مزیت استفاده از این دستگاه در هنگام حفر چاله علاوه برصرفه جویی در زمان، راحت شدن کار حفر چاله به صورت یکنواخت و در قطر و عمق مشخص می باشد.۳. فنس کشی: برای انجام این عملیات بعد از مشخص شدن متراژ باغ و زمین و همچنین ارتفاع فنس کشی با استفاده از چاله کن بنزینی لیون می‌توان به راحتی پایه های مورد نظر را در داخل زمین کاشت.کاربرد های گفته شده برای محصول چاله کن بنزینی لیون تنها بخشی از کاربردهای این محصول منحصر به فرد بود. به طور کلی از این دستگاه اغلب برای عملیاتی مثل حفر چاله برای کاشت نهال، پایه فنس، کندن چاله برای کود دادن به درختان و گیاهان، نصب تیر برق و مصارف دیگر صنعتی و کشاورزی استفاده می شود.

چاله کن بنزینی لیون

نحوه کار با دستگاه چاله کن موتوری لیون

استفاده از محصول چاله کن بنزینی لیون نیز مانند هر محصول دیگری نحوه استفاده به خصوص خود را دارد که در این قسمت از مقاله می خواهیم به نحوه کار با این دستگاه پرداخته و آن را به طور کامل مورد بررسی قرار دهیم. علت این امر بهتر انجام شدن عملیات مختلف برای صدمه نرسیدن به فرد کاربر و اطرافیان او می باشد.۱. هنگام حفاری چاله دقت کنید که اول از مته های کوچک تر استفاده کنید. سپس به سراغ مته‌های بزرگ تر بروید. علت این امر این است که عمر دستگاه شما افزایش پیدا کرده و همچنین مته چاله کن دیرتر خراب شود.۲. برای بیرون آوردن مته از درون چاله کن لیون در ابتدا آن را خاموش کنید. سپس مته را از این دستگاه بیرون بیاورید.۳. نکته حائز اهمیت دیگر در استفاده از محصول چاله کن بنزینی لیون این است که هیچ گاه برای عملیات حفاری و سایر عملیات ها از مته معیوب استفاده نکنید.۴. زمانی که با دستگاه کار می کنید سعی کنید اعضای بدن خود را از قسمت های متحرک دستگاه دور نگه دارید.۵. پیش از شروع کار با دستگاه چاله کن بنزینی لیون قطعات ایمنی آن را چک کرده و اطمینان حاصل کنید که در جای مناسب خود قرار گرفته اند. سپس دستگاه را روشن کنید.۶. همچنین پیش از این که دستگاه را روشن کرده و کار را آغاز کنید سوخت دستگاه مورد نظر را بررسی نمایید.

تعمیر و نگه داری چاله کن بنزینی لیون

تعمیر و نگهداری چاله کن بنزینی لیون از نکات حائز اهمیتی است که فرد کاربر باید به آن توجه کند. به طور مثال اگر فرد در هنگام کار با دستگاه چاله کن بنزینی لیون از مته های بزرگی استفاده کند در صورتی که قدرت دستگاه پایین می باشد؛ دستگاه دچار مشکل شده و به مرور زمان معیوب می شود. پس نکته حائز اهمیت در هنگام کار با دستگاه چاله کن موتوری لیون این است که از مته های استاندارد و متناسب با اندازه دستگاه و قدرت موتور آن استفاده شود.مشکل دیگری که گاهی اوقات در هنگام کار با این دستگاه ممکن است پیش بیاید این است که موتور دستگاه دیر روشن می شود یا اصلا روشن نمی شود. در این صورت ممکن است عیب در بخش هایی از دستگاه رخ داده باشد که درادامه به برخی از این عیوب می پردازیم. ۱. ممکن است در هنگام استارت دستگاه، کلید ضامن بسته باشد.2. این امکان وجود دارد که شافت گشتاور بر روی انتهای موتور نصب نشده باشد.3. همچنین ممکن است باک سوخت دستگاه خیلی خالی باشد.۴. ممکن است دلیل روشن نشدن دستگاه کم شدن روغن موتور آن باشد. این امکان نیز وجود دارد که شمع دستگاه سوخته باشد.مشکل دیگری که ممکن است در هنگام کار با دستگاه چاله کن بنزینی لیون پیش بیاید این است که مته چاله کن دچار مشکل شود یا برخی اوقات مته گیر کند و امکان جدا شدن آن وجود نداشته باشد. در این صورت مشکلاتی به وجود می آید که ممکن است دلیل این اتفاق باشد.۱. ممکن است جسمی خارجی به دستگاه چاله کن گیر کرده باشد.2. این امکان وجود دارد که فنر و دکمه های بالای مته به یکدیگر پیچیده باشند یا این که شکسته شده باشند.۳. این احتمال وجود دارد که آداپتور به مشکل خورده باشد.4. همچنین این امکان وجود دارد که زیاد از حد مته به درون زمین فشار داده شده باشد. اگر این اتفاق افتاد مته را بالاتر آورده و اجازه دهید فضایی برای انجام کار داشته باشد.مشکل دیگری که ممکن است در هنگام کار با چاله کن بنزینی لیون رخ دهد این است که مته های دستگاه خوب کار نکند. در صورت رخ دادن این اتفاق ممکن است گیربکس دستگاه خراب شده یا بیش از حد گرم شده باشد. برخی اوقات هم ممکن است در صورت خلاصی مته موتور به کار خود ادامه دهد. در این صورت لازم است تا اتصال ها به طور کامل مورد بررسی قرار بگیرند.

نکات ایمنی کار با چاله کن بنزینی لیون

در حین کار با دستگاه چاله کن بنزینی لیون مانند سایر دستگاه‌ها باید نکات ایمنی مخصوصی را رعایت کرد که برای نمونه می توان به محافظ صورت، عینک ژله ای و دستکش اشاره کرد. استفاده از این لوازم موجب می شود تا به خود و دیگران صدمه وارد نشده و سلامتی کاربر و اطرافیان وی حفظ شود. همچنین در هنگام استفاده از این دستگاه مراقب انسان های اطراف خود باشید و توجه داشته باشید که در مکان هایی که در آن ها احتمال رد شدن کابل برق و لوله های حامل انرژی در زیر زمین مثل گاز وجود دارد از این دستگاه برای عملیاتی مانند کندن گودال استفاده نکنید.

چاله کن بنزینی لیون

فروش چاله کن بنزینی لیون

قیمت چاله کن بنزینی لیون به طور کلی به مدل و کاربرد آن بستگی دارد که با این معیار ها قیمت این دستگاه تعیین می شود. البته توجه داشته باشید که قیمت نهال کن لیون نسبت به سایر محصولات در این زمینه و همچنین نسبت به کاربردهای بسیاری که دارد به صرفه می باشد. برای آگاهی از قیمت این محصول منحصر به فرد به قیمت های درج شده در این سایت مراجعه کنید.
  دیدگاه خود را در مورد این مطلب بنویسید:
  کاربر میهمان

  تایید و ارسال
  انصراف
  دیدگاه کابران:
   نمایش دیدگاه‌های بیشتر

    مرتب‌سازی محصولات:

   • پیش‌فرض
   • ارزان‌ترین
   • گران‌ترین
   • جدید‌ترین
   • پرفروش‌ترین
   • پربازدیدترین
   • 1
   • 2
   • 3
   • 4
   • 5