خرید و مشاوره فنی: 65555653-021

چاله کن دنیز

برای استعلام قیمت، تماس بگیرید.

تماس با ما
 • ارسال به سراسر ایران

 • پشتیبانی از ۹ الی ۲۱

 • کمترین هزینه ممکن

 • امکان خرید ۲۴ ساعته

 • پرداخت نقد

 • نقد و بررسی
 • مشخصات فنی
 • نظرات کاربران
 • پرسش و پاسخ

فهرست مطالب

چاله کن  چیست؟

چاله کن  ابزار یا ماشین حفاری است که برای ایجاد سوراخ در زمین استفاده می شود. معمولاً از یک میلهیا لوله فلزی عمودی چرخان با یکیا چند تیغه متصل به انتهای پایینی تشکیل شده است که خاک را بریدهیا خراش می دهد. معمولاً در کشاورزی، اکتشاف و تحقیق، پمپ های حرارتی منبع زمین، حصار، محوطه سازی، کاشت درخت، حفاری چاه، شمع های فونداسیون، نصب شمع پیچ، نصب تیر و دکل، علائم راه، موانع صوتی و غیره کاربرد دارد. چاله کن  نوعی از یک مته است، اما در مقایسه با مته ای که در جعبه ابزار قابل حمل شما یافت می شود، کاربردهای خاص تری دارد. مته های کوچک ممکن است به شما کمک کند سوراخ های کوچکی را در دیوار ایجاد کنید. از طرف دیگر،چاله کن  ها مته‌های بزرگی هستند که به شما امکان می‌دهند سوراخ‌هایی را در سطوح بزرگ‌تری ایجاد کنید. مارپیچ زمین به شما کمک می کند تا برای اهداف مختلف شکاف هایی را روی زمین ایجاد کنید. چاله کن  زمین به شما کمک می کند تا برای اهداف مختلف شکاف هایی را روی زمین ایجاد کنید.چاله کن  ابزار مفیدی است، به ویژه برای حرفه ای ها، افرادی که کارهای محوطه سازی خود را انجام می دهند، یا کسانی که به دنبال جایگزین آسان تری برای بیلیا حفاری هستند. اینها ابزارهایی هستند که هر کسی می تواند از آنها استفاده کند - از صاحب خانه گرفته تا مناظر حرفه ای و خدمه تعمیر و نگهداری. هرکسی که به روشی سریعتر و کارآمدتر برای کاشت باغ نیاز دارد. مانند بسیاری از ابزارهای تخصصی دیگر، فقط یک نوع چاله کن  وجود ندارد. چاله کن  ها را می توان برای اهداف مختلف حفاری پیدا کرد، که هر نسخه برای کار با مواد، سطوح یا سایر نیازهای خاص طراحی شده است. آنها می توانند توسط یک موتور الکتریکی در حالی که به تراکتور متصل هستند یا به صورت دستی با دست استفاده می شوند.
چاله کن دنیز

اندازه های متداول چاله کن  ها

چاله کن  ها را تقریباً در هر اندازه ای که بتوانید تصور کنید پیدا می شود. از یک واحد دستی با اندازه متوسط گرفته تا واحدهایی که باید پشت تراکتور بکسل شوند.به طور معمول، اندازه های مته ی چاله کن  ها در قطرهای زیر موجود است: 4 اینچ6 اینچ8 اینچ12 اینچ18 اینچ عمق موجود برایچاله کن  ها معمولاً 3 و 4 فوت است - اما چاله کن  هایی وجود دارند که به شما امکان می دهند با عرض و عمق بیشتری قسمت مورد نظر خود را سوراخ کنید. کسانی که از چاله کن  تک نفره استفاده می کنند نباید از آن برای سوراخ هایی با قطر بیش از 8 اینچ استفاده کنند. در حالی که چاله کن   های دو نفره کار را با حداکثر قطر 18 اینچ انجام می دهند. هر پروژه‌ای که شامل سوراخ‌هایی وسیع‌تر و عمیق‌تر از موارد ذکر شده در بالا باشد، به یک مدل متصل به جرثقیلیایدک‌کش نیاز دارد.

چاله کن  ها بیشتر برای چه مواردی استفاده می شوند؟

چاله کن  ها بیشتر براییک چیز استفاده می شوند - سوراخ کردن. برخی از کاربردهای صنعتی معمولی عبارتند از حفاری سوراخ برای پست های خورشیدی، تیرهای تلفن، و پست های عرشه.چاله کن  ها به صرفه جویی در زمان و کار کمک می کنند و جریان کار و تداوم بهتری را فراهم می کنند. به این ترتیب، زمانی که چندین سوراخ با قطر یکسان در طول یک پروژه حفر شوند، بیشترین ارزش را از این ابزار دریافت خواهید کرد. برخی کاربرد های دیگر چاله کن  ها به شرح زیر است:حفاری روی چوب یا درختان برای استخراج شربت افرا.پروژه های خانگی کوچک مانند باغبانی (این کار به یکچاله کن  دستی نیاز دارد).حفاری از طریقیخ در حین ماهیگیری در یخ (مخزن های گازی و دستی برای این منظور کار می کنند). 

تفاوت مته و چاله کن  چیست؟

در مقایسه با سایر مته‌ها، چاله کن  ها زمان کمتری برای سوراخ کردن هر ماده‌ای که برای آن نیاز است دارند. مارپیچ ها مزایای زیر را نسبت به مته های استاندارد ارائه می دهند: عمق حفاری بیشترصافی و یکنواختی در سوراخ هاخسته کننده راحت تر (نه به اندازه فشار رو به پایین مورد نیاز)جلوگیری از گرفتگی سوراخ ها (به دلیل تخلیه موثر تر براده های مواد)

چاله کن  دنیز

اگر در کشاورزی نیاز داشته باشید که نهالی بکارید و برای این کار چاله ای حفر کنید، قطعا انجام این کار بدون ابزار مناسب و خاص کار بسیار دشوار و زمان بری خواهد بود. در چنین چالشی چاله کن  دنیز به کمک شما می آید و چاله هایی در عمق ها و عرض های مختلفی حفر می کند. چاله کن  دستی که به آن گود کن هم گفته می شود، در دو نوع تک نفره و دو نفره برای حفاری به عمق کمتر از یک متر استفاده می شود. چاله کن  های دستی در انواع مختلفی هستند مانند: چاله کن  برقی، بنزینی و دیزلی. نوع بنزینی با موتور های دو زمانه و چهار زمانه ارائه میشود.چاله کن  ها با موتور بنزینی از چاله کن  های دیزلی و برقی سبک تر هستندو برای خاک های نرم و کندن گودال هایی با عمق کم طراحی شده اند. اما قدرت مته ی اینچاله کن  با مدل های برقی و دیزلی هیچ فرقی نمی کند. گیربکسچاله کن  ها به دو صورت خشک یا با روغن کار می کنند. به طور کل، از چاله کن  دستی برای حفاری به عمق کمتر از یک متر استفاده می شود.

سر هم کردن چاله کن  دنیز

دستگاه چاله کن  به صورت جدا از هم به شما ارائه می شود و لازم است که شما قطعات مختلف آن را سر هم کرده و آماده به کار کنید. برای این کار باید به این صورت عمل کنید. دسته چپ و راست دستگاه را به هم متصل کنید. سیم های قرمز و مشکی را به کانکتور های خود متصل کنید. فیلتر هوا را باز کرده و سیم گاز را متصل کنید. اهرم گاز را فشار دهید و از اتصال صحیح سیم گاز اطمینان حاصل نمایید.
چاله کن دنیز

چطور باید با چاله کن  دنیز کار کنید؟

برای این کار در ابتدا باید مطمئن شوید که قطعات و اتصالات به درستی و محکم در جای خود قرار گرفته اند. دستگاه را به صورت افقی روی زمین قرار داده و دسته ی گاز آن را رو به بالا قرار دهید. پای راست خود را روی دسته راست دستگاه قرار دهید و با دست چپ خود دسته چپ دستگاه را محکم بگیرید. در این حالت، مته در طرف چپ شما قرار گرفته است. دکمه استارت را روی روشن قرار دهید. سپس ساسات را در حالت روشن بگذارید. پیچ را حدود 6 بار بچرخانید. با دست چپ خود دستگاه را از زمین بلند کنید به طوری که از زمین فاصله بگیرد. طناب هندل دستگاه را بکشید تا روشن شود. حال می بایست ساسات را به حالت اولیه برگردانید. چاله کن  را به طور عمودی روی زمین قرار داده و گاز دهید تا دستگاه شروع به کار کند. هنگام کار با دستگاه به طور مداوم مته را بیرون بکشید تا خاک داخل چاله را بیرون بریزد. در ابتدا از مته 10 و پس از مدتی حفاری، از مته های دیگر می توانید استفاده کنید. این روش منجر به افزایش طول عمر دستگاه خواهد شد.

چاله کن  دنیز قادر به انجام چه کارهایی است؟

برایکشاورزان و باغ داران داشتنچاله کن  ابزاری ضروری است که می تواند کارهای مختلفی را انجام دهد. چاله کن  ها در طول ها و عرض های مختلفی برای پاسخگویی به انواع نیازها وجود دارد. چاله کن  های باغی برای کاشت بهاره بسیار عالی هستند - می‌توانید از آنها برای حفر سوراخ‌هایی به عمق و عرض دقیق مورد نیاز برای کاشت پیاز و قرار دادن گیاهانیکساله و سبزیجات خود در زمین استفاده کنید.

مته ی چاله کن  دنیز

مته چاله کن  های موتوری نیز معمولا در طول های 80 سانتیمتری و قطر های 10،20 و 30 سانتیمتری هستند. تفاوت انواع مته هایچاله کن ی در کیفیت و استحکام مواد استفاده شده و تعداد دور مارپیچ آنهاست. زیاد بودن دور مارپیچ باعث راحت شدن عمل تخلیه گودال ایجاد شده می شود. مته هایچاله کن  را می توان بصورت مستقیمیا به واسطه ی فنر لرزش گیر به چاله کن  متصل نمود. فنر لرزش گیر می تواند ضربات ناگهانی که در اثر برخورد مته به سنگ ها ایجاد می شوند را مهار کند. برحسب نیاز شما می توانید از هر یک از سایز های مته ها برایچاله کن ی استفاده نمایید.
چاله کن دنیز

میزان عمق چاله کن

افرادیا سازمان‌های خاص ممکن است به حفره‌های عمیق در زمین نیاز داشته باشند. با در نظر گرفتن این موضوع، ظرفیت عمق مته زمینی که می خواهید استفاده کنید را در نظر بگیرید. اگر می خواهید چاله های عمیق حفر کنید، ممکن است لازم باشد از واحدهای مجهز به موتورهای قدرتمند و مته های بزرگ استفاده کنید.

چاله کن  فرغونی چیست؟

دستگاه چاله کن  فرغونییکی از ابزارهای بسیار ویژه‌ی باغبانی بوده که به منظور ایجاد چاله و حفره مورد استفاده قرار می‌گیرد. این محصول با نام چاله کن  یا چاله زن به بازار عرضه می‌شود.به لطف این دستگاه می‌توانید زمین را برای کاشت نهال، کودچال و حتی نصب فنس و میله آماده کنید. این محصول با حرکت دورانی خود زمین را سوراخ می‌کند و از این حفره‌ی ایجاد شده می‌توانید به منظور موارد کشاورزی استفاده کنید. چاله کن  فرغونی موتوری بنزینی با موتور 68 سی سی و با شاسیفرغونی عرضه شده است. شاسیچاله کن  فرغونی جهت راحتی در حمل داخل باغ و نیز کنترل راحت تر به این حالت طراحی شده است. 

ویژگی های چاله کن  فرغونی

دارای سوخت ترکیبی است که شامل ترکیب روغن و بنزین می باشد.ظرفیت مخزن سوخت دستگاه چاله کن  فرغونی 1.1 لیتر معادل 1100 میلی لیتر می باشد.نحوه اجرای کار در این چاله کن  به صورت عملکرد دستگاه تک نفره می باشد ، ولی به جهت سهولت کارکرد دستگاه چاله کن  موتوری دو نفره اجرا شود ایمنی بیشتری حاصل خواهد شد.سیستم استارت آن به صورت هندلی می باشد.سیستم انتقال قدرت به صورت گیربکسی است.نوع موتور آن دو زمانه است. 

چاله کن  برقی

از نام این محصول مشخص است که این نوع چاله کن  برایکار کردن به نیروی برق نیاز دارد. برای مصارف گسترده تری مورد استفاده قرار می گیرد. معمولا برای پروژه های داخل شهر و کاشتن درخت استفاده می شود. این مدل چاله کن  هم دارای مدل تک نفره و دو نفره می باشد. از ویژگی هایچاله کن  برقیمی توان به تولید صدای کم اشاره کرد. حداکثر وزن این چاله کن  ها 10 کیلوگرم است.نکات ایمنی در هنگام استفاده از چاله کن  ها برای محافظت از خود از دستکش، عینک و لباس مناسب و گوش گیررا فراموش نکنید.چاله کن  را در جای خشک و به دور از رطوبت نگه دارید.اگر برای مته مشکلی پیش آمد از حفر چاله یا گودال بپرهیزید و فقط با مته سالم این کار را انجام دهید.از دستگاه در زمین هایی که شیبزیادی دارند استفاده نکنید.شافت دستگاه را چک کنید که به درستی متصل باشد و سپس دستگاه را روشن کنید.حتما با دو دست دستگاه را نگه دارید.در زمان خاموش بودن موتور اقدام به سرویس کردن آن کنید.هیچ وقت در زمان روشن بودن و چرخش مته، چاله کن  را جابجا نکنید.در زمان کار با چاله کن  از مته با فاصله بایستید.مراقب باشید تا شعاع 3 متری از چاله کن  کسی اعم از انسان و حیوانحضور نداشته باشد.در محل هایی که لوله گاز، آب، کابل های برق و شبکه و تلفن وجود دارد حفاری نکنید.اجازه ندهید کودکان به دستگاه نزدیک شوند یا با آن کار کنند.

خرید چاله کن  دنیز

قیمت چاله کن دنیز با توجه به اینکه این محصول، برای کشاورزان ضروری است بسیار مرون به صرفه است. شما عزیزان می توانید با صرف زمان کمی در سایت فروشگاه اینترنتینیکاکورپ و همچنین بهره مندی از مشاوره با کارشناسان فنی و فروش، در صورت نیاز خود محصول را خریداری کرده و در اسرع وقت در محل مورد نظر خود تحویل بگیرید. یکی از نکات مثبت خریداری محصول از ما این است که دست واسطه ها کوتاه شده و چاله کن  ارزانبا کیفیت در کمترین زمان و در مناسب ترین قیمت به دست شما خواهد رسید. کلام آخربا توجه به توضیحات بالا می توان نتیجه گرفت که برای انجام انواع حفاری های کشاورزی نیازمند ابزار به خصوص و مناسبی خواهید بود. شما باید عوامل مختلفی را در نظر بگیرید تا از خرید محصول خود احساس پشیمانی نکنید. فراموش نکنید که به بررسی های آنلاین مختلف در مورد مدل هایچاله کن  بپردازید.
  دیدگاه خود را در مورد این مطلب بنویسید:
  کاربر میهمان

  تایید و ارسال
  انصراف
  دیدگاه کابران:
   نمایش دیدگاه‌های بیشتر

    مرتب‌سازی محصولات:

   • پیش‌فرض
   • ارزان‌ترین
   • گران‌ترین
   • جدید‌ترین
   • پرفروش‌ترین
   • پربازدیدترین
   • 1
   • 2
   • 3
   • 4
   • 5