خرید و مشاوره فنی: 65555653-021

رهایی از گیاهان مزاحم با چمن زن و علف زن

فهرست مطالب

بهترین راه برای جلوگیری از جوانه زدن علف های هرز و تصرف چمن های شما، سالم و متراکم نگه داشتن چمن است. یک عادت درست در حین رشد باعث می شود که جوانه های علف های هرز از دریافت نور خورشید جلوگیری کرده و رشد بیشتر را از بین ببرند. تراشیدن چمن تا ارتفاع مناسب، از رشد علف های هرز و مزاحم جلوگیری می کند، لذا بهترین راهکار برای رهایی از گیاهان مزاحم با چمن زن و علف زن است که می توانند به میزان بالایی از رشد گیاهان هرز جلوگیری به عمل آورند. ارتفاعی که باید چمن شما را بکار ببرید به نوع آن بستگی دارد. 
 • برداشت علف های هرز

 هنگام برداشت علف های هرز، باید مطمئن شوید که یک کیسه جدا شده به ماشین چمن زنی خود متصل کرده اید.این روش برای علفهای هرز که هنوز جوان هستند و فقط از طریق بذر پخش می شوند، بهترین نتیجه را می دهد.اگر آنها را قطع کنید قبل از اینکه فرصتی برای پخش بذر خود پیدا کنند، علفهای هرز در نهایت رشد را متوقف می کنند. مشکل علف های هرز این است که بذر آنها می توانند سالها در زمین ذخیره شوند و به آرامی دوباره ظاهر شوند.در همین راستا رهایی از گیاهان مزاحم با چمن زن و علف زن بسیار مؤثر است، لذا چمن زنی برای از بین بردن علف های هرز یک روند طولانی خواهد بود اما تا زمانی که ثابت قدم بمانید، که این امر در نهایت نتیجه می دهد. 
 • هنگامی که چمن زدن کار نمی کند

 متأسفانه، چمن زنی یک راه حل ساده است که تمام مشکلات علف های هرز شما را برطرف می کند.علف های هرز هنگامی که پخش می شوند، مهم نیست که چقدر چمن بزنید. برای اینها هنوز باید از علف کش مناسب برای انواع علف های هرز استفاده کنید.مشکل دیگر علف های هرز مانند Bindiis است. این ها آنقدر در سطح زمین رشد می کنند که ماشین چمن زنی شما هرگز قادر به حذف آنها نیست. از یک دستگاه علف زن یا چمن زن استفاده کنید تا مشکل به زودی برطرف شود. اگر علف های هرز چمن شما از قبل بالغ شده باشد، نمی توانید تضمین کنید که می توانید همه بذرها را در کیسه جدا کنید.تا زمانی که شما به یک روال عادی برش ادامه دهید، می توانید رشد علف های هرز را متوقف کرده و بذر علف های هرز را کنترل کنید. به یاد داشته باشید که اگر علف های هرز در چمن شما وجود دارد، قطعات خود را جمع کنید. 
رهایی از گیاهان مزاحم با چمن زن و علف زن
 

رهایی از  علف های هرز و گیاهان مزاحم با چمن زن و علف زن

 در طول سال ها، ما مشتاق این بودیم تا پاهای خود را در چمن های سبز و سرسبز فرو ببریم. اما در بعضی موارد مشاهده کردیم که پاهای ما در بین علف های مزاحمی گیر کرده است و ایجاد آسیب به پاهای ما شده است.  به نظر می رسد علف های هرز تا زمانی که به یک مسئله عظیم و غیرجذاب تبدیل نشوند، همچنان در حال تکثیر هستند. خوشبختانه، شما می توانید چمن خود را با از بین بردن علف های هرز و تقویت سلامتی چمن، دوباره زنده کنید. در اینجا نحوه رهایی از گیاهان مزاحم با چمن زن و علف زن آورده شده است که به شرح زیر است: رام کردن یک چمن پر از علف های هرز ممکن است دلهره آور باشد، اما همه چیز در مورد سالم نگه داشتن چمن شما است. 
 • بهترین راه برای از بین بردن دائمی علف های هرز

 حتی اگر علفهای هرز را آزاردهنده بدانیم، آنها گیاه هستند درست مثل چمن، گل یا بوته! این بدان معناست که اگر اجازه دهیم آنها به همان اندازه گیاهان مورد علاقه ما ضخیم شوند، مشکلاتی را ایجاد می کنند. بنابراین، بهترین راه برای از بین بردن علف های هرز این است که چمن خود را به محیطی تبدیل کنید که رشد برای آن دشوار باشد. چمن های کم رشد به همراه خاک فشرده و چمن های کم آب همه علف های هرز را تشویق می کنند. برگرداندن این مشکلات و حفظ یک چمن سالم بهترین راه برای خداحافظی دائمی با علف های هرز است. 
 • ترفندهایی برای از بین بردن علف های هرز در چمن

 بهترین راه حل برای رهایی از گیاهان مزاحم با چمن زن و علف زن است.  علف کش های قبل از ظهور و پس از ظهور فقط برای این منظور طراحی شده اند. هر دو مخصوصاً برای علف های هرز ساخته شده اند. اگر علف های هرز شروع به واژگون کردن چمن شما می کنند، در اینجا چهار مرحله برای جلوگیری از آنها وجود دارد: چمنزار خود را بررسی کنید تا بفهمید با چه علف های هرز روبرو هستید. از آنجا که درمان ها برای هدف قرار دادن علف های هرز خاص انجام می شود، شما باید قبل از خرید محصولات، بفهمید که چه چیزی باعث آزار چمن شما شده است. درمانی را انتخاب کنید که هم برای نوع علف های هرز و هم مرحله ای که در آن قرار دارند، مناسب است. اگر قصد دارید در بهار قبل از فصل رشد، علف های هرز را  مورد هدف قرار دهید، به یک ماده اولیه از قبل نیاز دارید.  با رعایت دقیق دستورالعمل های مربوط به مقدار محصول و زمان استفاده، علف های هرز را از بین ببرید. با یک برنامه مناسب نگهداری چمن همراه باشید تا به شما کمک کند علف های هرز را از بین ببرید.در پاییز، چمن خود را بذر گرفته و در صورت لزوم هوادهی کنید.قبل از زمستان آخرین چمن کوتاه و درمان کود را به زمین چمن خود بدهید.چمن خود را به طور منظم در بهار و تابستان بچرخانید، مواظب باشید که بیش از یک سوم چمن ها را یک بار از بین نبرید. 

راهکارهای طبیعی برای رهایی از گیاهان مزاحم با چمن زن و علف زن

 پاشیدن سرکه به طور مستقیم روی علف های هرز یک روش طبیعی برای رهایی از گیاهان مزاحم با چمن زن و علف زن و از بین بردن آنها است. سرکه برگ های گیاه را خشک کرده و آنچه را که بالای سطح زمین است، را  از بین می برد. همچنین، سرکه ای را انتخاب کنید که بیش از 5 درصد اسید استیک استاندارد داشته باشد. برای یافتن سرکه با 10 تا 20 درصد اسید استیک به جای سوپرمارکت به یک فروشگاه لوازم خانگی بروید.تحقیقات USDA نشان می دهد، اگر آن را اسپری کنید، می توانید 80 تا 100 درصد از رشد علف های هرز را از بین ببرید. 
رهایی از گیاهان مزاحم با چمن زن و علف زن
 این روش برای چند علف هرز پخش شده در سراسر چمن بهتر جواب می دهد. برای انتشارهای بزرگتر، بهتر است با یک علف کش مؤثر و ایمن همراه شوید.آیا می خواهید بدانید که چگونه از شر علف های هرز چمن خلاص شوید؟ با این نکات علف های خود را از قاصدک، خزه، شبدر و موارد دیگر پاک کنید آیا لازم است بدانید که چگونه از شر علف های هرز چمن باغ خود خلاص شوید؟ از این گذشته، همه ما می خواهیم تکه چمن ارزشمند خود را در بهترین حالت خود حفظ کنیم. بنابراین، دانستن نحوه رهایی از گیاهان مزاحم با چمن زن و علف زن و ریشه کن کردن آن ها، بدون خراب کردن چمن، قطعاً ارزشمند است.حتی اگر ایده های چمن شما نادیده گرفته شده است، هیچ دلیلی وجود ندارد که همه امید به یک رنگ سبز را از بین ببرید. روش های طبیعی دیگری نیز وجود دارد که باید آن ها را امتحان کنید. اما چرا در وهله اول چمن ها، علف های هرز می گیرند؟ خوب علف های هرز توسط طیف وسیعی از عوامل ایجاد می شوند. این موارد شامل کمبود آب، برش خیلی کم خاک فشرده و حتی استفاده از بذرهای علف بی کیفیت یا آلوده است. لازم به یادآوری است که چمن ها برای جلوگیری از خزه ها، شبدرها و قاصدک ها باید سالم و قوی باشند، بنابراین مراقبت مناسب از آنها باعث می شود گیاهان برای همیشه سالم باشند. بنابراین، بدون نگرانی بیشتر، سعی کنید که چگونه با این مراحل ساده از شر علف های هرز چمن خلاص شوید. 

چند نکته در مورد چگونگی رهایی از گیاهان مزاحم با چمن زن و علف زن:

 

1. یک دانه چمن مرغوب انتخاب کنید

 اولین قدم برای یادگیری چگونگی رهایی از گیاهان مزاحم با چمن زن و علف زن، شناخت مخلوط مناسب بذر برای استفاده است. اگر می خواهید علف های هرز را از رشد در چمن های خود منصرف کنید، اولین قدم برای پرورش چمن بسیار مهم است. 
رهایی از گیاهان مزاحم با چمن زن و علف زن
 بدیهی است که استفاده از مخلوط دانه ای که مملو از علف های هرز باشد، بهترین شروع برای هر چمن کاری نیست. به همین دلیل است که ارزش سرمایه گذاری در بالاترین کیفیت ترکیبی را دارد که می توانید از پس آن برآیید. همانطور که RHS می گوید، مخلوط های ارزان قیمت اغلب به علف های هرز آلوده می شوند، یا حتی از گیاه چمن، چمن طبیعی ساخته می شوند، که در واقع برای استفاده های کشاورزی منظور شده است.

   مرتب‌سازی مقالات:

  • پیش‌فرض
  • جدید‌ترین
  • پربازدیدترین
  • بیشترین امتیاز

   جدید‌ترین مقالات:

  مشاهده مقالات بیشتر
  دیدگاه خود را در مورد این مطلب بنویسید:
  کاربر میهمان

  تایید و ارسال
  انصراف
  دیدگاه کابران:
   نمایش دیدگاه‌های بیشتر